Pearl Jam in Zagreb!

1457910860

Comments

  • tinnatinna Posts: 391
    tzumi wrote:
    hah ma kako god da okrenes bitno je da dodju u istocni deo evrope...ja sam spreman da ih pratim na tour-u po ex-yu pa ako ima jos zainteresovanih mozemo da se dogovorimo da to uradimo zajedno :)
    ok javite se ljudi...pozdrav
    pitaj mene,pitaj mene!:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Čoveče, ti si TAAAAKOOOO SREĆAAAAAN!!!! 15 PUTAAAA!!!??? "I LOVE YOU, I HATE YOU"

    p.s. Imam jednu ideju koja bi nam osvežila temu, nadam se...Hajde da šaljemo fotke, sličice, šta god, koje su načinjene u trenutku kada smo MISLILI na PJ, neku njihovu pesmu i sl. Ili, nešto što nas jako asocira na NJIH, ha?! Šta mislite o ovom predlogu?! GLUPO-NE GLUPO, A?! MENI-SUPER, pa ko hoće...
    AJD'!!!
    __________________
    Carpe Diem!
    sasvim ok....
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    Ako dođe do koncerta dobro bi bilo da se ovo drustvo sa foruma skupi i da odemo zajedno nakoncert! Kao sto rece Tinna, ni ja u ovom relativno velikom gradu (Sarajevo) ne znam skoro nikoga da je pravi PJ fan! Vecinom ljudi znaju za Alive, za album Ten i to je to.. Da budem iskren, nikada nisam ni imao priliku ozbiljno pricati o Pj-u sa nekim, tako da mi je ovaj forum jedina prilika za to..

    Htio bih vas pitat sta vi imate od video kaseta ili dvd-ova od PJ-a? Ja imam cd sa one turneje iz 2000. nakon Binaurala - disk se zove PJ - touring band 2000.! Vjerovatno to mnogi imaju.. Bukvalno to je njihov koncert koji je montiran tako da svaku sljedecu pjesmu pustaju sa razlicitog mjesta nastupa u SAD.. Zatim, imam onaj dokumentarac MTV-a iz 92. nakon ''Tena'' te onaj MTV unpluged iz iste godine! Naravno tu su jos 5-6 spotova koje sam skinuo sa neta i to je to..
    Pitam ovo iz razloga jer sam cuo da su izdali ili ce izdati jos neki dvd sa nekog skorijeg (2004 ili '05) nastupa.. Posto je to ovdje jaaaako tesko nabavti, u slucaju da bude koncert, mogli bi napravit i pokoju razmjenu!
    ja mislim da bismo mogli da se skupimo i ludujemo zajedno!

    imam i ja touring band 2000. ,imam dvd unplugged ali ceo cak i onaj nenamontiran materijal(edd pije caj i tako to), neki film-turneju `95, dvd koncert NY 2003. i ni jedan jedini spot! a to bih tako volela daq imam! probala sam ali nikako ne ide skidanje sa neta...help...anybody...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    C2V3N wrote:
    e vidish, ja ih u zagrebu znam stvarno puno.. al lijene guzice, ne da im se doći ovdje na forum!

    nekima se ne da niti komp upalit, a kamoli na net spojit ;)
    ne znaju sta propustaju:)!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tzumi wrote:
    Uhh..ako bude koncerta u Bg-u a BICE :) pravicu sigurno veliki show after party u SKC-u....
    Saro imas li kakav kontakt...zeleo bih da ti kazem koliko je PJ dobar band...hahaha
    :)
    He, he, he.... Možda bih ja mogla tebi da kažem kakvi su PJ...
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • killroy wrote:
    Ja sam uspio nabaviti onaj dupli DVD Live at the Garden. Odlican je. Kvaliteta snimanja je slicna kao i na Touring Bandu, ali je u cijelosti prikazan cijeli koncert. Imam i Single Video Theory, dokumentarac o tome kako se snimao Yield. Isto super.


    Imam sve gore pomenuto, kao i snimak sa nastupa u Holandiji '93, spot za "Hunger Strike" sa "Temple of the Dog" :), neki VHS snimak iz neznanog Trade centra negde u Americi (možda Sijetl?!), gde su promovisali "Ten"; unplugged sa MTV-ja;Eddijev nastup sa članovima The Doors;nastup sa Neil Young-om; naravno sve spotove koje su snimili...četiri Eddijeve original fotke sa koncerta u Londonu (tour '96); fotke sa društvom iz Budimpešte (pred koncert '96; mogla bih da ih skeniram, pa da vam šibnem ovde, a?);etc...

