*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1313234363770

Comments

  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Faithless - én is élveztem a koncertjeiket, főleg az elsőt, de utána már nem tudtak újat nyújtani...és nem rájuk vagyok kíváncsi négyszer, talán a Pearl Jamre?:eek:

    Franzi - egyszer volt Budán kutyavásár

    Bowie - frankó koncert volt, meg is vettem a hanganyagot anno...én sem bocsátanám meg magamnak a helyedben:o

    És mit üzensz Reznor bácsinak???:cool::D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Faithless - én is élveztem a koncertjeiket, főleg az elsőt, de utána már nem tudtak újat nyújtani...és nem rájuk vagyok kíváncsi négyszer, talán a Pearl Jamre?:eek:

    Franzi - egyszer volt Budán kutyavásár

    Bowie - frankó koncert volt, meg is vettem a hanganyagot anno...én sem bocsátanám meg magamnak a helyedben:o

    És mit üzensz Reznor bácsinak???:cool::D

    Háááát...ez az utolsó kettő aljas indokból elkövetett volt, ugye tudod??? :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • hivatalos bejelentés következik minden jóakaróm számára!!!
    nyilvánosságra kerültek imádott főiskolám vizsgaidőpontjai! ezek alapján, ha szerencsém van és regisztrálni tudok a kiválasztott alkalmakra, valamint okos és szorgalmas leszek és lehetőleg nem nagyon bukom meg, akkor elképzelhető, hogy már június 5-én végzek minden diák jellegű kötelezettségemmel ... ez pedig azt jelenti, hogy zavartalanul és abszolút felhőtlenül élvezhetném a madridi, katowicei és londoni utat, valamint talán egy novarock-jeggyel is megjutalmazhatom magam!!! :cool: szóóóóval, kérlek szurkoljatok hogy a technika is így akarja hétfő reggel!!!!!! :o:D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    hivatalos bejelentés következik minden jóakaróm számára!!!
    nyilvánosságra kerültek imádott főiskolám vizsgaidőpontjai! ezek alapján, ha szerencsém van és regisztrálni tudok a kiválasztott alkalmakra, valamint okos és szorgalmas leszek és lehetőleg nem nagyon bukom meg, akkor elképzelhető, hogy már június 5-én végzek minden diák jellegű kötelezettségemmel ... ez pedig azt jelenti, hogy zavartalanul és abszolút felhőtlenül élvezhetném a madridi, katowicei és londoni utat, valamint talán egy novarock-jeggyel is megjutalmazhatom magam!!! :cool: szóóóóval, kérlek szurkoljatok hogy a technika is így akarja hétfő reggel!!!!!! :o:D

    Ilyet rohadt hamar kihírdetik a vizsgaidőpontokat? Én még csak ma kezdtem el gyűjteni őket...és így is mindenki hülyének néz...

    Másik. 2 hét alatt lezúzod a vizsgákat? :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilinger wrote:
    Ilyet rohadt hamar kihírdetik a vizsgaidőpontokat? Én még csak ma kezdtem el gyűjteni őket...és így is mindenki hülyének néz...

    Másik. 2 hét alatt lezúzod a vizsgákat? :D


    hát tudod, minden a PJ-ért ... amiből csak lehet, készítek beadandót, előadást, kutyafülét, a többiből meg elővizsga (Remélhetőleg), szóval konkrétan a vizsgaidőszakra, mint olyanra, 4 darab jut... :)

    p.s.: immár hivatalos infó: Nine Inch Nails a szigeten!!!!!! :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    akkor hajrá, én szurkolni fogok neked

    NIN a Szigeten: beteg lesz!!!:cool::D

    akkor eszerint akár-akár bevállalnál még egy PJ koncertet is???
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:

    akkor eszerint akár-akár bevállalnál még egy PJ koncertet is???

