Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1161719212270

Comments

  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Küldtem üzenetet Zsuzska, kuksizd meg, kérlek!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    zsíír! Jó sok infó, de jó sokat mondó!

    Nu akkor utána kérdezek, hogy biztos jó e meg megveszzük a jegyeket (ami azért a legfontosabb) és ha igen akkor a héten szólok, hogy vagyunk e 3an! Akkor 21e-re jönnek ki kb fejenként?
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    Ricsard wrote:
    OK, ok, de elobb a belso kort beszéljuk rá,


    azt írtam az indexre, hogy akir érdekel, az majd jöjjön el a közeljövőben megrendezendő megbeszélésre, és a megbeszélés number 2-re meg már hozza a lóvét :)

    üzire válasz ment ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Manoo wrote:
    zsíír! Jó sok infó, de jó sokat mondó!

    Nu akkor utána kérdezek, hogy biztos jó e meg megveszzük a jegyeket (ami azért a legfontosabb) és ha igen akkor a héten szólok, hogy vagyunk e 3an! Akkor 21e-re jönnek ki kb fejenként?


    21 ezer???

    az út ha lehet nem lesz több 15 ezernél (ehhez kellene a minimum 13 fő)
    + a koncertjegy 8-10ezer forint!!!!!!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Ricsard wrote:
    21 ezer???

    az út ha lehet nem lesz több 15 ezernél (ehhez kellene a minimum 13 fő)
    + a koncertjegy 8-10ezer forint!!!!!!!!

    juteszembe, senki sem babonás...? 13 fős busz, ki hallott még ilyet?! :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    jajj, neeeeeee.... :p ; )


    főleg, hogy a koncert napja 13-ára esik!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Ricsard wrote:
    jajj, neeeeeee.... :p ; )


    főleg, hogy a koncert napja 13-ára esik!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D


    ráadásul.... :eek: :p
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    óóóó, azt még nem is meséltem, hogy végre megjött a Ten Clubtól a rendelésem:

    két gyönyörű póló GET RIGHT + GREEN DISEASE
    +
    5 fatyesz matrica

    !!!!!!

    Idáig nem tűnhet igazán rendkívülinek ez a hír, de ha arra gondolok, hogy akkor rendeltem meg ezt a csomagot, amikor még nem érkezett meg a pj.com oldalról megrendelt 10c-os Avocado lemez(!)...
    azaz a profilom szerint JÚNIUS 3-án (!!!)...azért annak már lehet némi hírértéke ;)
    :D:D:D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Srácok! Most kaptam, jövő hétre ígértem választ!

    "Kívánságod parancs, alább küldöm Neked az ajánlatot. Biztosan létezik ennél olcsóbb társaság is, de a Five Stars, akivel mi szeretünk dolgozni, nagyon megbízható. Mindig új mikrobuszokkal mennek, ápolt, kulturált, jófej sofőrökkel dolgoznak, szervezési gondok soha nem lépnek fel, biztonságos az utazás.

    Mivel a létszám szerint 3 buszkategória is szóba jöhetett, így küldök neked 16, 18 és 25 fős buszra is árajánlatot. Természetesen minél többen mentek, az egy főre jutó költség annál alacsonyabb.

    A végösszeg a végén dől el, s a végén számláznak is, nem előre kell fizetni, mert a km pénz a tényleges teljesített km után fizetendő. Az alábbi árak teljes nettó árak, nekem elvileg kéne a cég policy szerint rápakolni, de én megszámítom nektek irodák közötti nettó áron.

    A Budapest-Katowice távolság oda-vissza bőven számolva kb 900 km, így a kalkulációhoz ezt vettük alapul.

    Várható költségek:


    16+1 személyes kisbusz:

    kb. 900 km x 150 Ft/km = 135.000 Ft
    úthasználati díjak (Sk+Pl) = kb. 10.000 Ft
    sofőr napidíjak (1gkv/2nap) = 15.000 Ft

    Összesen: kb. 160.000 Ft ( 0% Áfa )
    + sofőr szállása, ellátása

    1 főre: 10.000 Ft

    18+1 személyes kisbusz:

    kb. 900 km x 165 Ft/km = 148.500 Ft
    úthasználati díjak (Sk+Pl) = kb. 10.000 Ft
    sofőr napidíjak (1gkv/2nap) = 15.000 Ft

