Pearl Jam in Zagreb!

1136137139141142860

Comments

  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    to care, to je to. Samo što pack box koji sam ja vidio nije bio isti, ali nema veze.
    Poslje ču vidjeti da li se može naručiti.

    Hvala
    hmm samo da te obavijestim, taj box nije official izdanje PJ-a, već fanova, tako da pri kupnji toga mozesh i nahebat ukoliko je to doma netko sam przio i radio covere. Ja imam taj box ali sam sam radio covere i snimao, a i losha je kvaliteta dosta pjesama (mozesh ga skinuti preko torrenta), danas je procurilo vec nekoliko boljih demo snimki i ceka se da procure sve, onda se BRY baca na posao u izradu nove verzije "HR boxa"

    btw radje bi ti preporucio da nabavish Monkey Wrench Chronicles Box, što je po mom misljenju najbolji box set ikada izdan od strane fanova, mislim da ih postoji samo oko 200 komada. :D

    evo ss (malo mi losh fotic na mobu) :D

    http://img478.imageshack.us/img478/1994/dsc00369gw0.jpg

    http://img477.imageshack.us/img477/1529/dsc00370rw2.jpg
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3N wrote:
    hmm samo da te obavijestim, taj box nije official izdanje PJ-a, već fanova, tako da pri kupnji toga mozesh i nahebat ukoliko je to doma netko sam przio i radio covere. Ja imam taj box ali sam sam radio covere i snimao, a i losha je kvaliteta dosta pjesama (mozesh ga skinuti preko torrenta), danas je procurilo vec nekoliko boljih demo snimki i ceka se da procure sve, onda se BRY baca na posao u izradu nove verzije "HR boxa"

    btw radje bi ti preporucio da nabavish Monkey Wrench Chronicles Box, što je po mom misljenju najbolji box set ikada izdan od strane fanova, mislim da ih postoji samo oko 200 komada. :D

    evo ss (malo mi losh fotic na mobu) :D

    http://img478.imageshack.us/img478/1994/dsc00369gw0.jpg

    http://img477.imageshack.us/img477/1529/dsc00370rw2.jpg[/quote


    Gledao sam sinoć, ona verzija je već bila prodana, druge nisam našao. Verzija koju sam ja vidio mi je izgledala sasvim ok, nije mi izgledala kao home made ali dobro pošlušat ču te i pričekat tu bolju verziju BRY :):) a potržit ću to izdanje MWCB...izgleda baš mračno :D:D

    Hvala
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Gledao sam sinoć, ona verzija je već bila prodana, druge nisam našao. Verzija koju sam ja vidio mi je izgledala sasvim ok, nije mi izgledala kao home made ali dobro pošlušat ču te i pričekat tu bolju verziju BRY :):) a potržit ću to izdanje MWCB...izgleda baš mračno :D:D

    Hvala
    btw i HR origigi je u neku ruku homemade, ali bar znash da je kvalitetan homemade, mora imati ovaj potpis ko MWCB slika koju sam postao (i mora imati broj)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • http://www.youtube.com/watch?v=r5uevFNXIio

    evo Ed se izjavio da će mu mozda trebat mala kučica uz more u Aus. ali možemo mu ponuditi jednu i kod nas...:D:D možda nema toliko velikih valova ali more je sigurno lijepše ja ču se potrudit da dobije mali otok Lokrum ispred Dubrovnika :D:D:D, može i Lopud, Šipan :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    http://www.youtube.com/watch?v=r5uevFNXIio

    evo Ed se izjavio da će mu mozda trebat mala kučica uz more u Aus. ali možemo mu ponuditi jednu i kod nas...:D:D možda nema toliko velikih valova ali more je sigurno lijepše ja ču se potrudit da dobije mali otok Lokrum ispred Dubrovnika :D:D:D, može i Lopud, Šipan :D:D

    Iva: mislim da možda može surfat i na Lastovu, a tamo ga sigurno neće salijetati fanovi... :) (osim nas)
    Dakle damo mu i Lastovo ako hoće!
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    ma napravit cemo mu valove!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    ma napravit cemo mu valove!
    Iva: LOL! Pa da, kad nas 15-ak s ovog threada zapuše...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: sta je ljudi, nitko da zapuse po ovom threadu... :)
    Jesu vec bili ti koncerti na koje ste spominjali da idete (Pipsi, Leb i Sol itd.)? Ako jesu ili kad budu, nabacite koji fanview.
  • Da...slabo čemo Ed-a privući sa ovim vjetrom i valovima:):):).
    Danas iako je subota meni je radni dan u studiju...počeo sam dan sa Mother Love Bone:D:D, nisam ih odavno slušao. "Man of golden words" je tako dobra stvar.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • asfoasfo Posts: 315
    Ma i ja ću puhati, nema frke, samo se slabo javljam zadnjih dana jer je mali miš Janko bolestan pa se ne raspisujem baš uopće.
    Snih i ja nećemo niti na jedan od tih koncerata o kojima se piše, ali se vi koji idete dobro zabavite!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo setlist iz Pertha, tek toliko da ne ispadnemo na drugu stranicu.
    Odlican 1st encore:

