Pearl Jam in Zagreb!

1137138140142143860

Comments

  • pajo wrote:
    @ stereotype
    DVD stigao! Hvala, super je stuff koji si nam poslala, a i fant ti je super pevec! :)

    Ni za kaj..ko sem zadevo že odposlala sem ugotovila, da sem na ene par videov čisto pozabila, pa bi bili mogoče bolj zanimivi kot ti, ki sem jih spekla...Bom najbrž še to poslala...

    To, da fantova skupina igra Black ni naključno;)..zdaj bodo igrali še RVM, čeprav večinoma igrajo svoje komade..What can I say, I'm powerful, hahaha...
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    ...ole, dobio sam knjigu 5x1, kad sam vidio poštara jutros kako nosi 10club pakat rascvijetao sam se....knjiga je super, ima strašnih fotki, kad dodem u ZG donjet ču je.
    da mamu im, ja je jucer dobio a cekam je 6 tjedana, vec sam mislio da je otisla u zaborav ko "pearl jam vinyl i majica" koje sam narucio u 6om i josh nisu stigli, a na 2000000000 poslanih mejlova dobio sam odgovor: "mora proci 3 mjeseca da bi vam poslali ponovo" .. btw proslo je 6.mj.
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    da mamu im, ja je jucer dobio a cekam je 6 tjedana, vec sam mislio da je otisla u zaborav ko "pearl jam vinyl i majica" koje sam narucio u 6om i josh nisu stigli, a na 2000000000 poslanih mejlova dobio sam odgovor: "mora proci 3 mjeseca da bi vam poslali ponovo" .. btw proslo je 6.mj.
    Iva: Uh, shit. A mi si bas narucili majice jer smo si odlucili to pokloniti za Bozic pa smo nekako bili u nadi da ce do Bozica i stici. Nisam bas pritom mislila na Bozic 2007. nego na ovaj sad, ubrzo. Znaci da se ne nadamo iducih 6 mjeseci... :(
  • Več dugo nisam bio ovde na forumu...vidim da imate puno da razgovarate poslije koncerta u Zagrebu;) Dali postoji možda amaterski snimak (vhs, dvd) iz Dom Sportova?

    Matej, Slovenija
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • snihsnih Posts: 1,052
    nema ničeg sličnog!

    Ako Tomek nije ništa pronašao, a bogami ni proizveo - onda toga nema!:(

    Tko ima suprotnu informaciju, nek se javi!:D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: Uh, shit. A mi si bas narucili majice jer smo si odlucili to pokloniti za Bozic pa smo nekako bili u nadi da ce do Bozica i stici. Nisam bas pritom mislila na Bozic 2007. nego na ovaj sad, ubrzo. Znaci da se ne nadamo iducih 6 mjeseci... :(

    hej curke i decki...

    malo glede PJ majica... kupio sam preko 10c jednu majicu, velicinu L koju i inace nosim i ogromna mi je... kupio na turneji velicinu L onu crnu sa surfboards logom (kojeg cu mozda ovih dana tetovirati :) ) i taman mi je... kupio na turneji plavu avocado velicinu L i totalno se skupila u pranju :(

    jel imao tko slicnih problema?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    vedderman wrote:
    Več dugo nisam bio ovde na forumu...vidim da imate puno da razgovarate poslije koncerta u Zagrebu;) Dali postoji možda amaterski snimak (vhs, dvd) iz Dom Sportova?

    Matej, Slovenija

    hej, hej, Matej...

    nema za sada nista osim onih filmica koji su na pajinoj stranici:

    http://www.box.net/public/hoz56r5gh5#main

    od navodnih snimki sa Z1 televizije za sada ni traga...

    R
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    hej curke i decki...

    malo glede PJ majica... kupio sam preko 10c jednu majicu, velicinu L koju i inace nosim i ogromna mi je... kupio na turneji velicinu L onu crnu sa surfboards logom (kojeg cu mozda ovih dana tetovirati :) ) i taman mi je... kupio na turneji plavu avocado velicinu L i totalno se skupila u pranju :(

    jel imao tko slicnih problema?

