Pearl Jam in Zagreb!

1138139141143144860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Eto mi bi bili išli, ali kaže mi teta u Tvornici da nema više karata. Čudno, čovjek bi rekao da će ostaviti dio karata za dan koncerta pa ih prodati skuplje.

    probaj u onom cd shopu u tkalci... mislim da je to dallas records...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jel ju tko imao prilike cuti?

    imam preko nekoliko njenih albuma i skroz zanimljivo... nije za svaki dan, ali evo od jutra mi se vrti na poslu i skroz paše.... :)

    info: http://www.righteousbabe.com/ani/
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljo wrote:
    jel ju tko imao prilike cuti?

    imam preko nekoliko njenih albuma i skroz zanimljivo... nije za svaki dan, ali evo od jutra mi se vrti na poslu i skroz paše.... :)

    info: http://www.righteousbabe.com/ani/

    DA DA!!!
    Super je! Svka cast za izbor muzike!!! :D
    Ja sam cuo samo jedan njen album, jedini koji imam "Educated Guess" nisam ga davno slusao. Sad cu da ga potrazim. Riba dobro i svira i peva!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Eto mi bi bili išli, ali kaže mi teta u Tvornici da nema više karata. Čudno, čovjek bi rekao da će ostaviti dio karata za dan koncerta pa ih prodati skuplje.

    Sram vas bilo! Planirate odlazak na takav nastup i mislite kupiti karte na dan koncerta!

    Nevjerojatno!:D:D:D

    Obično se uvijek nešto još proda na dan koncerta! S obzirom na listu izvođača i kapacitet Tvornice, nekako me baš i ne čudi kaj je sve rasprodano!
    Pipsi ne sviraju baš prečesto u Zagrebu, Urban uvijek prikupi dosta ekipe, Svadbas su OK... i još netko svira, al se sad nemrem sjetiti tko!:D
  • snihsnih Posts: 1,052
    siljo wrote:
    i ide li tko?

    "kao ocean disem i lice u soli skrivam
    kao ocean se nebu podajem
    kao ocean disem i lice u soli skrivam
    kao ocean"

    :)

    Ti si po svemu sudeći veliki ljubitelj Urbana, ak se ne varam!:)

    I asfo ga baš voli! Prilično!

    Meni je Urbi OK, ali nije mi baš čista razvaljotka! Čitam malo ove stihove, pa se prisjetih da su mi u biti neki njegovi stihovi veri najs, ali ima dosta, rekao bih lapurlartizam fora. Ne znam... sve u svemu pozitiva!:)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Ti si po svemu sudeći veliki ljubitelj Urbana, ak se ne varam!:)

    I asfo ga baš voli! Prilično!

    Meni je Urbi OK, ali nije mi baš čista razvaljotka! Čitam malo ove stihove, pa se prisjetih da su mi u biti neki njegovi stihovi veri najs, ali ima dosta, rekao bih lapurlartizam fora. Ne znam... sve u svemu pozitiva!:)

    uh, jesam fan :-)

    ponekad mi digne zivac sa "prekenjavanjima", ali izgleda da se malo smirio... danas sam na putu do posla u autu urlao iz sveg glasa na njegov CD :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • ola ljudi!
    evo da se i ja malo javim... malo nemam vremena pa ne stignem pogledat thread. al vidim da se nista nije promjenilo, fanovi su ipak fanovi :)

    htjela sam nesto pitat... citam scar tissue, autobiografiju anthonyija keidisa. knjiga je zanimljiva, i naravno spominje se i nas dragi PJ... anthony se sjeca turneje iz '91 kad su bili na turneji s pumpkinsima i PJ-om i veli kako je jack irons preporucio PJ zbog eddija, koji je bio roadie rhcp-u u san diegu na nekom koncertu a i svirao je u tribute bendu rhcpa u kojem je skidao keidisa?! dvije cinjenice s kojima nisam bila upoznata. ovo istina il se čiča keidis sali malo? e da i kaze da su egzeks u rekord kompaniju htjeli zamjeniti PJ nekim jacim bendom pa su zvali nirvanu, koja je pristala, al su pumpkinsi odustali pa je PJ ipak ostao. ni to nisam znala. al dobro.. uglavnom. zamislite kako je bilo na tim koncertima? jao..... da je bar bilo godina i para i svega :)

