Pearl Jam in Zagreb!

1144145147149150860

Comments

  • killroykillroy Posts: 739
    Sretan Bozic svima koji danas slave.
    A sad pismo Djedu Mrazu:
    Ako citas ovaj forum, a znam da citas i jos uz to slusas Strangest Tribe na repeat-u, probaj nam sredit neke nove koncerte u 2007. dok ces se suljati kroz dimnjake PJ-ovaca. Ako nista ne upali, probaj ih potkupit poklonima na bilo koji moguci nacin. Ako treba, daj im sve poklone sta imas. Druga djeca ce prezivjet do iduceg bozica, a nama je hitno! Hvala. :D
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    killroy wrote:
    Sretan Bozic svima koji danas slave.
    A sad pismo Djedu Mrazu:
    Ako citas ovaj forum, a znam da citas i jos uz to slusas Strangest Tribe na repeat-u, probaj nam sredit neke nove koncerte u 2007. dok ces se suljati kroz dimnjake PJ-ovaca. Ako nista ne upali, probaj ih potkupit poklonima na bilo koji moguci nacin. Ako treba, daj im sve poklone sta imas. Druga djeca ce prezivjet do iduceg bozica, a nama je hitno! Hvala. :D



    lol ... garant moze on da nam sredi bar za Exitu u Novi Sad koji je pocetkom Jula a zasto da ne i za taj u Zagrebu (Open Air?!?), a kako ne bi mogo kad je vec sredio holandjanima za Pinkpopu koji je krajem maja :) ...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo javljaju se povratnici iz Italije (nazlost ne iz Bostona, ali hvala na happy thoughts Crop, mozda i do Bostona dospijemo), Toskana je bila prelijepa kao sto se to od nje i moglo ocekivati, kome treba preporuka za predivan B&B u San Gimignanu samo recite.
    Pridruzujemo se cestitkama i dobrim zeljama, a posebno Killroyevoj poruci Djedu Mrazu - LOL, ako frajer ima imalo smisla za humor, mora nam dofurati momke nazad iduce godine! :)

    p.s. - Moramo se pohvaliti da smo mi krsni kumovi od malog Mikea (zamorca od Silje i Ive) tj. da smo sudjelovali u odabiru njegovog imena za koje su kljucni trenutci bili u Siljinom autu na putu do Beca kad smo Ivu nagovarali da ce biti super ako ce moci zamorcu vikati po stanu 'GO MIKEY!'. Zamorac Mike je turbo cool i ultra sladak btw...
  • Sretan Božić svima.
    We love them, yeah.... we don't want them to leave this way,
    We need them, yeah.... that's why they'll be back again
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    tanSre žićBo ekipica... i sve najbolje u 2007. ... pa opet tanSre žićBo onima koji ga slave za 2 tjedna!

    Iva, Ranko, Mike... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    kaj se tice festivala u zagrebu...

    INMusic ce biti na jarunu pocetkom 7. mjeseca, a Rokaj fest isto tako na jarunu sredinom 6. mjeseca... za Rokaj najavaljuju svjetska imena ovaj put... navodno ce objaviti bendove do kraja 1. mjeseca...

    linkovi na oba festivala:

    http://www.inmusicfestival.com/sitemap.php
    http://www.rokajfest.com/

    upravo su nam se poduplale sanse da vidimo opet PJ u zagrebu :)

    go Mikey! :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dragi prijatelji i suovisnici o najdražoj nam grupi na svijetu, svima vam želim sve supač i za Božić danas i za onaj za dva tjedna i neka nam Nova 2007. donese još više koncerata najdraže nam grupe... :) pusa....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • predragi PJ fan kolegice i kolege! prvo vam svima zelim cestitati bozic!
    drugo, ne znam mozda i znate, pa cak i po cijenu da ispadnem glup i neinformiran, al upravo sam saznao da ce se 31.12.2006. (nedjelja) na VH1 europe u 15:00 sati emitirati:
    Storytellers: PEARL JAM

    pa ko nije dosad to napravio neka pogleda.... ;)
  • ispravak naslova
  • pajo wrote:
    Evo javljaju se povratnici iz Italije (nazlost ne iz Bostona, ali hvala na happy thoughts Crop, mozda i do Bostona dospijemo), Toskana je bila prelijepa kao sto se to od nje i moglo ocekivati, kome treba preporuka za predivan B&B u San Gimignanu samo recite.
    Pridruzujemo se cestitkama i dobrim zeljama, a posebno Killroyevoj poruci Djedu Mrazu - LOL, ako frajer ima imalo smisla za humor, mora nam dofurati momke nazad iduce godine! :)

