Options

Pearl Jam in Zagreb!

189111314860

Comments

  • Options
    Imate li spisak omiljenih pesama koje bi ste voleli da cujete nadam sa na koncertu u Bgu? I ako bi me svaka pesma obradovala ipak da izdvojim par koje bih bas volele da cujem:

    Black
    Jeremy
    Porch
    Rearviewmirror
    Nothingman
    Corduroy
    Do The Evolution
    Given To Fly
    Wishlist
    Save You
    I'm Mine
    Angel
    Sad
    Last Kiss
    I Got Id (Shit)
    Footsteps
    Long Road
    State Of Love And Trust
    .
    .
    .
    Why are you hitting yourself? C'mon hit me instead.
  • Options
    blackpearl wrote:
    Imate li spisak omiljenih pesama koje bi ste voleli da cujete nadam sa na koncertu u Bgu? I ako bi me svaka pesma obradovala ipak da izdvojim par koje bih bas volele da cujem:

    Black
    Jeremy
    Porch
    Rearviewmirror
    Nothingman
    Corduroy
    Do The Evolution
    Given To Fly
    Wishlist
    Save You
    I'm Mine
    Angel
    Sad
    Last Kiss
    I Got Id (Shit)
    Footsteps
    Long Road
    State Of Love And Trust
    .
    .
    .
    Bilo šta da sviraju biće dobro.Oni su jedini bend od kojih mi se sviđa 99% pesama
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    dreadisdreadis Posts: 109
    Pa, zar ima i taj 1% što ti se ne sviđa? Možda kod nekih drugih bendova, ali kod PJ-a nikada. Svaka njihova pjesma dođe k'o svetinja! Pjesme koje više slabo k'o sluša i spominje, kao npr: Girl, Daddy, Angel, Out of my mind, Fuck me in the brain, Hold me, Moon song, Open road itd itd....
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • Options
    dreadis wrote:
    Pa, zar ima i taj 1% što ti se ne sviđa? Možda kod nekih drugih bendova, ali kod PJ-a nikada. Svaka njihova pjesma dođe k'o svetinja! Pjesme koje više slabo k'o sluša i spominje, kao npr: Girl, Daddy, Angel, Out of my mind, Fuck me in the brain, Hold me, Moon song, Open road itd itd....
    Nisam bio matematički precizan ali pod tih 1% podrazumevam pesmu Stupid Mop koju nikako ne razumem,pa je zbog toga nikad ne slušam
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    Slazem se sa Nikolom, em je "stupid" em je "mop"! Ali dozvoljeno je i njima tako nesto jednom u 10 godina.

    Inace, ja bih da cujem sveee! Nemoguce ali nema veze!!! Skoro sam cula komentar da su na koncertu u Madison Square Gardenu "odradili" Jeremiju... Nisam cula taj snimak ali ne verujem...
    the smallest oceans still give big big waves
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    meelennah wrote:
    Ljudi, pa da li neko sa sigurnoscu moze da potvrdi dolaze li drugari iz Sijetla? Ja sam Milena iz Kragujevca i vgledala sam ih '96. u Budimpesti (to mi je bio poklon za 18. rodjendan). Ne smem jos da se radujem a tako bih htela...
    pa nista nije sto posto sigurno ali mi se nadamo da ce doci...
    kazu da je u pitanju 12. jun
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    ja_nikola wrote:
    Bilo šta da sviraju biće dobro.Oni su jedini bend od kojih mi se sviđa 99% pesama
    i kod mene je isti slucaj!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    dreadis wrote:
    Pa, zar ima i taj 1% što ti se ne sviđa? Možda kod nekih drugih bendova, ali kod PJ-a nikada. Svaka njihova pjesma dođe k'o svetinja! Pjesme koje više slabo k'o sluša i spominje, kao npr: Girl, Daddy, Angel, Out of my mind, Fuck me in the brain, Hold me, Moon song, Open road itd itd....
    hm...pa...da...uh..ustvari se slazem i sa ovim iskazom!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    ja_nikola wrote:
    Nisam bio matematički precizan ali pod tih 1% podrazumevam pesmu Stupid Mop koju nikako ne razumem,pa je zbog toga nikad ne slušam
    da, pesma mi je bezveze,uvek izbegavam da je poslusam..
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    SRECNA NOVA 2006. GODINA!
    ZELIM VAM SVIMA SVE NAJLEPSE I NEK VAM SE SVE ZELJE ISPUNE!(ukljucujuci da vide Pearl Jam- za one koji nisu)
    TAKODJE PUNO ZDRAVLJA,LJUBAVI I SRECE!!!!

