*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1303133353670

Comments

  • OrsiOrsi Posts: 56
    Csak beköszöntem, mert már rég jártam erre... Egyre ritkábban érek rá... Ej... Viszont ma jöttem rá, hogy egészen belenyugodtam a megmásíthatatlanba: nincs PJ idén nekem tervben, és magyarországi koncert se lesz... (Nagy lemondó sóhaj)... Hát, majd hátha a közeljövőben azért nekem is összejön...
    Mondjuk lehet, hogy segített ennek az elfogadásában, hogy az összes haverom mehet Münchenbe RHCP-re, csak én nem (naná, természetesen), és minden áldott nap ez az egyik fő téma az osztályban, szóval meg kell tanulnom együtt élni az érzéssel... És vigasztalhatom magam azzal, hogy de jó, szórakozásként ott van nekem a német: osztályozó vizsgákkal, érettségivel, felsőfokú nyelvvizsgával... Bárki szívesen cserélne velem, tudom, csak én vagyok ilyen hálátlan...:P Csak ne esne egybe az érettségi várható időpontja a Katowice/Nickelsdorf időpontokkal! Lehet, hogy el is szöknék, mint ahogy javasoltátok:P De így, hogy most ez leesett nekem (már egy ideje tudok a dologról, csak most sikerült összesakkozni... hiába, a logika néha cserbenhagy:P) , már nem tehetem meg, hogy lelépek... Óh, "valaki" nagyon nem akarja, hogy lássam őket újra! :S:S:S
    Bocsi, hogy el kell viselnetek a kiborulásaimat, de kicsit megkönnyebbülök tőle, ha kiírom magamból a gondjaim. És legalább az 1. oldalon maradunk:)
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Ne szégyelld, Orsi, ez az a hely, ahol megértő szemekre találsz a jajszavaiddal!!! Nálunk jobban senki sem értheti meg, hogy ez most mennyire elkeserítő érzés számodra, ne fojtsd vissza, írd le és jobban fogod érezni magad! Én személy szerint 10 évig koplaltam, böjtöltem 2006-ig ( a jegyirodában a szemem láttára írták ki a PJ plakátra, hogy ELMARAD!!!) , arról a négy évről nem is beszélve, amit a pesti koncertig ki kellett bírnom!!!:(
    Nem véletlen ez a kapzsiság a részemről, és az sem, hogy csóringer 1,5 pedagógus fizetésem megtakarításait idén is 3 PJ koncert megvalósítására fordítom:D:D:D A legközelebbi túrára viszont sosem korai gyűjtögetni...:) Én a bécsi buli után így tettem, és úgy tűnik kivételesen nem felelőtlenül cselekedtem...:)

    A középiskolában még nekem is zűrös volt a koncert külföldön, elég későn derült ki, ha a szomszédos országban játszott valami fene nagy zenekar, nem nagyon volt lóvém és erre nem is kaptam, ráadásul internet/kocsi és egyebek nélkül egy ilyet összehozni még gázabb volt. Azért a prágai R.E.M.-re sikerült kilógnom:) A müncheni szerintem RHCP-t egyáltalán ne sajnáld, a PJ footsteps-ét sem csókolhatják meg, annyival gyenguszabb az a produkció!
    És hogy áll a petíció???
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    ismét lecsúsztunk!
    Tényleg, nem tudjátok hol lehet elolvasni Eddie teljes beszédét, amely a R & R Hall Of Fame idei ünnepségén hangzott el az R.E.M.:o tiszteletére?
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    ismét lecsúsztunk!
    Tényleg, nem tudjátok hol lehet elolvasni Eddie teljes beszédét, amely a R & R Hall Of Fame idei ünnepségén hangzott el az R.E.M.:o tiszteletére?

    Oh, az REM hólofém lett? Ez nagyszerű, de bármit megtennék, h első oldalasok lehessünk! :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Bizony, bizony!!!
    Az R.E.M. a 80-as években kétségtelenül a legeslegjobb amerikai zenekar volt minden tekintetben, egyszerűen fölényesen verték az ottani mezőnyt! A 90-es években sem tudtak hibázni, sőt, még jobbak is lettek biz. szempontból...csak hát jött a Seattle + alt.rock hullám, és a fölényüket meg kellett osztaniok! Én személy szerint a Depeche Mode - U2- The Cure szentháromsággal egyenértékűnek tartom a pályájuk ívét, nem nagyon tudok olyan lemezükről, amire ne adnék minimum 90%-ot:) Tőlük pedig már CSAK a Pearl Jamet szeretem jobban:)

