*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1293032343570

Comments

  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    hahó, főleg Lilingernek üzenem: már fölkerült a karácsonyi kislemez veszteségmentes FLAC formátumban a "demon"-ra :D:D:D!!!!
    Ó
    jeeeeee
    !

    OH! :) Köszi! :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    hahó, főleg Lilingernek üzenem: már fölkerült a karácsonyi kislemez veszteségmentes FLAC formátumban a "demon"-ra :D:D:D!!!!
    Ó
    jeeeeee
    !

    Hm...közben rájöttem, h mi nem vagyunk haverok a FLAC-cal...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    miért is nem??? ez a 4 betű az egyik legvonzóbb terméket jelöli számomra az interneten:D:D:D!!! szóval, ki vele, mi a hézag?
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    miért is nem??? ez a 4 betű az egyik legvonzóbb terméket jelöli számomra az interneten:D:D:D!!! szóval, ki vele, mi a hézag?

    Túl sokat foglal az én (ehhez képest) túl kicsi vinyómon. Se cd, se dvd íróm nincs, így nehézkes lenne megoldani...

    Szal csak ennyi...:)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    hahó, főleg Lilingernek üzenem: már fölkerült a karácsonyi kislemez veszteségmentes FLAC formátumban a "demon"-ra :D:D:D!!!!
    Ó
    jeeeeee
    !

    Lehetne erről a démonról egy kicsit bővebb infót kapni??? ... Megköszönném ... :)

    Egyébként nektek meghozta már a postás bácsi a kis bakelitot???

    (most direkt rákérdezek, mert akkor tuti megjön jövőhéten ... így jártam a magazinnal is ... he-he ... :))
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Seri wrote:
    Lehetne erről a démonról egy kicsit bővebb infót kapni??? ... Megköszönném ... :)

    Egyébként nektek meghozta már a postás bácsi a kis bakelitot???

    (most direkt rákérdezek, mert akkor tuti megjön jövőhéten ... így jártam a magazinnal is ... he-he ... :))

    nem, és lassan kezdek mindent feladni, magazint sem kaptam!!! :(
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    nem, és lassan kezdek mindent feladni, magazint sem kaptam!!! :(

    Jaj, én meg úgy izgulok, hogy kapok-e. Mert pár nappal azután lettem csak member, h lezárták a regisztrációt vagy mit a karácsonyi albumosdira...de aztán meg meghosszabbították vmi miatt. Szal izgulok. BÁRCSAK!

    Az megnyugtat, h nemsoká kezdődik a South Park.
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • drágáim, viszlát, elmegyek pár napra picit nyaralni, tartsátok a topicot az első lapon!!! :D pápá
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    drágáim, viszlát, elmegyek pár napra picit nyaralni, tartsátok a topicot az első lapon!!! :D pápá

    Have fun! :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    a demonoid.com egy torrent oldal, meglátásom szerint az egyik legjobb, ahonnan előbb, de inkább utóbb szinte bármit le lehet tölteni, csak ügyesen figyelni kell az újdonságokat...nos, úgy tűnik az első pj-es az oldalon, akinek megjött a kislemeze föl is rakta egyből FLAC-ban, de pindurit hallatszik a halkabb részeknél a lemezjátszó recsegése + élek a gyanúperrel, hogy nem 100 %-ig egyenletes a házi hangfelvétel sebessége (értsd:mintha húzná)...de ettől függetlenül nagyszerű ajándék, tekintve, hogy magam sehogy sem tudtam volna megoldani ehhez hasonló minőségben az átkonvertálást.
    Ezért szeretem a "démont" annyira, nem kevés kincsre leltem már a segítségével!!! A FLAC pedig egyszerűen torrentvágyaim netovábbja lett, hiszen ebből bármikor lehet egyszerűen és gyorsan mp3-at és veszteségmentes cd minőségű WAV-ot is varázsolni!!! Ezzel tudtam leszokni az igen költséges cd vásárlásról is...
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    drágáim, viszlát, elmegyek pár napra picit nyaralni, tartsátok a topicot az első lapon!!! :D pápá

    Érezd jól magad Szuzánna asszony:D!
    Hm, megnéznéd nekem, ha szépen megkérlek a boldog család tisztelgést a HMV-ben/Virginben/a legolcsóbb helyen??? De csak ha a hihető csodákhoz dilemma
    is társul, CSAK AKKOR!!! OK???
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    A FLAC pedig egyszerűen torrentvágyaim netovábbja lett, hiszen ebből bármikor lehet egyszerűen és gyorsan mp3-at és veszteségmentes cd minőségű WAV-ot is varázsolni!!!

