Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1131416181970

Comments

  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Ne csüggedj, mi megpróbáltuk, nyugodtak lehetünk, hogy mi legalább tettünk lépéseket aszent ügy érdekében...Sajnos nem tehetünk mást, mint a többi időpontra összpontosítani, ami egyébként nem kevés. Én igazából csak azért vagyok szomorú, mert a ROHADT munkám miatt nem tudok még többre menni, a lóvé összegyűjtésre még mindig lenne idő, vagyis az akár még kivitelezhető is lenne! Ami még nem tetszik, az a logisztika: a legtöbb időpont és helyszín nem teszi lehetővé, hogy egymást követő koncertekre elnézzünk, mint pl. tavaly...:( Reménytelen Münchenből Katowicebe eljutni 1 nap alatt, vagy rettenetesen fárasztó ÉS drága. Katowiceből Olaszországba utazni szintén óriási kihívás, nem tudom, mások hogyan tudják majd megoldani...Arról nem is beszélve, hogy a lengyeleket és a dánokat (akiknek persze nagyon örülök) leszámítva egyetlen mellőzött ország sem járt jól, ismét kimaradtak a magyarok, svédek, norvégok, finnek, oroszok, szlovének:(:(:(:( ennyire nem érünk semmit vagy a mieink a kisujjukat sem mozdították az ügy érdekében, főként a 2000. évi blamázs után??? Annyira szar, hogy nem tudjuk, mi zajlik a háttérben...
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    Hát, a suliból még el tok lógni, majd csak jövőre érettségizek:) Ebben mázlim van még... De a szüleim nem nagyon akarnak beleegyezni, hogy Katowice-be mehessek... Max.,ha autóval valamelyik barátomék kivinnének...Pfh...De jegyünk honnan lesz, ha nem vagyunk TC-tagok? Hjaj... A Nova Rockon meg nem látnék semmit, eltaposnának, stb, és elég húzós a 100eurós ár, ha én csak a PJ-ért mennék...
    Nem könnyű, nem könnyű...
  • Options
    lilinger wrote:
    Sőt! Most jut eszembe, hímezhetnénk "You forgot Hungary" pólókat...
    ..az enyémet biztos meg is látják majd! :D:D:D

    nyugi, nálam lesz a nagy narancssárga szörny:

    http://i13.photobucket.com/albums/a265/Ricsard/PEARLJAM-VIENNA2006_09_25-87004.jpg

    ;):D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    Ricsard wrote:
    Zsuzska!
    Az ötleted, hogy te kezded a 10c sorban állók katowicei listáját, nagyon megtetszett, és így kipihenten azt kell mondjam, hogy egyre szimpatikusabb az elképzelés! Ugye lehetek #3???:D:D:D


    hátttt, ehhez előbb Lilingert kell meggyőzni vonat-ügyben, majd engem megvesztegetni... :D;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    mivel en itt vagyok londonban, nekem a wembley magatol ertetodik, de jon meg valaki valahova? bar ezt penzugyileg biztos kicsit huzosabb otthonrol kivitelezni

    euro tour valaki?
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    mivel en itt vagyok londonban, nekem a wembley magatol ertetodik, de jon meg valaki valahova? bar ezt penzugyileg biztos kicsit huzosabb otthonrol kivitelezni

    euro tour valaki?


    húúú ezekre a helyekre mind mész??? én erősen gondolkozom, mert a kettő (Katowice és Nova Rock) nem elég. Tehát hogy mész a színhelyekre és kivel?
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Néztem vonatjegyet Katowicébe: 18.105 Ft. Most kértem ajánlatot, hogy egyáltalán mikor megy , mikor jön.
    Repülőjegy Krakkóba a legolcsóbb 16,900, de akkor min. 3 napot kinn kell lenni, ha 2 napot, ami a mi esetünkben jó lenne akkor 19,900 Ft. De ekkor még el kell jutni ugye a koncertre....
    Még van egy forrásom akit meg tudok kérdezni busz ügyben...
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    shinning wrote:
    Néztem vonatjegyet Katowicébe: 18.105 Ft. Most kértem ajánlatot, hogy egyáltalán mikor megy , mikor jön.
    Repülőjegy Krakkóba a legolcsóbb 16,900, de akkor min. 3 napot kinn kell lenni, ha 2 napot, ami a mi esetünkben jó lenne akkor 19,900 Ft. De ekkor még el kell jutni ugye a koncertre....
    Még van egy forrásom akit meg tudok kérdezni busz ügyben...

