Options

Pearl Jam in Zagreb!

1910121415860

Comments

  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    tzumi wrote:
    Srecna vam svima nova 2006 godina.Nadam se da cemo videti PJ na ex-yu prostorima na leto.Elem "komuna" je jedina agencija koja se za sada kod nas bavi dovodjenjem da kazem velikih bendova.Pearl jam kostaju mnogo i traze se adekvatni uslovi za njihovu svirku zato pregovori jos nisu privedeni kraju verovatno a i ceka se potrvrda PJ menagera o tacnom datumu.Nadajmo se nekoj dobrom prostoru mada cisto sumljam da ce biti stadion Partizana kako ovde neko pomenu..heh
    Inace ja takodje vodim jednu malu booking agenciju ali mahom organizujem punk/hardcore bendove.Hteo sam pokrenuti novu agenciju za dovodjenje iskljucivo alternativnih rock bandova,videcemo sta ce biti od toga,za sada je sve zamisao i treba razraditi ideju,mozda neke koncerte prepustim drugima.U kontaktu sam sa nekim booking agentima tako da mozda ocekujte i Sonic Youth sledece godine,Radiohead...
    Eddiju i ekipi cu preneti vase pozdrave ako uspem da dodjem do njega na svirci u Beogradu a verujem da nece biti neki veliki problem...
    Mozda se desi da organizujemo neki after party posle PJ koncerta na "tajnoj" lokaciji..hehe ali otom potom...
    Na koncertu ocekujte dosta pesama sa novog albuma tako da se ne nadajte raznoraznoj set listi iako bih ja voleo svasta da cujem..:)

    @bettergirl_sarah

    bolje organizuj ex-yu fan ekipi neke VIP propusnice heheh....snaci cemo/cete se za tour bus lako.

    p.s Ko je ovde iz Beograda??



    hej... tzumi... car si...

    velika steta sto nisi uspeo da ti organizujes koncert...

    pozdrav...

    Sasho
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    PJ17MKD wrote:
    hej... tzumi... car si...

    velika steta sto nisi uspeo da ti organizujes koncert...

    pozdrav...

    Sasho

    Hey, Sasho! Sta ima? Hocemo uskoro na koncert, ha? Jedva cekam... :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    Hey, Sasho! Sta ima? Hocemo uskoro na koncert, ha? Jedva cekam... :)

    naravno da hocemo... samo malo sporo ide privrsavanje novog albuma... ali nadamo se da bice u prodaonici nakon maja tako da u Juni i Juli mozemo ocekivati koncerte po Evropi...

    e kad bih samo pronasao Aladinovu carobnu lampu :-) ...

    citamo se Siki

    cao

    p.s. Srecna Nova Godina i pozeljujem sve najbolje...
  • Options
    C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    PJ17MKD wrote:
    da je bila pesma , bila bi bar jedanput otsvirena u zivo ali nikad nije bila tako da...
    i je bila jednom odsvirana, cak je trajala 2-3 minute kao tag na Daughter na koncertu:

    03/18/95 - Sidney Myers Music Bowl: Melbourne, Australia

    ;)

    cya!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Options
    Super što ste se svi vratili!
    Samo POZDRAV!
    .....
    Nadam se da ću sutra uspeti da navatam Peru iz "Komune"...Držite mi fige!!!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    theo667 wrote:
    PLEASE SUPPORT US GUYS!



    http://new.petitiononline.com/351982/petition.html

    VOTE FOR CHANGE :)


    O.K. I UNDERSTAND YOUR FRIENDLY SCREEEEAM!!!! ; )

