*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1232426282970

Comments

  • lilinger wrote:
    De ez ám még ilyen oldschool társasjáték. Tehát még Ákos is benne van. De egy példa: nemtom micsináltál Miklóssal, ezért elveszted részvényeid x%-át a cégben.
    Vannak benne műsorújságból kivágott képek meg van tábla meg minden. Első (és egyben utolsó) élményem a játékkal asszem 2001 nyarára tehető...Balatonőszödön egy kellemes sörvirágos estén...rommá nevettük magunkat.

    Szerinted Kingus és Imrus összejön? :D:D:D


    öröm hallani hogy értelmes dolgokkal is lehet foglalkozni balatonőszödön :D (túl magas labda volt) a társas egyre jobban tetszik, nagyon jó lesz!!!!! imikének meg szívből drukkolok!!! :)

    Riccs: az semmi hogy ízletes, de isteni szakács vagyok :D:o:p
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • RicsardRicsard Posts: 1,943

    Riccs: az semmi hogy ízletes, de isteni szakács vagyok :D:o:p


    Hm, szép is lenne, ha ízletes szakács volnál:D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Ricsard wrote:
    Hm, szép is lenne, ha ízletes szakács volnál:D

    hmmm, who knows...? :o:p
    akárhogy is, nagyon elememben vagyok - most is sülnek a sajtos-majorannás-petrezselymes-fokhagymás töltött gombafejecskék ... remélem éhezel és nem működik a túrórudi automata!!! :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    hmmm, who knows...? :o:p
    akárhogy is, nagyon elememben vagyok - most is sülnek a sajtos-majorannás-petrezselymes-fokhagymás töltött gombafejecskék ... remélem éhezel és nem működik a túrórudi automata!!! :D

    Gyanús ;) (bocs...)

    Nálam steakburi volt meg kínai vegyes pirított zöldség...közel volt a plusz :D

    ...és ma rákérdeztem a BK társasjátékra, és sajnos a tábla nincs meg, de a Kishölgy mindent megtesz, hogy előkerítse...előre hát! :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    hmmm, who knows...? :o:p
    akárhogy is, nagyon elememben vagyok - most is sülnek a sajtos-majorannás-petrezselymes-fokhagymás töltött gombafejecskék ... remélem éhezel és nem működik a túrórudi automata!!! :D


    Nincs Túró Rudi automata, hisz azt írtam, hogy még AZ sincs, semmi, de semmilyen étkezési lehetőség nincs a munkahelyem 1 km-es körzetében:(
    és igen, eléggé éheztem...:( szóval nem kéne a topikot Stahl fórumává lealjasítani, mellőzzük ezt a témát legalább hétköznap (ha nem gond):D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Nos, elég kellemetlen helyzet állt elő a héten...elsősorban rám nézve.:( Én voltam az egyik kezdeményezője ennek a kisbuszos megoldásnak, próbáltam összehozni a dolgot legjobb tudásom szerint lelkesen...most azonban be kell látnom, hogy csúfos kudarcot kellett vallanom.
    Nem lesz könnyű összefoglalni az összefüggéseket és az érveket, de megpróbálom.

    Az a helyzet állt elő, hogy a bécsi gárdánk 2 másik tagja, Geri és Ákos is velünk tart Katowicebe, náluk azonban KIZÁRÓLAG a kocsis megoldás jöhet szóba, elsősorban anyagi megfontolásból. Laciék, legjobb barátaik is ezután jelezték, hogy velük tartanak a minimális költségek érdekében, így ez eddig mínusz két fő a kisbuszban. Na most, minden igyekezetem ellenére nem sikerült rávennem őket, hogy csatlakozzanak a magyar különítményhez, ...miközben ők arról győzködtek, hogy társuljak hozzájuk ötödikként.
    Az időzítés mondhatni remek, hiszen erről az elképzelésről vasárnap szereztem tudomást először, miután szombat este lelkesen felvázoltuk a kisbuszos "A" terv koncepcióját, vagyis VÉGRE úgy tűnt, sínre kerülhet a közös ügyünk, de ez most bekavart rendesen. Napokig reménykedtem, hogy esetleg meggondolják magukat, de ma az imént derült ki, hogy álláspontjuk végleges, az ötödik fő nélkül azonban nem tudják olcsón kihozni az utat Geri kocsijával.
    Na most:

    Laci, úgy vélem a legjobb barátom.

