Options

Pearl Jam in Zagreb!

11011131516860

Comments

  • Options
    S obzirom da ste se ponovo ućutali, šaljem vam VEEEELIKI POZDRAV u vidu fotke sa mojim voljenim životinjicama....

    http://img133.imageshack.us/my.php?image=saraandherpets7up.jpg
    :))))))))))))))
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    pre nekoliko dana pogledajte sta sam procitao na neki od threadova na boardu(submited by Davanita) :

    this is just a piece about ed i downloaded a while ago..
    sounds like he's surfin' the message pit
    (about when he got his mohawk - pretty good read )


    "Why should I care
    If I have to cut my hair?"
    The scene: Saturday afternoon. Ed is in front of his computer (a PowerMac G4 with a bumpersticker reading, "MY OTHER COMPUTER IS YOUR WINDOWS BOX" . He begins to surf the internet.

    Ed: "Okay... people are still pissed off about the fan club single artwork. That's good."

    Reaching up, he takes a dry erase marker and adds another hash mark to the white board above his desk. The caption reads "NUMBER OF DAYS FANS HAVE BEEN ARGUING ABOUT THE XMAS SINGLE." He counts.

    Ed: "Fuck. I'm going to owe Ament money if this keeps up. I was sure they'd be done by now."

    He sits back down and returns to surfing the net.

    Ed: "Let's see what else people are talking about ... Creed ... wow, apparently we're in the studio recording already. I guess I should call Jeff and Stone because someone must've forgotten to tell me ... hey, I've been seen in Chicago, Miami and New York City within the last two days. That's a pretty cool trick ... another petition ... the usual trolls complaining I'm not a Christian or pro-life ... gossip ... gossip ... gossip ..."

    He pauses.

    "Oh, this sounds good - 'Corporate Whores'."
    *click*
    "Fuck, not about me."
    *click*
    "'Last Soldier' is the worst song ever written by Pearl Jam. If this is what the next album is going to sound like, I'm giving up.'" Ed pauses. "Wow. This kid says he's been playing guitar for - wow - five years. I think I should retire now."

    15 minutes more of reading go by.
    Ed stands up, exasperated, and addresses the computer screen: "Okay, that does it. You want something to talk about? You really want something to talk about? I'll give you something to talk about...."

    Grabbing a copy of his favorite Minor Threat photo, Ed stomps into the bathroom and pulls out his razor. Humming "Cut My Hair" by the Who, Ed looks into the mirror and begins shaving ...





    tko zna dali je ovo vistina ali ukoliko je ondak svi mi ukoliko produzimo da postovamo na ovaj thread i da ovaj thread produzi da zivi na prvih nekoliko stranica na bordu ondak ima sanse da neko iz Pearl Jam organizacije vidi to da je stvarno mnogo ljudi zainteresovano za Pearl Jam pa mozda i mi pomognemo bar malo oko njihovog dolaska na Balkanu ... tko zna...

    koliko se secam, svi postovi u proshlosti kao na primer : "Pearl Jam in Brasil" ili "Pearl Jam in Sao Paolo" su se ostvarili skoro 99% a bili su na boardu mjesecama pred da bude oficijalno objavljeno da ce Pearl Jam gostovati u te zemlje i gradove...

    zato, apeliram do svima vama koji ste pisali nesto na ovaj thread , a i do vas koji citate a niste pisali nista , ondak pisite sta bilo , razgovarajte sta bilo na threadu samo da odrzimo u zivotu ovaj thread za dugo vremena ... mislim da cemo imati srecu i kad se desi to sto svi ocekujemo , bicemo srecni i nadacemo se da i ovaj nas mali akt je pridoneo oko Pearl Jam-ovog dolaska ovamo ...

    bar nada ce nam biti veca...

    pozdrav svima i ne odustajte postovati na ovog threada...

    Sasho
  • Options
    theo667theo667 Posts: 43
    I NEED 35 SIGNATURES TO REACH 1000!

    PLZ HELP IF YOU LIKE..

    http://new.petitiononline.com/351982/petition.html
    THNX :D
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    PJ17MKD wrote:
    pre nekoliko dana pogledajte sta sam procitao na neki od threadova na boardu(submited by Davanita) :

    this is just a piece about ed i downloaded a while ago..
    sounds like he's surfin' the message pit
    (about when he got his mohawk - pretty good read )


    "Why should I care
    If I have to cut my hair?"
    The scene: Saturday afternoon. Ed is in front of his computer (a PowerMac G4 with a bumpersticker reading, "MY OTHER COMPUTER IS YOUR WINDOWS BOX" . He begins to surf the internet.

    Ed: "Okay... people are still pissed off about the fan club single artwork. That's good."

    Reaching up, he takes a dry erase marker and adds another hash mark to the white board above his desk. The caption reads "NUMBER OF DAYS FANS HAVE BEEN ARGUING ABOUT THE XMAS SINGLE." He counts.

    Ed: "Fuck. I'm going to owe Ament money if this keeps up. I was sure they'd be done by now."

    He sits back down and returns to surfing the net.

    Ed: "Let's see what else people are talking about ... Creed ... wow, apparently we're in the studio recording already. I guess I should call Jeff and Stone because someone must've forgotten to tell me ... hey, I've been seen in Chicago, Miami and New York City within the last two days. That's a pretty cool trick ... another petition ... the usual trolls complaining I'm not a Christian or pro-life ... gossip ... gossip ... gossip ..."

    He pauses.

    "Oh, this sounds good - 'Corporate Whores'."
    *click*
    "Fuck, not about me."
    *click*
    "'Last Soldier' is the worst song ever written by Pearl Jam. If this is what the next album is going to sound like, I'm giving up.'" Ed pauses. "Wow. This kid says he's been playing guitar for - wow - five years. I think I should retire now."

