Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1181921232470

Comments

  • Options
    I wish a spoke Hungarian :o you guys, see you in Katowice and London :)

    of course you will ;)

    are you coming to madrid? ricsard, gyongylekvar and i are just organizing our trip there... there's always a space for you, sid if you wanna come :)
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    hanyan megyunk madridba, csak 3-an?

    Gyöngylekvár
    Sailorgirlie
    Shinning
    Shinning barátnője
    és Ricsard III.:)

    ez eddig 5 fő.

    KÉRDÉSEK:

    A te ajánlatod fejenként érvényes vagy összesen x főre érvényes ár, amit össze kellene dobnunk???

    Szupi lenne, ha sikerülne engedményt kicsikarnod...kb. mikor derülne ki, hogy kapsz-e és mennyire járnánk jól???

    Mellesleg nem okozna problémát, hogy mi már kinn lennénk délben, te meg csak késő este érnél oda??? Mármint a kedvezmény nem csupán a te személyes jelenléteddel váltható be - addig viszont nem lenne frankó a csomagokkal mászkálni...:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    of course you will ;)

    are you coming to madrid? ricsard, gyongylekvar and i are just organizing our trip there... there's always a space for you, sid if you wanna come :)


    he-he...we've just discussed that by PMs...:D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    of course you will ;)

    are you coming to madrid? ricsard, gyongylekvar and i are just organizing our trip there... there's always a space for you, sid if you wanna come :)
    Im afraid not. :(
    I just told Ricsard I cant.
    Munich to London for now and thats it...for now :D
    If anything else comes along, awesome, but Im going to be
    pretty poor if not broke after those 5 shows and staying in London
    for a couple of days... :o:D
    We'll keep in touch, definitely, I mean, we all practically live here on the board, haha. so I'll let you know when I get the whole thing planned, and I will see you
    in June :) Cant wait.

    Ricsard, omg, reading your last message, I got goosebumps. :D
    Polish ppl, hehehe ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943

    Ricsard, omg, reading your last message, I got goosebumps. :D
    Polish ppl, hehehe ;)


    LOL, that was a night to remember, the only show that can be compared to an average (there is no such thing...) PJ show...and it gives me chills every time I recall that:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Serit sajnálom, hogy nem tud velünk tartani, valljuk be, Szekszárdról azért nem 10 perc eljutni a Mester utcába, különösen a délutánii csúcsforgalomban:) persze figyelembe vesszük az érveidet, sőt az is lehet, hogy fölhívunk, ha jutottunk valamire...

    Akkor én most szégyelljem össze magam, hogy nem leszek képes mozdulni sem, pedig csak 15 percre lakom a tetthelytől? :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Akkor én most szégyelljem össze magam, hogy nem leszek képes mozdulni sem, pedig csak 15 percre lakom a tetthelytől? :D:D:D


    IGEN

    IGEN

    IGEN

    ABSZOLÚT
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    IGEN

    IGEN

    IGEN

    ABSZOLÚT

    Rohadt élet...tudtam, hogy már az elején elk**om...akkor most én leszek az, aki vomitológus asszisztensként takarítja majd a buszt? :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    Chaten érdeklődtem, gyűjtögettem az aláírásokat, és kaptam egy olyan tippet, aki/ami "tuti segít":D A szigetes program- és és szolgáltatásfejlesztésért felelős Tóth Tibort ajánlották, hogy ő biztosan segít, az illető, aki a tippet adta, "tudta", és nem gondolta...:D Ez persze nem garancia még, de megkerestem a telefonszámát, és ha megtennétek, hogy odatelefonáltok(gondolok pl. Richardra:D), azzal nem veszítünk még semmit:D
    Itt a száma, és mivel a neten találtam ezt a számot, gondolom, hogy nem baj, ha idemásolom:D
    061 372 06 67
    A Multimedia Concerts-é pedig még mindig: 061 801 10 10
    Mondom, felhívnám én őket, de ha egyszer nem elég határozott a hangom, és nem fognak komolyan venni, akkor csak rontok a helyzeten... Mert ha érkezik utána egy komolyabb valakitől is egy hívás, az is hitelét vesztheti:D
    No, hát, én továbbra is gyűjtöm az aláírásokat:D
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Orsi wrote:
    Chaten érdeklődtem, gyűjtögettem az aláírásokat, és kaptam egy olyan tippet, aki/ami "tuti segít":D A szigetes program- és és szolgáltatásfejlesztésért felelős Tóth Tibort ajánlották, hogy ő biztosan segít, az illető, aki a tippet adta, "tudta", és nem gondolta...:D Ez persze nem garancia még, de megkerestem a telefonszámát, és ha megtennétek, hogy odatelefonáltok(gondolok pl. Richardra:D), azzal nem veszítünk még semmit:D
    Itt a száma, és mivel a neten találtam ezt a számot, gondolom, hogy nem baj, ha idemásolom:D
    061 372 06 67
    A Multimedia Concerts-é pedig még mindig: 061 801 10 10
    Mondom, felhívnám én őket, de ha egyszer nem elég határozott a hangom, és nem fognak komolyan venni, akkor csak rontok a helyzeten... Mert ha érkezik utána egy komolyabb valakitől is egy hívás, az is hitelét vesztheti:D
    No, hát, én továbbra is gyűjtöm az aláírásokat:D

