Pearl Jam in Zagreb!

1143144146148149860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:

    jedino što slušam, a nekako je PJ related, je suradnja eda i neila finna, pjesma se zove 'the world where you live' (original crowded house).

    kako je to genijalno... šteta što je snimka dosta loša (snimamo iz publike), ali bez blaženih tapera ja ovu divotu ne bih mogla ni čuti, stoga nema prigovora :)

    uh, obozavam tu stvar... je, snimka je malo u banani, ali svaki put me strefi...
    sad moram nac taj CD :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    moze mi netko bacit stvar na pm ili na mail da si ju skinem?

    fala
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    masni wrote:
    moze mi netko bacit stvar na pm ili na mail da si ju skinem?

    fala
    evo prijatelju samo za tebe uploadano!

    http://upload2.net/page/download/xosjfauWB98SrsP/Pearl+Jam+%26+Ben+Harper+-+World+where+you+live+%28acoustic%29.mp3.html
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    C2V3N wrote:


    e fala i od mene, tu sam na poslu, pa mi je baš dobro došlo 4 minute ljepote :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    naidjoh na ovo, pa eto, ako netko voli blogovske zapise:

    http://mrkvasti.blog.hr/arhiva-2006-09.html

    very PJ related :)
  • miloshk wrote:
    danas na faxu sam imao izjavu: "My Brain is just enough dirty and I don't want to have it washed" Ispao sam pametan :D hehe
    Care :D
    miloshk wrote:
    @ potato girl: Jel si odgledala koncerte? Sve ok?
    Nisam imala vremena pogledati ih sve u cijelosti, samo sam malo preletjela da vidim čega sve ima i poslušala nekoliko pjesama. Jedan dan preko praznika moram napravit PJ maraton. :D Za sada sve radi... Hvala još jednom! :)
    @ potato girl - to sa majicam je super, ja to podržavam. Amo napraviti neke majice ( ali prave majice ne one fušerske ) kao što su oni iz busa imali nešto samo za nas.

    KRENITE SA PRIJEDLOZIMA, neka parola, ZG + PJ, sa fotkom bez fotke ????
    Čini mi se da je Tomo spominjao svog frenda koji bi nam mogao otisnuti cover Zg boota na majice. Jel to još vrijedi? Budući da nisam uspjela nabaviti službenu tour majicu, mislila sam si napraviti jednu u ovom stilu... Naprijed nakeljit avokado (mislim sliku, ne voće), a iza napisat 'Can't find a better jam' Zagreb 26.09.2006. Glupo, al čovjeka veseli... :D
    killroy wrote:
    mmmmmmmmmm.............. :D
    moze, moze....daj neke fine :)
    Schwarzwald? Sacher? :D Tajna je u Vegeti... :D

    Nadalje... Upravo gledam svašta nešta na jutjubu pa tako i snimku Picture In A Frame iz Milana... http://www.youtube.com/watch?v=m4LEhLVFsME

    E sad, skužila sam hrvatsku zastavu, a čini mi se i kolegu killroya, samo ne mogu skužit tko je barjaktar... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • killroykillroy Posts: 739
    Nadalje... Upravo gledam svašta nešta na jutjubu pa tako i snimku Picture In A Frame iz Milana... http://www.youtube.com/watch?v=m4LEhLVFsME

    E sad, skužila sam hrvatsku zastavu, a čini mi se i kolegu killroya, samo ne mogu skužit tko je barjaktar... :D

    :eek:
    Wow!!! Upravo ovo tmurno jutro vise nije tolko tmurno :)
    Stvarno se vidimo, jao... Ana (jurasica) je bila hiperaktivna sa zastavom tu vecer :) a bili smo svi tamo stacionirani uz ogradu. Dreadis i brat (pozdrav!) su bili bas negdje otkuda je sniman i ovaj clip, tocno ispred Eda.
    Mislim da sam tu gnjavio cropdustress da mi prevede sta Eddie prica, :o
    Inace, kad je poceo pjevat nitko nije znao koja je to pjesma, ja sam cak pomislio da je neka nova. Eh...Milano.........

    potato, sto puta hvala na ovoj snimci. Ide direktno u kolekciju najdrazih snimki. E da...Schwarzwald :)
  • ...također zahvaljujem Tomu na pjesmi "the world where you live" nisam je nikad prije čuo....hvala, hvala !

    Što se tiče natpisa CAN'T FIND A BETTER JAM za majice ja sam za, mislim da je to super, ZG transparent, itd.
    Treba samo složit neku lijepu grafiku u stilu PJ, ne smije biti nešto bez veze, da je u stilu njihovih plakata :):)
    Imali grafičara među nama ???:):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ja nekaj prčkam po grafici!