    15 minutes more of reading go by.
    Ed stands up, exasperated, and addresses the computer screen: "Okay, that does it. You want something to talk about? You really want something to talk about? I'll give you something to talk about...."

    Grabbing a copy of his favorite Minor Threat photo, Ed stomps into the bathroom and pulls out his razor. Humming "Cut My Hair" by the Who, Ed looks into the mirror and begins shaving ...





    tko zna dali je ovo vistina ali ukoliko je ondak svi mi ukoliko produzimo da postovamo na ovaj thread i da ovaj thread produzi da zivi na prvih nekoliko stranica na bordu ondak ima sanse da neko iz Pearl Jam organizacije vidi to da je stvarno mnogo ljudi zainteresovano za Pearl Jam pa mozda i mi pomognemo bar malo oko njihovog dolaska na Balkanu ... tko zna...

    koliko se secam, svi postovi u proshlosti kao na primer : "Pearl Jam in Brasil" ili "Pearl Jam in Sao Paolo" su se ostvarili skoro 99% a bili su na boardu mjesecama pred da bude oficijalno objavljeno da ce Pearl Jam gostovati u te zemlje i gradove...

    zato, apeliram do svima vama koji ste pisali nesto na ovaj thread , a i do vas koji citate a niste pisali nista , ondak pisite sta bilo , razgovarajte sta bilo na threadu samo da odrzimo u zivotu ovaj thread za dugo vremena ... mislim da cemo imati srecu i kad se desi to sto svi ocekujemo , bicemo srecni i nadacemo se da i ovaj nas mali akt je pridoneo oko Pearl Jam-ovog dolaska ovamo ...

    bar nada ce nam biti veca...

    pozdrav svima i ne odustajte postovati na ovog threada...

    Sasho

    Haha, ma ovo sto je poslano da je Eddie tako osisao kosu je sala. Ne vjerujem da je bas tako bilo... LOL
    Ljudi se znaju ovdje dosta zanesti, pa pisu svasta, sigurna sam da je to neka preuvelicana/izmisljena pricica. A sto se tice da Ed ili neko od PJ-a dolazi na forum, to je lako moguce. Glasine su da je Mike bio tu negdje 2000. i Jeff relativno nedavno, vjerujem da je istina nesto od toga.
    Sto se tice koncerata u nasim krajevima, mislim da imamo sanse, tako da ne brini. Doci ce sigurno. Ej, ako su Stonesi u ZG po treci put ovog ljeta, onda bi i PJ mogli malo navratiti. A s obzirom da se situacija relativno stabilizirala nakon rata, mislim da zbilja imamo velike sanse da odrze nekoliko koncerata u nekim, vec prije, spomenutim velegradima. :)

    Cujemo se, uzivaj.

    I da, kad cemo tradeat malo bootva i dvd-a? ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    odi na pearljam.com i na goods section mozes se uclaniti. zapravo *kupiti* clanstvo koje ti dodje 25 $ na godinu. Ima puno privilegija sta se tice koncerata, na karte mislim, i pogodnosti za postere i sve sto prodaju na siteu samo za clanove 10c. Takodjer se dobije newsletter i vynil christmas single svake godine. Treba ti kreditna kartica (kod mene je to jednini problem), no moze se poslati i money order ili stogod drugo... eto, ukratko.
    hvala na informacijama,ali izgleda nista od toga za mene...nazalost...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    C2V3N wrote:
    ne dobijesh nikakvu clansku iskaznicu :)
    al dobivash newslettere pa mozesh furat to :)
    singl je zakon, na vinylu.. predobro.. i znaju katkad poslati i dodatno neki live album kojeg nemresh ovak naravno kupiti... itd salju josh svakakve gluposti, a i imash josh neke dodatne stvari koje mozesh kupiti preko ten cluba samo ako si member.

    e p.s. kad smo vec kod toga, uclanjen sam u josh jedan pj fan club, mozda su neki culi za njega, zove se blackredyellow ili ti BRY, evo sta sam prekjucer dobio od njih :)
    http://www.blackredyellow.com/bryforums/index.php?act=merch&code=viewimage&id=4
    ^^ monkey wrench box sa 6 koncerata iz 1995 god. predobro :D
    extra...bas bih volela da mogu...nadam se da cu nekad ali nekad postati clan...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    tzumi wrote:
    @ toolshed

    A sto pises na engleskom ako si iz Novog Sada?? Koja je svrha?
    :)
    (htela sam otkucati samo smajlija ali kaze da poruka mora biti duza)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    toolshed wrote:
    Aj rait in inglish bikoz dis iz Pearl Jam Message Pit/Pearl Jam in Belgrade, not Prl Dzem u Beogradu...en bikoz aj like "cheers" betr den "ziveli"...bat aj hev nating agenst serbian end juz it rispektivli...
    Zavisi od raspolozenja i onoga sto zelim da kazem :)
    Sto, jel zabranjeno? ;)
    me,ne..
    samo opusteno...
    ja sam ga pocela na engleskom ali sjatise se svi koji govore srpski i tako...
    ajmo malo na francuskom?
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Hej, dobri ljudi!

