*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1282931333470

Comments

  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    szerintem ez egyértelmű... ;):D


    Na jól van, de figyelj...addig senki sem fog aludni a Hotel Fontanaban, amíg az összes magyar vendég nem szignózza alá:D:D
    Szerintem ismét kéne tartani egy össznépi találkozót hármasban:), amire persze másokat is szívesen várnánk..és akkor ez nagyszerű alkalom lenne, hogy Orsi és Linda is otthagyja a nevét a trikolór posztón... de a zászló nélkül is támogatom a találkozót!!! Hm?
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    Na jól van, de figyelj...addig senki sem fog aludni a Hotel Fontanaban, amíg az összes magyar vendég nem szignózza alá:D:D
    Szerintem ismét kéne tartani egy össznépi találkozót hármasban:), amire persze másokat is szívesen várnánk..és akkor ez nagyszerű alkalom lenne, hogy Orsi és Linda is otthagyja a nevét a trikolór posztón... de a zászló nélkül is támogatom a találkozót!!! Hm?

    ismét azt kell hogy mondjam, szerintem tudod a válaszomat ;)
    jajjjj te jó ég, a hotel fontana, el sem tudom mondani mennyire várom!!!!! :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • kezikekezike Posts: 22
    miért is...? :o

    nem azért megyek ki hogy mutogassam, hogy magyar vagyok, úgyis leszarom az egészet, akár timbuktui is lehetnék
  • kezikekezike Posts: 22
    Ricsard wrote:
    Hm, ezt most én sem annyira értem... magyar emberként hogy lehet egyáltalán bárkinek is "überciki" a nemzeti lobogónk(gondolom a zászó szóval arra utalt) ??????...hadd ne vonjak le ebből itt most további kínos következtetéseket;):o, mindenesetre ezek szerint akad, akinek nem tetszik az ötletem, semmi gond, az eddigi tapasztalatok alapján felesleges ennél többre számítani ebben a körben...mindenesetre én lehet, hogy beáldozok egy lobogót. Zsuzska, Monyó, Ti azért aláírnátok?;)

    de csúnyák vagytok, összefirkáljátok azt a fontos dolgot!:))
  • shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    . Zsuzska, Monyó, Ti azért aláírnátok?;)

    Szerinted?????!!!!! :-))))))

    Szerintem hagyjuk ki ebből a politikát!!!!
    Én úgy tapasztaltam, hogy Eddieék igen is szeretik "nézegetni", hogy a közönség soraiban milyen országok lelkes rajongói képviseltetik magukat.
    Én úgy gondolom, hogy ennek egy olyan üzenete van, hogy: "hé srácok, mi is itt vagyunk, ugyan gyertek már el hozzánk!!!!!" vagy hogy: "a magyar rajongók is köszönik, hogy ilyen csodálatos zenével ajándékoztatok meg minket..." Ez a zenéről és az érzésekről szól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (jó tudom aztán még egy csomó mindenről)
    vagy rosszul látok valamit?
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • kezikekezike Posts: 22
    shinning wrote:
    Szerinted?????!!!!! :-))))))

    Szerintem hagyjuk ki ebből a politikát!!!!
    Én úgy tapasztaltam, hogy Eddieék igen is szeretik "nézegetni", hogy a közönség soraiban milyen országok lelkes rajongói képviseltetik magukat.
    Én úgy gondolom, hogy ennek egy olyan üzenete van, hogy: "hé srácok, mi is itt vagyunk, ugyan gyertek már el hozzánk!!!!!" vagy hogy: "a magyar rajongók is köszönik, hogy ilyen csodálatos zenével ajándékoztatok meg minket..." Ez a zenéről és az érzésekről szól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (jó tudom aztán még egy csomó mindenről)
    vagy rosszul látok valamit?

    sztm mindenki azt csinal amit akar egy koncerten, ha nektek fontos a magyar zaszlo, tegyetek ki, semmi gaz. nekem nem mondana semmit, ezert nem irnam ala, nem lengetnem. csak ennyit szerettem volna mondani.
    inkabb az a kerdes, hogy a vérbe jutunk ki katowicebe...
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    shinning wrote:
    Szerinted?????!!!!! :-))))))

    Szerintem hagyjuk ki ebből a politikát!!!!
    Én úgy tapasztaltam, hogy Eddieék igen is szeretik "nézegetni", hogy a közönség soraiban milyen országok lelkes rajongói képviseltetik magukat.
    Én úgy gondolom, hogy ennek egy olyan üzenete van, hogy: "hé srácok, mi is itt vagyunk, ugyan gyertek már el hozzánk!!!!!" vagy hogy: "a magyar rajongók is köszönik, hogy ilyen csodálatos zenével ajándékoztatok meg minket..." Ez a zenéről és az érzésekről szól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (jó tudom aztán még egy csomó mindenről)
    vagy rosszul látok valamit?

    PONTOSAN! Én is így vélekedek a zászló projektről!