    hail hail the lucky ones...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    uh, jesam fan :-)

    ponekad mi digne zivac sa "prekenjavanjima", ali izgleda da se malo smirio... danas sam na putu do posla u autu urlao iz sveg glasa na njegov CD :D

    ej ljudi... drugarski pozdrav svima...
    inače, što se tiče Urbija, ja sam isto fan... međutoa, malo me u zadnje vrijeme počeo živcirati... ali enivej, žao mi je što sam zaboravila na ovaj event jer bi ziher išla... zapravo sam planirala ići (ekšli sam se mislila učipiti ranku i ivi... :) ) ali eto zaboravila sam da se karte trebaju ranije kupiti... inače, poslije PJ na njegovima koncertima sam najviše bila i najdalje putovala... :) jedno ljeto smo sintija i ja zapalile do dubrovnika prek vikenda samo zbog njegovog koncerta i zamisli koga smo tamo srele? našu anu bananu ili ti elcielo... i mogu se pohvaliti da me Urban osobno zvao doma na telefon, ali me nije bilo doma pa je moja baka malo pospikala s njim... :) stvarno... :)

    ranko i iva, uživajte i za nas luzere... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • asfoasfo Posts: 315
    jurasica wrote:
    ej ljudi... drugarski pozdrav svima...
    inače, što se tiče Urbija, ja sam isto fan... međutoa, malo me u zadnje vrijeme počeo živcirati... ali enivej, žao mi je što sam zaboravila na ovaj event jer bi ziher išla... zapravo sam planirala ići (ekšli sam se mislila učipiti ranku i ivi... :) ) ali eto zaboravila sam da se karte trebaju ranije kupiti... inače, poslije PJ na njegovima koncertima sam najviše bila i najdalje putovala... :) jedno ljeto smo sintija i ja zapalile do dubrovnika prek vikenda samo zbog njegovog koncerta i zamisli koga smo tamo srele? našu anu bananu ili ti elcielo... i mogu se pohvaliti da me Urban osobno zvao doma na telefon, ali me nije bilo doma pa je moja baka malo pospikala s njim... :) stvarno... :)

    ranko i iva, uživajte i za nas luzere... :)

    A da tek znate moju priču s Urbanom...!
    Da li se itko sjeća one emisije koja je išla prije 5-6 godina (ili slično) na HTV-u, zvala se je Zlatna ribica, vodili su ju glupkasti Joško i sram me bilo ali sam zaboravila kako se zove gospođa, e da, Marjanović mislim...
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Kad već pričate o Ćeli&Co....evo vam link za pjesmu koju sam snimio sa Sandijem, Urbanovim basistom...uživajte...

    http://www.emax.ba/the-synergy/ne_ostavljaj_me.mp3
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • Sad me frend zvao iz Milana, večeras ide na koncert Iron Maiden...imao sam kartu ali jebiga nisam mogao ići...a baš bi se zabavio sa ekipom starih metalaca:D:D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    ja si brijem zaletit se slijedeci petak do big brothera
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Evo javlja vam se još jedna izgubljena ofca... Nešto me nije bilo u zadnje vrijeme, a čini mi se da se općenito slabije piše nego ranije. Znači li to da je splasnuo naš PJ entuzijazam? :D:D:D

    Bolesna sam već nekoliko dana i osjećam se tak super da ozbiljno razmišljam o sastavljanju oporuke. Imam osjećaj da ću iskašljat plućno krilo ili dva i ispustit dušu u procesu...

    Intenzivno se sluša PJ, a pored toga i Thermalsi kao priprema za koncert (na koji se ide pod uvjetom da ne riknem do petka :D). Jel se planira netko pojavit tamo?

    Vi koji ste bili na Urbanu, na brucošijadi filozofskog, na bilo kojem dobrom koncertu nedavno, podijelite s nama svoje dojmove... :)

    I tak... Ne znam što bih još rekla...

    Budite mi svi dobri, lijepi i pametni... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Very nice!

