Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1171820222370

Comments

  • Options
    a penteket azert nem merem bevallalni, mert dolgozom, es isten tudja, el tudok-e szabadulni idoben...

    bar, ha jobban meggondolom, akkor megiscsak penteken kellene menni, mert sorba kell allni... vagy ez valami fesztival, nem?????

    asszem ezzel raerek majd jobban foglalkozni a hetvegen, ha mar holnap megvettem a tobbi jegyemet is
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    a penteket azert nem merem bevallalni, mert dolgozom, es isten tudja, el tudok-e szabadulni idoben...

    bar, ha jobban meggondolom, akkor megiscsak penteken kellene menni, mert sorba kell allni... vagy ez valami fesztival, nem?????

    asszem ezzel raerek majd jobban foglalkozni a hetvegen, ha mar holnap megvettem a tobbi jegyemet is

    nem olyan fesztivál. vagyis olyan, hogy egy stadion, több koncerten. tehát a válasz igen. péntek. ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    draga a repulo... kb 120 penz, de meg nezelodok holnap van-e mas alternativa
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    draga a repulo... kb 120 penz, de meg nezelodok holnap van-e mas alternativa

    na ne mondd hogy ennyi a fapados!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    egyelore nem talaltam olcsobbat...

    szallasnak jo valami youth hostel is ugye?
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Kedves Orsi...véletlenszerűen kuksiztam meg az easyjet honlapját, és összesen £75.98-ért találtam járatot oda-vissza!


    Péntek 08 Június London Gatwick hová Madrid
    Járat 5475; ind. Pén 08 Jún 07:40
    érk. Pén 08 Jún 11:10
    (személyenként)

    Vasárnap 10 Június Madrid hová London Luton
    Járat 2202; ind. Vas 10 Jún 10:50
    érk. Vas 10 Jún 12:15

    A szállást pedig majd mi intézzük!!!
    Amiatt ne fájjon a kis barcikai fejed!:D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    egyelore nem talaltam olcsobbat...

    szallasnak jo valami youth hostel is ugye?

    Ricsárd nézett valami jót a központban :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    easyjet 105 penz booking fee-vel egyutt...

    sajna nem tudok a reggeli geppel menni mert melozom, de a 19.25-sel valamikor 10 korul erek madridba...

    hol nezel szallast? megnezem a honlapunkat, mert lehet, hogy tudok intezni magunknak kedvezmenyt valamelyik szallodankban... ilyenkor jol egy szallodas haver, mi ;)
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Seri wrote:
    Ezt csak úgy tudnám flottul elképzelni (de még úgysem), ha lenne valaki, aki kőkeményen a kezébe venné az irányítást ... Mert ha már ketten-hárman úgy éreznék magukat a buszon, hogy 'én-befizettem-a-lóvét-vazze, buli-leeeeesz, azt-csinálok-amit-akarok, nekem-ne-szóljon-be-senki', onnantól kezdve a másik 16-18 embernek el van cseszve az egész útja ...

    Maximálisan egyetértek!!!
    Az meg senkinek sem lenne jó, ha felvállalná ezt a szerepet...csak idegeskedne végig, oszt' kiborulna a végén mindenki meg a bili is.

    Szal átgondolva a dolgot, fizetek akár többet is, menjünk biztosra, s jórendben, akár hálok Krakkóban is...egye kutya. ;)

    Találka nekem elég bizonytalan, mert évkezdünk mhelyen, meg suliban is, így valszeg mosottsz*r leszek...de természetesen én is utalok, ha adtok szlaszámot. Meg addig megpróbálom kifaggatni az én négy emberemet + sediáékat, hogy mi a helyzet, akarnak-e vagy sem.

    Előre hát! :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    No ez a beszéd!!!!!