    Famoznog Peru još uvek nisam uspela da navatam zbog tekućih praznika...al', zato....sledeće nedelje....
    Anyway, it's good to live in hope...
    Šta, inače, radite ovih dana? Kako živite? Gde izlazite? Šta slušate? Koju ste PJ pesmu najviše "RABILI" u ovoj godini? Štedite li novce za Euro tour 06?
    ok,samo polako uspeces...uzdamo se u tebe!!!!

    ja bas ne radim nista,blejim na gajbi,citam lektiru...btw jel sam ja jedini skolarac ovde?
    zivim,jedva zivim ovaj grad me je smorio...
    izlazim na mesta koja su nekad bila ok a sada su smor...znas mala sredina,studenti su bili tu oko praznika pa otisli...ostali samo seljaci i dziberi....
    koju pesmu?joj verovatno betterman,sometimes,alive,crazy mary,footsteps...njih najvise a ostale jako puno...
    kintu stedim ,nem` leba da jem.....ali polako uz veliku podrsku skupicu ja taj bedan novac!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    S obzirom da ste se ponovo ućutali, šaljem vam VEEEELIKI POZDRAV u vidu fotke sa mojim voljenim životinjicama....

    http://img133.imageshack.us/my.php?image=saraandherpets7up.jpg
    jao sto su cakani!!!!!!!!!
    kako se zovu?
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    hehe,hvala,ali ja vec posedujem tu fotku...
    koje parce....
    thanx!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    PJ17MKD wrote:
    pre nekoliko dana pogledajte sta sam procitao na neki od threadova na boardu(submited by Davanita) :

    this is just a piece about ed i downloaded a while ago..
    sounds like he's surfin' the message pit
    (about when he got his mohawk - pretty good read )


    "Why should I care
    If I have to cut my hair?"
    The scene: Saturday afternoon. Ed is in front of his computer (a PowerMac G4 with a bumpersticker reading, "MY OTHER COMPUTER IS YOUR WINDOWS BOX" . He begins to surf the internet.

    Ed: "Okay... people are still pissed off about the fan club single artwork. That's good."

    Reaching up, he takes a dry erase marker and adds another hash mark to the white board above his desk. The caption reads "NUMBER OF DAYS FANS HAVE BEEN ARGUING ABOUT THE XMAS SINGLE." He counts.

    Ed: "Fuck. I'm going to owe Ament money if this keeps up. I was sure they'd be done by now."

    He sits back down and returns to surfing the net.

    Ed: "Let's see what else people are talking about ... Creed ... wow, apparently we're in the studio recording already. I guess I should call Jeff and Stone because someone must've forgotten to tell me ... hey, I've been seen in Chicago, Miami and New York City within the last two days. That's a pretty cool trick ... another petition ... the usual trolls complaining I'm not a Christian or pro-life ... gossip ... gossip ... gossip ..."

    He pauses.

    "Oh, this sounds good - 'Corporate Whores'."
    *click*
    "Fuck, not about me."
    *click*
    "'Last Soldier' is the worst song ever written by Pearl Jam. If this is what the next album is going to sound like, I'm giving up.'" Ed pauses. "Wow. This kid says he's been playing guitar for - wow - five years. I think I should retire now."

    15 minutes more of reading go by.
    Ed stands up, exasperated, and addresses the computer screen: "Okay, that does it. You want something to talk about? You really want something to talk about? I'll give you something to talk about...."

    Grabbing a copy of his favorite Minor Threat photo, Ed stomps into the bathroom and pulls out his razor. Humming "Cut My Hair" by the Who, Ed looks into the mirror and begins shaving ...





    tko zna dali je ovo vistina ali ukoliko je ondak svi mi ukoliko produzimo da postovamo na ovaj thread i da ovaj thread produzi da zivi na prvih nekoliko stranica na bordu ondak ima sanse da neko iz Pearl Jam organizacije vidi to da je stvarno mnogo ljudi zainteresovano za Pearl Jam pa mozda i mi pomognemo bar malo oko njihovog dolaska na Balkanu ... tko zna...

    koliko se secam, svi postovi u proshlosti kao na primer : "Pearl Jam in Brasil" ili "Pearl Jam in Sao Paolo" su se ostvarili skoro 99% a bili su na boardu mjesecama pred da bude oficijalno objavljeno da ce Pearl Jam gostovati u te zemlje i gradove...

    zato, apeliram do svima vama koji ste pisali nesto na ovaj thread , a i do vas koji citate a niste pisali nista , ondak pisite sta bilo , razgovarajte sta bilo na threadu samo da odrzimo u zivotu ovaj thread za dugo vremena ... mislim da cemo imati srecu i kad se desi to sto svi ocekujemo , bicemo srecni i nadacemo se da i ovaj nas mali akt je pridoneo oko Pearl Jam-ovog dolaska ovamo ...

    bar nada ce nam biti veca...

    pozdrav svima i ne odustajte postovati na ovog threada...

    Sasho
    znas sta,ja nisam bas odusevljena svim njegovim reakcijama,ali ako je istina hajde da te poslusamo i da odrzavamo ovu stranicu na pocetku..
    mada na neki nacin to mi i jeste bio cilj kada sam je postavljala...
    sada smo se svi lepo upoznali i hajde da parlamo malo svakog dana,uvek ima nesto novo...
    ali da bi im privukli paznju mozda da sibnemo po neku poruku na engleskom,posto oni ne razumeju srpski...hm...
    i da,oni koji samo iscitavaju a nisu jos uvek dosli u iskusenje da pricaju sa nama neka to ucine vec jednom...
    pozdrav sashi i ostalima....
    :):)

    btw,kako da kucam jos neki drugi smajli?
    znam,smesno ali nisam ih ranije koristila...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinna wrote:
    ok,samo polako uspeces...uzdamo se u tebe!!!!

    ja bas ne radim nista,blejim na gajbi,citam lektiru...btw jel sam ja jedini skolarac ovde?
    zivim,jedva zivim ovaj grad me je smorio...
    izlazim na mesta koja su nekad bila ok a sada su smor...znas mala sredina,studenti su bili tu oko praznika pa otisli...ostali samo seljaci i dziberi....
    koju pesmu?joj verovatno betterman,sometimes,alive,crazy mary,footsteps...njih najvise a ostale jako puno...
    kintu stedim ,nem` leba da jem.....ali polako uz veliku podrsku skupicu ja taj bedan novac!

