Pearl Jam in Zagreb!

1147148150152153860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    hristos se rodi svim našim prijateljima koji danas slave!

    :)
  • tinnatinna Posts: 391
    uh, evo i mene nakon 200 godina:)
    Mir Boziji, Hristos se rodi svim pravoslavnim vernicima!
    da cestitam i novu godinu- ljudi zelim vam sve najlepse, sve zelje nek vam se ispune, i puno, puno, puno Pearl Jama!
    pozrdav
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Hej Tina, good to have you back i sve najbolje svim fellow jammerima koji danas slave Bozic!
    Za meet-up smo i mozda radije 13., ali moze i 12.

    Iva: moram se slozit s Killroyem - ljudi, hrana, cuga, zabava - sve to super u Makedoniji (bila 10 dana na nekom seminaru i super se zabavili, posebno smo se ubijali u klopi :))
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    I ja se pridruzujem cestitkama za danas i ispricavam se svima kojima nisam odgovorila jos na PM-ove, mailove i to :( (sorry Marko i svi...)

    A da, ja bih isto na meetup, al ako bude ovaj vikend, tesko da cu moci. Sad su mi subote zauzete pocevsi od ove (Gustafi), a onda pocinji maskare :D

    Ako ne budem dosla, onda kad budem u ZG cemo neko kafe i
    kolace organizirat ;)

    Ej, a da vi svi dodjete na Gustafe ovu subotu? :D Bit ce pijanka. haha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • finalnifinalni Posts: 63
    Hristos se rodi!






    Djerdap, glasine su, bojim se, samo glasine (bar ovaj put)... Uostalom, Rokaj Fest sve skupa jako malo košta ako se ne varam i teško je vjerovati da bi Pearl Jam došao na takvo što..
    Heart and soul, one will burn.
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    decki sa rokaj festa zele dovesti pj, no pj je poslao odgovor da josh nema planova za turneju 2007 tako da sve ove glasine u poljskoj i njemackoj padaju u vodu
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljosiljo Posts: 2,203
    djerdap wrote:
    Ljudi kakve to cujem glasine da je Pearl Jam kandidat za "Rokaj Fest" headlinera?!

    Sad sam procitao da je neki poljski radio potvrdio da momci dolaze u Poljsku 13.6., tako da bi stvarno se moglo nesto desiti preko ljeta.

    mailao sam organizatore Rokaj festa i izricito su rekli da PJ nece svirati jer su kao bili u zagrebu 2006. najavili su 3 jaka benda koje ce objaviti sad krajem sijecnja...
    a mozda nesto kriju? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • I ja se pridruzujem cestitkama za danas i ispricavam se svima kojima nisam odgovorila jos na PM-ove, mailove i to :( (sorry Marko i svi...)

    A da, ja bih isto na meetup, al ako bude ovaj vikend, tesko da cu moci. Sad su mi subote zauzete pocevsi od ove (Gustafi), a onda pocinji maskare :D

    Ako ne budem dosla, onda kad budem u ZG cemo neko kafe i
    kolace organizirat ;)

    Ej, a da vi svi dodjete na Gustafe ovu subotu? :D Bit ce pijanka. haha

    Yeah, but do you not think, sebudfshdifows casidcjisdf jiasdfhjisdf iwsuifsef 9ishuifsdf sdhfiosdfhio sdfiosdiuhosd s jiosdfjhiodsfgi shdifoshdifgosdfhios sidofhjisodf sdihfosdfiosd fiosdfhjiosd s sdiofhsidofhisodf sdfhiosdfhiosdfhiosdfhiosdf sdfssdhffiosdif. excuse the bad grammar, I'm still learning.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    Za meetup, sto prije to bolje, sto se mene tice. Siljo, ako ti ne pasu nedjelje, mozda neka subota onda? Dajte neke datume, pa da probamo dogovorit. Mozda i preko tjedna?
    Sljedeci tjedan recimo 12. ili 13.?

