Pearl Jam in Zagreb!

1140141143145146860

Comments

  • @snih
    @asfo
    Eto, htio sam ovim kratkim opisom događanja s vama podijeliti to nešto predivno i toliko snažno da ti život izokrene naglavačke!

    Nadam se da nije bilo prevelikih "brutalnosti"!

    Stari Frenku drži se i budi uz svoju djevojku... trebat će joj tvoja podrška!

    Uživajte!:)[/quote]

    Hvala na priči i savjetima...trebat če mi:):) , sve to zvući jako uzbuđujuće...ja mislim da će meni srce iskočit prije bebe:):)
    nismo išli na tečaje i ostalo, ona je već jednom rodila tako da ima malo iskustva za razliku od mene:):)
    Za sad sve je stand by, mislim da imamo još nekoliko dana fore....
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • @ cropdustress
    @ rijeka
    poslat ču vam brojeve telefona na pm pa kad budete imali vremena da se nađemo

    @ finalni
    ...da malome sam već odlučio puštat lagano Indiference, Inside job i sl. prije spavanja :D:D:D
    Kad je PJ bio u ZG htio sam voditi Ivu na koncert radi maloga, tako da mu mogu reći jednog dana; znaš mali ti si bio na koncertu prije nogo što si se rodio, dok si bio u stomku:D:D, ali nisam nažalost :( radi sigurnosti ipak :)

    @ svima
    thanks for best wishes:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Dirty Frankk, sretno i sve najbolje tebi, djevojci i bebi! :)


    Ljudi, imate neki konkretan datum za meet-up? Oćel' to prije Božića? :D:D:D

    Tururututururu! :)

    Sreo sam se neki dan sa siljom pa smo bas nesto razgovarali o pre-xmas partiju. Ako ima nekih prijedloga....
    Bilo bi dobro kad bi postojao birc di MI mozemo birati muziku, po mogucnosti sa DVD-om i televizorom. :D
  • killroy wrote:
    Sreo sam se neki dan sa siljom pa smo bas nesto razgovarali o pre-xmas partiju. Ako ima nekih prijedloga....
    Bilo bi dobro kad bi postojao birc di MI mozemo birati muziku, po mogucnosti sa DVD-om i televizorom. :D


    E da, nisam ti nis odgovorila na PM.... :(
    eto me malo pa citam sto pisete. Ja sumnjam da cu moci dolaziti sad oko blagdana u ZG, tako da ako se budete nalazili uskoro, ovaj put ce to bit bez mene :(
    Ma bit ce jos toga...uostalom, nesto se bilo pricalo da na proljece bi se u mojim krajevima nasli :D

    Da da, sad bi ti ko u Pragu, Domagoj :D MSG na tv-u, po tri puta zaredom, a mi svi (polu)pijani buljimo i pjevamo :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Mi na putu od 15.-23. 12. pa ako meet up bude tada budemo Silji ostavili dvd-je koje naprzimo (kad nam ih crveni posalje) pa ce vam ih on dati.
    Ako meet-up bude neki drugi dan, dodjemo sigurno!
  • killroykillroy Posts: 739
    E da, nisam ti nis odgovorila na PM.... :(
    eto me malo pa citam sto pisete. Ja sumnjam da cu moci dolaziti sad oko blagdana u ZG, tako da ako se budete nalazili uskoro, ovaj put ce to bit bez mene :(
    Ma bit ce jos toga...uostalom, nesto se bilo pricalo da na proljece bi se u mojim krajevima nasli :D

    Da da, sad bi ti ko u Pragu, Domagoj :D MSG na tv-u, po tri puta zaredom, a mi svi (polu)pijani buljimo i pjevamo :D

    :)
    Pa da, to mi je bas bilo palo napamet. Prag i Lucerna, hrpa PJ fanova, MSG u pozadini, koncert sljedeci dan....ah....
  • pozdrav svima! nisam baš u toku, da li se može skinuti od nekud video zapis cijelog zg koncerta? fala unaprijed!
  • @ finalni
    ...da malome sam već odlučio puštat lagano Indiference, Inside job i sl. prije spavanja :D:D:D
    Kad je PJ bio u ZG htio sam voditi Ivu na koncert radi maloga, tako da mu mogu reći jednog dana; znaš mali ti si bio na koncertu prije nogo što si se rodio, dok si bio u stomku:D:D, ali nisam nažalost :( radi sigurnosti ipak :)

    Da, onda biste morali biti na tribinama, možda biste oboje bili stalno zabrinuti, a onda taj koncert i ne bi bio tolki gušt..