    HAPPY NEW 2006.
    ALL BEST WISHES AND I WISH FOR THOSE WHO HAVENT TO SEE PEARL JAM ALIVE!
    AND ALSO HEALTH,LOVE AND HAPPINES!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    ripkidripkid Posts: 67
    Srecna vam svima nova 2006 godina.Nadam se da cemo videti PJ na ex-yu prostorima na leto.Elem "komuna" je jedina agencija koja se za sada kod nas bavi dovodjenjem da kazem velikih bendova.Pearl jam kostaju mnogo i traze se adekvatni uslovi za njihovu svirku zato pregovori jos nisu privedeni kraju verovatno a i ceka se potrvrda PJ menagera o tacnom datumu.Nadajmo se nekoj dobrom prostoru mada cisto sumljam da ce biti stadion Partizana kako ovde neko pomenu..heh
    Inace ja takodje vodim jednu malu booking agenciju ali mahom organizujem punk/hardcore bendove.Hteo sam pokrenuti novu agenciju za dovodjenje iskljucivo alternativnih rock bandova,videcemo sta ce biti od toga,za sada je sve zamisao i treba razraditi ideju,mozda neke koncerte prepustim drugima.U kontaktu sam sa nekim booking agentima tako da mozda ocekujte i Sonic Youth sledece godine,Radiohead...
    Eddiju i ekipi cu preneti vase pozdrave ako uspem da dodjem do njega na svirci u Beogradu a verujem da nece biti neki veliki problem...
    Mozda se desi da organizujemo neki after party posle PJ koncerta na "tajnoj" lokaciji..hehe ali otom potom...
    Na koncertu ocekujte dosta pesama sa novog albuma tako da se ne nadajte raznoraznoj set listi iako bih ja voleo svasta da cujem..:)

    @bettergirl_sarah

    bolje organizuj ex-yu fan ekipi neke VIP propusnice heheh....snaci cemo/cete se za tour bus lako.

    p.s Ko je ovde iz Beograda??
    live to win
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    tzumi wrote:
    Srecna vam svima nova 2006 godina.Nadam se da cemo videti PJ na ex-yu prostorima na leto.Elem "komuna" je jedina agencija koja se za sada kod nas bavi dovodjenjem da kazem velikih bendova.Pearl jam kostaju mnogo i traze se adekvatni uslovi za njihovu svirku zato pregovori jos nisu privedeni kraju verovatno a i ceka se potrvrda PJ menagera o tacnom datumu.Nadajmo se nekoj dobrom prostoru mada cisto sumljam da ce biti stadion Partizana kako ovde neko pomenu..heh
    Inace ja takodje vodim jednu malu booking agenciju ali mahom organizujem punk/hardcore bendove.Hteo sam pokrenuti novu agenciju za dovodjenje iskljucivo alternativnih rock bandova,videcemo sta ce biti od toga,za sada je sve zamisao i treba razraditi ideju,mozda neke koncerte prepustim drugima.U kontaktu sam sa nekim booking agentima tako da mozda ocekujte i Sonic Youth sledece godine,Radiohead...
    Eddiju i ekipi cu preneti vase pozdrave ako uspem da dodjem do njega na svirci u Beogradu a verujem da nece biti neki veliki problem...
    Mozda se desi da organizujemo neki after party posle PJ koncerta na "tajnoj" lokaciji..hehe ali otom potom...
    Na koncertu ocekujte dosta pesama sa novog albuma tako da se ne nadajte raznoraznoj set listi iako bih ja voleo svasta da cujem..:)

