Pearl Jam in Zagreb!

1130131133135136860

Comments

  • killroy wrote:
    Eddie je malo improvizirao sa Beast of burden od Rolling Stonesa
    :D
    Sjecam se kako sam se jednom za Novu godinu razbio od alkohola u vrijeme kad sam slusao tu pjesmu. I tako su mi super legli ti stihovi... :)

    I will be the least of your burdens,
    my back is broken my feet are hurtin'
    All I want is to drink and please fuckin' leave me alone

    ha ha....zakon, idem si sad to poslusat.
    Ma da da da, :D lol
    E da, moramo se napit jednom zajedno..svi zajedno. ne mogu te zamilsit pijanog, ono ful, a mene su vise manje svi vidjeli bar malo pod gasom vec :D:o

    ZAsto nisi na icq?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Ma da da da, :D lol
    E da, moramo se napit jednom zajedno..svi zajedno. ne mogu te zamilsit pijanog, ono ful, a mene su vise manje svi vidjeli bar malo pod gasom vec :D:o

    ZAsto nisi na icq?

    Eto me!
    Eee....haha, da, moramo se ubit jednom onako posteno.

    Evo, ako netko oce poslusat....
    http://www.fivehorizons.com/songs/nov97/5h_beast.mp3
    http://www.fivehorizons.com/songs/nov97/index.shtml#songs
  • porcher wrote:
    With the house lights on, Pearl Jam in stadium mode was a stronger beast.

    Only the best bands can pull off such a trick, of course, stripping the non-musical armoury to leave whatever love there is in the room between band and audience.

    And there is a good reason why they do it. You can see the smiles with the lights on.

    - iz reviewa jednog od australskih koncerata, s onog brisbane threada kojeg ste linkali...predivno nesto. bas ono... opet osjetis svo ono veselje, cijela dvorana... :D

    .....da baš ono, taj trenutak je takav delirij, jedan koktel osješaja u tebi da bi eksplodirao...vrhunac koncerta:) a s druge strane znaš da je kraj :(
    Pogotovo u Zagrebu jer je to bio zadnji koncert:(, u Italiji sam se veselio sljedečem koncertu pa je bilo lakše :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    sjecate se Rumour Pit-a tamo negdje 2003. godine? pisalo je nesto tipa:
    "european fans can do some early rejoicing..."... i trebalo im je 3 godine :)

    e pa evo o cemu se pise na Bugs mailinglisti:

    At 23:24 13-11-2006, Adam wrote:
    >Do you know what crossed my mind earlier today, when I was listening to
    >this Sydney bootleg? One thing: when do we learn Euro 2007 dates? :)
    >
    >Let it be soon.

    I thought the same. I'd rather hear it later just for the reason
    tickets have to be paid for soon after the announcement ;)
    But I'm sort of counting on the rumors to be true. that would be
    May-July... Announcement in January-March? Or maybe right after Hawaii.

    ajmo skupljat lovu! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jesus, koja kazalisna publika... nema guzve, nema znoja..

    http://www.flickr.com/photos/einatshaul/294494452/

    Sid, u istom albumu mozes vidjet i frendicu Gittu iz busa... :)

    Edit: njesra, tek sad vidim da oni zapravo SJEDE!!!!!!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    jesus, koja kazalisna publika... nema guzve, nema znoja..

    Sid, u istom albumu mozes vidjet i frendicu Gittu iz busa... :)

    Edit: njesra, tek sad vidim da oni zapravo SJEDE!!!!!!

    Citamo svaki dan reviewe sa tih koncerata i ne mozemo se nacudit, svaki put pise nesto o tome kako je publika bila losa, kako ih je bend pokusavao potaknuti...jednostavno too scary!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    siljo wrote:
    jesus, koja kazalisna publika... nema guzve, nema znoja..

    http://www.flickr.com/photos/einatshaul/294494452/

    Edit: njesra, tek sad vidim da oni zapravo SJEDE!!!!!!

    ajme, ovo je PREESTRAŠNO!!!
    ne mogu vjerovati!