    A szombat este jelentős részét Zsuzska és egy átláthatatlan nki menetrend társaságában tölöttem...s mindketten arra a következtetésre jutottunk, hogy jobb lesz, ha ma szépen becsattogok munka után a MÁV irodába az Andrássy-n, és jól kikérdezem a Mindenttudó Bácsit...szóval este majd pontos infókkal jelentkezem.

    Engem meg simán meg lehet győzni...érvekkel meg sörrel! ;)
    Szal én már 12én du 5kor kész vagyok vonatra szállni. Egy a lényeg, átszállásokba nem lenne jó kavarodni, mert csak szívás van vele...tapasztalat, igen rossz tapasztalat mondatja ezt velem (3 óra éjszaka, pénz nélkül a kietlen duisburgi pályaudvaron, de túléltem, itt vagyok :D)

    All in all. Már csak 4ésfél hónap. Ááááááááááááááááááh! :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    shinning wrote:
    Néztem vonatjegyet Katowicébe: 18.105 Ft. Most kértem ajánlatot, hogy egyáltalán mikor megy , mikor jön.
    Repülőjegy Krakkóba a legolcsóbb 16,900, de akkor min. 3 napot kinn kell lenni, ha 2 napot, ami a mi esetünkben jó lenne akkor 19,900 Ft. De ekkor még el kell jutni ugye a koncertre....
    Még van egy forrásom akit meg tudok kérdezni busz ügyben...

    Valahogy akkor már szimpatikusabb a vonat, főként, hogy lenne kikkel utaznunk:D Már csak Laciék kérdésesek! A kérdés az, hogy egyből hazajövünk a koncertet követően vagy megszállunk kinn egy éjszakára????? Szerintem a második opció nélkül meg fogunk murdelni: 8 óra körül elindulnánk, határőrök kétszer, átszállás, hajnali 5 órára megérkeznénk, bolyongás a városban, ideges várakozás, tülekedés, rézkufirc a stadionban, KONCERT, aztán ki tudja mikor indul az első vonat...én azt hiszem csak úgy vágnék bele, ha a koncert után szundiznék egy priccsen. Ó, és fontos infó, megbüntetik a rendőrök a vonaton és utcán tintázó egyedeket!!!
    A repülő szerintem macera (reptér-vasútállomás-stadion-szállás??? útvonal) és vissza elég komplikáltnak tűnik... Én még mindig a kocsis megoldást tartom a legésszerűbbnek. Ha mindenki azzal jöne, akkor haladhatnánk konvojban!!! Vagy lehet, hogy tényleg ésszerű lenne bérelni egy minibuszt: Monyó, Ricsárd, Laci, Verka, Zsuzska, Lilinger, Seri...ez eddig 7, ennyiért már lehet hogy érdemes lenne. Valaki utána tudna kérdezni ennek, hogy mennyiért kóstálna sofőrrel, mindenestül...Mert ennél jobb megoldást jelenleg nem látok!!!!!!!!!!!! Parti hangulat lenne a fedélzeten, 10c sor hangulat...áááá...szerintem qrrrva jó lenne! Vagy ha nagyobb az igény, akkor egy egész buszt:):):)

    VÉLEMÉNY???
    Vélemény???
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    Valahogy akkor már szimpatikusabb a vonat, főként, hogy lenne kikkel utaznunk:D Már csak Laciék kérdésesek! A kérdés az, hogy egyből hazajövünk a koncertet követően vagy megszállunk kinn egy éjszakára????? Szerintem a második opció nélkül meg fogunk murdelni: 8 óra körül elindulnánk, határőrök kétszer, átszállás, hajnali 5 órára megérkeznénk, bolyongás a városban, ideges várakozás, tülekedés, rézkufirc a stadionban, KONCERT, aztán ki tudja mikor indul az első vonat...én azt hiszem csak úgy vágnék bele, ha a koncert után szundiznék egy priccsen. Ó, és fontos infó, megbüntetik a rendőrök a vonaton és utcán tintázó egyedeket!!!
    A repülő szerintem macera (reptér-vasútállomás-stadion-szállás??? útvonal) és vissza elég komplikáltnak tűnik... Én még mindig a kocsis megoldást tartom a legésszerűbbnek. Ha mindenki azzal jöne, akkor haladhatnánk konvojban!!! Vagy lehet, hogy tényleg ésszerű lenne bérelni egy minibuszt: Monyó, Ricsárd, Laci, Verka, Zsuzska, Lilinger, Seri...ez eddig 7, ennyiért már lehet hogy érdemes lenne. Valaki utána tudna kérdezni ennek, hogy mennyiért kóstálna sofőrrel, mindenestül...Mert ennél jobb megoldást jelenleg nem látok!!!!!!!!!!!! Parti hangulat lenne a fedélzeten, 10c sor hangulat...áááá...szerintem qrrrva jó lenne! Vagy ha nagyobb az igény, akkor egy egész buszt:):):)

