Pearl Jam in Zagreb!

1133134136138139860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    mali updejt... procurila i pistoja na DVD-u, bacam se na skidanje drugog dvda, prvi je u rukama

    evo ss:

    http://img221.imageshack.us/img221/5307/3in8.jpg

    da, btw, u pistoi je za vrijeme cijelog koncerta netko virio sa zvonika crkve sa foticem ili kamerom, nisam skuzio... zvonik je nasuprot stagea pa ovaj SS nije od tamo... isto tako je bilo dosta ekipe na 2-3 prozora on Mikes side...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    siljo wrote:
    hm, me want that! pliz.. :D

    mislim da ne bi bilo lose organizirati neko druzenje uskoro... :D
    btw... mislio sam par dvd-a poslati tebi i paji prije druzenja, pa da ih mozemo odma više sprziti i donijeti na druzenje jer ovak pola ljudi nece dobiti dvde ako cemo samo na druzenju snimati... pa eto kad skupim josh koji dvd saljem vam dvojici postom!

    btw. skinuo sam i dosta bootova sa europske turneje u flacu, pa ako ce nekoga zanimati tko ima poveci hard nek prije druzenja javi, ja neznam di cu vishe s tim bootovima, moram kupiti hard najmanje od 400 gb da bi sve to od pja negdje pospremio, jer sam samo ovaj mjesec (dakle 18 dana) vec skinuo 55 GB pj materijala :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    evo jedna poruka samo da skupim 600ti post :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • asfoasfo Posts: 315
    @ crveni: e zbog ovog zadnjeg posta si mi draži (naime, i ja volim tu tehniku) :):D

    (sad moram malo brže lupati jer moram brzo doći do slijedećeg praga haha)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    btw... mislio sam par dvd-a poslati tebi i paji prije druzenja, pa da ih mozemo odma više sprziti i donijeti na druzenje jer ovak pola ljudi nece dobiti dvde ako cemo samo na druzenju snimati... pa eto kad skupim josh koji dvd saljem vam dvojici postom!

    moze, moze... hm, nemam jos DVD przilicu doma, ali ako posaljes, kupit cu :) ili cu presnimiti na poslu :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    btw... mislio sam par dvd-a poslati tebi i paji prije druzenja, pa da ih mozemo odma više sprziti i donijeti na druzenje jer ovak pola ljudi nece dobiti dvde ako cemo samo na druzenju snimati... pa eto kad skupim josh koji dvd saljem vam dvojici postom!

    Moze, salji slobodno, ja cu to razmnoziti pa dijelimo na druzenju.
    Bas je to snih rekao danas na nasem mini meet-upu, da bi trebali sve to unaprijed zaprzit tako da kad se nadjemo se fino druzimo bez pritiska
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Neki danas imaju razloga za slavlje...dakle prije ravno 10 godina siljina i moja iva bile su na svome prvom PJ koncertu pa je red da im cestitamo okrugli rodjendan.
    Go girls!!!

    11/17/96 - Sports Hall: Budapest, Hungary [115m]
    support act: The Fastbacks
    soundcheck: tuning/jam, MFC, jam, improv
    set: Sometimes, Corduroy, Hail Hail, Animal, Dissident, Who You Are, Black Red Yellow, Rearviewmirror, Better Man, Habit, Off He Goes, Even Flow, Glorified G, Daughter/(Androgynous Mind), Jeremy, State of Love and Trust, Immortality, Alive
    enc: Mankind, Young Man Blues, Lukin, I Got Shit, Present Tense, Once, Leaving Here, Porch
    notes: Dedicated to the fans following PJ's tour, 'Black, Red, Yellow' is played live for the first time and it sounds super leading into "RVM." The 'Daughter' improv is quite moving. The encore is amazing! The Fastbacks help out on 'Leaving Here.'

    :) bile sintija i ja isto... baš sam jučer ljudima na poslu pričala kak mi je 10godišnjica mog prvog PJ koncerta i naravno da su se svi kiselkasto nasmijali, kao ono, jadna ona i tak... :) to mi je do onda bio najsretnij dan u životu... onda ih je 2000. bilo još 7 pa i 2006. još 5.... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • asfoasfo Posts: 315
    pajo wrote:
    Moze, salji slobodno, ja cu to razmnoziti pa dijelimo na druzenju.
    Bas je to snih rekao danas na nasem mini meet-upu, da bi trebali sve to unaprijed zaprzit tako da kad se nadjemo se fino druzimo bez pritiska

    možeš i nama, pa i mi nekome prepržimo...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Australci dobili ludu setlistu na Sydney 3! Fakat se australske setliste cine raznovrsnije tj. ful budu razlicite jedna od druge. Valjda kako ekipa nikako da da znakove zivota se momci trude da ih pokrenu. Bezveze, ispada da sto si sugavija publika, vece su ti sanse za posebniju setlistu. A neki momak koji je bio na koncertu je sav sretan pricao da je bio najbolji koncert dosad u Australiji jer da su SKORO svi bili na nogama?! Katastrofa...