    Hehh...én nem találtam semmi konvertert, h mp3 legyen belőle...eh.
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • na haliho,

    megint beusztam egy "kicsit" a meloban meg utkozben nemi maganugyi problemat kellett megoldanom tok varatlanul, ugyhogy nem voltam itt jo ideje - shame on me!!

    udv az ujabb magyar pj rajongoknak itten a szent helyen a vilaghalo legfantasztikusabb reszen! :)

    nem hiszitek, el de mar alig varom madridot... asszem valamelyik nap szamolgattam, hogy mar csak 11 het, es pentek este repulok az easy jet-tel spanyolhon fovarosaba, hogy a sracik valami gyonyoru audio-vizualis orgazmusban reszesitsenek, mint tavaly az astoria-ban, reading-ben, na meg persze becsben :D:D:D:D

    megoldottam a nemet helyzetet is, es ugy dontottem, hogy inkabb turistaskodok daniaban egy par napot, mert annyira nem vagyok oda az otlettol, hogy 10 oras vonat ut utan essek be egyik fesztivalrol, a masikba

    szoval igy csak 6 koncertem lesz, es ki vagyok akadva, hogy wembley-n kivul sehova sem sikerult 10c jegyet szereznem - eddig... azert bizom a szerencseben, es hatha utso pillanatban felbukkan egy par jegy, mert ahogy zsuzska is irta - azert az elso sorbol az igazi a buli, amikor mikey visszadob egy puszit!!! vagy stoney odavigyorog rad!!! vagy jeff visszainteget!!! arrol nem is beszelve, hogy ed lepacsizik veled!!! 15 ezer ember kozul mindez csak veled tortenik!!!:D:D:D meg meg akik melletted allnak... egyszeruen leirhatatlan, hogy mennyire odafigyelnek rank, es ha hulyen visszanezel, hogy most komolyan nekem jon a puszi, akkor igenloen bologat mikey, hogy igen is figyeljel, mert a kovetkezo szolot neked nyomja :D:D:D:D:D

    kar, hogy nem tudok veletek menni katowice-be, de sajna nincs annyi szabadsagom - pedig eroteljesen dolgozom egy pasi kihalaszasan, aki mellett nem kelle meloznom, es mellesleg szponzoralna a pj oruletem - persze almodozni mindig lehet

    meg szerencse, hogy madridban osszefutok a tavalyi becsi csapattal, szoval a zaszloalairas igy a reszemrol megoldodik... azon gondolkodtam valamelyik nap, hogy valami kozos "magyar" polot kellene csinaltatni hogy pl. thanks for vienna - the hungarain crew from the front vagy ehhez hasonlot... igen is tudatni kell a sracikkal, hogy itt vagyunk mi is, es az valami hihetetlen nagy elmeny lenne nagyon sok ember szamara, ha ellatogatnanak kis hazankba... ha lehet, akkor minden koncerten emlekeztessuk oket, hogy egyszer mar jartak nalunk, es tok jo lenne, ha ujra eljonnenek, ugyhogy reszemrol minden telhetot megteszek az ugy erdekeben madridban, londonban, dusseldorfban, koppenhagaban, nijmegenben meg werchterben

    majd meg jelentkezem...

    millpussz :)
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Hejho!!!!!

