Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1192022242570

Comments

  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    Kár, hogy Münchenbe nem... Katowice kb. ugyanolyan messze van, csak ott nem tudok kommunikálni olyan könnyen majd, a németeknél jobban menne... Ezért is mentünk Bécsbe 2006-ban is, Zágráb helyett...
    Azért megkérdezem majd őket, hogy nem árulnak-e tutira, mert mikor a bécsi jegyeket vettem, akkor is csak Zágráb volt kiírva a honlapjukon lehetséges opcióként:P Bár igaz, hogy az a tex volt, nem a pro... Hm...
    Ú, és mekkora szívás az is, hogy Münchenben a PJ után két nappal lesz Aerosmith is...:S ÉS ÉN EGYIKRE SEM MEGYEK!:(:(:(
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    a ticketpro.hu is árul jegyeket a katowicei Pearl Jam koncertre!!!!

    Vonatkozó hír, hogy már csütörtökön megérkezett az összes jegyem, amit a lengyel oldalon rendeltem múlt pénteken, csak anyám elfelejtett szólni...úgyhogy holnap megyek is, és szépen átveszem a postán! :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Vonatkozó hír, hogy már csütörtökön megérkezett az összes jegyem, amit a lengyel oldalon rendeltem múlt pénteken, csak anyám elfelejtett szólni...úgyhogy holnap megyek is, és szépen átveszem a postán! :D:D:D


    hűűűű, nagyon sirály!!!! :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    A Smashing Pumpkins ausztriai felbukkanása engem is rendesen felkavart, de csak annyiban, hogy most már nem napijegyben gondolkodom - aki nem tudja esetleg rólam...szinte a kezdetektől fogva totál oda vagyok a lemezeikért, és ha azt vesszük, hogy 6 évvel a feloszlás után egy 200 km-re található koszos fesztiválra tévednek egyből, akkor nincs min gondolkodnom, irány az első sor:)

    Hát, engem is ... Valahogy meg kell majd még oldanom a dolgot ... Nem volt tervbe véve a Nova Rock, de ha már jön a Smashing is, akkor bűn lenne kihagyni ...

    Egyébként volt szerencsém látni őket az utolsóként beharangozott európai turnéjukon ... 2000. 09. 24. München ... Már akkor is neten keresztül szerváltam a jegyemet, pedig hol tartott akkor még a netes vásárlás kis hazánkban ... Természetesen nem is tudtam fizetni a német irodának, de e-mail-en keresztül meggyőztem őket, hogy nagyon kellene valami megoldást találni ... Aztán a srác akivel leveleztem felajánlotta, hogy ha már úgy is ott lesz ő is, akkor egy órával a koncert előtt találkozzunk a csarnok bejáratánál, aztán odahozza a jegyeket ... És úgy is lett ... :D

    De valahogy nem okozott olyan katartikus élményt, mint mondjuk egy PJ koncert ... Elég sok számot nyomtak a Machináról, meg a Machina II-ről, ami hivatalosan ugye kiadásra sem került, így alig-alig volt ismert ... Szóval, jobb set listet is el tudtam volna képzelni ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    ...ti még nem tudjátok, de a lengyelek valami igazi nagyszabású figyelmességgel fognak kedveskedni a zenekarnak, úgyhogy a buli a PJ minőségileg utolérhetetlen gyakorlatain túl is felettébb emlékezetes lesz!!!!!!!!!!! Az egész akció szupertitkos, nem is árulnak el senkinek semmit, nehogy kiderüljön idő előtt a meglepetés!!!

    Ahogy a katowicei közönséghez is volt szerencsém 2000-ben ... Ezért is mondom, hogy ez egy kihagyhatatlan este lesz!!!
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Seri wrote:
    Hát, engem is ... Valahogy meg kell majd még oldanom a dolgot ... Nem volt tervbe véve a Nova Rock, de ha már jön a Smashing is, akkor bűn lenne kihagyni ...

    Egyébként volt szerencsém látni őket az utolsóként beharangozott európai turnéjukon ... 2000. 09. 24. München ... Már akkor is neten keresztül szerváltam a jegyemet, pedig hol tartott akkor még a netes vásárlás kis hazánkban ... Természetesen nem is tudtam fizetni a német irodának, de e-mail-en keresztül meggyőztem őket, hogy nagyon kellene valami megoldást találni ... Aztán a srác akivel leveleztem felajánlotta, hogy ha már úgy is ott lesz ő is, akkor egy órával a koncert előtt találkozzunk a csarnok bejáratánál, aztán odahozza a jegyeket ... És úgy is lett ... :D

    De valahogy nem okozott olyan katartikus élményt, mint mondjuk egy PJ koncert ... Elég sok számot nyomtak a Machináról, meg a Machina II-ről, ami hivatalosan ugye kiadásra sem került, így alig-alig volt ismert ... Szóval, jobb set listet is el tudtam volna képzelni ...