    Igen, minél több dolgot szeretnénk megszervezni annál bonyolultabb és talán kockázatosabb. De én egy kis kényelemért és nyugodtságért bevállalom. És annak tudatában meg főleg, hogy a költségeket számottevően nem növeli, akkor meg miért ne???!!!! De én is hajlandó vagyok anyagilag is többet áldozni, ha arról van szó. Ez a buszbérlésre is vonatkozik.
    Meg szerintem ha meg tudjuk szervezni a buszbérlést, akkor egy szállás lefoglalása már nem okozhat nehézséget!!! :-)

    Bp-Krakkó távolság: 368 km
    Krakkó-Katowice távolság: 78 km

    Krakkóban néztem csak úgy futólag szállást és 1 csillagos szállodában találtam 3000 Ft-ért. Lehet 1, 2, 3, 4 személyes szobákat kivenni, illetve van olyan 10-12 fős is. szerintem ezek hasonlóak lehetnek mint Bécsben ami volt.
    Ha jól emlékszem Ricsárd tud is ajánlani, ami megfelelő.

    Katowicében már olyan 5-7000 Ft os szállások jöttek...de persze ez is kutatás kérdése.

    Találkozóban benne vagyok!
    Lilinger és Seri ha nem tudtok eljönni, természetesen részletesen beszámolunk a dolgokról.
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Jaaa és Madrid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    easyjet 105 penz booking fee-vel egyutt...

    sajna nem tudok a reggeli geppel menni mert melozom, de a 19.25-sel valamikor 10 korul erek madridba...

    hol nezel szallast? megnezem a honlapunkat, mert lehet, hogy tudok intezni magunknak kedvezmenyt valamelyik szallodankban... ilyenkor jol egy szallodas haver, mi ;)

    akkor jössz péntek este? király!!!! :D
    fúúú, nagyon jó lenne, ha tudnál valami szállást intézni!!! :)
    szóval, hányan is vagyunk? Shinning, barátnőd jön?
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    akkor jössz péntek este? király!!!! :D
    fúúú, nagyon jó lenne, ha tudnál valami szállást intézni!!! :)
    szóval, hányan is vagyunk? Shinning, barátnőd jön?

    igen, igen ketten vagyunk!
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinning wrote:
    igen, igen ketten vagyunk!


    Sirály!! :D
    Orsi: akkor összesen 5en leszünk Madridban! :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    easyjet 105 penz booking fee-vel egyutt...

    sajna nem tudok a reggeli geppel menni mert melozom, de a 19.25-sel valamikor 10 korul erek madridba...

    hol nezel szallast? megnezem a honlapunkat, mert lehet, hogy tudok intezni magunknak kedvezmenyt valamelyik szallodankban... ilyenkor jol egy szallodas haver, mi ;)


    egy szolid hostel nem felelne meg nekünk jó occsón????? (max 40 euro, de inkább 20 körül)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    Juhú, megvan a fele!!!!:):) Ti kampányoltok még, vagy elég nektek a sok külföldi koncert megszervezése?:P:P ("némi" irigységgel a hangomban értsétek ezt most:P) De fasza nektek, anyámé:D:D:D No, ha már magam állom minden felelősségbeli és anyagi hátterét a dolgoknak, és a Pearl Jam még létező zenekar lesz akkor is, nem fogom kihagyni őket többet, az tuti:D
    Hjaj...:D
    No, back to work...:D
  • Options
    Ricsard wrote:
    egy szolid hostel nem felelne meg nekünk jó occsón????? (max 40 euro, de inkább 20 körül)


