*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1242527293070

Comments

  • AttilaAttila Posts: 21
    Figyelmetekbe ajánlanék egy utazási lehetőséget, ami nem más, mint a cseh Student Agency buszos társaság: http://www.studentagency.cz. Kiterjedt európai hálózatuk van.
    Napi 2 buszjáratuk van Bp. - Pozsony-Brno-Prága útvonalon (reggeli és délutáni indulással), a jegy hihetetlenül olcsó, Bp.-Prága volt 3000 Ft (diákoknak -10%). Idén talán 4000 ezerre emeltek. Vhol biztos van átszállási lehetőség Katowice felé.

    Érdeklődjetek Nadim-nál:
    Cseh és Szlovák Utazási Iroda
    http://www.cseh-szlo.hu
    1996 Budapest
    2000 Prague, Katowice I, Katowice II, Salzburg
    2006 Prague, Vienna
    2007 Nova Rock, Nijmegen
    2009 Berlin, Manchester, London
    2010 Dublin, Belfast, Venice
    2012 Amsterdam I, Amsterdam II, Prague, Berlin I, Berlin II
    2014 Amsterdam I, Amsterdam II, Trieste, Vienna

    i wish i was as fortunate as fortunate as me...
  • SeriSeri Posts: 143
    akkor egyedül vonatozok NEMÁÁÁR!

    Egyedül tuti nem fogsz menni, mert elvileg nálad van a jegyem, így nélkülem egy lépést sem ... :):)

    Aki az indexen érdeklődött, annak elküldtem a fejleményeket ...

    Hajjajjajj ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • kezikekezike Posts: 22
    sziasztok!

    szilvi vagyok. en is jelentkeztem a katowice-i kirandulasra. hallom a buszos tema ugrott. amit en nem is banok annyira. engem leginkabb autos, 1 napis utazas erdekelne. ilyenben ki van benne?
    autom nincs, vezetni nem tudok (booocs), de embert tudok szerezni, aki vezetne helyettunk.
    Seri wrote:
    Ó, igazán nincs mit ... És boldog névnapot! ... :D

    Akkor egy kis helyzetjelentés ... A haverom tuti lemondta a buszozást (sok neki a két nap), viszont a leányzó (Szilvi), aki az indexen jelentkezett, visszajelzett, hogy kell neki egy hely!!!
  • lilingerlilinger Posts: 475
    kezike wrote:
    sziasztok!

    szilvi vagyok. en is jelentkeztem a katowice-i kirandulasra. hallom a buszos tema ugrott. amit en nem is banok annyira. engem leginkabb autos, 1 napis utazas erdekelne. ilyenben ki van benne?
    autom nincs, vezetni nem tudok (booocs), de embert tudok szerezni, aki vezetne helyettunk.

    Akkor már csak a kocsi hiábdzik! :D:D:D

    ...és hát akkor üdv közöttünk! ;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • kezikekezike Posts: 22
    autot is tudnek szerezni, de csakis ugy, ha egy napra megyunk.
    hanyan várnak most fuvarra?
  • lilingerlilinger Posts: 475
    kezike wrote:
    autot is tudnek szerezni, de csakis ugy, ha egy napra megyunk.
    hanyan várnak most fuvarra?

    Sztem Zsuzska, Seri meg jómagam. Tehát így pont egyrakománnyian vagyunk :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • kezike wrote:
    autot is tudnek szerezni, de csakis ugy, ha egy napra megyunk.
    hanyan várnak most fuvarra?

    jó lenne! :)
    és pontosan milyen kondíciókkal?
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Seri wrote:
    Egyedül tuti nem fogsz menni, mert elvileg nálad van a jegyem, így nélkülem egy lépést sem ... :):)

    Aki az indexen érdeklődött, annak elküldtem a fejleményeket ...

    Hajjajjajj ...

    ennek örülök, de ha kinéz neked valami jobb, nem kell hogy szolidaritásból megszívasd magad, a jegy a tiéd minden körülmények között ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • ja és végül, de nem utolsó sorban:

    helló Szilvi, és köszi Attila! :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Orsi!

