*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1272830323370

Comments

  • lilingerlilinger Posts: 475
    Orsi wrote:
    Hát, már megint 2. oldalon volt a topic... kicsit lehalt a banda?:)

    Hát akkor hajrá, hajrá! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    réka wrote:
    szóval ti bejárjátok Európát:) nem rossz...
    ma viszont azt hallottam, h a velencei koncertet visszamondták.
    novarock az milyen, voltál már?

    Hol hallottad Réka, hogy visszamondták a Heineken Festivalt???????
    Nova Rock: 2005-ben voltam és az akkoi tapasztalataim szerint
    iszonyat drága minden,
    nem csekély az igénytelenség,
    a fesztivál CSAK a koncertek miatt érdekes!!! Az uccsó koncert után gyakorlatilag meghal az egész...!!!!!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • shinningshinning Posts: 256
    És arról tudtok valamit, hogy mit takarhat a VIP jegy? Azt láttam, hogy tartalmazza a VIP parkolót, meg bejutást a VIP sátorba és a VIP állóhelyre, de hogy mi az a VIP sátor és VIP állóhely? :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Negatív, nem tudok erről semmit...gondolod, hogy vmi backstage jóság;):o???
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • shinning wrote:
    És arról tudtok valamit, hogy mit takarhat a VIP jegy? Azt láttam, hogy tartalmazza a VIP parkolót, meg bejutást a VIP sátorba és a VIP állóhelyre, de hogy mi az a VIP sátor és VIP állóhely? :-)

    ohh én majdnem biztos vagyok benne, h a vip részleg azon bizonyos helyek összessége, ahol egy kerítéssel és ponyvábal közelebb vagy a "sztárokhoz", ezért legalább kétszer annyira idegesít hogy nem tudsz bejutni az igazi "sztár" részbe ahol valóban a fontos emberek mulatják az időt... tavaly szigeten ismerőseim beszívták ezzel ... persze az tavaly és sziget, szóval nem feltétlenül jelenti ugyanazt, de én erősen kétlem hogy árulnának olyan jegyet ahol a földi halandók vegyülhetnek a művészekkel
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    ohh én majdnem biztos vagyok benne, h a vip részleg azon bizonyos helyek összessége, ahol egy kerítéssel és ponyvábal közelebb vagy a "sztárokhoz", ezért legalább kétszer annyira idegesít hogy nem tudsz bejutni az igazi "sztár" részbe ahol valóban a fontos emberek mulatják az időt... tavaly szigeten ismerőseim beszívták ezzel ... persze az tavaly és sziget, szóval nem feltétlenül jelenti ugyanazt, de én erősen kétlem hogy árulnának olyan jegyet ahol a földi halandók vegyülhetnek a művészekkel



    Ja-ja, a Szigeten elég gagyi a VIP szekció, max annyiból jó, hogy ott nincs tömeg...viszont a híres emberek felhozatala elég sovány...nem sikerült Robert Smith bácsival sem találkoznunk, pedig ismerősünk által le volt zsírozva a bejutás...majd legközelebb:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    Negatív, nem tudok erről semmit...gondolod, hogy vmi backstage jóság;):o???

    nem lenne rossz, bizony...
    arra én is gondoltam, hogy nem telejsen all access...csak ez a VIP állóhelyen akadt meg a szemem...ez egy külön hely a színpad előtt, mint mondjuk Prágában a színpad közeli jegy volt? vagy a színpad mellett??? tehát csak úgy álmodoztam, elmerengtem.... :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    Madriddal kapcsolatban van valami hír?? Pont ma, 3 hónap múlvaaaaa!!!!!!!!!! :-))))))))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    shinning wrote:
    Madriddal kapcsolatban van valami hír?? Pont ma, 3 hónap múlvaaaaa!!!!!!!!!! :-))))))))))


    zsííííííííííííír, Ször Ósztin nyelvén szólva pedig Yeah, baby, yeeeeeah!!!!:D:D:D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • shinning wrote:
    Madriddal kapcsolatban van valami hír?? Pont ma, 3 hónap múlvaaaaa!!!!!!!!!! :-))))))))))


    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
    az a hír, hogy megyünk, ott leszünk és jó lesz!!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    ohh én majdnem biztos vagyok benne, h a vip részleg azon bizonyos helyek összessége, ahol egy kerítéssel és ponyvábal közelebb vagy a "sztárokhoz", ezért legalább kétszer annyira idegesít hogy nem tudsz bejutni az igazi "sztár" részbe ahol valóban a fontos emberek mulatják az időt... tavaly szigeten ismerőseim beszívták ezzel ... persze az tavaly és sziget, szóval nem feltétlenül jelenti ugyanazt, de én erősen kétlem hogy árulnának olyan jegyet ahol a földi halandók vegyülhetnek a művészekkel

