Options

Pearl Jam in Zagreb!

15681011860

Comments

  • Options
    killroykillroy Posts: 739
    C2V3N wrote:
    nisam siguran za cijenu.. ovisi od cd shopa do cd shopa, ali mislim da preko 200kn (25€) ne bi trebala ići, ja sam kupio u parisu prije 2 godine na svjetskoj promociji za džabe tak da neznam kak se točno kreću cijene tog dvd-a sada u ZG ali mislim da prek 200kn nejde!

    Da, cini mi se da ne bi smio doci vise od 200 kuna.
    Preko amazona se isto isplati uzeti, kosta 15$ plus postarina negdje 7$, ispadne oko 130 kuna sve skupa. Ali ako ga ima u ZG za kupiti, ne vjerujem da je puno skuplji od toga.
  • Options
    Ako su tu skuplji cd-i, bit ce i dvd-i isto skuplji. Ja nazalost, nemam nis od official DVD-a bas iz tog razloga sto su skupi tu kod nas. U USA nema za kupit za nasu regiju, pa shit... Nabavit cu preko amazona, nadam se. To je naisplativije.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    oktacomaoktacoma Posts: 335
    I just thought I'd add some English to this thread. :) Let's hear it for PJ in Belgrade!!!!!
  • Options
    oktacoma wrote:
    I just thought I'd add some English to this thread. :) Let's hear it for PJ in Belgrade!!!!!

    Thanks, we go *a little* carried away. :D
    No, seriously, we all really want PJ to be there next year.
    Or somewhere near, at least. In some cities of ex-Yu. It'll be worth it, trust me. :)
    I've just realized there's lots of fans in these territories, and more ppl positng on the board, which is AWESOME. Spread the Jam all around Europe! And the World, of course. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    Ako su tu skuplji cd-i, bit ce i dvd-i isto skuplji. Ja nazalost, nemam nis od official DVD-a bas iz tog razloga sto su skupi tu kod nas. U USA nema za kupit za nasu regiju, pa shit... Nabavit cu preko amazona, nadam se. To je naisplativije.
    crop kakve veze ima kaj su u americi samo za region 1, pa to bar nije problem dekodirat, trebash samo upisat od region 1 sifru u svoje propertiese od dvd-a, a na netu samo trebas potraziti sifru od svog modela ;)

    joj joj vi neuki ;)

    a i kaj se zalish na cijenu, pa kad je u pitanju PJ stvarno mi nije bed dati 180kn za dvd i cdi nisu skupi.. u Dinatonu (Zagreb) cd od PJ-a ne dode iznad 100kn, uglavnom su 99kn i jeftinije, osim bootlega koji su 170
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Options
    C2V3N wrote:
    crop kakve veze ima kaj su u americi samo za region 1, pa to bar nije problem dekodirat, trebash samo upisat od region 1 sifru u svoje propertiese od dvd-a, a na netu samo trebas potraziti sifru od svog modela ;)

    joj joj vi neuki ;)

    a i kaj se zalish na cijenu, pa kad je u pitanju PJ stvarno mi nije bed dati 180kn za dvd i cdi nisu skupi.. u Dinatonu (Zagreb) cd od PJ-a ne dode iznad 100kn, uglavnom su 99kn i jeftinije, osim bootlega koji su 170

    Da ti znas gdje ja zivim, tu nema skoro nicega. Zagreb je zbilja metropola, zapad u odnosu na bilo koji drugi grad u HR. Pa tako i Rijeku, koja mi je blizu.

    A ni meni nije bed dat za PJ pare, potrosila sam masu samo na vize da dodjem u Kanadu, da o koncertima, smjestaju, putu i popratnim materijalima ne pricamo... Tako da mi UOPCE nije bed.

    A kad pricas o CD-ima, RVM je tu kostao 200 kuna, pa mi ti onda usporedi cijene malo... Pljackaju nas. Imace przim cd-e, jedino PJ kupim originale.
    Bootovi u SAD-u su jeftini, pogotovo ako ides u nezavisne kuce. Bila sam u Easy Street Records (tamo gdje su imali surprise gig sad u proljece), i nasla mac bootova po 15-20 USD. Uzela sam samo MOLO SESSIONS i jos jedan CD, no drugi put... :) hehe.