    Samo, ne mogu da se smislim koji bootleg da skinem sa N/L tour?! Imate li predlog?!!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • tinna wrote:
    ja mislim da bismo mogli da se skupimo i ludujemo zajedno!

    imam i ja touring band 2000. ,imam dvd unplugged ali ceo cak i onaj nenamontiran materijal(edd pije caj i tako to), neki film-turneju `95, dvd koncert NY 2003. i ni jedan jedini spot! a to bih tako volela daq imam! probala sam ali nikako ne ide skidanje sa neta...help...anybody...


    Ja sam za poštenu razmenu materijala!!!
    Pa, ajd'!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • :)
    He, he, he.... Možda bih ja mogla tebi da kažem kakvi su PJ...


    Party, uvek... napominjem da je u Pančevu nekoliko puta svirao PEARL JAM TRIBUTE BAND....ima nas još ovde...ha!...pa, kad bude neki sledeći put, javljam vam!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Doctor wrote:
    Ako dođe do koncerta dobro bi bilo da se ovo drustvo sa foruma skupi i da odemo zajedno nakoncert! Kao sto rece Tinna, ni ja u ovom relativno velikom gradu (Sarajevo) ne znam skoro nikoga da je pravi PJ fan! Vecinom ljudi znaju za Alive, za album Ten i to je to.. Da budem iskren, nikada nisam ni imao priliku ozbiljno pricati o Pj-u sa nekim, tako da mi je ovaj forum jedina prilika za to..

    Htio bih vas pitat sta vi imate od video kaseta ili dvd-ova od PJ-a? Ja imam cd sa one turneje iz 2000. nakon Binaurala - disk se zove PJ - touring band 2000.! Vjerovatno to mnogi imaju.. Bukvalno to je njihov koncert koji je montiran tako da svaku sljedecu pjesmu pustaju sa razlicitog mjesta nastupa u SAD.. Zatim, imam onaj dokumentarac MTV-a iz 92. nakon ''Tena'' te onaj MTV unpluged iz iste godine! Naravno tu su jos 5-6 spotova koje sam skinuo sa neta i to je to..
    Pitam ovo iz razloga jer sam cuo da su izdali ili ce izdati jos neki dvd sa nekog skorijeg (2004 ili '05) nastupa.. Posto je to ovdje jaaaako tesko nabavti, u slucaju da bude koncert, mogli bi napravit i pokoju razmjenu!


    IT SOUNDS VERY GOOD ...TO GO...ALL TOGETHER...

    I seem to recognize your face
    Haunting, familiar, yet I can't seem to place it
    Cannot find the candle of thought to light your name
    Lifetimes are catching up with me
    All these changes taking place, I wish I'd seen the place
    But no one's ever taken me
    Hearts and thoughts they fade, fade away....


    .....AHHHH: ova pesma je PROSVETLJENJE/ENLIGHTENMENT FOR ME!!!...
    ...MOGUĆE i najdraža...
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • tinna wrote:
    Red Star is the best club here!
    Although i i visited belgrade just a few times i think it is a very nice city, and zlatibor...i`ve never been there but i suppose that`s a beautiful mountain...


    Za fudbalere mnogo ne marim.. i ne znam ih...al' Zlatibor je COOL... Tina, otidi tamo i pročisti si pluća... Strava je da staviš sluške na uši, popneš se na vrh i slušaš PJ!!!...Ja probala...IT'S PURE CATHARSIS...
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    killroy wrote:
    Ja sam uspio nabaviti onaj dupli DVD Live at the Garden. Odlican je. Kvaliteta snimanja je slicna kao i na Touring Bandu, ali je u cijelosti prikazan cijeli koncert. Imam i Single Video Theory, dokumentarac o tome kako se snimao Yield. Isto super.
    najbolji DVD od Pearl Jama je "Live at Showbox 2002" i "Live at Pinkpop 1992" (ovaj je fan izdanje) ;)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • ripkidripkid Posts: 67
    imam ja dosta toga za razmenu...od prvog PJ koncerta kao Mookie Blaylock iz 1990 do nekih iz 2003....tu su jos i svi spotovi zajedno sa jeremy (prva verzija) + gomila nastupa kod d.letterman-a
    naravno kao i sva dvd izdanja sem benaroya hall....