    Persze azt hogy Eddie iktatta be őket a rockhírességek csarnokába, igencsak hozzáadott értékként kell kezelni... Eddie egyébként valami olyasmit mondott (nincs meg ugye a teljes szöveg), hogy bármekkora megtiszteltetés is számára ez, valahogy jobban örült volna, ha Kurtnek (M. Stipe legnagyobb cimborája volt) tudták volna felajánlani elsőként a lehetőséget, és ő csak a másodikként jött volna szóba!!!:D Hm, én már nem tudom se számolni, se követni hányadik szimpátiapontot kapta tőlem ezért ez a jóember!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • OrsiOrsi Posts: 56
    Halláj:D

    Ma hallottam, hogy a Rolling Stones bejelentette, hogy jön Magyarországra, ha jól tudom, júliusban. (Bukarestbe tutira megy júli 4-én, és az is lehet, hogy ingyenes koncertet tartanak majd:P)... Csak nem észrevették, hogy Ausztria, Csehország, Lengyelország, Horvátország és Románia mellett van egy ilyen kis HUNGARY nevű izé is? :P De nem is ez a lényeg (vagy nem csak ez), hanem hogy mikor kerestem erről infókat a neten, véletlen kidobta a '95-ös budapesti Stones koncert szervezőjét, (na jó, akkor is tudták már, hogy van Mo. is a világon:P, csak elfelejtették:P), ami nem a MuCo volt, hanem a ShowTime Budapest... nem lehetne őket is megkeresni?:D Ők csinálják a Kapcsolat koncerteket is, meg mittudomain, sza'l lehet, hogy tudnának egy Pearl Jam-et is szervezni?:)
    http://www.showtimebudapest.hu/ceginfo.php
    office@showtimebudapest.hu
    Ezek az elérhetőségeik:D Ja, és a petíció sajna meghalt, megrekedt 887-nél, vagy mennyinél... Nem lesz belőle 1000, ha nem találunk még ki valamit... :(
    De ezek szerint elmondhatjuk, hogy legutóbb is 1 évre a Stonesra már eljött hozzánk a Pearl Jam... Most is kiegyeznék vele:)
  • rékaréka Posts: 9
    sziasztok
    már egy ideje csak olvasgatom az írásokat
    eddie beszéde mellett zack de la rocha-é is figyelmet érdemel, ha jól tudom ismét az amerikai külpolitika ellen emelt hangot, ideje volt. (újra összeállt a rage against the machine:D)

    mellesleg nekem (is?) ez a közös-féle katowice volt az utolsó remény, h idén pearl jamre menjek. félek h ilyen nagyszabású európai turnék után eltelik jópár év, mire ismét ide fognak jönni...:(
    remélem roger waters felvidít majd
    hmm, jóéjt mindenkinek

    Keep on rockin' in the free world
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Orsi wrote:
    legutóbb is 1 évre a Stonesra már eljött hozzánk a Pearl Jam...

    Banyek! Micsoda megfigyelések!!!!!!!!

    Úúúúúúúúúúúúh...ááááááááááááááh!!!! :)

    Emlékszem, 12 évvel ezelőtt mentem ki egy bnőmhöz vhova az 54-es busszal, s az autópiac mellett az egyik felüljáró lábára marha nagy betűkkel rá volt festve, h PEARL JAM!!! :D

    ...én visszamegyek, és belemaratom a szerkezetbe! ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • KirkwoodKirkwood Posts: 228
    Hello all Hungarians!
    I´m flying to budapest and then taking the train to Munich to watch Pearl jam, anyone here gonna take a car or something to Munich? Do you in that case have any spare seat?
    2006 Paris, Prague
    2007 Munich, Katowice, Kopenhaven, Nijmegen
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Kirkwood wrote:
    Hello all Hungarians!
    I´m flying to budapest and then taking the train to Munich to watch Pearl jam, anyone here gonna take a car or something to Munich? Do you in that case have any spare seat?

    First of all...welcome here! ;)

    Unfortunately its not me whos taking u there and i guess none of us plan to go there...

    Hey y'all! Am I right?
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Sorry for the bad news Mr. Meat Puppets Kirkwood but I am pretty sure that noone of this little Hungarian community here is planning to see Pearl Jam in Munich ... however the majority might be there in Katowice and Nickelsdorf (Austria) :)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Ja, a sztónsznak pedig nagyon örülök, habár dühít, hogy ez a **** hegedűs már a sajtóban azzal villog, hogy mekkora teljesítmény ez most részéről... hm;) :), nem a munkáját végzi? nem az a dolga, hogy olyan zenekarokat hozzon el Mo.-ra akikre lenne igény???!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    nem a munkáját végzi? nem az a dolga, hogy olyan zenekarokat hozzon el Mo.-ra akikre lenne igény???!