    VÉLEMÉNY???
    Vélemény???

    igen megfordult az én fejemben ez a lehetőség is. Írtam is annak az utazási irodának, akit említettem. Velük mentünk Prágába. Sajna a városaik között nem szerepel Katowice, de érdeklődtem, hogy tudnának-e más megoldást ajánlani....ha nem jön ma válasz, felhívom őket. Addig nézek a neten busz-sofőrös megoldásokat. Ebben az esetben nem is kellene kinn aludnunk, hiszen a buszban úgyis tudunk.
    De akár a Nova Rock felé menet beugorhatnánk az olaszokhoz is egy koncertre. Az hol is lesz pontosan?...a tba nekem nem mond semmit :-(
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    shinning wrote:
    De akár a Nova Rock felé menet beugorhatnánk az olaszokhoz is egy koncertre. Az hol is lesz pontosan?...a tba nekem nem mond semmit :-(

    Nickelsdorf mellett valami mezőn. De állítólag a határól közelebb van, mint a pályaudvartól, így érdemesebb átsétálni! :)

    Én a buszban is benne lennék, csak nekem sajnos ölég kötött a menetrend, max 3 napot tudok kivenni, tehát 12-13-14.
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    Vagy lehet, hogy tényleg ésszerű lenne bérelni egy minibuszt: Monyó, Ricsárd, Laci, Verka, Zsuzska, Lilinger, Seri...ez eddig 7, ennyiért már lehet hogy érdemes lenne. Valaki utána tudna kérdezni ennek, hogy mennyiért kóstálna sofőrrel, mindenestül...

    Akkor számoljunk ... :)
    Ja, egyébként mindenképp szeretnék veletek utazni valahogy ... Ha vonat, ha busz, ha kocsi ... Mittomén ...

    Azt dobta ki nekem a gép, hogy Budapest-Katowice 310 km ... Igaz ez?
    Legyen oda-vissza vastagon 700 km ... Nézzünk egy internetes hirdetést:

    Mercedes Sprinter (13+2 férőhely; Klíma) 155-165 Ft/Km
    165-tel számolva: 115.500,- Ft

    Sofőr külföldi út esetén pluszban 33 EUR/sofőr/nap napidíj ellátástól függetlenül: 9.000,- Ft
    Legyen 2 sofőr (mert egy naponta max. 9 órát vezethet) és 2 nap: 36.000,- Ft

    És ehhez még jönnének az autóút, autópálya díjak, ha vannak olyanok ... De szerintem az ennyi embert nem fog földhöz vágni ...

    Tehát, ha úgy számolnánk, hogy kényelmesen elférjünk, az legyen mondjuk 10 koncertista ... Az összesen 150.000,- Ft ... Ami leosztva 15.000-t jelentene ... És akkor ez annyi lenne, hogy indulás a koncert napján reggel, érkezés délután, este buli, buli után indulás haza ... Na?

    /de ezek mondjuk 2006-os árak, de szerintem kb. nagyon nem fog elcsúszni .../
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    lilinger wrote:
    Nickelsdorf mellett valami mezőn. De állítólag a határól közelebb van, mint a pályaudvartól, így érdemesebb átsétálni! :)

    Én a buszban is benne lennék, csak nekem sajnos ölég kötött a menetrend, max 3 napot tudok kivenni, tehát 12-13-14.

    én az olasz koncertet kérdeztem, a TBA-t ! :-))
    Már kértem két ajánlatot a buszra...
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Seri wrote:
    Akkor számoljunk ... :)
    Ja, egyébként mindenképp szeretnék veletek utazni valahogy ... Ha vonat, ha busz, ha kocsi ... Mittomén ...