    Bécsben sokan meglepődtek azon, hogy Eddie külön beszédet intézett a magyarokhoz...természetesen én is...(főként, hogy a korábbi koncerteken nem tapasztaltam ilyen jellegű figyelmességet a részükről) ...sőt valószínűleg kezike is...nos, hadd áruljam el a titkot: mindez részben a MI zászlóinknak volt köszönhető, mások nevében nem beszélnék, de az enyémet akkor már harmadszor látták az első sorban, meg is ismertekl és egy pillanatig sem éreztem szégyent emiatt, sőt felettébb büszkeséget éreztem...mint ahogy arra is, hogy figyelmes gesztussal értékelték erőfeszítéseinket és biztosítottak együttérzésükről!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • rékaréka Posts: 9
    visszatérve katowicére, érdeklődtetek már vonatokról? tegnap este megnéztem külföldi járatokat, és elvileg van oda átszállás nélkül.. vagy elnézhettem? báthory nemzetközi gyors:)
  • shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    PONTOSAN! Én is így vélekedek a zászló projektről!

    Bécsben sokan meglepődtek azon, hogy Eddie külön beszédet intézett a magyarokhoz...természetesen én is...(főként, hogy a korábbi koncerteken nem tapasztaltam ilyen jellegű figyelmességet a részükről) ...sőt valószínűleg kezike is...nos, hadd áruljam el a titkot: mindez részben a MI zászlóinknak volt köszönhető, mások nevében nem beszélnék, de az enyémet akkor már harmadszor látták az első sorban, meg is ismertekl és egy pillanatig sem éreztem szégyent emiatt, sőt felettébb büszkeséget éreztem...mint ahogy arra is, hogy figyelmes gesztussal értékelték erőfeszítéseinket és biztosítottak együttérzésükről!

    Nem harmadszor hanem NEGYEDSZER!!! elfelejtetted a prágai akciómat!!! ott is látták, és reagáltak rá!!!!!!!! :-))))))))))))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    shinning wrote:
    Nem harmadszor hanem NEGYEDSZER!!! elfelejtetted a prágai akciómat!!! ott is látták, és reagáltak rá!!!!!!!! :-))))))))))))))



    óóó, mea culpa, je suis désolée, lo siento, ik ben droevig, sono spiacente perdóname, i am sorry:)...IGAZAD VAN!!! akkor 4x!!!!!!!!! A szám csak gyarapodni fog idén, annyi szent!!!!!!!!
    ööö
    Zsuzska, elvinnéd Londonba is a kedvemért???:D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    óóó, mea culpa, je suis désolée, lo siento, ik ben droevig, sono spiacente perdóname, i am sorry:)...IGAZAD VAN!!! akkor 4x!!!!!!!!! A szám csak gyarapodni fog idén, annyi szent!!!!!!!!
    ööö
    Zsuzska, elvinnéd Londonba is a kedvemért???:D

    miért, szerinted a nagy narancssárga böhöm szörny nem jön velem??? egyértelmű!!!! :D
    amúgy, kicsikét visszatérve, itt politikától Teljesen függetlenül arról szólt a dolog (IMHO), hogy a zászló által lett jelezve, hogy ez az ország is aktívan képviselteti magát a rajongók között, nem tudom hogy jön ebbe bármiféle negatív gondolat / megjegyzés ... és senki ne mondja hogy nem volt Fantasztikus érzés a Színpadról visszajelzést látni, hallani!!!! :o
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    réka wrote:
    visszatérve katowicére, érdeklődtetek már vonatokról? tegnap este megnéztem külföldi járatokat, és elvileg van oda átszállás nélkül.. vagy elnézhettem? báthory nemzetközi gyors:)

    Igen, Zsuzskával már tettünk kísérletet a nemzetközi helyzet kielemzésére. Igaz, ez részemről csúnyán kudarcba fulladt... :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilingerlilinger Posts: 475
    és senki ne mondja hogy nem volt Fantasztikus érzés a Színpadról visszajelzést látni, hallani!!!! :o

    Fantasztikus érzés volt...és csütörtökön akkora nagytakarítás lesz itthon, mint az állat, bármelyik oldalt képviseljem is! ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilinger wrote:
    Igen, Zsuzskával már tettünk kísérletet a nemzetközi helyzet kielemzésére.

    huhh, ez a post egy pillanatra kísértetiesen hajazott aktuális tanulmányaimra, meg is ijedtem rendesen!!! :o:D
    lehet menni vonattal, de Jó Szar
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    lilinger wrote:
    Igen, Zsuzskával már tettünk kísérletet a nemzetközi helyzet kielemzésére.