    na, a 3 X 7.5 eurós kártyakezelési díj után Kérlek minimalizáljuk a hotel költséget!!!! ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    Kaptam egy olyan tippet, hogy menjek a Tudakozóra, és érdeklődjek koncertszervezők után, és zsírozzuk le velük, hogy 1000 aláírásért hívják el a bandát ide... Én a PeCsa-val is kiegyeznék:P:D:D:D Komolyan, én nem vagyok nagyravágyó:P:D:D:D:D:D:D De komolyan, meg kellene őket keresni, csak attól tartok, ha én tenném, engem nem fognak a 17 évemmel komolyan venni...
    És utána még jobban rá kellene kapcsolni az aláírásgyűjtésre... nos? Elvetélt ötlet? Szerintem, ha komolyan nekiállunk, lehet eredményeket elérni... Csak oda kellene tennünk magunkat az ügy érdekében...
    Mondjátok, ha rózsaszín burokban élek...Akkor leállítom magam, és kész...:D De egy próbát ez is megérne szerintem, nem kellene feladnunk, még mielőtt elkezdtük volna! Ha én egyedül megtehetném az összes szükséges lépést, (szponzorokat keresni, hirdetni, stb, mittudomain mi kell még, nem vagyok ebben sem járatos...), minden kellő hülyeséget megcsinálnék, de egyedül nem vagyok rá képes! Viszont vagyunk egy páran, ti meg aztán főleg nagyon tudtok szervezkedni, ha akartok, csak össze kell fogni!!!
    Én drukkolok magunknak, és komolyan hiszek benne, hogyha akarunk valamit, sokan, nagyon, akkor az sikerülni is fog!:)
  • Options
    Orsi wrote:
    Kaptam egy olyan tippet, hogy menjek a Tudakozóra, és érdeklődjek koncertszervezők után, és zsírozzuk le velük, hogy 1000 aláírásért hívják el a bandát ide... Én a PeCsa-val is kiegyeznék:P:D:D:D Komolyan, én nem vagyok nagyravágyó:P:D:D:D:D:D:D De komolyan, meg kellene őket keresni, csak attól tartok, ha én tenném, engem nem fognak a 17 évemmel komolyan venni...
    És utána még jobban rá kellene kapcsolni az aláírásgyűjtésre... nos? Elvetélt ötlet? Szerintem, ha komolyan nekiállunk, lehet eredményeket elérni... Csak oda kellene tennünk magunkat az ügy érdekében...
    Mondjátok, ha rózsaszín burokban élek...Akkor leállítom magam, és kész...:D De egy próbát ez is megérne szerintem, nem kellene feladnunk, még mielőtt elkezdtük volna! Ha én egyedül megtehetném az összes szükséges lépést, (szponzorokat keresni, hirdetni, stb, mittudomain mi kell még, nem vagyok ebben sem járatos...), minden kellő hülyeséget megcsinálnék, de egyedül nem vagyok rá képes! Viszont vagyunk egy páran, ti meg aztán főleg nagyon tudtok szervezkedni, ha akartok, csak össze kell fogni!!!
    Én drukkolok magunknak, és komolyan hiszek benne, hogyha akarunk valamit, sokan, nagyon, akkor az sikerülni is fog!:)

    egy telefont mindenképp megér ;)
    én nem nagyon hiszek benne, ez a turné már le van szervezve meg minden (bár ismerünk csodákat, meg hirtelen beugrásokat, ld. katowice2 7 éve), de vesztenivalónk nincs ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    Nos, írtam a Multimedia Concerts-es (elérhetőségeknél megadott) emilcímre, hogy megkérdezzem, mekkora esélyt adnának a dolognak, de nem hiszem, hogy egyhamar válaszolnak majd...
    (06 1) 801-1010 ez a telefonszámuk, akinek az enyémnél határozottabb hangja van, megpróbálhatja, de nem tudom, hétvégén melóznak-e:D Vagy még az lehet, hogy elárasztjuk őket ilyen Pearl Jam témájú levelekkel, és egy idő után csak eszmélnek...:P:P:P:D (Na jó, nem... De tűntetés? Vagy éhségsztrájk? Valami?:D:D:D:P:P:P)
    Na, szóval, ha valaki felhívja őket, számoljon be, jó?:D
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    nagyon is jól látod a dolgot...nem hiszem, hogy a petíciónknak semmi, de semmi értelme nincs!!! Tényleg nincs vesztenivalónk, meg kell próbálni, úgyhogy én is írtam egy elektromos levelet arra a címre, jó ötletnek tartom, hogy árasszuk el őket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Legrosszabb esetben is megjegyzik a Pearl Jam nevet, és legközelebb nem lesznek ilyen teszetoszák!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    na, a 3 X 7.5 eurós kártyakezelési díj után Kérlek minimalizáljuk a hotel költséget!!!! ;)