    Kak je bilo sinoć u Pauku?
    Pročitah na RTL-u da je Lanegan svirao "sulude obrade (Massive Attack?!)". Kaj fakat? Koju pjesmu Massivaca je obradio? Ili je RTL opet zabrijao?

    Ja sam sinoć shvatio da su Liarsi nastupali u Ksetu u četvrtom mjesecu prošle godine.. I da su smislili novu pjesmu na stageu :D
    A ja ih tad još nisam slušao.. :(
    Nadam se da će doć još koji put u Zg...



    @vjekoo: Nema, ali možda bude. C2V3N pokušava napraviti DVD od snimaka različitih ljudi, ali mnogo toga još fali..
    Heart and soul, one will burn.
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    azkena festival video procurio, ali samo vcd, cekam da netko skrpa dvd od toga


    ajmo ajmo zagreb vishe da procuri

    dakle za sada izashlo

    america leg - 70% gradova, 30% sklepano sa 3-4 kamere

    european leg - azkena, reading (proshot bbc), bologna, pistoia (2 versions), milano (2 versions), verona

    glasine da su snimani: torino, prag, berlin, vienna, zagreb, dublin
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3N wrote:
    glasine da su snimani: torino, prag, berlin, vienna, zagreb, dublin

    :eek: :eek: :D *dances around room* :D

    Ah, frende, kad nabavis sto mozes, javi. nadam se da meni stizu neki sa US lega i Euro dvd-i u buduscnosti. neki b&p, tako ja to radim :o haha, bolje nego nis. pa javim sto imam kad bude ako kome treba. A ovo ostalo, sigurno ocu SVE :D Bas sam skromna. Al ovo ^^ pogotovo Prag, Berlin, bec i ZG :D woohoo!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3N wrote:
    azkena festival video procurio, ali samo vcd, cekam da netko skrpa dvd od toga


    ajmo ajmo zagreb vishe da procuri

    dakle za sada izashlo

    america leg - 70% gradova, 30% sklepano sa 3-4 kamere

    european leg - azkena, reading (proshot bbc), bologna, pistoia (2 versions), milano (2 versions), verona

    glasine da su snimani: torino, prag, berlin, vienna, zagreb, dublin


    Alo! Gde možemo da downloadamo ove dvd???? Postoji šansa trejdanja ovde? Pa ni me bilo par dana a vi tek pričate o dvd ha ha ha...
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    vedderman wrote:
    Alo! Gde možemo da downloadamo ove dvd???? Postoji šansa trejdanja ovde? Pa ni me bilo par dana a vi tek pričate o dvd ha ha ha...
    posaljem ti ja... obecao sam ti, kad kupim prazne dvd-e
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • goffgoff Posts: 2
    pozdrav ekipa.

    zanima me samo koliko je mjerodavna informacija o videoformatu koncerta iz zg-a.
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    goff wrote:
    pozdrav ekipa.

    zanima me samo koliko je mjerodavna informacija o videoformatu koncerta iz zg-a.
    isto kolko i informacija da ce pj doc svirat kod mene u sobu


    p.s. zasada su svi koncerti sa prvih glasina procurili





    jel netko dobio "deep 2"?
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • snihsnih Posts: 1,052
    C2V3N wrote:
    isto kolko i informacija da ce pj doc svirat kod mene u sobu


    p.s. zasada su svi koncerti sa prvih glasina procurili
    C2V3N wrote:

    je, je i kod mene! Čuo sam neke glasine!:D:D:D

    Valjda je neki pizdek snimal... morat ćemo ga pronaći!:D
  • masnimasni Posts: 1,657
    sta kod vas jos nisu bili?
    kod mene bas jucer svirali.. kazu "izgubili se na povratku s havaja, mozes nam pokazat put do doma"..
    ja da cu ima pokazat, kad ono "hej, pa imas ti i gitaru.. daj da vidimo sto mozemo napravit"..

    dao im coca cole, sta cu s njima.. i trzalicu mikeovu sam im dao :D nek im se nadje.. ako dodju kod vas u sobu ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pozdrav marku pavicicu koji je rikvestao pj rearviewmirror s snl na vh1 jukeboxu... big smile trenutno :)

    hail hail the lucky ones...
  • Idem veceras van, ljudi. I to ne obican izlazak na vec uobicajeno mjesto, vec idem slusat ovaj band http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=15102397

