*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1252628303170

Comments

  • lilinger wrote:
    mondtátok Ti mán, hogy a Baba O'Riley mekkora zene, akkor nem foglalkoztam vele...DE MIÉRT NEM SZÓLTATOK, HOGY EKKORA???

    :D:D:D:D:D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Ricsard wrote:
    Hm, hiába is tennék ilyet (nem fogok;))...miután TE az eredeti szöveget is megjelenítetted az előző hozzászólásodban, így már duplán olvasható, nem igaz???;) és különben is, rossz az aki rosszra gondol + akinek nem inge...

    Ajjjajajajajajjjjj :o
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • kezikekezike Posts: 22
    Ricsard wrote:
    Hm, hiába is tennék ilyet (nem fogok;))...miután TE az eredeti szöveget is megjelenítetted az előző hozzászólásodban, így már duplán olvasható, nem igaz???;) és különben is, rossz az aki rosszra gondol + akinek nem inge... na jó, lehet, hogy kissé túl sokat forgattam a közhely szótárt:D
    És különben is: Walk On! (mint Aung San Suu Kyi)


    a lenyeg hogy most mar Edit is bekerult a buliba....
  • kezike wrote:
    a lenyeg hogy most mar Edit is bekerult a buliba....

    ja, ő fog vezetni! :D;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • halló halló figyelem!
    most írt Fazzi, hogy ő mindenképp jönne velünk Katowicébe...
    hogy állnak az esélyeink a buszra? egyáltalán akarjuk még?
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    halló halló figyelem!
    most írt Fazzi, hogy ő mindenképp jönne velünk Katowicébe...
    hogy állnak az esélyeink a buszra? egyáltalán akarjuk még?

    AkaromAkaromAkarom!!!

    Hányan is vagyunk akkor mostan?
    Mer akkor szóljak esetleg a gyerekemnek, hogy kezdjen komolyan kalkulálni???
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilinger wrote:
    a gyerekemnek

    ??? :D:p

    szóval, ki lenne benne?
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    igen, ezt én sem vágom...vagy erről sem beszélhetünk:p:o???
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • kezikekezike Posts: 22
    ??? :D:p

    szóval, ki lenne benne?

    én 1 fő vagyok, a cukrosnéni. barmilyen megoldás jo. a napok szama nem erdekel, de autoval szivesebben, mint busszal.
  • Ricsard wrote:
    igen, ezt én sem vágom...vagy erről sem beszélhetünk:p:o???

    erről sem beszélhetünk...? kiszólt a lyuk a gödörből...? :p:p:p
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    kiszólt a lyuk a gödörből...? :p:p:p

    hú, a mindenségit, ez aztán a piktúra!!!:D hehe
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Na jó, én nyugovóra térek, mert egész napos töretlen jókedvem:) sztoikus nyugalomba kezd átcsapni, és gyógyír gyanánt folytatódjék a 24 maraton!!! Sejtem, hogy észveszejtő lesz 5:40-kor ébredni, ezzel viszont majd ráérek reggel szembesülni!:p:o
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    Na jó, én nyugovóra térek, mert egész napos töretlen jókedvem:) sztoikus nyugalomba kezd átcsapni, és gyógyír gyanánt folytatódjék a 24 maraton!!! Sejtem, hogy észveszejtő lesz 5:40-kor ébredni, ezzel viszont majd ráérek reggel szembesülni!:p:o

    5.40? te jó ééég, mennyit készülődsz reggelente...? :D:p
    majd gondolok rád 6.30-kor ;)
    részemről egyelőre mi kell a nőnek a viasaton, majd még egy kis francia fordítás, óóóó jeee...
    jó éjt neked :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    ??? :D:p

    szóval, ki lenne benne?

    Ja, a hallgatókat szoktuk gyerekeinknek hívni...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • SeriSeri Posts: 143
    hogy állnak az esélyeink a buszra? egyáltalán akarjuk még?

    Hogyne ... Én is akarom!!! ... Bár, szerintem, jobb lenne az egy napos verziót megcélozni ... Indulás kora hajnalban, koncert után meg egyből haza ...

    Fazzi csak egyedül jönne???
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Seri wrote:
    Hogyne ... Én is akarom!!! ... Bár, szerintem, jobb lenne az egy napos verziót megcélozni ... Indulás kora hajnalban, koncert után meg egyből haza ...quote]

    Magam is ezt támogatnám...ám...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    5.40? te jó ééég, mennyit készülődsz reggelente...? :D:p
    majd gondolok rád 6.30-kor ;)


    Hm.
    Nem azért kelek korán, mert tollászkodós típus vagyok, hanem azért mert ebbe az intervallumba már be van kalkulálva a telefonom és az ébresztőórám Szundi Lipót üzemmódja, amelyet előző este mindig fél órára kalibrálok...ja, és kedden + szerdán fakultatív nulladik órát is tartok átlag négy diák kedvéért - természetesen ingyen és bérmentve:p;)...ez így átgondolva elég mazochisztikusnak tűnhet, főleg, hogy nem ritkán egyetlen árva kölök sem méltóztatik befáradni a külön kurzusomra...:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • kezikekezike Posts: 22
    lilinger wrote:
    Seri wrote:
    Hogyne ... Én is akarom!!! ... Bár, szerintem, jobb lenne az egy napos verziót megcélozni ... Indulás kora hajnalban, koncert után meg egyből haza ...quote]

    Magam is ezt támogatnám...ám...