    mi 12. na jednom rođendanu, 13. na Urbanu u Boogaloou... hebiga... :)

    dolazi tko na Urbana?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Yeah, but do you not think, sebudfshdifows casidcjisdf jiasdfhjisdf iwsuifsef 9ishuifsdf sdhfiosdfhio sdfiosdiuhosd s jiosdfjhiodsfgi shdifoshdifgosdfhios sidofhjisodf sdihfosdfiosd fiosdfhjiosd s sdiofhsidofhisodf sdfhiosdfhiosdfhiosdfhiosdf sdfssdhffiosdif. excuse the bad grammar, I'm still learning.
    Crazy Scott on our thread! :) hahaha
    Yes, I thought you well, my friend. You're getting better in Croatian ;)


    Tko se sjeca ludih Skota i njihovih, hm, straznjica :rolleyes: :D ? :D
    Evo Neil nas malo zeza ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • žalostan Dosta od moj loš zavitlavati. JA htijenje ostaviti te u vaš razgovor.
  • killroykillroy Posts: 739
    žalostan Dosta od moj loš zavitlavati. JA htijenje ostaviti te u vaš razgovor.

    :)
    Hehe, Crazy Scotsman!!! Good to have you here.
    Hey, your croatian is almost as good as Ed's on the concert :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Naisao sam negdje na file sa svim sluzbenim fotkama sa svih koncerata u 2006 (to su one fotke sa bootova i weba) pa ako nekoga zanima skinite si ovdje:

    http://www.box.net/public/tn54yusd7c
  • miloshkmiloshk Posts: 73
    pajo wrote:

    Hvala Pajo!!
    Evo jos jedan link za istu pesmu. Malo editovana verzija, 320 kbps, 11 MB

    Odlicna stvar! Eddie SCREAMS!!!!! :D

    Pozdrav svima

    http://www.sendspace.com/file/xiocni
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:


    ajme, koji piano uvod!!!!

    ajme, koje orkestracije!!!!

    ajme, kako volim kad se ed dere!!!

    :D

    btw, hvala pajo na linku :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    ^^ Slazem se :o Topim se sad. Ajme!
    Hvala ljudi na linku. Idem uzivat malo.Jedva cekam vidit film ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • finalnifinalni Posts: 63
    siljo wrote:
    mi 12. na jednom rođendanu, 13. na Urbanu u Boogaloou... hebiga... :)

    dolazi tko na Urbana?

    Nah, mislio sam ja, ali sam škrt dat 80 kn (možda da je iza 15. :D ) za nekog kog već dulje vremena nisam slušao.. A i kad sam slušao, samo sam album Žena dijete slušao..

    A jel ide tko na Eclipse?
    27. 1. KSET, 45 kn upad, karte u prodaji od 15. 1.
    Ako netko ne zna, Eclipse je Pink Floyd tribute band. Odlični su, vidio sam ih prošle godine, preporučam svim ljubiteljima Floyda.
    Od pjesama prije Dark Side of the Moon su znali samo Astronomy Domine, sad su naučili i Set the Controls for the Heart of the Sun. Tako kaže netko prilično pouzdan (na imf-u). :D
    Možete skinuti empetrice ako vas zanima:
    http://www.eclipsegroup.org/download.htm
    Ne znam baš kolko su kvalitetne te snimke.
    Heart and soul, one will burn.
  • pajopajo Posts: 3,292
    E, dosle su nam majice i stickeri! Sve pase i jedan od stickera super izgleda zakeljen na Ivin laptop! :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    ^^ Zakon! :)

    Ljudi, kad bi se onda nalazili? Meni bed sad za vikende, a mogla bih mozda u petak, samo opet ne ovaj ili sljedeci. :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Pearl Jam nece ove godine svirati na ROKAJ Festu.

    Ono sto u ovom trenutku mozemo reci je da ce biti dva do tri benda tog ranga, a prvi popis izvodaca biti ce objavljen pocetkom veljace.

    Hvala na interesu I posjetu webu.

    ROKAJ !!!