    @Sarah

    sumnjas u moj fanatizam.....prove yourself..haha
    live to win
  • tinna wrote:
    sasvim ok....


    OH, SHIT!
    OVI SA M.PITA MI PRIJAVLJUJU DA NE MOGU SLATI ATTACHMENTE (VEROVATNO ZATO ŠTO NISAM "PRAVI FUN", TJ. NISAM UPLATILA KINTU ZA ČLANSTVO!!!).... aL' AKO HOĆETE, MOGU VAM POSLATI PREDLOŽENE FOTKE NA PRIVATE E-MAILOVE...A, ONI KOJI SU DALI (ZNATE VEĆ ŠTA!), MOGU SLATI FOTKE NA OFFICIAL THREAD....
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • tzumi wrote:
    imam ja dosta toga za razmenu...od prvog PJ koncerta kao Mookie Blaylock iz 1990 do nekih iz 2003....tu su jos i svi spotovi zajedno sa jeremy (prva verzija) + gomila nastupa kod d.letterman-a
    naravno kao i sva dvd izdanja sem benaroya hall....

    @Sarah

    sumnjas u moj fanatizam.....prove yourself..haha



    Who, ME?!!

    Ja ne sumnjam, WHAT ABOUT YOU?
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • C2V3N wrote:
    najbolji DVD od Pearl Jama je "Live at Showbox 2002" i "Live at Pinkpop 1992" (ovaj je fan izdanje) ;)


    Ovo drugo IMAM, a šta je sa prvim?!?! Kako bi bilo lepo od tebe da se trampimo, a?!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • ripkidripkid Posts: 67
    haha ma salim se naravno...elem javite se za neke razmene...
    btw. mislio sam na live at the showbox dvd
    live to win
  • tzumi wrote:
    haha ma salim se naravno...elem javite se za neke razmene...
    btw. mislio sam na live at the showbox dvd

    Nisam sigurna da znam o kom DVD-u se tačno radi.Pojasni. A, što se tiče fer trampe, no problem, s obzirom da vidim da živiš 13 km od mog grada

    p.s.. za ostale, FAR AWAY, razmene- možemo da se dogovorimo...pošta, golubica...
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • ripkidripkid Posts: 67
    live at the showbox mislim da nije oficijalno dvd izdanje benda..moze se naci na tenclub-u....ajde mozemo da dogovorimo neku razmenu...sibni mi tvoju listu na e-mail.Inace sto se tice tih razmena ja imam malo losa iskustva jer su me izradili na posti prilikom slanja diskova decku iz Makedonije.Ostao sam mu duzan.Sasho ako ovo citas znaj da cu ti poslati neke dvd-e..ha
    live to win
  • tzumi wrote:
    live at the showbox mislim da nije oficijalno dvd izdanje benda..moze se naci na tenclub-u....ajde mozemo da dogovorimo neku razmenu...sibni mi tvoju listu na e-mail.Inace sto se tice tih razmena ja imam malo losa iskustva jer su me izradili na posti prilikom slanja diskova decku iz Makedonije.Ostao sam mu duzan.Sasho ako ovo citas znaj da cu ti poslati neke dvd-e..ha

    o.k.
    dionis976@yahoo.com
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    imam jedan mali problem, a to je --> nemam dvd snimač?!

    ukoliko ga uspijem nabaviti, javim vam.
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3N wrote:
    imam jedan mali problem, a to je --> nemam dvd snimač?!

    ukoliko ga uspijem nabaviti, javim vam.

    javi mi se mailom, ako ti nije problem, posalji mi popis SVEGA sto imas, imam i ja nesto malo, pa cemo nesto smilsit. Vec se dogovaram nesto tu sa ljudima, hehe. Smislit cemo nesto.
    hey, ja nemam normalan komp jos, kakav dvd-snimac. Sad ce Djed Bozicnjak novog instalirat :D Nadam se.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • DoctorDoctor Posts: 256
    killroy wrote:
    Ja sam uspio nabaviti onaj dupli DVD Live at the Garden. Odlican je. Kvaliteta snimanja je slicna kao i na Touring Bandu, ali je u cijelosti prikazan cijeli koncert. Imam i Single Video Theory, dokumentarac o tome kako se snimao Yield. Isto super.

