Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1151618202170

Comments

  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    lilinger wrote:
    Ciao!

    Kicsit eltűntem, de újra itt. Je! :)

    Szóval a tegnapi nap totális kudarc. Andrássy-Nagymező sarkán bezárt a MÁVos izé. Így esélyem nem volt, hogy értelmes emberrel próbálkozzak. Elmentem a Nyugatiba, de ott csak egy rettenet-műkörmös csaj állt a rendelkezésemre. Aki két dolgot tudott mondani: Báthory (Bpről 16:45, Katowice 5:18), meg hogy 18.105.
    De ezekkel az infókkal sztem tisztában voltunk.
    Szal ma összegyűjtöm minden kérdésemet, s rátapadok a telefonra. Minden lehetőséget megkérdezek.

    A busz is szimpi lenne, de akkor Ti a lengyelektől mennétek egyből olaszba (oh, de csúnya ezt így mondani)? Vagy a busz visszatérne ide és úgy oda?

    Valamint HUN VAN 2007 nagggggyon jóóóóóól hangzik! :)

    Mindenképpen ilyen kisbuszban akarunk gondolkozni? Sztem lenne még pár jelentkező...én kapásból 5-6 embört tudnék.

    Lehet nagyobb busz, én csak a biztosra mentem és hogy tisztában legyünk a költségekkel.
    Szerintem egyenlőre úgy vegyük, hogy Bp-Katowice-Bp.
    Ahonnan jöttek az ajánlatok: Cserbusz, és Kiss Árpád. hogy olyanokat ne hívj akitől már megvan az ajánlat.
    Én a vonattal már nem foglalkozom, mert a buszbérléses dolog szerintem sokkal jobb..kb. ugyanannyiba kerül és nem kell ide-oda rohangálni, ami a legfontosabb ilyen kiélezett körülmények között.
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    shinning wrote:
    Lehet nagyobb busz, én csak a biztosra mentem és hogy tisztában legyünk a költségekkel.
    Szerintem egyenlőre úgy vegyük, hogy Bp-Katowice-Bp.
    Ahonnan jöttek az ajánlatok: Cserbusz, és Kiss Árpád. hogy olyanokat ne hívj akitől már megvan az ajánlat.
    Én a vonattal már nem foglalkozom, mert a buszbérléses dolog szerintem sokkal jobb..kb. ugyanannyiba kerül és nem kell ide-oda rohangálni, ami a legfontosabb ilyen kiélezett körülmények között.

    Kértem ajánlat, de még nem jött válasz.
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    figyeljetek, most tényleg!!!
    Mihamarabb egy személyes találkozót kellene megejtenünk, főként ha a kisbuszos megoldást választjuk!!!!!!!!!

    Jövő hét szombat megfelelne mindenkinek???
    Vagy legyen az azutáni szombat??? Addigra remélhetőleg mindenki szabaddá tudja tenni magát...

    Megvan a 7 fő, ha Shining, Verka, Laci, Ricsárd + Gyöngylekvár, Linda és Seri jönne...ez idáig simán leszervezhető, ha növeljük a létszámot, az komplikálni fogja a dolgot és a kapcsolattartást...itt a fórumon viszont szűk körben mindent meg tudunk beszélni!!!
    Én a magam részéről erre a megoldásra szavazok, minden másnál kényelmesebb megoldás, ha 15 ezerbe kerül is, akkor is ott vagyunk a vonat áránál: kényelmes, egyikőnk sem vezet, ergo mindannyian piálhatunk is:), nem kell kapkodni (csak rettenetesen korán kelni és indulni), buli hangulat, összetartás, magyar kontingens, HUN VAN '07...soroljam még??? Két nap alatt meg tudnánk járni az utat!!!!!
    Nyilatkozzatok legyetek szívesek!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    figyeljetek, most tényleg!!!
    Mihamarabb egy személyes találkozót kellene megejtenünk, főként ha a kisbuszos megoldást választjuk!!!!!!!!!

    Jövő hét szombat megfelelne mindenkinek???
    Vagy legyen az azutáni szombat??? Addigra remélhetőleg mindenki szabaddá tudja tenni magát...