    YOU CAN ALREADY FIND MY POST THERE...
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    mogli bi i mi neku peticiji za ExYu područje :)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    radiolog wrote:
    Sve najbolje u 2006!!!
    Želim vam da budete dobrog ZDRAVLJA (treba izdržati dva sata u euforičnoj masi na junskom koncertu Pearl Jam-a u BG), SREĆE (bilo bi lepo probiti se u prve redove a još lepše slikati se sa Edijem i ekipom), PARA (nadam se da nijednom pravom poštovaocu njihove muzike neće zafaliti kinta za ulaznicu ili PJ disk tj. novi album) i najvažnije LJUBAVI (da ne budete sami na koncertu)! ŽIVELI!!!
    Hvala na lepim zeljama.
    neka se svima iste ispune!!
    ajd ziveli!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Sretna Nova svima! No inace, mislim da je ideja za tour bus ili tour van super, i nikad nije prerano razmisljati i barem se raspitati o tome. Glavno da znamo koliko sve to kosta otprilike, a onda kad objave turneju, onda cemo sve srediti...
    Nista, ljudi moji, fanovi ludi, budite zdravi, lijepi, veseli i pametni, slusajte PJ u novoj godini, cim vise..:) zelim vam puno bootova, dvd-a i svega, a najvise turneju koja ce biti uskoro. :)

    Peace,

    S.
    hvala na zeljama,slazem se sa kratkim obrazlozenjem nasih naizgled ranih priprema za koncert...
    peace 2 u too
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    C2V3N wrote:
    Ovako da se i ja malo javim, nije me dugo bilo :)

    sto se tiče vip ulaznica, to je nemoguče nabaviti za njihove koncerte osim ako stvarno nemate jaku vezu. ja sam uspio srediti vip za ljubljanu jer se tamo vec dogovara koncert, ali cu morati šljakati za koncert, slagati binu i ine stvari i pitanje je kolko cu moci uživati i za vrijeme koncerta al jebiga bar cu izvuči jednu sliku sa bendom..

    što se tiče fan ulaznica i ulaznica za prvi red, to nije problem, mozemo se dogovoriti za to jer ja imam punopravno članstvo u 10C pa ću vidjeti koliko ću ih moći pokupiti (mislim da je broj oko 4-6 po koncertu) pa ćete mi samo dati novce a ja cu vam ih kupiti

    U svezi Tour Busa, zakon ideja... mislim da nas čak niti puno para ne bi koštalo
    no to se sve treba dogovoriti kada turneja počne!

    sretna nova godina svima! :D
    blago tebi...ja mogu samo da mastam...za vip...

    za ulaznice ok,bilo bi dobro da ih posedujemo...

    a reci mi ,ti ili bilo ko ko je uclanjen u ten club,kako?sta?gde?
    mislim ja sam procitala,i razumela,ali nekako...i volela bih da se uclanim ali ne kapiram kakva kinta,placanje???
    znam da delujem glupo,ali ja sam mislila da je to fan club nekog drugog tipa....
    jednom recju: pojasnite mi.
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    tinna wrote:
    blago tebi...ja mogu samo da mastam...za vip...

    za ulaznice ok,bilo bi dobro da ih posedujemo...

    a reci mi ,ti ili bilo ko ko je uclanjen u ten club,kako?sta?gde?
    mislim ja sam procitala,i razumela,ali nekako...i volela bih da se uclanim ali ne kapiram kakva kinta,placanje???
    znam da delujem glupo,ali ja sam mislila da je to fan club nekog drugog tipa....
    jednom recju: pojasnite mi.

    odi na pearljam.com i na goods section mozes se uclaniti. zapravo *kupiti* clanstvo koje ti dodje 25 $ na godinu. Ima puno privilegija sta se tice koncerata, na karte mislim, i pogodnosti za postere i sve sto prodaju na siteu samo za clanove 10c. Takodjer se dobije newsletter i vynil christmas single svake godine. Treba ti kreditna kartica (kod mene je to jednini problem), no moze se poslati i money order ili stogod drugo... eto, ukratko.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Super što ste se svi vratili!
    Samo POZDRAV!
    .....
    Nadam se da ću sutra uspeti da navatam Peru iz "Komune"...Držite mi fige!!!
    drzimo!!!!!!!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    theo667 wrote:
    PLEASE SUPPORT US GUYS!



    http://new.petitiononline.com/351982/petition.html

    VOTE FOR CHANGE :)
    done!