    Seri neked lenne akkor kedved több napra kimenni a Nova Rockra??? Merthogy PJ 16., Pumpkinsék 15., azaz sajnos nem egy napon lesznek! Én épp azon töröm a fejem, hogy kivel tudnék kimenni Ausztriába, aki nem csak Eddie-ékért lenne hajlandó kiutazni...szorítok, hogy sikerüljön elszabadulni mindkettőre...azon gondolkodtam, hogy a puszta közepén á lá dzsindzsában talán még sem kéne aludni, ezért azon tűnődtem, hogy esetleg a hegyeshalmi határátkelőnél(2 km) kellene szobát foglalni vagy Nickelsdorfban családnál! Merthogy a Pumpkinsot, bár igazi fanatikusuk vagyok a hibátlan Siamese Dream óta, egyszer sem sikerült élőben elcsípnem, ez pedig a soha vissza nem térő alkalomnak tűnik...nem beszélve arról, hogy elég nyugtalanító, hogy csak a 3 napos jegyeket árulják - mármint nem tudni, hogy mikortól vehetünk napijegyet, annyi bizonyos csak, hogy max 3 nap alatt fognak elfogyni (az elmúlt évek tapasztalata, pedig akkor még alig volt ismert ez a fesztivál, csupán idén lesz 3. éves!!!)
    Szóval gondolkodj, gondolkodjatok - én szomorú lennék, ha senki sem tartana velem közületek minimum 2 napra:)!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    A második oldalra átcsúszott a topik:( úgyhogy b-u-m-p!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ójeeeeeeeeee!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Linda, a te cimboráid is lemondják a katowicei közös kisbuszozást vagy mi a helyzet??????????? Nyilatkozz, kérlek!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    Jó, oké, hogy mondtad, Ricsard, hogy nem olyan fontos a nagyságrend, de akkor is 628-nál jár az aláírásgyűjtés:P:D:D:D És legalább maradunk az 1. oldalon:P
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Linda, a te cimboráid is lemondják a katowicei közös kisbuszozást vagy mi a helyzet??????????? Nyilatkozz, kérlek!!!

    Az egyik erősen bizonytalakodik...a többi háromból meg a főszervezkedő épp St. Thomason tölt 3 hetet, így még nem tudni. Megírtam Neki, örömködött, de azóta nem reagál...így nem tudok semmi biztosat. Viszont ma este felhívom sediát (index fórum), s rákérdezek, mert Ők biztosan jönnek a párjával...csak nemtom, a busz játszik-e Náluk.
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Beszéld rá őket, légy szíves!:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    Linda, a te cimboráid is lemondják a katowicei közös kisbuszozást vagy mi a helyzet??????????? Nyilatkozz, kérlek!!!

    Én beszéltem Fazékkal ... Ahgy írtam korábban, a Smashing miatt NovaRock-ra tuti menni fog, de akkor nem biztos, hogy Katowicét ki tudja gazdálkodni ... Aszonta, 17-ig még átgondolja a dolgot ... Lehet, hogy a találkozóra is elmegy ... Haverjairól nem tudott nyilatkozni ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Bízzunk benne, hogy ők sem maradnak ki a közös utazásból. A találkozóra pedig szívesen várjuk!!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    Seri neked lenne akkor kedved több napra kimenni a Nova Rockra???

    A kedv az nem kérdéses ... :D

    Szeretném megnézni a Smashinget is, meg PJ-éket is, de még fogalmam sincs, hogy azt hogyan fogom megoldani ... Totális a bizonytalanság!!! ... De asszem először egyeztetek a családdal, aztán utána könnyebben tudok ígérgetni ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Én szurkolni fogok Neked és máris küldöm Szekszárdra a pozitív energiákat:D:D:D!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ezt kaptam most emilben :)