    Azt dobta ki nekem a gép, hogy Budapest-Katowice 310 km ... Igaz ez?
    Legyen oda-vissza vastagon 700 km ... Nézzünk egy internetes hirdetést:

    Mercedes Sprinter (13+2 férőhely; Klíma) 155-165 Ft/Km
    165-tel számolva: 115.500,- Ft

    Sofőr külföldi út esetén pluszban 33 EUR/sofőr/nap napidíj ellátástól függetlenül: 9.000,- Ft
    Legyen 2 sofőr (mert egy naponta max. 9 órát vezethet) és 2 nap: 36.000,- Ft

    És ehhez még jönnének az autóút, autópálya díjak, ha vannak olyanok ... De szerintem az ennyi embert nem fog földhöz vágni ...

    Tehát, ha úgy számolnánk, hogy kényelmesen elférjünk, az legyen mondjuk 10 koncertista ... Az összesen 150.000,- Ft ... Ami leosztva 15.000-t jelentene ... És akkor ez annyi lenne, hogy indulás a koncert napján reggel, érkezés délután, este buli, buli után indulás haza ... Na?

    /de ezek mondjuk 2006-os árak, de szerintem kb. nagyon nem fog elcsúszni .../


    én is ennyi kilcsiről tudok kb. 330 km.
    de szeerintem nem kell 2 sofőr, mert 13-án vezet mondjuk 4-5 órát és a koncert után indulunk az szerintem már 14., nem?
    de majd ők megmondják....

    melyik ez a buszbérléses iroda? vagy tudsz ajánlatot kérni?
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    a vonatra a következő ajánlatot kaptam. júni 12, vagy 13-i indulást írtam:

    Bp Keleti 5.50 - 9.15 Breclav
    Breclav 10.18 - 13.55 Katowice

    Katowice 22.28 - 10.13 Bp Keleti


    A jegy ára 2. osztályon: 17.672.-
    Helyjegy: 765.-/vonat

    Visszaútban fekvõhely foglalható.
    3 fõs fülkében: 3.570.-
    2 fõsben: 5.355.-

    Az ár júniusig változhat.
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    shinning wrote:
    melyik ez a buszbérléses iroda? vagy tudsz ajánlatot kérni?

    http://www.facerok.hu/
    Hogy stílszerű legyen ... :)

    Egyébként valami Árpád Travel ... Ajánlatot nem kértem tőlük, de elég konkrétan fent vannak az áraik ...

    1 sofőr, 2 sofőr ... Nem tudom ilyen esetben hogy számolnak ... Hogy most adott naptári napon 9 órát vezethet egyszerre (ami azt is jelenthetné akár, hogy délután 3-tól másnap reggel 9-ig egyfolytában nyomja, de ez biztos nem így van), vagy 24 óra alatt lehet 9 órája (inkább erre szavazok) ...

    Edit: De mondjuk a 700 km oda-vissza szerintem is megoldható lenne egy sofőrrel ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    shinning wrote:
    a vonatra a következő ajánlatot kaptam. júni 12, vagy 13-i indulást írtam:

    Bp Keleti 5.50 - 9.15 Breclav
    Breclav 10.18 - 13.55 Katowice

    Katowice 22.28 - 10.13 Bp Keleti


    A jegy ára 2. osztályon: 17.672.-
    Helyjegy: 765.-/vonat

    Visszaútban fekvõhely foglalható.
    3 fõs fülkében: 3.570.-
    2 fõsben: 5.355.-

    Az ár júniusig változhat.


    Ez mind szép és jó, de két aprócska dologról felejtkeztél el Monyó, az egyik: a TEN CLUB jegyed!!!
    3 órakor az egész stadiont kinyitják ergo a mi sorunkat kb 20 perccel korábban, azaz nem fogunk odaérni. Óriási dugó várható a városban amúgy is, a koncert miatt még inkább + a vasútállomástól legalább 6 km a stadion!!!
    Így marad az a vonat, amely reggel 5-6 körül ér Katowicebe...ami igencsak szívásnak tűnik!!!

