*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1343537394070

Comments

  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Nem még nem vettem meg, de a demonrol már megvan cd minosegben (akárcsak mind2 bécsi koncert...:D)

    Hm...csak nem akartalak szégyentelen cselekedetre buzdítani! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • oké gyerekek, abszolút nem Pj, távolabb nem is állhatna, de ezt nem hagyhatom kommentár nélkül ... épp a backstreet boys incomplete címú száma harsog a tvből cirka 2005-ből - hát igen, kissé le vagyok maradva, és mit ne mondjak, jobb lett volna soha, mint később ... basszus teljesen földhöz vágott a videó (a muzikális hatást le sem reagálom); már nem teljesen fiatal emberek nagyon menő szerkóban iszonyatosan romantikus tájban szórják a homokot ... WWWWWWWWWWWFFFFFFFFFFFTTTTTTTTTTTTTTTTTT??!?!?! :D:D:D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    oké gyerekek, abszolút nem Pj, távolabb nem is állhatna, de ezt nem hagyhatom kommentár nélkül ... épp a backstreet boys incomplete címú száma harsog a tvből cirka 2005-ből - hát igen, kissé le vagyok maradva, és mit ne mondjak, jobb lett volna soha, mint később ... basszus teljesen földhöz vágott a videó (a muzikális hatást le sem reagálom); már nem teljesen fiatal emberek nagyon menő szerkóban iszonyatosan romantikus tájban szórják a homokot ... WWWWWWWWWWWFFFFFFFFFFFTTTTTTTTTTTTTTTTTT??!?!?! :D:D:D

    Hát mit is fűzhetnék hozzá??? :D:D:D
    Valóban egy gány...
    ...és anno meg is rettentem, mert az exem, aki messzeföldön híres arról, h milyen igényes a zenei izlése, oda volt érte...

    Viszont nem hagyhatom szó nélkül, h én meg megszereztem az új Take That albumot :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    hű, sosem hittem, hogy ennyire távoli témákba merülünk, de ha engem kérdeztek, akkor

    a Beksztrít inkomplítes romantikus homokszórása a nagy visszatérés jegyében egy már régóta sejthető látens homoerotikus gépezet kíméletlen manifesztálódásaként értékelhető csupán...azzal együtt, hogy talán még ők voltak a legkevésbé tehetségtelenek és irritálóak...lol:D

    a Take That ultrasikeres visszatérése számomra egy groteszk apokaliptikus ómen, egy vicsorgó vízió, amely újból, immár egy másik világot omlasztott bennem össze a britek vélt fasza zenei közízlése tekintetében... sosem tudtam megbocsátani annak a szánalmas robbie-le-se-írom-inkább-kicsodának, hogy a Take That übergagyi vonaglós nyáladzásával való szakítása után nem süllyedt el a feledés számomra megnyugtató (számára kokainmámoros, elhízásra ösztönző) mocsarában...az angolokra pedig átok azért, hogy befuttatták ezt a senkiházi, irritáló majmot (elnézést, ha valaki szereti, bár annak meg LOL)...és most újból Robbie a sátán: az ő szupersztár státuszának köszönhetően feltámadhatott a világ legeslegeslegtrébb plasztikbandája...áááááááááá....ez tényleg egy ördögi kör...

    bár, ha abszolút pacifistaként egyszer büntetlenül pofán vághatnék egy fakultatív szelebritit, akkor az jó esélyekkel a kis Dzsásztin lenne...

    és itt részemről a téma lezárva, sőt a véleménynyilvánításom most már complete!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    hű, sosem hittem, hogy ennyire távoli témákba merülünk, de ha engem kérdeztek, akkor

    a Beksztrít inkomplítes romantikus homokszórása a nagy visszatérés jegyében egy már régóta sejthető látens homoerotikus gépezet kíméletlen manifesztálódásaként értékelhető csupán...azzal együtt, hogy talán még ők voltak a legkevésbé tehetségtelenek és irritálóak...lol:D

    a Take That ultrasikeres visszatérése számomra egy groteszk apokaliptikus ómen, egy vicsorgó vízió, amely újból, immár egy másik világot omlasztott bennem össze a britek vélt fasza zenei közízlése tekintetében... sosem tudtam megbocsátani annak a szánalmas robbie-le-se-írom-inkább-kicsodának, hogy a Take That übergagyi vonaglós nyáladzásával való szakítása után nem süllyedt el a feledés számomra megnyugtató (számára kokainmámoros, elhízásra ösztönző) mocsarában...az angolokra pedig átok azért, hogy befuttatták ezt a senkiházi, irritáló majmot (elnézést, ha valaki szereti, bár annak meg LOL)...és most újból Robbie a sátán: az ő szupersztár státuszának köszönhetően feltámadhatott a világ legeslegeslegtrébb plasztikbandája...áááááááááá....ez tényleg egy ördögi kör...

    bár, ha abszolút pacifistaként egyszer büntetlenül pofán vághatnék egy fakultatív szelebritit, akkor az jó esélyekkel a kis Dzsásztin lenne...