    A barátnőjét részben én beszéltem rá, hogy a vizsgák ellenére tartson velünk...

    Geriék számítanak rám

    Egyszerűen nem tehetem meg, hogy miattam bukják az egészet, illetve
    ÉPPEN tőlük külön/függetlenül utazzam ki Lo.-ba, úgyhogy minden érintett sorstárstól ezúton szeretnék elnézést kérni, amiért mi 3-an ezennel kilépünk a projektből. Őszintén bevallom, rohadt szarul érzem emiatt magam, remélem megértitek az előállt szituáció könyörtelenségét.
    Mea culpa, scusatemi, I'm deeply sorry, nem állt szándékomban segget csinálni a számból és csalódást okozni főként Monyónak és Zsuzskának. Tőletek külön elnézést szeretnék kérni!!!
    Egész héten frusztrált ez a dolog, de úgy gondolom nem lenne tisztességes tovább hallgatni erről, főként, hogy most kaptam telefont, hogy ez eldöntött kérdés a többiek részéről...

    :(

    Bízom benne, hogy nélkülünk is megvalósítható marad a kisbuszos projekt, vagy legalább a gépkocsikonvoj elképzelés.
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Nos, elég kellemetlen helyzet állt elő a héten...elsősorban rám nézve.:( Én voltam az egyik kezdeményezője ennek a kisbuszos megoldásnak, próbáltam összehozni a dolgot legjobb tudásom szerint lelkesen...most azonban be kell látnom, hogy csúfos kudarcot kellett vallanom.
    Nem lesz könnyű összefoglalni az összefüggéseket és az érveket, de megpróbálom.

    Az a helyzet állt elő, hogy a bécsi gárdánk 2 másik tagja, Geri és Ákos is velünk tart Katowicebe, náluk azonban KIZÁRÓLAG a kocsis megoldás jöhet szóba, elsősorban anyagi megfontolásból. Laciék, legjobb barátaik is ezután jelezték, hogy velük tartanak a minimális költségek érdekében, így ez eddig mínusz két fő a kisbuszban. Na most, minden igyekezetem ellenére nem sikerült rávennem őket, hogy csatlakozzanak a magyar különítményhez, ...miközben ők arról győzködtek, hogy társuljak hozzájuk ötödikként.
    Az időzítés mondhatni remek, hiszen erről az elképzelésről vasárnap szereztem tudomást először, miután szombat este lelkesen felvázoltuk a kisbuszos "A" terv koncepcióját, vagyis VÉGRE úgy tűnt, sínre kerülhet a közös ügyünk, de ez most bekavart rendesen. Napokig reménykedtem, hogy esetleg meggondolják magukat, de ma az imént derült ki, hogy álláspontjuk végleges, az ötödik fő nélkül azonban nem tudják olcsón kihozni az utat Geri kocsijával.
    Na most:

    Laci, úgy vélem a legjobb barátom.

    A barátnőjét részben én beszéltem rá, hogy a vizsgák ellenére tartson velünk...

    Geriék számítanak rám

    Egyszerűen nem tehetem meg, hogy miattam bukják az egészet, illetve
    ÉPPEN tőlük külön/függetlenül utazzam ki Lo.-ba, úgyhogy minden érintett sorstárstól ezúton szeretnék elnézést kérni, amiért mi 3-an ezennel kilépünk a projektből. Őszintén bevallom, rohadt szarul érzem emiatt magam, remélem megértitek az előállt szituáció könyörtelenségét.
    Mea culpa, scusatemi, I'm deeply sorry, nem állt szándékomban segget csinálni a számból és csalódást okozni főként Monyónak és Zsuzskának. Tőletek külön elnézést szeretnék kérni!!!
    Egész héten frusztrált ez a dolog, de úgy gondolom nem lenne tisztességes tovább hallgatni erről, főként, hogy most kaptam telefont, hogy ez eldöntött kérdés a többiek részéről...

    :(

    Bízom benne, hogy nélkülünk is megvalósítható marad a kisbuszos projekt, vagy legalább a gépkocsikonvoj elképzelés.