    Iz Seattlea su kao, a band cine 2 Bosanca, 2 Amera, Bugar i Japanac :D

    Idem malo cut to, zvuci zanimljivo, plus uspjela nagovorit frendicu koja nikad ne ide na ovakve gaze, pa cu malo cut Seattle/domaceg skoro zvuka. ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Idem veceras van, ljudi. I to ne obican izlazak na vec uobicajeno mjesto, vec idem slusat ovaj band http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=15102397

    Iz Seattlea su kao, a band cine 2 Bosanca, 2 Amera, Bugar i Japanac :D

    Idem malo cut to, zvuci zanimljivo, plus uspjela nagovorit frendicu koja nikad ne ide na ovakve gaze, pa cu malo cut Seattle/domaceg skoro zvuka. ;)
    LOL! Sad bas slusamo njihov hit Sarajevo. Mrak! Ful me zanima kako to zvuci ekipi tamo u sijetlu? Mrak! Zabavi se! :)
  • I was listening to the boot today and felt i should post this here...what a great show!! Ohh the memories, definitely i was lucky enough to be there.
    I feel very close to you all now; so close I could almost... loan you money. Really. it goes that deep.
    -Tom Waits-

    Everybody should believe in something...I believe i'll have another drink - anonymous -

    Ah that's just drunk talk, sweet beautiful drunk talk.
    -Barney Gumble-
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    I was listening to the boot today and felt i should post this here...what a great show!! Ohh the memories, definitely i was lucky enough to be there.
    we were all lucky :D

    hope you'll come next year in zagreb again, as eddie said ;)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • katjakatja Posts: 188
    I was listening to the boot today and felt i should post this here...what a great show!! Ohh the memories, definitely i was lucky enough to be there.

    Hey,
    it's great to see you here! I hope things are fine with you!

    Zagreb boot is my favorite! :D And yes, the memories,... hardly a day passes without them.
    Hope to see you (and the mask) next year! ;)
  • katjakatja Posts: 188
    Idem veceras van, ljudi. I to ne obican izlazak na vec uobicajeno mjesto, vec idem slusat ovaj band http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=15102397

    Iz Seattlea su kao, a band cine 2 Bosanca, 2 Amera, Bugar i Japanac :D

    Idem malo cut to, zvuci zanimljivo, plus uspjela nagovorit frendicu koja nikad ne ide na ovakve gaze, pa cu malo cut Seattle/domaceg skoro zvuka. ;)

    Cekam da nam kazes kako je bilo! Svirali su u Sk pre par dana. Moras ih voljeti. Ludi su! :D:D:D Ja sam ih rvi put cula pre godinu dana, ali su me iznenadili kako zvuce u zivo.
    Pozdrav.
    Djino Banana loves you!
    :D:D:D
    hehehehehe
  • pajopajo Posts: 3,292
    I was listening to the boot today and felt i should post this here...what a great show!! Ohh the memories, definitely i was lucky enough to be there.
    Hi, thanks for posting this and it's nice that you joined us! As the others said, hope we can all do it again, same place, very soon! :)
  • katja wrote:
    Cekam da nam kazes kako je bilo! Svirali su u Sk pre par dana. Moras ih voljeti. Ludi su! :D:D:D Ja sam ih rvi put cula pre godinu dana, ali su me iznenadili kako zvuce u zivo.
    Pozdrav.
    Djino Banana loves you!
    :D:D:D
    hehehehehe



    Evo me. :)

    Bila sam sinoc, da. I mogu rec da je bilo super.
    Kao prvo, meni malo za promjenu, jer iako volim ic na koncerte raznih vrsta glazbe, nazalost, ne idem cesto...nemam bas s kim pa sve nesto... :(
    Ovaj put smo frendica i ja zapicile do Sterea i stvarno je bila atmosfera. Slusala sam njihovu pjesmu Sarajevo na myspaceu prije koncerta, al uzivo su mi jos bolji. Jako su zanimljivi, ne samo glazbeno vec i vizualno. Pravi su umjetnici, pjevac je takva legenda po meni. Tip pravi takve grimase kad pjeva, skace po stageu, uzivi se totalno u stvar (ko i svi, al njega se inace najvise pratilo), ima takvu karizmu. Jos jedan veliki plus, za vrijeme jedne pjesme, netko od malo zescih posjetitelja sinoc se bio nesto ozlijedio (vjerujem da se samo udario o stage ili nekoga), a Gino (pjevac) usred pjesme kaze: Stani, netko se tu ozlijedio, daj da vidimo. pusti, bit ce svrike, da vidimo jel dobro. Kad je pogledao i skuzio da je sve OK, kaze: Ajde, dobro je. idemo dalje. :D:) I zaprase dalje svirat istu pjesmu. :D
    To me podjetilo dosta na PJ i Eda, sjecam se jednom kad je prekinuo neku tucnjavu na koncertu i rekao da se nemaju sto tuci na rock koncertu. I kad su prestali, dalje opet zaprase svirat. Ne sjecam se tocno gdje, al znam da je bio slucaj.
    Isto tako danas nema mnogo bendova, nazalost, koji mare za svoje fanove, dal su sigurni i sve. Pa mi je bas bilo toplo oko srca kad je ovako postupio i jos se sjetih PJ-a :o