    p.s. - Moramo se pohvaliti da smo mi krsni kumovi od malog Mikea (zamorca od Silje i Ive) tj. da smo sudjelovali u odabiru njegovog imena za koje su kljucni trenutci bili u Siljinom autu na putu do Beca kad smo Ivu nagovarali da ce biti super ako ce moci zamorcu vikati po stanu 'GO MIKEY!'. Zamorac Mike je turbo cool i ultra sladak btw...


    Baš mi je drago da ste se vratili i da vam je super bilo. Detalje če te nam pričat kad se budemo vidjeli.

    Pozdrav svima i sa zakašnjenjem Sretan Božić :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    Sretan Božić svima! S malim zakašnjenjem...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    predragi PJ fan kolegice i kolege! prvo vam svima zelim cestitati bozic!
    drugo, ne znam mozda i znate, pa cak i po cijenu da ispadnem glup i neinformiran, al upravo sam saznao da ce se 31.12.2006. (nedjelja) na VH1 europe u 15:00 sati emitirati:
    Storytellers: PEARL JAM

    pa ko nije dosad to napravio neka pogleda.... ;)

    muchas gracias za ovu informaciju... :) jedva čekam... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    muchas gracias za ovu informaciju... :) jedva čekam... :)
    Ja nemam taj VH1 europe. al nije mi ni bitno jer sam pogledala storytellers, nije me bas odusevio posebno :o

    Meni je definitivno naj Eddie i Laird na Iconoclasts, moram dvd nabavit, imam nesto s neta skinuto, i sad gledam taj Reading :D

    Ajde ljudi, idem u krpe, blagdani jos traju, ludnica je tu kod mene :D

    Puno PJ darova vam zelim, ako vec niste dobili.
    Ove vijesti o festivalima i svemu su super, jedva cekam. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Puno PJ darova vam zelim, ako vec niste dobili.

    Iva: Da, mi smo si narucili poklone iz 10c goods sectiona, ali eto, ocekujemo ih vjerojatno za Uskrs... :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    malo nas gnjavila mrežna kartica, a malo nas i nije bilo doma tako da baš i nismo bili blizu foruma! Sa zakašnjenjem svima Sretan Božić - nadamo se da je bio!:)

    Već bi stvarno bilo vrijeme za neko mitingovanje... kaj vi mislite?
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    evo i od mene s malim zakašnjenjem - sretan božić!

    ja sam za sastanak, negdje poslije nove :)
  • Još jedan zakašnjeli sretan Božić!

    Svima želim ugodne praznike!

    Ide tko na Bambije sutra?
    Heart and soul, one will burn.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    mailao sam organizatore i pitao za PJ.... potvrdili da nece svirati, ali ce sigurno svirati 3 svjetska benda te kategorije, ma što to znacilo... objavit ce do kraja 1. mjeseca... laku noc...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:

    Iva: E, bas mrak i hvala svima od elcielo koja je spomenula stvar do crvenog koji ju je uploadao - vec mi par dana totalno uveseljava ove tmurne, maglovite zagrebacke dane! :)
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    nije me bilo par dana, ali vidim da nitko ne spominje a vijest je ogromna

    dakle pj je snimio pjesmu pod nazivom "love, reign over me" u originalu od the Who, i bit ce glavna tema u filmu "Reign over me"

    uzivajte u komadicu pjesme izrezanom iz trailera:

    http://www.4shared.com/file/7362654/330502c2/Pearl_Jam_-_Love_Reign_Oer_Me.html

    sve najbolje u 2007
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    evo ga pogledajte i cijeli trailer, malo je duzi komad pjesme!

    http://www.youtube.com/watch?v=U6H4oetp7p8

    cya
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    Hvala crveni, opet super! A onda smo naravno zabrijali gledat ostale PJ clipove po youtube, ima ih od premrak do presmijesnih (npr. intervju iz '92. kad ed nesto brblja, a netko je u komentare napisao 'humble, humble man' pa netko drugi dodao 'stoned, stoned man' - LOL)!
  • katjakatja Posts: 188
    SRETAN BOZIC SVIMA!!!