    Naggggggggggggyon felidegesítettél!!!!! :p
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Naggggggggggggyon felidegesítettél!!!!! :p


    Bocsánatot kérek, mentségemre váljék: a madridi esetből kiindulva nem számítottam instant elutasításra:o

    Épp most értem haza Bécsből, egy eszméletlen:eek:, lehengerlő, professzionális koncertről...a lélegzetem is elállt:eek: már a csupán a helyszíntől (Gasometer), de a setlist, Reznor hangja(!!), a HANGZÁS(!!!) mind-mind álomba illő volt:D...örökre hálás leszek a sorsnak, hogy megadatott 15 év után ez a buli is...:) és a bónusz dobverőre már nem is számítottam...:cool:
    hiába:
    NINE INCH NAILS is Trent Reznor
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    :cool: 1000 :cool:

    ezt is megértük :D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    vagy most ez lesz az ezredik???
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Épp most értem haza Bécsből, egy eszméletlen:eek:, lehengerlő, professzionális koncertről...a lélegzetem is elállt:eek: már a csupán a helyszíntől (Gasometer), de a setlist, Reznor hangja(!!), a HANGZÁS(!!!) mind-mind álomba illő volt:D...örökre hálás leszek a sorsnak, hogy megadatott 15 év után ez a buli is...:) és a bónusz dobverőre már nem is számítottam...:cool:
    hiába:
    NINE INCH NAILS is Trent Reznor

    ...én is kaptam egy sms-t 0:21-kor, h istenkirály volt a koncert, s az ismerős hozzájutott egy pengetőhöz :D

    RÉSZLETEKET AKAROK!!!!! MÉGMÉGMÉG!!! Stelistet meg képeket meg ruházat részletes leírását meg mindent! Pls, pls, pls,pls, pls, pls!!!!! ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Ricsard wrote:
    :cool: 1000 :cool:

    ezt is megértük :D


    áááááá erre én pályáztaaaaaaaaaaaaam!!!!! :p
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    :mad:na, most már ezért is orrolhatsz rám :D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    :mad:na, most már ezért is orrolhatsz rám :D

    RÉSZLETEKETRÉSZLETEKETRÉSZLETEKET!!!

    NINININININININININ!

    :D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    lilinger wrote:
    ...én is kaptam egy sms-t 0:21-kor, h istenkirály volt a koncert, s az ismerős hozzájutott egy pengetőhöz :D

    RÉSZLETEKET AKAROK!!!!! MÉGMÉGMÉG!!! Stelistet meg képeket meg ruházat részletes leírását meg mindent! Pls, pls, pls,pls, pls, pls!!!!! ;)

    Gasometer: régi álmom volt, hogy közelebbről szemügyre vegyem a helyet és nem kelklett csalódnom, van mit tanulnunk az osztrákoktól!!!
    Király volt az előzenekar (Ladytron) 35 perc erejéig muzsikáltak, majd 9 körül színpadra lépett a NIN és szép lassan elszabadult a pokol:) volt pogo rendesen, de ha hátrébb mentél középtájra, már egész elviselhetően volt lelkes a közönség, de még nagyon jól láttál...
    a színpad fölött alacsonyan lógó csillárok himbálása nagyon hatásos volt, a zenészek és Reznor is sokat ficánkolt, az egyik gityós kb. annyira dilis mint a néhai Sid Vicious volt...:)
    Trent: igen rövid séra + szokásos sötétzöld terepszínre hajazó jákó (mint a Gallagher tesóknak) + bő nadrág
    az énekhang erőteljes volt, Mr. Self Destruct:D csúcsformában volt, nem akartuk elhinni, mennyire jól énekelt
    volt Down In It...csomó dal a Brokenről + March Of The Pigs, Reptile + Only
    mégis a
    csúcspontok:

    SOMETHING I CAN NEVER HAVE....áááá...