    @bettergirl_sarah

    bolje organizuj ex-yu fan ekipi neke VIP propusnice heheh....snaci cemo/cete se za tour bus lako.

    p.s Ko je ovde iz Beograda??

    aaaa....ne mogu da verujem da ovako `ladno prica o tome da ce preneti eddieju pozdrave...pa ja ih jos nikada nisam ni videla uzivo!blago tebi ako si u tolikoj moci da mozes da pricas sa njima...
    ja bih volela da sviraju stare stvari,mislim nove su ok,ali eto...

    a,da te vip kartice bi mozda bile bolje...mislite o tome...
    pozdrav...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tzumi wrote:
    Srecna vam svima nova 2006 godina.Nadam se da cemo videti PJ na ex-yu prostorima na leto.Elem "komuna" je jedina agencija koja se za sada kod nas bavi dovodjenjem da kazem velikih bendova.Pearl jam kostaju mnogo i traze se adekvatni uslovi za njihovu svirku zato pregovori jos nisu privedeni kraju verovatno a i ceka se potrvrda PJ menagera o tacnom datumu.Nadajmo se nekoj dobrom prostoru mada cisto sumljam da ce biti stadion Partizana kako ovde neko pomenu..heh
    Inace ja takodje vodim jednu malu booking agenciju ali mahom organizujem punk/hardcore bendove.Hteo sam pokrenuti novu agenciju za dovodjenje iskljucivo alternativnih rock bandova,videcemo sta ce biti od toga,za sada je sve zamisao i treba razraditi ideju,mozda neke koncerte prepustim drugima.U kontaktu sam sa nekim booking agentima tako da mozda ocekujte i Sonic Youth sledece godine,Radiohead...
    Eddiju i ekipi cu preneti vase pozdrave ako uspem da dodjem do njega na svirci u Beogradu a verujem da nece biti neki veliki problem...
    Mozda se desi da organizujemo neki after party posle PJ koncerta na "tajnoj" lokaciji..hehe ali otom potom...
    Na koncertu ocekujte dosta pesama sa novog albuma tako da se ne nadajte raznoraznoj set listi iako bih ja voleo svasta da cujem..:)

    @bettergirl_sarah

    bolje organizuj ex-yu fan ekipi neke VIP propusnice heheh....snaci cemo/cete se za tour bus lako.

    p.s Ko je ovde iz Beograda??


    Verujem, tj. sigurna sam da nikome nece smetati da cuje novi album uzivo. Isto tako mislim (u stvari znam 100%) da Pearl Jam dobro zna gde dolazi i da nece uskratiti fanove za stare pesme. Meni je svejedno. Ja sam od onih koji vole SVE njihove albume i jedva cekam taj 12. jun kao potencijalni datum koncerta. Isto tako, nikad ne bih mogla da kazem da je PJ jedan od onih bendova koji traze mnogo za svirku. Ej, pa oni su se bre ceo zivot borili za nize cene karata i rat su poveli protiv Ticketmastera... doduse nekada davno, sad cujem da su se sporazumeli i da imaju nekakvu saradnju... IPAK, mislim da koliko god da traze nije mnogo!!!
    BTW "tajna" lokacija zvuci zanimljivo ali polako, polako... Neka oni prvo kazu sudbonosno "DA" za taj koncert pa cemo posle lako.
    the smallest oceans still give big big waves
  • Options
    Da dodam još nešto što sam pročitao u novinama:
    Ako sve bude teklo po planu koncert će biti održan u Areni koja se otvara u aprilu.
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • Options
    ripkidripkid Posts: 67
    Pa ne verujem da cemo biti uskraceni mnogo sto se tice starih pesama....cak sta vise mozemo da ocekujemo neka iznenadjenja na koncertu a njima je verovatno posebno osecanje da sviraju u Srbiji....Inace cini mi se da sam negde pomenuo a to je PJ traze izmedju 200.000$ - 250.000$ po koncertu sto je za nase uslove mnogo mada verovatno da su spustili cenu.Takva cifra moze da prodje u nekim zapadnim evropskim zemljama i u Usa..Arena je super prostor samo mislim da je veliki rizik organizatora zbog nedovoljnog broja ljudi koji se moze pojaviti u istoj ali zato mozemo da ocekujemo prvoklasno ozvucenje i uopste sjajnu atmosferu;)