    Először is

    Érettségizni kell!!!
    Sajnos ennél bővebben nem is érdemes erről értekezni, ez egy szint, amit teljesíteni kell, a továbbtanulás és a munkavállalás érdekében...

    Mindannyian átestünk ezen, sőt tavaly már volt szerencsém érettségiztetni is, és hidd el, egyik oldalról sem nagy durranás. Hiszem és vallom, hogy a tanárok 90 %-a maximálisan jóindulatú, te csak koncentrálj arra, hogy a szóbelire MINDEN tételről tudj legalább 2 pecig értelmesen beszélni!!!!!!!!!!!!! Ha önkényesen el sem olavas az ember egy tételt az otthoni felkészülés során, akkor sajnos jó esélyekkel tudja kihúzni a vizsgán. Erről az egyetemisták/főiskolások bőséggel tudnának mesélni...

    Az előrehozott érettségit földrajzból fogod tenni vagy másból (országismeret, nyelv stb.)??? Vélhetőleg költőinek szántad a kérdést, de gondolj az előnyökre, azaz jövő évben eggyel kevesebb tárgyból kell majd érettségizned (kivéve ha szintemelő vizsgán veszel részt) + szerzel némi vizsgatapasztalatot - magyarán szólva ott fogsz rádöbbenni, mennyire komolytalan az érettségi intézménye!!!! És jövőre már a középszintű helyett majd az emelt szintűre tudsz teljes erőbedobással készülni!!!
    Ha van még ez ügyben kérdésed, fordulj hozzám bizalommal, az OM napszámosa lévén oktatásügyben elég naprakész vagyok :D


    A Pearl Jammel kapcsolatban pedig gondolj arra, hogy ez a kivételes zenekar a rajongóiért létezik, működik és cselekszik, azaz tuti biztos, hogy amíg bírják szusszal, itt lesznek velünk!!! És lesz még budapesti koncert, Hegedűssel vagy nélküle...ez utóbbisanszosabb, valljuk be!
    A zenekar kedvéért már nem kevés irracionális lépésre ragadtattam magam, így ha mindenképp ezen emészted magad, akkor inkább cselekedj, és csatlakozz a Nova Rockos különítményhez. Van még időd pénzt előkeríteni + a szüleidet meggyőzni (pl. egy lényegesen jobb tanuilmányi eredmény), hogy ez egy kihagyhatatlan esemény számodra. Ha pedig minden kötél szakad, és igazán szeretnél részesülni az élményből, akkor NE ISMERJ LEHETETLENT. Az első barátnőm például kilógott Bécsbe egy Bon Jovi koncert kedvéért, pedig az ő szülei aztán drákói szigorral figyelték minden lépését:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    na hello csajszik, sracik

    amig ti otthon a katowicei mizeria megoldasan toprengtetek, addig mi itt londonban megdumcsiztuk a wembley megostromasat...

    tok jo volt egy par emberrel ujra talalkozni, meg persze egy csomo massal megismerkedni, akit tulajdonkappen mar ismertem innen, csak meg szemelyesen nem taliztunk

    egy csomoan jonnek madridba is, ugyhogy ugy nez ki, hogy lesz egy londoni 10c kulonitmeny spanyolba szoval feltetlenul ossze kell futnunk message pit-eseknek!!

    ja igen, es az egyik uj pj haverom tokre ki van akadva a sok dumalastol, hogy allandoan az elso oldalon van a magyar topik szoval csak igy tovabb!! hatha a 10c is eszreveszi, hogy komoly az erdeklodes a sracik irant szereny hazankban

    csak bekoszontem,

    millpussz,

    o.