    sva ona naguravanja u prvim redovima, pa i sve one masnice od đuskanja, pa i kad te snađu human waves, pa i kad od crowdsurfera dobiješ nogom u glavu, pa i kad znoj na tebi nije samo tvoj već i od svih oko tebe...

    ma sve je to ništa kad osjetiš energiju koja te diže u nebesa, energiju iz koje bend očito crpi inspiraciju i poticaj da odsviraju još bolje!

    kako netko već reče, ravni su nam samo južnoamerikanci!
  • pajopajo Posts: 3,292
    E, ako netko hoce australske butove nek se javi pa mu posaljem kariku na prajvt mesiđ, a budemo ih przili i na sljedecem druzenju. Zasad imam sidnej1.
    Kako sam opak sa ovim pisanjem po vuku, da me ne skuze admini ;)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    evo i moje idealne setliste, koja zapravo nije idealna jer bi se već za sat vremena promijenila :)

    i da, mislim da su mi guest appearances potpuno nemogući, barem ne u toj kombinaciji :D

    FAITHFUL
    LIFE WASTED
    FATAL
    SOLAT
    BETTERMAN
    I GOT ID
    DO THE EVOLUTION
    DAUGHTER/IT'S OK
    SMALL TOWN
    RATS
    RVM
    BLACK (gdje Mike prebire svoj solo po gitari k'o da je tamburica)
    IN MY TREE (w/ Jack Irons)

    :acoustic midset:
    CORDUROY (w/ Jack Irons on bongos)
    I WON'T BACK DOWN
    FOOTSTEPS
    INDIFFERENCE (w/ Ben Harper)
    HARVEST MOON (w/ Neil Young & Ben Harper)
    THROW YOUR HATRED DOWN (w/ Neil Young)
    SMILE (w/ Neil Young)
    :acoustic midset:

    PORCH
    GARDEN
    WHIPPING
    BETTERMAN
    LAST EXIT
    RITFW (w/ Neil Young)
    YELLOW LEDBETTER
  • pajopajo Posts: 3,292
    Najbolja australska setlista do sad:

    Set 1 Go, Last Exit, Brain Of J., World Wide Suicide, Given To Fly, Severed Hand, Low Light, Elderly Woman .., Gone, Do The Evolution, Even Flow, Lukin, Not For You/(Modern Girl), Life Wasted, Better Man, Glorified G, Porch

    Encore 1 Thumbing My Way, Last Kiss, Crazy Mary, Alive

    Encore 2 Big Wave, Blood, Leash, Baba O'Riley, Indifference
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    nabavio sam DVD iz Verone (2006, dvostruki dvd)

    pa eto apdejtam vas malo.. pripremite dvde za slijedece druzenje, a ja se sada bacam na skidanje chicaga 2006 (2DVD-a)


    uskoro bi trebao biti gotov i milano 2006 pa cu valjda i to dobiti
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • australsku turneju zapravo sabotiraju europljani na godisnjem - kao, vise nikad ne izostavljati europu for this crowd. i tak :D

    hail hail the lucky ones...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    nabavio sam DVD iz Verone (2006, dvostruki dvd)

    pa eto apdejtam vas malo.. pripremite dvde za slijedece druzenje, a ja se sada bacam na skidanje chicaga 2006 (2DVD-a)


    uskoro bi trebao biti gotov i milano 2006 pa cu valjda i to dobiti

    ajmo, da cujemo rivju...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3N wrote:
    nabavio sam DVD iz Verone (2006, dvostruki dvd)

    pa eto apdejtam vas malo.. pripremite dvde za slijedece druzenje, a ja se sada bacam na skidanje chicaga 2006 (2DVD-a)


    uskoro bi trebao biti gotov i milano 2006 pa cu valjda i to dobiti
    Jeeee! Bravo, Tomo! :) Zbilja si car.
    NAdam se da cemo to uskoro svi uspjet trejdat nekako :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    ajmo, da cujemo rivju...
    Tako je, da cujemo kakvi smo osim sto smo "belli quando siamo bagnati" kako Ed rece :)
  • C2V3N wrote:
    nabavio sam DVD iz Verone (2006, dvostruki dvd)

    pa eto apdejtam vas malo.. pripremite dvde za slijedece druzenje, a ja se sada bacam na skidanje chicaga 2006 (2DVD-a)


    uskoro bi trebao biti gotov i milano 2006 pa cu valjda i to dobiti


    svaka čast prika...nadam se da ču doći na sljedeća meeting da vas sve upoznam kako treba.

