Pearl Jam in Zagreb!

1148149151153154860

Comments

  • miloshkmiloshk Posts: 73
    Inace, slusam sad PJ verziju i the Who. Katja mi poslala :D

    Sram me rec, al nemam nis od the Who, trebaju mi albumi, pa
    ako netko ima, jel moze i to na druzenju :o

    Na msn/icq sam, pa Domagoj, navrati ako ti se da na kratki chat :)
    Ako ne nadjes kolekciju "the Who" uskoro, mogu ti ja poslati kad mi prodju ispiti


    Pozdrav
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    idemo! :)

    to te ja pitam :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Objavili su sto ce biti na bozicno/uskrsnom singlu. Love Reign O’er Me i ona katastrofa od RITFW sa Bonom i Edgeom u Melbourneu.
    Malo razocaranje moram priznat :(


    Many of you have been asking about the holiday single release…Is it out yet? When will it be released? Well…Not yet, but the songs have been selected, so we can at least give you something to curb your appetite until it lands on your doorstep. Artwork is waiting approval and will be posted soon, as well.

    The 2005 Annual Single will include:

    Side A- Love Reign O’er Me written by Pete Towshend, performed by Pearl Jam from the upcoming Sony Motion Picture Reign Over Me.
    Side B- Rockin in the Free World written by Neil Young, performed by Pearl Jam, featuring Bono and The Edge from U2 from the Make Poverty History concert in Melbourne, Australia.

    As to be expected in this technologically advanced society, Love Reign O’er me has found it’s way to the radio airwaves already…so, the good news is you won’t have to wait to hear the song. We promise we are working hard to have the Ten Club 7-inch printed, pressed and on it’s way to you sometime in February.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://www.elfyourself.com/?userid=4208c056de530977d3e40f0G06122210

    Ja opet kopam po thredovima....ovu verziju je ste li vidjeli :D:D
    za krepat od smijeha
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    predobrooooo :D
    umirem od smijeha..
    meni je onaj link koji je pajo poslao video mpeg format...
    moze mi netko linkat ovo s the who-om? to sigurno zvuci super :)
    sta ste sad stali s meetingom? znate da sam ja uvijek za..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ovaj predhodni post posvečujem svim ženama na ovom thredu :) uživajte:)

    Inače sinoč i danas nemam živaca za ništa radit, Iva je u pred rađaoni pa čekam da me zazovu, i onda samo kopam i skidam sa ostalih thredova zanimljive stvari...kradem :D:D i slušam Love reing over me po tisuču puta...
    ....nervoza :):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Objavili su sto ce biti na bozicno/uskrsnom singlu. Love Reign O’er Me i ona katastrofa od RITFW sa Bonom i Edgeom u Melbourneu.
    Malo razocaranje moram priznat :(

    a joj! užas, ta verzija RITFW je najgora koju sam ikad čula.

    ja sam nakon te izvedbe pomislila kako su se PJ zasigurno posramili takve blamaže i patetike, a gle sad, ispada da nam je daju kao poklon!
    urgh!
  • Ovaj predhodni post posvečujem svim ženama na ovom thredu :) uživajte:)

    Bog te blagoslovio!!! :D:D:D

    Odlično ide uz glazbenu podlogu "Love Reign O'er Me"... (tnx na linku pajo)


    P.S. Svima sve najbolje u novoj 2007.! :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ovaj predhodni post posvečujem svim ženama na ovom thredu :) uživajte:)

    Inače sinoč i danas nemam živaca za ništa radit, Iva je u pred rađaoni pa čekam da me zazovu, i onda samo kopam i skidam sa ostalih thredova zanimljive stvari...kradem :D:D i slušam Love reing over me po tisuču puta...
    ....nervoza :):)
    Iva: Hvala puno Đelo! :) Inače, nastavljamo držat fige da sve prođe ok, a vjerujem da Love reign over me može pomoći u čekanju!

    Za ostale: samo da se pridružim komenatru da mi nikako nije draga izvedba sa Bonom, bljak! Sto kaze elcielo, jos nam ju salju za poklon! Ali eto, sto je tu je, zato je druga polovica singla super!
  • Uh, komp mi je krepao još prije ljeta, uglavnom, žao mi je ljudima s foruma kojima se nisam javljala, jedva sam našla danas password od foruma.