    Megvan a 7 fő, ha Shining, Verka, Laci, Ricsárd + Gyöngylekvár, Linda és Seri jönne...ez idáig simán leszervezhető, ha növeljük a létszámot, az komplikálni fogja a dolgot és a kapcsolattartást...itt a fórumon viszont szűk körben mindent meg tudunk beszélni!!!
    Én a magam részéről erre a megoldásra szavazok, minden másnál kényelmesebb megoldás, ha 15 ezerbe kerül is, akkor is ott vagyunk a vonat áránál: kényelmes, egyikőnk sem vezet, ergo mindannyian piálhatunk is:), nem kell kapkodni (csak rettenetesen korán kelni és indulni), buli hangulat, összetartás, magyar kontingens, HUN VAN '07...soroljam még??? Két nap alatt meg tudnánk járni az utat!!!!!
    Nyilatkozzatok legyetek szívesek!

    Deal done!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    figyeljetek, most tényleg!!!
    Mihamarabb egy személyes találkozót kellene megejtenünk, főként ha a kisbuszos megoldást választjuk!!!!!!!!!

    Jövő hét szombat megfelelne mindenkinek???
    Vagy legyen az azutáni szombat??? Addigra remélhetőleg mindenki szabaddá tudja tenni magát...

    Megvan a 7 fő, ha Shining, Verka, Laci, Ricsárd + Gyöngylekvár, Linda és Seri jönne...ez idáig simán leszervezhető, ha növeljük a létszámot, az komplikálni fogja a dolgot és a kapcsolattartást...itt a fórumon viszont szűk körben mindent meg tudunk beszélni!!!
    Én a magam részéről erre a megoldásra szavazok, minden másnál kényelmesebb megoldás, ha 15 ezerbe kerül is, akkor is ott vagyunk a vonat áránál: kényelmes, egyikőnk sem vezet, ergo mindannyian piálhatunk is:), nem kell kapkodni (csak rettenetesen korán kelni és indulni), buli hangulat, összetartás, magyar kontingens, HUN VAN '07...soroljam még??? Két nap alatt meg tudnánk járni az utat!!!!!
    Nyilatkozzatok legyetek szívesek!

    EGYETÉRTEK.
    a péntek jobb lenne, de ha az nem jó, akkor jók a szombatok is.
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ezt kaptam imént:

    Kedves Linda!

    Természetesen segítek, megnézem a lehetőségeket, s írok neked. Mást is nézek, hátha az is érdekes lehet. Néha van csoportos kedvezmény vonatútra is.

    Jelentkezem.
    Jó munkát nektek.
    Üdv.
    xxx
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Hány postonként ugrik a nickname alatti fórumos "beosztás"??? Én most tökéletesen meg vagyok elégedve a Red Mosquito státuszommal...
    ...csak úgy érdekel a téma :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    Ricsard wrote:
    figyeljetek, most tényleg!!!
    Mihamarabb egy személyes találkozót kellene megejtenünk, főként ha a kisbuszos megoldást választjuk!!!!!!!!!

    Jövő hét szombat megfelelne mindenkinek???
    Vagy legyen az azutáni szombat??? Addigra remélhetőleg mindenki szabaddá tudja tenni magát...

    Megvan a 7 fő, ha Shining, Verka, Laci, Ricsárd + Gyöngylekvár, Linda és Seri jönne...ez idáig simán leszervezhető, ha növeljük a létszámot, az komplikálni fogja a dolgot és a kapcsolattartást...itt a fórumon viszont szűk körben mindent meg tudunk beszélni!!!
    Én a magam részéről erre a megoldásra szavazok, minden másnál kényelmesebb megoldás, ha 15 ezerbe kerül is, akkor is ott vagyunk a vonat áránál: kényelmes, egyikőnk sem vezet, ergo mindannyian piálhatunk is:), nem kell kapkodni (csak rettenetesen korán kelni és indulni), buli hangulat, összetartás, magyar kontingens, HUN VAN '07...soroljam még??? Két nap alatt meg tudnánk járni az utat!!!!!
    Nyilatkozzatok legyetek szívesek!


    tudod, mindenben benne vagyok :) mondjuk írtam az indexre, hogy kiket érdekel...majd ha van konkrét összeülős időpont, akkor beírom hogy aki komolyan érdeklődik jöjjön el...? vagy ne?
    nekem jó a jövő hétvége, meg tulajdonképpen bármi hogy ha picit előre szóltok (és ha nem jön közbe semmi :D)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    well done guys, csak igy tovabb ;)

    remeljuk a sracok ezuttal tenyleg be is iktatnak majd egy budapestet nekunk ha minden este valaki egy magyar zaszlot lobogtat az orruk elott :)

    nincs zaszlom :( honnan tudok szerezni? valami otlet?
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    Megvan a 7 fő, ha Shining, Verka, Laci, Ricsárd + Gyöngylekvár, Linda és Seri jönne...ez idáig simán leszervezhető, ha növeljük a létszámot, az komplikálni fogja a dolgot és a kapcsolattartást...itt a fórumon viszont szűk körben mindent meg tudunk beszélni!!!