    Összesen: kb. 173.500 Ft ( 0% Áfa )
    + sofőr szállása, ellátása

    1 főre: 9640 Ft

    25+1 személyes autóbusz:

    kb. 900 km x 200 Ft/km = 180.000 Ft
    úthasználati díjak (Sk+Pl) = kb. 10.000 Ft
    sofőr napidíjak (1gkv/2nap) = 15.000 Ft

    Összesen: kb. 205.000 Ft ( 0% Áfa )
    + sofőr szállása, ellátása

    1 főre: 8200 FT

    Látod mindnehol, hogy plusz költség a sofőr szállása és ellátása. Nos mivel 1 sofőrrel meg tudjátok csinálni az utat, de míg ti kint vagytok, napközbenre kell a sofőrnek egy szállást biztosítani, ahol aludni tud, egy 3*-os szálloda ( max 40 EUR ) bőven megfelel, ezen felül reggelit és vacsorát fizetni kell a sofőrnek. Nos ez összesen kb 60 EUR, ami egy főre leosztva nem egy nagy tétel."
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:

    Látod mindnehol, hogy plusz költség a sofőr szállása és ellátása. Nos mivel 1 sofőrrel meg tudjátok csinálni az utat, de míg ti kint vagytok, napközbenre kell a sofőrnek egy szállást biztosítani, ahol aludni tud, egy 3*-os szálloda ( max 40 EUR ) bőven megfelel, ezen felül reggelit és vacsorát fizetni kell a sofőrnek. Nos ez összesen kb 60 EUR, ami egy főre leosztva nem egy nagy tétel."

    ezzel az a bibi, hogy ha megnézed, kb már nincs hely a katowicei szállókban...
    miért nem tud ez a buszban aludni??????? :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    ezzel az a bibi, hogy ha megnézed, kb már nincs hely a katowicei szállókban...
    miért nem tud ez a buszban aludni??????? :)

    Gondolom, ezt intézi az a csokker, akitől kaptam az ajánlat. Hát csak nem a mi dolgunk már. Vagy naívát játszom?
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Gondolom, ezt intézi az a csokker, akitől kaptam az ajánlat. Hát csak nem a mi dolgunk már. Vagy naívát játszom?


    jah, akkor no problem, az király! :) azért ezt is meg kell tudni!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Ahogy látom buszban nem lesz hiányunk. De felvetődött bennem egy ötlet és meg is kérdeztem ezt a lehetőséget immár telefonon.
    Ez a Cserbusz. Ő előszőr 10-12 órát mondott az utazásra, nem a menetidő, hanem a megállások, kamionok stb. Aztán mondtam mi rendesek vagyunk nem állunk meg sokszor :-) egy 8 órában kiegyeztünk. A reggel 5 órai indulással nincs gond...viszont ugye másnap szerintem reggel 7-8 felé érünk haza ezért említette, hogy inkább másfél napot számolna erre az útra.
    Na ez erősítette meg bennem azt az ötletet, hogy mi lenne, ha előző nap délután indulnánk és mondjuk Krakkóban aludnánk. Akkor nyugodtan tudnánk utazni, pihenni, kialudni magunkat, felfrissülni és felkészülni a több órás sorban állásra, préselődésre.
    Na és erre akkor 2 napidíjat számolna. Ez a költségeinket csak + 9000 Ft-tal, illetve az 1 éjszakás szállással dobná meg. De ha találunk olcsó szállást akkor akár a koncert után is megallhatnánk kinn. Tehát maga busz/sofőr ktg. még így is 10000 Ft körül maradna!
    Én nagyon támogatom ezt a megoldást, mert hiába nem mi vezetünk, egy ilyen hosszúságú út jelentősen kiveszi az ember energiáját. Nem tudom mennyi volt nektek a leghosszabb út kocsiban, buszban, vagy repülőn, de ...na értitek....légyszi gondolkozzatok el rajta...köszi köszi :-D
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    shinning wrote:
    légyszi gondolkozzatok el rajta...köszi köszi :-D

    Hm...hát én jól bírom a hosszú utakat...strapát. Szal én az eredeti terv mellett vagyok...
    ...meg szeretem a munkámat és egyben sztahanovista életvitelt folytatok :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    jah, akkor no problem, az király! :) azért ezt is meg kell tudni!

