Options

Pearl Jam in Zagreb!

16791112860

Comments

  • Options
    katjakatja Posts: 188
    PJ17MKD wrote:
    Zdravo Vlada...

    Live At The Showbox je oficijalno izdanje ... to je priprema za turneja u 2002-oj u jedan intiman club sa 800 ljudi u publici, u Sijetlu... koliko znam prodaje samo na tenclub.net i na koncerte ...

    pozdrav

    Sasho

    Saso, Saso...
    Dali, mozebi, ti go imas Live At The Showbox?!? Go baram poveke od dva meseci i koga konecno go najdov na internet, sfativ deka ke mi trebaat uste dva meseci za da go simnam. :(
    Pozdrav.
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    guys i`m sorry because i have not been here so long,i know that as the initiator of this thread i should bee here every moment but i was very busy and tired...
    i had a few matches...
    and one very sad thing happened...my professor died...she was young but cancer has tortured her last few months...she was one of my favourite teachers,and she was the only one who believed in my achievements of the best student...i still can`t believe that i won`t see her ever again....
    ...
    that took me so long...

    and...hm...eddie`s birthday is today...all best wishes
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    radiolog wrote:
    Ima li neko informaciju kako se zove "kucha" koja pregovara sa bendom oko dolaska u Beograd? Ja nisam imao prilike da procitam u "Blicu" taj clanak, ali je zasigurno pomenuta i nasha pregovaracka strana. Voleo bih da odem na njihov sajt da saznam da li postoji josh neka sveza informacija.Ortak mi rece da je njihov naziv neka skracenica... a sa druge strane sam cuo da je to mozda "Komuna".
    Ko zna?

    PS - Sta slusate od P.J.-a dok ste na forumu?
    SFL se zove organizacija...tako je pisalo...ja trazila po netu medjutim ne znam pun naziv...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    crapshoot - you are so lucky.. Seven times only this year :( I've never been on their live show.. I hope I'll have chance somewhere in Europe next year! My dream would come true!

    btw: evo da nas ponovo malo zaposlim, interesuje me gdje vi svrstavate pjesmu State Of Love And Trust na vasoj listi najdrazih PJ pjesama? Primjecujem da je Pj ne svira previse na koncertima a to je meni takooo dobra stvar!
    da...blago njemu...
    ovaj ja tu pesmu prosto obozavam! to je jedna od prvih koju sam cula kada sam pocela da ih slusam! ustvari prvo sam cula unplugged verziju pa tek onda u ,,samcima,, studijsku verziju....
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    I really hope this is true. I have always wondered how many fans if any there were in the former Yugoslavia. My cousins have never heard of Pearl Jam until I intorduced it to them a few years ago, so I always wondered what the fan base was like in the area. I was planning to visit the area next year and I might have to work my calander around the concert if it is ever confirmed. I had the oppurtunity this year to see them 7 times on the Canadian tour and I was never dissapointed. Averyone who has a chance to see them for the first time will see one of the best live acts around.

    Thanks for making my day
    a lot of my friends had no idea about pearl jam until i introduced them with pj`s music, and i always think that i`m the only one fan...but now i see actually how many awesome people listen to their music and are the best fans!you are so lucky! i have never seen them and i live for that moment!!!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Hej, dobri ljudi!!!
    Izvinjavam se svima s kojima sam se dogovorila oko slanja private e-mailova, spiska DVD-ova cd-ova, fotki i sl.....što to još uvek nisam učinila....ali, hoću, veoma skoro...ACROSS MY HEART....prebukirana sam obavezama na poslu...
    SO, CHEERS!
    ma opusteno,kada stignes posalji mi obavezno!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Mislim Da Je Tzumi Priupitao "ko To Pregovara Sa Pj O Njihovom Dolasku U Beograd"??!! Odgovor Je SledeĆi: Kompanija Sfl. To Je Sve Što Pouzdano Znam. Ubila Sam Se Od PretraŽivanja Neta Da PronaĐem Bilo Kakvu Dodatnu Informaciju O Njima I PredstojeĆem VeliČanstvenom DogaĐaju!!!....ali.....kvrrrrcccc!!!! Ne Mogu Da Verujem Da Nemaju Bar Svoj Oficijelni Sajt, A Sobzirom Da Pozanjem Sve Koncertne Agencije U Srbiji, Čudi Me Kako Do Sad Nisam NiŠta Čula O Sfl??!! Hajde, Raspitujte Se!!! Javljajte.....