    Kad vi to planirate?? Ima li kakvih najava?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Pitanje?
    Što su ove pjesme ispod imena, tipa Red Mosquito, Dissident, Faithfull, itd??
    I žašto meni ispada Ghost...mrzim tu pjesmu:)
    I kako se stavlja location?
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Pitanje?
    Što su ove pjesme ispod imena, tipa Red Mosquito, Dissident, Faithfull, itd??
    I žašto meni ispada Ghost...mrzim tu pjesmu:)
    I kako se stavlja location?

    to ti ovisi o broju postova na forumu... koko ti postovi raastu, mijenjaju se pjesme... ne znam po kojem principu i kojim redom...

    :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Najbolja australska setlista do sad:

    Set 1 Go, Last Exit, Brain Of J., World Wide Suicide, Given To Fly, Severed Hand, Low Light, Elderly Woman .., Gone, Do The Evolution, Even Flow, Lukin, Not For You/(Modern Girl), Life Wasted, Better Man, Glorified G, Porch

    Encore 1 Thumbing My Way, Last Kiss, Crazy Mary, Alive

    Encore 2 Big Wave, Blood, Leash, Baba O'Riley, Indifference


    Just for you my dear friend!:D:D:D

    Dobra, ali ne i najbolja za mene!

    Ali prefakinguuuuuud encore 2!

    Fala na linkiću! Baš šljakam i slušam Sydney 1! To je set lista po mom ukusu!:):)

    Ovak zvučno - nisu baš tak loši ti australijanci! Mislim s obzirom na ono kak ih se nipodaštava!:D
  • snihsnih Posts: 1,052
    Pitanje?
    Što su ove pjesme ispod imena, tipa Red Mosquito, Dissident, Faithfull, itd??
    I žašto meni ispada Ghost...mrzim tu pjesmu:)
    I kako se stavlja location?

    Gore na forumovom toolbaru imaš slijedeće: Quick Links - Edit Profile - tu možeš promijeniti svoje podatke!

    Kaj se tiče Ghosta to buš do 50-og posta (znači moraš puno postat),:) a onda si Animal, pa Red Mosquito nakon 100... i tak dalje! Ostale ne znam!
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    siljo wrote:
    ajmo, da cujemo rivju...
    nadam se da pitash za sliku, jerbo audio su valjda svi culi :D

    eto, snimano je jednom kamerom, sa sredine, svaka čast fanu kojem se dalo sve to snimati po onoj kiši i riskirati kameru, snimani su gotovo svi detalji, pozdravljanje eddija sa publikom, i moram priznati jedna od kvalitetnijih snimki koje sam vidio. Audio je stavljen sa official bootlega, milslim da je rijec o mp3 jer nisam uspio prebaciti na 5.1 zvuk ali kolko sam skuzio pj je je na svojim mp3cama forsirao umjetni (prividni) 5.1 iako bi ja bio sretniji sa flac/wav formatom :D al hebiga, onda bi vjerojatno koncert bio od 3 dvda a ne 2

    evo ss-a

    http://img242.imageshack.us/img242/3117/pjvr200613fq9.jpg
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    C2V3N wrote:
    nadam se da pitash za sliku, jerbo audio su valjda svi culi :D

    eto, snimano je jednom kamerom, sa sredine, svaka čast fanu kojem se dalo sve to snimati po onoj kiši i riskirati kameru, snimani su gotovo svi detalji, pozdravljanje eddija sa publikom, i moram priznati jedna od kvalitetnijih snimki koje sam vidio. Audio je stavljen sa official bootlega, milslim da je rijec o mp3 jer nisam uspio prebaciti na 5.1 zvuk ali kolko sam skuzio pj je je na svojim mp3cama forsirao umjetni (prividni) 5.1 iako bi ja bio sretniji sa flac/wav formatom :D al hebiga, onda bi vjerojatno koncert bio od 3 dvda a ne 2

    evo ss-a

    http://img242.imageshack.us/img242/3117/pjvr200613fq9.jpg

    Wow! Can't wait! C2V3N for president!
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Just for you my dear friend!:D:D:D

    Dobra, ali ne i najbolja za mene!