    Rákérdeztem, várom a választ.
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    lilinger wrote:
    Rákérdeztem, várom a választ.

    válasz:

    "A szállást elvileg a cég biztosítja, de tapasztalat szerint ők többet számolnak fel érte, mint amennyibe kerül. Természetesen én tudok nektek szállást nézni, ha gondolod.

    Az indulás rugalmas, Te mint megrendelő döntöd el, hogy mikorra és hol álljon ki a busz. A buszt kilométer alapján fizetitek, úgy alkalmazkodik hozzátok a sofőr, ahogy ti akarjátok."
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    válasz:

    "A szállást elvileg a cég biztosítja, de tapasztalat szerint ők többet számolnak fel érte, mint amennyibe kerül. Természetesen én tudok nektek szállást nézni, ha gondolod.

    Az indulás rugalmas, Te mint megrendelő döntöd el, hogy mikorra és hol álljon ki a busz. A buszt kilométer alapján fizetitek, úgy alkalmazkodik hozzátok a sofőr, ahogy ti akarjátok."


    ez nagyon jól hangzik!

    vélemény másoktól...?
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Én személy szerint nem fogok tiltakozni a szállás beiktatása ellen, de lehet, hogy célszerűbb lenne a koncert után megaludni egy éjszakát - utána leszünk igazán hullák és kimerültek, izzadtak és neadjisten büdik:) is...ez persze az én meglátásom és érdekem...és lehet, hogy lesznek még ennyire problémás emberek, mint én...nem tudom.
    Viszont az egészben az a nehézkes, hogy gyakorlatilag még semmiben, de tényleg semmiben nem sikerült megegyeznünk [3 ember jelezte eddig konkrétan, hogy komolyan szeretne ott lenni a HUN VAN'07-ben és záros határidőn belül hajlandó is fizetni....], ez a szállás bevállalás pedig csak újabb nehézségi szintre emeli a szervezést...hiszen a legeslegfontosabb maga a kijutás, a többi ebben a kisbuszos megoldásban jelenleg luxusnak tűnik. Én a koncert napja előtti kedden lehetőség szerint 10 után érnék oda, ha előző este elindulnánk...kényelmesen oda érnénk reggelre, beállhatnánk a sorba és várhatnánk... bár Krakkó-Chorzow stadionja oda-vissza kb 150 km, azért ezt is kalkuláld bele a tarifa emelkedésbe.
    Én az igazat megvallva a szervezés elégtelensége, és a kezdeti lelkesedés visszaesése miatt az egyszerűbb megoldásra szavazok, mert nem szeretnék még több említett felelősséget vállani senkivel szemben sem...ez az út útitársakként pont elégnek tűnik.
    Viszont, ha már Krakkóban megszállnánk, a guta ütne meg engem és Laciékat is, hogy csak alszunk abbana gyönyörű városban és ennyi...ha pedig nézelődnénk, az megint megdobná a tarifákat...szóval...nem tudom, mi legyen, csupán annyit, hogy nem lesz egyszerű!

    Megint csak a személyes találkozót tudom sürgetni, ahol személyesen, némiképp hatékonyabban tudnánk megvitatni, ki mit szeretne és milyen kompromisszumra hajlandó a többség.
    Megragadom az alkalmat és megszervezem a találkozót, ha kell (pl. asztalfoglalás) egy viszonylag távoli időpontra, OK???


    február 17. szombat

    WESTERN Söröző
    (Budapest IX. KER Nagykörút-Mester utca sarkán az OTP mellett)

    18:00


    akit érdekel, azt szeretettel várjuk, legyen ez az ismerkedés és a szervezés estéje. Csak lehetőség szerint jelezzétek nekem előtte pár nappal személyes üzenetben vagy ebben a topikban a részvétel szándékát.. Aki eljön, az érdemben hozzá szólhat, rögzítenénk a paramétereket...stb.

    Ha egy mód van rá, mindenki írja össze az általa felkínált ajánlatlehetőségeket, hozza el, és majd együtt eldöntjük, hogy mi legyen, mert kezd káosszá válni az információtömeg, és már alig tudjuk, hogy ki melyik céget miért javasolja!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    so I just wanna say... MADRID !
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Ricsard wrote:
    so I just wanna say... MADRID !


    i just wanna screeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaam ...