    Main set:
    Oceans, Corduroy, Animal, Do The Evolution, World Wide Suicide, Severed Hand, Given To Fly, Love Boat Captain, Wishlist, Even Flow, You Are, Unemployable, Jeremy, Wasted Reprise, Elderly Woman...**IMPROV**, Better Man, Porch

    Encore 1:
    Inside Job, Man of the Hour, Last Kiss, Crazy Mary, Black

    Encore 2:
    Unknown song on Uke (Possibly Goodbye), Happy Birthday to Matt, Smile, Why Go, Big Wave, Life Wasted, Rockin' In The Free World
  • Je ste li vidjeli set listu...OCEANS otvaranje, vjerujem da su svi bili u deliriju kad su to čuli. Ali mislim da je ovo najkrači koncert do sada, samo 23 :(:( pjesme, razočaravajuće...zamisli da je netko išao do Hawaii i dobio ovu set listu...loše, loše, loše, loše...( mislim, nemoj te me krivo shvatiti bio bi sretan da samo čujem Oceans, ali mislim da se puno više očekuje od ova dva koncerta ) biće im je dopizdilo svirat, baš sam čitao na nekim forumima kako ljudi spominju da sad slijedi velika PAUZA :(:(:( da ih neće biti dugo....dijeca i to...
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajo wrote:
    Very nice!

    Main set:
    Oceans, Corduroy, Animal, Do The Evolution, World Wide Suicide, Severed Hand, Given To Fly, Love Boat Captain, Wishlist, Even Flow, You Are, Unemployable, Jeremy, Wasted Reprise, Elderly Woman...**IMPROV**, Better Man, Porch

    Encore 1:
    Inside Job, Man of the Hour, Last Kiss, Crazy Mary, Black

    Encore 2:
    Unknown song on Uke (Possibly Goodbye), Happy Birthday to Matt, Smile, Why Go, Big Wave, Life Wasted, Rockin' In The Free World


    Gdje si ti izvukao ovaj drugi encore ??? Na BRY ga nema????
    Ako je tako onda to već malo bolje izgleda....ispričavam se za napadanje set liste :):):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Gdje si ti izvukao ovaj drugi encore ??? Na BRY ga nema????
    Ako je tako onda to već malo bolje izgleda....ispričavam se za napadanje set liste :):):)
    Imas ovdje thread na kojem je bio relay, a isto i na Red Mosquito forumu
  • asfoasfo Posts: 315
    ... baš sam čitao na nekim forumima kako ljudi spominju da sad slijedi velika PAUZA :(:(:( da ih neće biti dugo....djeca i to...


    Može pauza, čim nama odsviraju koncert koji nam je obećan :D
  • tuzno je kako nekim ljudima malo treba da posumnjaju u ovaj bend. bas tuzno.
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Gdje si ti izvukao ovaj drugi encore ??? Na BRY ga nema????
    Ako je tako onda to već malo bolje izgleda....ispričavam se za napadanje set liste :):):)
    na bryu su zaspali :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dreadis wrote:
    Kad već pričate o Ćeli&Co....evo vam link za pjesmu koju sam snimio sa Sandijem, Urbanovim basistom...uživajte...

    http://www.emax.ba/the-synergy/ne_ostavljaj_me.mp3

    pa di si ti prijatelju? nema te ništa... zanimljiva pjesma, indeed... :) a kako si ti sudjelovao i kreaciji ove pjesme? sviraš, pjevaš? oboje?
    nego, kako bracek? puno ga pozdravi... :) nadam se da ga ne ljutiš previše? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ne znam jeste li vidjeli, ali ovdje http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=225027
    ima kratki interview sa Boomom. Najjaci dio:

    Nine months passed before Gaspar found out Vedder, like him, was a musician. Gaspar asked the band's name.

    "He said, 'Oh, a Seattle band. We're just kicking it around,' " Gaspar said. "I didn't want to get niele (translation: nosy), but I asked for the name."

    Pearl Jam, said Vedder.

    "Who's that?" Gaspar queried, genuinely unaware of who or what Pearl Jam was. The very private Vedder cracked up.
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    pajo wrote:
    Ne znam jeste li vidjeli, ali ovdje http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=225027
    ima kratki interview sa Boomom. Najjaci dio:

    Nine months passed before Gaspar found out Vedder, like him, was a musician. Gaspar asked the band's name.

    "He said, 'Oh, a Seattle band. We're just kicking it around,' " Gaspar said. "I didn't want to get niele (translation: nosy), but I asked for the name."

    Pearl Jam, said Vedder.