    Na végre hallunk felőled!
    Nagyon eltűntél, de jó tudni, hogy minden OK veled is.
    Az a 6 koncert elég meggyőző önmagában is, persze ne add föl, lehet ebből még akár...kilenc is:D vagy fölkerekíthetjük tízre:)
    Katowice sehogy sem akar összejönni???
    Ha végre idén eljutottam volna Dániába, én is a turistáskodást választanám...kissé groteszk, hogy tavaly oda készültem mindenképp PJ ügyben, akkor nem kanyarodtak Berlintől északra, idén meg akkorra esik a koncert dátuma, amikor a tanítványaim szóban is számot adnak felhalmozott irodalmi és nyelvi műveltségükről, ill. kompetenciáikról :D Vélhetőleg nem ugyanaz a két élmény ;):)

    a zászló projekt természetesen mehet, ötletbörzézhetnénk, hogy ki, milyen találó és frappáns szlogent javasol...szóval tessék agyalni...mindenesetre azt a zászlót meg kéne járatni Európában!!!!!!!! Én vállalom Dél- és Közép-Európát, tiéd a Nyugat és Észak:D Deal?
    Madrid >> még mindig felfoghatatlan számomra, hogy csak úgy izibe' belevágtunk ebbe a kalandba.:);) Nem szeretném túl sok előfeltevéssel indítani az utat a csalódások elkerülése végett, úgyhogy maradjunk annyiban, hogy akkor majd megmutatjuk, hogyan mulat a magyar:D
    Annyi bizonyos, hogy mindegyikőnk erőn felül húzza az igát, akkor...most őszintén...nem érdemeljük meg, hogy egy hétig a PJ kényeztessen minket fantasztikus helyeken???!!
    A válaszom: Dehogynem, persze, NANÁÁÁ!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    azon gondolkodtam valamelyik nap, hogy valami kozos "magyar" polot kellene csinaltatni hogy pl. thanks for vienna - the hungarain crew from the front vagy ehhez hasonlot... igen is tudatni kell a sracikkal, hogy itt vagyunk mi is, es az valami hihetetlen nagy elmeny lenne nagyon sok ember szamara, ha ellatogatnanak kis hazankba... ha lehet, akkor minden koncerten emlekeztessuk oket, hogy egyszer mar jartak nalunk, es tok jo lenne, ha ujra eljonnenekquote]

    NAGYON jó ötlet...szívesen társulok! :) Bár én nem volt a "front"on, kissé hátrébb szorultam...és ez idén is így lesz. De azért vállalok én sorsközösséget! :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    felőlem csináltathatunk egyenpólót!!!
    Ki van benne?
    És ki vállalja a felirat és embléma tervezését????
    Hm?:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    felőlem csináltathatunk egyenpólót!!!
    Ki van benne?
    És ki vállalja a felirat és embléma tervezését????
    Hm?:)

    Én vállalnám, de béna vagyok ilyenekben! :)
    Csak összeollóznám meg minden.

    De van egy hely a Kálvinon, ahol ilyeneket csinálnak, s diákkedvezményem van...szal ott...esetleg...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    felőlem csináltathatunk egyenpólót!!!
    Ki van benne?
    És ki vállalja a felirat és embléma tervezését????
    Hm?:)

    Én elvállalom, HA megbeszéljük mi legyen rajta, kb. hogy nézzen ki...
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    ja és van egy ismerősöm, aki póló nyomással foglalkozik......de árat csak a darabszám megjelölése után tud mondani
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • polo ugyben nekem nagyon tetszik a "HunVan 07" szlogen elbujtatva valahova... meg ha nem is buszozzuk korbe europat, de azert szinte minden helyen kepviselve leszunk!

    mivel az USA-ban mindenkinek van pengetos poloja, szerintem csinalhatunk valami ehhez hasonlot - ilyenje rajtunk kivul ugysem lenne senkinek sem

    vagy mit szolnatok ehhez:

    don't gimme no lip - ezt az elejere
    HunVan 07

    PJ - ezt meg a hatara (lelophatnank azt a jo kis szorfdeszkas logot hozza)
    Hungarian
    Crew

    :p
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • ja igen, es

    B

    U

    M

    P

    csak, hogy tovabbra is az elso oldalon legyunk ;)
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Ricsard wrote:
    Hejho!!!!!