    HELLOOOOOOOOOOOOOOOOOOO útitárs ;):D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Először is ... Ofkórsz, hogy a HUN VAN'07-nek én is a részese kívánok lenni (és leszek is), függetlenül attól, hogy lesz-e ott alvás vagy sem ... A találkozón nem fogok tudni részt venni, de bármiben is állapodtok meg, ha másnap közlitek az összeget, meg adtok egy számlaszámot, akkor máris utalni fogom a lóvét ...

    Szerintem a kezdeti lelkesedés egyáltalán nem csüggedt, de végre tényleg el kellene dönteni, hogy hogyan akarunk menni ... Értem ez alatt azt, hogy meghúzzuk a határt bizonyos létszámnál vagy ahányan fizetnek, majd olyan buszt fogunk foglalni és megyünk annyian ...

    Ricsard wrote:
    ... ez a szállás bevállalás pedig csak újabb nehézségi szintre emeli a szervezést...

    Ezt mindenképp szeretném kiemelni, főleg a szervezés szempontjából ... Azért ha már 20 fölé tendál a létszám, ott már nagyon észen kell lenni ... Meggyőződésem, hogy ott már a hajnali indulás sem menne simán, nem még az, hogy elbuszozgassunk Krakkóba, meg tekeregjünk egyet a városba, azt másnap reggel induljunk Katowicéba ... De lehet, hogy csak én vagyok túlon túl pesszimista ... Ezt csak úgy tudnám flottul elképzelni (de még úgysem), ha lenne valaki, aki kőkeményen a kezébe venné az irányítást ... Mert ha már ketten-hárman úgy éreznék magukat a buszon, hogy 'én-befizettem-a-lóvét-vazze, buli-leeeeesz, azt-csinálok-amit-akarok, nekem-ne-szóljon-be-senki', onnantól kezdve a másik 16-18 embernek el van cseszve az egész útja ...

    De ha már szóba jött a plusz nap, meg a szállás, akkor nem értem azt sem, hogy miért van az, hogy max. 15 ezerben szabtátok meg a költséget??? ... Akkor már miért nem lehet mondjuk 17 ezerben gondolkodni, és elmenni kényelmesen egy 13 fős kisbusszal (vagy legyen max. a 17 fős), ahol még úgy áttételesen ismeri egymást a nép és akár még ott is lehetne aludni, mittomén ...

    Szóval, csak azt szerettem volna kihozni ebből az egészből, hogy nem biztos, hogy túl jó dolog lenne a költségcsökkentés miatt a 'végtelenségig' duzzasztani a létszámot ... Személy szerint arra szavaznék, hogy a korábban összeszedett 16-17 nevet kellene konkrétan meginterjúvolni, hogy a 17 személyes busz árában benne vannak-e ... Ha valakiknek nem tetszik, akkor meg legyen 13 személyes út, azt kész ... Inkább kerüljön egy kicsit többe, de ne kelljen már idegeskedni mások miatt ...

    A szállásról viszont nem nyilatkozom ... Ha van rá igény, szívesen maradok én is, vagy indulok akár korábban ...

    /Egyébként a leghosszabb út, amit végigseggeltem:
    Szekszárd - Budapest (busz) kb. indulás 10 óra körül
    Budapest - Frankfurt - New York (repülő) kb. helyi idő szerint 22-re értünk oda, ha jól emlékszem
    New York - Niagara Falls (autó) indulás aznap éjfél körül, érkezés reggel 8 körül
    És akkor délután 4-kor estem össze valahol a vízesések mellett egy füves területen ... Addig max. 2 órát aludtam az óceán felett ... Az szép volt... :)/
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    i just wanna screeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaam ...

    HELLOOOOOOOOOOOOOOOOOOO útitárs ;):D

    hol vettetek a madrid jegyet? bocsi, de most nincs idom vegigbongeszni a forumot...
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    hol vettetek a madrid jegyet? bocsi, de most nincs idom vegigbongeszni a forumot...


    ticktackticket.com

    pick up at the venue opcióval, meg fogod látni miért...bővebben a nem sok hozzászólással vbíró Madrid Tickets topikban!!!!!!!!