    P.s. Nadam Se Samo Da Ta SkraĆenica , MoŽda, Ne ZnaČi SledeĆe:
    "save F...... Loosers"!!!!!!

    Just Kidding :)
    da i ja sam cula za njih i trazila na netu ali nista,bar kada bismo imali pun naziv...
    a da i ta pretpostavka je moguca!
    "save F...... Loosers"!!!!!!
    bas si luda...:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    PJ17MKD wrote:
    gde tachnije u Makedoniji si zivio kad si bio dechak...?

    i druze ... veruj mi bice bolje na stadion JNA da sviraju , ne da Marakana ne bi bilo super ali je vrlo velika... koliko znam do sada Pearl Jam nisu nikad svirali na tako veliku arenu...

    p.s. ja sam grobar... :-)
    ma na marakani....ne mogu da verujem da si grobar..............
    taman sam htela da zapocnem svadju oko timova,ali neka ovde pricamo o pj...i mi smo dobra decica...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    ljudi,ajd` ovako...
    videli ste negde tu po replayovima koje stvari ja imam za razmenu...
    a SVI vi mi posaljite LISTU SVEGA sto imate..pa da se razmenimo malo...ja bih bas volela da svakom iskrenom fanu budu dostupne neke live stvari posto ih nikada nisu videli uzivo...
    pozdrav...
    da,ja vam nikada nisam rekla hvala za ovoliki odziv na ovu temu..e,pa, THANX!!!!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    dreadisdreadis Posts: 109
    Za novajlije i one željne PJ live stvari preporučujem 2 stvari:

    1) Prosurfajte netom, i bićete više nego iznenađeni šta sve ima od PJ-a, što se tiče uživo svirke: stotine koncerata u raznim audio i video fileovima, uključujući i kompletnu južno-američku turneju itd.itd, b-sides, singlovi etc. (p.s. ali prvo, kao ja, kupite nekoliko bootlega sa oficijelnog site-a)

    2) Najbolji traderi na netu su PJ fanovi. Otidjite na Red Mosquito forum (http://www.theskyiscrape.com) i na db.etree.com učlanite se, i ponudiće vam se nekoliko fanova da vam pošalju šta god hoćete DŽABA (samo trebate da im pošaljete prazne CD-ove/DVD-ove i pare za poštarinu!

    Jednom kada krenete, nećete se moći zaustaviti, jer prikupljanje PJ live stvari je k'o droga... :)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • Options
    Hajde...
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    dreadisdreadis Posts: 109
    Gdje je Veliko Gradište?

    Na ovom oficijelnom forumu se ne priča o razmjenama koncerata (mada nas ovdje niko i ne razumije šta pričamo :)). Neise...otiđi na http://www.theskyiscrape.com/phpBB2/index.php i na "trade page". Pročitaj nekoliko threadova, pogotovo administratorske na vrhu, pa se upoznaj podrobnije sa principom i načinom razmjene koncerata među fanovima.

    Također, nerijetko fanovi ostavljaju URL-ove na kojima možeš skinuti audio i video žive svirke!
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • Options
    dreadis wrote:
    Gdje je Veliko Gradište?

    Na ovom oficijelnom forumu se ne priča o razmjenama koncerata (mada nas ovdje niko i ne razumije šta pričamo :)). Neise...otiđi na http://www.theskyiscrape.com/phpBB2/index.php i na "trade page". Pročitaj nekoliko threadova, pogotovo administratorske na vrhu, pa se upoznaj podrobnije sa principom i načinom razmjene koncerata među fanovima.

    Također, nerijetko fanovi ostavljaju URL-ove na kojima možeš skinuti audio i video žive svirke!
    Veliko Gradište je u istočnoj Srbiji.Puno se zahvaljujem na pomoći.A sad da citiram jedan članak iz današnje Politike:
    "Iz Komune stižu lepe vesti.Direktor Maksa Ćatović kaže:
    -Za sada ne možemo da potvrdimo koga ćemo dovesti,ali mogu slobodno da kažem da su odmakli pregovori za gostovanja nekoliko poznatih izvođača kao što su sting,eros ramacoti i grupa PEARL JAM i da su njihovi koncerti 90 odsto izvesni."