    Uglavnom, znam da je par mjeseci prošlo od koncerta, ali to nikada neću zaboraviti.
    Ide priča XD :
    Nakon 3,5 satne vožnje iz Crikvenice do Zg-a, u Karlovcu sam mislila da smo stigli pa je bus zamalo bez mene krenuo :blush: naime što sam bila bliže, napetost je rasla, a i paranoja, mislila sam da ću zakasnit na koncert. jer uvijek kasnim. uf. dobro, došla sam oko 6 i pol popodne. moji iz Crikve i Rijeke su već bili tamo, a ja sam se išla nać s frendom, na što su ovi moji rekli da ćemo se nać ispred, i sad hahaha dođem ja ispred a ono tiseće ljudi tamo. i sad, hm da, nać ćemo se lol.
    No dobro, malo me frka ulovila, jer ono, sama sam, a mislim si, nema veze, Pearl jam je sad tu uz mene (awwwww) i tako, moji su mi rekli da su u prvim redovima, na ulazu, zaustavili me, kao ''skidaj lance'' btw koliko sam skužila mislim da su jedino moji lanci bili kod vrata na ulazu lol.

    i tako, uđem ja unutra, i sad, dvorana krcata, gleda.. kako ću ja do prvog reda, i mislim si, pristojnost čini čuda i sad ja od zadnjeg reda došla do trećeg reda ''oprostite, samo malo'' hahaha, dođem do 3- reda O.O savršeno, no, kako dva dana prije nisam ništa jela (hm dijeta :/ ) kao što mi je i frend rekao, negdje poslije druge pjesme u silnom naguravanju, meni je pozlilo, tj. počelo mi se vrtit, i tako, zatvorim oči, čujem ljudi se deru oko mene nešto, otvorim oči i nađem se pola metra iznad ograde LoL, redari me nose.. i tako. stanem na noge, pogledam u eddia, (znate onaj prostor između publike i benda - iwas there :cool:) i ja ono gledam, šta sad, ljudi me gledaju kao da sam pala s marsa, ja se nekako nesvjesno osjećam, i ono što drugo nego svima pokaza 'roge' i tako \m/ eddie mi je pomahao .. umrla sam na mjestu... ipak nije sve bilo fucked nakon mog blackout-a, redari su bili jako uslužni, dali su mi bočicu 'jane' hahahaha
    iako sam do kraja koncerta bila negdje sa strane, barem sam mogla disat, i bilo mi je super. shvatila sam, da sam ostala tamo, ili bi se ugušila ili bi me zgazili.

    moram prigovoriti svima koji se prepoznaju: pogo na pearl jam.... ?????

    pozdrav svima koji su ovo doživili!!!! čekala sam ovaj koncert godinama, i napokon mi se i to ostvarilo. nikada to neću zaboravit! wooohoooo, Pearl Jam forever!!!

    btw. par ljudi sam upoznala ali sam bila too wasted da se sjetim nekoga pa eto, moja slika -- http://s29.photobucket.com/albums/c297/Nirvana696/?action=view&current=060811_123720.jpg
    pa se javite na PM ako ste tu negdje. veliki pozdrav!!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Uh, komp mi je krepao još prije ljeta, uglavnom, žao mi je ljudima s foruma kojima se nisam javljala, jedva sam našla danas password od foruma.

    Uglavnom, znam da je par mjeseci prošlo od koncerta, ali to nikada neću zaboraviti.
    Ide priča XD :
    Nakon 3,5 satne vožnje iz Crikvenice do Zg-a, u Karlovcu sam mislila da smo stigli pa je bus zamalo bez mene krenuo :blush: naime što sam bila bliže, napetost je rasla, a i paranoja, mislila sam da ću zakasnit na koncert. jer uvijek kasnim. uf. dobro, došla sam oko 6 i pol popodne. moji iz Crikve i Rijeke su već bili tamo, a ja sam se išla nać s frendom, na što su ovi moji rekli da ćemo se nać ispred, i sad hahaha dođem ja ispred a ono tiseće ljudi tamo. i sad, hm da, nać ćemo se lol.
    No dobro, malo me frka ulovila, jer ono, sama sam, a mislim si, nema veze, Pearl jam je sad tu uz mene (awwwww) i tako, moji su mi rekli da su u prvim redovima, na ulazu, zaustavili me, kao ''skidaj lance'' btw koliko sam skužila mislim da su jedino moji lanci bili kod vrata na ulazu lol.

    i tako, uđem ja unutra, i sad, dvorana krcata, gleda.. kako ću ja do prvog reda, i mislim si, pristojnost čini čuda i sad ja od zadnjeg reda došla do trećeg reda ''oprostite, samo malo'' hahaha, dođem do 3- reda O.O savršeno, no, kako dva dana prije nisam ništa jela (hm dijeta :/ ) kao što mi je i frend rekao, negdje poslije druge pjesme u silnom naguravanju, meni je pozlilo, tj. počelo mi se vrtit, i tako, zatvorim oči, čujem ljudi se deru oko mene nešto, otvorim oči i nađem se pola metra iznad ograde LoL, redari me nose.. i tako. stanem na noge, pogledam u eddia, (znate onaj prostor između publike i benda - iwas there :cool:) i ja ono gledam, šta sad, ljudi me gledaju kao da sam pala s marsa, ja se nekako nesvjesno osjećam, i ono što drugo nego svima pokaza 'roge' i tako \m/ eddie mi je pomahao .. umrla sam na mjestu... ipak nije sve bilo fucked nakon mog blackout-a, redari su bili jako uslužni, dali su mi bočicu 'jane' hahahaha
    iako sam do kraja koncerta bila negdje sa strane, barem sam mogla disat, i bilo mi je super. shvatila sam, da sam ostala tamo, ili bi se ugušila ili bi me zgazili.

