*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1262729313270

Comments

  • lilingerlilinger Posts: 475
    Seri wrote:
    szóljon már be, hogy ne görcsöljünk!!!

    :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

    Srácok! Én nem ragaszkodom a buszhoz...eccerűen csak vágyom egy nagyobb közösségi élményre...;)
    ...mert a koncert az Inside Job lesz...

    Szóval nekem az autókázás is megfelel, csak ilyen esetekben feszengeni szoktam...meg vezetni tudok, de nem hivatalosan, ugye, Zsuzska? :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • SeriSeri Posts: 143
    lilinger wrote:
    Én nem ragaszkodom a buszhoz...eccerűen csak vágyom egy nagyobb közösségi élményre...;)
    ...mert a koncert az Inside Job lesz...

    Ott a pont!!!
    Erről nem is beszélve ... Tavaly voltam Prágában és Bécsben is ... Prágába a koncert előtti nap mentünk busszal (fórumos brigád (akkor találkoztam velük életemben először)), este frankó sörözés, lazulás, pihenés, másnap koncert, utána ismét lazulás a Hostelben ... Bécsbe meg úgy volt az út, hogy haverokkal, kocsival délután repesztve Pestről ... Koncert után meg még le sem csöpögött rólam az izzadtság, már indultunk is haza ...

    Bécs biztos negyed annyiba sem került mint a prágai út, a koncert is jobban szólt, mint a Sazka Arénában, de hogy egy reklám szlogennel éljek, maga a prágai élmény megfizetethetetlen ... Valahogy ott mégis jobban éreztem magam ... Ennyi ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    lilinger wrote:
    Mindkét FF nagyon ott volt. 2005-ben azon a napon, mikor játszottak, a Lumiban az egyik csajszival vettük el a cipőket a bemenőktől, s már csak azt énekeltük, hogy "this fire is out of control..." Örjöngtünk :D:D:D

    De ami tavaly nagyon komoly volt, az a Therapy. Nem ismerem annyira az albumaikat, csak egy pár számot, de az a lelkesedés, amit x évvel ezelőtt produkáltak, nem veszett el belőlük...és ez annyira nagyon jó!

    Valami hasonló miatt szeretek egy Pearl Jam nevű zenekart is! ;)


    Jó volt a Therapy is, sokkal meggyőzőbbek, mint az elmúlt tíz évben összehozott stúdiófelvételeik!!! Ami tavaly totál királyság volt:
    Radiohead(yeaaahhh) előtt dEus!!!!!!! Egyszerűen leírhatatlan, amit produkáltak, és a közönség is abszolút vevő volt rájuk! Utánuk kifejezetten szánalmas volt a Heaven Street Sevent felléptetni...a Radioheadtől pedig két rövid órán át lúdbőröztem:)!
    Ami a Franzi koncertet illeti, én tavaly nem akartam repetázni belőlük, mert bár az azt megelőző évben jó kis koncertet produkáltak, én inkább ugyanabban az időben Robert Plant bácsit hallgattam meg a Világzenei Színpadon...párját ritkító professzionális performansz volt, IMHO köröket ráverve a skót kvartett bármely pillanatára - tényleg!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • rékaréka Posts: 9
    sziasztok

    pearl jam Heineken Jammin' Festival-on június 15, Velence
    nincs messzebb, mint Katowice.
    -ticketone.it-

    (sERI köszönöm az e-mailt)
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Szia Réka!
    Üdv a fórumunkon!
    Te Velencébe tartasz ezek szerint?
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • rékaréka Posts: 9
    szeretnék... csak a körülmények nem adottak:( még.
    kérdés: aki katowicébe megy/ment volna, már megvan a jegye?
    ha nincs benne lennétek egy közös mediterrán kiruccanásban? vagy nehezet kérdezek
  • lilingerlilinger Posts: 475
    réka wrote:
    sziasztok

    pearl jam Heineken Jammin' Festival-on június 15, Velence
    nincs messzebb, mint Katowice.
    -ticketone.it-

    (sERI köszönöm az e-mailt)

    Welcome home! ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Meg még azon is gondolkoztam, hogy Nektek a NovaRock teljesen kizárt? Mert én oda is tervezek menni.
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • réka wrote:
    szeretnék... csak a körülmények nem adottak:( még.
    kérdés: aki katowicébe megy/ment volna, már megvan a jegye?
    ha nincs benne lennétek egy közös mediterrán kiruccanásban? vagy nehezet kérdezek

    Nekem megvan a jegyem, és mindenképp Katowicébe megyek és nem máshova (amennyiben Madrid és London nem számít :D)

    Linda: úgy tudom Ricsárdék mennek, én 99% hogy nem, de beszélj rá ;) (az a baj h másnap repülnék Londonba)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Linda: úgy tudom Ricsárdék mennek, én 99% hogy nem, de beszélj rá ;) (az a baj h másnap repülnék Londonba)