    Iz njegovih usta u božje uši.
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    DoctorDoctor Posts: 256
    Superr vijest.. Ma bilo gdje da dođu, al samo da nisu preko okeana! Znam da je finansijski aspekt bitan al vjerujem da pravi fanovi uvijek imaju koju maku/euro/dinar ili sta vec usteđeno za ovakav događaj!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    ja_nikola wrote:
    Hajde ljudi pomazite.Mucim se da nabavim neke koncerte koje ovde svi imaju.Jedini,ujedno i najveci problem,je u tome sto nemam sta da posaljem zauzvrat od PJ-a ali nudim bilo sta drugo(znam da nista ne vredi kao koncerti PJ-a ali stavite se u moju poziciju pa znacete kako mi je).Ajde nek me neko obraduje za rodjendan,bio bih veoma zahvalan.
    P.S.Ne mogu nikako da se snadjem sa ovim sto je napisao dreadis.Jel neko uspeo?
    hej,poslala sam ti mail,pa ako zelis poklon za rodjendan...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    ja_nikola wrote:
    Veliko Gradište je u istočnoj Srbiji.Puno se zahvaljujem na pomoći.A sad da citiram jedan članak iz današnje Politike:
    "Iz Komune stižu lepe vesti.Direktor Maksa Ćatović kaže:
    -Za sada ne možemo da potvrdimo koga ćemo dovesti,ali mogu slobodno da kažem da su odmakli pregovori za gostovanja nekoliko poznatih izvođača kao što su sting,eros ramacoti i grupa PEARL JAM i da su njihovi koncerti 90 odsto izvesni."

    Iz njegovih usta u božje uši.
    Dace Bog!
    oni
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    ja_nikola wrote:
    Veliko Gradište je u istočnoj Srbiji.Puno se zahvaljujem na pomoći.A sad da citiram jedan članak iz današnje Politike:
    "Iz Komune stižu lepe vesti.Direktor Maksa Ćatović kaže:
    -Za sada ne možemo da potvrdimo koga ćemo dovesti,ali mogu slobodno da kažem da su odmakli pregovori za gostovanja nekoliko poznatih izvođača kao što su sting,eros ramacoti i grupa PEARL JAM i da su njihovi koncerti 90 odsto izvesni."

    Iz njegovih usta u božje uši.
    Dace Bog!
    od samog pocetka sam se smatrala pouzdanim clanke iz novina....
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    ja_nikola wrote:
    Veliko Gradište je u istočnoj Srbiji.Puno se zahvaljujem na pomoći.A sad da citiram jedan članak iz današnje Politike:
    "Iz Komune stižu lepe vesti.Direktor Maksa Ćatović kaže:
    -Za sada ne možemo da potvrdimo koga ćemo dovesti,ali mogu slobodno da kažem da su odmakli pregovori za gostovanja nekoliko poznatih izvođača kao što su sting,eros ramacoti i grupa PEARL JAM i da su njihovi koncerti 90 odsto izvesni."

    Iz njegovih usta u božje uši.


    Sad kad se ne ONESVESTIM!!!!! Imam broj mobilnog dotičnog iz "Komune"!!!!!!!!!!!!!! Ako je to istina, dragi moji, ne gine mi PASSSSSSSSS!!!!!!

    Doduše, sumnjala sam da je u pitanju "Komuna", al' se dugo nisam čula sa njima...a sećam se, pre otprilike godinu ipo-dve sa Maxom i još jednim tipom-Perom, pričala sam o tome kako bi bio pun pogodak da dovedu PEARL JAM u BEOGRAD. Češkali su brade i rekli, "Hmmm, pa nije ti baš loša ideja....samo kad budu krenuli na evropsku turneju....!" EEEEHHHHH!!!!! I eto!!!!!!!!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    Nego....