    E, draga, što se tiče škole-kaže se da se ceo život uči. Tako da, osmeh na lice i -U Č I ! :) Što se tiče smaranja u gradu, to je, na žalost, neizbežno u ovoj zemlji. Jedini spas bio bi neki velegrad. I hope so....
    Što se tiče pesama izbor ti je cool, posebno mi je drago što slušaš i Crazy Mary- ta pesma izaziva poseban feeling u meni; Edddie je zaista totalni -crazy -kako je peva.....uffff....bolje da i ne komentarišem :).....
    A para- koliko god da imaš-uvek ti bude malo...
    Zato-vidimo se ovog leta u Beogradu!!!
    SEE YOU THIS SUMMER IN BELGRADE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    LONG LIVE PEARL JAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    Haha, ma ovo sto je poslano da je Eddie tako osisao kosu je sala. Ne vjerujem da je bas tako bilo... LOL
    Ljudi se znaju ovdje dosta zanesti, pa pisu svasta, sigurna sam da je to neka preuvelicana/izmisljena pricica. A sto se tice da Ed ili neko od PJ-a dolazi na forum, to je lako moguce. Glasine su da je Mike bio tu negdje 2000. i Jeff relativno nedavno, vjerujem da je istina nesto od toga.
    Sto se tice koncerata u nasim krajevima, mislim da imamo sanse, tako da ne brini. Doci ce sigurno. Ej, ako su Stonesi u ZG po treci put ovog ljeta, onda bi i PJ mogli malo navratiti. A s obzirom da se situacija relativno stabilizirala nakon rata, mislim da zbilja imamo velike sanse da odrze nekoliko koncerata u nekim, vec prije, spomenutim velegradima. :)

    Cujemo se, uzivaj.

    I da, kad cemo tradeat malo bootva i dvd-a? ;)



    :-) ... naravno da nije tacno ovo oko Eddija... samo problem je sto niko nikad ne moze biti siguran 100% , jel tako ... a to da clanovi Pearl Jam posetuju board sam potpuno siguran, uzecu u predvid to sto sam i ja napisao jedan post na thread u 2000oj mislim da je bilo , a to je bio thread na koji je Mike R. McCready napisao nekoliko recenica i to je bio definitivno najduzi thread koji sam ikada video ... bilo je bas ekstra ... a sta je Mike rekao ? koliko se secam , u tome periodu Binaural je izasao i on je rekao da radi na neke pesme i da smatra da je album stvarno dobar ... rekao je par reci za Social Distorsion , jedan od njegovih omiljeni bendova ... mislim da jedna devojka je prokomentarisila pred da on prati poruku , ona je rekla "i will cut my leg if i have to , just to be like Mike" i on je pisao reply do nje u ovom fazonu " PLEASE DON'T CUT ANYTHING ITS NOT WORTH IT" ... ovo je bilo sve koliko se secam ...

    a za Eddie znam da je on vrlo staromodan, kako on kaze na jedan od koncerta da ukoliko pitate neko od njegovih komsije oni bi recili da je on Komunista, :-) ... znam da koristi njegovu staru pisacu masinu na kojoj kuca Pearl Jam tekstove, ukoliko imate Binaural original album ondak tekstove u bukletu su kucani sa tom masinom ... polazeci od ovome mislim da sasvim retko koristi kompjuter... zamislite ukoliko je to bilo vistina(to sa Eddijem kako brija glavu) , nema sanse da bi to Eddie priznao nekome, izgubice integritet kod svoje fanove naravno, a koamo li dato bude objavljeno u neki magazin ili slicno ... kladim se da je neko die-hard fanatic sa mnogo vremena u rucima izmislio to...

    Siki ... stvarno mi je zao sto ne mogu da radim trejdove ovoga meseca, zato sto sleduje Januarska sesija i moram se skoncentrirati na ispite... inace studiram na Elektro-tehnickog fakultetom i znas da su ove fakultete vrlo teske i naporne ... ali u Februaru cemo nesto trejdati ok?
    iako sam dosta angazovan , kad god se dokupim kompjutera pisacu nesto pa da odrzimo ovaj thread na prvih nekoliko stranica i da napokon vidimo nase idole u Juni , Juli nije vazan mesec , vazno je da ih vidimo ... ali prvo cekajte , sljedu vesti o novog albuma, treba da bude u prodaonice u Aprilu najkasno Maju.... imam osecaj da ce biti vrlo dobar album... rabote na albumu vise od godinu dana i mora biti vrlo dobar album... Eddie je rekao u intervju da ce biti vrlo agresivan osobito ukoliko popustish sistem glasno... polazeci od fakt da na prosloj turneji su obrabotili mnogo punk pesme kao Bleed For Me, American In Me, Kick Out The Jams i sl., plus uracunajte da je opet Bush opet pobedio u Americi , ondak mislim da je Eddie vrlo lut oko ove stvare i dobicemo vrlo agresivne pesme, sto ne mora znachiti da ce biti politicke... ja jedva cekam poslusati novi album ... svaki put kad sam poslusao Pearl jam album po prvi put sam bio iznenadjen pa mislim da cu biti i ovoga puta , to je bar jedna od brojnih pricina zasto volimo benda ... uvek su novi i svezi u muzickom smislu...

    ovo posledno sam napisao da na neki nacin otvorim temu za razgovor, ok?
    :-)

    pozdrav svima...