    Üdv Orsi!
    Remélem te is mindent lezsíroztál Madriddal kapcsolatban!
    Örülök, hogy sikerült összehozni egy a miénknél népesebb rendezvényt:D, ráadásul a hangulat is remek volt! Bízzunk benne, hogy a 10c-osok nagy számban fognak csápolni a hispánoknál, remélhetőleg az első sorokban!!!!
    Ami pedig az uj PJ haverodat illeti, egyet megigérhetunk neki: a Hungary topic az elso oldalon marad, ha rajtunk mulik!!!!!!!!!! Én is hiszem, hogy aktív topikunk egy pesti koncert esélyeit nagyban elősegítheti!!!!!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • OrsiOrsi Posts: 56
    Hát, köszi a biztatást:) Egyébként németből érettségizek idén, de csak középszinten, mert ugye a százalékok számítanak, és bár meglesz az ötös, a tanárnő szerint legalábbis, nem mindegy, hogy hány pontot bukik rajta az ember... szívás... És bizony lehet, hogy felvételi tárgyam lesz majd, tehát akkor szintemelőzök jövőre, aminek szintén a 100%-hoz kellene közel legyen az eredménye... :S Na, de nem baj, ez majd lesz valahogy:) Úgyis még 6x megváltozhat a pontrendszer addig... Lehet, hogy nem is az 500-as lesz:P:D
    A PJ az, ami nem tuti, hogy összejön... A szüleim egyszerűen hajthatatlanok, és a tanulmányi eredményemen per pillanat nincs mit javítani (:P), de ez egyébként sem volt nálunk soha alku tárgya... Kicsi koromtól kezdve azt nevelték belém, hogy magamnak tanulok... Ez csak annyiból rossz, hogy semmit nem tudok a tanulmányi eredményem által kicsikarni a szüleimből:P. Lassan kénytelen leszek beletörődni, hogy idén semmiképp nem látom a PJ-t:S:( Sose láttam még olyan idegesnek apámat, mint legutóbb, mikor ezzel a témával sikerült felhúznom, úgyhogy nem is merek már előjönni vele... Viszont nem adom fel a reményt, és ha a banda eljön Magyarországra, nem fog érdekelni, mit mondanak, ott leszek a koncerten:D Külföldre azért nem hiszem, hogy elszöknék, mert még szeretnék beszélőviszonyban maradni a szüleimmel, és nem esne jól az sem, ha kitagadnának:P:)
    Sebaj, majd a bécsi emlékekkel kihúzom a következő koncertig, mert abban biztos vagyok, hogy nem az volt az utolsó:).
  • kezikekezike Posts: 22
    jó lenne! :)
    és pontosan milyen kondíciókkal?


    es ki tud es hajlando vezetni harmotok kozul?
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Ajj-jajj...ez így már kemény dió...no de a PJ parti hétvégére esik, ezért valami olyan programot kell beadagolni a szüleidnek, amire amúgy is elengednének:)
    pl. barátnődnél alszol, kirándulni mentek (ez nem is hazugság) stb.


    ezek szerint te voltál Bécsben szeptemberben??? És oda hogy engedtek ki?
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    kezike wrote:
    es ki tud es hajlando vezetni harmotok kozul?

    ;):)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    ;):)

    mivan, beugrasz...? :):p
    komolyra fordítva a szót, Lilinger és én Biztosan Nem :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • OrsiOrsi Posts: 56
    Ricsard wrote:
    Ajj-jajj...ez így már kemény dió...no de a PJ parti hétvégére esik, ezért valami olyan programot kell beadagolni a szüleidnek, amire amúgy is elengednének:)
    pl. barátnődnél alszol, kirándulni mentek (ez nem is hazugság) stb.


    ezek szerint te voltál Bécsben szeptemberben??? És oda hogy engedtek ki?

    Úgy engedtek ki, hogy anya is eljött... De mivel nem tetszett neki az egész (ő már csak ilyen, de azért nevelgetem, a Nirvana-t már meghallgatja...:P), ezért azt mondta, hogy sehova sem jön már el velem... nélküle, vagy más ismerős felnőtt biztos felügyelete nélkül pedig nem mehetek sehova... Bécsbe is csak azért jött, hogy a barátnőmnek a prágai Chilit viszonozzuk, ahova meg ők vittek el:P:D
    Nem értem, mért nem szereti a Pearl Jam-et... A Last Kiss-t szereti tőlük, mert nem tud angolul, és szerinte az "legalább nem depressziós, hanem vidám dalocska"... Párszor elmondtam már neki, miről szól a dal, de nem izgatja magát rajta, mert ezzel is így van, hogy amit megmondott, azt megmondta, és onnantól kezdve az meg van mondva:S:) De az a koncerten is tetszett neki:D:D Egyébként a koncertről hazajövet azt mondta, hogy állítsak neki össze egy PJ válogatást... De 10 szám neki elég, és azt se hallgatná... Apa meg egyszerűen nem szereti, és kész...Hát, ez a szomorú helyzet a szüleimmel meg a Pearl Jam-mel... De mi lenne, ha mansonos lennék, vagy valami emos? Akkor lenne okuk panaszra... Hjaj...
    Mindenesetre köszi a tippeket:D De nem akarom becsapni őket... Annak rossz vége lesz:S
  • SeriSeri Posts: 143
    kezike wrote:
    es ki tud es hajlando vezetni harmotok kozul?