    "Who's that?" Gaspar queried, genuinely unaware of who or what Pearl Jam was. The very private Vedder cracked up.
    lol... vidjeh to :D

    ah boom je zbunjola... ali frajer zna sa tim klavijaturama!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    ej ljudi... drugarski pozdrav svima...
    inače, što se tiče Urbija, ja sam isto fan... međutoa, malo me u zadnje vrijeme počeo živcirati... ali enivej, žao mi je što sam zaboravila na ovaj event jer bi ziher išla... zapravo sam planirala ići (ekšli sam se mislila učipiti ranku i ivi... :) ) ali eto zaboravila sam da se karte trebaju ranije kupiti... inače, poslije PJ na njegovima koncertima sam najviše bila i najdalje putovala... :) jedno ljeto smo sintija i ja zapalile do dubrovnika prek vikenda samo zbog njegovog koncerta i zamisli koga smo tamo srele? našu anu bananu ili ti elcielo... i mogu se pohvaliti da me Urban osobno zvao doma na telefon, ali me nije bilo doma pa je moja baka malo pospikala s njim... :) stvarno... :)

    ranko i iva, uživajte i za nas luzere... :)
    hej, hej...

    i nama je Urban poceo ici na zivce... prije 2 godine smo se pokupili s koncerta u Aquariusu jer je bio ful naporan i glup, ali popravlja se :)

    zaboravila si ekipi reci da imas njegove Marte :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Izgleda da su se decki prilicno zahebavali na Hawaii koncertu.

    Slavio se i Mattov rodjendan:
    http://www.flickr.com/photos/revlimit/313545920/

    Ed zeka Mikea:
    after "inside job" ed told the crowd that mike had written that song while on the islands and mike had to tell him, "no it was the at the borgata". then ed said, "mike doesn't really remember where he wrote that..."
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    pajo wrote:
    Izgleda da su se decki prilicno zahebavali na Hawaii koncertu.

    Slavio se i Mattov rodjendan:
    http://www.flickr.com/photos/revlimit/313545920/

    Ed zeka Mikea:
    after "inside job" ed told the crowd that mike had written that song while on the islands and mike had to tell him, "no it was the at the borgata". then ed said, "mike doesn't really remember where he wrote that..."
    lol za tortu :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: meni je još smješniji Stone s havajskom cvjetnom ogrlicom oko vrata: http://www.flickr.com/photos/revlimit/313545912/in/photostream/
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    tuzno je kako nekim ljudima malo treba da posumnjaju u ovaj bend. bas tuzno.

    Ej marko,
    nemoj ti tako strogo... :) ljudi ne sumnjaju nego briju bezveze... PEARL JAM nikada neće prestati svirati!!!! :) kao što se sada rugamo rolling stonesima (barem ja, mada me je malo sram) tako se nadam da će se PJu rugati mlađe generacije, dok ćemo mi za 20 godina i dalje ovako ići na koncerte... :) zapravo se nadam da će biti nešto od mene i da ću masno zarađivati i imati dovoljno love da odem na havaje na koncert a da ne trepnem!!! :) i isto tako se nadam da ćete i svi vi imati dovoljno pa da idemo zajedno... :) ha? to vam je moja novogodišnja želja... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    hej, hej...

    i nama je Urban poceo ici na zivce... prije 2 godine smo se pokupili s koncerta u Aquariusu jer je bio ful naporan i glup, ali popravlja se :)

    zaboravila si ekipi reci da imas njegove Marte :D

    znači, koncerat je bio dobar? baš mi je žao kaj nisam išla... luzerica... inače, zaboravila sam na te marte, iako sam ih zapravo dala zlaji tak da ih ja nisam niti nosila... e to su bila vremena, kad si na koncertu mogao zaraditi marte koje koštaju cca 700 kn!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    znači, koncerat je bio dobar? baš mi je žao kaj nisam išla... luzerica... inače, zaboravila sam na te marte, iako sam ih zapravo dala zlaji tak da ih ja nisam niti nosila... e to su bila vremena, kad si na koncertu mogao zaraditi marte koje koštaju cca 700 kn!!! :)

    LOL!

    nego, 18.01. Urban svira u tvornici sa orkestrom Alana Bjelinskog... mislim da sam to vec spomenuo ovdje.... ne znam di ce strpat orkestar, mozda gore na balkon :)

    uglavnom, ne propustiti.....
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.