    Akkor most rábeszéllek! :)

    OGYANMÁR!!! Ne mond nekem, hogy egy másnapi repülés meggátol abban, hogy még egy dátum legyen a listádon!!!!
    Itt van a szomszédban, bűn és egyben vétek lenne kihagyni! :) Főleg annak tudatában, hogy eddig - állítólag - minden főműsoros zenekar megadta a min. 2 órás játékidőt!
    Különben is, 2 óra alatt bőven kialszod a repcsin! :)
    Főleg, ha az a kedves stewart lesz, aki teljesen úgy néz ki, mint Kimi Raikonnen ;) Sajnos a nevére már nem emlékszem...:D:D:D

    Na, akkor vissza is kanyarodnék!

    Nem kellenek a kifogások, OTT A HELYED!!!!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilinger wrote:
    Főleg, ha az a kedves stewart lesz, aki teljesen úgy néz ki, mint Kimi Raikonnen ;) Sajnos a nevére már nem emlékszem...:D:D:D

    ezt a részt nem értem kristálytisztán... :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    ezt a részt nem értem kristálytisztán... :D

    Na, hát az volt, h mikor tavaly áprilisban utaztunk Londonba, volt egy nagyon szép kiszolgálószemélyzetesfiú a repcsin, aki úgy nézett ki, mint Kimi. Jaj, teljesen beleszerettem! :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • rékaréka Posts: 9
    szóval ti bejárjátok Európát:) nem rossz...
    ma viszont azt hallottam, h a velencei koncertet visszamondták.
    novarock az milyen, voltál már?
  • kezikekezike Posts: 22
    réka wrote:
    szeretnék... csak a körülmények nem adottak:( még.
    kérdés: aki katowicébe megy/ment volna, már megvan a jegye?
    ha nincs benne lennétek egy közös mediterrán kiruccanásban? vagy nehezet kérdezek


    helo. nekem megvan mar a jegyem katowicebe...
    van meg egy lehetoseg amugy: lakobusz berles. en mar utazgattam igy, 6 fo elfer benne, nem kell semmilyen kulonleges jogsi, 40.000/nap, es ugyebar akkor nem kell fizetni a szallasert.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    kezike wrote:
    helo. nekem megvan mar a jegyem katowicebe...
    van meg egy lehetoseg amugy: lakobusz berles. en mar utazgattam igy, 6 fo elfer benne, nem kell semmilyen kulonleges jogsi, 40.000/nap, es ugyebar akkor nem kell fizetni a szallasert.

    Hűűűűűűű, ez nagyon jól hangzik...de ki vezet? :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • shinningshinning Posts: 256
    réka wrote:
    szeretnék... csak a körülmények nem adottak:( még.
    kérdés: aki katowicébe megy/ment volna, már megvan a jegye?
    ha nincs benne lennétek egy közös mediterrán kiruccanásban? vagy nehezet kérdezek


    Üdv Réka!!!
    Terveztük Velencét is, de nem lett volna egy egyszerű megoldás...rohangálnánk ide-oda (mert ugye Katowice az tuti) és Nova Rockra akkor valószínű nem érnénk oda, mert ugye az is tuti :-)))))
    Katowicei koncertre itthon is lehet jegyet venni, rendelni a TicketPronál.
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • SeriSeri Posts: 143
    réka wrote:
    sziasztok
    (sERI köszönöm az e-mailt)


    Szia Réka!

    Üdvözlet ... :)

    Nekem nagyon úgy néz ki, hogy csak Katowice fog idén játszani, de az az a koncert, amit semmiképp sem szeretnék kihagyni ... Függetlenül a távolságtól ... Jegy meg már persze, hogy le van zsírozva ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • SeriSeri Posts: 143
    kezike wrote:
    van meg egy lehetoseg amugy: lakobusz berles. en mar utazgattam igy, 6 fo elfer benne, nem kell semmilyen kulonleges jogsi, 40.000/nap, es ugyebar akkor nem kell fizetni a szallasert.


    Na, akkor számoljunk ... Én már csak ilyen vagyok ... :)

    40.000/nap ... Két napra 80.000 ... A fogyasztása legyen mondjuk 8 liter 100 km-en, az út hossza legyen oda-vissza 1.000 km, az üzemanyagot meg számoljuk literenként 250 ft-val ... Így a benzinpénz 20.000 ft-ot fog felemészteni ... Plusz az útdíjak, ami kb. 10.000 ft ... Ez 6 személyre levetítve kb. 18.300 ft/fő-re jön ki ... És akkor még mindig nekünk kell vezetni ...