    Već sam imao neku ideju poslije koncerta, pa je to nekak utišalo!

    Trebao bih se ponovo prihvatiti toga!
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    mali update... lisabon 2 procurio na dvdu
    dakle zasad iz eu '06: milano (mulit cam), verona, lisabon (multi cam), azkena, berlin, bologna, pistoia
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    mali update 2#
    Pearl Jam - najbolji američki band 2006.!
    12.12.06 u 11:18, tema: Zabava

    Prema velikoj anketi koju je u SAD-u, krajem studenog, proveo ugledni magazin 'Rolling Stone' – grupa Pearl Jam proglašena je 'grupom godine u SAD-u'!

    Pearl Jam je za dlaku pretekao grupe Red Hot Chili Peppers i TOOL, a među pet veličanstvenih našli su se još - grupa My Morning Jacket i uvijek ekscentrični Beck. Neuništivi Bob Dylan, na visokom 6. mjestu, zasigurno ima puno razloga za zadovoljstvo i ponos jer, gotovo ravnopravno, tući se sa izvođačima ovakve reputacije i daleko manjeg broja godina (na sceni, ali i uopće…) – zaista i nije baš tako lako. Dylan je sigurnim koracima zakoračio u nova, 'Modern Times', vremena!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • jurasica wrote:
    hola ekipa, evo i mene... samo da ne nestanemo s prve strane... nego, i mene zanima kamo su gđa i gdin Pajo otišli na hanimun... :) poznato mi je to sa drugom domovinom PJa ali se nemrem sjetiti...
    inače, jedva doživljavam ove špekulacije oko koncerata slijedeće godine, ali samo zato da se ne razočaram... sve me strah... :) a i malo sam se zakačila sa svojim dragim jer mi je rekao da samo mislim na te koncerte i da sam jako sebična, pa sad vi recite... najgore je kad čovjek nema potporu od najbližih... :) on bi gradio kuće, radio djecu :), štedio lovu za budućnost a ja bi sve sfundala na par koncerata od tamo neke grupe, i to američke, bože me sačuvaj... :)

    pusa svima...
    Fak!!! Neku vecer mi sinulo, bas sam bedasta! Isli su u BOSTON! Faking BOSTON!!!
    Jedino za taj grad znam da kazu da je to njihov drugi dom! A ja sam ful ljubomorna, obozavam BOSTON! :o:D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • A mozda su i u Italiji, al ipak Boston :o:D


    E da, pozdrav svima, evo me konacno doma i na netu nakon 10 dana u Veroni. My Veroni :D

    Sto se tice majica, ja sam za 100%. Evo, danas sam dobila majicu od ETB, jer ju nisam bila dobila na busu u 9. mjesecu. Darak frenda sa busa. :) Saljem sliku kad napravim foto session, jos sam umorna od puta.
    Idem malo vidjet sta ima novoga na boardu pa u krpe. cujemo se sad malo cesce ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Edvardu rodjendan u subotu...
    Znam da svi znate, nego, rekoh, "'ajde da napisem nesto" :D

    Pozdrav
  • ... sam upoznala Mikea. :D



    Jedan dečec iz moje grupe na faksu je isti on. Imam novog najboljeg frenda... :D:D:D

    Pozdraf :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ... sam upoznala Mikea. :D

    Jedan dečec iz moje grupe na faksu je isti on. Imam novog najboljeg frenda... :D:D:D

    Pozdraf :)

    mi imamo zamorca Mikea :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    Za one koji slucajno nisu vidjeli!!!!! WOW, ne mogu vjerovati. Stvarno cemo ih imati sanse vidjeti u Europi 2007. :eek:
    Zemlja tulipana i vjetrenjaca nas ocekuje...
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=227266
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    killroy wrote:
    Za one koji slucajno nisu vidjeli!!!!! WOW, ne mogu vjerovati. Stvarno cemo ih imati sanse vidjeti u Europi 2007. :eek:
    Zemlja tulipana i vjetrenjaca nas ocekuje...
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=227266
    wow..


    e killroy, neam sad dvd-a tako da necu josh nishta trejdati, a moram poslati josh hrpi ljudi kojima sam obecao tako da kad skupim neke pare, kupim box dvda pa snimam, hebiga trebalo je ustedjeti za ove blagdane nesto ipak tako da nisam stigao kupiti nikakve dvde
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Samo sam preletio.. Izgleda da nisam poslao jedan post koji sam bio napisao..