    there`s no need for begging...
    anytime...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    C2V3N wrote:
    mogli bi i mi neku peticiji za ExYu područje :)
    pa,ajd da probamo?
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    DoctorDoctor Posts: 256
    odi na pearljam.com i na goods section mozes se uclaniti. zapravo *kupiti* clanstvo koje ti dodje 25 $ na godinu. Ima puno privilegija sta se tice koncerata, na karte mislim, i pogodnosti za postere i sve sto prodaju na siteu samo za clanove 10c. Takodjer se dobije newsletter i vynil christmas single svake godine. Treba ti kreditna kartica (kod mene je to jednini problem), no moze se poslati i money order ili stogod drugo... eto, ukratko.

    Nije ni mene bilo duze pa da svim cestitam novu godinu..

    Sto se tice tog clanstva, interesuje me kakvi su newsletteri te taj vynil christmas single? Svejedno mislim postati clan ali volio bih to da znam.. Btw, ono sto me najvise zanima, posalju li ti clansku karticu? Eh kako bi tako nesto volio imati u novcaniku!

    Sarah, drzimo ti fige i nemoj slucajno da si nas razocarala :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Options
    C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    Doctor wrote:
    Nije ni mene bilo duze pa da svim cestitam novu godinu..

    Sto se tice tog clanstva, interesuje me kakvi su newsletteri te taj vynil christmas single? Svejedno mislim postati clan ali volio bih to da znam.. Btw, ono sto me najvise zanima, posalju li ti clansku karticu? Eh kako bi tako nesto volio imati u novcaniku!

    Sarah, drzimo ti fige i nemoj slucajno da si nas razocarala :)
    ne dobijesh nikakvu clansku iskaznicu :)
    al dobivash newslettere pa mozesh furat to :)
    singl je zakon, na vinylu.. predobro.. i znaju katkad poslati i dodatno neki live album kojeg nemresh ovak naravno kupiti... itd salju josh svakakve gluposti, a i imash josh neke dodatne stvari koje mozesh kupiti preko ten cluba samo ako si member.

    e p.s. kad smo vec kod toga, uclanjen sam u josh jedan pj fan club, mozda su neki culi za njega, zove se blackredyellow ili ti BRY, evo sta sam prekjucer dobio od njih :)
    http://www.blackredyellow.com/bryforums/index.php?act=merch&code=viewimage&id=4
    ^^ monkey wrench box sa 6 koncerata iz 1995 god. predobro :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Options
    Ahem...
    Hello...
    Me new here, just wanted to say HI :)
    I've been a PJ fan for quite a number of years...however, I can't say that I know many people who share the same enthusiasm concerning forthcoming PJ gig in Belgrade, or the band itself, for that matter...
    This Message pit is a major revelaton for me, I wasn't that much into fanclubbing and stuff but now I'm really glad I finally decided to connect...it's good to know you're not alone in the world ;)

    Cheers!

    P.S. I'm from Novi Sad, how many of us are here? I only know for 2, maybe 3 people...
  • Options
    theo667theo667 Posts: 43
    Thank U Guys!


    It Means A Lot...
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    toolshed wrote:
    Ahem...
    Hello...
    Me new here, just wanted to say HI :)
    I've been a PJ fan for quite a number of years...however, I can't say that I know many people who share the same enthusiasm concerning forthcoming PJ gig in Belgrade, or the band itself, for that matter...
    This Message pit is a major revelaton for me, I wasn't that much into fanclubbing and stuff but now I'm really glad I finally decided to connect...it's good to know you're not alone in the world ;)

    Cheers!

    P.S. I'm from Novi Sad, how many of us are here? I only know for 2, maybe 3 people...