    *bólogat, vigyorog*
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • SeriSeri Posts: 143
    Na, én is már elég régen jelentkeztem ... Most viszont a katowicei úttal kapcsolatban lenne egy bejelentésem ... Először is mélységesen sajnálom, hogy képtelen volt összejönni 10-14 jó arc, hogy egy kisbusszal, egy frankó bulizós úton kivágtassunk Katowicébe ... Pedig még azt sem lehet mondani, hogy későn kezdődött volna a szervezkedés vagy hogy nem próbáltunk több csatornán is potenciális útitársakat keresni ... De hát ez van ... Az is lehet, hogy túl korán akartunk már biztosra menni ... ... ... Én meg már csak ilyen vagyok ...

    A lényeg, hogy pár hete a haveromat elkezdtem izzítani koncert ügyileg (akivel 2000-ben is kint voltam a Spodekben (bár már akkor sem akart jönni mondván, hogy ő már túl öreg az ilyenekhez)) és legnagyobb megdöbbenésemre egyszer csak felhívott, hogy akkor melyik jegyet is kell rendelnie, ha a küzdőtérre akar bejutni ... Azt már korábban tisztáztuk, hogy ő csak úgy tudna elszabadulni otthonról, ha hozza a kocsit és a koncert reggelén megyünk, meg aztán jövünk is haza ... Így, miután már biztossá vált, hogy jön, felajánlottam a maradék helyeket a kisbuszos szervezésben is részt vett két fórumtársnak GyöngyLekvárnak és lilingernek, akik el is fogadták azt ... Szóval, a mi utunk is sínen, vagyis aszfalton van ... Yeah! ... :D
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Seri wrote:
    Na, én is már elég régen jelentkeztem ... Most viszont a katowicei úttal kapcsolatban lenne egy bejelentésem ... Először is mélységesen sajnálom, hogy képtelen volt összejönni 10-14 jó arc, hogy egy kisbusszal, egy frankó bulizós úton kivágtassunk Katowicébe ... Pedig még azt sem lehet mondani, hogy későn kezdődött volna a szervezkedés vagy hogy nem próbáltunk több csatornán is potenciális útitársakat keresni ... De hát ez van ... Az is lehet, hogy túl korán akartunk már biztosra menni ... ... ... Én meg már csak ilyen vagyok ...

    A lényeg, hogy pár hete a haveromat elkezdtem izzítani koncert ügyileg (akivel 2000-ben is kint voltam a Spodekben (bár már akkor sem akart jönni mondván, hogy ő már túl öreg az ilyenekhez)) és legnagyobb megdöbbenésemre egyszer csak felhívott, hogy akkor melyik jegyet is kell rendelnie, ha a küzdőtérre akar bejutni ... Azt már korábban tisztáztuk, hogy ő csak úgy tudna elszabadulni otthonról, ha hozza a kocsit és a koncert reggelén megyünk, meg aztán jövünk is haza ... Így, miután már biztossá vált, hogy jön, felajánlottam a maradék helyeket a kisbuszos szervezésben is részt vett két fórumtársnak GyöngyLekvárnak és lilingernek, akik el is fogadták azt ... Szóval, a mi utunk is sínen, vagyis aszfalton van ... Yeah! ... :D

    csak önmagamat tudom ismételni ... *bólogat, vigyorog* :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Seri wrote:
    Na, én is már elég régen jelentkeztem ... Most viszont a katowicei úttal kapcsolatban lenne egy bejelentésem ... Először is mélységesen sajnálom, hogy képtelen volt összejönni 10-14 jó arc, hogy egy kisbusszal, egy frankó bulizós úton kivágtassunk Katowicébe ... Pedig még azt sem lehet mondani, hogy későn kezdődött volna a szervezkedés vagy hogy nem próbáltunk több csatornán is potenciális útitársakat keresni ... De hát ez van ... Az is lehet, hogy túl korán akartunk már biztosra menni ... ... ... Én meg már csak ilyen vagyok ...