    HURT - Trent szólóban adta elő, lúdbőr, elnémított tátott szájú közönség...fúúú...talán ez volt az überelhetetlen tetőpont

    3 ungarisch pedagógus torkaszakadtából ordította az I wanna fuck you like an animal... kezdetű örökbecsű aforizmát, ahogy mindenki más is:)

    HAND THAT FEEDS / HEAD LIKE A HOLE zárlat, egy utolsó felejthetetlen őrület...méltó befejezés
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • basszus nem mondod, az egész tunén ladytron játszik előttük??? amikor megtudtam hogy a londoni koncerten, amire ugye majdnem elmentem, ők lesznek, majdnem megőrültem!! (hála a jó égnek hogy időközben voltak itthon, különben nagyon morci lettem volna) hosszú évek óta Imádom őket!!! :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Gasometer: régi álmom volt, hogy közelebbről szemügyre vegyem a helyet és nem kelklett csalódnom, van mit tanulnunk az osztrákoktól!!!
    Király volt az előzenekar (Ladytron) 35 perc erejéig muzsikáltak, majd 9 körül színpadra lépett a NIN és szép lassan elszabadult a pokol:) volt pogo rendesen, de ha hátrébb mentél középtájra, már egész elviselhetően volt lelkes a közönség, de még nagyon jól láttál...
    a színpad fölött alacsonyan lógó csillárok himbálása nagyon hatásos volt, a zenészek és Reznor is sokat ficánkolt, az egyik gityós kb. annyira dilis mint a néhai Sid Vicious volt...:)
    Trent: igen rövid séra + szokásos sötétzöld terepszínre hajazó jákó (mint a Gallagher tesóknak) + bő nadrág
    az énekhang erőteljes volt, Mr. Self Destruct:D csúcsformában volt, nem akartuk elhinni, mennyire jól énekelt
    volt Down In It...csomó dal a Brokenről + March Of The Pigs, Reptile + Only
    mégis a
    csúcspontok:

    SOMETHING I CAN NEVER HAVE....áááá...

    HURT - Trent szólóban adta elő, lúdbőr, elnémított tátott szájú közönség...fúúú...talán ez volt az überelhetetlen tetőpont

    3 ungarisch pedagógus torkaszakadtából ordította az I wanna fuck you like an animal... kezdetű örökbecsű aforizmát, ahogy mindenki más is:)

    HAND THAT FEEDS / HEAD LIKE A HOLE zárlat, egy utolsó felejthetetlen őrület...méltó befejezés

    Rohadt élet...most én vagyok nagyon morci, hogy mikor kint voltam Bécsben de cemberben, nem volt jegy... :( Azóta ugye megváltozott anyagi helyzet (Pj meg egyebek)...de ha múlthéten rákérdez az ismerős, hogy "he, van még jegy, nem jönnél-e?"...mentem volna...
    FÁJ a szívem...

    So...i focus on the pain :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    A Ladytron engem abszolút meggyőzött, figyelemreméltó volt, mennyire szépen szóltak már az ő dalaik is, és az egyik csajnak bazi jó hangja van élőben, de a másik valahogy elég átlagosnak tűnt mellette. Mindenesetre nem tagadhatták le, hogy zeneileg KIT tekintenek fő mentoruknak, NIN foszlányok mindenütt, meg Republica utánérzés...de klassz volt, és kellemes visszajelzést kaptak a közönség részéről.

    Mindegy, Linda, ez a hajó már elúszott, valószínűleg akkor fogsz hibázni, ha nem tanulva a mostani tapasztalatokból a Szigeten is kihagyod őket, hiszen a jelek szerint a NIN lesz a legnagyobb dobás...a Chemical Brotherst is csípem, de az a két nyikhaj DJ nem tudom, hogy lesz képes jó hangulatot varázsolni a zene erején túl...:o Killers király, hogy újra láthatom-hallhatom őket, habár az első lemezt sokkal jobban szerettem...:) ÉS KÜLÖNBEN IS HOL VAN A BEÍGÉRT KEANE????:mad: :mad: :mad:
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Mindegy, Linda, ez a hajó már elúszott, valószínűleg akkor fogsz hibázni, ha nem tanulva a mostani tapasztalatokból a Szigeten is kihagyod őket, hiszen a jelek szerint a NIN lesz a legnagyobb dobás..