    Je, moja se avocado majica isto totalno skupila. Ova koju ocekujem je isto L pa ce da ti javim kako ce ona reagirati.
    Btw kad smo vec kod majica, prije nekog vremena ja na poslu u avocado majici i zaboravio da imam sastanak sa nekim potential clients. Uletim ja, oni svi u odijelima, a ja u avocadu...malo je rec da su me cudno gledali. :):)
  • C2V3N wrote:
    da mamu im, ja je jucer dobio a cekam je 6 tjedana, vec sam mislio da je otisla u zaborav ko "pearl jam vinyl i majica" koje sam narucio u 6om i josh nisu stigli, a na 2000000000 poslanih mejlova dobio sam odgovor: "mora proci 3 mjeseca da bi vam poslali ponovo" .. btw proslo je 6.mj.

    ...a čudi me to, oni mi onako izgledaju fer fan club, ja bi možda porazgovarao sa poštarom u 4 oka :D:D, možda je i on fan PJ :D. Meni su tako nestajale novine, magazini strani, pretplate i onda sam prestao naručivat.
    A što to skupljaš kolekciju na LP, vinyl:)???
    Imaš li sve??
    Ja budala prestao na Yield:( a sad mi je žao...volio bi ih uokviriti
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajo wrote:
    Je, moja se avocado majica isto totalno skupila. Ova koju ocekujem je isto L pa ce da ti javim kako ce ona reagirati.
    Btw kad smo vec kod majica, prije nekog vremena ja na poslu u avocado majici i zaboravio da imam sastanak sa nekim potential clients. Uletim ja, oni svi u odijelima, a ja u avocadu...malo je rec da su me cudno gledali. :):)

    :):) to je fora, sigurno je njima bio stond...sigurno su pomislili; mora da si dobar kad dolaziš bez odijela :) ...respect
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljo wrote:
    hej curke i decki...

    malo glede PJ majica... kupio sam preko 10c jednu majicu, velicinu L koju i inace nosim i ogromna mi je... kupio na turneji velicinu L onu crnu sa surfboards logom (kojeg cu mozda ovih dana tetovirati :) ) i taman mi je... kupio na turneji plavu avocado velicinu L i totalno se skupila u pranju :(

    jel imao tko slicnih problema?

    Da, sa knjigom sam naručio i jednu majicu L (FIDDLER t) i meni je velika, morao sam pretpostaviti da su američki brojevi puno veći ali nisam jebiga i onako duga je a to mrzim:(
    a na turneji u Italiji napravio sam pravi pazar sa majicama 8/9 komada ali tamo su majice pre male L. Nisu imali XL (mali talijani jebiga :) )
    Imam dvije super majice na prodaju dugih rukava sa Riot Act logom, jedno pranje i već je ne mogu obući...ok možda bi trebao prestati sa slatkišima ili planinarit ko siljo:)
    -žuti rukavi zeleni torzo a druga je bordo siva kombinacija.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • C2V3N wrote:
    da mamu im, ja je jucer dobio a cekam je 6 tjedana, vec sam mislio da je otisla u zaborav ko "pearl jam vinyl i majica" koje sam narucio u 6om i josh nisu stigli, a na 2000000000 poslanih mejlova dobio sam odgovor: "mora proci 3 mjeseca da bi vam poslali ponovo" .. btw proslo je 6.mj.


    Hahaha, ma dobit češ od njih, 100%. Meni jednom nije stigao CD ili nešto, pa su mi slali još jedan put!!

    Nego, ma dajte mi molim vas več taj invite ako može, pa da si skinem par DVD-a, je...mu vraga;) Ajde ko če prvi

    mail mi je: damir.dunat@amis.net

    Uživajte
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • Nema me ovih dana tu...

    I PJ slabo slušam, slušo sam Ten i Vs jučer..