    Trenutno stedim za EURO tour, tako da ne znam sta ce bit sa cd-ima. Ali MORAM nabavit SVE dvd-e pod hitno. :D

    Da, neuka sam ja, hvala. Nemam pojma, zbilja. da sam znala, bila bih uzela sve tamo. A sta ces, kad zivim u selendri trenutno, nazalost :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    Da ti znas gdje ja zivim, tu nema skoro nicega. Zagreb je zbilja metropola, zapad u odnosu na bilo koji drugi grad u HR. Pa tako i Rijeku, koja mi je blizu.

    A ni meni nije bed dat za PJ pare, potrosila sam masu samo na vize da dodjem u Kanadu, da o koncertima, smjestaju, putu i popratnim materijalima ne pricamo... Tako da mi UOPCE nije bed.

    A kad pricas o CD-ima, RVM je tu kostao 200 kuna, pa mi ti onda usporedi cijene malo... Pljackaju nas. Imace przim cd-e, jedino PJ kupim originale.
    Bootovi u SAD-u su jeftini, pogotovo ako ides u nezavisne kuce. Bila sam u Easy Street Records (tamo gdje su imali surprise gig sad u proljece), i nasla mac bootova po 15-20 USD. Uzela sam samo MOLO SESSIONS i jos jedan CD, no drugi put... :) hehe.

    Trenutno stedim za EURO tour, tako da ne znam sta ce bit sa cd-ima. Ali MORAM nabavit SVE dvd-e pod hitno. :D

    Da, neuka sam ja, hvala. Nemam pojma, zbilja. da sam znala, bila bih uzela sve tamo. A sta ces, kad zivim u selendri trenutno, nazalost :o
    hmm sta bi ja dao da sam mogao na kandsku turneju :)

    ja cd-e uglavnom nabavljam od "sakupljača" u Dinatonu (npr. tam ti RVM košta 99kn), ali kad odem do londona ili berlina ili parisa pokupujem sve zivo i singlice i itd, ali imam i svoje izvore na netu pa bože moj nabavim neku stvar koja nije preskupa preko privatnih foruma itd. ;)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Options
    Ima li neko informaciju kako se zove "kucha" koja pregovara sa bendom oko dolaska u Beograd? Ja nisam imao prilike da procitam u "Blicu" taj clanak, ali je zasigurno pomenuta i nasha pregovaracka strana. Voleo bih da odem na njihov sajt da saznam da li postoji josh neka sveza informacija.Ortak mi rece da je njihov naziv neka skracenica... a sa druge strane sam cuo da je to mozda "Komuna".
    Ko zna?

    PS - Sta slusate od P.J.-a dok ste na forumu?
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    Pa, ja trenutno ne slusam nista posto sam u citaonici na faksu...A inace uglavnom napravim listu u Winampu, ukljucim shufle i uzivam...
  • Options
    I really hope this is true. I have always wondered how many fans if any there were in the former Yugoslavia. My cousins have never heard of Pearl Jam until I intorduced it to them a few years ago, so I always wondered what the fan base was like in the area. I was planning to visit the area next year and I might have to work my calander around the concert if it is ever confirmed. I had the oppurtunity this year to see them 7 times on the Canadian tour and I was never dissapointed. Averyone who has a chance to see them for the first time will see one of the best live acts around.

    Thanks for making my day
  • Options
    DoctorDoctor Posts: 256
    crapshoot - you are so lucky.. Seven times only this year :( I've never been on their live show.. I hope I'll have chance somewhere in Europe next year! My dream would come true!

    btw: evo da nas ponovo malo zaposlim, interesuje me gdje vi svrstavate pjesmu State Of Love And Trust na vasoj listi najdrazih PJ pjesama? Primjecujem da je Pj ne svira previse na koncertima a to je meni takooo dobra stvar!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Options
    I really hope this is true. I have always wondered how many fans if any there were in the former Yugoslavia. My cousins have never heard of Pearl Jam until I intorduced it to them a few years ago, so I always wondered what the fan base was like in the area. I was planning to visit the area next year and I might have to work my calander around the concert if it is ever confirmed. I had the oppurtunity this year to see them 7 times on the Canadian tour and I was never dissapointed. Averyone who has a chance to see them for the first time will see one of the best live acts around.