    Nos, valami "voice inside my head" azt súgja, hogy ez nem fog megtörténni! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    ja, egyébként én is a Pretty Hate Machine feltétlen híve vagyok, és még a Broken az, ami teljesen lehengerel. Igaz ami igaz, a későbbi elhajlásokat is teljes mértékig kultiválom:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    ja, egyébként én is a Pretty Hate Machine feltétlen híve vagyok, és még a Broken az, ami teljesen lehengerel. Igaz ami igaz, a későbbi elhajlásokat is teljes mértékig kultiválom:)

    Nálam egészen fura módon a Further Down-nal kezdődött, mert a sarki kaziboltos bácsi aszonta, az a legújabb, azt vegyem meg. De teljesen a földbedöngölt. Aztán asszem beszereztem a Pretty-t meg a Downward-ot egyszerre. Na, de mind1 is.

    DE amúgy osztom a véleményt, s én is feltétlenként állítom be magam Prettyre :) Mindenki csodálkozik, mikor mutatom, h mekkora zene. Pedig eccerűen zseniális...és továbbra is állítom, h (valahol) meghaladta a korát. Azért 89-ben ilyet!

    ...és ha belegondolok, h mindezt annak a beteglelkű Mansonnak köszönhetem :D Mert mindig azt írták a MetHam-ban, h Reznor áll mögötte meg így meg úgy...hát mondok, nézzük már meg, mit tud...

    A témakörben még kiemelném a Lost Highway-t, mint maradandó alkotást. AKár filmről, akár zenéről beszélünk. Nálam mindent visz.

    ...és akkor ennyit Reznor méltatásáról, mert még a végén Ed-ék megsértődnek :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • KirkwoodKirkwood Posts: 228
    So hungarians. I was trying to get a ride to Munich from Budapest here before, but now I probally be hedding back to budapest from Katowice. So any spare seats on that ride? or any other cheap option to get there?
    2006 Paris, Prague
    2007 Munich, Katowice, Kopenhaven, Nijmegen
  • Kirkwood wrote:
    So hungarians. I was trying to get a ride to Munich from Budapest here before, but now I probally be hedding back to budapest from Katowice. So any spare seats on that ride? or any other cheap option to get there?

    definitely try 2get a ride from someone, coz the other option is the train, which officially sucks!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    nos, nekem még anno a gimiben volt egy osztálytársam, akinek a családja Floridából költözött haza...félistenként néztem rá, mert pikkpakk kiderült, hogy gyakorlatilag a teljes Seattle palettát látta élőben 94-ig(!): Pearl Jam, Nirvana, Alice In Chains, Soundgarden, sőőőőőt még Candleboxon is volt, amivel már ő ismertetett meg. Kb 6-700 cd-je volt, a legtöbbről még csak nem is hallott senki idehaza, így fedeztem föl mind a Smashing Pumpkinst, mind a Nine Inch Nailst, amelyek teljesen magukba szippantottak
    Én a Mansont évekkel később, azaz ÉPP fordítva ismertem meg, mondom, nem lehet rossz, ha Reznor áll emberünk mögött...és tényleg...
    mindenesetre idén mindkét régi törlesztésem ki lenne egyenlítve, ha a pénteki Nova Rockra is sikerülne kijutnom Pumpkins/Incubus bulira...szerintem megoldom!

    Lost Highway kötelező tananyag!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Te Ricsard! Most én vagyok hülye vagy eddig nem volt szó NÁlad Nijmegenről?!?!?!?!?!?!?
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    :cool:
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    ÉS KÜLÖNBEN IS HOL VAN A BEÍGÉRT KEANE????:mad: :mad: :mad:

    És a korábban szintén tutira bekiabált Smashing Pumpkins??? ... Grrr ... :(
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • KirkwoodKirkwood Posts: 228
    Kirkwood wrote:
    So hungarians. I was trying to get a ride to Munich from Budapest here before, but now I probally be hedding back to budapest from Katowice. So any spare seats on that ride? or any other cheap option to get there?

    Seriously, someone must have a seat=).
    I´m i really friendly person, who would be sooo greatful.
    2006 Paris, Prague
    2007 Munich, Katowice, Kopenhaven, Nijmegen
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    There will be the 5 of us in our car so I can't help you I am terribly sorry. But good luck to that!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Seri wrote:
    És a korábban szintén tutira bekiabált Smashing Pumpkins??? ... Grrr ... :(


    NA IGEn!!! (bár ők lesznek a Nova Rockon is;))
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
Sign In or Register to comment.