Pearl Jam in Zagreb!

1145146148150151860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    ma ne bih nikada pljuvao po pipsima, jer ipak su oni obiljezili moju mladost, ali me ripper ljuti!

    ipak mene veseli da su se Majke ponovno okuple!

    je, riper strši k'o go*no u punču :D

    Majke? ma daj?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    siljo wrote:
    je, riper strši k'o go*no u punču :D

    Majke? ma daj?

    ma daj... to jedino možeš reći ak ne voliš pipse!

    Onda to ima opravdanja!

    Inače...

    nema!:D:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    ma daj... to jedino možeš reći ak ne voliš pipse!

    Onda to ima opravdanja!

    Inače...

    nema!:D:D

    To faco!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:
    To faco!!!
    Iva: Naredio mi suprug da izvolim pisat u poseban post ovo sto hocu napisat. Ma nije taj Riper toliko los, ali da je imao kojeg dobrog frenda koji bi mu rekao GET OVER YOURSELF! bio bi bolji...
    (snih, vec vadim stit da se obranim od napada tu doma, pa nemoj i ti, please :))
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Iva: Naredio mi suprug da izvolim pisat u poseban post ovo sto hocu napisat. Ma nije taj Riper toliko los, ali da je imao kojeg dobrog frenda koji bi mu rekao GET OVER YOURSELF! bio bi bolji...
    (snih, vec vadim stit da se obranim od napada tu doma, pa nemoj i ti, please :))

    Nikada ja ne bih takvo što činio!:)

    Vi ste jedna vrlo pristojna mlada dama s koliko-toliko razumnim i prihvatljivim argumentima!

    Slažem se da je Riper malo "poseban", ali da nema te posebnosti, možda ga i ne bi bilo!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rolling Stone je izbacio naj albume i pjesme 2006. PJ je 13., a WWS je 11.

    13. Pearl Jam
    Pearl Jam's best studio album in a decade is like Vs. with politics -- iron-rock riffing and a lyric righteousness forged in real battle. "World Wide Suicide" and "Army Reserve" don't just protest the Iraq War and its disastrous consequences. These are songs about universal accountability (you need two sides to have a war) and the still-revolutionary power of individual dissent. "I will not lose my faith," Vedder sings on "Inside Job," a climactic fusion of Zep and Seventies Who. Now that's classic rock.

    11. World Wide Suicide
    The president -- "writing checks that others pay" -- gets it in this top-shelf blast of bad news and fighting spirit from the Seattle band that refuses to die.

    http://www.rollingstone.com/news/coverstory/13000543/page/1
    http://www.rollingstone.com/news/coverstory/13000557/page/1
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    pajo wrote:
    Rolling Stone je izbacio naj albume i pjesme 2006. PJ je 13., a WWS je 11.

    13. Pearl Jam
    Pearl Jam's best studio album in a decade is like Vs. with politics -- iron-rock riffing and a lyric righteousness forged in real battle. "World Wide Suicide" and "Army Reserve" don't just protest the Iraq War and its disastrous consequences. These are songs about universal accountability (you need two sides to have a war) and the still-revolutionary power of individual dissent. "I will not lose my faith," Vedder sings on "Inside Job," a climactic fusion of Zep and Seventies Who. Now that's classic rock.

    11. World Wide Suicide
    The president -- "writing checks that others pay" -- gets it in this top-shelf blast of bad news and fighting spirit from the Seattle band that refuses to die.

    http://www.rollingstone.com/news/coverstory/13000543/page/1
    http://www.rollingstone.com/news/coverstory/13000557/page/1
    nadam se da novi album nece vishe olko obuhvacat politicu, obozavam riot act koji mi je i najbolji album od njih ali vec je prevec malo politike i antiratnih sranja!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    snih wrote:
    Slažem se da je Riper malo "poseban", ali da nema te posebnosti, možda ga i ne bi bilo!

    alo ekipa.. ja bih se najviše složila s ovim... meni je ripper genijalan... toliko mi je gušt slušati tog čovjeka, strašno... a i smiješan je za popizdit... a i čini mi se da su oni jedini naš bend, uz urbana, koji baš drže do kvalitete i ne daju se kompromitirati... ovi svi ostali štancaju i doviđenja...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    C2V3N wrote:
    nadam se da novi album nece vishe olko obuhvacat politicu, obozavam riot act koji mi je i najbolji album od njih ali vec je prevec malo politike i antiratnih sranja!