    @Tinna

    Nadam se da cu biti u mogucnosti da pricam makar sa nekim od njih posto security zna da pravi problem u backstage-u malo sto se tice toga.Sta cu...heh to je moja sreca....
    live to win
  • Options
    tzumi wrote:
    Srecna vam svima nova 2006 godina.Nadam se da cemo videti PJ na ex-yu prostorima na leto.Elem "komuna" je jedina agencija koja se za sada kod nas bavi dovodjenjem da kazem velikih bendova.Pearl jam kostaju mnogo i traze se adekvatni uslovi za njihovu svirku zato pregovori jos nisu privedeni kraju verovatno a i ceka se potrvrda PJ menagera o tacnom datumu.Nadajmo se nekoj dobrom prostoru mada cisto sumljam da ce biti stadion Partizana kako ovde neko pomenu..heh
    Inace ja takodje vodim jednu malu booking agenciju ali mahom organizujem punk/hardcore bendove.Hteo sam pokrenuti novu agenciju za dovodjenje iskljucivo alternativnih rock bandova,videcemo sta ce biti od toga,za sada je sve zamisao i treba razraditi ideju,mozda neke koncerte prepustim drugima.U kontaktu sam sa nekim booking agentima tako da mozda ocekujte i Sonic Youth sledece godine,Radiohead...
    Eddiju i ekipi cu preneti vase pozdrave ako uspem da dodjem do njega na svirci u Beogradu a verujem da nece biti neki veliki problem...
    Mozda se desi da organizujemo neki after party posle PJ koncerta na "tajnoj" lokaciji..hehe ali otom potom...
    Na koncertu ocekujte dosta pesama sa novog albuma tako da se ne nadajte raznoraznoj set listi iako bih ja voleo svasta da cujem..:)

    @bettergirl_sarah

    bolje organizuj ex-yu fan ekipi neke VIP propusnice heheh....snaci cemo/cete se za tour bus lako.

    p.s Ko je ovde iz Beograda??



    Hey, Tzumi!
    Pa ja nešto kontam da si TI dovoljno moćan za pribavljanje tih VIP propusnica,ha? Što se tiče TOUR BUS-a, izgleda da ispadoh "najgora". Ne znam zašto je većina tako skeptična prema toj lepoj priči, al', nema veze, ja sam sanjalica koja ostvaruje svoje snove!