    moram prigovoriti svima koji se prepoznaju: pogo na pearl jam.... ?????

    pozdrav svima koji su ovo doživili!!!! čekala sam ovaj koncert godinama, i napokon mi se i to ostvarilo. nikada to neću zaboravit! wooohoooo, Pearl Jam forever!!!

    btw. par ljudi sam upoznala ali sam bila too wasted da se sjetim nekoga pa eto, moja slika -- http://s29.photobucket.com/albums/c297/Nirvana696/?action=view&current=060811_123720.jpg
    pa se javite na PM ako ste tu negdje. veliki pozdrav!!!!

    Haha, zakon. Mislim da se sjecam toga, nosili su te redari i ti kao oces prema Eddiju, prema sredini, a oni te povuku sa strane prema Mikeu i odvedu negdje iza. :D Super, nisam skuzila to sve mah mah Eddie, toliko toga se zbivalo te veceri ni danas se ne sjacam svega :o najvise od soka... :D


    E da, Frank, hvala puno za slikice, topim se. To je nas mali *pics where Ed looks hot* dio. :D Jos bolje kad muski postaju slike od Eda :D
    kad ce ta beba?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    moram prigovoriti svima koji se prepoznaju: pogo na pearl jam.... ?????
    ma nisu, pa bio miran koncert, jedva da se masa gibala


    :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • katjakatja Posts: 188
    Pajo i miloshk,
    hvala puno za link!!!
    And thanks to Domagoj for keeping me updated! ;)

    Bas ste mi uljepsali jedan tuzan dan na najbolji nacin!!! Danas je vec sve bolje! :D

    @Sid:... Nemam cijelu The Who diskografiju, al imam par albuma! Ako nesto treba samo reci!

    Pozdrav svima! Hugs!
  • pajopajo Posts: 3,292
    di ste svi?
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Dragi moji napokon da vas obavjestim da je mali Marko odlučio da izađe van i da nam se pridriži kao trenutno najmlađi PJ fan na ovom thread-u :D:D:D

    Kakav dan... ( asfo & snih- imali ste pravo, biti prisutan na porodu je ne opisiva stvar, malo lakše nama muškarcima, mi moramo samo stisnut ruku :):)
    Nemam riječi sad za opisat te emocije...............možda drugi put
    Samo ču reči jednu stvar...svaka čast ženama, neču se više nikad žaliti da me nešto boli :):)
    Mali ima 3.9 kg...a to obečava jednu stvar; da če biti dobar vatrepolista Juga :D:D

    Pozdrav svima...idem sada popit koju :):D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Dragi moji napokon da vas obavjestim da je mali Marko odlučio da izađe van i da nam se pridriži kao trenutno najmlađi PJ fan na ovom thread-u :D:D:D


    aaaaa, čestitke!!!!

    i dobrodošlica malom marku na ovaj svijet!

    :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Dragi moji napokon da vas obavjestim da je mali Marko odlučio da izađe van i da nam se pridriži kao trenutno najmlađi PJ fan na ovom thread-u :D:D:D

    Kakav dan... ( asfo & snih- imali ste pravo, biti prisutan na porodu je ne opisiva stvar, malo lakše nama muškarcima, mi moramo samo stisnut ruku :):)
    Nemam riječi sad za opisat te emocije...............možda drugi put
    Samo ču reči jednu stvar...svaka čast ženama, neču se više nikad žaliti da me nešto boli :):)
    Mali ima 3.9 kg...a to obečava jednu stvar; da če biti dobar vatrepolista Juga :D:D

    Pozdrav svima...idem sada popit koju :):D


    Konacno! Jeeee :)
    Dobrodosao Marko i cestitke mami i tati koji je hrabro prisustvovao porodu. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Dragi moji napokon da vas obavjestim da je mali Marko odlučio da izađe van i da nam se pridriži kao trenutno najmlađi PJ fan na ovom thread-u :D:D:D