    citamo se
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    tinna wrote:
    znas sta,ja nisam bas odusevljena svim njegovim reakcijama,ali ako je istina hajde da te poslusamo i da odrzavamo ovu stranicu na pocetku..
    mada na neki nacin to mi i jeste bio cilj kada sam je postavljala...
    sada smo se svi lepo upoznali i hajde da parlamo malo svakog dana,uvek ima nesto novo...
    ali da bi im privukli paznju mozda da sibnemo po neku poruku na engleskom,posto oni ne razumeju srpski...hm...
    i da,oni koji samo iscitavaju a nisu jos uvek dosli u iskusenje da pricaju sa nama neka to ucine vec jednom...
    pozdrav sashi i ostalima....
    :):)

    btw,kako da kucam jos neki drugi smajli?
    znam,smesno ali nisam ih ranije koristila...

    Zdravo Tina...
    soglasujem se s Tinom da trebamo kad tad pisati i nesto na Engleskome ali nije to vrlo vazno ... dosao sam do jos jednu ideju... Tina , ukoliko mozes mislim da treba da uradis edit na ime koje si dala na threadu ... mislim da bi bilo vrlo bolje da se thread zove isto so mali nastavak : "Pearl Jam in Belgrade (Serbia)! ... pitas me zasto ... zato sto mislim da ima neki mal gradic u Americi ili podrucje koje se zove Belgrade i steta je da neko na bordu poistovetuje nas Belgrad sa ovo drugo ... nisam dali je ideja bas dobra ali ukoliko mislis da je i ostali nek kazu pa moze da budemo tacniji oko ovoga i sigurniji da ko bilo kad prochita thread zna za koji Belgrad se govori ...

    cao

    p.s. nemoj smatrati da je Eddie to uradio sa glavom ... prochitaj moj prethodni post...

    plus znam da sam prochitao u intervju da je Eddie to uradio kao protest , njegov licni protest protiv politiku njegovoj drzavi... mislim da je javno rekao za to kad je citao njegov govor na VH1(bio je spiker) za Ramones kad su oni bili primjeni u Hall Of Fame, 2002re... plus je toj godini bio na Havaji gde je upoznao Boom, a to sto je napravio Mohavk frizuru mu je bio jos jedan plus zato sto skoro niko ga nije prepoznavao, ovo je sve on rekao, nije samo moje mislenje...
  • Options
    jurasicajurasica Posts: 1,534
    PJ17MKD wrote:
    daj ni neke detalje o koncerta u 2000 ... cini mi se da samo nekoliko ljudi sa ovoga threada su bili na taj koncert ... a ja kao i mnogo druge na znamo bas mnogo detalje o toga koncerata posto naravno nismo gledali Pearl Jam u zivo nikad, pa zelimo znati kako je bilo i sto je bilo toga dana... u 2000 ja sam bas poceo slusati Pearl Jam tako da .....

    pozdrav do Ljubljana iz Skoplja

    a eto i mene... :) ja nisam nova, ali me nije bilo par godina... čovjek se zaposli i ode sve kvragu... bit će bolje ove godine... :) ja sam bila u Budimpešti 1996. a 2000. na 7 koncerata - od Praga do Milana - i koliko ja znam, bila sam na 3 najbolja koncerta te godine u Europi...
    1) Katowice 2 - bilo jako malo ljudi u dvorani, jer je dan prije isto bio tamo koncert, i bilo je strašno intimno... ma neopisivo...
    2) Ljubljana - ma dečki su napravili show prije koncerta i to je bilo zakon... vjerovali ili ne, čak sam i pričala sa Eddiem i Mikom... Eddie mi je sam prišao, rukovali smo se i onda mi je rekao "Hey, I saw you! You've been doing a great job. Thank you". Skužio me na koncertima prije jer sam uvijek bila u prvom redu, drito ispred Mikea, i tak smo si malo pospikali... ma nemreš vjerovati... čovjek je zapravo jako sramežljiv i malo povučen, ali sa tolikom snagom... ma divan je... a i Mike mi je bio zakon... sa njim sam razmijenila cigaretu... ja sam njemu dala ronhill, a on je meni dao svoj marlboro light. naravno, on je moju odmah zapalio, ali ja njegovu imam još danas... :) samo 5,5 godina... i još nešto... dok sam pričala sa Mikeom, pitala sam ga da li možda oni u bendu imaju neki broj karata koje mogu podijeliti jer da ja i najbolja frendica idemo za Veronu, koja je bila rasprodana 4 mjeseca prije, i s obzirom da nemamo karte, da li nam on može srediti... bez da je trepnuo, samo se okrenuo svom bodyguardu (svaki član ima svog) i rekao daj zapiši njeno ime i prezime na guest listu... i tak je i bilo... došle do verone i pronašle svoje ime na guest listi... strašno... :)
    3) Milano - e na tom koncertu su odsvirali Garden, meni najjača pjesma zbog koje sam počela slušati PJ, pa ga zato svrstavam na ovu listu... :)

    i tak... drago mi je da nas ima toliko... ma bit će nam opet super... ljudi, štedite lovu za koncerte jer će vam to sigurno biti jedno od najljepših iskustava u životu... i idite na što više koncerata... nemojte na njima štediti, štedite za njih... sa tom pametnom, idem i pozdravljam... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Options
    Jammin909Jammin909 Posts: 888
    http://en.wikipedia.org/wiki/Belgrade_Arena