    Ugye velünk tartasz Madridba:D:D:D???
    Londonból elég sok fapados indul: easyjet, ryanair stb stb.
    Gyerünk Orsi, startoilj rá MIHARABB, mielőtt elfogynak a jegyek erre a családiasnak kis ígérkező fesztiválra
    a mediterrán övezetben
    őrült spanyolok között,
    nem gyenge városban,
    isteni társaságban
    fatyesz kis seattle-i jóemberek fogják szolgáltatni a talpalávalót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Seri wrote:
    Először is ... Ofkórsz, hogy a HUN VAN'07-nek én is a részese kívánok lenni (és leszek is), függetlenül attól, hogy lesz-e ott alvás vagy sem ... A találkozón nem fogok tudni részt venni, de bármiben is állapodtok meg, ha másnap közlitek az összeget, meg adtok egy számlaszámot, akkor máris utalni fogom a lóvét ...

    Szerintem a kezdeti lelkesedés egyáltalán nem csüggedt, de végre tényleg el kellene dönteni, hogy hogyan akarunk menni ... Értem ez alatt azt, hogy meghúzzuk a határt bizonyos létszámnál vagy ahányan fizetnek, majd olyan buszt fogunk foglalni és megyünk annyian ...




    Ezt mindenképp szeretném kiemelni, főleg a szervezés szempontjából ... Azért ha már 20 fölé tendál a létszám, ott már nagyon észen kell lenni ... Meggyőződésem, hogy ott már a hajnali indulás sem menne simán, nem még az, hogy elbuszozgassunk Krakkóba, meg tekeregjünk egyet a városba, azt másnap reggel induljunk Katowicéba ... De lehet, hogy csak én vagyok túlon túl pesszimista ... Ezt csak úgy tudnám flottul elképzelni (de még úgysem), ha lenne valaki, aki kőkeményen a kezébe venné az irányítást ... Mert ha már ketten-hárman úgy éreznék magukat a buszon, hogy 'én-befizettem-a-lóvét-vazze, buli-leeeeesz, azt-csinálok-amit-akarok, nekem-ne-szóljon-be-senki', onnantól kezdve a másik 16-18 embernek el van cseszve az egész útja ...

    De ha már szóba jött a plusz nap, meg a szállás, akkor nem értem azt sem, hogy miért van az, hogy max. 15 ezerben szabtátok meg a költséget??? ... Akkor már miért nem lehet mondjuk 17 ezerben gondolkodni, és elmenni kényelmesen egy 13 fős kisbusszal (vagy legyen max. a 17 fős), ahol még úgy áttételesen ismeri egymást a nép és akár még ott is lehetne aludni, mittomén ...

    Szóval, csak azt szerettem volna kihozni ebből az egészből, hogy nem biztos, hogy túl jó dolog lenne a költségcsökkentés miatt a 'végtelenségig' duzzasztani a létszámot ... Személy szerint arra szavaznék, hogy a korábban összeszedett 16-17 nevet kellene konkrétan meginterjúvolni, hogy a 17 személyes busz árában benne vannak-e ... Ha valakiknek nem tetszik, akkor meg legyen 13 személyes út, azt kész ... Inkább kerüljön egy kicsit többe, de ne kelljen már idegeskedni mások miatt ...

    A szállásról viszont nem nyilatkozom ... Ha van rá igény, szívesen maradok én is, vagy indulok akár korábban ...

    /Egyébként a leghosszabb út, amit végigseggeltem:
    Szekszárd - Budapest (busz) kb. indulás 10 óra körül
    Budapest - Frankfurt - New York (repülő) kb. helyi idő szerint 22-re értünk oda, ha jól emlékszem
    New York - Niagara Falls (autó) indulás aznap éjfél körül, érkezés reggel 8 körül
    És akkor délután 4-kor estem össze valahol a vízesések mellett egy füves területen ... Addig max. 2 órát aludtam az óceán felett ... Az szép volt... :)/


    Szia Seri!
    Holnap fogok bővebben válaszolni a vaskos hozzászólásodra, de előrebocsátom, hogy a legtöbb dologban egyetértünk!
    A listára pedig hivatalosan is föl vettelek - ez nem lehetett kérdéses, de azért megerősítésre vártam!!!!:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options

    ooops... ebbol latszik, hogy nem olvasom a lenyeget
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    akkor boogie van madridban is :D:D:D
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    akkor boogie van madridban is :D:D:D

    JÖÖÖÖÖSSSSSSSSSSSSZZZZZZZZZZZZZ?????????? :))))))))))))))))))
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    aha, most vettem meg a jegyet :)

    mindjart foglalok repulot is
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    aha, most vettem meg a jegyet :)

    mindjart foglalok repulot is

    rákkendroll :D

    péntekre?
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
Sign In or Register to comment.