    A lényeg, hogy pár hete a haveromat elkezdtem izzítani koncert ügyileg (akivel 2000-ben is kint voltam a Spodekben (bár már akkor sem akart jönni mondván, hogy ő már túl öreg az ilyenekhez)) és legnagyobb megdöbbenésemre egyszer csak felhívott, hogy akkor melyik jegyet is kell rendelnie, ha a küzdőtérre akar bejutni ... Azt már korábban tisztáztuk, hogy ő csak úgy tudna elszabadulni otthonról, ha hozza a kocsit és a koncert reggelén megyünk, meg aztán jövünk is haza ... Így, miután már biztossá vált, hogy jön, felajánlottam a maradék helyeket a kisbuszos szervezésben is részt vett két fórumtársnak GyöngyLekvárnak és lilingernek, akik el is fogadták azt ... Szóval, a mi utunk is sínen, vagyis aszfalton van ... Yeah! ... :D

    Oh...:)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    remek, na ez egy jó hír végre!!!!!!! komolyan, az a vonatos próbálkozás elvetélt ötlet volt azokkal a konstrukciókkal...

    a konvoj illúzió viszont szintén ugrott...persze ez a legkevesebb!!!;)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • shinningshinning Posts: 256
    Sziasztok!

    húú én is rég jelentkeztem már....
    örülök Gyöngy, Seri, Lilinger hogy sikerült nektek is véglegesíteni a kijutást...bár azt sajnálom, hogy a konvoj így 2 kocsiból fog állni...

    Póló: olvastam a javaslatokat.... én úgy gondolom, hogy a dátumot és a magyar zászlót ki lehetne hagyni...a dátumot azért mert tavaly is szinte így voltunk, meg akkor ez lehetne a magyar fan clubnak a pólója és ugye az független a dátumtól...a másik meg hogy én azokat a logokat, emblémákat szeretem amik nem magyarázzák meg a dolgot. Pl. ez a HunVan rövidítés tök jó...ezt esetleg össze lehetne kombinálni a Pearl Jam felirattal
    a póló elején a PJ embléma okés, de oda is ki lehet találni valami egyedit...
    a póló színével kapcsolatban pedig inkább azt javaslom, hogy ha kész van az anyag akkor mindenkinek elküldöm és ő olyan színű, anyagú, formájú, méretű pólóra csináltatja meg amilyenre akarja...
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    oké zászlót kihagyhatjuk...kokárda?:D:p

    de
    PJ-es embléma:
    ez a belinkelt kereszt / szörfdeszka alakú verzió,
    esetleg a csivitelő kismadár
    vagy a topikunk címe (Pearl Jam >>> Hungary) legyen ???

    én sötétzöldben vagy sötétbarnában szeretném!!![
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    én sötétzöldben vagy sötétbarnában szeretném!!![

    Én bordóban...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • kezikekezike Posts: 22
    shinning wrote:
    Sziasztok!

    húú én is rég jelentkeztem már....
    örülök Gyöngy, Seri, Lilinger hogy sikerült nektek is véglegesíteni a kijutást...bár azt sajnálom, hogy a konvoj így 2 kocsiból fog állni...

    Póló: olvastam a javaslatokat.... én úgy gondolom, hogy a dátumot és a magyar zászlót ki lehetne hagyni...a dátumot azért mert tavaly is szinte így voltunk, meg akkor ez lehetne a magyar fan clubnak a pólója és ugye az független a dátumtól...a másik meg hogy én azokat a logokat, emblémákat szeretem amik nem magyarázzák meg a dolgot. Pl. ez a HunVan rövidítés tök jó...ezt esetleg össze lehetne kombinálni a Pearl Jam felirattal
    a póló elején a PJ embléma okés, de oda is ki lehet találni valami egyedit...
    a póló színével kapcsolatban pedig inkább azt javaslom, hogy ha kész van az anyag akkor mindenkinek elküldöm és ő olyan színű, anyagú, formájú, méretű pólóra csináltatja meg amilyenre akarja...


    most ez azt jelenti hogy mi foldi halandok kiestunk az utazasbol?
    amugy udvozlet londonbol:)
  • kezike wrote:
    most ez azt jelenti hogy mi foldi halandok kiestunk az utazasbol?
    amugy udvozlet londonbol:)

    szerintem úgy van, hogy mindenki megy ahogy sikerül
    mit csinálsz londonban? én most jöttem vissza! :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    ffffffffene a jó dolgotokat:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    ffffffffene a jó dolgotokat:)

    ffffffffffffffene a közalkalmazotti fizetésünket! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    :D:D:D

    szívunk, mint a torkos borz
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    :D:D:D

    szívunk, mint a torkos borz

    Naja... ;)
    Majd Katowice...meg ugye van, akinek Madrid! :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    na igen, de azzal nem dicsekedtem, hogy levegőt sem kapok a szorosra húzott nadrágszíj miatt, amit nem csak a mindenható kormány(f!@#%ß;), hanem a PJ is rám kényszerített:)
    és Nova Rockot kihagytad ejnyebejnye
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    és Nova Rockot kihagytad ejnyebejnye

    Mert oda én is megyek...ja, de Katowicébe is...akkor ez az elmélet bukott, de marad az, h azért hagytam ki, mert szinte kishazánkhoz tartozik. Tehát csak olyan, mintha leugranék tejért. Igaz, elég drága az a tej! :D:D:D

    ALIG VÁROM A PÓLÓ TERVET!!!! VISELNI AKAROM!!!

