Pearl Jam in Zagreb!

1131132134136137860

Comments

  • asfoasfo Posts: 315
    ...nabijam postove samo zato da čim prije dođemo do...
  • asfoasfo Posts: 315
    ....4000!!!!

    lol
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Iva: a tu kazetu sam vjerojatno dobila od Siljine Ive, back in the old days kad smo u skoli razmjenjivale kazete od PJ-a, a kasnije na faksu i CD-e... :)

    e!

    baš to je bila jedna od mojih prvih PJ kazeta, dapače jedan od mojih prvih PJ bootlega! :D

    ah, kazete...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    lameri.. :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • snihsnih Posts: 1,052
    I tak danas opet slušam Sydney jedan... dođem do Black... puknem od njihove katastrofe... pa stavim naš Black... i ... u jeboteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

    Kakva rasturačina s naše strane, a i kod njih na stageu kužiš koliko sviraju s više gušta, ko da ih nosimo - savršeno!!! Tek sad kad usporedim vidim koliko je to bilo epsolutli fantastik!!!:):):)
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    lameri.. :D
    Iva: u čem je problem? u kazetama? ja mislim da treba pokazati duzno postovanje prema tekovinama povijesti... :D (tako će se i tebi tvoja djeca smijati kad budes pricao kako si okidao na bootove u flacu :))
  • asfoasfo Posts: 315
    C2V3N wrote:
    lameri.. :D

    ...BALAVAC... :D

    sad još samo reci da se ne sjećaš disketa od 5,25 i 3,5 inča :) (ako me sjećanje dobro služi), a ni winchester hard diskova... :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    4000 postova? vauuu..
    kad se sjetim kako smo pocinjali.. smrc, smrc..
    ja sam uvijek za reunion i pijanke i sve sto ide u zajednicki nazivnik s tim :)

    pozdrav svima..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajo wrote:
    Iva: u čem je problem? u kazetama? ja mislim da treba pokazati duzno postovanje prema tekovinama povijesti... :D (tako će se i tebi tvoja djeca smijati kad budes pricao kako si okidao na bootove u flacu :))

    ...da kazete :), neču nikad zaboraviti kad sam kupio Ten na kazeti i stavio walkman na uši...do doma sam već bio njihov fan :D:D. Sječam se ulice kojom sam šetao u to vrijeme kad sam živio u Firenzi.
    A sječam se dobro i VS albuma; rezervirao sam ga u butizi. To jutro sam trebao poći na fakultet gdje sam pisao prijemni za upis koji mi je bio životne važnosti i na moju nesreću nisam se tada uspio upisati :(...skroz u depresiji pošao sam po album...walkman na uši.
    Da nije bilo tog albuma bio bi se bacio sa Ponte Vecchio u rijeku Arno :):D:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    4000 postova? vauuu..
    kad se sjetim kako smo pocinjali.. smrc, smrc..
    ja sam uvijek za reunion i pijanke i sve sto ide u zajednicki nazivnik s tim :)

    pozdrav svima..

    meni malo fale ljudi sa pocetka... mozda su nas izgubili sa preimenovanjem? mozda su u sumi?

    Come Back!

    e da, doslo vrijeme da se neko druzenje slozi... ili cekamo kraj australske turneje pa da skinemo bootove? :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ...da kazete :), neču nikad zaboraviti kad sam kupio Ten na kazeti i stavio walkman na uši...do doma sam već bio njihov fan :D:D. Sječam se ulice kojom sam šetao u to vrijeme kad sam živio u Firenzi.
    A sječam se dobro i VS albuma; rezervirao sam ga u butizi. To jutro sam trebao poći na fakultet gdje sam pisao prijemni za upis koji mi je bio životne važnosti i na moju nesreću nisam se tada uspio upisati :(...skroz u depresiji pošao sam po album...walkman na uši.
    Da nije bilo tog albuma bio bi se bacio sa Ponte Vecchio u rijeku Arno :):D:)

    ja sam bio friki pa imam No Code i Yield na kazetama :) i bootleg iz berlina iz '96. kojeg mi je frendica presnimila... bio je vjerovali ili ne na nekom CD-u iz Buga ili nekog takvog casopisa... skoro sam na dupe pao :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snih wrote:
    Gore na forumovom toolbaru imaš slijedeće: Quick Links - Edit Profile - tu možeš promijeniti svoje podatke!