    MORE IZOBILJA, RADOSTI, LJUBAVI, SEXA, PARA, USPEHA I PEARL JAM-a U NOVOJ 2006.OJ ŽELIM VAM JA- SANJALICA KOJA JE UVEK BUDNA! KISS!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    meelennah wrote:
    Verujem, tj. sigurna sam da nikome nece smetati da cuje novi album uzivo. Isto tako mislim (u stvari znam 100%) da Pearl Jam dobro zna gde dolazi i da nece uskratiti fanove za stare pesme. Meni je svejedno. Ja sam od onih koji vole SVE njihove albume i jedva cekam taj 12. jun kao potencijalni datum koncerta. Isto tako, nikad ne bih mogla da kazem da je PJ jedan od onih bendova koji traze mnogo za svirku. Ej, pa oni su se bre ceo zivot borili za nize cene karata i rat su poveli protiv Ticketmastera... doduse nekada davno, sad cujem da su se sporazumeli i da imaju nekakvu saradnju... IPAK, mislim da koliko god da traze nije mnogo!!!
    BTW "tajna" lokacija zvuci zanimljivo ali polako, polako... Neka oni prvo kazu sudbonosno "DA" za taj koncert pa cemo posle lako.
    Slazem se.
    i ja volim sve albume,ali bih nekako volela da vise sviraju stare stvari i verujem da nas nece uskratiti tog zadovoljstva.za cenu se nikad nisam ni brinula jer mi je dobro poznata njihova borba sa gore pomenutim ticketmasterom..njima je stalo do svojih fanova, tako da mislim da ce cene biti solidne i odgovarati nasim uslovima...ako ne ,svejedno ja cu se potruditi da skupim kintu,samo da ih vidim...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    ja_nikola wrote:
    Da dodam još nešto što sam pročitao u novinama:
    Ako sve bude teklo po planu koncert će biti održan u Areni koja se otvara u aprilu.
    da,ja sam to procitala uz prve vesti o njihovom mogucem dolasku
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    tzumi wrote:
    Pa ne verujem da cemo biti uskraceni mnogo sto se tice starih pesama....cak sta vise mozemo da ocekujemo neka iznenadjenja na koncertu a njima je verovatno posebno osecanje da sviraju u Srbiji....Inace cini mi se da sam negde pomenuo a to je PJ traze izmedju 200.000$ - 250.000$ po koncertu sto je za nase uslove mnogo mada verovatno da su spustili cenu.Takva cifra moze da prodje u nekim zapadnim evropskim zemljama i u Usa..Arena je super prostor samo mislim da je veliki rizik organizatora zbog nedovoljnog broja ljudi koji se moze pojaviti u istoj ali zato mozemo da ocekujemo prvoklasno ozvucenje i uopste sjajnu atmosferu;)

    @Tinna

    Nadam se da cu biti u mogucnosti da pricam makar sa nekim od njih posto security zna da pravi problem u backstage-u malo sto se tice toga.Sta cu...heh to je moja sreca....

    pa ja mislim da cena nece biti visoka,mislim valjda znaju za nase mnooogo lose uslove...
    a jel mogu ja da se udam za tebe,pa da zajedno pricamo sa njima?:)
    ionako cu ja dotle napuniti 18 godina,pa mi ne treba dozvola roditelja....:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    tinnatinna Posts: 391
    Hey, Tzumi!
    Pa ja nešto kontam da si TI dovoljno moćan za pribavljanje tih VIP propusnica,ha? Što se tiče TOUR BUS-a, izgleda da ispadoh "najgora". Ne znam zašto je većina tako skeptična prema toj lepoj priči, al', nema veze, ja sam sanjalica koja ostvaruje svoje snove!