    Čestitke roditeljima, a malom Marku dobrodošlica na ovaj svijet te sretno i bezbrižno djetinjstvo!!
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Di ste svi ovih dana nestali? :(
    Jedino ja i evo tu sugradjanin mi :D u sitnim satima surfamo netom.
    Inace, ja slusam stalno Euro bootve zadnja 2 dana, nesto prckam po netu i tako. nis pametno. od ovih glasnina me lagano boli glava, nesto ce bit, al ne vjerujem
    ja dok ne potvrde na pearljam.com. nis. :p

    I eto, dosadno je tu do vikenda, ovaj tjedan je sve nesto gnjilo, i vrijeme i ja u skladu s njim...:o
    Ajd, javite se malo da vidim kako disete.
    Kad dolazim u ZG, javim se, jer vidim da nis od meetupa, bar ne tako skoro ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • katjakatja Posts: 188
    Dragi moji napokon da vas obavjestim da je mali Marko odlučio da izađe van i da nam se pridriži kao trenutno najmlađi PJ fan na ovom thread-u :D:D:D

    :D:D:D
    Congratulations on your new little angel!!!
    Sve najlepse malom Marku i puno ljubavi i srece!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    Wow...veliki pozdrav Marku i mami i tati, hehehe...
    zamislite samo kad se Marko i Janko udruze i izguraju nas starce iz prvih redova na koncertu...:D

    By the way, sve ovo me podsjetilo na Edda kad pjeva "Not for you" pa promijeni onaj jedan dio u..."small my table, sits just 3, feel so happy, lucky me"
    Super verzija!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Pa DOBRODOŠAO dragi mali PJ fan/budući vaterpolist Juga! Sve čestitke mami, tati i Markovoj seki!
    Možda sam malo predugo s mojim dragim pa me zarazio, ali sad fakat možemo komotno pjevat: 'Kol'ko nas ima!...' :):):):)
  • masnimasni Posts: 1,657
    pridruzujem se cestitkama :)
    neka bude u Jugu i slisa PJ, di ces bolje...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Dragi moji napokon da vas obavjestim da je mali Marko odlučio da izađe van i da nam se pridriži kao trenutno najmlađi PJ fan na ovom thread-u :D:D:D

    Kakav dan... ( asfo & snih- imali ste pravo, biti prisutan na porodu je ne opisiva stvar, malo lakše nama muškarcima, mi moramo samo stisnut ruku :):)
    Nemam riječi sad za opisat te emocije...............možda drugi put
    Samo ču reči jednu stvar...svaka čast ženama, neču se više nikad žaliti da me nešto boli :):)
    Mali ima 3.9 kg...a to obečava jednu stvar; da če biti dobar vatrepolista Juga :D:D

    Pozdrav svima...idem sada popit koju :):D

    go Marko! go Marko!

    cestitamo! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    cestitam od srca!

    jug je pravi klub!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Hej mladi tata! Znam da je jos prerano za ovakvo pitanje, ali kad Marko i mama dodju iz bolnice i kad se naviknete na zivot s novim clanom obitelji, znas li koju ces mu prvu pjesmu od PJ-a pustiti? Znam da sam malo psycho, ali vjerujem da bi nam svima na forumu moglo biti zanimljivo razmisliti koju bi prvu pj pjesmu pustili svojoj djeci ili nekome kome je to prva pj pjesma koju cuje u zivotu. Ako sam previse psycho, just ignore me... :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Marko Iva i ja zahvaljujemo na svim čestitkama od srca....
    hvalahvalahvalahvalahvalahvalahvala :):):)

    - ono mi se sviđa... Janko i Marko ( a bit če tu još kandidata ) da nas izbacuju iz prvog reda Hahahahaha,
    još če mi reči; aj tata nemoj me sramotit u prvom redu :):)
    a slušaj ja bi odmah potpisao takvu sudbinu, znači barem još 15 godina dobre svirke, koncerata :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajo wrote:
    Iva: Hej mladi tata! Znam da je jos prerano za ovakvo pitanje, ali kad Marko i mama dodju iz bolnice i kad se naviknete na zivot s novim clanom obitelji, znas li koju ces mu prvu pjesmu od PJ-a pustiti? Znam da sam malo psycho, ali vjerujem da bi nam svima na forumu moglo biti zanimljivo razmisliti koju bi prvu pj pjesmu pustili svojoj djeci ili nekome kome je to prva pj pjesma koju cuje u zivotu. Ako sam previse psycho, just ignore me... :)


    Pa ti nisi normalan!!?
    First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. - Mahatma Gandhi
  • pajopajo Posts: 3,292
    Pa ti nisi normalan!!?
    Iva: Normalna! To nije pitao Pajo nego ja, njegova supruga! :) Mozda ima veze s time koliko si u zivotu blizu odluke o djeci, ne znam...
Sign In or Register to comment.