    Hm... :(
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilinger wrote:
    Hm... :(

    hát ez nem jó, de nem is szép :( sebaj

    többiek: várunk még az utolsó visszajelzésekre és futunk még egy kört kisbusz ügyben, vagy mindenki mehet ahogy tud...?
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    hát ez nem jó, de nem is szép :( sebaj

    többiek: várunk még az utolsó visszajelzésekre és futunk még egy kört kisbusz ügyben, vagy mindenki mehet ahogy tud...?

    Háááát...tudod, nekem kinéz az autókázás is, meséltem. De egyre kisebb rá az esély...

    DE! Továbbra is benne vagyok a buszozásban, csak sztem nincs értelme 10 fő alatt.
    Akkor már inkább csövezzünk vonaton. Oda meg én bizti tudok plusz egy főt.
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilinger wrote:
    Háááát...tudod, nekem kinéz az autókázás is, meséltem. De egyre kisebb rá az esély...

    DE! Továbbra is benne vagyok a buszozásban, csak sztem nincs értelme 10 fő alatt.
    Akkor már inkább csövezzünk vonaton. Oda meg én bizti tudok plusz egy főt.


    nem mondtad a kocsit!!! akkor egyedül vonatozok NEMÁÁÁR!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    nem mondtad a kocsit!!! akkor egyedül vonatozok NEMÁÁÁR!

    Hm...nem mondtam volna? Mind1. Sztem nem is lesz belőle semmi. Ez is a másszektoros-történet, meg ami miatt nem jutottam el végül szombaton a megbeszélésre...if u know what i mean...;)

    NEM VONATOZOL EGYEDÜL! :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilinger wrote:
    Hm...nem mondtam volna? Mind1. Sztem nem is lesz belőle semmi. Ez is a másszektoros-történet, meg ami miatt nem jutottam el végül szombaton a megbeszélésre...if u know what i mean...;)

    NEM VONATOZOL EGYEDÜL! :D:D:D

    aha, ééértem
    neked nincs kocsid? ;):D
    nekem jó a vonat is, ha nem kell egyedül, csak már úgy beleéltem magam krakkóba :(
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    aha, ééértem
    neked nincs kocsid? ;):D
    nekem jó a vonat is, ha nem kell egyedül, csak már úgy beleéltem magam krakkóba :(

    Nincs kocsim...jogsim se, de erről nem szívesen beszélek...;)

    Hol tartunk most amúgy létszámban??? Kik a proud member-ök?
    Mer akkor szólok annak a csokkernek, akitől kértem az ajánlat, hogy kalkuláljon itten egy komolyat (vonat/busz+szállás). Aztán a többi le van szarva :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • shinningshinning Posts: 256
    hát ez nem jó, de nem is szép :( sebaj

    többiek: várunk még az utolsó visszajelzésekre és futunk még egy kört kisbusz ügyben, vagy mindenki mehet ahogy tud...?

    Nem jó hír, de teljesen megértelek Ricsárd.
    Még átgondoljuk Tildával, de valószínű mi is inkább a kocsi mellett fogunk dönteni. Ha a két utitársam nem csatlakozik hozzánk, akkor max. 3 hely szabad az autóban.
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • lilinger wrote:
    Nincs kocsim...jogsim se, de erről nem szívesen beszélek...;)

    Hol tartunk most amúgy létszámban??? Kik a proud member-ök?
    Mer akkor szólok annak a csokkernek, akitől kértem az ajánlat, hogy kalkuláljon itten egy komolyat (vonat/busz+szállás). Aztán a többi le van szarva :D:D:D

    hát nem tudom. szerintem most atomjaira hullott az egész ...

    jogsi ügyben akkor hasonló cipőben járunk..? :D:D:D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    jogsi ügyben akkor hasonló cipőben járunk..? :D:D:D

    Neked is csak az eü-vizsga hiányzik 3 éve, és apád folyton b****gat, hogy nem azért adott rá lóvét, hogy elszálljon? :D:D:D

    Amúgy meg siralmas, hogy nem vagyok képes letenni, de hát ez van :(
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilinger wrote:
    Neked is csak az eü-vizsga hiányzik 3 éve, és apád folyton b****gat, hogy nem azért adott rá lóvét, hogy elszálljon? :D:D:D

    Amúgy meg siralmas, hogy nem vagyok képes letenni, de hát ez van :(

    hű, hát nem is tudom mi a rosszabb...
    én remekül vezetek, de nem akarnak jogsit adni, mindig becsúszik valami malőr a vizsgán ... szóval feladtam :) :( :D:o
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • shinning wrote:
    Nem jó hír, de teljesen megértelek Ricsárd.
    Még átgondoljuk Tildával, de valószínű mi is inkább a kocsi mellett fogunk dönteni. Ha a két utitársam nem csatlakozik hozzánk, akkor max. 3 hely szabad az autóban.