    és itt részemről a téma lezárva, sőt a véleménynyilvánításom most már complete!

    mester ... imádom ahogy fogalmazol! :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    lenne esélyem a wan2-ban:p ;):D?
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    hűűűűű, én már totál kezdek besózni, kezdem visszaszámolni a napokat...és jelenleg a bűvös szám a 46-os, de ha csicsizünk egyet, akkor máris 45-re csökken :) juhééééjj
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    hűűűűű, én már totál kezdek besózni, kezdem visszaszámolni a napokat...és jelenleg a bűvös szám a 46-os, de ha csicsizünk egyet, akkor máris 45-re csökken :) juhééééjj

    ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :))))))))))))))))))))))))))))))))))
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Ricsard wrote:
    lenne esélyem a wan2-ban:p ;):D?

    látod, kész is az új szakma!!! ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    hm, igen ez régi álmom lenne, csak mint megtudtam, szinte lehetetlen bejutni abba a szűk körbe:( még az exitbe csak-csak sikerülne TALÁN, persze egy kedves ismerősöm segítségével (hogyan másként működnek idehaza a dolgok?), de az azért nem ugyanaz a nívó, és rizikós otthagyni 2 biztos (?) munkahelyet egy járatlan és bizonytalan félállásért, ami lényegében a bedolgozást szolgálhatná...persze az is lehet, hogy csak kifogásokat keresek, nem tudom...:)

    The bottomline c'est das, che... megyünk Pearl Jamre és mindezt nyomatékosítva ma vagy egy órát töltöttem a munkahelyen teljes titokban a repjegyek, szállásfoglalások és virtuális jegyek nyomtatásával...nem mondom, kicsit megszédített a közeljövő, ami miatt jó ideje visszavettem a tetemes kiadásaimból:)
    persze a fontana meg az eindhoveni szállás még így is kimaradt, úgyhogy hagytam holnapra is a jóból...óóó, mondtam már hogy a főnőkeink egy hete elutaztak, és még egy teljes hétig csönd, nyugalom és áldott béke honol a koliban?:D;)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Nem tudom, érint-e valakit a dolog, de újból árulnak Ten Club jegyeket Düsseldorfba és Münchenbe:) a katowiceieket pedig időközben újból elkapkodták:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    Nem tudom, érint-e valakit a dolog, de újból árulnak Ten Club jegyeket Düsseldorfba és Münchenbe:) a katowiceieket pedig időközben újból elkapkodták:)

    ezt nem mondod, de hát hogyhogy????
    az írást nem tudnád a koliban, dogajavítás után...? :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    hú, erre inkább privátban válaszolnék...mert akkor ismét csúnya balkanyart veszünk Pearl Jam Hungarytől...:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • kezikekezike Posts: 22
    semmi valtozas autougyben? en csak kifele mennek katowicebe, kicsi a seggem (na jo ez nagy hazugsag volt)
  • OrsiOrsi Posts: 56
    Sziasztok, csak beköszöntem, hogy írjak már valamit:D
  • én is írok, bár nem tudok semmi érdekeset ... természetesen most hogy gyönyörű az idő és itt a hosszú hétvége, én itthon rohadok betegen... :(
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    nyugi, engem a doki szigoru pihenesre fogott, mégis egy tízfős finn csoportot "kell" 4 napig kalauzolnom a városban (Vár, Majális, Csodák Palozája stb.) ...mikor is??? munkaszüneti napokon (ma és holnap) + még két nap a ballagás hetében, az érettségi előtt egy héttel:) ááá, és ez csak a jéghegy csúcsaaaaaaaaaaa
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    nyugi, engem a doki szigoru pihenesre fogott, mégis egy tízfős finn csoportot "kell" 4 napig kalauzolnom a városban (Vár, Majális, Csodák Palozája stb.) ...mikor is??? munkaszüneti napokon (ma és holnap) + még két nap a ballagás hetében, az érettségi előtt egy héttel:) ááá, és ez csak a jéghegy csúcsaaaaaaaaaaa


