Pearl Jam in Zagreb!

1141142144146147860

Comments

  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    siljo wrote:
    moram taj poster nabavit! :D

    izgleda kao klausen
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Znate ono kad ljudi za Pearl Jam kažu "aha, njihova je ona pjesma Alive/Jeremy/nešto drugo s Tena/Last Kiss". Nekidan sam kod frenda pržio neke devedee (oslobađao prostor na hardu da mogu dalje skidat: ). Pustio sam PJ boot iz Zagreba, i puštao mu one dijelove u kojima Vedder priča na hrvatskom i neke pjesme. U jednom trenutku je lupio da od njih zna samo (ni Alive ni Jeremy ni Last Kiss nego) Wishlist! Možete zamisliti moje oduševljenje.

    Skoro pa zamalo ko na Thermalsima 10ak sati kasnije. Rastopili su nas. :)
    Heart and soul, one will burn.
  • katjakatja Posts: 188
    Je, jako je talentiran i karizmatican.
    Izdvajam citat sa kratkog opisa benda (sa letka od Stereo cluba), kad si vec spomenula glumu, ne znam da li znas ovo:
    "Kad ne rezira Shakespearea za zatvorenike ili skrbi o mentalno zaostalim zrtvama seksualnih napada, rodjeni Sarajlija Srdjan Gino Jevdjevicpjeva u cudnom multikulturalnom fenomenu znanom kao Kultur Shock. ..."

    Hahaha...
    Procitala sam i to negde ali ne mogu da verujem da su to stavili u opis benda. :D
    Super.
    A tek kako je dobra pojava Kobajashi (japanac) kad zapjeva nesto bosanski. hehehehe
  • katjakatja Posts: 188
    finalni wrote:
    Znate ono kad ljudi za Pearl Jam kažu "aha, njihova je ona pjesma Alive/Jeremy/nešto drugo s Tena/Last Kiss". Nekidan sam kod frenda pržio neke devedee (oslobađao prostor na hardu da mogu dalje skidat: ). Pustio sam PJ boot iz Zagreba, i puštao mu one dijelove u kojima Vedder priča na hrvatskom i neke pjesme. U jednom trenutku je lupio da od njih zna samo (ni Alive ni Jeremy ni Last Kiss nego) Wishlist! Možete zamisliti moje oduševljenje.

    Skoro pa zamalo ko na Thermalsima 10ak sati kasnije. Rastopili su nas. :)

    To je super.
    Ja najcesce dobjam komentare kao: Pear Jam, da, to su oni koji sviraju "Jeremy Spoken" i osim to nemaju drugi dobri stvari." :eek:
  • Poster je prekrasan, baš bi mi se lijepo uklopio na zid... :D

    Dosadno mi je i ne mogu spavat pa onda malo visim na netu... Probala sam brojat ovce, al sam kod 832. skužila da ta metoda nije dovoljno efikasna pa sad slušam "Let Me Sleep", uživam u Edijevom glasiću te razmišljam o Božiću, purici s mlincima i smislu života...

    Pusa svima! :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • killroykillroy Posts: 739
    katja wrote:
    To je super.
    Ja najcesce dobjam komentare kao: Pear Jam, da, to su oni koji sviraju "Jeremy Spoken" i osim to nemaju drugi dobri stvari." :eek:

    Da...to ili... "Sta oni jos uvijek postoje?" :D

    Nego bas sam nasao nesto na news grupi. Bog zna koliko je snimka vec stara. Vjerojatno ste je i culi ali nije na odmet ponovo spomenuti.

    http://www.rockmusicdaily.com/media/other/pearl_jam-out_of_my_mind.mp3

    Meni je super. Znam da sam je jedno vrijeme konstantno slusao. Zvuci ko neka uvjezbana improvizacija.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ... i pjesma govori o koncertu u poljskoj dva dana prije polovice sestog mjeseca iduce godine... izvori poprilicno jaki, a sluzbena promocija bi trebala krenuti nakon nove godine... tesko da ce dolaziti u europu samo zbog jednog koncerta ;)

    zivi bili pa vidjeli... :)


    PS nisam htio datume pisati brojkama jer nije mjesto za to... a grad je onaj u kojem su prije sest godina bila dva koncerta ili gradic do njega.. povezani su... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3N wrote:
    posaljem ti ja... obecao sam ti, kad kupim prazne dvd-e


    Ok, možem, da ti pošaljem DVD Hala Tivoli, Ljubljana, 18.6.2000 jer sam dobio dvd recorder i sad možem, da snimam i ja!:)

    Reci mi samo koje dvdee imaš iz turneje '06?