    Üdv a fórumon!

    Így már asszem egyszerűbb lesz kommunikálni ... :)

    Én tudok vezetni, de hajlandó nem leszek rá! ... (mondom ezt most február végén!)

    2000-ben egyszer már letoltam az utat oda-vissza ... Vagyis vissza már nem bírtam, így a haverom segített ki (aztán simán be is aludtam mellette) ... Nekem k*rva hosszú volt az a nap ... Mégha mondjuk lenne frankó autópálya, ami kivinne oda, akkor csak-csak ... De hihetetlen borzasztó volt az út ... Főleg a lengyel szakaszon ... Autóút vagy mi a nyavalya lehetett, ami Katowicébe vezetett ... Két sáv oda, két sáv szembe ... Ilyenkor mi a természetes? ... A külső sávban haladnak a lassabb gépek, a belsőben meg a gyorsabbak ... Na, most a külső sávban akkora nyomvájú volt végig, hogy egyáltalán nem voltam abban biztos, hogy mire odaérünk a kocsinak még egészben lesz az alváza, a belső sáv meg olyan rafinériás volt, hogy egyes helyeken simán le lehetett az útról kanyarodni balra (szabályosan!) ... Értitek?! ... Se lekanyarodó sáv, se lassító sáv, hanem onnan a belső sávból balra ... És mikor lehet balra kanyarodni? ... Ha szemből nem jön semmi ... Egy autóúton ... Ez a gyakorlatban úgy nézett ki, hogy a belső sávban robogtak a népek 120-150-nel és egyszercsak ott állt valaki előttük simán és szabályosan balra kitett indexszel és várta, hogy a szemből jövő dupla sáv üres legyen ... Szóval, nagyon észnél kellett lenni (piszkosul le is fárasztott), egy frankó balesetbe bele is futottunk ('szerencsére' még nem volt ott se rendőr, se mentő, mert akkor lehet, hogy a koncertről is lecsúsztunk volna) ... De ez lassan már 7 éve történt, nem tudom azóta milyen változások lehettek arra ...

    Szóval, én nagyon tudnék örülni neki, ha lenne sofőrünk ... Mégha fizetni is kellene érte ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • SeriSeri Posts: 143
    ennek örülök, de ha kinéz neked valami jobb, nem kell hogy szolidaritásból megszívasd magad, a jegy a tiéd minden körülmények között ;)

    Egyelőre nem néz ki semmi ... Szóval, passz ... Lehet, hogy a haveromat, akinek eleve sok lett volna a két nap, megpróbálom rávenni egy autókázásra ... De várjuk meg, amíg Fazékék visszajeleznek ... Ők 4-en vannak ... Talán benne lesznek egy buszbérlésben ... (bár nem sok reményt fűzök hozzá őszintén megmondva) ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Seri wrote:
    Egyelőre nem néz ki semmi ... Szóval, passz ... Lehet, hogy a haveromat, akinek eleve sok lett volna a két nap, megpróbálom rávenni egy autókázásra ... De várjuk meg, amíg Fazékék visszajeleznek ... Ők 4-en vannak ... Talán benne lesznek egy buszbérlésben ... (bár nem sok reményt fűzök hozzá őszintén megmondva) ...

    én sem bizakodom, de meglássuk, még bármi ehet belőle... mondjuk szerintem egy közös vonatozás is poén lehet, és ott csak annyit kell szervezni, hogy valami biztosan felébressze a többieket ha át kell szállni :)

    azt pedig teljesen megértem hogy nem akarsz vezetni ilyen körülmények között, viszont az érdekelne hogy ki adná oda a kocsiját egy ilyen útra hogy valami vad idegen vezet...? :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • SeriSeri Posts: 143
    én sem bizakodom, de meglássuk, még bármi ehet belőle...