    Én szeretem a szigetVIP-et, és a Therapy jófej volt, mert mind kijöttek. Meg a hazai celebvilág apraja-nagyja, de az felejtős...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • rékaréka Posts: 9
    lehet h csak "ostoba pletyka" az egész...

    aki volt Bécsben, nézzétek meg youtube-on, fennvan Eddie Last Kisst énekelvén, szólóban.. (oh:)
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    persze, és kezet csókol egy lánynak...az már sajnos nem látszik, hogy mi pedig kezet ráztunk Eddie-vel, amikor vissza a színpad felé tartott, de a hangfelvételünk nem hazudik:):D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • rékaréka Posts: 9
    nem mondod komolyan??? most igen átértékelődött a magam 12 méteres közelsége.. na mindegy:))
    milyen volt ennyire közelről látni?
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Hm, Arnhemben láttam először közvetlen közelről, mikor a Neil Young klasszikus közben leugrott a színpadról...egyenként végigmustrálta kb fél méter távolságról az első sorban állókat:), és mélyen a szemünkbe nézett, mintha a fotografikus memóriájába szeretné égetni a látványt...furcsa volt látni, hogy még nálam is alacsonyabb egy pár centivel, de az arca megviselt volt, mint valami bölcsé...
    Bécsben szintén az első sorban álltunk, tudtuk, hogy előttünk fog elszaladni, hiszen a biztonsági őrök elhelyezkedtek a középső elválasztó folyosón, aztán már az én koncepcióm csupán az volt, hogy jól levideózzam, amikor visszajön...végül nem tudtam, mert épp nálunk kinyújtotta a kezét...aztán jól megragadtuk és örömködtünk hangosan, mintha csak a pápai áldás szállt volna ránk váratlanul:D:D:D

    íme a fotó
    az ezüst Swatch a balkézen + a jobb kézben a fotóapparát hozzám tartozik
    a gyér hajú szemüveges srác pedig Laci barátom

    http://i13.photobucket.com/albums/a265/Ricsard/7d818413c378747f24e3b4730443d276.jpg
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • SeriSeri Posts: 143
    Egy kis off ...

    Haverom a családjával Londonban szeretne pár napot eltölteni ... Aki ismerős arra, tudna-e valami olcsóbb fajta szállást ajánlani ... Gyermekeiket (4 és 1,5 évesek) is vinnék magukkal ... Előre is kösz a tippeket ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Seri wrote:
    Egy kis off ...

    Haverom a családjával Londonban szeretne pár napot eltölteni ... Aki ismerős arra, tudna-e valami olcsóbb fajta szállást ajánlani ... Gyermekeiket (4 és 1,5 évesek) is vinnék magukkal ... Előre is kösz a tippeket ...

    na azt hiszem ez az én asztalom :)

    nézz körül itt!
    http://www.bedandbreakfasts.co.uk/uk-london.asp
    mielőtt lefoglalják, ha gondolod vetek rá egy pillantást, tavaly nyáron kedves ismerősömék beválasztottak egy szállást az egyik legveszélyesebb környéken, elég gáz volt!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • SeriSeri Posts: 143
    na azt hiszem ez az én asztalom :)

    nézz körül itt!
    http://www.bedandbreakfasts.co.uk/uk-london.asp
    mielőtt lefoglalják, ha gondolod vetek rá egy pillantást, tavaly nyáron kedves ismerősömék beválasztottak egy szállást az egyik legveszélyesebb környéken, elég gáz volt!


    Hú, ezer köszönet!!! ... :)

    Ha lesz kérdés, jelzem!
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Seri wrote:
    Hú, ezer köszönet!!! ... :)

    Ha lesz kérdés, jelzem!

    ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • rékaréka Posts: 9
    király
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    visszatérve a koncerten kifejezésre kerülendő közös petíciós/szimpatizáns ötlethez, lehet, hogy csak egy magyar zászlót kellene átadni/fölhajítani nekik, amelyet előzőleg jó sokan aláírtak...hm?
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • kezikekezike Posts: 22
    Ricsard wrote:
    visszatérve a koncerten kifejezésre kerülendő közös petíciós/szimpatizáns ötlethez, lehet, hogy csak egy magyar zászlót kellene átadni/fölhajítani nekik, amelyet előzőleg jó sokan aláírtak...hm?