    Nekem megvan egy bennfentes Szigetes csajszi száma meg egy koncertszervező/frontember muksóé...ha gondolod, megadom...

    Ezzel persze megint köcsögnek tűnök, hogy én még ennyit sem...de őszintén...én már letettem arról, hogy az elköv 20 évben a PJ hazánkba látogat...inkább belefeccölök hatalmas összegeket, takarítom a "fedélzetet", s bejárom a környező országokat :D:D:D

    Nem vagyok egy babonás one, de úgy látszik azzal, hogy leégett a BS, rossz szerencse köszöntött a hazai Gyöngyös-fanekre...

    Nem értem, miért nem látnak semmit a magyar szervezők a PJ-ben...elfogultnak semmiképp nem akarok tűnni, de tegnap is, ahogy hallgattam a discography-t, rájöttem, hogy nem létezik Náluk őszintébb, lelkesebb és csodálatosabb banda a világon. Az érzelmeim, a ki-nem-mondott gondolataim, a hangulataim...minden benne van...mindent kifejeznek helyettem. Mindig felfedezek valami újat.

    Pl. a newcastle-i koncerten (tudom, szakadjak már le róla :D) is, ahogy Jeff a HailHail végén elkezdi játszani az Under Pressure basszusát...borzongató...

    ...és mindezen apró csodák után sem tudja a környezetem megérteni, hogy miért is megyek Katowicébe meg a NovaRockra...nem élik/élték át, nem érzik/érezték...lehet, butamanóságnak meg szentimentálisnak meg őrültségnek meg mittoménminek tűnik, de AZ a bécsi koncert...szóval annyit adott, hogy azóta is abból élek és építkezem...

    No, ezek után már csak annyit, hogy mindent megadnék azért, hogy Ed-et magyarul halljam gügyögni, Mike kishazánknak rázza széjjel a testét, Jeff nekünk nagybőgőzzék, Matt itthol nyomjon olyan dobszólót, hogy leszakadjon a fejünk, ZongorásBácsi (télleg, mi a neve???) nálunk lobogtassa hajzatát és StoneyPoney magyar színpadon duckman-kedjék...de úgy érzem, hogy az illetékesek elég korlátoltak, s a pénzhajhászásból kifolyólag előre-nem-látóak...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Boooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooom Caspar


    NAGYON remélem, hogy őt nem dobták ki a fedélzetről rendes lakhelyén, Hawaii-on:) számomra ő éppúgy a Pearl Jam része lett, mint mondjuk Matt Cameron.
    És nélküle hogy hallanánk Crazy Maryt, Wasted-et, Inside Jobot, LBC-t, I Am Minet, Bettermant stb. stb. stb.???????????????????
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilinger wrote:
    Rohadt élet...tudtam, hogy már az elején elk**om...akkor most én leszek az, aki vomitológus asszisztensként takarítja majd a buszt? :D:D:D


    ezért inkább gyere el ;)

    telefonálni meg tessék!!!!!!!!!!!!!!!!!! (nekem nagy a szám, de annak ellenére hogy kommunikációt hallgatok, többekközött üzletit, nem érzem magam képesnek egy határozott fellépésre...)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    Ricsard wrote:
    Boooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooom Caspar

    Gaspard, neeeeeem? :p
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Boooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooom Caspar

    Thx :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    ezért inkább gyere el ;)

    telefonálni meg tessék!!!!!!!!!!!!!!!!!! (nekem nagy a szám, de annak ellenére hogy kommunikációt hallgatok, többekközött üzletit, nem érzem magam képesnek egy határozott fellépésre...)