    Thanks for making my day


    Hello you lucky Human b.!!!
    So, just want to tell that I'm SENIOR PJ FUN (and more than that :)) since their "early days", actually from 1992......and I'm Serbian girl (born in Germany) :)..... and live (always) in the State of Love and Trust....in my biggest dreams...together with PJ music...every day (half of my life)....with Ed's voice and soul.... in MY SOUL :).....better not to talk anymore.....
    ALL THE BEST!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    Doctor wrote:
    crapshoot - you are so lucky.. Seven times only this year :( I've never been on their live show.. I hope I'll have chance somewhere in Europe next year! My dream would come true!

    btw: evo da nas ponovo malo zaposlim, interesuje me gdje vi svrstavate pjesmu State Of Love And Trust na vasoj listi najdrazih PJ pjesama? Primjecujem da je Pj ne svira previse na koncertima a to je meni takooo dobra stvar!


    Doctore,
    skroz si u pravu za tu pesmu...mozes primetiti u mom replay-u da sam istu upotrebila u rechenici :)....
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    Hej, dobri ljudi!!!
    Izvinjavam se svima s kojima sam se dogovorila oko slanja private e-mailova, spiska DVD-ova cd-ova, fotki i sl.....što to još uvek nisam učinila....ali, hoću, veoma skoro...ACROSS MY HEART....prebukirana sam obavezama na poslu...
    SO, CHEERS!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    Mislim Da Je Tzumi Priupitao "ko To Pregovara Sa Pj O Njihovom Dolasku U Beograd"??!! Odgovor Je SledeĆi: Kompanija Sfl. To Je Sve Što Pouzdano Znam. Ubila Sam Se Od PretraŽivanja Neta Da PronaĐem Bilo Kakvu Dodatnu Informaciju O Njima I PredstojeĆem VeliČanstvenom DogaĐaju!!!....ali.....kvrrrrcccc!!!! Ne Mogu Da Verujem Da Nemaju Bar Svoj Oficijelni Sajt, A Sobzirom Da Pozanjem Sve Koncertne Agencije U Srbiji, Čudi Me Kako Do Sad Nisam NiŠta Čula O Sfl??!! Hajde, Raspitujte Se!!! Javljajte.....

    P.s. Nadam Se Samo Da Ta SkraĆenica , MoŽda, Ne ZnaČi SledeĆe:
    "save F...... Loosers"!!!!!!

    Just Kidding :)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    siljo wrote:
    Anu Z. sam vidio prije nekih pola godine... uvijek je u nekoj guzvi, ali je skroz dobro :-)


    hvala ljepo... bas mi je drago... kazi joj 'Bok' od meni...
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    katja wrote:
    Jas se iznenadiv koga vidov kolku ne ima! Od utre lobiram u drustvo za boardov!!! :-) Jos ne znam Sasu iz Makedonije. No, znam mnogu prijateli za koi Pearl Jam imaat kulten status!!!
    Inace, razbiram hrvatski, srpski; no, smesno e koga jas sklopuvam recenici. Ali, potrudi cu se. :-D


    Zdravo...

    konechno vtor clen od Makedonija :-)... potocno Makedonka... cool...lugjevo se ovde super, moze mnogu da se nauci i razbere ne samo za Pearl Jam tuku i za sve novo sto se slucuva na muzickata scena vo svetov posto lugjevo ovde imaat odlicen vkus za muzika(so nekoi isklucoci, normalno) i znaat sto e dobro i kvalitetno a sto kich...
    jasno ni e deka za Skopje skoro da nema nikakva sansa da gi vidime Pearl Jam pa zatoa aj da gi poddrzime predlozive za Belgrad i Zagreb posto se realni i najverojatno kje se ostvarat ...
    jas sum inache od Kichevo a momentalno studiram na Elektro fakultet vo Skopje...
    bas mi e drago i golem pozdrav ...
    se citame na bordov... moze i po e-mail sasekicevo@yahoo.com

