Pearl Jam in Zagreb!

1142143145147148860

Comments

  • siljo wrote:
    covjek sreo Mikea i popricao s njim... rekao mu je da je istina da iduce godine opet idu u europu i nesto kao da im je dosta amerike jer su tamo u zadnje vrijeme odsvirali preko 120 koncerata...

    drugi izvor kaze da ce svirati samo na festivalima u europi iduce godine i da onda idu u studio na snimanje novog albuma... sad, malo je sebicno, ali ne sviđa mi se ideja sa festivalima... ja bi cisti PJ :-)

    Nositelj dobrih vijesti... :D Izgleda da nakon 6 godina napokon dolazimo na svoje...

    Sigurna sam da bismo svi radije htjeli solo koncerte, ali i festivali će poslužit svrsi dok se ne vrate s novim albumom i ponovno nas raspamete u Zagrebu... *thinking happy thoughts* :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    da ne bude sve tako lijepo, evo i jedne tuzne vijesti:

    2006-12-13 - AN ANNOUNCEMENT FROM DEAD MOON

    After 20 yrs, Dead Moon is retiring. It has been a journey we will always treasure and feel that a worldwide family has emerged in its place. Dead Moon became much bigger than the band itself, it became a DIY underground hopeful for a lot of people. The candle is still burning!
    --Fred Cole
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    da ne bude sve tako lijepo, evo i jedne tuzne vijesti:

    2006-12-13 - AN ANNOUNCEMENT FROM DEAD MOON

    After 20 yrs, Dead Moon is retiring. It has been a journey we will always treasure and feel that a worldwide family has emerged in its place. Dead Moon became much bigger than the band itself, it became a DIY underground hopeful for a lot of people. The candle is still burning!
    --Fred Cole

    :(
    Steta...Ajde barem smo ih vidjeli uzivo. Ostat ce mi uvijek u super sjecanju, kao bend koji rastura i svira iz sveg srca.
    Samo se nadam da razlog povlacenja nije to sto su im ukrali svijecu i bocu na koncertu u zg. :)
  • covjek sreo Mikea i popricao s njim... rekao mu je da je istina da iduce godine opet idu u europu i nesto kao da im je dosta amerike jer su tamo u zadnje vrijeme odsvirali preko 120 koncerata...

    JAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAA!! :D


    Imate kake festivale v Zagrebu (glede na see you next year)???
    Valda, da so PJ sam zase bolje kot festival..ampak samo da pridejo..:)
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • killroykillroy Posts: 739
    Stereotype wrote:
    JAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAA!! :D


    Imate kake festivale v Zagrebu (glede na see you next year)???
    Valda, da so PJ sam zase bolje kot festival..ampak samo da pridejo..:)

    Hm...slabo stojimo s festivalima. Sve nesto sitno...
    Ali recimo Exit u Novom Sadu...bas negdje u ljeti... :)
  • zedno uho! :D

    hail hail the lucky ones...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Stereotype wrote:
    JAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAA!! :D


    Imate kake festivale v Zagrebu (glede na see you next year)???
    Valda, da so PJ sam zase bolje kot festival..ampak samo da pridejo..:)
    zagreb open air, ali trajao je po nekoliko tjedana, ove godine ga misle spucati u 3-4 dana
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • flowflow Posts: 24
    ok, ja totalno brijem da ce PJ ako budu dolazili u europu definitivno doci k nama, al bez obzira na sve ja idem kud god dosli, i to avionom jer od iduceg ljeta imam jeftine zrakoplovne karte...al nadam se da ce imat solo koncert, jebesh festivale
    To myself I... surrender
    To the one I'll never please
  • Pozdrav svima...evo dugo me nije bilo, malo sam zapostavio kompletno kompjuter i to nije loše ponekad ne radit ništa:D:D
    Što se tiće bebača još ništa...mali još ne želi vanka :):)

    Vidim svašta se nagađa za come back PJ...daj bože da dođu samo i na ljetovanje :D, može bilo što...festival... može i kao gost Zuhra Show pa da tamo otpjevaju dvije stvari :D:D a mi da budemo u publici :D:D

    Žao mi je za Dead Moon... šteta što ih nisam vidio u živo :(

    Je ste li bili na okupljanju, kad je meeting??? Prži li se što :D:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • C2V3N wrote:

    drzimo fige da je tu i zagreb, s obzirom da je to u vrijeme 5-6 mj, mozda dodu na zagreb open air, za koji slijedece godine organizatori imaju velike planove i misle ga aditi na puno vecem prostoru (hipodrom?)