    "Kedves Linkajánló! Az Ön linkajánlását a pearljam lap szerkesztője elfogadta, és elhelyezte az oldalon.
    Ajánlás adatai:
    Doboz: magyar oldalak
    Sor szövege: Petíció itthoni koncertért
    URL: http://www.peticio.hu/?module=6&pdid=5551"
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Hű, ez remek, köszi szépen!!!!!!!!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    Ricsard, úgy emlékszem, te is küldtél egy emilt a Multimedia Concertsnek... Neked is azt írták, hogy nem valószínű, hogy jön a PJ Magyarországra? Mert akkor fel kéne homályosítani őket, hogy talán ŐK tehetnek valamit az ügy érdekében...:D Vagy neked mit mondtak??? Én nem tudtam telefonálni se, most jöttem haza nemrég...:S
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    Küldtem egy levelet a Premier koncertszervező irodának,(mert mért ne, keressünk meg mindenkit alapon), hogy nem tudnának-e segíteni, és ezt a választ kaptam:


    (...)Azonban itt Székesfehérváron minden évben van egy zenei fesztivál, a FEZEN (FEhérvári ZEnei Napok), ami az idén lesz 10 éves. Amennyiben megkeresitek a szervezőt és beszéltek vele, lehet hogy juttok valamire, mert valami nagy durranást szeretne hozni.
    A http://www.fezenklub.hu oldalon megtaláljátok az elérhetőségét.
    Nem tom, mikor van ez a fesztivál, és lehet, hogy nagyon nagy, de én még nem hallottam róla...:S
    No, nekiesünk?:D:D:D:D
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Orsi wrote:
    Küldtem egy levelet a Premier koncertszervező irodának,(mert mért ne, keressünk meg mindenkit alapon), hogy nem tudnának-e segíteni, és ezt a választ kaptam:


    (...)Azonban itt Székesfehérváron minden évben van egy zenei fesztivál, a FEZEN (FEhérvári ZEnei Napok), ami az idén lesz 10 éves. Amennyiben megkeresitek a szervezőt és beszéltek vele, lehet hogy juttok valamire, mert valami nagy durranást szeretne hozni.
    A http://www.fezenklub.hu oldalon megtaláljátok az elérhetőségét.
    Nem tom, mikor van ez a fesztivál, és lehet, hogy nagyon nagy, de még nem hallottam róla...:S
    No, nekiesünk?:D:D:D:D

    Sosenem hallottam róla...
    De talán a PJ túl nagy falat lenne nekik...bár el tudnám képzelni, hogy a Jégcsarnokban örjöngünk :D:D:D Kellemes hely, nincs messze a pályaudvartól és remek a sörük...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    csak beköszöntem hogy "felbumpoljam" kedvenc topicomat az első oldalra ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    csak beköszöntem hogy "felbumpoljam" kedvenc topicomat az első oldalra ;)

    Csatlakozom!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    ez nem pj, de........

    mi igaz abból a smashing pumpkins várható a szigetre??? vagy csak valami reményteljes de alaptalan agyszülemény???
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    ez nem pj, de........

    mi igaz abból a smashing pumpkins várható a szigetre??? vagy csak valami reményteljes de alaptalan agyszülemény???

    Az biztos, hogy Luminárium lesz a Szigeten...ugyan hosszú a sor, de NAGYON érdemes ám megnézni...valami Lilinger is ott dolgozik majd :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Az biztos, hogy Luminárium lesz a Szigeten...ugyan hosszú a sor, de NAGYON érdemes ám megnézni...valami Lilinger is ott dolgozik majd :D:D:D

    na ne hülyíííííííts!!!!! :D
    én is akaroooooooooooook!!!! :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    akkor majd jól meglátogatunk ott!!!
    Pumpkins a Szigeten nem túl sanszos, ha már június elején Európában lesznek..!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    akkor majd jól meglátogatunk ott!!!
    Pumpkins a Szigeten nem túl sanszos, ha már június elején Európában lesznek..!!!

    Warmly welcome...soron kívül...;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    Ricsard wrote:
    akkor majd jól meglátogatunk ott!!!
    Pumpkins a Szigeten nem túl sanszos, ha már június elején Európában lesznek..!!!

    valaki márpedig ezt vélte olvasni:

    Friss hír szerint biztos fellépő a Keane, Smashing Pumpkins, Faithless, Chemical Brothers.
    Tárgyalnak többek között a Killers-szel, Kasabian-nel és a Muse-zal
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    valaki márpedig ezt vélte olvasni:

    Friss hír szerint biztos fellépő a Keane, Smashing Pumpkins, Faithless, Chemical Brothers.
    Tárgyalnak többek között a Killers-szel, Kasabian-nel és a Muse-zal

    Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Faithleeeeeeeeeeeeeeeeeeeess! Ááááááááh!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
Sign In or Register to comment.