    najó, kedves majdnem névnapos! ;) tisztázzunk valamit! az engem nem nyugtat meg hogy ha neked szarabb ... SŐT! tehát kitartás, és hátha látsz te is valami újat ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • OrsiOrsi Posts: 56
    Akkor ezek szerint nekem jobb most? Vége a nyelvvizsgának, bár kevesebb mint két hét múlva érettségi, de az már nem izgat annyira... Letudtam egy töri és egy matek tz-t, biosz dogát, magyar röpit, szóval most nincs nagyon mitől tartanom:P Megvan az idei év végi meg a végzős német jegyem, (5-ös:D) szóval, ha sikerült a nyelvvizsgám, akkor rágyúrhatok az angolra...:D És most ez így teljesen jó:D De akkor is azt kell mondanom, hogy nektek aztán tényleg nincs okotok a panaszra, mikor egy csomó Pearl Jam koncertre mehettek idén! Emberek, ezt értékelni kéne! Bennem egész nyáron a meló alatt az tartotta a lelket, hogy majd szeptember végén elmehetek Bécsbe, és ez mindenért kárpótol majd! És azt hiszem, titeket is:D A fenébe is, baromi irigy vagyok... :S
    A fő ok, amiért írtam az volt, hogy a második oldalra kerültünk megint:P De végülis ezt jólesett leírnom:D
  • SeriSeri Posts: 143
    kezike wrote:
    semmi valtozas autougyben? en csak kifele mennek katowicebe, kicsi a seggem (na jo ez nagy hazugsag volt)

    Az indexen egyre többen érdeklődnek utazási lehetőség után ... És szerintem ahogy közeledni fog a koncert, csak szaporodni fognak az érdeklődések ... Az egyik srácnak egyébként elküldtem az e-mail címedet ... Ha gondolod, nézz be oda (http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9008192, egy kicsit olvass vissza, azt keresd meg a jelentkezőket ...

    (egyébként MSN-re mikor vettél föl??? ... mert baromi ritkán szoktam oda benézni ... bocsesz ... :))
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • a világegyetem minden kérdésére a válasz: 42

    és ugyanennyi nap múlva Megyüüüüüüüüüüünk!!!!! :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • SeriSeri Posts: 143
    a világegyetem minden kérdésére a válasz: 42

    és ugyanennyi nap múlva Megyüüüüüüüüüüünk!!!!! :D


    Na, neked meg jobbulást!!! ... ;)
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    a világegyetem minden kérdésére a válasz: 42

    és ugyanennyi nap múlva Megyüüüüüüüüüüünk!!!!! :D


    LOL

    Douglas Adams VS.(!!!) Pearl Jam??? :o:p;)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • shinningshinning Posts: 256
    óóó az előbb elszállt üzenetem....

    Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!

    Egy barátom reggel azzal fogadott, hogy egy ismerőse látott egy plakátot, amin a Pearl Jam budapesti koncertjét hírdették!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! persze ezt más forrásból nem tudom megerősíteni, de háthaaaaaaa :-))))))

    póló ügy:
    - hamarosan, hamarosan...tényleg bocsi, de mindig betervezem és valami mindig közbejön (pl. 2 nyuszit mentettünk meg a biztos haláltól...valaki biztos megunta a húsvéti "játékszert" :-( ) de már olyan 80%os
    - egy barátomnál fogom én csináltatni...itt a következő árak vannak: 2000 Ft a póló (női/férfi, több szín és fazon), és a minta egy színből 2500 Ft, ami annyi részre oszlik el ahányan kérjük. ez nem a vasalásos technika, hanem a szitázott, ami szebb és tartósabb.

    Ricsárd: mi történt pénteken?
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • kezikekezike Posts: 22
    Seri wrote:
    Az indexen egyre többen érdeklődnek utazási lehetőség után ... És szerintem ahogy közeledni fog a koncert, csak szaporodni fognak az érdeklődések ... Az egyik srácnak egyébként elküldtem az e-mail címedet ... Ha gondolod, nézz be oda (http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9008192, egy kicsit olvass vissza, azt keresd meg a jelentkezőket ...

    (egyébként MSN-re mikor vettél föl??? ... mert baromi ritkán szoktam oda benézni ... bocsesz ... :))

    en nem vettelek fel.......
  • kezikekezike Posts: 22
    kezike wrote:
    en nem vettelek fel.......

    katowice szallas kit erdekel?
  • SeriSeri Posts: 143
    kezike wrote:
    en nem vettelek fel.......

    Tyűha ... Ez akkor igen érdekes ... :D
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    kezike wrote:
    katowice szallas kit erdekel?

    lefoglaltam már egyet, de azért kíváncsi vagyok Te mit találtál....
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Banyek, mióta nem voltam itt???
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilingerlilinger Posts: 475
    shinning wrote:
    Egy barátom reggel azzal fogadott, hogy egy ismerőse látott egy plakátot, amin a Pearl Jam budapesti koncertjét hírdették!!

    Városi legenda csupán...ennek ellenére BÁRMIT megadnék érte... :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
Sign In or Register to comment.