Pearl Jam in Zagreb!

1135136138140141860

Comments

  • katjakatja Posts: 188
    pajo wrote:
    Iva: Najpoznatiji su po Dinamovoj himni

    E himnu sam cula.
    hehehe...
    Cak sam cula i kako to pjeva Tarik Filipovic kad je gostovao u SK.

    :rolleyes:

    Hvala svima na info. Idem ja sigurno kad sviraju, samo sam htjela znati sta da ocekujem. Sad se osecam glupo sto ih nisam cula do sada, a vidim da su sviralu u Sk, 2001 god. Sad skidam neke pjesme i vidim da sam neke cula, a nisam znala da su to oni. E super sto su zacestili svirke autorskih bendova po klubovima, jer do sad su dolazili samo na festivalima.
    A super ste mi vi... Pearl Jam na vrhu spiska... ali i informacije s prve ruke o "lokalni" bendovi. Thanks.
    Ajde dobar provod svima u petak... Te klubske desavke meni su kao vitaminska doza za odrzavanje dok ne stigne glavni obrok u 2007! ;)
    Fingers crossed...
  • katjakatja Posts: 188
    Tip ima malo zavijajuci glas :D
    Drago mi je da smo izmamili tvoj post nakon dosta vremena :)

    :)
    Ok... meni je vokal nalik svih ostalih pjevaca sa ex-yu rock bendova. Retko da se neko izdvoji drasticno iznad ostalih. Ali od ovo sto sada cujem, cini mi se da im je muzicki izrazaj ipak avtentican.

    A tu sam ja svaki dan... Citam sve na forumu, ali muka mi je dok traje Avstraliska turneja zbog sve sto propustam... :mad: pa trudim se da malo dodjem pri sebi...
    Imam neke cudne simptome kad je PJ u pitanje. hihihi Kao na pr. .... odjednom sam pocela da kupujem avokado kao nikad do sada, pripremam sendvice i dobijam navale adrenalina ili naviru mi suze... A nikad prije nisam voljela avokado... :eek:

    :o
  • siljosiljo Posts: 2,203
    kaže ptičica da bi mogli zasvirati Oceans :)

    hajde, bas me zanima..... opener ili kasnije u setu? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Gdanjsk osamdesete
    kada je jesen rekla ne.....

    I sent a mail to the agency that had brought Pearl Jam to Poland before
    (it was Odyssey, now they're called Live Nation) asking if they got any
    plans for PJ show in 2007. They replied:
    "Maybe :D
    Nothing is confirmed right now."

    So it looks like they hiding something ;)
    Despite the rumours I'm still rather sceptical about this tour. It's not a
    big thing for any other band to tour Euorope every year... but Pearl Jam?
    Too good to be true. I've checked the flight prizes to Iceland anyway :D
    It's about 280 euro when departing from Berlin. Not as bad as I thought,
    not as cheap as I was hoping for ;)

    Bartek
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • A spot in the sky will make me cry,when I try sometimes I can fly
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    Gdanjsk osamdesete
    kada je jesen rekla ne.....

    bilo bi krasno napraviti mini turneju poljskom, litvom, latvijom, estonijom....
    o da... vec vidim kombi sa crvenim i bijelim kockicama između kojih vristi stickman... o da... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    bilo bi krasno napraviti mini turneju poljskom, litvom, latvijom, estonijom....
    o da... vec vidim kombi sa crvenim i bijelim kockicama između kojih vristi stickman... o da... :D
    Iva: moze, moze... (a imamo i frendove u estoniji koji bi nam sigurno dali nesto za jesti pa ne bi crkli od gladi, jej!:))
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: moze, moze... (a imamo i frendove u estoniji koji bi nam sigurno dali nesto za jesti pa ne bi crkli od gladi, jej!:))

    još ako imaju dvorište u kojem bi se moglo prespavati :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    u mome srcu, u mome srcu mazurka...
    Poljska nije nikad, nije nikad dala Kvislinga...
    svaki dan poloneza zvoni na mojim vratima...
    poljski jantar, narukvice, papa Woytila i jaaaaaa....:)