    MORE IZOBILJA, RADOSTI, LJUBAVI, SEXA, PARA, USPEHA I PEARL JAM-a U NOVOJ 2006.OJ ŽELIM VAM JA- SANJALICA KOJA JE UVEK BUDNA! KISS!
    hej,pa ja te podrzavam u organizovanju Tour busa! svidja mi se ideja, i ja cu da ti , koliko je u mojoj moci, pomognem,ako zelis...
    a posto ste i ti i tzumi bar priblizno isto mocni, aj probajte nesto sa tim VIP propusnicama...pliz?
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Options
    ripkidripkid Posts: 67
    Pazite ovako da se razumemo.VIP propusnice obicno kostaju puno i mislim da mogu da se nabave na dan koncerta kao i preko fan club-a u ovom slucaju ten club-a.Secam se da je tako bilo sa Metallicom.One vam omogucavaju da budete u prvim redovima na koncertu i eventualno da se slikate sa clanovima benda i da uzimate autograme istih,neki merch mozda itd.Elem ja nisam mocan i ne znam ljude iz Komune kao BetterGirl_Sarah ali preko nekih veza bi verovatno dobio svoj VIP pass ili bi se pak nasao na bini,backstage-u itd.
    Samo da napomenem da sam ja hteo da organizujem Pearl Jam koncert u Beogradu i bio sam u kontaktu sa njihovom booking agentima koji su cekali moj odgovor i kada sam cimao ljude da mi pomognu niko nije hteo od nasih agencija.To je bilo tacno pre 6-7 meseci.A evo Komuna ili ta neka SFL agencija sada hoce da ih dovede,ocigledno jel misle da ce da izvuku neki kesh od Pearl jam-a.Garantujem da to ne rade iz zadovoljstva i zato sto vole bend.Jbg i nekako mi je krivo jel znam da sam ja kojim slucajem organizaovao koncert podelio bih sigurno odredjeni broj VIP propusnica fanovima pa tako i vama na forumu...no dobro bice valjda prilike za nesto drugo...
    live to win
  • Options
    veddermanvedderman Posts: 799
    tzumi wrote:
    Pazite ovako da se razumemo.VIP propusnice obicno kostaju puno i mislim da mogu da se nabave na dan koncerta kao i preko fan club-a u ovom slucaju ten club-a.Secam se da je tako bilo sa Metallicom.One vam omogucavaju da budete u prvim redovima na koncertu i eventualno da se slikate sa clanovima benda i da uzimate autograme istih,neki merch mozda itd.Elem ja nisam mocan i ne znam ljude iz Komune kao BetterGirl_Sarah ali preko nekih veza bi verovatno dobio svoj VIP pass ili bi se pak nasao na bini,backstage-u itd.
    Samo da napomenem da sam ja hteo da organizujem Pearl Jam koncert u Beogradu i bio sam u kontaktu sa njihovom booking agentima koji su cekali moj odgovor i kada sam cimao ljude da mi pomognu niko nije hteo od nasih agencija.To je bilo tacno pre 6-7 meseci.A evo Komuna ili ta neka SFL agencija sada hoce da ih dovede,ocigledno jel misle da ce da izvuku neki kesh od Pearl jam-a.Garantujem da to ne rade iz zadovoljstva i zato sto vole bend.Jbg i nekako mi je krivo jel znam da sam ja kojim slucajem organizaovao koncert podelio bih sigurno odredjeni broj VIP propusnica fanovima pa tako i vama na forumu...no dobro bice valjda prilike za nesto drugo...

    Ove ulaznice preko Ten Cluba može nabavit samo koji ima tekuči membership. Ulaznice nisu drage, so cenejše, ulaznice vam omogucavaju da budete u prvim redovima na koncertu. Garantiram vam da nečete dobit nikakvih VIP ulaznica, jer sam ja to htio kupiti, pa so rekli da ovo nije možno.

    Cheers
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • Options
    Sve najbolje u 2006!!!
    Želim vam da budete dobrog ZDRAVLJA (treba izdržati dva sata u euforičnoj masi na junskom koncertu Pearl Jam-a u BG), SREĆE (bilo bi lepo probiti se u prve redove a još lepše slikati se sa Edijem i ekipom), PARA (nadam se da nijednom pravom poštovaocu njihove muzike neće zafaliti kinta za ulaznicu ili PJ disk tj. novi album) i najvažnije LJUBAVI (da ne budete sami na koncertu)! ŽIVELI!!!
    Keep On Rockin In The Free World
  • Options
    radiolog wrote:
    Sve najbolje u 2006!!!
    Želim vam da budete dobrog ZDRAVLJA (treba izdržati dva sata u euforičnoj masi na junskom koncertu Pearl Jam-a u BG), SREĆE (bilo bi lepo probiti se u prve redove a još lepše slikati se sa Edijem i ekipom), PARA (nadam se da nijednom pravom poštovaocu njihove muzike neće zafaliti kinta za ulaznicu ili PJ disk tj. novi album) i najvažnije LJUBAVI (da ne budete sami na koncertu)! ŽIVELI!!!