    Ja, és az indexen akadt még egy jelentkező, aki infót kért ... Küldtem neki, plusz megkértem őt is, hogy regisztráljon ide ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • lilingerlilinger Posts: 475
    PEARL JAM STORYTELLERS a VH1-en mostan!!!!! :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Seri wrote:
    Üdv a fórumon!

    Így már asszem egyszerűbb lesz kommunikálni ... :)

    Én tudok vezetni, de hajlandó nem leszek rá! ... (mondom ezt most február végén!)

    2000-ben egyszer már letoltam az utat oda-vissza ... Vagyis vissza már nem bírtam, így a haverom segített ki (aztán simán be is aludtam mellette) ... Nekem k*rva hosszú volt az a nap ... Mégha mondjuk lenne frankó autópálya, ami kivinne oda, akkor csak-csak ... De hihetetlen borzasztó volt az út ... Főleg a lengyel szakaszon ... Autóút vagy mi a nyavalya lehetett, ami Katowicébe vezetett ... Két sáv oda, két sáv szembe ... Ilyenkor mi a természetes? ... A külső sávban haladnak a lassabb gépek, a belsőben meg a gyorsabbak ... Na, most a külső sávban akkora nyomvájú volt végig, hogy egyáltalán nem voltam abban biztos, hogy mire odaérünk a kocsinak még egészben lesz az alváza, a belső sáv meg olyan rafinériás volt, hogy egyes helyeken simán le lehetett az útról kanyarodni balra (szabályosan!) ... Értitek?! ... Se lekanyarodó sáv, se lassító sáv, hanem onnan a belső sávból balra ... És mikor lehet balra kanyarodni? ... Ha szemből nem jön semmi ... Egy autóúton ... Ez a gyakorlatban úgy nézett ki, hogy a belső sávban robogtak a népek 120-150-nel és egyszercsak ott állt valaki előttük simán és szabályosan balra kitett indexszel és várta, hogy a szemből jövő dupla sáv üres legyen ... Szóval, nagyon észnél kellett lenni (piszkosul le is fárasztott), egy frankó balesetbe bele is futottunk ('szerencsére' még nem volt ott se rendőr, se mentő, mert akkor lehet, hogy a koncertről is lecsúsztunk volna) ... De ez lassan már 7 éve történt, nem tudom azóta milyen változások lehettek arra ...

    Szóval, én nagyon tudnék örülni neki, ha lenne sofőrünk ... Mégha fizetni is kellene érte ...


    2005-ben már autópálya volt Krakkó és Katowice között, persze a felhajtót nem sikerült megtalálnunk, csak 70 percnyi kavargás után:) ami ugyebár több, mint maga az út:D:D
    Lengyelországra inkább a rettenetesen lassú utak és az általad említett gyorsforgalmik jellemzők...azaz rémesek az útviszonyok abban az országban, komolyan! Ezért jobb, ha Krakkó felé kanyarodik az ember Szlovákiából, onnan pedig az azon a minimál autópályaszakaszon!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    lilinger wrote:
    PEARL JAM STORYTELLERS a VH1-en mostan!!!!! :D:D:D


    Zsíííír, tényleg!!!
    Amstel ölájv!