    fejenként 20-23 eurós szállás a belvárosban dupla vagy tripla ágyas kivitelben megfelelő lenne éjszakánként ugye????????? ha igen, zsííír! Ugyanis ráakadtam egy ilyen konstrukcióra!!! Nagy előnye még, hogy könnyen megközelíthető mind a reptérről, mind a koncertről!:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Ricsard wrote:
    fejenként 20-23 eurós szállás a belvárosban dupla vagy tripla ágyas kivitelben megfelel? lenne éjszakánként ugye????????? ha igen, zsííír! Ugyanis ráakadtam egy ilyen konstrukcióra!!! Nagy el?nye még, hogy könnyen megközelíthet? mind a reptérr?l, mind a koncertr?l!:)

    tegnap megneztem az ibis madrid center-t, ami a 2*-os brandunk, es ha jol emlekszem, akkor 3 agyas szoba volt 96 euro/ej, de ha ki tudom bulizni, akkor nekem jar ebbol (legalabb is aug. 21 utan biztosan jarni fog) 50% kedvezmeny

    amugy a 20 euro pro kopf tortenet teljesen megfel, addig amig egy normalis, tiszta helyen le tudok zuhanyozni, es nem kell hot koszban aludnom :)
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    én is igy gondolom!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    akkor intezed a szallast, ricsard? vagy mi legyen?
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    persze, szívesen, de még Monyót is kérdezzük meg ezzel kapcsolatban...addig sasoljátok meg a linket, amit küldtem...ha gagyiszar szerintetek, akkor küldök másikat...csak ár/érték arányt tekintve és a központi fekvés miatt ez tűnik nekem valamiért a legszimpatikusabbnak...
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Lányok-fiúk, akkor ugye eljöttök a Westernbe a topik nonvirtuális, sőt interperszonális csúcstalálkozójára, hogy megerősítsük egységünket és életre keltsük a HUN VAN '07 mozgalmat????????????????????

    Aki még nem nyilatkozott, annak ejnye-bejnye, tényleg:) lehetőség szerint mindenki adja jelét valamely szándékának mihamarabb már csak a helyfoglalás miatt is!!! Serit sajnálom, hogy nem tud velünk tartani, valljuk be, Szekszárdról azért nem 10 perc eljutni a Mester utcába, különösen a délutánii csúcsforgalomban:) persze figyelembe vesszük az érveidet, sőt az is lehet, hogy fölhívunk, ha jutottunk valamire...
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Ricsard wrote:
    persze, szívesen, de még Monyót is kérdezzük meg ezzel kapcsolatban...addig sasoljátok meg a linket, amit küldtem...ha gagyiszar szerintetek, akkor küldök másikat...csak ár/érték arányt tekintve és a központi fekvés miatt ez t?nik nekem valamiért a legszimpatikusabbnak...

    teljesen jo:)

    en ezt tudom 2 ejszakara osszesen 198,- euroert egy haromagyast, vagy 178,- a ketagyas http://www.accorhotels.com/accorhotels/fichehotel/gb/ibi/3318/fiche_hotel.shtml

    hetfon megkerdezem, hogy kaphatnek-e ra staff discount-ot, mert ha igen, akkor leurgik maris a felere
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    hanyan megyunk madridba, csak 3-an?
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    I wish a spoke Hungarian :o you guys, see you in Katowice and London :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.