    Ajde
    Matej
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    ... i pjesma govori o koncertu u poljskoj dva dana prije polovice sestog mjeseca iduce godine... izvori poprilicno jaki, a sluzbena promocija bi trebala krenuti nakon nove godine... tesko da ce dolaziti u europu samo zbog jednog koncerta ;)

    zivi bili pa vidjeli... :)


    PS nisam htio datume pisati brojkama jer nije mjesto za to... a grad je onaj u kojem su prije sest godina bila dva koncerta ili gradic do njega.. povezani su... :D

    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Rijeci ti se pozlatile.
  • siljo wrote:
    ... i pjesma govori o koncertu u poljskoj dva dana prije polovice sestog mjeseca iduce godine... izvori poprilicno jaki, a sluzbena promocija bi trebala krenuti nakon nove godine... tesko da ce dolaziti u europu samo zbog jednog koncerta ;)

    zivi bili pa vidjeli... :)


    PS nisam htio datume pisati brojkama jer nije mjesto za to... a grad je onaj u kojem su prije sest godina bila dva koncerta ili gradic do njega.. povezani su... :D
    :eek: :eek:
    Ocu u Poljskuuuuuu! :o
    Ili gdje god budu svirali...ako vec misle dolazit.
    Nadam se da nece uzet preveliku pauzu, kako se prica po nekim threadovima, zene, djeca i to.
    Ma neka svih vode sa sobom, i zene i djecu, bar ce malo svijeta vidjet, jos bolje :D Bit ce nam zabavnije. hehe :)
    Inace, da, ima jos fanova u mojim krajevima, i bas mi je drago zbog toga. bas sam danas bila na kafe' s jednim :)
    Al mi svi vi gore falite :o I ostala ekipa koja ne posta tolko cesto. Znate koji ste ;) Mah mah svima. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    ... i pjesma govori o koncertu u poljskoj dva dana prije polovice sestog mjeseca iduce godine... izvori poprilicno jaki, a sluzbena promocija bi trebala krenuti nakon nove godine... tesko da ce dolaziti u europu samo zbog jednog koncerta ;)

    zivi bili pa vidjeli... :)


    PS nisam htio datume pisati brojkama jer nije mjesto za to... a grad je onaj u kojem su prije sest godina bila dva koncerta ili gradic do njega.. povezani su... :D
    E, sa cijim autom idemo, mozemo ovaj put s nasim... :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    E, sa cijim autom idemo, mozemo ovaj put s nasim... :)

    ljudi smo, dogovorit cemo se :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Poljska u mom srcu što bi rekao B.J. Štulić :D
    Death or glory!

  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    ma kakva poljska, pj u hrvatskoj, svira 10 veceri zaredom!


    btw ne lazem... buahaha :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • katjakatja Posts: 188
    Wow!!!
    Evo sad ima i thread o ono sto siljo kaze.
    aaaaaaaaaaa...
    Uf, samo da je tako!!! Ali u svakom slucaju, ovo mi je vec ulepsalo dan. :D
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    hej ljudi... bok svima... meni nema 3 tjedna ili tako nesto pa evo me sad sa malo opsirniji raport :)... ja sam bio prilicno aktivan, bio na nekoliko koncerta i evo "kratke" recenzije...

    preproshlog vikenda, subota tacnije, bio je najveci festival u Makedoniji, zove se Taksirat, i bili su sledece bendove:

    *Bla, Bla, Bla (Makedonija) - dobar bend da zagreje publiku... nisu bas moj tip... imaju neke primese balkanskog etno zvuka, pjevac je albanac ostali makedonci... nista posebno...