    Hú, igen ... Teljesen igazad van ... Lehet, hogy még olcsóbban ki lehetne jönni, ha egy nagybusznyi létszám összejönne, de az már tényleg kezelhetetlen és felesleges is lenne ... Valóban jó lenne meghúzni a határt és valahol hivatalosan meg is rendelni a járgányt (mondjuk március végéig), nehogy aztán bebukjuk ...

    Egyébként a srác (Fazzi), aki az Indexes topicban jelentkezett, vele (plusz két haverjával) voltam Prágában ... Ők jó fejek ...

    Ricsard wrote:
    Én a magam részéről erre a megoldásra szavazok, minden másnál kényelmesebb megoldás, ha 15 ezerbe kerül is, akkor is ott vagyunk a vonat áránál

    Kerüljön 18-ba, ennél kényelmesebbet és egyszerűbbet úgy sem fogunk találni ... Én is erre teszem a voksomat!

    Hétvégi sörözős (borozós) találkára szívesen mennék, de Szekszárdról nem igen tudom megoldani a dolgot ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    Lehet, hogy későn jövök, de könnyen lehet hogy mi is beszállnánk (én meg két legkedvesebb barátom)! Csak mert annyira "elharapódzott" itt a szervezkedés hogy majdnem lemaradtam. Katowice nagyon biztos nekünk is bár mi csak sima jegyet fogunk venni sajnos. (ezúton azért megjátszom hogy fölös 10c-ot megvennénk) :)

    Amúgy olvastátok a több időpont lehet meghirdetve pletykákat? mert elég érdekesek!

    Üdv
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Manoo wrote:
    Lehet, hogy későn jövök, de könnyen lehet hogy mi is beszállnánk (én meg két legkedvesebb barátom)! Csak mert annyira "elharapódzott" itt a szervezkedés hogy majdnem lemaradtam. Katowice nagyon biztos nekünk is bár mi csak sima jegyet fogunk venni sajnos. (ezúton azért megjátszom hogy fölös 10c-ot megvennénk) :)

    Amúgy olvastátok a több időpont lehet meghirdetve pletykákat? mert elég érdekesek!

    Üdv



    Nem késtél le semmiről, hardcore fanek kivételt képeznek:)...így ha Seri és Manoo olyan embereket szeretne bevonni a dologba, akik részvételére stabilan számítani lehet, ha majd egyszer tényleg azt mondják, hogy jönnek, akkor semmi akadálya nem lehet...
    többekkel beszéltünk a lehetséges tarifáról és általánosan 15ezer Ft-ban húznák meg a legtöbben a határt. Olyan lehetőséget kell keresnünk, amely ennek a nem elhanyagolható szempontnak megfelel!
    OK, tehát van 7 fős busz, van 10 fős és mintha írt volna valaki a 13 fősről is...ezek mennyit kóstálnának??? kérdezem persze azoktól, akiknek van már valamilyen ajánlata cégektől...
    a 13-nál viszont már tényleg maximalizálni kellene a fentebb említett okok miatt...így is kérdéses, hogyan fogjuk megoldani a kifizetést, mert nyilván le is kell foglalni, már pedig csak annak a szándéka komoly, aki előleget/egészet is hajlandó lecsengetni előre, nem? Már csak az a kérdés, ki legyen a kasszás??? :p nem török ezen babérokra, félreértés ne essék, de ezen is el kell gondolkodni!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Ricsard wrote:
    Nem késtél le semmiről, hardcore fanek kivételt képeznek:)...így ha Seri és Manoo olyan embereket szeretne bevonni a dologba, akik részvételére stabilan számítani lehet, ha majd egyszer tényleg azt mondják, hogy jönnek, akkor semmi akadálya nem lehet...


    Akkor van stabil mon day, azaz 7 fő, pluszban jönne Manoo 2 emberrel, meg jelentkeztek Fazékék négyen (bár ők eléggé meghökkentek, hogy nem akarunk ott aludni, de lehet hogy nem tudják, hogy sofőr is lenne velünk), ami összesen 14 fő, ami egy 16 személyes kisbuszhoz szerintem király lenne ...