    Check out the upcoming events!!
    The less you know, the more you believe.
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    2) Ljubljana - ma dečki su napravili show prije koncerta i to je bilo zakon... vjerovali ili ne, čak sam i pričala sa Eddiem i Mikom... Eddie mi je sam prišao, rukovali smo se i onda mi je rekao "Hey, I saw you! You've been doing a great job. Thank you". Skužio me na koncertima prije jer sam uvijek bila u prvom redu, drito ispred Mikea, i tak smo si malo pospikali... ma nemreš vjerovati... čovjek je zapravo jako sramežljiv i malo povučen, ali sa tolikom snagom... ma divan je... a i Mike mi je bio zakon... sa njim sam razmijenila cigaretu... ja sam njemu dala ronhill, a on je meni dao svoj marlboro light. naravno, on je moju odmah zapalio, ali ja njegovu imam još danas... :) samo 5,5 godina... i još nešto... dok sam pričala sa Mikeom, pitala sam ga da li možda oni u bendu imaju neki broj karata koje mogu podijeliti jer da ja i najbolja frendica idemo za Veronu, koja je bila rasprodana 4 mjeseca prije, i s obzirom da nemamo karte, da li nam on može srediti... bez da je trepnuo, samo se okrenuo svom bodyguardu (svaki član ima svog) i rekao daj zapiši njeno ime i prezime na guest listu... i tak je i bilo... došle do verone i pronašle svoje ime na guest listi... strašno... :)
    3) Milano - e na tom koncertu su odsvirali Garden, meni najjača pjesma zbog koje sam počela slušati PJ, pa ga zato svrstavam na ovu listu... :)

    i tak... drago mi je da nas ima toliko... ma bit će nam opet super... ljudi, štedite lovu za koncerte jer će vam to sigurno biti jedno od najljepših iskustava u životu... i idite na što više koncerata... nemojte na njima štediti, štedite za njih... sa tom pametnom, idem i pozdravljam... :)


    :eek: ajme, ajme, pa ti si imala bliski susret sa deckima!!! :eek: Ma super, bas mi je drago da je netko od tu upoznao PJ hehe. Uvijek cujem price kako ih ljudi sretnu slucajno, sto je zbilja sreca. Tesko da ih se moze negdje uloviti nakon ili prije koncerta...kad se najmanje nadas...i eto ih.
    Ja sam, nazalost, propustila ping-pong pred Tivolijem, kasno smo dosli, taman prije nego su se vrata otvorila i odmah smo krenuli unutra. Ah, drugi put vise srece. Nadam se da cu ovaj put ici na malo vise koncerata, 2000. sam samo u Ljubljani bila... Moj prvi koncert ikada, ej, jos sam bila klinka, tek 17... hehe
    Sada ciljam Ljubljanu sigurno, ako dodju u ZG, mozda u Beograd, a ne bi bilo lose ni do Praga otici, te do Verone, koja je dosta blizu, a onda i Milano tu odmah uskace. A ovo ostalo cemo vidjeti. Neka prvo decki dovrse taj album, odrede gdje ce svirati (i kada), i objave turneju, a onda cemo isplanirat sve. A ja vec stedim pomalo, da... Samo se nadam da cu biti ovdje, jer ako opet idem u USA (nije jos sigurno), a oni dodju ovdje za to vrijeme, onda ce mibiti zao...Nadam se da se sve posloziti kako treba. Ja mislim pozitivno, i nadam se skorim vijestima o albumu i turneji... Ljudi, cujemo se, vidimo se ovuda i kad pocnu koncerti, hehe :)

    peace,

    Sidonija
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Jammin909 wrote:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Belgrade_Arena

    Check out the upcoming events!!

    Yeah, we heard about it. And we've already discussed about it...we're all so pshyched about that and if they decide to play any other cities around here (Croatia, Slovenia, Bosnia & Herzegovina, Macedonia, Serbia).
    I can't wait till the tour starts, but first thing's first: the album, tour announcement, craziness about buying tix and planning the trip, hehe, and then the TOUR! :)

    If I recall corectly, you're somewhere in Europe right now, and you'll prolly will be for the album/tour. Are you planning o hitting some shows? Sure you do, but what you had in mind? :) Which cities and how many?
    I'll try to get to at least 2, if not 5 shows. :eek: That would be cool, and the magic number of shows attended would then be 8 (my favorite number,hehe)...Depends when and where are gonna be, and how much money will I save/earn till then... :cool:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    jurasica wrote:
    a eto i mene... :) ja nisam nova, ali me nije bilo par godina... čovjek se zaposli i ode sve kvragu... bit će bolje ove godine... :) ja sam bila u Budimpešti 1996. a 2000. na 7 koncerata - od Praga do Milana - i koliko ja znam, bila sam na 3 najbolja koncerta te godine u Europi...
    1) Katowice 2 - bilo jako malo ljudi u dvorani, jer je dan prije isto bio tamo koncert, i bilo je strašno intimno... ma neopisivo...
    2) Ljubljana - ma dečki su napravili show prije koncerta i to je bilo zakon... vjerovali ili ne, čak sam i pričala sa Eddiem i Mikom... Eddie mi je sam prišao, rukovali smo se i onda mi je rekao "Hey, I saw you! You've been doing a great job. Thank you". Skužio me na koncertima prije jer sam uvijek bila u prvom redu, drito ispred Mikea, i tak smo si malo pospikali... ma nemreš vjerovati... čovjek je zapravo jako sramežljiv i malo povučen, ali sa tolikom snagom... ma divan je... a i Mike mi je bio zakon... sa njim sam razmijenila cigaretu... ja sam njemu dala ronhill, a on je meni dao svoj marlboro light. naravno, on je moju odmah zapalio, ali ja njegovu imam još danas... :) samo 5,5 godina... i još nešto... dok sam pričala sa Mikeom, pitala sam ga da li možda oni u bendu imaju neki broj karata koje mogu podijeliti jer da ja i najbolja frendica idemo za Veronu, koja je bila rasprodana 4 mjeseca prije, i s obzirom da nemamo karte, da li nam on može srediti... bez da je trepnuo, samo se okrenuo svom bodyguardu (svaki član ima svog) i rekao daj zapiši njeno ime i prezime na guest listu... i tak je i bilo... došle do verone i pronašle svoje ime na guest listi... strašno... :)
    3) Milano - e na tom koncertu su odsvirali Garden, meni najjača pjesma zbog koje sam počela slušati PJ, pa ga zato svrstavam na ovu listu... :)