    A másik apróság pedig az, hogy Eddie-ék odacsapnak rendesen majd Katowiceben, hogy az legyen a legjobb buli E V E R (!!!), és emiatt nem fogunk elérni egyetlen vonatot sem.:) Viccen kívül, 11 előtt nem lesz vége a bulinak, a joggal várható GIGA dugó miatt pedig 1-1,5 órán belül várhatóan a stadion környékéről sem fogunk tudni kijutni, nemhogy egészen a pályaudvarig, ahová a többség tartani fog:(:(:( Márpedig velünk fogják felmosni a stadiont, legalábbis velem tuti (azaz nem indulok el a vége előtt egy perccel sem korábban!!!)!!![Tavalyelőtt a U2 koncert után két óráig a stadiontól 1 km-re lerakott autóval egy lépést sem tudtunk tenni, esküszöm, ott ragadtunk a RICARskiego utcában:D, totál bedugult minden, ahogy az illik)

    Az olasz bulira legyen az Udineben vagy Palermoban, egyszerűen nem fogunk odaérni Lengyelországból, és vissza Nova Rockra...én törtem a fejem a dolgon sokat, de valahogy csillagászati összegek bevetése nélkül kivitelezhetetlennek tűnik egy Katowice-TBA ITALY-Nickelsdorf túra...ugyanez igaz a München-Katowice viszonylatra is!!!
    Kivéve a mikrobuszos megoldás működne TALÁN az utóbbi esetében!

    Én a magam nevében leteszem a voksot a kisbuszos utazás mellett (Bp.- Lo.)...15 ezer nem sok!!! Azt nem tudom, hogy a tahográf kötelezettség, azaz a megszabott vezetési idő maximalizálás az ilyen kisbuszokra is vonatkozik-e, mindenesetre ez a két sofőrös megoldás 10 emberrel nem tűnik gáznak 15 ropiért egyáltalán!!!!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Wooohooohhhhoooo, menjünk kisbusszal, igen, benne vagyok!!! :)))))

    DE

    a feltételem az, hogy az elsők között akarok lenni aki a stadion elé érkezik!!!!!
    (vagy csalunk :D)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Naná, minél korábban kellene indulni, hogy legkésőbb délre ott legyünk!!!!!!!!
    És csalunk, naná!!!

    Tegyük föl, hogy ez a kisbuszos megoldás nem mindenkinek jön be! Ki tud autót biztosítani a konvojunknak, és hányan is vagyunk összesen???

    Mellesleg, nem lenne végre ésszerű összegyűlnünk egy közös sörözés keretében???????
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Ricsard wrote:
    Naná, minél korábban kellene indulni, hogy legkésőbb délre ott legyünk!!!!!!!!
    És csalunk, naná!!!

    Tegyük föl, hogy ez a kisbuszos megoldás nem mindenkinek jön be! Ki tud autót biztosítani a konvojunknak, és hányan is vagyunk összesen???

    Mellesleg, nem lenne végre ésszerű összegyűlnünk egy közös sörözés keretében???????
    legkésőbb délreeee...?
    najó, ez majd tárgyalási alapot képez ;)
    az én véleményemet tudod a sörözésről: thumbs up :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    Ez mind szép és jó, de két aprócska dologról felejtkeztél el Monyó, az egyik: a TEN CLUB jegyed!!!
    3 órakor az egész stadiont kinyitják ergo a mi sorunkat kb 20 perccel korábban, azaz nem fogunk odaérni. Óriási dugó várható a városban amúgy is, a koncert miatt még inkább + a vasútállomástól legalább 6 km a stadion!!!
    Így marad az a vonat, amely reggel 5-6 körül ér Katowicebe...ami igencsak szívásnak tűnik!!!

    A másik apróság pedig az, hogy Eddie-ék odacsapnak rendesen majd Katowiceben, hogy az legyen a legjobb buli E V E R (!!!), és emiatt nem fogunk elérni egyetlen vonatot sem.:) Viccen kívül, 11 előtt nem lesz vége a bulinak, a joggal várható GIGA dugó miatt pedig 1-1,5 órán belül várhatóan a stadion környékéről sem fogunk tudni kijutni, nemhogy egészen a pályaudvarig, ahová a többség tartani fog:(:(:( Márpedig velünk fogják felmosni a stadiont, legalábbis velem tuti (azaz nem indulok el a vége előtt egy perccel sem korábban!!!)!!![Tavalyelőtt a U2 koncert után két óráig a stadiontól 1 km-re lerakott autóval egy lépést sem tudtunk tenni, esküszöm, ott ragadtunk a RICARskiego utcában:D, totál bedugult minden, ahogy az illik)

    Az olasz bulira legyen az Udineben vagy Palermoban, egyszerűen nem fogunk odaérni Lengyelországból, és vissza Nova Rockra...én törtem a fejem a dolgon sokat, de valahogy csillagászati összegek bevetése nélkül kivitelezhetetlennek tűnik egy Katowice-TBA ITALY-Nickelsdorf túra...ugyanez igaz a München-Katowice viszonylatra is!!!
    Kivéve a mikrobuszos megoldás működne TALÁN az utóbbi esetében!