    *Obojeni Program(Srbija) - ne znam zasto ali jedva sam cekao da zavrse... prosijecan bend... nisam ih slusao nikada ali nisu me ni jedan procent zainteresovali da nabavim njihovu muziku i da ih mozda nekada slusam kuci... pjevac je bio napushen u pravom smislu zbora :) a vokal mu je roskop, rasshtiman do maksimum... skoro sve tekstove je citao iz tetratku jer izgleda da zadnji koncert im je bio pre mnogo godina pa je zaboravio sve svoje tekstove :D... dissapointing...

    *Van Gogh - publika je pocela da pjeva pijesme zato sto ovi stvarno imaju dosta hitove... nisu bas moj tip muziku ali ipak zvucili su dosta profesionalno, zvuk je bio vatren na nekoliko pjesama i pjevac je ok at best... festival se dvizi u potrebnome smjeru :)...

    i za kraj legenda...

    *IGGY POP - slusao sam cijeli tjedan pre koncerta njegove pjesme i covjek jeinstitucija a The Stooges su...hmmm... ludi :)... Iggy u formi kao 30to godishnjak, udarao je po pojacalima, iskrivio(skoro skrshio na pola) je stalku za mikrofona u stilu Eddie na MTV VMA sa Neil Younga na samome kraju ali ovo je bilo energicnije :)... napravila se super atmosfera na No Fun(Eddie je ovo pjevao jednom na koncert u 2002 pre Riot Act) koje je bas RocknRoll pijesma at best, i pozvao je desetoricu, i decake i djevojke, na scenu pa dok je on pjevao oni su ga grlili, ljubili i pjevali sa njega, plus svi su skinuli bluze u
    tilu Iggija(cure nisu :))... I Wanna Be Your Dog je bila definitivno hajlajt, cijela publika je pjevala te stihova pa i Iggy je to primetio :) pa su je na bisu opet zasvirali+ Electric Chair i sl... pazite ovo: na jedna sporija pjesma Iggy zove
    lightman-a "turn the lights off" i onda glupi makedonac ko je zaduzen za to - nishta, Iggy opet "TURN THE LIGHTS OFF" - opet niko nista, on josh jedan put " I SAID TURN THE FUCKIN LIGHTS OFF YOU STUPID DICK" ali niko opet :D pa je Iggy produzio tako, sta ce drugo... mozda je lik zaduzen za svijetla ili bio u velikoj euforiji ili je smatrao da je to samo stih iz pjesme ili je u shkolo ucio samo Ruski, ma ko zna :)... jos jedna pearl jam related stvar oko Iggija Pop... osim sto je zajedno sa Pearl Jam bio jedan od Headlinera na ovogodisnome Azkena festivalu u Spaniji, a plus 98 godine bio nekoliko puta i opening bend pearl jama, u sadashnji sastav The Stoogesa na bass je Mike Watt jer umro im je originalni bassista, a Mike Watt je covijek koji je suradivao sa Dave Grohl i Eddie Vedder na njegov solo album Thugboat i skime jos ne i plus ima svirano za veliki broj bendova uglavnom klasicni punk-rock, a i isao na turneji bash sa Eddija na gitaru i Dave Grohl na bubnjeve i on na bas, svirali su po klubove kako sam prochitao 1995 godine ili tako nesto... Against the 70s je ta pjesma sa Edi na vokale... ali covijek je "pojava"... ima svoju web stranicu gde pise sve slucke po turneje, jedva cekam da napise i iskustvo sa koncerta u Skopju, ali definitivno kako sam citao neke djelcice od njegovog dnevnika tip je najkul i naj down-to-earth covijek... svaka cast... ocekivao sam otkaceni panker ali tip ni mravu ne bi zgazio, naprotiv djeluje dosta intelegentno... mislim da mu je stranica bila hootpage.com ili tako nesto... definitivno svima preporuchujem ako imate sansu da pogledate Iggija u zivo i da cujete muziku koja je utjecala na najdobre bendove u istoriji rock muzike kao REM, Soundgarden, Nirvana, uglavnom na svima direktno ili indirektno, covjek smenio je kompletnu istoriju i pristup rock muzike sa te prve 3 albume od 1969 do 1974 sa Stooges...