    Malo sam šizio jer se nisam učlanio u fan club, nema nitko u obitelji karticu i glupo mi bilo gnjavit ljude za to, a i da se sad prijavim, vjerojatno ne bih dobio Christmas single (znam da za R.E.M. fan club morate bit prijavljeni do 1. 11.), pa ću pričekat koji mjesec kad ću, nadam se, imati i više para...


    Vidim da se spominju koncerti (Twilight Singers + Mark Lanegan, Thermalsi, Pipsi, Leb i sol). Slušao sam prijenos koncerta Leba i soli na hr 2, dobro zvuče. Bila 2 frenda iz razreda, fenomenalno im je bilo. Malo mi žao što nisam išao, pogotovo jer je mala šansa da ću opet dobit priliku (Ljubljanu za 2 tjedna ne računam :( ).

    Bio sam na onom na Trgu za stojedinicu, užas. Pauze su bile po 20ak minuta, a bendovi su svirali 15ak minuta.

    A bio sam i na brucošijadi FER-a. Moram reći da sam očekivao nešto od Bambi Molestersa, ali ne nešto onako :eek: dobro.. Nevjerojatni su. Obvezno ih pogledajte ako ćete imati priliku.

    I TBF je bio odličan, taman sam se uspio progurat u prvi red. :)

    Septica i KUD Idijoti dobri. Malo divlje bilo na Idijotima, dio ograde odvojen i srušen...


    Seka je bila na Bryanu Adamsu, dobila je karte na nagradnoj igri :) (par dana prije smo dobili knjigu Stablo ljeta :) na nagradnoj igri, ja sam se mučio kopajući po algoritmu, a izvukli mamine podatke :) ). Možda smo trebali i loto uplatit. :D

    Bila je oduševljena, rekla je da je bilo oko 4000 ljudi (nemam pojma koliko je zbilja bilo), dosta ljudi je znalo tekstove, uglavnom, bila je oduševljena.


    Dirty Frankk, kolko su sad velike te majice kaj su na prodaju (ja uglavnom imam XL i L majice, jednu M - iz Hard Rocka u Madridu: )? I kolko tražiš?
    Heart and soul, one will burn.
  • @ finalni

    Ja sam te majice dva puta obukao i jednom oprao i to je to:(. Ona je meni bila mala i kad sam je kupio, nisam ih probavao na štandu u Veroni samo sam ih pokupio poslje koncerta.
    A koliko su velike?? To je L, ako nosiš inače XL broj bojim se da če ti biti male. Ako si mršav i do 180 visine valja če ti.
    A cijena je 150 kn ( početna:D:D )
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • asfoasfo Posts: 315
    @ dirty & finalni: pošto para? :D
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    snih wrote:
    nema ničeg sličnog!

    Ako Tomek nije ništa pronašao, a bogami ni proizveo - onda toga nema!:(

    Tko ima suprotnu informaciju, nek se javi!:D
    glupi talijani su snimali sve svoje koncerte i to sa nekoliko kamera, evo sad bi trebali izaci verona 3 cam mix i milano i torino 2 cam mix, šuška se da su pederi snimali i bern, beč i zagreb... još pokušavam naći tejpere talijanskih koncerata, ali iz nekog razloga da zaštite sebe njihovi frendovi ne žele odati ko ih je tejpao

    @ dirty frankk: jep skupljam vinyle (12', 10', 7') a ovom sam se bash veselio, ali cini se nista.

    @ dunat: poslat ću ti invite za youkan

    @ finalni: ja sam jedne godine zakasnio obnovit članstvo i obnovio sam ga negdje tek 25.12, a isteklo mi početkom 11. mj i poslali su mi vinyl, ne gubi nadu, još stigneš, a mislim da su na stranici napisali da za singl moraš biti prijavljen od 5.12.


    pozdrav
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • masnimasni Posts: 1,657
    hi everybody...

    hi, dr. nick :)

    evo mene opet.. procitah sad sve zaostatke..
    vidim da se prica o brucosijadama.. znam da su mnogi od vas davno brucosi bili ( ;) ) , ali ove brucosijade fer-a i ff-a su najjebenije u cijeloj godini, tako da se to ne propusta..