    Ha az eddigi ajánlatokat egy kicsit felspékeljük és számolunk 180 Ft/km-rel 900 km-re, plusz sofőr és egyéb út díjak (30 ezer Ft), akkor is max. 14 000,- Ft/fő-ből ki kell jönnie az útnak ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Seri wrote:
    Akkor van stabil mon day, azaz 7 fő, pluszban jönne Manoo 2 emberrel, meg jelentkeztek Fazékék négyen (bár ők eléggé meghökkentek, hogy nem akarunk ott aludni, de lehet hogy nem tudják, hogy sofőr is lenne velünk), ami összesen 14 fő, ami egy 16 személyes kisbuszhoz szerintem király lenne ...

    Ha az eddigi ajánlatokat egy kicsit felspékeljük és számolunk 180 Ft/km-rel 900 km-re, plusz sofőr és egyéb út díjak (30 ezer Ft), akkor is max. 14 000,- Ft/fő-ből ki kell jönnie az útnak ...

    Okker, akkor még ne feledjük ki sediáékat (2 fő) és nekem is lenne egy társam.
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Na, akkor kértem ajánlatot egy MB Travel nevű irodától is ...

    http://www.luxusbusz.hu
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    Nem késtél le semmiről, hardcore fanek kivételt képeznek:)...így ha Seri és Manoo olyan embereket szeretne bevonni a dologba, akik részvételére stabilan számítani lehet, ha majd egyszer tényleg azt mondják, hogy jönnek, akkor semmi akadálya nem lehet...
    többekkel beszéltünk a lehetséges tarifáról és általánosan 15ezer Ft-ban húznák meg a legtöbben a határt. Olyan lehetőséget kell keresnünk, amely ennek a nem elhanyagolható szempontnak megfelel!
    OK, tehát van 7 fős busz, van 10 fős és mintha írt volna valaki a 13 fősről is...ezek mennyit kóstálnának??? kérdezem persze azoktól, akiknek van már valamilyen ajánlata cégektől...
    a 13-nál viszont már tényleg maximalizálni kellene a fentebb említett okok miatt...így is kérdéses, hogyan fogjuk megoldani a kifizetést, mert nyilván le is kell foglalni, már pedig csak annak a szándéka komoly, aki előleget/egészet is hajlandó lecsengetni előre, nem? Már csak az a kérdés, ki legyen a kasszás??? :p nem török ezen babérokra, félreértés ne essék, de ezen is el kell gondolkodni!!!

    Úgy néz ki, hogy minél nagyobb a busz, annál kevesebbre jön ki fejenként. A 19 személyes 180 Ft/km....tehát durván 10.000 Ft fejenként.
    Ha 16 személyes buszt bérlünk, de csak 14-en megyünk akkor is druván 13.000 Ft.
    Ha 7 személyest bérlünk, és heten megyünk akkor 17.000 Ft

    Előre kell a 90%-át a kalkulált összegnek befizetni és az utazás után a tényleg megtett km-t számolják el...ez lehet több, ill. kevesebb.

    Támogatnám az egyesítést a Te kezedben , mint már említettem. Természetesen, ha olyan lehetőséget választunk, amit én találtam, az intézésben segítek.
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Legyen Ricsard a kaszás! :D:D:D (jó, korareggeli poénnak nem volt rossz)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Akkor itt az MB Travel ajánlata:

    Kérésére az alábbi ajánlatot tudjuk adni a kért programra 19 fős buszra.

    Bp. - Katowice - Bp. 850km×220Ft = 187.000Ft
    pályadíj Szlovák = 5.000Ft
    Lengyel = 2.000Ft
    gkv. napidíja = 18.000Ft
    Összesen = 212.000Ft

    Külföldi út esetén áfát nem számolunk fel.
    Az esetleges plussz km-t a megadott áron számoljuk el.
    A felmerülő parkolást a megrendelő fizeti.
    Plussz költség a gépkocsivezető szállásköltsége.
    A gépkocsivezetőnek Katowicében minimum 9 órát kell pihenni a nemzetközi szabályok értelmében.
    Ha bármilyen észrevétele vagy kérdése van, keressen bennünket.