    i nakon Igija nastupili su Culture Shok i stvarno su sve ljude bili shokirani u sali... imamo mi jedan bend u Makedoniji koji je stvarno dobar, zove se Foltin i ima taj zvuk ali uglavnom su etno rok, ali ovde je imalo i hard rock, i metal , i sve zivo i divo i zvucilo je vrlo dobro :)... svi su bili zadovoljni a atmosfera je bila haos, prvo headbanging na neki rif, nakon toga oni smenu ritam u istu pjesmu i nastave sa Makedonsko Devojce Kitka Sarena(narodna pjesma) pa svi poce da igraju oro :D i sta ti ne jos drugo se desilo na njihovi set...

    to je bilo za Taksirat... steta sto imalo je samo 4 do 5 tisuca ljudi... malo je cena bila skupa ali isplatilo se...


    a ovome vikendu bio sam na LEB I SOL... prvi njihov koncert u Skopje u preko deset godina, iako bio sam na njihov vtori koncert od kad su se opet sabrali, to je bilo u Ohrid u Antickog Amfitetru na 2og Augustu(nas najveci nacionalni praznik Ilinden) i stvarno je bilo izvanredno tamo ali ipak htio sam da osetim jos jedanput ovaj bend koji je Makedonija tako gorda a ko zna dali ce oni ikad opet svirati... turneja u bivse YU im je jako uspesna, po vesnicima samo pofalbe i pozitivne reci... u subotu je cijela hala 1 na Skopskog Saema bila prepuna, onako nije bila puna ko zna od kada, mislim da posledan put je to uradio Arhangel u 99,... imalo je valjda 10000 ljudi i bio sam prvi red, lice u lice sa Vlatko Stefanovskog, alien , koji zivi u Skopje i kaze da je Makedonac a ja tvrdim da je od susjednu galaksiju... sve clanove Leb i Sol-a "nisu normalni"...

    svirali su preko 3 casa, 5 bisa, publika je jednostavno nije htela da si ide kuci, scenski nastup prekrasan, zvuk takodje... prekrasno iskustvo je bilo... kako znam, sledece im je Ljubljana(2 koncerta) pa zadnji u Sava Centar u Beogradu, pa ljudi ako ste u mogucnost nemojte ispustiti priliku...

    pozdrav svima...


    p.s. @BettergirlSarah : Sara , pa gde si bila , kako je vec shiljo reko , dugujes nam recenziju i sve sto ti se desilo na koncertu a normalno da svi mi koji smo bili sa tobom pred hali ocekujemo da vidimo slike koje si slikala, pozuri sa tome ok? A i dosta klipove si snimala kako se secam da si mi rekla tako da i to je za pogledati i sacuvati za uspomen... javi se opet ovde ali nemoj da opet cekas 2 meseca ok? :) ... pozdrav veliki......
  • asfoasfo Posts: 315
    super review, PJ17MKD!

    Uz to, otvaram još jedno natjecanje -
    tko je prvi rekao "hey mr. lightman, turn the lights off...!" ja glasam za Doorse, jer ne znam tko je prije njih to rekao ;):)

    A sada jedna grozota:
    snihovo i moje dijete imenom Janko mi trči po kući i viče SUISAD! i stalno me žica da gledamo svirku, ali samo tu pjesmu.
    Ok, čitala sam i da Njegova klinkica to pjeva, ali Janko... za sve krivim loš odgoj...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Kao sto rekosmo, Janko je ful cool! :)
  • asfoasfo Posts: 315
    Valjda ima nešto u toj pjesmi.... da se razumijemo, dijete sluša i dječje pjesmice.... i prigodne isto :D

    Nego, snih i ja razmišljamo o osnivanju zaklade "Na koncert možeš i ti poći" ako je istina što se šuška ;)
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    da prebacim pricu

    navodno bi u poljskoj trebali svirati na nogometnom stadionu

    uz poljsku 2007 bi trebali doci na pinkpop i roskilde

    drzimo fige da je tu i zagreb, s obzirom da je to u vrijeme 5-6 mj, mozda dodu na zagreb open air, za koji slijedece godine organizatori imaju velike planove i misle ga aditi na puno vecem prostoru (hipodrom?)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    da prebacim pricu

    navodno bi u poljskoj trebali svirati na nogometnom stadionu

    uz poljsku 2007 bi trebali doci na pinkpop i roskilde

    drzimo fige da je tu i zagreb, s obzirom da je to u vrijeme 5-6 mj, mozda dodu na zagreb open air, za koji slijedece godine organizatori imaju velike planove i misle ga aditi na puno vecem prostoru (hipodrom?)