    van olyan köztünk, hogy főszervező? mert beszelunk ittenk bele a vilagba es vhogy nem haladunk semmit a katowicevel. mit lehet intezni, vagy segiteni vagy utananezni? es ki a fonok? azon kivul, hogy én:)
  • OrsiOrsi Posts: 56
    "Nem lesz Magyarországon Pearl Jam koncert, legalábbis a mi szervezésünkben
    nem."
    MuCo, ki/mi más...
  • Orsi wrote:
    "Nem lesz Magyarországon Pearl Jam koncert, legalábbis a mi szervezésünkben
    nem."
    MuCo, ki/mi más...

    de azért váratlanul nem ért, ugyi...? ;)
    mondjuk ha a megfogalmazás ennyi volt és ebben a formában, akkor adnék az illetőnek néhány pr órát... :p:o
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • OrsiOrsi Posts: 56
    nem , váratlannak nem nevezném... de ennyi volt. :S
  • Orsi wrote:
    ennyi volt. :S


    úúúúúúúúúúúúú

    edit: 666. post :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • SeriSeri Posts: 143
    kezike wrote:
    van olyan köztünk, hogy főszervező? mert beszelunk ittenk bele a vilagba es vhogy nem haladunk semmit a katowicevel. mit lehet intezni, vagy segiteni vagy utananezni? es ki a fonok? azon kivul, hogy én:)


    Szvsz főszervezőre igazán majd akkor lenne szükségünk, ha végre minimum 12 kéz egyszerre lendülne a magasba, hogy 'igen, igényt tartok a kisbuszra!' ... De amíg csak 5-6-an birkózunk itt, addig fölösleges bármit is intézkedni ... Sajnos ... :(
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    Orsi wrote:
    nem , váratlannak nem nevezném... de ennyi volt. :S

    Még mindig ott van a személyes átadás lehetősége...
    Az aláírások kinyomtatása egy kísérő levéllel szerintem még kivitelezhető. Ezeket elküldhetjük, színpadra feldobhatjuk......
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • shinningshinning Posts: 256
    Seri wrote:
    Szvsz főszervezőre igazán majd akkor lenne szükségünk, ha végre minimum 12 kéz egyszerre lendülne a magasba, hogy 'igen, igényt tartok a kisbuszra!' ... De amíg csak 5-6-an birkózunk itt, addig fölösleges bármit is intézkedni ... Sajnos ... :(

    Bizony, ahogy látom ez már a második nekifutás...nem könnyű....

    Még nem kaptam választ, hogy a kocsiban van-e még hely, de ahogy látom Ti inkább a "buszos kimegyünk-jövünk" megoldást választjátok. Mi biztos kedden megyünk és csütörtökön jövünk...arról nem is beszélve, hogy valószínű Katowicében szállunk meg, mert a koncert utáni vezetést nem vállalja senki...Ricsárd, persze ez még nem zárja ki a konvojt, és azt, hogy átmegyünk Krakkóba miután megérkeztünk :-)))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    OK, akkor menjünk konvojban!:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Óóó, ma is letudtam a kötelező köröket a Sziget Fesztival kívánsággépén, persze nem arra szavaztam, hogy idén zsinórban harmadszor is legyen Franz Ferdinand (amúgy szeretem őket:))...
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Óóó, ma is letudtam a kötelező köröket a Sziget Fesztival kívánsággépén, persze nem arra szavaztam, hogy idén zsinórban harmadszor is legyen Franz Ferdinand (amúgy szeretem őket:))...

    Mindkét FF nagyon ott volt. 2005-ben azon a napon, mikor játszottak, a Lumiban az egyik csajszival vettük el a cipőket a bemenőktől, s már csak azt énekeltük, hogy "this fire is out of control..." Örjöngtünk :D:D:D

    De ami tavaly nagyon komoly volt, az a Therapy. Nem ismerem annyira az albumaikat, csak egy pár számot, de az a lelkesedés, amit x évvel ezelőtt produkáltak, nem veszett el belőlük...és ez annyira nagyon jó!

    Valami hasonló miatt szeretek egy Pearl Jam nevű zenekart is! ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • kezikekezike Posts: 22
    Seri wrote:
    Szvsz főszervezőre igazán majd akkor lenne szükségünk, ha végre minimum 12 kéz egyszerre lendülne a magasba, hogy 'igen, igényt tartok a kisbuszra!' ... De amíg csak 5-6-an birkózunk itt, addig fölösleges bármit is intézkedni ... Sajnos ... :(


    nem ertem, hoyg ha nem busz, akkor attol még mér nem szervezkedunk? akkor is ki kell jutni vhogy, es az autos megoldas a legolcsobb.
  • SeriSeri Posts: 143
    kezike wrote:
    nem ertem, hoyg ha nem busz, akkor attol még mér nem szervezkedunk? akkor is ki kell jutni vhogy, es az autos megoldas a legolcsobb.


    Nem tudom ... Én valahogy úgy érzem, hogy azért mozdultunk el a kisbuszos szervezkedés felé, mert közülünk van aki nem akar, van aki meg nem is tud vezetni ... De szóljatok ám ha másképp van! ... Ja, és ha esetleg lenne valaki, aki csak olvasná a topicot, de még nem regisztrált és tök szívesen kivinne minket Katowicébe autóval, akkor gyorsan regisztráljon és szóljon már be, hogy ne görcsöljünk!!! ... Köszi!
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
Sign In or Register to comment.