    -odgovor na pitanje mailom hoce li Pearl Jam bit na line-up listi ove godine.

    Pozdrav svima! Best wishes too!
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • žalostan Dosta od moj loš zavitlavati. JA htijenje ostaviti te u vaš razgovor.

    yeah, it sounds pretty Dutch?!

    you remember the interview during PINKPOP 1992?
    Ha, it gave me a good laugh!
    Eddie was such a kid and pretty non-EDucated, then
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    mi 12. na jednom rođendanu, 13. na Urbanu u Boogaloou... hebiga... :)

    dolazi tko na Urbana?

    idemo! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    hvala na linku za reign on me. odlično, vrti se cijeli dan

    @cropdustress - Di su to gustafi u subotu? Baš sam razmišljao kako dugo nisam bio na njima i došao do šokantnog zaključaka da sam stvarno davno davno zadnji put bio na štali :D
    Death or glory!

  • killroykillroy Posts: 739
    ^^ Zakon! :)

    Ljudi, kad bi se onda nalazili? Meni bed sad za vikende, a mogla bih mozda u petak, samo opet ne ovaj ili sljedeci. :o

    Ej SUPER, daj dodji!!! Al onda da ostanes preko vikenda...pa neces na jedan dan dolazit :D

    Inace, slusam sad Love Reign Over Me
    :eek: :eek: :eek:
    WOW!!!
    Ed je luuud...dere se kao ludjak, ajme...pa trebo bi mu netko rec da pazi na te svoje glasnice...ako ih slucajno izgubi jedino nam preostaje da ga zadavimo :D
    Kad ce vise taj film... :rolleyes: :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    hvala na linku za reign on me. odlično, vrti se cijeli dan

    @cropdustress - Di su to gustafi u subotu? Baš sam razmišljao kako dugo nisam bio na njima i došao do šokantnog zaključaka da sam stvarno davno davno zadnji put bio na štali :D


    Di si ti ono? Gustafi su u Jusicima, to je tu kod mene blizu.
    I da, bit ce stala. U pravom smislu rijeci :D Oni uvijek to naprave,
    al vjerujem da nisi nikad bio tamo i na onakvoj stali. Strasno :D
    Javi se na PM ako ne znas gdje i sto, pa se dogovorimo ;)


    Domagoj, ne znam. Bed mi je jer stvarno kad pocnu maskare, svaki vikend sam okupirana, al vidjet cu, mozda jos nesto i uspijem.
    Ako bude kakav petak u igri pa da dodjem cet-pet i subotu ujutro odem :D

    Jos cu vidjet jer sve nesto imam sad ovaj mjesec, a onda tjedan 15.-19. cak i radim. vau, 5 dana :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Inace, slusam sad PJ verziju i the Who. Katja mi poslala :D

    Sram me rec, al nemam nis od the Who, trebaju mi albumi, pa
    ako netko ima, jel moze i to na druzenju :o

    Na msn/icq sam, pa Domagoj, navrati ako ti se da na kratki chat :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    love reing over me je super, hvala na linku :)
    ...mogli bi organizirat jedan meeting svi u kino kad izađe film...da donesete opet onaj transparent "Can't find better jam" :D:D:D da ga izbacimo na kraju filma kad bude svirala stvar :) mislim da bi se ljudi šokirali :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    love reing over me je super, hvala na linku :)
    ...mogli bi organizirat jedan meeting svi u kino kad izađe film...da donesete opet onaj transparent "Can't find better jam" :D:D:D da ga izbacimo na kraju filma kad bude svirala stvar :) mislim da bi se ljudi šokirali :D:D

    Hahaha, zakon. Ja sam uvijek za.
    Transparenti su zakon. Evo bas pripremamo jednog za subotu :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://www.angelfire.com/il3/leespjartpage/evdressup.html

    večeras lutam po raznim thredovima i naletio sam na ovog lika...ne znam da li ste ovo pokušali ali je genijalno....ED fashion :):):D

    Složite naj dražu verziju.....
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.