    Nadam se da se zabavljate/ste se zabavili na putovanjima.. Napišite koje iskustvo tu.


    Nego, ako nekog zanima, na dajmadozenu se može naći snimka Moje Jutarnje Jakne kad su u Torinu nastupali kao predgrupa Pearl Jamu, i Eddie im se pridružio. Ja upravo skidam pa će bit gotovo za 3 sata negdje..


    Netko je spominjo predgrupu bolju od main acta za Pearl Jam i U2.
    Radiohead je nastupao kao predgrupa R.E.M.-u. Oba benda obožavam ali Radiohead je ipak.... Radiohead :D
    Pixiesi su bili predgrupa Throwing Muses.
    A na forumu ha er biste našli dosta ljudi koji bi rekli da je MMJ bolji od Pearl Jama.
    Heart and soul, one will burn.
  • snih wrote:
    Ja nekaj prčkam po grafici!

    Već sam imao neku ideju poslije koncerta, pa je to nekak utišalo!

    Trebao bih se ponovo prihvatiti toga!


    Ja sam neki dan opet o tome razmišljao (jebiga sad me to drži) , fora mi je kako PJ uvijek ima neke plakate - grafike koji su vezani uz temu/mjesto događanja, npr Hawaii plakat kako dobro izgleda i zato bi htio ubacit Glagoljicu u grafiku napravit nešto specijalno za prvi ZG koncert :)
    Sad istražujem fontove na internetu, totalno neobično izgleda Pearl jam u glagoljici :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    C2V3N wrote:
    wow..


    e killroy, neam sad dvd-a tako da necu josh nishta trejdati, a moram poslati josh hrpi ljudi kojima sam obecao tako da kad skupim neke pare, kupim box dvda pa snimam, hebiga trebalo je ustedjeti za ove blagdane nesto ipak tako da nisam stigao kupiti nikakve dvde

    e ok...no frx. Budemo nesto poslije nove godine skemijali. Valjda cemo napokon dogovorit neki meet up nakon nove.
  • ... pa koristim priliku da vam svima zaželim sretan Božić i sve najbolje u 2007. godini.

    Jedna prigodna čestitka na... http://www1.yahoo.americangreetings.com/display.pd?bfrom=1&prodnum=3023140&path=40713

    Consider yourself hugged... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Čestit BoŽiĆ Drugarima Iz Prijateljske Nam Hrvatske!!!
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • asfoasfo Posts: 315
    Ova me čestitka podsjetila na vjerojatno svima dragu dječju seriju... :D

    Ratatatira!

    :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    prvo zahvaljujem C2V3Nom na uploadu :) fala

    a vidim ja da smo si vec poceli cestitati?


    a kad je tako, onda cu se i ja pridruziti i pozeljeti svima Vama sve najbolje ;)

    jebena ste ekipa za citat i ubijat vrijeme, a bome i za druzit se, pit, planirat, ocekivat..

    pozdrav svima :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • I ja svima zelim sve najbolje za ove blagdane! :)
    Nije na bjel ovaj Bozic, malo neobican, al eto. danas se
    salje mailove malo tu kod mene, i cestitam i mojim
    PJ frendovima-vama od tu i ostalima isto mailom.
    Idem jos malo u hibernaciju prije polnocke ;)

    Sretan Bozic svima bilo da ga slavili ili ne! ;):)
    Uz puno PJ darova pod bor. Ja sam skromna, znam da necu nis PJ dobiti od
    svojih, al vec jesam majicu od ETB od ekipe iz busa i Reading fest dvd.
    To mi dosta. :D Jos da objave sluzbeno gdje ce sve svirati na proljece...
    to bi mi bilo dovoljno ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • flowflow Posts: 24
    sretan bozic svima!
    To myself I... surrender
    To the one I'll never please
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    sretan bozic i ugodne blagdane zelim svima!


    uzivajte, neka ovo bude josh jedna godina mira i sreće!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    sretan bozic svima koji ga slave sada i zelim vam lijep provod za blagdane ...

    meni je licno ovaj period godine the best i nadam se da svi uzivate ovih dana ...

    evo vam poklanjam jedan bozicni "poklon" (izvinjavam onima koji vec imaju ovo):

    http://d.turboupload.com/d/1103373/Pearl_Jam_Piano_Tribute.rar.html

    pozdrav...

    sasho
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Sretan Božić svima i sve najbolje za blagdane a i poslije njih!
    Death or glory!

Sign In or Register to comment.