    és végül beláttátok, hogy ez folyton csak fokozódik :D:D:D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    és végül beláttátok, hogy ez folyton csak fokozódik :D:D:D

    Itt már csak Dr. Kotász segíthet! :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilingerlilinger Posts: 475
    huhh, ez a post egy pillanatra kísértetiesen hajazott aktuális tanulmányaimra, meg is ijedtem rendesen!!! :o:D

    Magam ilyen területen okuló nebulókkal foglalkozom csak úgy passzióból munkaidőben! :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilinger wrote:
    Magam ilyen területen okuló nebulókkal foglalkozom csak úgy passzióból munkaidőben! :D:D:D

    jólvan, akkor a június közepei időszakra vonatkozó UV-csekkeket nálad fizetem be, jó...? ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    jólvan, akkor a június közepei időszakra vonatkozó UV-csekkeket nálad fizetem be, jó...? ;)

    Deal! ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilinger wrote:
    Deal! ;)

    ok, szeretném felhívni a figyelmedet az előző post-om időpontjára, szerintem jelzi hogy legalábbis némiképp beszámíthatatlan állapotban voltam...! :D (hiszen mit is csináljon a jóember egy Fantasztikus buliból hazaérkezvén tiszta mákos fejjel, természetesen fórumokra kell irogatni - már szinte beépült reflexként használom a számítógépet:D)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    ok, szeretném felhívni a figyelmedet az előző post-om időpontjára

    'Szta k#!]va!!! Tudsz élni! ;)
    Én akkor már a fogamat mostam, s készültem kikísérni az exemet a Keletibe :D

    ...és mégis hogy néz ki az a titokzatos idegen a pesti éjszakában? ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilinger wrote:
    'Szta k#!]va!!! Tudsz élni! ;)
    Én akkor már a fogamat mostam, s készültem kikísérni az exemet a Keletibe :D

    ...és mégis hogy néz ki az a titokzatos idegen a pesti éjszakában? ;)

    az ex aki ott tölti az éjszakát, Te is tudsz élni! :D
    a titokzatos idegen...? haha :D csak annyit mondanék: Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú :o
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    az ex aki ott tölti az éjszakát, Te is tudsz élni! :D
    a titokzatos idegen...? haha :D csak annyit mondanék: Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú :o

    Merő emberbaráti szeretet csupán. Bécsbe készült. Ha nem kísérem ki a Keletibe, eltéved, mert nem tömegközlekedik, csak évente 2x...burzsuj! :D
    DE! Ami még viccesebb, h az imént telefonon navigáltam a Westbanhoftól a Mariahielferre, mert már a Stadthalle felé kavargott... ;)

    Én régebben - mikor még fiatal voltam és jártam bulizni :D:D:D - mindig egy alacsony, tömzsi, kreol bőrű, kalapos faszival futottam össze, aki folyton plakátokat ragasztott mindenfelé magáról.
    Később kiderült, hogy verseket is ír, s fel akarta eccer szedni az egyik legjobb barátomat, aki csak azért nem hajlott a dologra, mert nem volt a zsánere...
    Egy ideje már nem látom. Igaz, ritkán grasszálok mostanában az Oktogon környékén, s rég nem jártam a Hunnia kávézójában sem.
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilinger wrote:
    rég nem jártam a Hunnia kávézójában sem.

    nem zárt be az a hely nemrég...?
    én is jártom oda még annak idején jó sokat, szerettem :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    szeretném felhívni a figyelmedet az előző post-om időpontjára [...]

    ííjjjjjjjjjj
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    ííjjjjjjjjjj

    jólvan jólvan, igen, tuuuudom és szörnyen restellem... :o:D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    nem zárt be az a hely nemrég...?
    én is jártom oda még annak idején jó sokat, szerettem :)

    Sztem csak felújították...vagy vmi ilyesmi.
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • kezikekezike Posts: 22
    lilinger wrote:
    Merő emberbaráti szeretet csupán. Bécsbe készült. Ha nem kísérem ki a Keletibe, eltéved, mert nem tömegközlekedik, csak évente 2x...burzsuj! :D
    DE! Ami még viccesebb, h az imént telefonon navigáltam a Westbanhoftól a Mariahielferre, mert már a Stadthalle felé kavargott... ;)

    Én régebben - mikor még fiatal voltam és jártam bulizni :D:D:D - mindig egy alacsony, tömzsi, kreol bőrű, kalapos faszival futottam össze, aki folyton plakátokat ragasztott mindenfelé magáról.
    Később kiderült, hogy verseket is ír, s fel akarta eccer szedni az egyik legjobb barátomat, aki csak azért nem hajlott a dologra, mert nem volt a zsánere...
    Egy ideje már nem látom. Igaz, ritkán grasszálok mostanában az Oktogon környékén, s rég nem jártam a Hunnia kávézójában sem.

    multkor talalkoztam vele, es nagyon meg volt kattanva szegeny, meg ugy nezett ki, mintha az utcan lakna...
  • lilingerlilinger Posts: 475
    kezike wrote:
    multkor talalkoztam vele, es nagyon meg volt kattanva szegeny, meg ugy nezett ki, mintha az utcan lakna...

    Télleg? Mert én hallottam Róla korábban olyat, hogy csövi...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    hahó, főleg Lilingernek üzenem: már fölkerült a karácsonyi kislemez veszteségmentes FLAC formátumban a "demon"-ra :D:D:D!!!!
    Ó
    jeeeeee
    !
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
Sign In or Register to comment.