    zato, nek se javi tko ce ici u subotu na ovu drugu, pa cemo se nac.. :)

    vidim da se prica i sta se slusa.. (kao i uvijek) u zadnje vrijeme slusam audioslave , mother love bone sto mi je sid poslala (zahvaljajujem jos jednom ;) ) i chrisa na onom unpluggedu... dobar, dobar...

    u iscekivanju zabranjenog pusenja u subotu, masni says hellooooooooooooo

    pozdrav
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Hello svima.
    Samo da se na brzinu javim, nema me tu vec tjedan dana :eek::D

    U Veroni sam. tako da nemam neta, sad sam malo dosla da vidim sto se zbiva, nisam u toku. Raspisali ste se dosta, ne stignem sve procitat, mroatcu to dnadoknadit. nadam se da jos nema nikakvih vijesti o tureji 2007. Pozdrav svima, citamo se uskoro, nadam se:)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Hello svima.
    Samo da se na brzinu javim, nema me tu vec tjedan dana :eek::D

    U Veroni sam. tako da nemam neta, sad sam malo dosla da vidim sto se zbiva, nisam u toku. Raspisali ste se dosta, ne stignem sve procitat, mroatcu to dnadoknadit. nadam se da jos nema nikakvih vijesti o tureji 2007. Pozdrav svima, citamo se uskoro, nadam se:)
    kak ne, pa turneja je objavljena prije par dana, zagreb dvije veceri zaredom koncert + unplugged samo za 10c u tvornici dan prije...
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    jedno pitanje, skuzio sam da vishe nema obnavljanja članstva, nego se mora kupiti novo... jel? trebam uskoro to platit, jel zna netko vishe?

    ajmo ajmo brzo s odgovorom, moram platiti danas josh :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    C2V3N wrote:
    jedno pitanje, skuzio sam da vishe nema obnavljanja članstva, nego se mora kupiti novo... jel? trebam uskoro to platit, jel zna netko vishe?

    ajmo ajmo brzo s odgovorom, moram platiti danas josh :D


    :confused:

    ne kužim kaj pitaš. ako je stvar u tenclub članstvu, naravno da samo trebaš platiti $25 članarine i opet imaš svoj broj.

    dapače, baš su mi neki dan iz tencluba poslali mail da mi uskoro istječe članarina, i da je obnovim. ako u roku 3 mjeseca od datuma kad mi ona istječe ne uplatim, briše mi se stari broj, i dobivam novi.

    znači, ako ti danas istječe, imaš još koji mjesec fore da zadržiš svoj broj i sve beneficije koji on nosi (čitaj: u europi još nikakve :D)
  • C2V3N wrote:
    jedno pitanje, skuzio sam da vishe nema obnavljanja članstva, nego se mora kupiti novo... jel? trebam uskoro to platit, jel zna netko vishe?

    ajmo ajmo brzo s odgovorom, moram platiti danas josh :D

    Koliko vidim 10c intl membership je 25 dolara za nove, stare članove i za one koji su preskočili koju godinu, mislim da sve ostaje isto.
    Ne znam da li se mjenja broj, Member ID?? To nisam primjetio, meni istječe u 3mj.
    Pošalji im još koji mail, ti si sad sa njima na ti:):) i usput ih pitaj gdje ti je Vinyl:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:

    vidim da se prica i sta se slusa.. (kao i uvijek) u zadnje vrijeme slusam audioslave , mother love bone sto mi je sid poslala (zahvaljajujem jos jednom ;) ) i chrisa na onom unpluggedu... dobar, dobar...

    ja zadnja 2 dana nakon dugo vremena vrtim samo Chris Cornell : "Euphoria Morning", njegov solo album iz '99. mislim... predobar mi je album, oanko malo melankolican... pocetkom 2007. mu izlazi novi solo uradak i bit ce navodno dosta akustican..