    Pa upravo mi taj ''live at the garden'' i treba.. samo mi reci kako si ga ti nabavio? Nije mi zao dat dobre pare ako ga mogu nabavit.. Ovdje u Sa teško ću stvarno naći.. Da ne znaš za neku net adresu ili slično?

    p.s. Moramo se međusobno pomagat :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • tinnatinna Posts: 391
    Ja sam za poštenu razmenu materijala!!!
    Pa, ajd'!
    ajde posalji mi na mail sta imas od spotova...
    alco@ptt.yu
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    IT SOUNDS VERY GOOD ...TO GO...ALL TOGETHER...

    I seem to recognize your face
    Haunting, familiar, yet I can't seem to place it
    Cannot find the candle of thought to light your name
    Lifetimes are catching up with me
    All these changes taking place, I wish I'd seen the place
    But no one's ever taken me
    Hearts and thoughts they fade, fade away....


    .....AHHHH: ova pesma je PROSVETLJENJE/ENLIGHTENMENT FOR ME!!!...
    ...MOGUĆE i najdraža...
    jao!odkad je nisam slusala!!!!dobro da si me podsetila...treba da uvedem kazne za sebe kad se uhvatim da ih ne slusam ili nesto tako...sta da vam kazem ja sam fanatik...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Za fudbalere mnogo ne marim.. i ne znam ih...al' Zlatibor je COOL... Tina, otidi tamo i pročisti si pluća... Strava je da staviš sluške na uši, popneš se na vrh i slušaš PJ!!!...Ja probala...IT'S PURE CATHARSIS...
    HA!:) VAZI!!!!!!!
    zvacu te da ti kazem kakav je dozivljaj!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    tzumi wrote:
    imam ja dosta toga za razmenu...od prvog PJ koncerta kao Mookie Blaylock iz 1990 do nekih iz 2003....tu su jos i svi spotovi zajedno sa jeremy (prva verzija) + gomila nastupa kod d.letterman-a
    naravno kao i sva dvd izdanja sem benaroya hall....
    ja hocu te stvari!
    ljudi hocete razmenu dobara ili ...
    ako hocete nesto od mojih gore navedenih ponuda javite se na moj mail..
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    OH, SHIT!
    OVI SA M.PITA MI PRIJAVLJUJU DA NE MOGU SLATI ATTACHMENTE (VEROVATNO ZATO ŠTO NISAM "PRAVI FUN", TJ. NISAM UPLATILA KINTU ZA ČLANSTVO!!!).... aL' AKO HOĆETE, MOGU VAM POSLATI PREDLOŽENE FOTKE NA PRIVATE E-MAILOVE...A, ONI KOJI SU DALI (ZNATE VEĆ ŠTA!), MOGU SLATI FOTKE NA OFFICIAL THREAD....
    ok!
    hajde mi posalji na mail listu svega sto imas pa da razmenimo kucne adrese i posaljemo te stvarcice...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    Doctor wrote:
    Pa upravo mi taj ''live at the garden'' i treba.. samo mi reci kako si ga ti nabavio? Nije mi zao dat dobre pare ako ga mogu nabavit.. Ovdje u Sa teško ću stvarno naći.. Da ne znaš za neku net adresu ili slično?

    p.s. Moramo se međusobno pomagat :)
    U Hrvatskoj ga imash u svakom cd shopu za kupit --> mislim na Zagreb prvenstveno jer neznam kako je u drugim gradovima!

    a mozesh ga naruciti i preko Amazona i 10C
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • DoctorDoctor Posts: 256
    C2V3N wrote:
    U Hrvatskoj ga imash u svakom cd shopu za kupit --> mislim na Zagreb prvenstveno jer neznam kako je u drugim gradovima!

    a mozesh ga naruciti i preko Amazona i 10C

    Zagreb mi je bolja opcija.. Imam neke raje u Zg koji mi to mogu poslat, pa mi samo reci otprilike cijenu da se mogu orijentisat!
    Hvala
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    Doctor wrote:
    Zagreb mi je bolja opcija.. Imam neke raje u Zg koji mi to mogu poslat, pa mi samo reci otprilike cijenu da se mogu orijentisat!
    Hvala
    nisam siguran za cijenu.. ovisi od cd shopa do cd shopa, ali mislim da preko 200kn (25€) ne bi trebala ići, ja sam kupio u parisu prije 2 godine na svjetskoj promociji za džabe tak da neznam kak se točno kreću cijene tog dvd-a sada u ZG ali mislim da prek 200kn nejde!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
Sign In or Register to comment.