    Én tennap is telefonközpont játszottam mhelyen...de ennek ellenére, ha magánjelleggel kell tárcsáznom, remeg a kezem meg a belem (uh, bocsi...csak kijön a valós énem :D:D:D)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    hehehe, hihi: Boooooooooom!:D:D:D

    Fruzsi és Gabsi, akikkel a Benelux túrán voltak velem, teljesen ODA MEG VISSZA VOLTAK TŐLE, úgyhogy kaptak tőlem egy 100 képből álló fotósorozatot róla köszönetképpen, hogy annyira lelkesek voltak és jól viselkedtek:) azóta is jelszavuk: Booooooooooooom:D:D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    azt hiszem az igazság valahol a kettő között van félúton... ;)

    "02.01.07
    Eddie Vedder and Boom Gaspar will perform at the Jack Johnson's Fourth Annual Kokua Festival on Earth Day weekend, April 21rst and 22nd, 2007 at the Waikiki Shell in Honolulu, Hawaii."
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    azt hiszem az igazság valahol a kettő között van félúton... ;)

    "02.01.07
    Eddie Vedder and Boom Gaspar will perform at the Jack Johnson's Fourth Annual Kokua Festival on Earth Day weekend, April 21rst and 22nd, 2007 at the Waikiki Shell in Honolulu, Hawaii."

    http://www.googlefight.com/index.php?lang=en_GB&word1=boom+caspar&word2=boom+gaspar

    http://www.googlefight.com/index.php?lang=en_GB&word1=boom+gaspard&word2=boom+gaspar

    De most jövök rá...Gaspar...van egy enyhe magyaros felhangja...meg kellene lovagolni ezt a hullámot... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    "Boom's addition into the band has angered some fans, but most appreciate the dimension he adds to the band."
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    Hát valami kretén lehet... :D:D

    Más:
    RICHARD, telefonálnál a koncert érdekében?D:D:D:D Asszem rád hárítjuk a férfias feladatot...:D Légyszi:D:D
    :D:D
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Hm:o :o hm
    el fognak hajtani, de megpróbálhatom


    Hm, sanszos a pillanat, hogy beruházzak egy 3 napos Nova Rock karkötőre:)

    PEARL JAM
    SMASHING PUMPKINS
    LINKIN PARK
    MARILYN MANSON
    INCUBUS
    THE HIVES
    SLAYER
    STONE SOUR
    MASTODON
    MANDO DIAO

    és állítólag itt még nincs vége:) ha csak belegondolok, hogy ezt az élményt még lehetne fokozni a SILVERCHAIRrel vagy az R.E.M.-mel :D:D:D:D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Ricsard wrote:
    A te ajánlatod fejenként érvényes vagy összesen x főre érvényes ár, amit össze kellene dobnunk???

    Ez osszesen a 2 ejszakara a ketagyas, vagy haromagyas
    Ricsard wrote:
    Szupi lenne, ha sikerülne engedményt kicsikarnod...kb. mikor derülne ki, hogy kapsz-e és mennyire járnánk jól???
    Ha hetfon megyek dolgozni, akkor ezt ki tudom deriteni. Mivel Accor-os vagyok a ceg policy-ja szerint a kedvezmenyt en es a csaladom, ill. barataim vehetik igenybe, ergo az egeszbol lejon kb. a fele
    Ricsard wrote:
    Mellesleg nem okozna problémát, hogy mi már kinn lennénk délben, te meg csak késő este érnél oda??? Mármint a kedvezmény nem csupán a te személyes jelenléteddel váltható be - addig viszont nem lenne frankó a csomagokkal mászkálni...:)
    Ez asszem azzal athidalhato, hogy ugyis kredit kartya garanciat kernek a foglalasnal, es ilyenkor tartjak a szobat egesz ejszaka... a csomagokrol annyit, hogy biztos van luggage room, ahol ott lehet hagyni a cuccot, amig esetleg mejonnek es egyutt becsekkolunk
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    Serit sajnálom, hogy nem tud velünk tartani, valljuk be, Szekszárdról azért nem 10 perc eljutni a Mester utcába, különösen a délutánii csúcsforgalomban:)