    dobra ideja s kockastim kombićem... bio bi to super tour!:)
  • http://www.musicovery.com/

    ovaj site me oduševio, možda ga neki od vas već poznaju ali eto za one koji ga nemaju u favorites da ga ubace.
    Ne znam ima li PJ na njemu nisam još ispitao ali sve je genijalno od dizajna, grafike i muzike :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljo wrote:
    bilo bi krasno napraviti mini turneju poljskom, litvom, latvijom, estonijom....
    o da... vec vidim kombi sa crvenim i bijelim kockicama između kojih vristi stickman... o da... :D


    može...prijavljujem se za kockasti kombi, možda če nam trebat mini bus:D:D
    to bi bilo dobro.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Pozdrav svima....Nije me bilo dugo (znate: frka, pakao, droga)!!!

    Nego, na TSIS trading site-u je sve više i više B&P ponuda za DVD-ove sa ovogodišnje turneje, uključujući i nekoliko iz Italije (Milan, Verona, Pistoia i Bologna)!

    Zato...ugrabite priliku...

    Ima li ko kakvih informacija za Zagreb DVD?
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • siljosiljo Posts: 2,203
    dreadis wrote:
    Pozdrav svima....Nije me bilo dugo (znate: frka, pakao, droga)!!!

    Nego, na TSIS trading site-u je sve više i više B&P ponuda za DVD-ove sa ovogodišnje turneje, uključujući i nekoliko iz Italije (Milan, Verona, Pistoia i Bologna)!

    Zato...ugrabite priliku...

    Ima li ko kakvih informacija za Zagreb DVD?

    hej, hej!

    Milan, Verona i Pistoia su vec kod C2V3N na disku... ako hoces, posaljem ti kad se mi istrejdamo...

    pokusava se skrpati neki Zagreb DVD, mozda bude nesto...

    hajde, ne jedi drogu! :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    http://www.musicovery.com/

    ovaj site me oduševio, možda ga neki od vas već poznaju ali eto za one koji ga nemaju u favorites da ga ubace.
    Ne znam ima li PJ na njemu nisam još ispitao ali sve je genijalno od dizajna, grafike i muzike :)

    Hvala Drti Frenčče! Moj posao je takav da 80% vremena sjedim za kompom i usputno slušam glazbu, tako su mi ovakve dojave vrlo korisne. Evo slušam već jedno 2 sata i čini se OK. Našao i Pearl Jam (No Way, Once, Why Go)... moraš se malo potruditi!:)
  • snih wrote:
    Hvala Drti Frenčče! Moj posao je takav da 80% vremena sjedim za kompom i usputno slušam glazbu, tako su mi ovakve dojave vrlo korisne. Evo slušam već jedno 2 sata i čini se OK. Našao i Pearl Jam (No Way, Once, Why Go)... moraš se malo potruditi!:)


    Nasla i ja Jeremiju :D
    Idemo na turnejuuuuuu!!!!!!!!!! Na sjever Europe. S kombijem, minibusom. jeeeeeeeeeeeeeeeee! Ja sam ZA! :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    siljo wrote:
    hej, hej!

    Milan, Verona i Pistoia su vec kod C2V3N na disku... ako hoces, posaljem ti kad se mi istrejdamo...

    pokusava se skrpati neki Zagreb DVD, mozda bude nesto...

    hajde, ne jedi drogu! :D
    drogom protiv sporta!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • snihsnih Posts: 1,052
    C2V3N wrote:
    drogom protiv sporta!