    November 18, 2006 - Sydney, Australia; Acer Arena
    Opening: Kings of Leon

    Set List: Better Man/Save It For Later (English Beat), Last Exit, Animal, World Wide Suicide, Corduroy, Severed Hand, Given To Fly, I Am Mine, Green Disease, Even Flow, Marker In The Sand, Gone, Daughter/Beds Are Burning (Midnight Oil), Grievance, Comatose, Rearviewmirror

    1st encore: Soon Forget, Inside Job, Small Town, Last Kiss, Alive
    2nd encore: Jeremy, Lukin, Do The Evolution, I Got You (Split Enz, Neil Finn composer), Smile, Rockin In The Free World (Neil Young), Yellow Ledbetter
  • http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=223347

    slike iz Mel 3, dobre su. Sad znamo koje vimo ED pije:):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • ...sat vremena već čitam kako je bilo u Mel 3 i kako su svi oduševljeni, onda se prebacim na neki drugi post gdje se ljudi pripremaju za Hawai-je koncert :mad:...a mene hvata depresija:( što sve propuštam-o, lud sam, ljubomoran, popizdit ču :mad:...jebiga nije fer:)
    Ovi forumi su super, ali sad mi je več dosta svega :), idem vanka, kako bi ed rekao "It's a beautiful day" idem provozat moju Shadow :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Go Niko! Koji super signature! Meni najdraži dio jedne od dražih pjesama.
    E da, cini se da je ekipa iz Newcastlea dobila sto i zasluzuje - super koncert! Alive za opener! LOL! I jos hrpetina mrak stvari...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    da vas razveselim, upravo je milano dvd stavljen na net, pa se nadam da cu uskoro i to imati na hardu, iako josh muku mucim sa drugim dvdom iz pistoje, josh mi se to skida, pa se poslije toga bacam na milano.
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    da vas razveselim, upravo je milano dvd stavljen na net, pa se nadam da cu uskoro i to imati na hardu, iako josh muku mucim sa drugim dvdom iz pistoje, josh mi se to skida, pa se poslije toga bacam na milano.
    What to say, what to say... :D
  • pajo wrote:
    What to say, what to say... :D
    Da, bas :D
    Tomo je legenda. Imat cemo mi sve koncerte sa Euro toura na dvd-ima do nove godine ;):D

    Ajde kad bude sluzbeno druzenje da se dogovorimo kad budemo mogli, nadam se da cu moc doc. Samo da nije prvi vikend u 12. Nadam se da ste se zabavili na kolacima jucer. ZNAM da jeste ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Fak, ljudi! Sorrite na rjecniku, al sam ostala upravo...:eek:

    Sad citam Newcastle setlistu, i milsim da je to moja dream setlista. :eek:
    Necu ju ni slagat svoju, ne. Nisam ni probavala, al sad gledajuci ovo, ne mogu vjerovati, predobro.
    Evo, podebljala sam sve pjesme koje su mi ono, bas za cut, nije da ove ostale ne valjaju, :D, al imat kombinaciju SVIH ovih u JEDNOM showu je zbilja :eek:

    Jos mozda da se izbace kakav Even Flow, hehe, i doda jos koji In Hiding, Smile i Oceans, tako nesto.lol
    Al ovo...ajme, ne mogu vjerovat!!! :eek:
    Al Zagreb i dalje RULA! :D



    SOUNDCHECK

    Alone
    Fatal
    In My Tree
    Throw Your Hatred Down

    Main set:

    Alive, Life Wasted, Severed Hand, Save You, Insignificance, Unemployable, Brain Of J., Red Mosquito,Given To Fly, Last Exit, Hail Hail, Elderly Woman Behind The Counter In A Small Town, Better Man, Daughter(War), Whipping, Leatherman, Down, Do The Evolution, Undone, Rearviewmirror


    Encore 1 Thumbing My Way, Masters Of War, Footsteps, Crown Of Thorns, Alone, Even Flow


    Encore 2 Corduroy, Fuckin' Up, Rockin' In The Free World, Yellow Ledbette/ Little Wing


    EDIT: Ok, jos da je bilo i ovo sto je na soundchecku :D...I Betterman sa Save It For Later i Daughter sa Its OK :D I da, i sve nesto...ahahaha, malo sam se zalaufala...lol
    a koji prvi bis...:eek: :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3N wrote:
    da vas razveselim, upravo je milano dvd stavljen na net, pa se nadam da cu uskoro i to imati na hardu, iako josh muku mucim sa drugim dvdom iz pistoje, josh mi se to skida, pa se poslije toga bacam na milano.