    stari moj, pa kaj ti briješ? :) ako oni neće reagirati na politiku, tko će?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ekipica,
    ne znam da li ste možda ovo već pročitali, ali ako niste, super je članak... a osim interesantne materije, budete se zabavili i kada vidite kako je autor članka napisao imena članova benda... za nepovjerovati... :)

    http://www.rocknworld.com/features/0...fTheHour.shtml
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • politika ili ne, meni je Avocado najbolji album PJ, naravno Ten i VS su van konkurencije ( to se više ne može ponoviti, druga vremena :) )
    Jedino mi nije jasno što im Avocado prestavlja ?? Žašto avocado? To mi je promaklo....netko zna možda što je s time???? :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    vezano uz PJ i avocado

    nekad negdje pročitao nešto (na hrvatskom jeziku-pa odmah postoji doza sumnje u istinitost podatka :D)

    uglavnom bend zajedno sa Klausenom je radio omot za CD i nisu imali nekakve ideje valjda i nakon nekog vremena ako se ne varam Eddie je umoran rekao nešto u stilu-"baš me briga za omot,nek bude avokado ako treba", i Klausen je to uzeo u obzir...

    i bi avokado :D

    Sve najbolje u novoj godini i ugodan provod za doček!
    Death or glory!

  • Rijeka wrote:
    vezano uz PJ i avocado

    nekad negdje pročitao nešto (na hrvatskom jeziku-pa odmah postoji doza sumnje u istinitost podatka :D)

    uglavnom bend zajedno sa Klausenom je radio omot za CD i nisu imali nekakve ideje valjda i nakon nekog vremena ako se ne varam Eddie je umoran rekao nešto u stilu-"baš me briga za omot,nek bude avokado ako treba", i Klausen je to uzeo u obzir...

    i bi avokado :D

    Sve najbolje u novoj godini i ugodan provod za doček!

    ...nadam se da to nije istina :( nekad su posvečivali puno pažnje coverima, ok Vitalogy se neče više ponoviti to je bilo ipak savršenstvo svoje vrste :) ali ne bi bilo lijepo da se taj (za mene) važan faktor za nemari...zar ne?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ...nadam se da to nije istina :( nekad su posvečivali puno pažnje coverima, ok Vitalogy se neče više ponoviti to je bilo ipak savršenstvo svoje vrste :) ali ne bi bilo lijepo da se taj (za mene) važan faktor za nemari...zar ne?

    istina, ali meni se ne čini da taj dio ne zanemaruju kao ni bilo koji drugi, a po meni je ispalo savršeno. Naime ja osobno dok nisam vidio omot albuma pojma nisam imao kako avokado izgleda uopće :D i kad sam prvi put vidio cover pomislio sam da to predstavlja nekakvu simbiozu kruške i lješnjaka :D, kad ono-avokado o kojem sam se naslušao

    evo cijeli članak, malo sam progooglao i evo tog intervjua s Mike-om..sad koliko ima istine u ovom nemam pojma

    http://www.tportal.hr/showtime/glazba/fset.html

    a dio koji se odnosi na avocado kaže ovako :

    Zašto je avokado na naslovnici vašeg posljednjeg studijskog albuma?

    Mike: Želio bih vam odgovoriti da to nešto znači, ali moram reći da avokado na naslovnici ne znači apsolutno ništa. Edd (Eddie Vedder, pjevač Pearl Jama je bio uključen u izradu omota albuma) je bio toliko umoran od rada na unutrašnjosti korica, jer je sve trebalo biti u skladu i s video spotom za pjesmu 'Life Wasted', tako da je na pitanje: 'Što će biti na naslovnici?', samo rekao: 'Baš me briga, ako treba, neka bude avokado.'

    Naš fotograf Brad Klausen je na spomen avokada, rekao da misli da ima dobru ideju. Predložio je da fotografira jedan avokado i da iza njega stavi plavu pozadinu koja bi se uklapala s unutrašnjošću ovitka albuma. Učinilo nam se zanimljivim i moram reći da nismo požalili.
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    evo cijeli članak, malo sam progooglao i evo tog intervjua s Mike-om..sad koliko ima istine u ovom nemam pojma

    http://www.tportal.hr/showtime/glazba/fset.html

    moguce da je istina... iako, ekipa sa neke mailingliste je iskopala da postoji tzv. "avocado deklaracija" koja govori nesto o ocuvanju okolisa... naci cete ako zagooglate, ne da mi se sad traziti... to bi imalo nekog smisla...

    anyway, SNG! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    jurasica wrote:
    stari moj, pa kaj ti briješ? :) ako oni neće reagirati na politiku, tko će?
    sve što takne politku postje bsmisleno i bezvrijedno!!!

    necu previshe trakeljat jer sam rano poceo pijuckati, mislim da je jeger ili pelin kriv al a dobro, onda vam kazem,

    ne zelim sluhati preal jma da pjevucka o politickim sranjima jer smo svi svjesni sta treba napravit a ovi debili koji su glasali za buša i dalje nece promijeniti svoje misljenje jer su vec ranjei spomenti kao debeile.

    da di sam stalooi ocu cut prel jamm kko pishe o lijepoti i o umjentosti, s malo politikee moze, al ne puno

    i svima lijepo zabavite s4 za novu

    ja idem sad odspavat pa<a idem pit
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    C2V3N wrote:
    sve što takne politku postje bsmisleno i bezvrijedno!!!