    LOL

    Kak napreduju DVD-ji! Daj neki apdejt!:):)
  • Adelaide

    November 22, 2006 - Adelaide, Australia; Entertainment Center
    Opening: Kings of Leon

    Set List: Porch, Animal, Spin The Black Circle, Hail Hail, Do The Evolution, Nothing As It Seems, Love Boat Captain, Throw Your Hatred Down (Neil Young), World Wide Suicide, Severed Hand, 1/2 Full, Thin Air, MFC, Present Tense, Not For You/Modern Girl (Sleater-Kinney), Small Town, Even Flow

    1st encore:Inside Job, Wasted Reprise, Better Man, Crazy Mary (Victoria Williams), Alive
    2nd encore: I Believe In Miracles (Ramones), Satan's Bed, Blood, Rockin' In The Free World (Neil Young), Yellow Ledbetter


    >>> Opet jos jedna KICK ASS setlista. Fak, Thin Air, MFC i Present Tense u jednom dahu! :eek:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    Nego, pitanje za sve vas. Ide li netko mozda na Leb i Sol u Rijeku? Mislim da su 29.11., sad drugu srijedu u Dvorani Mladosti.
    I da, ja bih ful na Bryana Admsa, svira u Ljubljani 26. i onda u Osijeku 27. Al ne znam nikoga u Osijeku...:(
    Ide li netko na bilo koji od ovih koncerata? Mislim da bih mozda cak i isla na Leb i Sol, frend iz Istre mi dolazi. A ako jos netko od vas ZG ekipice ide, ili tu iz RI, javite se pa se vidimo :)

    Mogli biste doci na jednodnevni izlet i odmah vidjeti novi Tower Center Rijeka, jucer otvoren, najveci prodajni centar u Hrvata :D OGROMAN je!

    Dodjite da se druzimo. :)


    ispalo je malo slobodno vreme pa rekoh daj da vidim sta se razgovara tu...

    hej crop, preporucujem ti da ides na Leb i Sol... cak i ne mora da znas mnogo od njihovih pjesma... to je moj drugi najbolji koncert ovu godinu naravno ispod Pearl Jam-a :) , a gledao sam Leb i Sol u Ohridskome Amfiteatru sa oko 3 tisuca ljudi i bilo je nezamenljivo... totalno razliciti koncert od skoro sve koje sam gledao ikada u mome zivotu... stvaro su njih cetvorica izvrsni muzicari: Vlatko Stefanovski(gitara), Bodan Arsovski(bas gitara), Kokan Dimusevski(klavijature) i Garabet Tavitjan(bubnjevi), a mnogo ljudi smatraju da su bili najbolji muzicari u exYU... preporucujem ih svakome... plus nakon ova turneja izgleda da nece biti vise Leb i Sol tako da prilika je take it or leave it...

    a da vama pitam nesto drugo . Jel neko od vas bio ikada na Iggy Pop & The Stooges?!? Dolaze u Skopje na 2 Dek pa hocu da idem a ne znam sta da ocekujem ...

    @katja: zdravo :)... kade ke svirat Chipsi, i kolku ke kosta... ne mi e vo plan ama moze ke odam i na niv... inaku kako pomina so ispitite? Jas sum uste vo kolokviumska, pa ne ovaj tuku drugiot vikend ke bidam sloboden pa ke gledam da ti snimam toa sto pobara ok? cao cao...

    pozdrav svima, specijalni pozdrav dreadisu(napokon... pa gdje si bio do sada... eh ta droga, znam kako je.... :D ) , ivi i mario(hvala za DVDe, javim vam kad stignu) i Tomo (svaka cast za torent DVDama, za sklapanje Zagreb DVD, koje volje si samo ti i koji entuzijazam-you rock dude :D)...

    meni fale i ostale koji su bili redovno ovde na forumu ali sta ces, vreme gazi sve, obvrske, fakultet i ko zna jos sta drugo...

    sasho
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Adelaide

    November 22, 2006 - Adelaide, Australia; Entertainment Center
    Opening: Kings of Leon

    Set List: Porch, Animal, Spin The Black Circle, Hail Hail, Do The Evolution, Nothing As It Seems, Love Boat Captain, Throw Your Hatred Down (Neil Young), World Wide Suicide, Severed Hand, 1/2 Full, Thin Air, MFC, Present Tense, Not For You/Modern Girl (Sleater-Kinney), Small Town, Even Flow

    1st encore:Inside Job, Wasted Reprise, Better Man, Crazy Mary (Victoria Williams), Alive
    2nd encore: I Believe In Miracles (Ramones), Satan's Bed, Blood, Rockin' In The Free World (Neil Young), Yellow Ledbetter