    HVALA!
    MISLIM (ZNAM) DA ĆE NAM SE TE ŽELJE ISPUNITI! ;)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Options
    ZimzuMZimzuM Posts: 209
    tinna wrote:
    (i havent been here so long, i had problems with my comp...)
    i read yesterday that the organisation which will bring eros ramazzotti to belgrade negotiates with pearl jam about the same thing!
    if they accept the offer, the concert will be in june 2006!
    i`ve been waiting for that so long...

    lol @ how ill be in croatia that time. do I risk death ?
    2/3/98 Melbourne, 18/2/03 Melbourne, 19/2/03 Melbourne, 20/2/03 Melbourne, 4/9/06 Lisbon, 5/9/06 Lisbon, 7/9/06 Madrid, 9/9/06 Marsielle, 11/9/06 Paris, 7/11/06 Sydney, 8/11/06 Sydney, 10/11/06 Brisbane, 11/11/06 Brisbane, 13/11/06 Melbourne, 14/11/06 Melbourne, 16/11/06 Melbourne, 20/11/00 Melbourne
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Zim^zuM wrote:
    lol @ how ill be in croatia that time. do I risk death ?

    Um, no, I don't think so. Unless you're a member of some gang or something LOL :D

    Where are you going in Croatia and for what purpose, if I may ask?
    I'm from Croatia, so I'm curious... :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    radiolog wrote:
    Sve najbolje u 2006!!!
    Želim vam da budete dobrog ZDRAVLJA (treba izdržati dva sata u euforičnoj masi na junskom koncertu Pearl Jam-a u BG), SREĆE (bilo bi lepo probiti se u prve redove a još lepše slikati se sa Edijem i ekipom), PARA (nadam se da nijednom pravom poštovaocu njihove muzike neće zafaliti kinta za ulaznicu ili PJ disk tj. novi album) i najvažnije LJUBAVI (da ne budete sami na koncertu)! ŽIVELI!!!

    Sretna Nova svima! NAdam se, zapravo znam, da ce nam ova godina biti sretna po tome sto ce PJ doci u Europu...
    Eto, nije me bilo neko vrijeme, bila sam u Pragu za N.Godinu i bas sam slusala boot iz Praga 2000. :) kada pomislih: ne bi bilo lose ni do tamo otici ih malo vidjeti...
    No inace, mislim da je ideja za tour bus ili tour van super, i nikad nije prerano razmisljati i barem se raspitati o tome. Glavno da znamo koliko sve to kosta otprilike, a onda kad objave turneju, onda cemo sve srediti...
    Nista, ljudi moji, fanovi ludi, budite zdravi, lijepi, veseli i pametni, slusajte PJ u novoj godini, cim vise..:) zelim vam puno bootova, dvd-a i svega, a najvise turneju koja ce biti uskoro. :)

    Peace,

    S.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    C2V3NC2V3N Zagreb, Croatia Posts: 449
    Ovako da se i ja malo javim, nije me dugo bilo :)

    sto se tiče vip ulaznica, to je nemoguče nabaviti za njihove koncerte osim ako stvarno nemate jaku vezu. ja sam uspio srediti vip za ljubljanu jer se tamo vec dogovara koncert, ali cu morati šljakati za koncert, slagati binu i ine stvari i pitanje je kolko cu moci uživati i za vrijeme koncerta al jebiga bar cu izvuči jednu sliku sa bendom..

    što se tiče fan ulaznica i ulaznica za prvi red, to nije problem, mozemo se dogovoriti za to jer ja imam punopravno članstvo u 10C pa ću vidjeti koliko ću ih moći pokupiti (mislim da je broj oko 4-6 po koncertu) pa ćete mi samo dati novce a ja cu vam ih kupiti

    U svezi Tour Busa, zakon ideja... mislim da nas čak niti puno para ne bi koštalo
    no to se sve treba dogovoriti kada turneja počne!

    sretna nova godina svima! :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    C2V3N wrote:
    Ovako da se i ja malo javim, nije me dugo bilo :)

    sto se tiče vip ulaznica, to je nemoguče nabaviti za njihove koncerte osim ako stvarno nemate jaku vezu. ja sam uspio srediti vip za ljubljanu jer se tamo vec dogovara koncert, ali cu morati šljakati za koncert, slagati binu i ine stvari i pitanje je kolko cu moci uživati i za vrijeme koncerta al jebiga bar cu izvuči jednu sliku sa bendom..