    és ez a 3 fő nem lehetne Lilinger, Seri és szerénységem...? ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Hazaértem az imént, s nézem, h villog a vezetékes telcsim...totál ismeretlen szám keres. Mondok, megnézem a tudakozóban, ki az...

    ...és ez volt: http://www.contibus.hu/

    Mit akarhatott? :D:D:D
    "Ő ki? Akar mit? Jó mire? Kérdések, válaszok, fondorlat!"
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilinger wrote:
    Hazaértem az imént, s nézem, h villog a vezetékes telcsim...totál ismeretlen szám keres. Mondok, megnézem a tudakozóban, ki az...

    ...és ez volt: http://www.contibus.hu/

    Mit akarhatott? :D:D:D
    "Ő ki? Akar mit? Jó mire? Kérdések, válaszok, fondorlat!"

    hű, érdekes
    közben vess egy pillantást az index fórumra is!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • na hello csajszik, sracik

    amig ti otthon a katowicei mizeria megoldasan toprengtetek, addig mi itt londonban megdumcsiztuk a wembley megostromasat...

    tok jo volt egy par emberrel ujra talalkozni, meg persze egy csomo massal megismerkedni, akit tulajdonkappen mar ismertem innen, csak meg szemelyesen nem taliztunk

    egy csomoan jonnek madridba is, ugyhogy ugy nez ki, hogy lesz egy londoni 10c kulonitmeny spanyolba szoval feltetlenul ossze kell futnunk message pit-eseknek!!

    ja igen, es az egyik uj pj haverom tokre ki van akadva a sok dumalastol, hogy allandoan az elso oldalon van a magyar topik szoval csak igy tovabb!! hatha a 10c is eszreveszi, hogy komoly az erdeklodes a sracik irant szereny hazankban

    csak bekoszontem,

    millpussz,

    o.
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • lilingerlilinger Posts: 475
    hű, érdekes
    közben vess egy pillantást az index fórumra is!

    No, hát bekukkantottam...nem is tudom, én olyan sok emberrel télleg nem akarok menni...mert akkor ott csak gyűlölködés lesz (bár mindahányan egy tőről fakadunk ;)) meg pfujjogás meg ilyenek.
    Szal ettől én fázom kicsit...

    De sztem ne adjuk fel...verbuváljunk kisbuszra. Mert azjó, mert a kisbusz az jó, értem? :) (bocs, túl sok South Parkot nézek mostanság)

    Vagy ne...? ...és menjünk vonattal? Már csak alig 4 hónap és még semmi nem biztos, jaj...kezdek kétségbe esni...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • OrsiOrsi Posts: 56
    Akkor írok én is, csak a topic 1. oldalon tartása végett.:) Ja, meg mert tiszta lelkibeteg leszek lassan, (bár ez rajtam kívül senkit nem izgat:P), hogy egyre biztosabban nem mehetek még csak a Novára sem ki, nemhogy Katowice, vagy München, ahol még barátnőm által kapcsolat is lenne, volna hol aludni, mittudomain, (egyébként Münchenbe nem megy senki? Én nézegettem az Olympiapark honlapját, hát, azért nem mondom:
    12: PJ
    13: THE WHO
    14: AEROSMITH
    29: RHCP!!!
    A fenébe is, mért nem vagyok német??? :(:(:( ), és ennek fejébe még tanulhatok is ezerrel a nyelvvizsgámra, meg az előrehozott érettségimre... :(:(:( A fenébe is... (Egyáltalán mi értelme?:D És mért csak most jut eszembe, hogy nem is érdemes érettségiznem idén, ha jövőre úgyis szintemelőzök, tehát tanulhatok újra? És minek írom ezt ide, ha egyszer nem érdekel senkit?:D Mert jólesik, azért:) Sza'l bocs:D)

  • amig ti otthon a katowicei mizeria megoldasan toprengtetek, addig mi itt londonban megdumcsiztuk a wembley megostromasat...