    Tyű, de jó kis évünk lesz!!!:D:D:D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • kezikekezike Posts: 22
    Orsi wrote:
    Úgy engedtek ki, hogy anya is eljött... De mivel nem tetszett neki az egész (ő már csak ilyen, de azért nevelgetem, a Nirvana-t már meghallgatja...:P), ezért azt mondta, hogy sehova sem jön már el velem... nélküle, vagy más ismerős felnőtt biztos felügyelete nélkül pedig nem mehetek sehova... Bécsbe is csak azért jött, hogy a barátnőmnek a prágai Chilit viszonozzuk, ahova meg ők vittek el:P:D
    Nem értem, mért nem szereti a Pearl Jam-et... A Last Kiss-t szereti tőlük, mert nem tud angolul, és szerinte az "legalább nem depressziós, hanem vidám dalocska"... Párszor elmondtam már neki, miről szól a dal, de nem izgatja magát rajta, mert ezzel is így van, hogy amit megmondott, azt megmondta, és onnantól kezdve az meg van mondva:S:) De az a koncerten is tetszett neki:D:D Egyébként a koncertről hazajövet azt mondta, hogy állítsak neki össze egy PJ válogatást... De 10 szám neki elég, és azt se hallgatná... Apa meg egyszerűen nem szereti, és kész...Hát, ez a szomorú helyzet a szüleimmel meg a Pearl Jam-mel... De mi lenne, ha mansonos lennék, vagy valami emos? Akkor lenne okuk panaszra... Hjaj...
    Mindenesetre köszi a tippeket:D De nem akarom becsapni őket... Annak rossz vége lesz:S


    mondd meg anyukadnak, hogy en mar angyon felnott néni vagyok, majd vigyazok rad. csinaltam mar ilyet, ő 12 volt:)
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Azt akarod mondani, hogy Orsi jo kezIkben lenne Veled??? :):p:o
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Orsi wrote:
    Úgy engedtek ki, hogy anya is eljött... De mivel nem tetszett neki az egész (ő már csak ilyen, de azért nevelgetem, a Nirvana-t már meghallgatja...:P), ezért azt mondta, hogy sehova sem jön már el velem... nélküle, vagy más ismerős felnőtt biztos felügyelete nélkül pedig nem mehetek sehova... Bécsbe is csak azért jött, hogy a barátnőmnek a prágai Chilit viszonozzuk, ahova meg ők vittek el:P:D
    Nem értem, mért nem szereti a Pearl Jam-et... A Last Kiss-t szereti tőlük, mert nem tud angolul, és szerinte az "legalább nem depressziós, hanem vidám dalocska"... Párszor elmondtam már neki, miről szól a dal, de nem izgatja magát rajta, mert ezzel is így van, hogy amit megmondott, azt megmondta, és onnantól kezdve az meg van mondva:S:) De az a koncerten is tetszett neki:D:D Egyébként a koncertről hazajövet azt mondta, hogy állítsak neki össze egy PJ válogatást... De 10 szám neki elég, és azt se hallgatná... Apa meg egyszerűen nem szereti, és kész...Hát, ez a szomorú helyzet a szüleimmel meg a Pearl Jam-mel... De mi lenne, ha mansonos lennék, vagy valami emos? Akkor lenne okuk panaszra... Hjaj...
    Mindenesetre köszi a tippeket:D De nem akarom becsapni őket... Annak rossz vége lesz:S

    Annyira elcsépelt már...anyám élvezte 96'-ban a BS-ben nagyon...sőt, még én éreztem magam kellemetlenül, annyira belejött...:D:D:D

    ...nem is csodálom! Így utólag megnézve a setlistet...komoly volt. BRY meg tán Leaving here (bár ilyen negatív dolgokat nem mondunk, de a temetésemen ez fog szólni).
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Ricsard wrote:
    Azt akarod mondani, hogy Orsi jo kezIkben lenne Veled??? :):p:o

    ha a helyedben lennék, én törölném ezt a hozzászólást, vagy durván Edit-elném... :D:p
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Szóval én egy csökönyös fajta vagyok...mondtátok Ti mán, hogy a Baba O'Riley mekkora zene, akkor nem foglalkoztam vele...DE MIÉRT NEM SZÓLTATOK, HOGY EKKORA???

    Kegyetlen jóóóóóóó! Akár Who, akár PJ!!! :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    ha a helyedben lennék, én törölném ezt a hozzászólást, vagy durván Edit-elném... :D:p


    Hm, hiába is tennék ilyet (nem fogok;))...miután TE az eredeti szöveget is megjelenítetted az előző hozzászólásodban, így már duplán olvasható, nem igaz???;) és különben is, rossz az aki rosszra gondol + akinek nem inge... na jó, lehet, hogy kissé túl sokat forgattam a közhely szótárt:D
    És különben is: Walk On! (mint Aung San Suu Kyi)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
Sign In or Register to comment.