    >>> Opet jos jedna KICK ASS setlista. Fak, Thin Air, MFC i Present Tense u jednom dahu! :eek:

    ipak nista od Oceans... :(
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • katjakatja Posts: 188
    PJ17MKD wrote:
    @katja: zdravo :)... kade ke svirat Chipsi, i kolku ke kosta... ne mi e vo plan ama moze ke odam i na niv... inaku kako pomina so ispitite? Jas sum uste vo kolokviumska, pa ne ovaj tuku drugiot vikend ke bidam sloboden pa ke gledam da ti snimam toa sto pobara ok? cao cao...

    Castro (klubot ;) ) zacesti so avtorski svirki. Tie se obicno okolu 20:30... znaci pred standard svirkite sto gi imaat. Karta na onie na koi jas bev do sega bese 100-150den. Ne znam kako ke bide za Pipsi, a svirat na 27mi dekemvri.
    Ispitite mi zavrsuvaat narednata nedela.... znaci ova se strasnite denovi... hehehehe
    Ke ti pisam vecer mail i za dr. svirki. Probuvam da ne kisnam dolgo na net. A za Taksirat jas veke kupiv karta, pa ako ides se gledame.
    Pozdrav.
  • PJ17MKD wrote:
    ispalo je malo slobodno vreme pa rekoh daj da vidim sta se razgovara tu...

    hej crop, preporucujem ti da ides na Leb i Sol... cak i ne mora da znas mnogo od njihovih pjesma... to je moj drugi najbolji koncert ovu godinu naravno ispod Pearl Jam-a :) , a gledao sam Leb i Sol u Ohridskome Amfiteatru sa oko 3 tisuca ljudi i bilo je nezamenljivo... totalno razliciti koncert od skoro sve koje sam gledao ikada u mome zivotu... stvaro su njih cetvorica izvrsni muzicari: Vlatko Stefanovski(gitara), Bodan Arsovski(bas gitara), Kokan Dimusevski(klavijature) i Garabet Tavitjan(bubnjevi), a mnogo ljudi smatraju da su bili najbolji muzicari u exYU... preporucujem ih svakome... plus nakon ova turneja izgleda da nece biti vise Leb i Sol tako da prilika je take it or leave it...

    a da vama pitam nesto drugo . Jel neko od vas bio ikada na Iggy Pop & The Stooges?!? Dolaze u Skopje na 2 Dek pa hocu da idem a ne znam sta da ocekujem ...

    @katja: zdravo :)... kade ke svirat Chipsi, i kolku ke kosta... ne mi e vo plan ama moze ke odam i na niv... inaku kako pomina so ispitite? Jas sum uste vo kolokviumska, pa ne ovaj tuku drugiot vikend ke bidam sloboden pa ke gledam da ti snimam toa sto pobara ok? cao cao...

    pozdrav svima, specijalni pozdrav dreadisu(napokon... pa gdje si bio do sada... eh ta droga, znam kako je.... :D ) , ivi i mario(hvala za DVDe, javim vam kad stignu) i Tomo (svaka cast za torent DVDama, za sklapanje Zagreb DVD, koje volje si samo ti i koji entuzijazam-you rock dude :D)...

    meni fale i ostale koji su bili redovno ovde na forumu ali sta ces, vreme gazi sve, obvrske, fakultet i ko zna jos sta drugo...

    sasho


    Ma cula sam ja Leb i Sol pokoju pjesmu, znam ja tko su oni, al nisam neki veliki fan. znam da su kvalitetni i da ih nazivaju balkanskim Pink Floydima. Mislim da gotovo sigurno idem ;):) Hvala. I drago mi je da i ti postas, Sasho.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    katja wrote:
    Originally Posted by PJ17MKD
    @katja: zdravo ... kade ke svirat Chipsi, i kolku ke kosta... ne mi e vo plan ama moze ke odam i na niv... inaku kako pomina so ispitite? Jas sum uste vo kolokviumska, pa ne ovaj tuku drugiot vikend ke bidam sloboden pa ke gledam da ti snimam toa sto pobara ok? cao cao...