    SluŠajte Ovamo....verujte Mi, Strava Sam Organizator (imam Puno Iskustva Kao Pr, Puno Kontakata, InaČe Sam Reditelj, Etc),pa....
    Htedoh ReĆi, Dajte Da Na Vreme Kotaktiramo Agenciju, Napravimo Tour Bus I Organizovano Krenemo (dokle MoŽemo!!) Sa Pj Na Turneju!!!
    Što Se Mene TiČe, Prijavljejem Se Sa "voĐu Puta", Tj. Imam Kontakte U Nekim TuristiČkim Organizacijama, Mogu Se Raspitati Za AranŽmane, A Ako Se Pametno Dogovorimo, MoŽemo Napraviti I Neki Grupni Popust Za Nekoliko Koncerata!!!! Zato, Hajmo Na Vreme!!!
    Prijavite Se (samo Oni Koji Bi Sigurno IŠli), Da Bih Mogla Da Sastavim Ponudu.... :)

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11......................
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    Nego....

    SluŠajte Ovamo....verujte Mi, Strava Sam Organizator (imam Puno Iskustva Kao Pr, Puno Kontakata, InaČe Sam Reditelj, Etc),pa....
    Htedoh ReĆi, Dajte Da Na Vreme Kotaktiramo Agenciju, Napravimo Tour Bus I Organizovano Krenemo (dokle MoŽemo!!) Sa Pj Na Turneju!!!
    Što Se Mene TiČe, Prijavljejem Se Sa "voĐu Puta", Tj. Imam Kontakte U Nekim TuristiČkim Organizacijama, Mogu Se Raspitati Za AranŽmane, A Ako Se Pametno Dogovorimo, MoŽemo Napraviti I Neki Grupni Popust Za Nekoliko Koncerata!!!! Zato, Hajmo Na Vreme!!!
    Prijavite Se (samo Oni Koji Bi Sigurno IŠli), Da Bih Mogla Da Sastavim Ponudu.... :)

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11......................


    Super ideja. RAzmisljala sam o tome malo, pa bas da cu pitat tu ljude. Super bi bilo da se tako organiziramo. Ja sam uvijek za. Nadam se da cemo uspjet nesto iskombinirat, bar za nekoliko koncerata. Ajde, ako znas nesto, raspitaj se koliko bi nas to kostalo i sve. Ja sam ZA.

    Sretni blagdani, uzivajte svi. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    DoctorDoctor Posts: 256
    Sara, mislim da je to malo preuranjeno.. Postoji milion pitanja.. Kada ce i da li ce doci? Koliko ce trajat ta turneja (ljudi rade, skoluju se)? Finansijsko pitanje tj koliko ce to sve kostat itd.. Prije svega trebamo sacekat raspored koncerata pa onda krenuti sa nekim planovima za turneju..

    Ne bi bilo lose da kontaktiras Komunu (kad vec imas sve te veze) i da nam iz prve ruke kazes kako stoje stvari!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Options
    Ne mi se veruva kolku fanovi na Pearl Jam ima od ex Jugoslavija! Mene mi trebashe vreme da ve najdam. Fala do Katja.

    Dali ima nekoj shto bil na Pearl Jam vo Budimpeshta 16.11.1996? Toa e najdobriot koncert na koj sum bila vo zivot i seushte go cuvam posterot. Sakam da gi gledam ushte ednash i ushte ednash i ushte ednash....

    Pearl Jam vo Belgrad ili Zagreb ili Skopje ili Pula....whatever, samo da dojdat!

    Pozdrav
    and he who forgets...will be destined to remember...
  • Options
    pa kaj cemo mi onda morat pocet vadit vizu!!!
    kod nas u Zgb nebudu dosli ziher. Nisu to narodnjaci pa da napune Dom sportova, mater im!
    L
    btw, nisam posto ima sigurno 3 godine!!!
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • Options
    JA SAM BIO U BUDIMPESTI!!!
    A onda sam 2001/02 isao vidjet dvoranu i ...izgorjela.
    Bio i u Ljubljani 2000.
    A moja cura na Touring band DVD-u!
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • Options
    Nego....