    inace, dobra mi je ova njegova stvar za James Bonda, "You Know My Name".... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    i usput ih pitaj gdje ti je Vinyl:)
    lol... :D

    ma da nije ovih rasprodaja postera i vinyla ne bi niti bio u 10c.. stvarno su me razocarali.
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljo wrote:
    ja zadnja 2 dana nakon dugo vremena vrtim samo Chris Cornell : "Euphoria Morning", njegov solo album iz '99. mislim... predobar mi je album, oanko malo melankolican... pocetkom 2007. mu izlazi novi solo uradak i bit ce navodno dosta akustican..

    inace, dobra mi je ova njegova stvar za James Bonda, "You Know My Name".... :)

    Bio sam neki dan u kinu da vidim novog Bonda, nisam znao da je Chris Cornell napravio pjesmu...čujem poznat glas...dobra je stvar samo što njega bi zadnjega očekivao u filmu 007 :):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • @Dirty Frankk:
    Ja sam 188 cm i nisam baš mršav. :(

    @asfo: Ne prodajem ništa, pa mi nije jasno zašto je ovo "pošto para?" i meni upućeno?


    a mislim da su na stranici napisali da za singl moraš biti prijavljen od 5.12.

    Misliš do?

    Poslao sam im pitanje na neki mejl jer sam našao različite informacije. Ugl, naletio sam, vezano za singl 1998, na ovo:
    "New Members
    If you sent your membership order in before Jan 15 and/or it has been processed by January 22 you will be getting a single. "




    Nego, to se može u potpunosti obaviti online? Koliko onda traje da te "procesiraju"?
    I što se tiče plaćanja u dolarima (i kartica), kaj točno s tim? Tj. ako se plaća karticom, automatski se prebacuje u dolare ili? :confused:

    Najgluplje mi je od sveg i ak nađem nekog tko ima Visu/Mastercard, strah me trojanaca i toga, jer nikad ne mogu bit 100% siguran da nemam nešto što će pokupiti šifre koje utipkam..

    Ima li netko tu možda tko bi mi mogao pomoći po pitanju ovoga? Npr. ako je netko skoro mislio produživati članarinu pa da me on registrira, a ja platim toj osobi u gotovini za to (25$ je nešto manje od 150 kn pa..)?
    Heart and soul, one will burn.
  • asfoasfo Posts: 315
    C2V3N wrote:
    kak ne, pa turneja je objavljena prije par dana, zagreb dvije veceri zaredom koncert + unplugged samo za 10c u tvornici dan prije...
    Nemoj biti takav, zašto ne bih smjela ja na taj dan prije?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    @ finalni: ja sam jedne godine zakasnio obnovit članstvo i obnovio sam ga negdje tek 25.12, a isteklo mi početkom 11. mj i poslali su mi vinyl, ne gubi nadu, još stigneš, a mislim da su na stranici napisali da za singl moraš biti prijavljen od 5.12.

    evo što kaže Rumour Pit ( http://www.sonymusic.com/artists/PearlJam/rumorpit/rumorpit.html ) :

    November 3, 2006
    DEEP magazine and holiday single!

    Hey Jammers,

    At this time, the Ten Club is contacting members to remind everyone to be sure their membership is up-to-date so they will be eligible for the brand spanking new issue of DEEP Magazine and the 2006 holiday single from Pearl Jam. If you are not yet a member, why not? You can join by visiting the Goods section of http://www.pearljam.com. The deadline is Tuesday, November 7 at 5pm Pacific time.


    probaj jos mailati 10c....
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    i ide li tko?

    "kao ocean disem i lice u soli skrivam
    kao ocean se nebu podajem
    kao ocean disem i lice u soli skrivam
    kao ocean"

    :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    i ide li tko?
    :)
    Eto mi bi bili išli, ali kaže mi teta u Tvornici da nema više karata. Čudno, čovjek bi rekao da će ostaviti dio karata za dan koncerta pa ih prodati skuplje.
Sign In or Register to comment.