    Na végre hallunk fel?led!
    Nagyon elt?ntél, de jó tudni, hogy minden OK veled is.
    Az a 6 koncert elég meggy?z? önmagában is, persze ne add föl, lehet ebb?l még akár...kilenc is:D vagy fölkerekíthetjük tízre:)
    Katowice sehogy sem akar összejönni???
    Ha végre idén eljutottam volna Dániába, én is a turistáskodást választanám...kissé groteszk, hogy tavaly oda készültem mindenképp PJ ügyben, akkor nem kanyarodtak Berlint?l északra, idén meg akkorra esik a koncert dátuma, amikor a tanítványaim szóban is számot adnak felhalmozott irodalmi és nyelvi m?veltségükr?l, ill. kompetenciáikról :D Vélhet?leg nem ugyanaz a két élmény ;):)

    a zászló projekt természetesen mehet, ötletbörzézhetnénk, hogy ki, milyen találó és frappáns szlogent javasol...szóval tessék agyalni...mindenesetre azt a zászlót meg kéne járatni Európában!!!!!!!! Én vállalom Dél- és Közép-Európát, tiéd a Nyugat és Észak:D Deal?
    Madrid >> még mindig felfoghatatlan számomra, hogy csak úgy izibe' belevágtunk ebbe a kalandba.:);) Nem szeretném túl sok el?feltevéssel indítani az utat a csalódások elkerülése végett, úgyhogy maradjunk annyiban, hogy akkor majd megmutatjuk, hogyan mulat a magyar:D
    Annyi bizonyos, hogy mindegyik?nk er?n felül húzza az igát, akkor...most ?szintén...nem érdemeljük meg, hogy egy hétig a PJ kényeztessen minket fantasztikus helyeken???!!
    A válaszom: Dehogynem, persze, NANÁÁÁ!!!

    Szia Ricsard!!!! :)

    Katowice ugyben az a helyzet, hogy mivel az egy szerdan van, nekem min. 2 nap szabit ki kellene vennem, ami mar nincs, mert kivettem 2 hetet junius 2. felere, 1 hetet majus vegere, mert azert a csaladot is kene valmikor latni, meg keszulok Szigetre, es meg ott a karancsony is - szoval nem egyszeru a dolog. Sajna kenytelen leszek ezt kihagyni, pedig az az erzesem, hogy nagyon nagy buli lesz.

    NY es E - deal :cool:

    Termeszetesen minden reszletre kiterjedo demonstraciot kell tartani, hogyan is mulatunk mi - na persze nem a sirva vigadosat kellene eloadni, hanem a hatartalanul oromkodot, mint Becsben ;)Nana, hogy megerdemeljuk a partit, szoval mindent bele!!! :D:D:D

    Nem tudom, meg hogy fogok a sor elejere kerulni, mert Wembley-n kivul nincs 10c jegyem, de mindenkeppen el kell juttatni a sraciknak valami kis ajandekot! Hatha meggondoljak magukat, es visszafele megallnak nalunk ;)

    Sok puszi neked, es majd igyekszem gyakrabban bejelentkezni :)
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • lilingerlilinger Posts: 475
    polo ugyben nekem nagyon tetszik a "HunVan 07" szlogen elbujtatva valahova... meg ha nem is buszozzuk korbe europat, de azert szinte minden helyen kepviselve leszunk!

    mivel az USA-ban mindenkinek van pengetos poloja, szerintem csinalhatunk valami ehhez hasonlot - ilyenje rajtunk kivul ugysem lenne senkinek sem

    vagy mit szolnatok ehhez:

    don't gimme no lip - ezt az elejere
    HunVan 07

    PJ - ezt meg a hatara (lelophatnank azt a jo kis szorfdeszkas logot hozza)
    Hungarian
    Crew

    :p

    N-A-G-Y-O-N komoly!!!!! :D Én máris megvettem az ötletet...nem mellesleg azért, mert Mr. Gossard az örök kedvenc... ;)