    November 25, 2006 - Perth, Australia; Subiaco Oval
    Opening: Kings of Leon

    Set List: Go, Animal, Do The Evolution, Comatose, Corduroy, Severed Hand, Given To Fly, Marker In The Sand, Small Town, World Wide Suicide, In Hiding, Even Flow, Daughter/Mother (John Lennon), U, Insignificance, Jeremy, Big Wave, Lukin, Rearviewmirror

    1st encore: Throw Your Arms Around Me (Hunters & Collectors (composers-Miles/ Archer/Falconer/Howard/Seymour/Smith/Waters), Last Kiss (Wayne Cochran), Better Man/Save It For Later (English Beat), State Of Love And Trust, Black, Alive
    2nd encore: Wasted Reprise, Why Go, I Got You (Split Enz, composer Neil Finn), Blood, Rockin' In The Free World (Neil Young)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ja sam počeo puhat,malo ze zapjenilo tu oko Krka al onda je gripa zaustavila moj plan :D...sad doma pušem u čaj i slušam Buenos Aires boot, uhvatila me neka južnoamerička groznica..poslušao u zadnjih par dana većinu jameričkih bootova te prešao cijelu Južnu Ameriku uzduž i poprijeko na google earthu :D

    bit će bolje od ponedjeljka :D
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    asfo wrote:
    Ma i ja ću puhati, nema frke, samo se slabo javljam zadnjih dana jer je mali miš Janko bolestan pa se ne raspisujem baš uopće.
    Snih i ja nećemo niti na jedan od tih koncerata o kojima se piše, ali se vi koji idete dobro zabavite!

    Hej, jel nam nas mali PJ prijatelj prizdravio?

    Btw, mi upravo uboli na eBay-u za nekih 20-ak bucksa paket od 5 PJ cd singlova. Ima tamo svakojakog PJ related stuffa, isplati se tu i tamo bacit oko.
  • killroykillroy Posts: 739
    Ej ljudi, pozdrav svima. Samo da se na brzinu javim.
    Ja sam inace na baustheli, zaradjujem pare za sljedecu PJ turneju :D
    Uglavnom, jucer sam bas bio u Frankfurtu naci se s nekim ljudima, kad ono dolazim u grad i skuzim da Red Hot Chilli Peppersi imaju koncert tu vecer!!!
    Bas sam se bio zagrijao da cu ici, al ono....Morao sam sljedece jutro bit 250 kilometara dalje tak da.. nis od toga. A osjeco sam se ko djete od 5 godina kojem su oduzeli cokoladu. Koncert je naravno bio rasprodan, a brijem da su skalperi prodavali karte po minimalno 100-200 eura. I tak...eto...da je bio Pearl Jam ne bi se pojavio na poslu sljedeci dan :)
    Ovako sam nekako i pregrmio.
    Nadam se da ste dobro, a oni koji nisu da brzu ozdrave. Pozdrav malom Jankicu...prepisujem domacu pilecu juhu i puno PJ-a :D
  • asfoasfo Posts: 315
    Sad ću ja malo drvit...:)
    Janko nam još nije zdrav, ali mu je malo bolje :):)
    Pobrao je nekakvu virozu pa je bilo malo frkovito jer ne zna kašljati niti puhati nos, a curi na sve otvore :( ne možeš mu objasniti da mora malo jesti i puno piti pa to sve kad se skupi, onda je malom biću teško, a može biti i opasno. Uglavnom, ustrajali smo i borili se i nismo išli u bolnicu da nam ga priključe na infuziju i čini se da mu ide malo na bolje... sad je samo kenjkav i pospan, a nadamo se da će se brzo oporaviti.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    asfo wrote:
    Sad ću ja malo drvit...:)
    Janko nam još nije zdrav, ali mu je malo bolje :):)
    Pobrao je nekakvu virozu pa je bilo malo frkovito jer ne zna kašljati niti puhati nos, a curi na sve otvore :( ne možeš mu objasniti da mora malo jesti i puno piti pa to sve kad se skupi, onda je malom biću teško, a može biti i opasno. Uglavnom, ustrajali smo i borili se i nismo išli u bolnicu da nam ga priključe na infuziju i čini se da mu ide malo na bolje... sad je samo kenjkav i pospan, a nadamo se da će se brzo oporaviti.