    A feljutás még hagyján lenne ... De ha már ott vagyok, akkor bűn lenne buborékmentes vizet szopogatni egy ilyen társaságban /vagy a keményebb verziójú buborékkal dúsítottat ... :)/ ... Ha meg már alkohol, akkor aznap már haza sem jönnék, de azt nem tudom vállalni ... Aki esetleg nem tudná, van egy 3 és fél, meg egy 1 éves gyermekem ... Ezért is nem szerepel a nevem mondjuk a Madridba, meg a Londonba utazók listáján ... :)

    Na ... Úgy néz ki, hogy akikért én vállaltam volna a katowicei úton a felelősséget (Fazékék), a Smashing Nova Rock-i megjelenése miatt nagy valószínűséggel lemondanak a katowicei koncertről ... Ez kb. mínusz 4 fő, de majd még konkrétan megérdeklődöm náluk, hogy mi most a pálya ...

    Egyébként jó az, hogy osztom itt az észt utazásról, meg felelősségről, amikor még egyikőtökkel sem találkoztam személyesen ... Vagyis Ricsardot meg a társaságában lévő csajokat láttam a bécsi koncert után a garázsban, amikor álltunk a parkolójegy automatánál, mert ott voltatok mögöttünk két-három 'embernyivel' ... Persze, ezt akkor nem tudtam, csak itthon világosodtam meg pár nappal az események után, amikor nézegettem a Ricsard belga beszámolója mellé csatolt képeket ... :)
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Nos, nem kell szabadkoznod, még szép hogy a hétvégét a gyerkőcökkel töltöd, ez így van rendjén és az ásványvizes sztori is teljes mértékig érthető. Ezt kár is továbbragozni.
    A Smashing Pumpkins ausztriai felbukkanása engem is rendesen felkavart, de csak annyiban, hogy most már nem napijegyben gondolkodom - aki nem tudja esetleg rólam...szinte a kezdetektől fogva totál oda vagyok a lemezeikért, és ha azt vesszük, hogy 6 évvel a feloszlás után egy 200 km-re található koszos fesztiválra tévednek egyből, akkor nincs min gondolkodnom, irány az első sor:). Ínséges hónapok következnek mifelénk, ehhez nem férhet kétség ,de a cél ugyebár szentesíti az eszközt, illetve könnyebb lemondani a költséges EGYÉB élvezetekről, ha az ember szeme előtt endorfinbombák lebegnek:) És a korábban felsorolt zenekarok mindegyike komoly vonzerőt jelent, úgyhogy..ááááá!!!!!!! A mínusz 4 főt eléggé sajnálom, így most még egy nehézségi szinttel kell szembenéznünk, hiszen a közös katowicei út megszervezése eddig sem kevés kihívással járt...de remélhetőleg megoldjuk...de tényleg megér még egy próbát, hátha rájönnek, hogy a polákoknál a helyük...ti még nem tudjátok, de a lengyelek valami igazi nagyszabású figyelmességgel fognak kedveskedni a zenekarnak, úgyhogy a buli a PJ minőségileg utolérhetetlen gyakorlatain túl is felettébb emlékezetes lesz!!!!!!!!!!! Az egész akció szupertitkos, nem is árulnak el senkinek semmit, nehogy kiderüljön idő előtt a meglepetés!!!
    Bécs, parkolóház: :D:D:D:D:D a sarkamtól konkrétan a fejem tetejéig csuromvizes voltam, a hangom konkrétan a repedt fazékra volt hangolva, mosolyogtam, mint egy sárga lapos tébolyult...nem lehettem túl bizalomgerjesztő jelenség;)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    No, csak megvan ez is...
    még ha vannak olyan nagyon buzgó aláírók is, akik 15X aláírják:P
    Hjaj:D Kicsit álmos vagyok már...:P És a 2006-os Bridge már 6x lement...:D:D:D
    Telefonálni a koncertszervezőknek vasárnap nem nagyon érdemes,igaz?
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    nem javasolt, holnap érdemesebb lesz...én viszont tutira nem fogok tudni ezzel foglalkozni, elég sűrű lesz a hétfői napom, kedden TALÁN...Orsi, addig azért próbáld meg Te is!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    Yeah! :D
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    igazából nincs jelentősége nagyságrendeket tekintve, hogy mennyi szavazat fog összegyűlni, merthogy ez már önmagában is szép teljesítmény...de azért az 1000ben bízom még!!! Persze nem tudom, hogy mennyi a kamu/hamis/értékleten szavazat ennyiből...
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    a ticketpro.hu is árul jegyeket a katowicei Pearl Jam koncertre!!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
Sign In or Register to comment.