    Vessük össze azzal az ajánlattal, amit lilinger tett közé még a 37-es lapon ... 16+1 fős kisbuszra, sofőrrel együtt, reggel megyünk, koncert után jövünk ... Kb. 160.000 ft ... Ha levetítjük ezt a 18.300 forintos fejenkénti összegre, akkor az fog kijönni, hogy ha már 9 embert össze tudunk trombitálni, akkor már olcsóbban fog kijönni egy 16 személyes busz kölcsönzése sofőrrel együtt, mint a fenti lakóbuszos megoldás ... Hmmm ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Seri wrote:
    Na, akkor számoljunk ... Én már csak ilyen vagyok ... :)

    40.000/nap ... Két napra 80.000 ... A fogyasztása legyen mondjuk 8 liter 100 km-en, az út hossza legyen oda-vissza 1.000 km, az üzemanyagot meg számoljuk literenként 250 ft-val ... Így a benzinpénz 20.000 ft-ot fog felemészteni ... Plusz az útdíjak, ami kb. 10.000 ft ... Ez 6 személyre levetítve kb. 18.300 ft/fő-re jön ki ... És akkor még mindig nekünk kell vezetni ...

    Vessük össze azzal az ajánlattal, amit lilinger tett közé még a 37-es lapon ... 16+1 fős kisbuszra, sofőrrel együtt, reggel megyünk, koncert után jövünk ... Kb. 160.000 ft ... Ha levetítjük ezt a 18.300 forintos fejenkénti összegre, akkor az fog kijönni, hogy ha már 9 embert össze tudunk trombitálni, akkor már olcsóbban fog kijönni egy 16 személyes busz kölcsönzése sofőrrel együtt, mint a fenti lakóbuszos megoldás ... Hmmm ...

    Oh...valamiért én csak 1 nappal számoltam...shame on me! :(
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Seri wrote:
    sofőrrel együtt, reggel megyünk, koncert után jövünk ...

    hadd jegyezzem itt meg: ha reggel megyünk, az azt jelenti, hogy délután érünk --> ebben én biztos nem vagyok benne, mert akkor a 149. sorból próbálhatom nézni a koncertet, ami nálam nem játszik!!! :o
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    hadd jegyezzem itt meg: ha reggel megyünk, az azt jelenti, hogy délután érünk --> ebben én biztos nem vagyok benne, mert akkor a 149. sorból próbálhatom nézni a koncertet, ami nálam nem játszik!!! :o

    Teljesen igazad van...én ezt is mindig elfelejtem...de szóljatok rám bátran! :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilinger wrote:
    Teljesen igazad van...én ezt is mindig elfelejtem...de szóljatok rám bátran! :)

    nem, én megértem ha ez csak nekem szempont!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • SeriSeri Posts: 143
    hadd jegyezzem itt meg: ha reggel megyünk, az azt jelenti, hogy délután érünk


    Yes ... A reggel természetesen kora hajnali órákat jelentene ... ;)
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • kezikekezike Posts: 22
    Seri wrote:

    Vessük össze azzal az ajánlattal, amit lilinger tett közé még a 37-es lapon ... 16+1 fős kisbuszra, sofőrrel együtt, reggel megyünk, koncert után jövünk ... Kb. 160.000 ft ... Ha levetítjük ezt a 18.300 forintos fejenkénti összegre, akkor az fog kijönni, hogy ha már 9 embert össze tudunk trombitálni, akkor már olcsóbban fog kijönni egy 16 személyes busz kölcsönzése sofőrrel együtt, mint a fenti lakóbuszos megoldás ... Hmmm ...

    igen ez szuper, csak az eletbe nem szedsz ossze 16 embert...
  • kezikekezike Posts: 22
    hadd jegyezzem itt meg: ha reggel megyünk, az azt jelenti, hogy délután érünk --> ebben én biztos nem vagyok benne, mert akkor a 149. sorból próbálhatom nézni a koncertet, ami nálam nem játszik!!! :o


    nektek nincs könyökötök amivel felrelokdositek akik elottetek allnak?:))
  • kezike wrote:
    nektek nincs könyökötök amivel felrelokdositek akik elottetek allnak?:))

    én nem lökdösöm félre akik előttem állnak ;):o
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    én nem lökdösöm félre akik előttem állnak ;):o

    Mekkora sznob! Csak az első sor játszik, mi? :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilinger wrote:
    Mekkora sznob! Csak az első sor játszik, mi? :D:D:D

    nem sznob, csak picilány bármilyen más esély nélkül... :)
    amúgy arra akartam utalni, hogy nem viselkedem aggresszív vagy csúnya módon ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • SeriSeri Posts: 143
    kezike wrote:
    igen ez szuper, csak az eletbe nem szedsz ossze 16 embert...

    Nem hogy 16-ot, de még 9-et sem fogok tudni összekaparni ... :(
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • OrsiOrsi Posts: 56
    Hát, már megint 2. oldalon volt a topic... kicsit lehalt a banda?:)
Sign In or Register to comment.