    No vratimo se mi mom review-u :D
    Muzika je jako jako drugacija, posebna. Imaju osebujan stil svirke i cijelog performansa. Mislim, mjesavina stvarno svakakvih stilova, od punka, rocka preko folka, balkanskih nekih napjeva, bosanskih melodija i stihova, najvise se pjevalo na (srpsko)-hrvatskom kako inace i stoji na njihovoj stranici.
    Naziv banda inace, stoji, jer od 6 clanova, 2 su Bosanca, 2 Amera, Japanac i Bugarin. :) A djeluju u Seattleu :o Stvarno Kultur Shock, ima ih od svakuda.
    Pjevac jos zasvira i trubu te mini bongos. Jedan od Amera svira violinu koja je prisutna stalno.
    Pjesme su, kako sam vec rekla, najvise na nasem, dok je jako puno bosanskog i balkanskog melosa prisutno u guitar akordima i solima :) Ma super zvuci jos kad se pomijesa malo punka i kakvog ska-reaggea ;)
    Dosta se mijenja ritam pjesama kroz jednu pjesmu, pa se tako moze skakat ko lud u jednom trenutku ko punker, a par sekundi kasnije je laganica. Nesto tipa Inside Job :D Al ne bas. haha.

    Ne znam sto da vam sve napisem. Mozda ih je netko iamo prilike gledati u ZG, u Puli su sutra, a veceras u Ljubljani. Nadam se da cu uskoro nabavit koji njihov album, pa ako koga zanima, javite da przim :D

    na myspaceu ima vise o njima opcenito, ja sam samo napisala moj dozivljaj njih sinoc. iz prve ruke.
    Ugodan vikend svima. Tu je uzasno vrijeme, al PJ bootovi i muzicka kolekcija skratit ce mi muke. ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • katjakatja Posts: 188
    Evo me. :)

    Bila sam sinoc, da. I mogu rec da je bilo super.

    Ej, drago mi je da ti je bilo super. Kultur Shock je straaaasno pozitivan bend. I dobro si primetila glumacke sposobnosti koje Gino poseduje. ;) U neko intervju je rekao da predaje glumu u Seattle, a dok je bio u Bosni radio je kao redatelj, akter... I kako mu je samo dobar onaj maskirni kilt. hehehe
    Ali bend... :D:D:D Ludi... Na koncert nisam mogla da skinem osmijeh s lica.
    :D:D:D

    Imam ja njihove albume, pa ako nesto hoces, samo reci.
    Pozdrav.
  • katja wrote:
    Ej, drago mi je da ti je bilo super. Kultur Shock je straaaasno pozitivan bend. I dobro si primetila glumacke sposobnosti koje Gino poseduje. ;) U neko intervju je rekao da predaje glumu u Seattle, a dok je bio u Bosni radio je kao redatelj, akter... I kako mu je samo dobar onaj maskirni kilt. hehehe
    Ali bend... :D:D:D Ludi... Na koncert nisam mogla da skinem osmijeh s lica.
    :D:D:D

    Imam ja njihove albume, pa ako nesto hoces, samo reci.
    Pozdrav.
    Je, jako je talentiran i karizmatican.
    Izdvajam citat sa kratkog opisa benda (sa letka od Stereo cluba), kad si vec spomenula glumu, ne znam da li znas ovo:
    "Kad ne rezira Shakespearea za zatvorenike ili skrbi o mentalno zaostalim zrtvama seksualnih napada, rodjeni Sarajlija Srdjan Gino Jevdjevicpjeva u cudnom multikulturalnom fenomenu znanom kao Kultur Shock. ..."
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    prelijep je poster,jedan od meni osobno ljepših...

    nažalost ja sam među onima koji nisu mogli ić na kultur shock a htio sam :ccc..al dobro,valjda će bit prilike za vidit ih opet negdje...Imam i ja također sve njihove albume pa ako nekom zatreba nek se javi
    Death or glory!

Sign In or Register to comment.