    Kaj se tiče Ghosta to buš do 50-og posta (znači moraš puno postat),:) a onda si Animal, pa Red Mosquito nakon 100... i tak dalje! Ostale ne znam!

    ...što moram napisati 100 postova da bi dobio Red Mosquito oznaku :( :(, pa to je još lošija pjesma :D:D...katastrofa :):), još samo fali: Mankind, Rival, 1/2 full, Pilate ili Parachutes i plakat ču:( to su mi onako pjesme za kojima ne bih žalio da nisu bile nikad napisane:) :):) nadam se da nisam nikog uvrijedio :D:D:D

    Dobiješ li na 100 000 tisuča Black:):) ??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • http://www.youtube.com/watch?v=XQdpkFbQ_h0&mode=related&search=

    dok nam El Presidente ne skine cijeli boot dvd...malo za sječanje iz Verone
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajo wrote:
    Iva: SORI FINALNI! Super ti je setlista! Ne znam sto mi bi, valjda neki los side effect braka... :)

    Drago mi je da vam se sviđa.. Meni je to otprilike san snova. :)

    Inače mi se snihova lista svidjela, zbog cijelog prvog bisa (Better Man, Nothingman, Man of the Hour, Love Boat Captain, Dissident, SOLAT) i zbog Present Tense, In Hiding, I Got Id...
    još samo fali: Mankind, Rival, 1/2 full, Pilate ili Parachutes i plakat ču to su mi onako pjesme za kojima ne bih žalio da nisu bile nikad napisane nadam se da nisam nikog uvrijedio

    Ma nisi uvrijedio, ali Mankind je pobogu odlična pjesma.. Dobro, sigurno bi se našlo ljudi za svaku od ovih pjesama..




    Nego, dal da donosim na sljedeći meeting bootove koji se daju naći na
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=213441
    ili to većinom imate?

    @Potato Girl
    Mislim da sam našao problem s pržilicom (IDE kablovi ili kak se već zovu ti kablovi za hard/driveove), ako uspijem sredit, spržim DVD-e, ako ne, onda ti ih mogu posuditi ili prepržiti negdje drugdje...
    Heart and soul, one will burn.
  • finalni wrote:
    Mislim da sam našao problem s pržilicom (IDE kablovi ili kak se već zovu ti kablovi za hard/driveove), ako uspijem sredit, spržim DVD-e, ako ne, onda ti ih mogu posuditi ili prepržiti negdje drugdje...

    Ajd super, fala puno... :)


    Sad si me podsjetio na jedan geekovski vic...

    Idu dva kabla ulicom, jedan IDE, drugi SATA... :D


    Tururututururu! :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    ja sam bio friki pa imam No Code i Yield na kazetama :) i bootleg iz berlina iz '96. kojeg mi je frendica presnimila... bio je vjerovali ili ne na nekom CD-u iz Buga ili nekog takvog casopisa... skoro sam na dupe pao :D

    E, mislim da imam taj CD doma negdje, mislim da nije Bug, ali je definitivno neki informaticki. A imamo i na kazeti Atlantu iz 94 sa Hrvatskog radija II. program sa presmijesnim komentarima tete spikerice :)

    Iva: je, je, to je super! Teta onako službeno priča o PJ, Oliver Mlakar style! Za crknut od smijeha!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Otišla sam na novi post jer je skoz druga tema. Dakle, Janko, asfo, snih, pajo i ja se nalazimo ovu subotu u 11h na kolačima u 'Torte i to' u Kaptol centru. Tko hoće/može pridružite nam se! I ako imate nekih želja što da spržimo i donesemo samo recite pa ćemo donijeti.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo jedne slikice nasih dragih prijatelja:

    http://www.flickr.com/photos/bugsfotos/298268980/
  • pajo wrote:
    Iva: Otišla sam na novi post jer je skoz druga tema. Dakle, Janko, asfo, snih, pajo i ja se nalazimo ovu subotu u 11h na kolačima u 'Torte i to' u Kaptol centru. Tko hoće/može pridružite nam se! I ako imate nekih želja što da spržimo i donesemo samo recite pa ćemo donijeti.

    ...pa ja sam u subotu u Zagrebu, to jest dolazim u jutro negdje i oko 5 popodne moram biti na aerodromu. Niste mogli bolji termin odabrati.
    javim još kad stižem u zagreb u koliko sati.
    Bilo bi super kad bi me neko mogao pokupiti na kolodvoru da se tramakavam torbom po tramvajima i ostalo:).