    SluŠajte Ovamo....verujte Mi, Strava Sam Organizator (imam Puno Iskustva Kao Pr, Puno Kontakata, InaČe Sam Reditelj, Etc),pa....
    Htedoh ReĆi, Dajte Da Na Vreme Kotaktiramo Agenciju, Napravimo Tour Bus I Organizovano Krenemo (dokle MoŽemo!!) Sa Pj Na Turneju!!!
    Što Se Mene TiČe, Prijavljejem Se Sa "voĐu Puta", Tj. Imam Kontakte U Nekim TuristiČkim Organizacijama, Mogu Se Raspitati Za AranŽmane, A Ako Se Pametno Dogovorimo, MoŽemo Napraviti I Neki Grupni Popust Za Nekoliko Koncerata!!!! Zato, Hajmo Na Vreme!!!
    Prijavite Se (samo Oni Koji Bi Sigurno IŠli), Da Bih Mogla Da Sastavim Ponudu.... :)

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11......................
    Nemoj se prerano radovati.I dalje me kljuca u mozak tih 10 posto.Neću verovati sve dok ih ne budem video u Beogradu,a verovatno ni tad(misliću da sanjam).Ako sada počneš da organizuješ put na turneju,zamisli samo razočarenje u slučaju da turneja bude otkazana.
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    blejavac wrote:
    JA SAM BIO U BUDIMPESTI!!!
    A onda sam 2001/02 isao vidjet dvoranu i ...izgorjela.
    Bio i u Ljubljani 2000.
    A moja cura na Touring band DVD-u!
    L


    Izgorela?!?!?! NEEEEEE!!!!!!!!!!

    Jas ne bev vo Ljubljana vo 2000, ne ni znaev deka ke imaat koncert tamu. Nikoj ne mi kaza...
    and he who forgets...will be destined to remember...
  • Options
    katjakatja Posts: 188
    Nego....

    SluŠajte Ovamo....verujte Mi, Strava Sam Organizator (imam Puno Iskustva Kao Pr, Puno Kontakata, InaČe Sam Reditelj, Etc),pa....
    Htedoh ReĆi, Dajte Da Na Vreme Kotaktiramo Agenciju, Napravimo Tour Bus I Organizovano Krenemo (dokle MoŽemo!!) Sa Pj Na Turneju!!!
    Što Se Mene TiČe, Prijavljejem Se Sa "voĐu Puta", Tj. Imam Kontakte U Nekim TuristiČkim Organizacijama, Mogu Se Raspitati Za AranŽmane, A Ako Se Pametno Dogovorimo, MoŽemo Napraviti I Neki Grupni Popust Za Nekoliko Koncerata!!!! Zato, Hajmo Na Vreme!!!
    Prijavite Se (samo Oni Koji Bi Sigurno IŠli), Da Bih Mogla Da Sastavim Ponudu.... :)

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11......................


    Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....
    :)

    Dobro, stvarno e rano (mozebi), no....
    AJDE, AJDE, AJDE!!!

    Mene stavi me na spisok uste od sega! Nemam rabota, a ako u meguvreme najdam... ke dadam otkaz! ;)
    Studiram, ali toa ne e problem! :p
    Edinstveno moze da me zeznat finansii! :confused:
    Ups, zaboraviv na viza, no ima vreme da se misli za toa.

    Btw, imam kontakti so agencijata vo Skopje koja gi organizira site turi za koncerti niz Evropa!!! I ajde da pravime i nekolku PJ Tribute zurki pred koncerti!!! Niz ex-yu sekako! Ednas nedelno vo sekoj glaven grad!!! Mene bi mi bilo zabavno!

    P.S. Keep On Rockin' In The Free World... (yeah, yeah, yeah...)
  • Options
    katjakatja Posts: 188
    Dobrovecer,
    emi_skopje11. :)

    Ajde da pravime PJ zurka vo Skopje i da gi pokanime site od board-ov!!!
    Ako treba i jas ke peam!!! :D
  • Options
    katja wrote:
    Dobrovecer,
    emi_skopje11. :)

    Ajde da pravime PJ zurka vo Skopje i da gi pokanime site od board-ov!!!
    Ako treba i jas ke peam!!! :D


    ajde, samo shto jas nema da peam, premnogu go cenam Edi da mu se deram na pesnite.
    and he who forgets...will be destined to remember...
  • Options
    katjakatja Posts: 188
    ajde, samo shto jas nema da peam, premnogu go cenam Edi da mu se deram na pesnite.

    Auuu,
    nemaj gajle, pa togas treba da zabranime sekakva interpretacija na Pearl Jam.
    ;)
Sign In or Register to comment.