    i tak... drago mi je da nas ima toliko... ma bit će nam opet super... ljudi, štedite lovu za koncerte jer će vam to sigurno biti jedno od najljepših iskustava u životu... i idite na što više koncerata... nemojte na njima štediti, štedite za njih... sa tom pametnom, idem i pozdravljam... :)

    Dakle....
    Pročitah sve ovo bez daha.....
    Mogu ti reći da si veoma srećna osoba....ako ja budem imala iole neki kontakt sa njima, posebno sa EDDIJEM (!!!), mislim da ću biti najsrećnija osoba u Univerzumu....Zato, svaka ti čast!!! ;)

    "...WAITING DROVE ME MAD......"
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    E, draga, što se tiče škole-kaže se da se ceo život uči. Tako da, osmeh na lice i -U Č I ! :) Što se tiče smaranja u gradu, to je, na žalost, neizbežno u ovoj zemlji. Jedini spas bio bi neki velegrad. I hope so....
    Što se tiče pesama izbor ti je cool, posebno mi je drago što slušaš i Crazy Mary- ta pesma izaziva poseban feeling u meni; Edddie je zaista totalni -crazy -kako je peva.....uffff....bolje da i ne komentarišem :).....
    A para- koliko god da imaš-uvek ti bude malo...
    Zato-vidimo se ovog leta u Beogradu!!!
    SEE YOU THIS SUMMER IN BELGRADE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    LONG LIVE PEARL JAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    VIDECEMO SE U PRVIM REDOVIMA!!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    PJ17MKD wrote:
    Zdravo Tina...
    soglasujem se s Tinom da trebamo kad tad pisati i nesto na Engleskome ali nije to vrlo vazno ... dosao sam do jos jednu ideju... Tina , ukoliko mozes mislim da treba da uradis edit na ime koje si dala na threadu ... mislim da bi bilo vrlo bolje da se thread zove isto so mali nastavak : "Pearl Jam in Belgrade (Serbia)! ... pitas me zasto ... zato sto mislim da ima neki mal gradic u Americi ili podrucje koje se zove Belgrade i steta je da neko na bordu poistovetuje nas Belgrad sa ovo drugo ... nisam dali je ideja bas dobra ali ukoliko mislis da je i ostali nek kazu pa moze da budemo tacniji oko ovoga i sigurniji da ko bilo kad prochita thread zna za koji Belgrad se govori ...

    cao

    p.s. nemoj smatrati da je Eddie to uradio sa glavom ... prochitaj moj prethodni post...

    plus znam da sam prochitao u intervju da je Eddie to uradio kao protest , njegov licni protest protiv politiku njegovoj drzavi... mislim da je javno rekao za to kad je citao njegov govor na VH1(bio je spiker) za Ramones kad su oni bili primjeni u Hall Of Fame, 2002re... plus je toj godini bio na Havaji gde je upoznao Boom, a to sto je napravio Mohavk frizuru mu je bio jos jedan plus zato sto skoro niko ga nije prepoznavao, ovo je sve on rekao, nije samo moje mislenje...
    ma,ok slazem se...pa tacno ne znaju svi gde je bg...
    ok uradicu...

    ma ne smatram da je obrijao glavu nego,ja bih volela da je istina da posecuje forum...
    pozdrav!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    jurasica wrote:
    a eto i mene... :) ja nisam nova, ali me nije bilo par godina... čovjek se zaposli i ode sve kvragu... bit će bolje ove godine... :) ja sam bila u Budimpešti 1996. a 2000. na 7 koncerata - od Praga do Milana - i koliko ja znam, bila sam na 3 najbolja koncerta te godine u Europi...
    1) Katowice 2 - bilo jako malo ljudi u dvorani, jer je dan prije isto bio tamo koncert, i bilo je strašno intimno... ma neopisivo...
    2) Ljubljana - ma dečki su napravili show prije koncerta i to je bilo zakon... vjerovali ili ne, čak sam i pričala sa Eddiem i Mikom... Eddie mi je sam prišao, rukovali smo se i onda mi je rekao "Hey, I saw you! You've been doing a great job. Thank you". Skužio me na koncertima prije jer sam uvijek bila u prvom redu, drito ispred Mikea, i tak smo si malo pospikali... ma nemreš vjerovati... čovjek je zapravo jako sramežljiv i malo povučen, ali sa tolikom snagom... ma divan je... a i Mike mi je bio zakon... sa njim sam razmijenila cigaretu... ja sam njemu dala ronhill, a on je meni dao svoj marlboro light. naravno, on je moju odmah zapalio, ali ja njegovu imam još danas... :) samo 5,5 godina... i još nešto... dok sam pričala sa Mikeom, pitala sam ga da li možda oni u bendu imaju neki broj karata koje mogu podijeliti jer da ja i najbolja frendica idemo za Veronu, koja je bila rasprodana 4 mjeseca prije, i s obzirom da nemamo karte, da li nam on može srediti... bez da je trepnuo, samo se okrenuo svom bodyguardu (svaki član ima svog) i rekao daj zapiši njeno ime i prezime na guest listu... i tak je i bilo... došle do verone i pronašle svoje ime na guest listi... strašno... :)
    3) Milano - e na tom koncertu su odsvirali Garden, meni najjača pjesma zbog koje sam počela slušati PJ, pa ga zato svrstavam na ovu listu... :)