    Ali prefakinguuuuuud encore 2!

    Fala na linkiću! Baš šljakam i slušam Sydney 1! To je set lista po mom ukusu!:):)

    Ovak zvučno - nisu baš tak loši ti australijanci! Mislim s obzirom na ono kak ih se nipodaštava!:D
    Slazem se! O ukusima se ne raspravlja.
    Je, Sydney zvuci cisto OK, ekipa fino pjeva na nekoliko stvari.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    eto, snimano je jednom kamerom, sa sredine, svaka čast fanu kojem se dalo sve to snimati po onoj kiši i riskirati kameru, snimani su gotovo svi detalji, pozdravljanje eddija sa publikom, i moram priznati jedna od kvalitetnijih snimki koje sam vidio.
    evo ss-a

    http://img242.imageshack.us/img242/3117/pjvr200613fq9.jpg

    veri priti!
    jedva cekam pocetak release-a kad se Ed onako objesi na mikrofon... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Moram ovo reći!

    Do Blacka je bilo još koliko toliko, ali Black - katastrofa... publike nema, ne postoji... ništa... uopće nema tururututururu!?!?!?!?... e pa stvarno su u komi!!!:(
  • pajopajo Posts: 3,292
    asfo wrote:
    imam pitanje - samo za die hard fanove wink wink :p
    na kojem koncertu i da li je to dio pjesme ili samo Ed trkelja nekaj između pjesama, ide otprilike ovak

    "...that's just in a song, I don't mean it... ...I just wanna live life and be dumb and happy, like an American..."

    (snih kaže ak osjećam potrebu, mogu i gluposti pisat pa rekoh, zašto da ne?!?)

    Iva: nije bilo dovoljno jasno, a nemalo puta sam si preslusala tu stvar pa sam morala dodati pojasnjenje da Ed ovo kaze nakon stihova koji idu nesto poput 'all I want is to make love to you', sve curice okinu vristat ko lude (a i ja bi na njihovom mjestu :)) pa zato kaze 'that's just in the song, I don't mean that'
  • asfoasfo Posts: 315
    killroy wrote:
    Eto me!
    Eee....haha, da, moramo se ubit jednom onako posteno.

    Evo, ako netko oce poslusat....
    http://www.fivehorizons.com/songs/nov97/5h_beast.mp3
    http://www.fivehorizons.com/songs/nov97/index.shtml#songs

    Tenjks killroy, bilo je fora opet to čuti pa sam si sejvala da mogu opet :):D
    Ma on je smućkao Beast of burden / Suck you dry ( http://www.youtube.com/watch?v=lW4aO6gex-M ) i još trkelja :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Dobro jutro svima, skoro odosmo na drugu stranicu pa...
    Ovaj Beast of Burden / Suck You Dry medley je zakon, sad se sjetili da ga mi imamo na nekoj staroj kazeti koja se vec izlizala od slusanja. Ak netko hoce mogu mu presnimit kazetu :):)

    Iva: a tu kazetu sam vjerojatno dobila od Siljine Ive, back in the old days kad smo u skoli razmjenjivale kazete od PJ-a, a kasnije na faksu i CD-e... :)
  • asfoasfo Posts: 315
    pajo wrote:
    Dobro jutro svima, skoro odosmo na drugu stranicu pa...
    Ovaj Beast of Burden / Suck You Dry medley je zakon, sad se sjetili da ga mi imamo na nekoj staroj kazeti koja se vec izlizala od slusanja. Ak netko hoce mogu mu presnimit kazetu :):)

    Iva: a tu kazetu sam vjerojatno dobila od Siljine Ive, back in the old days kad smo u skoli razmjenjivale kazete od PJ-a, a kasnije na faksu i CD-e... :)


    Ma da, i ja to imam na nekoj od kazeta :) na nekoj Svašta 1-20 :D
  • asfoasfo Posts: 315
    ...ovaj put, nemojte mi zamjeriti...
Sign In or Register to comment.