    Sasho
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    Pozdrav od makedonac (od Tetevo), zivim vo Kanada. Sum gi videl Pearl Jam 15 puta ovde u Kanada i Amerika. Moze ce dojdam da gi vidam u Beograd..... ;-) Ziveli


    EJ CHOVECHE... kako e ?... pa ZOSHTO nemas makar eden zbor vo tvojot nick ili vo 'signature' da se znae deka si od Makedonija ...

    pozdrav do site tetovci tamu... stvarno e super ova ... se naogjame se povekje i povekje na bordov i sevo ova poradi idejata na Tina da pocne so edna vakva tema ... HVALA TI MNOGO, Tina ...

    pa ti chovece ne si svesen kolku bi bile site nie ovde srekjni ako gi vidime Pearl Jam vo zivo barem ednas... normalno ne e na odmet i povekje pati :-) ama i ednas bi svrsilo rabota ...

    super e ova... ostani vo kontakt ovde... se citame i ponataka...

    uste eden golem pozdrav do site Tetovchani koi ziveat vo najsredenata zemja na svetov(Kanada)...

    Sasho
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    Doctor wrote:
    Evo jos jedan ''jugosloven'', ovaj put iz Sarajeva :D Pravo mi je drago da imamo ovaj topic na PJ forumu.. Nekako je ljepše komunicirat na našem jeziku.. Vijest da bi PJ mogao svirati u Beogradu (ili bilo gdje ovdje) me je oduševila.. 20 mi je godina i nisam nikada bio na njihovom koncertu, a ne mogu vam prebrojat koliko sam puta sanjao da ih slusam u zivo! Trenutno, to je nesto nezamislivo za mene :D Fan sam nekih 8 godina.. Dobro se sjecam da sam kao klinac bio jedini koji se pali na njihovu muziku!
    Na koncert u Ljubljanu nisam mogao ici jer sam bio suvise mlad pa me starci ne bi pustili ali sada ih idem gledat gdje god dosli u Evropu!
    Jos uvijek se jezim kad cujem bilo koju njihovu pjesmu iako (moram priznat) su mi prva tri albuma malo draza od ostalih, ali sve je to PJ i uostalom, sve je to fenomenalno!

    Naravno, pozdrav svim balkancima iz Olympic city-a!

    p.s. Nadam se da ce se ova komunikacija nastaviti!


    veliki pozdrav do sve Bosance koje su clanove na bordu i do one koji mozda citaju a nisu clanove(sve iz exYU) ...
    ondak ajmo svi vi koji citate postove na board zaclenite se i kladim se da necete zazaliti za to...
    koliko vise smo ovde na ovaj thread to su velikije sanse da vidimo Pearl Jam u Beograd , Zagreb ili Ljubljana... a zashto da ne i u sva tri grada :-)...

    pozdrav
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    I grew up in Ex Jugo, Macedonia to be specific. I loved Crvena Zvezda, and still do. ;-)
    I'd love to see Pearl Jam in Marakana!! I will have to fly over and see them there! I've never been to Belgrade, but I did spend a week in Zlatibor when I was little. Nice place.

    gde tachnije u Makedoniji si zivio kad si bio dechak...?

    i druze ... veruj mi bice bolje na stadion JNA da sviraju , ne da Marakana ne bi bilo super ali je vrlo velika... koliko znam do sada Pearl Jam nisu nikad svirali na tako veliku arenu...

    p.s. ja sam grobar... :-)
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    Doctor wrote:
    Ako do?e do koncerta dobro bi bilo da se ovo drustvo sa foruma skupi i da odemo zajedno nakoncert! Kao sto rece Tinna, ni ja u ovom relativno velikom gradu (Sarajevo) ne znam skoro nikoga da je pravi PJ fan! Vecinom ljudi znaju za Alive, za album Ten i to je to.. Da budem iskren, nikada nisam ni imao priliku ozbiljno pricati o Pj-u sa nekim, tako da mi je ovaj forum jedina prilika za to..