    i tak... drago mi je da nas ima toliko... ma bit će nam opet super... ljudi, štedite lovu za koncerte jer će vam to sigurno biti jedno od najljepših iskustava u životu... i idite na što više koncerata... nemojte na njima štediti, štedite za njih... sa tom pametnom, idem i pozdravljam... :)
    jaooooooooooo....je ne peux pas croire!!!!
    ne mogu da verujem da tako opusteno pricate o tome!!!!
    jao blago tebi...e ,sad sam ljubomorna....uh..ja ih jos uvek nisam videla i cula uzivo a ti pricala sa njima!!!blago tebi...
    a jel mogu ja na sledeci koncert sa tobom?pliz,pliz,pliz...:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Dakle....
    Pročitah sve ovo bez daha.....
    Mogu ti reći da si veoma srećna osoba....ako ja budem imala iole neki kontakt sa njima, posebno sa EDDIJEM (!!!), mislim da ću biti najsrećnija osoba u Univerzumu....Zato, svaka ti čast!!! ;)

    "...WAITING DROVE ME MAD......"
    ...you`re finally here and i`m a mess...
    pripremam se za njihov dolazak...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    pozdrav iz BIH svim jamovcima sa ex-Yu prostora
    posto sam novi ovdje samo da se prijavim ........ ja sam na ovom " receptu" prabake Pearl vec nekih 13 godina i stvarno je extra ovaj Jam ....... nikad ga dosta
    poseban pozdrav ljudima sa koncerta u Ljubljani 2000 ........ bio sam sa vama i bilo je extra nadam se da se vidimo opet


    " keep on rockin in the free world "


    Ljubljana - 19/6/00
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pozdrav iz BIH svim jamovcima sa ex-Yu prostora
    posto sam novi ovdje samo da se prijavim ........ ja sam na ovom " receptu" prabake Pearl vec nekih 13 godina i stvarno je extra ovaj Jam ....... nikad ga dosta
    poseban pozdrav ljudima sa koncerta u Ljubljani 2000 ........ bio sam sa vama i bilo je extra nadam se da se vidimo opet


    " keep on rockin in the free world "


    Ljubljana - 19/6/00

    Hello! *waves*
    Dobro nam dosao! :)
    Drago mi je da nas ima svakim danom sve vise... Vidjet cemo se svi, sigurno, na ovoj turneji... I jos cemo se organizirati...dosta ljudi bi sigurno na 2-3 koncerta, mozda i vise :) Ajde, navrati, tu smo stalno (bar ja)... i pricamo tu i tamo o PJ, hehe. :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    jurasicajurasica Posts: 1,534
    tinna wrote:
    jaooooooooooo....je ne peux pas croire!!!!
    ne mogu da verujem da tako opusteno pricate o tome!!!!
    jao blago tebi...e ,sad sam ljubomorna....uh..ja ih jos uvek nisam videla i cula uzivo a ti pricala sa njima!!!blago tebi...
    a jel mogu ja na sledeci koncert sa tobom?pliz,pliz,pliz...:)

    moram reagirati na ovo... da PJ ekipa nije tako normalna, ne be oni ni tako slobodno pričali s fanovima... nisam ja posebna, samo sam bila na više koncerata... kad me pozovu na stage da pjevam s njima, e to će biti nešto... :) osjećaj koji te preplavi kad ih prvi put čuješ live je ono što nikad više nećeš doživjeti... ja sam u Budimpešti zaplakala kad su izašli na stage i počeli svirati jer mi je bilo nevjerovatno da oni sad tu stoje ispred mene i sviraju... i opet, 2000. kad sam putovala u Prag na moj prvi koncert te godine... ma to je ono najbitnije... taj osjećaj koji u tebi budi njihova muzika... postoji još gro bendova koje cijenim zato što su zakon, ali plačem samo na PJ... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    http://www.petitiononline.com/pjeurope/petition.html

    Jeste svi ovo vidjeli i potpisali? :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    jurasica wrote:
    moram reagirati na ovo... da PJ ekipa nije tako normalna, ne be oni ni tako slobodno pričali s fanovima... nisam ja posebna, samo sam bila na više koncerata... kad me pozovu na stage da pjevam s njima, e to će biti nešto... :) osjećaj koji te preplavi kad ih prvi put čuješ live je ono što nikad više nećeš doživjeti... ja sam u Budimpešti zaplakala kad su izašli na stage i počeli svirati jer mi je bilo nevjerovatno da oni sad tu stoje ispred mene i sviraju... i opet, 2000. kad sam putovala u Prag na moj prvi koncert te godine... ma to je ono najbitnije... taj osjećaj koji u tebi budi njihova muzika... postoji još gro bendova koje cijenim zato što su zakon, ali plačem samo na PJ... :)


    I ja sam plakala u Budimpešti (u prvom redu, naravno ispred Eddija!!) i nakon povratka kući, zaglavila kod čika doce- dijagnoza: katastrofalna upala glasnih žica! Ljudi moji, nisam ispuštala glasa preko dve nedelje...totalni muk....kao riba na suvom, ne možete to da pojmite!
    But, I'm still alive!
    Pozdrv...

    :)
    p.s. plakaćemo i smejaćemo se i pevaćemo svi zajedno ovog leta u Beogradu!!!!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
Sign In or Register to comment.