    necu previshe trakeljat jer sam rano poceo pijuckati, mislim da je jeger ili pelin kriv al a dobro, onda vam kazem,

    ne zelim sluhati preal jma da pjevucka o politickim sranjima jer smo svi svjesni sta treba napravit a ovi debili koji su glasali za buša i dalje nece promijeniti svoje misljenje jer su vec ranjei spomenti kao debeile.

    da di sam stalooi ocu cut prel jamm kko pishe o lijepoti i o umjentosti, s malo politikee moze, al ne puno

    i svima lijepo zabavite s4 za novu

    ja idem sad odspavat pa<a idem pit

    ja mislim da ti je dosta za danas... :) mislim da bi trebao nastaviti tek slijedeće godine... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    http://www.muzika.hr/default.aspx?info=archive&id=10088

    dobro prosli ovi nasi na novogodisnjem turniru :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • vesnavesna Posts: 27
    Sretna vam nova 2007. godina, svima vam želim ljubavi, zdravlja, sreće.. itd, i koncert Pearl jam-a u Zagrebu.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dragi prijatelji,
    svima nam želim još više koncerata u Novoj 2007., a i zdravlja, ljubavi i sreće... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hej ekipica... ima mozda netko stickmana u malo boljoj rezoluciji... malo sam trazio, ali sve su to male slicke... hajd pliz tutnite na mail ako imate :)

    i SNG svima! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    hej ekipica... ima mozda netko stickmana u malo boljoj rezoluciji... malo sam trazio, ali sve su to male slicke... hajd pliz tutnite na mail ako imate :)

    i SNG svima! :)

    Postao je netko na HR forumu, pa vidi jel ti OK:

    http://www.forum.hr/showthread.php?t=134287&page=74
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Postao je netko na HR forumu, pa vidi jel ti OK:

    http://www.forum.hr/showthread.php?t=134287&page=74

    super, thnx.... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    kaj ovi nikakve vijesti ne postaju, sta oni misle da mi imamo strepljenja za novim pjesmama i turnejama :D

    eh svima sretna nova 2007!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • porcherporcher Posts: 62
    svim jammericama i jammerima zelim sve najbolje u ovoj novoj 2007. godini, puno dobre glazbe i zive muzike! :)

    hail hail the lucky ones...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Evo i mene doma iz Verone :)

    Svima sve naj naj u ovoj novoj godini, a najvise PJ-a, nadajmo se :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ranac, nego kakav je bio tulum u jabuci?
    inače ostatku ekipe, kakve ste vi tulume prošli? ja sam bila na viksi kod frenda, radila sam si caipirinhe (brazilska rakija + limeta i tak... jako fino), fino se nacugala, đuskala do 3 i tak... baš nam je bilo kuuuul... :) oni su se i drogirali, ali ja nisam htjela... :)

    ajde ljudi, pričajte kaj ste radili... C2V3N, pretpostavljam da si ti zaboravio, koliko se se napio? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    ranac, nego kakav je bio tulum u jabuci?
    inače ostatku ekipe, kakve ste vi tulume prošli? ja sam bila na viksi kod frenda, radila sam si caipirinhe (brazilska rakija + limeta i tak... jako fino), fino se nacugala, đuskala do 3 i tak... baš nam je bilo kuuuul... :) oni su se i drogirali, ali ja nisam htjela... :)

    ajde ljudi, pričajte kaj ste radili... C2V3N, pretpostavljam da si ti zaboravio, koliko se se napio? :)

    hej koka! :D

    u jabuci bilo skroz dobro... svi se ugodno iznenadili... zapoceli igru kod nas doma s nekom klopom i cugom.. u jabuku dosli malo prije 23 i to je to... nađuskali se, napili se, napili se i napili se... :D doma krenuli iza 4.... jucer smo se cijeli dan lijecili... i tak... lijepo je bilo u sarajevu, doviđenja u calgaryu ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • tulum sa frendovima,ubio se,doso doma u 10
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    jurasica wrote:
    r
    ajde ljudi, pričajte kaj ste radili... C2V3N, pretpostavljam da si ti zaboravio, koliko se se napio? :)
    e ma nisam malko sam pretjerao popodne i kad sam se digao bilo mi slabo malo pa sam lagano za novu.

    bio sa ekipom na trgu, bilo super, prljavci svirali rebel rebel i one (bowie i u2 za neupućene) koji su fenomenalno zvucali, pipsi su me odusevili, nakon 2 godisnjeg posta neodlaska na njihove koncerte cini mi se da se ripper malo opametio, čak je izveo i dinamovu himnu (cijelu) ali samo akapela, vidi se da ceki na gitaram nisu ko Kralj ali dobro su kopirali njegove solaže.

    bili tam do pol 4 pa kod frendice, putem me shrvo neki umor. :D

    aj bok
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
Sign In or Register to comment.