    Castro (klubot ;) ) zacesti so avtorski svirki. Tie se obicno okolu 20:30... znaci pred standard svirkite sto gi imaat. Karta na onie na koi jas bev do sega bese 100-150den. Ne znam kako ke bide za Pipsi, a svirat na 27mi dekemvri.
    Ispitite mi zavrsuvaat narednata nedela.... znaci ova se strasnite denovi... hehehehe
    Ke ti pisam vecer mail i za dr. svirki. Probuvam da ne kisnam dolgo na net. A za Taksirat jas veke kupiv karta, pa ako ides se gledame.
    Pozdrav.

    morala sam ovo kvotati, jer čitam i naprosto sam fascinirana makedonskim jezikom!

    pokušavam skužiti padeže i deklinaciju, al' mi ne ide. :D

    šteta da nisam više izložena i zvuku ovog jezika jer mi je zbilja zanimljiv, blizak, a opet totalno nepoznat :)
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    snih wrote:
    LOL

    Kak napreduju DVD-ji! Daj neki apdejt!:):)
    ha eto malo pizdim, jedva otvaram stranice kolko leecham sa neta :)

    sad ce uskoro biti gotov pistoja 2dvd i milano je na 1/4, a uz to skidam flacove iz europe i australije...

    osim što nemam mjesta na hardu (neka ovo bude množina) nema nish novo.. i kaj ima kod vas :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • katjakatja Posts: 188
    elcielo wrote:
    morala sam ovo kvotati, jer čitam i naprosto sam fascinirana makedonskim jezikom!

    pokušavam skužiti padeže i deklinaciju, al' mi ne ide. :D

    šteta da nisam više izložena i zvuku ovog jezika jer mi je zbilja zanimljiv, blizak, a opet totalno nepoznat :)

    :D
    Hej, mi nemamo padeze. Zato ja izmisljam neke nove padeze kad pricam hrvatski. :o
    hahaha...
    A u Skopje si uvek dobrodosla ako nekad se zelis izloziti makedonskom jeziku.
  • pajopajo Posts: 3,292
    katja wrote:
    :D
    Zato ja izmisljam neke nove padeze kad pricam hrvatski. :o
    hahaha...
    Iva: pa dobro ih izmisljas :D bravo!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    katja wrote:
    :D
    Hej, mi nemamo padeze. Zato ja izmisljam neke nove padeze kad pricam hrvatski. :o
    hahaha...
    A u Skopje si uvek dobrodosla ako nekad se zelis izloziti makedonskom jeziku.


    :D

    hehehe, zbilja sam neinformirana!

    hvala na pozivu :) želja mi je otići tamo jednoga dana...
  • Pokušavam naći na e-bay jedno staro izdanje od PJ
    Prije 10 godina sam naletio u jednom cd shop u Americi na 4cd box od Veddera, neki ludi boot sa demo verzijama i ostalo, sječam se koštao je oko 100 dolara i nisam ga kupio :(:( to su one stvari za koje se kaješ cijeli život. Par godina iza sam naletio opet na e-bay-u, nažalost ne sječam se naslova (prilično dug naslov) cd box.

    Zna li netko nešto o tome???
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Pokušavam naći na e-bay jedno staro izdanje od PJ
    Prije 10 godina sam naletio u jednom cd shop u Americi na 4cd box od Veddera, neki ludi boot sa demo verzijama i ostalo, sječam se koštao je oko 100 dolara i nisam ga kupio :(:( to su one stvari za koje se kaješ cijeli život. Par godina iza sam naletio opet na e-bay-u, nažalost ne sječam se naslova (prilično dug naslov) cd box.

    Zna li netko nešto o tome???
    misliš na "Hallucinogenic Recipe"?

    evo link:
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190021293815&ih=009&category=307&rd=1
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3N wrote:

    to care, to je to. Samo što pack box koji sam ja vidio nije bio isti, ali nema veze.
    Poslje ču vidjeti da li se može naručiti.

    Hvala
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.