    ne szórakozz már. magyar zászó?? überciki
  • shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    Hm, Arnhemben láttam először közvetlen közelről, mikor a Neil Young klasszikus közben leugrott a színpadról...egyenként végigmustrálta kb fél méter távolságról az első sorban állókat:), és mélyen a szemünkbe nézett, mintha a fotografikus memóriájába szeretné égetni a látványt...furcsa volt látni, hogy még nálam is alacsonyabb egy pár centivel, de az arca megviselt volt, mint valami bölcsé...
    Bécsben szintén az első sorban álltunk, tudtuk, hogy előttünk fog elszaladni, hiszen a biztonsági őrök elhelyezkedtek a középső elválasztó folyosón, aztán már az én koncepcióm csupán az volt, hogy jól levideózzam, amikor visszajön...végül nem tudtam, mert épp nálunk kinyújtotta a kezét...aztán jól megragadtuk és örömködtünk hangosan, mintha csak a pápai áldás szállt volna ránk váratlanul:D:D:D

    íme a fotó
    az ezüst Swatch a balkézen + a jobb kézben a fotóapparát hozzám tartozik
    a gyér hajú szemüveges srác pedig Laci barátom

    http://i13.photobucket.com/albums/a265/Ricsard/7d818413c378747f24e3b4730443d276.jpg

    naháááát! :-) az a kéz, ami Laci szemüvegétől "jön ki", az pedig az enyém :-) ha jól látom ....és az enyémet is megérintette :-))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • rékaréka Posts: 9
    de most bécsben amikor észrevette a m. zászlót, mondta h aha, hungary... emlékszik vki mit mondott? nem azt j jönnek?:)
  • lilingerlilinger Posts: 475
    réka wrote:
    de most bécsben amikor észrevette a m. zászlót, mondta h aha, hungary... emlékszik vki mit mondott? nem azt j jönnek?:)

    "We wish luck to these people here from Hungary. We were talking about your country earlier" ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • kezike wrote:
    ne szórakozz már. magyar zászó?? überciki

    miért is...? :o
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    kezike wrote:
    ne szórakozz már. magyar zászó?? überciki

    Hm, ezt most én sem annyira értem... magyar emberként hogy lehet egyáltalán bárkinek is "überciki" a nemzeti lobogónk(gondolom a zászó szóval arra utalt) ??????...hadd ne vonjak le ebből itt most további kínos következtetéseket;):o, mindenesetre ezek szerint akad, akinek nem tetszik az ötletem, semmi gond, az eddigi tapasztalatok alapján felesleges ennél többre számítani ebben a körben...mindenesetre én lehet, hogy beáldozok egy lobogót. Zsuzska, Monyó, Ti azért aláírnátok?;)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Hm, ezt most én sem annyira értem... magyar emberként hogy lehet egyáltalán bárkinek is "überciki" a nemzeti lobogónk(gondolom a zászó szóval arra utalt) ??????...hadd ne vonjak le ebből itt most további kínos következtetéseket;):o, mindenesetre ezek szerint akad, akinek nem tetszik az ötletem, semmi gond, az eddigi tapasztalatok alapján felesleges ennél többre számítani ebben a körben...mindenesetre én lehet, hogy beáldozok egy lobogót. Zsuzska, Monyó, Ti azért aláírnátok?;)

    Igen, én is akartam írni erről, de aztán mégsem...

    Szal ÉN is aláírom! ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • OrsiOrsi Posts: 56
    Halláj emberek:)
    Rég nem jártam erre, (vagy csak nekem tűnt annak), és most olvasgattam az azóta jött hozzászólásokat...
    A magyar zászló aláírása nem egy rossz ötlet, de hogy íratod annyi emberrel alá? Pl. én nagyon szeretném aláírni, de nem tudom, hogy ezt hogyan lehetne kivitelezni... Mondjuk lehet az, hogy elküldöm egy képen az aláírásom egy emilben akár, és valami ügyeskezű közületek felkopírozza, de az azért mégsem ugyanaz, lássátok be:) De határozottan tetszik az ötlet, mert könnyebben kivitelezhető, mint a könyv, és "egyértelműbben magyar":)
    Kicsit egyet tudok érteni azzal, hogy manapság nem olyan nagy büszkeség az egy embernek feltétlenül, hogy magyar, de ha már egyszer így sikerült születni, akkor ezzel kell megbarátkozni, és vagy csak pusztán megpróbálni a legjobban kihasználni az adódó alkalmakat(amiből nekünk nem jut annyi, mint szerencsésebb embertársainknak), vagy még jobb: megpróbálni tenni ellene valamit, hogy ilyen helyzetben maradjunk. Persze mondani könnyű, és most per pillanat nem is tudok konkrétabbat mondani, nemhogy tenni, de azért szép gondolat nem? :P
    Szóval visszatérve: hogyan tudnám aláírni?:D:D
  • Ricsard wrote:
    Zsuzska, Monyó, Ti azért aláírnátok?;)

    szerintem ez egyértelmű... ;):D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
Sign In or Register to comment.