    ...és azt hallottátok-e (főleg Ricsard figyelmébe), hogy lesz NIN meg Faithless a Szigeten :D:D:D...viszont Luminárium meg nem biztos :( :( :(
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    lilinger wrote:
    Mert oda én is megyek...ja, de Katowicébe is...akkor ez az elmélet bukott, de marad az, h azért hagytam ki, mert szinte kishazánkhoz tartozik. Tehát csak olyan, mintha leugranék tejért. Igaz, elég drága az a tej! :D:D:D

    ALIG VÁROM A PÓLÓ TERVET!!!! VISELNI AKAROM!!!

    ...és azt hallottátok-e (főleg Ricsard figyelmébe), hogy lesz NIN meg Faithless a Szigeten :D:D:D...viszont Luminárium meg nem biztos :( :( :(


    NINE INCH NAILS a Szigeten?????????? Íjjjjjjjj, az igen, zsííííííír!!!
    Holnapután végre személyesen is találkozom ezzel a Csáth Géza novellákba illő Reznorral a gázométerben, és hagyom, hogy átmasírozzanak rajtam a malacok:D de csalódott leszek, ha nem csendül majd föl a Something I Can Never Have meg a Terrible Lie...

    A Faithless újabb koncertjét csak a groteszk jelzővel tudnám minősíteni, hiszen a Guano Apes mellett egyedül ők esélyesek arra, hogy megfosszák a Chumbawambat a Sziget állandó zenekara címtől...negyedszerre jönnek??? ne máááá'! És ha idén, zsinórban harmadszor is lesz Franz Ferdinand, akkor már tényleg lever a víz:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    NINE INCH NAILS a Szigeten?????????? Íjjjjjjjj, az igen, zsííííííír!!!
    Holnapután végre személyesen is találkozom ezzel a Csáth Géza novellákba illő Reznorral a gázométerben, és hagyom, hogy átmasírozzanak rajtam a malacok:D de csalódott leszek, ha nem csendül majd föl a Something I Can Never Have meg a Terrible Lie...

    A Faithless újabb koncertjét csak a groteszk jelzővel tudnám minősíteni, hiszen a Guano Apes mellett egyedül ők esélyesek arra, hogy megfosszák a Chumbawambat a Sziget állandó zenekara címtől...negyedszerre jönnek??? ne máááá'! És ha idén, zsinórban harmadszor is lesz Franz Ferdinand, akkor már tényleg lever a víz:)

    Jaja, ha gondolod, átlövöm a plakát, amit kaptam, mert én még a Sziget honlapon sem láttam semmi infót.

    Amúgy épp a That's what I get megy...bár mindegyiket nagyon szeretem, mégis a Pretty Hate Machine-t tudnám kedvenc albumként feltüntetni. Bár a Downwardon is van jópár nóta, ami megmozgat :D Üss, de az újabbakat annyira nem ismerem, annak ellenére, h az összes megvan.

    Gasometer miatt meg hajjjjjjjjjjaj...decemberben nem tudtam jegyet szerezni, aztán PJ miatt lemondtam róla...erre tennap közölte a csokker, akivel mentem volna, h a haverjával vettek jegyet múlt héten...engem meg meg sem kérdezett (merthogy én mondtam, h PJ miatt nem). Kicsit kiakadtam azért. Banyek.
    REZNOR ÉLŐBEN!!! MEKKORA KIRÁLYSÁG!!!!!!!

    "Im drunk...and right now im so in love you" ááááááááááááááh ;)

    Faithlesst meg nem kell leszólni, mert igenis jók! Szerettem én őket korábban is, de a legutóbbi szigetes koncertjük győzött meg arról, hogy télleg kegyetlen, amit művelnek!
    Franz meg - eszerint a plakát szerint - nem jön. Bár én örültem volna...

    Amit viszont BAROMIRA sajnálok, h a szigetes Bowie koncert közben valahol lébecoltam, mondván, úgysem érdekel az engem. Erre rá 2-3 hónapra megkaptam az Earthlinget...hát azóta nem tudok megbocsátani magamnak. Arról az albumról nem lehet leszakadni!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
Sign In or Register to comment.