    Htio bih vas pitat sta vi imate od video kaseta ili dvd-ova od PJ-a? Ja imam cd sa one turneje iz 2000. nakon Binaurala - disk se zove PJ - touring band 2000.! Vjerovatno to mnogi imaju.. Bukvalno to je njihov koncert koji je montiran tako da svaku sljedecu pjesmu pustaju sa razlicitog mjesta nastupa u SAD.. Zatim, imam onaj dokumentarac MTV-a iz 92. nakon ''Tena'' te onaj MTV unpluged iz iste godine! Naravno tu su jos 5-6 spotova koje sam skinuo sa neta i to je to..
    Pitam ovo iz razloga jer sam cuo da su izdali ili ce izdati jos neki dvd sa nekog skorijeg (2004 ili '05) nastupa.. Posto je to ovdje jaaaako tesko nabavti, u slucaju da bude koncert, mogli bi napravit i pokoju razmjenu!


    za koji dokumentarac govorish tachnije sa 92om?
    i dali imas Unplugged UNCUT verziju ili ono sa TV gde fale nekoliko pesme...?
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    killroy wrote:
    Ja sam uspio nabaviti onaj dupli DVD Live at the Garden. Odlican je. Kvaliteta snimanja je slicna kao i na Touring Bandu, ali je u cijelosti prikazan cijeli koncert. Imam i Single Video Theory, dokumentarac o tome kako se snimao Yield. Isto super.


    druze imas li original kopiju sa svim dodatcima ili samo koncert LATG a i SVT???... i ukoliko mozes snimiti kopiju sa toga ja bi voleo uraditi neki trejd sa tobom poshto strashno zelim da pogledam taj koncert ... zasad imam samo Touring Band 2000 i to na DivXu, sta se tice oficijalne stvare naravno...
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    Imam sve gore pomenuto, kao i snimak sa nastupa u Holandiji '93, spot za "Hunger Strike" sa "Temple of the Dog" :), neki VHS snimak iz neznanog Trade centra negde u Americi (možda Sijetl?!), gde su promovisali "Ten"; unplugged sa MTV-ja;Eddijev nastup sa ?lanovima The Doors;nastup sa Neil Young-om; naravno sve spotove koje su snimili...?etiri Eddijeve original fotke sa koncerta u Londonu (tour '96); fotke sa društvom iz Budimpešte (pred koncert '96; mogla bih da ih skeniram, pa da vam šibnem ovde, a?);etc...

    Samo, ne mogu da se smislim koji bootleg da skinem sa N/L tour?! Imate li predlog?!!


    citao sam da Amerikanci najvise su voljeli Gorge i Otawa sa proshloj turneji a sa South America mislim da trebas samo pogledati setliste pa da izaberes poshto tamo je sve bilo odlichno i publika je bila nevjerovatna... najglasnija u historiju Pearl Jam-a ... tako kazu...
  • Options
    dreadisdreadis Posts: 109
    Ispade da je juznoamericka turneja do sada najbolja u istoriji benda...mozda ne po muzickoj preciznoscu (jer, po meni najbolje godine PJ-a su bile 93/94), ali po reakciji publike sigruno.

    Skupio sam sve koncerte iz Juzne Amerike (osim Mexica) i moram priznati da je nevjerovatan osjecaj slusati publiku i njihovo neprestano skandiranje u svakoj pauzi izmedju pjesama. Posebno se istice koncert iz Argentine 25/11...nevjerovatno!!

    Toliko od mene za sada...
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • Options
    C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    dreadis wrote:
    Ispade da je juznoamericka turneja do sada najbolja u istoriji benda...mozda ne po muzickoj preciznoscu (jer, po meni najbolje godine PJ-a su bile 93/94), ali po reakciji publike sigruno.