    a kapacitet tog stadiona je 60000... to pj ne moze napuniti... taj grad granici s katowicama tako da ekipa pretpostavlja da bi koncert ipak trebao biti u onoj dvorani u katowicama...

    ili se bacaju u stadionski rock, navlace tajice i tak... :D

    e da, uz ova dva festivala koja si spomenuo, govori se i o rock im park... ili rock am ring, koji god...

    znam da necu imati para, ali bilo bi super gledati ih u baltickim zemljama u dvoranama za 5-10000 ljudi... uh... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    da prebacim pricu

    navodno bi u poljskoj trebali svirati na nogometnom stadionu

    uz poljsku 2007 bi trebali doci na pinkpop i roskilde

    drzimo fige da je tu i zagreb, s obzirom da je to u vrijeme 5-6 mj, mozda dodu na zagreb open air, za koji slijedece godine organizatori imaju velike planove i misle ga aditi na puno vecem prostoru (hipodrom?)
    Iva: sad ti moram u tvom stilu napisat da da, doci ce na open air, ali tu nama pod prozor na dugave open air, za sljedecu godinu organizatori imaju velike planove :D
    (u biti ce koncert nama pod prozorom biti after od koncerata u tvojoj sobi i kod masnog)
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    bilo bi super gledati ih u baltickim zemljama u dvoranama za 5-10000 ljudi... uh... :)
    Iva: znam da cu sad ispast grozna, ali vec prije par dana sam odmah frendici koja zivi u Estoniji poslala mail da vidim kaj ima s njom. cim mi odgovori ide drugi mail s pitanjem koliko Hrvata moze udomit odjednom pa cemo vidit sta se moze sredit... :)
    uh, sad sam se sjetila da njen suprug estonac voli metallicu i da sam s njim cavrljala o PJ, dakle, potencijal je tu! :):)
  • siljo wrote:
    a kapacitet tog stadiona je 60000... to pj ne moze napuniti... taj grad granici s katowicama tako da ekipa pretpostavlja da bi koncert ipak trebao biti u onoj dvorani u katowicama...

    ili se bacaju u stadionski rock, navlace tajice i tak... :D

    Navodno tajice ove sezone doživljavaju veliki comeback... :D

    Nego, ovo mi djeluje kao relativno sigurna stvar i nadam se da će uskoro stići i službena potvrda ljetne turneje, a u skladu s tim i nekog koncerta u našim krajevima... :D

    Bilo kako bilo, već se štedi i nada se najboljem... :)

    P.S. Zna netko kapacitet dvorane u Katowicama?
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    Navodno tajice ove sezone doživljavaju veliki comeback... :D

    Nego, ovo mi djeluje kao relativno sigurna stvar i nadam se da će uskoro stići i službena potvrda ljetne turneje, a u skladu s tim i nekog koncerta u našim krajevima... :D

    Bilo kako bilo, već se štedi i nada se najboljem... :)

    P.S. Zna netko kapacitet dvorane u Katowicama?



    kapacitet Katowice Arena je 8000(tamo gde su bili u 2000).....

    ma bice turneja, zasto da ne :)... bas sad kad su se revitalizirali i kad su koliko toliko tema godine i ima ih u liste najbolji album i najbolji singl(WWS) mislim da ce oni iskoristiti priliku i iznenaditi svima sa novi album(imaju dosta pjesama koji su izostali sa ovog albuma, kako su rekli imali su 25 pijesme a mi smo culi samo 13)... kako sam procitao po forumu, izgleda da sa J Records imaju dogovor za 2 albuma sto znaci da Clive Davis(director J Recordsa) nece cekati 2 godine za da objavi novi Pearl Jam album vec ce covijek hteti da iskoristi hype koji se stvorio sa "Pearl Jam"... ja nisam oko ovo siguran, samo se nadam sa sam u pravo :D...
  • PJ17MKD wrote:
    kapacitet Katowice Arena je 8000(tamo gde su bili u 2000).....