    navodno je Jarun u igri, za OA. pozdrav!
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    vjekoo wrote:
    navodno je Jarun u igri, za OA. pozdrav!
    yup, jucer sam citao da ce Open Air 2007 biti na jarunu, razlog je naravno veci prostor, receno je da spremaju velika imena... mozda pj? :D


    mali update sto se tice 2006 tour dvd-a

    izashao je milano multicam ali taperi i frajer koji ga je slagao ne zele stavljati na torrente zbog official dvd-a koji bi trebao biti talijanska turneja, ali probat cu ga nabavit trejdom

    ali ono sto je zanimljivije od milana je da se pojavio i BERLIN dvd, tako da oni rumori koje sam cuo polako se ostvaruju, uskoro bi ga trebali staviti na torrente.
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • DP13DP13 Posts: 276
    vich ne so timeste. richo nadst sauva!
  • http://www.flickr.com/photos/revlimit/

    možda ste već vidjeli ove slike ali eto za one koji nisu.
    Ima super slika, stage od U2 je ogroman a stadion super izgleda...to mora da je bilo nezaboravan koncert.
    Jučer sam dobio mail od frenda koji je bio na tom koncertu...blago im se :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    nisam neki ljubitelj toga da pj svira kao predgrupa u2 jer smatram pj puno kvalitetnijim bendom od u2. ali mi je drago da su to tamo i pokazali, bar kolko sam cuo bootleg, kratko je trajalo ali publika je divljala na pjov nastup.
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    Tak je. I mi mislimo da su samo dokazali i pokazali jos jednom kakav su bend i kakvi su ljudi sto su svirali kao predgrupa za U2, a kvaliteta neusporediva. Ali hajde jednom i da je predgrupa bolja od main acta! :D
    Mi odosmo na put (u drugu domovinu PJ-a kako Ed rece :)) pa svima zelimo sve najbolje za predstojece blagadane i saljemo veliki pozdrav! I&M
  • asfoasfo Posts: 315
    Sretan put vam želimo! :)
  • pajo wrote:
    Tak je. I mi mislimo da su samo dokazali i pokazali jos jednom kakav su bend i kakvi su ljudi sto su svirali kao predgrupa za U2, a kvaliteta neusporediva. Ali hajde jednom i da je predgrupa bolja od main acta! :D
    Mi odosmo na put (u drugu domovinu PJ-a kako Ed rece :)) pa svima zelimo sve najbolje za predstojece blagadane i saljemo veliki pozdrav! I&M

    Cekaj, kamo idete na put? Malo sam zbuki sad :o

    Sretan put i honeymoon :D

    Pozdrav svima iz Verone. ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ne mogu vjerovati da nam se thread gasi!!!!???!!!!:(

    Apeliram na svekoliko društvo da ga spasimo!

    A to je moguće jedino ako ćemo post-ati!:):)

    Ajmo ekipa.....
  • siljosiljo Posts: 2,203
    evo meni je dosadno... u langenu sam... selo kraj frankfurta... na tecaju... u frankfurtu je guzva... puno ljudi, sve svijetli, smrdi po kobasama i slatkisima i kuhanom vinu... a inace volim kobase, slatkise i kuhano vino :-)
    zagreb mi je drazi... i tak...
    malo offtopica... za spasavanje threada :-)

    e da, back ontopic... sluzbeni DVD bi trebao izaci sredinom 2007.... spominje se DVD sa svjetske turneje, a svi ocekujemo kombinaciju 5 talijanskih koncerata... izgleda da su se predomislili... a mozda je ovo kriva informacija... vidjet cemo...

    Deep magazin je poceo navodno stizati po americi... do uskrsa je i kod nas :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    ma tko ce nama ugasiti thread? da ga vidim :)
    nema čanse..

    sve čitam ove postove gore, ježim se od pomisli sjećanja na 26.9...
    exit mi se čini jako moguća opcija, što killroy reče, bilo je tamo svega, pj bi se odlično uklopio... opet bi se skupio cijeli balkan i slovenija tamo :D neka, neka..

    tko čeka, dočeka..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • ...cijeli balkan i slovenija tamo ...
    Hahaha..Balkan in Slovenija. Aha, a vi nas vidite izven Balkana...no sej...večina je užaljena, če smo označeni za Balkance..potejto-patato :D

    Malo off topic...Sem bla na Muse na Dunaju pred kratkim...publika je bla za crknit res...eni se dejansko niso niti malo premaknili tud peli ne (in bila sem v prvi vrsti!!)res groza...proti Pearlom v Zagrebu...torej..."Balkan" je najboljša publika!!Ni primerjave!!

    Nazaj na topic: Exit bi bil super...Joj...ko bi le...Ahhh....
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • Al ne stvarno, kam su svi nestali? :( Kak ćemo ovim tempom dostić Argentince?

    Ja se javljam za poziciju dežurne spammerice... :D:D:D

    Kad će meeting? Hoćemo radit kakve majice tak da možemo isfurat izgled sekte na nekom od sljedećih okupljanja? Ha? Ha? Ha?