    na mizu, volt londoni message pit találka? mesélj!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    ja igen, es az egyik uj pj haverom tokre ki van akadva a sok dumalastol, hogy allandoan az elso oldalon van a magyar topik szoval csak igy tovabb!! hatha a 10c is eszreveszi, hogy komoly az erdeklodes a sracik irant szereny hazankban

    :D:D:D Akkor hajrá, hajrá!!! :D:D:D

    ...legyünk hát proud memberjei a HUN VAN '07-nek! :)
    (najó, legyen egy-két tiszteletbeli is...;))
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Orsi wrote:
    (Egyáltalán mi értelme?:D És mért csak most jut eszembe, hogy nem is érdemes érettségiznem idén, ha jövőre úgyis szintemelőzök, tehát tanulhatok újra? És minek írom ezt ide, ha egyszer nem érdekel senkit?:D Mert jólesik, azért:) Sza'l bocs:D)

    ezt majd kis közösségünk és a tanári kar oszlopos tagja elmagyarázza ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilinger wrote:
    No, hát bekukkantottam...nem is tudom, én olyan sok emberrel télleg nem akarok menni...mert akkor ott csak gyűlölködés lesz (bár mindahányan egy tőről fakadunk ;)) meg pfujjogás meg ilyenek.
    Szal ettől én fázom kicsit...

    De sztem ne adjuk fel...verbuváljunk kisbuszra. Mert azjó, mert a kisbusz az jó, értem? :) (bocs, túl sok South Parkot nézek mostanság)

    Vagy ne...? ...és menjünk vonattal? Már csak alig 4 hónap és még semmi nem biztos, jaj...kezdek kétségbe esni...

    hát nemtudom, nekem Teljesen elment a kedvem és lelohadt a lelkesedésem, nagyon nem úgy tűnik, hogy összejön! persze nem fogok holnap befizetni a linkin buszra, és vonatjegyről sztem még egy ideig nem késünk le, de én már nem akarok ezen parázni hogy hogy lesz és egyáltalán...
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Orsi wrote:
    Akkor írok én is, csak a topic 1. oldalon tartása végett.:) Ja, meg mert tiszta lelkibeteg leszek lassan, (bár ez rajtam kívül senkit nem izgat:P), hogy egyre biztosabban nem mehetek még csak a Novára sem ki, nemhogy Katowice, vagy München, ahol még barátnőm által kapcsolat is lenne, volna hol aludni, mittudomain, (egyébként Münchenbe nem megy senki? Én nézegettem az Olympiapark honlapját, hát, azért nem mondom:
    12: PJ
    13: THE WHO
    14: AEROSMITH
    29: RHCP!!!
    A fenébe is, mért nem vagyok német??? :(:(:( ), és ennek fejébe még tanulhatok is ezerrel a nyelvvizsgámra, meg az előrehozott érettségimre... :(:(:( A fenébe is... (Egyáltalán mi értelme?:D És mért csak most jut eszembe, hogy nem is érdemes érettségiznem idén, ha jövőre úgyis szintemelőzök, tehát tanulhatok újra? És minek írom ezt ide, ha egyszer nem érdekel senkit?:D Mert jólesik, azért:) Sza'l bocs:D)

    Mert azért írod le, mert amikor majd leérettségizel sokkal jobban esik majd eljönni egy pesti PJ koncertre! :D:D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilingerlilinger Posts: 475
    hát nemtudom, nekem Teljesen elment a kedvem és lelohadt a lelkesedésem, nagyon nem úgy tűnik, hogy összejön! persze nem fogok holnap befizetni a linkin buszra, és vonatjegyről sztem még egy ideig nem késünk le, de én már nem akarok ezen parázni hogy hogy lesz és egyáltalán...

    Baszki, nem mondod, hogy az LP-s busz??? Akkor én alapból kizárnám...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • na mizu, volt londoni message pit találka? mesélj!

    emlekszel barbarara, aki sid-del volt a touring van-ben? o is eljott, meg mike, az ausztral haverom, akivel reading-ben ismerkedtem meg

    vegre talakoztam sandra-val a.k.a pegasus, meg byrnzie-vel, jrd-vel, meg egy jo par emberrel, akik nem irkalnak ide olyan sokat, de azert kepben vannak a dolgokkal
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
Sign In or Register to comment.