    ma bice turneja, zasto da ne :)... bas sad kad su se revitalizirali i kad su koliko toliko tema godine i ima ih u liste najbolji album i najbolji singl(WWS) mislim da ce oni iskoristiti priliku i iznenaditi svima sa novi album(imaju dosta pjesama koji su izostali sa ovog albuma, kako su rekli imali su 25 pijesme a mi smo culi samo 13)... kako sam procitao po forumu, izgleda da sa J Records imaju dogovor za 2 albuma sto znaci da Clive Davis(director J Recordsa) nece cekati 2 godine za da objavi novi Pearl Jam album vec ce covijek hteti da iskoristi hype koji se stvorio sa "Pearl Jam"... ja nisam oko ovo siguran, samo se nadam sa sam u pravo :D...

    Hvala na brzom odgovoru. :) To bi mogao biti dobar koncert... Sviđa mi se tvoj optimizam i ako se ostvari bilo što od navedenog, bit će super... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    covjek sreo Mikea i popricao s njim... rekao mu je da je istina da iduce godine opet idu u europu i nesto kao da im je dosta amerike jer su tamo u zadnje vrijeme odsvirali preko 120 koncerata...

    drugi izvor kaze da ce svirati samo na festivalima u europi iduce godine i da onda idu u studio na snimanje novog albuma... sad, malo je sebicno, ali ne sviđa mi se ideja sa festivalima... ja bi cisti PJ :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    covjek sreo Mikea i popricao s njim... rekao mu je da je istina da iduce godine opet idu u europu i nesto kao da im je dosta amerike jer su tamo u zadnje vrijeme odsvirali preko 120 koncerata...

    drugi izvor kaze da ce svirati samo na festivalima u europi iduce godine i da onda idu u studio na snimanje novog albuma... sad, malo je sebicno, ali ne sviđa mi se ideja sa festivalima... ja bi cisti PJ :-)

    aaaaaaaaaaa....ne mogu vjerovat!!! Samo cu rec da se slazem s Mikeom u poptunosti. Pametan je on covjek. I nama je dosta amerike, nek dodju malu u europu za promjenu :)
    Sto se tice sviranja samo na festivalima mogu rec samo jedno....izgleda da cu bit prisiljen cuti puno razlicitih bendova :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    uf, uf, uf!

    čitam sve što pišete, i nemrem vjerovati!

    ako je to zbilja istina, i ako se pripreme za mini turneju zahuktavaju, bolje da se i ja počnem spremati.

    ali, PJ na festivalima i PJ solo, nije to isto.
    siljo, uopće nije sebično ne željeti ih na festivalima. to je potpuno druga priča. i ja bi ih samo za sebe (ajd, dobro, može i za vas :)), i to u manjim dvoranama, zagreb je baš zato bio fenomenalan.
    a ako negdje misle da mogu napuniti stadion (kao u portugalu), nek sviraju više večeri zaredom u manjoj dvorani, pa tako i u poljskoj. imat ćemo katowice u nastavcima k'o star trek, zašto ne :D

    al dobro, štono bi se reklo, 'poklonjenom konju ne gleda se u zube' :D
    ako nam dodju ponovno u europu, dobro nam došli! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Već par dana ništa ne postam, samo redovito čitam!

    Pa da prokomentiram par stvari koje se dogodile!

    Najprije da kažem da sam zadivljen postovima i recenzijama mladog gospodina PJ17MKD. I usput da pohvalim jezik... koji mu jako dobro ide! Inače, nije baš da režem vene na Leb i sol, ali ih jako cijenim - svi fenomenalno sviraju, a najluđi je naravno Vlatko "d leđend" Stefanovski! I definitvno su mi najbolje njihove stvari one sa etno-rock motivima! Tu mi bend najbolje funkcionira (7/8 rulez):):):)

    Plakatić s Havajčeka je predobar - stvarno fenomenalno napravljen!

    Najave za PJ Euro 2007 sigurno sve vesele! Ako su istinite! Nadamo se da neće biti jedna od onih "odmor" godina sa svega par koncerata - 1997., 1999., 2001., 2002., 2004.!
    I da, normalno je da je solo koncert bolji od festivala, ali mislim da je PJ dobar u bilo kojoj varijanti!

    Lepo se imajte!:)
Sign In or Register to comment.