    Ajd da ne budem totalno off, da napišem i nešto o PJ-u... U zadnje vrijeme slušam samo Lost Dogs, No Code i boot iz Beča i slabo slušam ostalu muziku, tu i tamo uleti kakva božićna pjesma i to je to. Ovo je bolest. :D

    Ajmo ljudi, ako se ne raspišete, počet ću vam stavljat recepte za kolače i upropastit cijeli thread... :D:D:D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    hola ekipa, evo i mene... samo da ne nestanemo s prve strane... nego, i mene zanima kamo su gđa i gdin Pajo otišli na hanimun... :) poznato mi je to sa drugom domovinom PJa ali se nemrem sjetiti...
    inače, jedva doživljavam ove špekulacije oko koncerata slijedeće godine, ali samo zato da se ne razočaram... sve me strah... :) a i malo sam se zakačila sa svojim dragim jer mi je rekao da samo mislim na te koncerte i da sam jako sebična, pa sad vi recite... najgore je kad čovjek nema potporu od najbližih... :) on bi gradio kuće, radio djecu :), štedio lovu za budućnost a ja bi sve sfundala na par koncerata od tamo neke grupe, i to američke, bože me sačuvaj... :)

    pusa svima...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    a i otvorila sam 291. stranicu... jeeeejjjjjj.... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    jurasica wrote:
    hola ekipa, evo i mene... samo da ne nestanemo s prve strane... nego, i mene zanima kamo su gđa i gdin Pajo otišli na hanimun... :) poznato mi je to sa drugom domovinom PJa ali se nemrem sjetiti...
    italija?
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • killroykillroy Posts: 739
    Ajmo ljudi, ako se ne raspišete, počet ću vam stavljat recepte za kolače i upropastit cijeli thread... :D:D:D

    mmmmmmmmmm.............. :D
    moze, moze....daj neke fine :)
  • Evo i ja cu da se javim... Nesto smo zatajili mi non-croatians... Ja vas citam ali nemam nista pametno da kazem. Nikad nsam nista pametno ni rekao osim danas na faxu kad sam imao izjavu: "My Brain is just enough dirty and I don't want to have it washed" Ispao sam pametan :D hehe

    Od Pearl Jama se slusa Marseille bootleg. Odlican je! (Thanx Potato!)

    A sto se Exita tice... Ja mislim da nema nista od dovodjenja Pearl Jama.
    Bice opet uglavnom TECHNO i MTV sranja... i po koji popusheni rocker od 90 godina...

    @ potato girl: Jel si odgledala koncerte? Sve ok?

    Milos/Sljivovica
  • Bog ekipa,

    da primjeti se lagano opuštanje na thread-u, ne bi bilo lijepo da završimo na drugoj strani ali ne možemo se mi mjeriti sa Argentincima ili Čileanci pa njih ima milion, a neko je bio spomenuo da su oni sa Dublin thread odavno prešli na recepte i ostalo :D:D pa sad krenite...nagrađu je se naj recept:)

    Mladeci bi trebali biti i Italiji, točnije u Toscani ako nisu promjenili planove u svakom slučaju sve najbolje....blago im se i ja bi u Toscanu :(:(

    @jurasica...potpuno shvačam tvoj "problem" sa dragim što nema razumljevanja za PJ ja imam isti problem, ono tipa; što češ ići na 5 koncerata pa svi su isti, itd.
    Na početku veze sam joj složio jedan cd (best slow stuff) ali ni to nije probavila kako treba...što se može, oni ne znaju što gube :):)

    A što je sa tim sastankom, nikako da se dogovorite ( ja sam sebe isključio s obzirom na situaciju i bebača koji nikako da izađe vanka :):) )


    @ potato girl - to sa majicam je super, ja to podržavam. Amo napraviti neke majice ( ali prave majice ne one fušerske ) kao što su oni iz busa imali nešto samo za nas.

    KRENITE SA PRIJEDLOZIMA, neka parola, ZG + PJ, sa fotkom bez fotke ????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pozdrav svima!!!

    evo i mene u misiji spašavanja topica :D

    redovito vas čitam, ali nemam dovoljno vremena za postanje.

    a i ne slušam baš PJ u zadnje vrijeme.. shame on me...

    jedino što slušam, a nekako je PJ related, je suradnja eda i neila finna, pjesma se zove 'the world where you live' (original crowded house).

    kako je to genijalno... šteta što je snimka dosta loša (snimamo iz publike), ali bez blaženih tapera ja ovu divotu ne bih mogla ni čuti, stoga nema prigovora :)

    ako neke preporuke koje tu i tamo bacim poželite poslušati, a ne možete naći na bespućima weba, samo mi PM-ajte, i ja otvaram soulseek samo za vas :)
  • killroykillroy Posts: 739
    elcielo wrote:
    jedino što slušam, a nekako je PJ related, je suradnja eda i neila finna, pjesma se zove 'the world where you live' (original crowded house).

    kako je to genijalno... šteta što je snimka dosta loša (snimamo iz publike), ali bez blaženih tapera ja ovu divotu ne bih mogla ni čuti, stoga nema prigovora :)

    E nevjerojatno..bas sam slusao to prije par dana, nakon dugo, dugo vremena.
    Da, istina...pjesma je genijalna. Glasovi im se super slazu, iako je Finn malo sfalsao na kraju :D
    Ali ok...oprosit cemo mu. Ne dao mu bog da mu se to dogodi dok pjeva nesto od PJa :D
    Inace Finn ima genijalnih stvari i iz vremena dok je bio u Crowded House i poslije.
Sign In or Register to comment.