    I ja malo kasnim, pa zato cu iskoristiti second chance:
    SRETNA NOVA GODINA!!! Dobar provod gde god bili!
    :D:D:D
    Sve najlepse svima, puno zdravlja i srece i da mi uvjek budete veseli i raspjevani... naravno u prvi redovi na PJ koncerte 2007.!
    :D

    I moram malo o PCVC!
    Juce je bio koncert i momci su odlicni! Stvarno su profi i nema momenat u pjesme koji je uraden tek onako! Bravo!!! Pa gde ste to skrivali do sada?! hahaha Salim se. Bas me iznenadilo da imaju onako zestoki fanovi u Skoplje. A vidim da su jednom i vec svirali tu u 2001. :o Ja nisam znala.

    Pozdrav i zagrljaji iz SK.
  • katjakatja Posts: 188
    Aaaaaaaaaa...
    Kako dobro zvuci Ed na Love Reign Over Me!!!!!
    Jedva cekam da cujem cjelu pjesmu!

    Only love
    Can make it rain
    The way the beach is kissed by the sea
    ...
    :rolleyes:
  • Sad sam gledala trailer. Zakon! Jedva cekam film...i pjesmicu.
    Eddie zvuci :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    katja wrote:
    I moram malo o PCVC!
    Juce je bio koncert i momci su odlicni! Stvarno su profi i nema momenat u pjesme koji je uraden tek onako! Bravo!!! Pa gde ste to skrivali do sada?! hahaha Salim se. Bas me iznenadilo da imaju onako zestoki fanovi u Skoplje. A vidim da su jednom i vec svirali tu u 2001. :o Ja nisam znala.

    Pozdrav i zagrljaji iz SK.
    samo sto im nema vishe glavnog gitarista koji je bio ustvari cijeli bend!

    pc&vc je bez Kralja (koji je bio moj susjed :) ) ko gunsi bez Slasha
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • asfoasfo Posts: 315
    C2V3N wrote:
    samo sto im nema vishe glavnog gitarista koji je bio ustvari cijeli bend!

    pc&vc je bez Kralja (koji je bio moj susjed :) ) ko gunsi bez Slasha


    Ma to kažeš samo jer je bio tvoj susjed ;) Meni su ok i bez Kralja. Baš ih sad slušam :)

    A G'n'R mi totalno sakerišu :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    C2V3N wrote:
    samo sto im nema vishe glavnog gitarista koji je bio ustvari cijeli bend!

    pc&vc je bez Kralja (koji je bio moj susjed :) ) ko gunsi bez Slasha

    C2V3N-u... Hvala na traileru i na važnim informacijama... stvar zvuči zakon!

    ali daj malo uspori s hračkanjem po dragim nam Pipsima!

    Slažem se da su Kralja i njegova gitara odigrali značajnu ulogu u prepoznatljivosti zvuka benda, ali isto tako uopće ne mislim da su sada PCVC lošiji!

    Ipak, najbolji mi je njihov album Fred Aster dok je još Kralja prangijao po đitrici!

    Inače, gdje ćete na doček, ekipo!

    asfo i ja planiramo u Fabriku:)! Janka doma baki ostaviti, a mi na provod uz novi val, kojega sam ja veliki fan, a asfo kuži samo Haustor (a i to je lijepo)!:D

    Živeli mi bar sto godina!:D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Inače, gdje ćete na doček, ekipo!

    u Jabuku :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    snih wrote:
    C2V3N-u... Hvala na traileru i na važnim informacijama... stvar zvuči zakon!

    ali daj malo uspori s hračkanjem po dragim nam Pipsima!

    Slažem se da su Kralja i njegova gitara odigrali značajnu ulogu u prepoznatljivosti zvuka benda, ali isto tako uopće ne mislim da su sada PCVC lošiji!

    Ipak, najbolji mi je njihov album Fred Aster dok je još Kralja prangijao po đitrici!

    Inače, gdje ćete na doček, ekipo!

    asfo i ja planiramo u Fabriku:)! Janka doma baki ostaviti, a mi na provod uz novi val, kojega sam ja veliki fan, a asfo kuži samo Haustor (a i to je lijepo)!:D

    Živeli mi bar sto godina!:D
    ma ne bih nikada pljuvao po pipsima, jer ipak su oni obiljezili moju mladost, ali me ripper ljuti!

    ipak mene veseli da su se Majke ponovno okuple!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
Sign In or Register to comment.