    Ljudi, gdje su vam ti solni dvd-i?? Ja još nemam ništa..nema vremena..jeli možda Zagreb DVD??? Dajte pomozite mi, da si skinem nešto....ne mogu vjerovati da je turneja u Evropi gotova, sad opet čekanje kad če, ako uopče....jao jao...nadajmo se ipak najboljem:)


    Bok za sad
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • dunat wrote:
    Ljudi, gdje su vam ti solni dvd-i?? Ja još nemam ništa..nema vremena..jeli možda Zagreb DVD??? Dajte pomozite mi, da si skinem nešto....ne mogu vjerovati da je turneja u Evropi gotova, sad opet čekanje kad če, ako uopče....jao jao...nadajmo se ipak najboljem:)


    Bok za sad
    Ej, Damire. :)
    Ma bit ce toga, tih dvd-a.,bez brige. Kad se mi nalazimo, ja nabavim pa tebi posaljem :) Jos se dogovorimo.
    Javi se ako ti jos sto treba, bootovi '06. i to :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3N wrote:
    da vas razveselim, upravo je milano dvd stavljen na net, pa se nadam da cu uskoro i to imati na hardu, iako josh muku mucim sa drugim dvdom iz pistoje, josh mi se to skida, pa se poslije toga bacam na milano.


    ...ako skineš još i Milano bit češ naš heroj:D, svaka čast...treba te nagradit:):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    da vas razveselim, upravo je milano dvd stavljen na net, pa se nadam da cu uskoro i to imati na hardu, iako josh muku mucim sa drugim dvdom iz pistoje, josh mi se to skida, pa se poslije toga bacam na milano.

    go Tomo!

    joj, Milanu se posebno veselim... i Pistoi... Iva i ja smo se smijali kako cemo konacno vidjeti koncert u Pistoi nakon onog katastrofalnog naguravanja i borbe s ekipom :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    dunat wrote:
    Ljudi, gdje su vam ti solni dvd-i?? Ja još nemam ništa..nema vremena..jeli možda Zagreb DVD??? Dajte pomozite mi, da si skinem nešto....ne mogu vjerovati da je turneja u Evropi gotova, sad opet čekanje kad če, ako uopče....jao jao...nadajmo se ipak najboljem:)

    Bok za sad

    hej Dunat!

    uskoro ce sve to biti skinuto... ti si iz celja ako se ne varam? pa nije celje tako daleko, dođi na iduce druzenje :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Kako je zdaj s tistim videom z Zagreba? Obstaja ali ne? Mislim cel koncert...
    Zadnjič sm na faksu slišala, ko je ena punca razlagala, kako je njena kolegica (ki študira v Zagrebu nekaj v zvezi s filmi, režijo) gledala koncert PJ iz Zagreba...???!!!od kod??kje??kdaj??Normalno, da sem jo totalno zaslišala, ampak razen tega, da je bila kolegica navdušena mi ni znala povedati nič.
    Confused....

    Btw pajo&iva v četrtek dobim nov CD pekač, tako da v petek pošljem surprise DVD ;), prosim napišita naslov - adresu v PM..

    DirtyFrank..I feel your pain :D Rabim PJ koncert....aaaaaaa...zdaj decembra grem na Muse, ampak se zelo bojim, da mi bo bedno, čeprav so mi kul..PJ pač postavijo visoka merila....:)
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    ...ako skineš još i Milano bit češ naš heroj:D, svaka čast...treba te nagradit:):)
    herojem me mozete proglasiti ako nabavim cijeli dvd iz zg :) .... gotovo sam siguran da je netko od ovih gej talijana snimao i zagreb, samo likovi ne bi odgovorili na private ni da se postavim na trepavice!

    al eto lete dvdi, uskoro bi trebala i azkena festival na dvdu
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • vesnavesna Posts: 27
    Fak, ljudi! Sorrite na rjecniku, al sam ostala upravo...:eek:


    Encore 1 Thumbing My Way, Masters Of War, Footsteps, Crown Of Thorns, Alone, Even Flow



    a koji prvi bis...:eek: :D

    Isuse!! Masters of War.. joj kako bi to htjela cut iz Eddievih usta uzivo..
  • snihsnih Posts: 1,052
    C2V3N wrote:
    herojem me mozete proglasiti ako nabavim cijeli dvd iz zg :) .... gotovo sam siguran da je netko od ovih gej talijana snimao i zagreb, samo likovi ne bi odgovorili na private ni da se postavim na trepavice!