    Én a magam nevében leteszem a voksot a kisbuszos utazás mellett (Bp.- Lo.)...15 ezer nem sok!!! Azt nem tudom, hogy a tahográf kötelezettség, azaz a megszabott vezetési idő maximalizálás az ilyen kisbuszokra is vonatkozik-e, mindenesetre ez a két sofőrös megoldás 10 emberrel nem tűnik gáznak 15 ropiért egyáltalán!!!!!!

    vonatot mint lehetőséget néztem, hogy kocsi helyett mi lenne még...és persze akkor nem 13-án, hanem 12-én indulnánk, és nem aznap jöttünk volna vissza. Mint ahogy a kocsis tervnél beszéltük.
    na mindegy a vonat nekem sem szimpi, mert a buszos megoldás amellett, hogy olcsóbb sokkal kényelmesebb..."háztól-házig"

    Udine vagy Palermo azért szerintem nem mindegy...de még mindig nem tudom, hogy hol lesz a koncert. vagy azt még senki sem tudja, csak valahol egy stadionban?

    ezzel a buszos-sofőrös megoldással szerintem nem lenne kizárható a 3 konci, de igaz, hogy a költségek megugranának...
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    shinning wrote:
    Udine vagy Palermo azért szerintem nem mindegy...de még mindig nem tudom, hogy hol lesz a koncert. vagy azt még senki sem tudja, csak valahol egy stadionban?

    A pletykák szerint a Heineken Jammin' Festival-ról van szó Imolában ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Seri wrote:
    A pletykák szerint a Heineken Jammin' Festival-ról van szó Imolában ...

    köszi, köszi....nézem....
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    No, akkor most mi legyen?
    Van valakinek valami építő ötlete a kisbuszon kívül???
    Megtorpantunk...
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Lilinger!
    Megkérdeznéd a bácsitól azt is, hogy mennyi egy interrail jegy 26 év fölött, ami Lengyelországba, Szlovákiába, Ausztriába és Olaszországba is jó:D:D??? Mennyibe kerülne ugyanez csak Olaszországig??? Érdekelne, hogy ez így hány zóna...
    Az is, hogy euro domino vagy mifene kedvezménnyel mennyibe kerülne a Magyarország-Olaszország viszonylat (összesen 3 nappal számolva, merthogy napi díj is van azt hiszem)???

    Bocsi a sok kérdésért!:)
    Előre is köszi
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    najó, én teljesen beindultam!!! annyira jó lenne ha együtt menne a banda!!!! :)))) neeeem?
    pár éve mi is tettünk bérelt buszos kirándulást ausztriába, felderítem melyik társaságnál, és érdeklődök!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    najó, én teljesen beindultam!!! annyira jó lenne ha együtt menne a banda!!!! :)))) neeeem?
    pár éve mi is tettünk bérelt buszos kirándulást ausztriába, felderítem melyik társaságnál, és érdeklődök!

    Sziasztok!

    Én a hangsúlyt az együttre tenném, még akkor is, ha csak a vonat jönne össze:) De gondoljatok bele, TOURING HUNS vagy HUN VAN 2007 különítmény mennyire állat lenne:):):)
    ezzel együtt Monyóval totál rákattantunk a témára, hogy kell még 1 pj koncert...és számomra (munkahely miatt) csakis egy helyszín jöhet szóba...:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    közben pedig elfogytak az uccso 10c jegyek immáron Katowicebe is!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Ricsard wrote:
    Sziasztok!

    Én a hangsúlyt az együttre tenném, még akkor is, ha csak a vonat jönne össze:)


    totálisan egyet értek, tulajdonképpen ezt akartam kifejezni az előző hozzászólásommal! :D

    (amúgy ezeket meg remegő kezekkel gépelem, ugyanis elvileg 14 perc múlva elkezdik árusítani a londoni jegyeket... :D)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    van mar valakinek jegye?

    egyelore egy koppenhaga - persze nem 10c de kit erdekel
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
Sign In or Register to comment.