    Skupio sam sve koncerte iz Juzne Amerike (osim Mexica) i moram priznati da je nevjerovatan osjecaj slusati publiku i njihovo neprestano skandiranje u svakoj pauzi izmedju pjesama. Posebno se istice koncert iz Argentine 25/11...nevjerovatno!!

    Toliko od mene za sada...
    da ja sam jucer dobio promo DVD iz Buenos Airesa sa 10-ak pjesama.. moram priznat da savrsheno izgleda!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Options
    katjakatja Posts: 188
    PJ17MKD wrote:
    Zdravo...

    konechno vtor clen od Makedonija :-)... potocno Makedonka... cool...

    Sasho

    Vrojatno toa samo kazuva kolku kaj nas e dostapen internet. No, imam dve "kufercinja" od Skopje, koi se moi ceneti pocituvaci na PJ i kaj i da e, ke se pojavat na thread-ov. ;-)
  • Options
    katjakatja Posts: 188
    PJ17MKD wrote:
    Zdravo...


    jasno ni e deka za Skopje skoro da nema nikakva sansa da gi vidime Pearl Jam pa zatoa aj da gi poddrzime predlozive za Belgrad i Zagreb posto se realni i najverojatno kje se ostvarat ...


    Belgrad, Zagreb, Ljubljana, Istanbul, Atina; pa duri i Budimpesta i Praga, iako za tamu mi treba viza :-(
    Se toa mi odgovara! A, ako imam sreka so viza, bi odela i mnogu podaleku, samo neka dojdat!!!!!!
    A sto vikas, daj boze, pred koncert na PJ, da gi sobereme fanovite od board-ov i da organizirame (nekolku) PJ tribute zurki niz ex-yu?!? ;-)
  • Options
    Ne razumijem bas makedonski, ali glavno je da se svi slazemo oko jedne stvari: PJ u Europu, u nasu blizinu. Da, Zagreb, Beograd, Ljibljana, Pula...Nesto od toga ce biti, ja se nadam barem 2 koncerta. :)

    Ljudi, uzivajte mi za blagdane, sve najbolje...evo, slusam malo bootove i odbrojavam dane do proljeca ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    tzumi wrote:
    live at the showbox mislim da nije oficijalno dvd izdanje benda..moze se naci na tenclub-u....ajde mozemo da dogovorimo neku razmenu...sibni mi tvoju listu na e-mail.Inace sto se tice tih razmena ja imam malo losa iskustva jer su me izradili na posti prilikom slanja diskova decku iz Makedonije.Ostao sam mu duzan.Sasho ako ovo citas znaj da cu ti poslati neke dvd-e..ha


    Zdravo Vlada...

    Live At The Showbox je oficijalno izdanje ... to je priprema za turneja u 2002-oj u jedan intiman club sa 800 ljudi u publici, u Sijetlu... koliko znam prodaje samo na tenclub.net i na koncerte ...

    pozdrav

    Sasho
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    katja wrote:
    Belgrad, Zagreb, Ljubljana, Istanbul, Atina; pa duri i Budimpesta i Praga, iako za tamu mi treba viza :-(
    Se toa mi odgovara! A, ako imam sreka so viza, bi odela i mnogu podaleku, samo neka dojdat!!!!!!
    A sto vikas, daj boze, pred koncert na PJ, da gi sobereme fanovite od board-ov i da organizirame (nekolku) PJ tribute zurki niz ex-yu?!? ;-)


    mnogu si vo pravo vo odnos na koristenjeto na internet vo MKD... ispod nula e procentot, najverojatno :-)..

    a za ova da se sobereme fanovite od exYU, pa toa e neshto najubavo shto bi se sluchilo... odsekogas mastal kako im e na Amerikancive koga se dogovaraat na bordov tuka da se soberat nekolku saati pred koncert na Pearl Jam, vo Filadelfija, Boston itn... konechno i nas da ni tekna na vakva rabota i da poveruvame deka mozda kje se desi...

    zdravje, kje bide, jas sum optimista ... cul ne Gospod i site nashi zelbi :-)...

    se citame pak
Sign In or Register to comment.