    Imali dobovoljaca?? :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    ...pa ja sam u subotu u Zagrebu, to jest dolazim u jutro negdje i oko 5 popodne moram biti na aerodromu. Niste mogli bolji termin odabrati.
    javim još kad stižem u zagreb u koliko sati.
    Bilo bi super kad bi me neko mogao pokupiti na kolodvoru da se tramakavam torbom po tramvajima i ostalo:).

    Imali dobovoljaca?? :D:D

    Ima! Javi nam broj moba na pm pa se sve dogovorimo.
  • asfoasfo Posts: 315
    Ajd super, fala puno... :)


    Sad si me podsjetio na jedan geekovski vic...

    Idu dva kabla ulicom, jedan IDE, drugi SATA... :D


    Tururututururu! :)

    lol, odličan, potato
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    eeeeeee.... di spava miš od 500 kg?! :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    evo nam ekipe s naseg threada! :)
    http://www.flickr.com/photos/bugsfotos/298711447/
  • asfoasfo Posts: 315
    ne znam :)
  • ...da kazete :), neču nikad zaboraviti kad sam kupio Ten na kazeti i stavio walkman na uši...do doma sam već bio njihov fan quote]

    I moje iskustvo je bilo slično. "Desetka" na kazeti (it was long time ago) koju mi je donio prijatelj uz komentar tipa: ovo tribaš poslušat a morala sam mu vjerovat jer se taj kužio u glazbu. A taj prvi put kad sam ih čula...ne postoje riječi...kao kad zatvoriš oči...i zamisliš... nemam pojma...npr. veliki prasak...ili nešto nalik tome... Erupcija u srcu, duši, glavi...koja ne prestaje ni do dana današnjeg...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    C2V3N wrote:
    eeeeeee.... di spava miš od 500 kg?! :D
    gdje god želi... ahahaha :D:D:D heah hahah
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • ...malo sam kopao po ostalim forumima da vidim što se događa sa pjesmama ispod imena, kako se mjenjaju i kad.
    Totalno random...tipa 2500 postova Faithfull (mislim ta takvih ima i kod nas:) ) 4500-5500 Hitchhiker, 6000 Rival :(
    Največi pacijent na kojega sam naletio u Argentini postovi su mu se zaustavili na brojci 12001 sa pjesmom Gone...taj je stvarno gone:):):)
    A mi novi duhovi:) čemo dočekati sljedeći tour da se popenjemo na 4 znamenke postova:)

    KEEP ON ROCKIN' IN A FREE WORLD :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Taj sa 12000 postova se morao nadrobiti kojekakvih gluposti u njima jer jednostavnom matematikom skužiš da PJ na sceni postoje nekih 6000 dana a on ima duplo postova. To znači da kad bi PJ svirali još 16 godina on bi svih njihovih 30-ak godina mogao pokriti s jednim postom dnevno. No coment... A možda on misli da će ga netko nagradit za trud.
  • asfoasfo Posts: 315
    C2V3N wrote:
    gdje god želi... ahahaha :D:D:D heah hahah


    :D:D dobar, dobar, ajde ak znaš još tih ...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Neki danas imaju razloga za slavlje...dakle prije ravno 10 godina siljina i moja iva bile su na svome prvom PJ koncertu pa je red da im cestitamo okrugli rodjendan.
    Go girls!!!

    11/17/96 - Sports Hall: Budapest, Hungary [115m]
    support act: The Fastbacks
    soundcheck: tuning/jam, MFC, jam, improv
    set: Sometimes, Corduroy, Hail Hail, Animal, Dissident, Who You Are, Black Red Yellow, Rearviewmirror, Better Man, Habit, Off He Goes, Even Flow, Glorified G, Daughter/(Androgynous Mind), Jeremy, State of Love and Trust, Immortality, Alive
    enc: Mankind, Young Man Blues, Lukin, I Got Shit, Present Tense, Once, Leaving Here, Porch
    notes: Dedicated to the fans following PJ's tour, 'Black, Red, Yellow' is played live for the first time and it sounds super leading into "RVM." The 'Daughter' improv is quite moving. The encore is amazing! The Fastbacks help out on 'Leaving Here.'
Sign In or Register to comment.