    ______________________________

    9 órát biztos tud vezetés nélkül tölteni a sofőr, hisz délre ki akarunk érni ... Csak akkor nem értem, hogy milyen szállásköltségre gondoltak a sofőrnek ... Kellene neki rendezni valami szobát?? ... Végülis még az is beleférne, mert ha 17 fővel számoljuk a végösszeget, az fejenként 12.500,- Ft lenne ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Figyeljetek, egy a lényeg, csak olyan embereket kalkuláljunk bele, akik záros határidőn belül hajlandók is fizetni, mert csak akkor lehetünk nyugodtak, ha mindenki beadta a részét, nem igaz????????????? KORREKT embereket akartam mondani:) ...de azzal ugye tisztában vagytok, hogy hajnalok hajnalán 2-3 között kellene elindulnunk, hogy érjen is valamit a 10c jegy meg az állóhelyesek is jó pozícióba kerüljenek?????????? Akik belevágnak a dologba, kalkulálják bele ezt is!!!!!!! Így viszont szerda-csütörtökön megjárnánk és a sofőrnek is lenne ideje pihenni: tegyük föl 2-től csicsizik, akkor 23 órára virgonc lesz, azaz maradhatunk, de akár indulhatunk is vissza jó magyarhonba:D:D:D

    Ezt a 17 embert akkor jó lenne összeírni.

    Én azt tudom, hogy max 15 ezret fizetünk mi 3-an

    Verka
    Laci
    Ricsárd


    felirjátok a neveteket ide, amennyiben komoly a szandekotok és hajlandóak vagytok hamarosan pénzügyileg is zálogot adni?????????:D
    Jövő hét szombaton megejtenénk a találkozót, megismernénk egymást egy kicsit alaposabban, interperszonálisan...és a következő találkára mindenki elhozhatná a pénzt, amivel tanúbizonyságot adna szándéka komolyságáról...vélemény???
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Ricsard wrote:
    de azzal ugye tisztában vagytok, hogy hajnalok hajnalán 2-3 között kellene elindulnunk, hogy érjen is valamit a 10c jegy meg az állóhelyesek is jó pozícióba kerüljenek??????????


    felirjátok a neveteket ide, amennyiben komoly a szandekotok és hajlandóak vagytok hamarosan pénzügyileg is zálogot adni?????????:D
    Jövő hét szombaton megejtenénk a találkozót, megismernénk egymást egy kicsit alaposabban, interperszonálisan...és a következő találkára mindenki elhozhatná a pénzt, amivel tanúbizonyságot adna szándéka komolyságáról...vélemény???


    MAXIMÁLISAN EGYET ÉRTEK, SZÁMOLJ VELEM

    (amennyiben a sofőrnek bejön a hajnali indulás ... mondjuk sztem ebből lehetne nagyon késő esti is, és az barátibban hangzik, mindenki még éjszakai busszal odadöcög, ilenek ... bár tudom, ez egyelőre részletkérdés :))
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    Figyeljetek, egy a lényeg, csak olyan embereket kalkuláljunk bele, akik záros határidőn belül hajlandók is fizetni, mert csak akkor lehetünk nyugodtak, ha mindenki beadta a részét, nem igaz????????????? KORREKT embereket akartam mondani:) ...de azzal ugye tisztában vagytok, hogy hajnalok hajnalán 2-3 között kellene elindulnunk, hogy érjen is valamit a 10c jegy meg az állóhelyesek is jó pozícióba kerüljenek?????????? Akik belevágnak a dologba, kalkulálják bele ezt is!!!!!!! Így viszont szerda-csütörtökön megjárnánk és a sofőrnek is lenne ideje pihenni: tegyük föl 2-től csicsizik, akkor 23 órára virgonc lesz, azaz maradhatunk, de akár indulhatunk is vissza jó magyarhonba:D:D:D

    Ezt a 17 embert akkor jó lenne összeírni.

    Én azt tudom, hogy max 15 ezret fizetünk mi 3-an

    Verka
    Laci
    Ricsárd


    felirjátok a neveteket ide, amennyiben komoly a szandekotok és hajlandóak vagytok hamarosan pénzügyileg is zálogot adni?????????:D
    Jövő hét szombaton megejtenénk a találkozót, megismernénk egymást egy kicsit alaposabban, interperszonálisan...és a következő találkára mindenki elhozhatná a pénzt, amivel tanúbizonyságot adna szándéka komolyságáról...vélemény???