    Pa dobrodosao ti nama na message board. Ili WELCOME! :)
    Ja sam iz Hrvatske, ima nas ovdje iz cijele bivse Juge. Svakim danom sve vise... :D ma super, bas mi je drago da nas ima toliko, sad cemo se mi nauzivat i svi festat i upoznat kad dodju ovamo.
    Ajde, procesljaj malo board i ovaj thread, pa ces vidjeti kako tu ima zbilja super ljudi, PJ freakova... hehe. :D

    peace,

    S.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    toolshed wrote:
    Ahem...
    Hello...
    Me new here, just wanted to say HI :)
    I've been a PJ fan for quite a number of years...however, I can't say that I know many people who share the same enthusiasm concerning forthcoming PJ gig in Belgrade, or the band itself, for that matter...
    This Message pit is a major revelaton for me, I wasn't that much into fanclubbing and stuff but now I'm really glad I finally decided to connect...it's good to know you're not alone in the world ;)

    Cheers!

    P.S. I'm from Novi Sad, how many of us are here? I only know for 2, maybe 3 people...
    pozdrav iz hrvatske ;)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    toolshed wrote:
    Ahem...
    Hello...
    Me new here, just wanted to say HI :)
    I've been a PJ fan for quite a number of years...however, I can't say that I know many people who share the same enthusiasm concerning forthcoming PJ gig in Belgrade, or the band itself, for that matter...
    This Message pit is a major revelaton for me, I wasn't that much into fanclubbing and stuff but now I'm really glad I finally decided to connect...it's good to know you're not alone in the world ;)

    Cheers!

    P.S. I'm from Novi Sad, how many of us are here? I only know for 2, maybe 3 people...
    Welcome!
    enjoy yourself....
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    ripkidripkid Posts: 67
    @ toolshed

    A sto pises na engleskom ako si iz Novog Sada?? Koja je svrha?
    live to win
  • Options
    C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    tzumi wrote:
    @ toolshed

    A sto pises na engleskom ako si iz Novog Sada?? Koja je svrha?
    to i mene zanima.. :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Options
    Aj rait in inglish bikoz dis iz Pearl Jam Message Pit/Pearl Jam in Belgrade, not Prl Dzem u Beogradu...en bikoz aj like "cheers" betr den "ziveli"...bat aj hev nating agenst serbian end juz it rispektivli...
    Zavisi od raspolozenja i onoga sto zelim da kazem :)
    Sto, jel zabranjeno? ;)
  • Options
    C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    toolshed wrote:
    Aj rait in inglish bikoz dis iz Pearl Jam Message Pit/Pearl Jam in Belgrade, not Prl Dzem u Beogradu...en bikoz aj like "cheers" betr den "ziveli"...bat aj hev nating agenst serbian end juz it rispektivli...
    Zavisi od raspolozenja i onoga sto zelim da kazem :)
    Sto, jel zabranjeno? ;)
    ovo je poceo kao PJ belgrade thread a na kraju je postao ExYu thread ;)

    p.s. sam ti piši normalno jer ionako samo ljudi sa ovog područja čitaju ovaj thread! ;)

    cya
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Options
    Hej, dobri ljudi!

    Famoznog Peru još uvek nisam uspela da navatam zbog tekućih praznika...al', zato....sledeće nedelje....
    Anyway, it's good to live in hope...
    Šta, inače, radite ovih dana? Kako živite? Gde izlazite? Šta slušate? Koju ste PJ pesmu najviše "RABILI" u ovoj godini? Štedite li novce za Euro tour 06?
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    toolshed wrote:
    Ahem...
    Hello...
    Me new here, just wanted to say HI :)
    I've been a PJ fan for quite a number of years...however, I can't say that I know many people who share the same enthusiasm concerning forthcoming PJ gig in Belgrade, or the band itself, for that matter...
    This Message pit is a major revelaton for me, I wasn't that much into fanclubbing and stuff but now I'm really glad I finally decided to connect...it's good to know you're not alone in the world ;)

    Cheers!

    P.S. I'm from Novi Sad, how many of us are here? I only know for 2, maybe 3 people...
    pozdrav komsiji iz novog sada!
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • Options
    S obzirom da ste se ponovo ućutali, šaljem vam VEEEELIKI POZDRAV u vidu fotke sa mojim voljenim životinjicama....

    http://img133.imageshack.us/my.php?image=saraandherpets7up.jpg
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
Sign In or Register to comment.