    al eto lete dvdi, uskoro bi trebala i azkena festival na dvdu

    ... pa probaj im nekaj ponudit u zamjenu! Ipak su oni gej, a ti muškarac!:D:D:D:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Na YouTube se pojavilo nekoliko novih clipova iz ZG. Ova 2 se po zoomu cine kao da su snimani sa nekom boljom kamerom, a opet kvaliteta slike je shit, ne znam...crveni kaj se tebi cini?

    http://www.youtube.com/watch?v=6H1WAtFT0ho
    http://www.youtube.com/watch?v=kvjEzopGPc0
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    pajo wrote:
    Na YouTube se pojavilo nekoliko novih clipova iz ZG. Ova 2 se po zoomu cine kao da su snimani sa nekom boljom kamerom, a opet kvaliteta slike je shit, ne znam...crveni kaj se tebi cini?

    http://www.youtube.com/watch?v=6H1WAtFT0ho
    http://www.youtube.com/watch?v=kvjEzopGPc0
    to je sa kamere od suzi, ali nažalost samo 18 min materijala.
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    herojem me mozete proglasiti ako nabavim cijeli dvd iz zg :) .... gotovo sam siguran da je netko od ovih gej talijana snimao i zagreb, samo likovi ne bi odgovorili na private ni da se postavim na trepavice!

    al eto lete dvdi, uskoro bi trebala i azkena festival na dvdu
    Iva: Ako treba možemo probati otopiti njihova srdasca tako da im se obratimo na talijanskom - i Dirty Frank i ja ti možemo pomoći oko toga ako već nisi i sam probao.
  • siljo wrote:
    hej Dunat!

    uskoro ce sve to biti skinuto... ti si iz celja ako se ne varam? pa nije celje tako daleko, dođi na iduce druzenje :)


    hehe, alo ljudi....nisam baš iz Celja...Škofja Loka..to ti je 25 km iz Ljubljane...problem je da sam stvarno zauzet trenutačno, posao, trčim vamo-tamo, jedva uspijem pogledati na forum, da budem up to date:) Ako ima neka strana za skidanje na invite only, recite mi, imam ja dosta jak internet(10 MB dl), pa mogu skidati i veče fajle, i makar pržiti za druge:)

    Croop - oko boota 2006, imam gotovo sve, sad skidam još Dublin, i to bi trebalo biti to. Nego, nisam mijenjao Zagreba u autu otkad ga imam, heheh...I stvarno me posljedne dane hvata depresija, očeju li opet doči?? I kad gledam ove setliste iz Australie, jao koliko mi je žao da nije bliže, hehe

    Ajde da otvorim još jedan 'contest' za nas koji smo bili u Ljubljani 2000 i Zagrebu 2006, pa me zanima koji vam je koncert od tih dva bio bolji???
    Haha, valjda čete Hrvati reči Zagreb;) ali meni je ipak Ljubljana number 1. Pogotovo jer mi je to bilo prvi put, isčekivanje je bilo ubitačno, nije ni bilo interneta, pa nisam ni znao šta se može očekivat, a koncert i atmosfera su bili izvanredni - setlist također. Da se razumijemo, Zagreb je bio fenomenalan;)

    Ajde dečki i cure, čujemo se..i nadam vidimo,ako ne drukčije na PJ koncertu negdje nekad

    Bok
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    dunat wrote:
    Ajde da otvorim još jedan 'contest' za nas koji smo bili u Ljubljani 2000 i Zagrebu 2006, pa me zanima koji vam je koncert od tih dva bio bolji???

    uups, dobro pitanje.

    hm, imam li ja odgovor na njega. ajd, pokušat ću..

    ljubljana mi je bila impresivnija iz mnogo razloga - bila sam klinka, 2. PJ koncert, atmosfera prije koncerta se ne može usporediti sa zagrebom. onaj ping-pong pred dvoranom je zbilja nenadmašan.
    što se samog koncerta tiče... setlista je bila prejaka... kad čujem boot iz ljubljane i kako samo pjevamo indifference... trnci...
    najveći minus iz ljubljane (naravno, samo meni) je bila pozicija u kojoj sam bila (3. red), iz koje mi se činilo da je taj koncert bio puuuuno agresivniji od onog iz zagreba, i zato što sam bila okružena idiotima koji su cijeli koncert vikali 'jeff, debela svinjo!' ????!!!!

    zagreb, s druge strane, bio je puno osobniji, i zbog rodnog mi grada, i zbog obraćanja na hrvatskom jeziku, i zbog tambourina koji sam dobila, i zbog neuspjele, ali opet komunikacije s eddijem.. pozicija mi je bila fenomenalna, ljudi oko mene prepredivni... setlista mrak..
    akustični set... betterman gdje pjevamo iz svega glasa... porch i edovo penjanje na konstrukciju.. RITFW+yellow ledbetter za kraj...

    na kraju svega, bio to lokal patriotizam ili ne, moj glas ipak ide zagrebu :)
Sign In or Register to comment.