    Go Janko! Go Janko! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    asfo wrote:
    Sad ću ja malo drvit...:)
    Janko nam još nije zdrav, ali mu je malo bolje :):)
    Pobrao je nekakvu virozu pa je bilo malo frkovito jer ne zna kašljati niti puhati nos, a curi na sve otvore :( ne možeš mu objasniti da mora malo jesti i puno piti pa to sve kad se skupi, onda je malom biću teško, a može biti i opasno. Uglavnom, ustrajali smo i borili se i nismo išli u bolnicu da nam ga priključe na infuziju i čini se da mu ide malo na bolje... sad je samo kenjkav i pospan, a nadamo se da će se brzo oporaviti.
    Iva: I probajte svakako s redovnim pustanjem 'Love and Marriage' - kad je vec fan. :)
    Drzimo fige da mu brzo prodje i da opet moze jurcati okolo kao inace! :)
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    nakon pogledanih par dvda zakljucujem philly 2005 ipak najbolji... kakav koncert uhuhuhu, btw skidam veronu 2000
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3N wrote:
    nakon pogledanih par dvda zakljucujem philly 2005 ipak najbolji... kakav koncert uhuhuhu, btw skidam veronu 2000

    ...sad si mi dao ideju što da slušam...Verona '00 :D, nije bilo kiše te godine :) super koncert, otvaranje sa Long road :):)
    Koliko sam ja skontao ti si do sada skinuo Verona,Pistoia,Milano 2006 i sad skidaš Verona 2000...?? cosa dire....sei grande, GRAZIE....VIVA ITALIA :D:D:D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • C2V3N wrote:
    nakon pogledanih par dvda zakljucujem philly 2005 ipak najbolji... kakav koncert uhuhuhu, btw skidam veronu 2000
    Ubedljivo najbolji!!! :D
    I meni je taj koncert vrh! Imam ga vec nekoliko meseci i njega sam najvise puta u celosti odgledao!
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    miloshk wrote:
    Ubedljivo najbolji!!! :D
    I meni je taj koncert vrh! Imam ga vec nekoliko meseci i njega sam najvise puta u celosti odgledao!
    ma mrak koncert, i svirka i setlista... koncert sniman sa 4-5 kamera iz publike, svaka cast deckima kako su dobar dvd složili.

    crazy mary rula, pogotovo kad eksplodira pojačalo i onda poslije se mike i boom nadglasavaju solažama...

    publika preglasna, na eflow ih pusti da pjevaju refren i par pjesama su odsvirali sa slater kinney... super!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    nakon pogledanih par dvda zakljucujem philly 2005 ipak najbolji... kakav koncert uhuhuhu, btw skidam veronu 2000

    khm, DVD przilica instalirana... ako trebas help oko przenja, vici... veni, vidi, vici :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    nakon pogledanih par dvda zakljucujem philly 2005 ipak najbolji... kakav koncert uhuhuhu, btw skidam veronu 2000

    e da...

    bas sam malo razmisljao (vjerovali ili ne :D ).... do prije 5-6 godina su se masovno trejdali audio bootlegs... onda je stigla revolucija u obliku PJ official bootlegs... koliko vidim, vec se kamerama snima na veliko... znaci da bi mogli turneju 2013 cijelu izdati na DVDs? ha? bacamo okladu? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    siljo wrote:
    e da...

    bas sam malo razmisljao (vjerovali ili ne :D ).... do prije 5-6 godina su se masovno trejdali audio bootlegs... onda je stigla revolucija u obliku PJ official bootlegs... koliko vidim, vec se kamerama snima na veliko... znaci da bi mogli turneju 2013 cijelu izdati na DVDs? ha? bacamo okladu? :)
    hah to sam se ja nadao za ovu turneju! :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    khm, DVD przilica instalirana... ako trebas help oko przenja, vici... veni, vidi, vici :D
    Tako je tomo, mi smo na stand-by ako trebas pomoc.
    Btw skidaju se i australski butovi lagano, jos fale adelaide, newcastle i perth.
  • pajopajo Posts: 3,292
    @ stereotype
    DVD stigao! Hvala, super je stuff koji si nam poslala, a i fant ti je super pevec! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    evo da se javi netko i iz našeg tabora!:)
    Polako dolazimo k sebi, Janko se izgleda opravlja, a to se može vidjeti po tome što je jučer navečer rasturio pola kuće:D. Znači, energija se pomalo vratila!:)
    Ja sam isto bio malo bolestan, ali i to je nadam se stvar prošlosti. A naša draga asfo se brinula o nama. Zasada u zdravom stanju!:)

    Vidim da se vrijedno prikupljaju raznorazni materijali. I nadam se skorom mitingovanju!:) Prosinac je - vrijeme darivanja!:D:D

    @C2V3N: ajd nam pliz pripremi jedan komad philly koncerta na DVD ako nije problem! Fala unaprijed!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    na brizi i dobrim željama! I Janko zahvaljuje!:):)
  • ...evo i ja bi zamolio Toma za jednu kopiju Philly-a, svi pričaju o tome koncertu...
    volio bi to vidjeti :)
    hvala;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • ...ole, dobio sam knjigu 5x1, kad sam vidio poštara jutros kako nosi 10club pakat rascvijetao sam se....knjiga je super, ima strašnih fotki, kad dodem u ZG donjet ču je.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.