    što se tiče fan ulaznica i ulaznica za prvi red, to nije problem, mozemo se dogovoriti za to jer ja imam punopravno članstvo u 10C pa ću vidjeti koliko ću ih moći pokupiti (mislim da je broj oko 4-6 po koncertu) pa ćete mi samo dati novce a ja cu vam ih kupiti

    U svezi Tour Busa, zakon ideja... mislim da nas čak niti puno para ne bi koštalo
    no to se sve treba dogovoriti kada turneja počne!

    sretna nova godina svima! :D
    Dobro je to tebi ispalo, hehe! :D

    Karte od 10c mozes kupiti samo 2 ako se ne varam. barem he tako bilo sad za NA turneju. Inace se nadam de cemo se udruziti pa da ce ljudi podijeliti koju ekstra kartu te da ce bar nekoliko nas fanova iz Europe biti negdje medju prvim redovima. To govorim zato sto ce i dosta Amera doci, a znate da su 10c ulaznice bolje po tome koliko dugo je netko clan.. Ja jos nisam, nazalost, ali u Kanadi sam bila s ljudima koji su imali dosta dobre karte, tako da se nadam dobrim pozicijama kad dodju tu...
    VIP ulaznice sam cula da treba poznati nekoga od benda,,,tesko da se se to naci, zbilja, ako netko uspije, svaka cast. ja sa nadam da cu ih sresti negdje usput u gradu, ne u backstageu :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    tinna wrote:
    da, pesma mi je bezveze,uvek izbegavam da je poslusam..


    pa ustvari Stupid MOP nije pravijena da se nekome dopadne... to je samo jedan eksperiment koji kao takav treba biti shvaten... da je bila pesma , bila bi bar jedanput otsvirena u zivo ali nikad nije bila tako da...

    plus, to je pesma jedina na koja bubnjevi svira Jack Irons... sve ostale trake na bubnjeve je Dave Abruzzeesse...

    kad pomislim na Vitalogy i kad sklopim ocjenu za album uopste ne stavljam u racun Bugs, Stupid MOP, pa cak i Aye Davanita... to su bili samo filer pesme, preodne stvare izmegju ostale,prave pesme...

    by the way, malo kasnim ali sta da radim kad nemam internet kuci... svima pozeljujem sve najlepse u Novoj 2006oj Godini...

    pozdrav svima...

    i ne dajte da nam ovaj thread umre...

    Sasho

    p.s. evo za sve vas jos malo info za Stupid MOP... mozda cete imati nesto vise respect za tu pesmu nakon procitate ovo:

    ovo su izvadoke iz starije threadove:

    Credits by mookeywrench :
    "the interviews are clipping from a show that eddie
    saw many years ago about how the government quit funding on an
    insane asylum and now all those voices you hear are people who
    are actually loose on the streets due to the governments
    decision. The song is meant to freak you out and be in shock
    that they would actually let people like that loose"


    this is from theskyiscrape :

    1. "I had taped something off the tv when I was maybe 17 or
    something and I think it was people who had mental problems
    who were being let out of the hospitals early because the
    states were taking away funding for mental hospitals so they
    were setting these folks out without the necessary care but it
    was still very intriguing the way their mind worked and what
    they would say and we experimented and tried to incorporate it
    into what to date is our most emotional and moving song." -
    Vedder



    and vedhead011 said :
    "we watched this video my junior year of highschool.
    vitalogy had been out for a couple of years at this point, and
    when i heard the person on the video say "my spanking, it's
    the only thing i want so much" and all of the other stuff, i
    almost freaked out. don't know how to get a copy of this
    program though."



    interesantno, huh?
Sign In or Register to comment.