    Én valahogy becsempészném azt is, hogy "proud member of HunVan 07", annak ellenére, h valójában nem jött össze a buszos túra...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    polo ugyben nekem nagyon tetszik a "HunVan 07" szlogen elbujtatva valahova... meg ha nem is buszozzuk korbe europat, de azert szinte minden helyen kepviselve leszunk!

    mivel az USA-ban mindenkinek van pengetos poloja, szerintem csinalhatunk valami ehhez hasonlot - ilyenje rajtunk kivul ugysem lenne senkinek sem

    vagy mit szolnatok ehhez:

    don't gimme no lip - ezt az elejere
    HunVan 07

    PJ - ezt meg a hatara (lelophatnank azt a jo kis szorfdeszkas logot hozza)
    Hungarian
    Crew

    :p

    nekem is bejön!!!

    azért legyen ott egy szolid kis trikolór,
    ill.
    a Long Road talán még stílusosabb lenne!!!!!!!! (különben is az egyik legeslegeslegtutibb kedvencem...:D)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    shinning wrote:
    Én elvállalom, HA megbeszéljük mi legyen rajta, kb. hogy nézzen ki...
    ja és van egy ismerősöm, aki póló nyomással foglalkozik......de árat csak a darabszám megjelölése után tud mondani

    Szupi, köszönjük!
    Neked egyébként hogy tetszik az eddigi ötletelés???
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    lilinger wrote:
    N-A-G-Y-O-N komoly!!!!! :D Én máris megvettem az ötletet...nem mellesleg azért, mert Mr. Gossard az örök kedvenc... ;)

    Én valahogy becsempészném azt is, hogy "proud member of HunVan 07", annak ellenére, h valójában nem jött össze a buszos túra...


    Gossard=combi
    "proud member of HunVan 07" - ez még jobb!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Gossard=combi
    "proud member of HunVan 07" - ez még jobb!!!

    Mi combi? :D

    Amúgy meg jaj, mert kezdek izgulászni...aligváromaligváromaligvárom! :)
    Ááááááááááááááááááááááááááááh!!! (mert ez már olyan rég volt)

    Trikolor kell! Szükséges!
    LongRoad is jó! Nagyon kifejező!!!

    A végén meg már annyi minden lesz rajta, mint az F1-es pilóták overálján! ;)
    Így javaslom, legyen baseball sapka is :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    He-he, igaz!
    Mindenképpen legyen elől és hátul is embléma vagy felirat

    szóval
    kinézhetne AKÁR így is

    elöl:

    PEARL JAM

    Pearl Jam szörfdeszka logó (ami sugallhatná azt, hogy ezzel a járművel különösen nehézkes Madridig eljutni a magyar fővárosból:)
    http://www.tattooedeverything.com/images/moses562.jpg

    The Long Road from Hungary


    ______________________________

    hátul:

    Proud member of
    magyar zászló (benne lehetne a PJ veréb is:))
    HUN VAN 2007


    ez hogy tetszik idáig?
    min változtassunk?
    és milyen színű legyen a póló???
    én zöldpárti:) vagyok


    Ja, Gossard=cImbi, nem hiszem el, hogy épp ezt sikerült elgépelnem:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    He-he, igaz!
    Mindenképpen legyen elől és hátul is embléma vagy felirat

    szóval
    kinézhetne AKÁR így is

    elöl:

    PEARL JAM

    Pearl Jam szörfdeszka logó (ami sugallhatná azt, hogy ezzel a járművel különösen nehézkes Madridig eljutni a magyar fővárosból:)
    http://www.tattooedeverything.com/images/moses562.jpg

    The Long Road from Hungary


    ______________________________

    hátul:

    Proud member of
    magyar zászló (benne lehetne a PJ veréb is:))
    HUN VAN 2007


    ez hogy tetszik idáig?
    min változtassunk?
    és milyen színű legyen a póló???
    én zöldpárti:) vagyok


    Ja, Gossard=cImbi, nem hiszem el, hogy épp ezt sikerült elgépelnem:)

    Nekem tetszik...Combikám! :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    ja-ja

    ...a többi TOURázó BANDitának mi a véleménye? :D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
Sign In or Register to comment.