    Egyetértek...
    DEEEEE ami megütötte a szememet, hogy mikor akarsz elindulni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ennek így igazán nincs értelme, mire odaérünk és hajanlok hajnalát átvárakozzuk mindenhol , a parkolóban vagy akárhol olyanok leszünk mint a ...... nem részletezem. Végül is egy 4 órás útról van szó!!!!!! amire tudom rá kell számolni valamennyit, de ENNYIIIITTTT!!!!!
    Most nem állunk meg tengert nézni, vagy ilyenek!!!! :-))))
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinning wrote:
    Egyetértek...
    DEEEEE ami megütötte a szememet, hogy mikor akarsz elindulni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ennek így igazán nincs értelme, mire odaérünk és hajanlok hajnalát átvárakozzuk mindenhol , a parkolóban vagy akárhol olyanok leszünk mint a ...... nem részletezem. Végül is egy 4 órás útról van szó!!!!!! amire tudom rá kell számolni valamennyit, de ENNYIIIITTTT!!!!!
    Most nem állunk meg tengert nézni, vagy ilyenek!!!! :-))))


    csak 4 óra lenne az út? én valami 7ről hallottam! amennyiben tényleg ilyen rövig lenne, senki ne vegye a figyelembe az előző hozzászólásom indulási időre vonatkozó részét! :) a lényeg hogy tényleg jó korán ott kéne lenni!!!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Hát rendben, számoljatok velem...fizetek! :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Figyi, a 4 órás menetidő akkor sem fog összejönni, ha teljesen üresek lesznek az utak, mert alig fogunk autópályán haladni, hegyek között, nem a legideálisabb utakon lehet megközelíteni lengyel Sziléziát...a 7 óra sokkal reálisabb, főleg, hogy nem személygépkocsival fogunk utazni, illetve a biztonság és a pontos + szerencsés megérkezés élvez elsődleges prioritást - ugye ebben általánosan egyetérthetünk???

    Ha délre oda akarunk érni, akkor is minimum 5 óra környékén el kéne indulni...így is lesz 2 határátlépés, pipi- és cigiszünet(az utóbbihoz ragaszkodom:-) )...mindenképpen korán kell majd kelni. Nekem is persze szimpatikusabb lenne, ha éjfél környékén indulnánk, de nem tudom hogy teljes 24 órát számolnak föl-e napi tételként vagy megkezdett naptári napokat...erre is lehet, hogy rá kéne kérdezni, mint ahogy arra is, hogy a sofőrnek van-e beleszólása abba, mikor is történjen az indulás.

    Kitalálhatnánk azt is, hogy kinek melyik belvárosi találkozóhely felelne meg leginkább...Valamiért a Blaha Lujza tér tűnik (Corvin parkoló) a legtöbb irányból elérhetőnek, mit szóltok ehhez, van jobb tippetek? Vagy túlságosan előreszaladtam az időben és túlzásba estem a praktikusság tekintetében???:D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Fú, titeket is rendszeresen átjár a bizsergető érzés, hogy idén újból, sőt nemsokára PEARL JAM (!!!)koncert(ek)re fogunk menni???!!!!!!!:) én nem tudok betelni az élménnyel, így a jelek szerint elszántan tekintek egy harmadik buli elébe!!!!!!!!!!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Ki szeretne fídbeckelni, és ezáltal még fölkerülni az alább olvasható szignicsörömbe:D:D:D:D:D:D:D:D:D?
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Fú, titeket is rendszeresen átjár a bizsergető érzés, hogy idén újból, sőt nemsokára PEARL JAM (!!!)koncert(ek)re fogunk menni???!!!!!!!:)

    Ááááááááááááááááááááááááááááh :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    Ricsard wrote:
    Fú, titeket is rendszeresen átjár a bizsergető érzés, hogy idén újból, sőt nemsokára PEARL JAM (!!!)koncert(ek)re fogunk menni???!!!!!!!:)


    hát most hogy megláttam a szignicsörödet, IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))

    amúgy írtam az indexre h komoly jelentkezőket várunk :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    OK, ok, de elobb a belso kort beszéljuk rá, és döntsük el, melyik ajánlatot fogadjuk el...az a 13 vagy 17 fos kivitelezés szerintem állat jó lenne!!!!!!!!!!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Ricsard wrote:
    OK, ok, de elobb a belso kort beszéljuk rá, és döntsük el, melyik ajánlatot fogadjuk el...az a 13 vagy 17 fos kivitelezés szerintem állat jó lenne!!!!!!!!!!!!


    the more the merrier ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
Sign In or Register to comment.