Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1141517192070

Comments

  • Options
    nincs, de ha lesz london, szólok
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    nincs, de ha lesz london, szólok

    ok, en is probalkozom ezerrel, de meg beloggolni sem tudok :mad:
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    ok, en is probalkozom ezerrel, de meg beloggolni sem tudok :mad:

    nekem már párszor bent voltak a kosárban a kis rohadékok...
    egyelőre semmi érdemi haladás persze
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Na, mi az jányok, megvannak már a jegyek?????????????
    Hajrá, kitartás, muszáj, hogy nektek is maradjon, ekkora példányszámban még sohasem árult a 10c egyetlen más koncertre sem!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Ricsard wrote:
    Na, mi az jányok, megvannak már a jegyek?????????????
    Hajrá, kitartás, muszáj, hogy nektek is maradjon, ekkora példányszámban még sohasem árult a 10c egyetlen más koncertre sem!!!


    sajnos a rendszer nem így akarja

    több mint 2 órája beszart ez a ********** *********kdhskld********* snshskdj ***** njsijdopjc****gjfjf* 10cluc server!!!!!!!!!!!!!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    asszem ma bent ejszakazom a munkahelyemen, hatha kesobb sikerul valamit megcsipnem...

    azert a koppenhaganak orulok, hogy azt elsore sikerult megvennem, bar egy kicsit izgulok, mert a nagy hevuletben rossz iranyitoszamot adtam meg, de mar szoltam is nekik, hogy rossz a cim

    kitartas... allitolag most ugy allunk hogy temporarily out of stock a wembley, amit nem akarok elhinni, mert ha az egesz floor a mienk, akkor kinek van mar jegye? egyelore senki sem reklamozza, hogy lenne
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    jajj-jajj, don't give up. plz!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    megvagyunk, 450 szavazat!
    megyek kampányolni tovább:D csak szólni akartam:D Én úgy örülök ennek is:D újra kéne aktivizálni a hirdetőcsatornáitokat, és terjeszteni a linket tovább:D Sztem van értelme:D (ha más nem, hogy tényleg mindent megtettünk:D)
  • Options
    Ricsard wrote:
    jajj-jajj, don't give up. plz!!!

    NO WAY :p
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    bassssssssszki, egy pillanatra nagyon közel voltam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    király, csak igy tovabb!

    közben sikerult kinyomoznom, hogy a heineken festival igazabol nem is Imolában, hanem Velenceben lesz, ami joval konnyebben elérheto Budapestrol:
    repulo (Malev, SkyE,), vonat, eurolines stb stb...én már elkezdtem tervezgetni:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    oké, ezennel hivatalos: szétb*sztuk a 10c servert :D (mondjuk nem vicces, mert még mindig nincs jegyem)

    hogy áll a tervezgetés...?
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    a repülőt nézegetem Velencébe...jajj, jajj, ez sem könnyű szülés...mindenesetre úgy néz ki, hogy a 3. dátumról mégsem vagyok hajlandó lemondani, KERÜL AMIBE KERÜL!!! Ugye olvasod ezt Monyó??? Holnap 2-3 körül érek be, addigra plz remélem, nem leszel tele melóval és tudunk majd zavartalanul csevegni!
    A szerver leállás pedig brutális, ilyesmit eddig csak a Madonna koncerttel kapcsolatban tapasztaltam tavaly, igaz, akkor rajtunk kívül (ahogy a hivatalos fáma beszámolt róla) arra a bizonyos 81.000 római jegyre 1,5 millió különböző IP címről próbálták kifejezni igényüket!!! De ráb***tak:), mert betegállományban voltam és még éjjeli bagoly is vagyok:) megcsíptem a legutolsó jegyeket:) Nektek is ezt kívánom, ne adjátok föl csajszik, nektek most jobbak az esélyeitek:D...csak az a bökkenő, hogy nem lehet tudni, mikor fogják visszakapcsolni a szervert!!!!!!!!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    MEGVAN
    MEGVAN

    MEGVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN


    hallod Orsi??? abba is hagyhatod akár, tied az egyik jegyem ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    MEGVAN
    MEGVAN

    MEGVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN


    hallod Orsi??? abba is hagyhatod akár, tied az egyik jegyem ;)


    Drakula, és köszi szépen, tök rendes tőled, de kizárt, hogy elengedjenek a szüleim... :S Még Katowice az, miben reménykedhetek, a Nova valószínűleg nem jöhet számításba se, akármilyen közel is van...:S Hát, evvan, ha az ember még nem nagykorú...
    Úgyhogy semmiképp nem hagyom abba a kampányolást, mert ha el is mehetnék minden PJ koncertre, akkor is szeretnék egyet itthonra is:D:D is:D
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Úgy vélem SailorOrsinak kellett a jegy!:p
    A kampányolást én sem hagytam abba, ezerrel beírtam minden cimborámat, akik legalább egy kicsit szeretik a PJ-et, és fel is hatalmaztak rá...nem bíztam mindenkiben, hogy megtesz ennyi szívességet, ezért átvállaltam tőlük a feladatot:) márpedig amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Úgyhogy folytassuk!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    MEGVAN
    MEGVAN

    MEGVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN


    hallod Orsi??? abba is hagyhatod akár, tied az egyik jegyem ;)

    YEAAAAAH, gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    megvan nekem is!!!!! :D:D:D:D

    lefogytak a perceim, ugyhogy nem tudtam a neten lenni, de figyi zsuzska, van egy par ismerosom, akinek kell a jegy

    talan most igy jo pozicioban vagyok egy kis csere-berere

    shmike is szerzett nekem egyet, ugyhogy most nekem van igy 3 folos :p

    sid nagyon szeretne egyet meg egy ausztral haverom is, szoval meg mindig van 1, de azzal meg varni akarok, mert kell meg dusseldorf meg nijmegen, etc. (tulajdonkeppen minden)
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    Orsi wrote:
    Drakula, és köszi szépen, tök rendes tőled, de kizárt, hogy elengedjenek a szüleim... :S Még Katowice az, miben reménykedhetek, a Nova valószínűleg nem jöhet számításba se, akármilyen közel is van...:S Hát, evvan, ha az ember még nem nagykorú...
    Úgyhogy semmiképp nem hagyom abba a kampányolást, mert ha el is mehetnék minden PJ koncertre, akkor is szeretnék egyet itthonra is:D:D is:D

    bocsi, de nem rád gondoltam :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    megvan nekem is!!!!! :D:D:D:D

    lefogytak a perceim, ugyhogy nem tudtam a neten lenni, de figyi zsuzska, van egy par ismerosom, akinek kell a jegy

    talan most igy jo pozicioban vagyok egy kis csere-berere

    shmike is szerzett nekem egyet, ugyhogy most nekem van igy 3 folos :p

    sid nagyon szeretne egyet meg egy ausztral haverom is, szoval meg mindig van 1, de azzal meg varni akarok, mert kell meg dusseldorf meg nijmegen, etc. (tulajdonkeppen minden)

    jóból is megárt a sok, mi? :) csak annyit mondj meg, hogy kell e az enyém vagy sem, mert ha nem akkor megpróbálom elpasszolni másnak
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    igen, lecci feltetlenul... a penzt itt kint lerendezzuk... sterlingben fizetek az jo??
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    igen, lecci feltetlenul... a penzt itt kint lerendezzuk... sterlingben fizetek az jo??

    persze lovely fantastic awesome ;)
    szóval lesz aki vigyázzon a helyemre amíg felszedem a jegyeket :D najó, a részleteket később tisztázzuk, de akkor számítok rád és te is számíthatsz rám ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    persze lovely fantastic awesome ;)
    szóval lesz aki vigyázzon a helyemre amíg felszedem a jegyeket :D najó, a részleteket kés?bb tisztázzuk, de akkor számítok rád és te is számíthatsz rám ;)

    kiralysag... minden ugy, ahogy becsben volt :p kaja, pia es sok-sok pj fan, buli ezerrel a sorban :D:D:D:D:D mar alig varom!!!! :)

    amugy lehet, hogy nem erek ki idoben, ha bent kell maradnom dolgozni, mert a kolleganom vizsgazik, es ha nincs itt, nekem kell tartani a frontot, de csak nem lesz semmi gond vele

    jon egy haverom is fentrol eszakrol, itt fog aludni nalam... tok jo lesz

    itt laksz meg, vagy mar hazakoltoztel? ha kell szallas, szolj, es megoldjuk
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    kiralysag... minden ugy, ahogy becsben volt :p kaja, pia es sok-sok pj fan, buli ezerrel a sorban :D:D:D:D:D mar alig varom!!!! :)

    amugy lehet, hogy nem erek ki idoben, ha bent kell maradnom dolgozni, mert a kolleganom vizsgazik, es ha nincs itt, nekem kell tartani a frontot, de csak nem lesz semmi gond vele

    jon egy haverom is fentrol eszakrol, itt fog aludni nalam... tok jo lesz

    itt laksz meg, vagy mar hazakoltoztel? ha kell szallas, szolj, es megoldjuk


    jaja, jó buli lesz, már sorban állni is ;)
    köszi szépen, drága vagy, de srácok a régi albiban tuti befogadnak :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    jaja, jó buli lesz, már sorban állni is ;)
    köszi szépen, drága vagy, de srácok a régi albiban tuti befogadnak :D

    akkor semmi hiba... vedd meg a repjegyet mar most

    szerintem mar vasarnap el fog kezdodni a party ;)
    Euro 2007: Madrid 09/06 Wembley 18/06, Düsseldorf 21/06, Copenhagen 26/06, Nijmegen 28/06, Werchter 29/06

    Astoria 20/04/06
    Reading - 27/08/06
    Vienna - 25/09/06 - the BEST day of my life
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    itt két sorfőr lenne, ez egy 7+2 személyes Merci
    850 km 150FT/km 127.500,- Ft
    autópálya használat magyar 1.520,-Ft
    úthasználat szlovák és lengyel: 10.000,-Ft
    sofőr napidíja 9000Ft/fő/nap 18.000,-Ft

    összesen: 157.020,- Ft

    a másik:
    ott egy sofőrt mond, nála 900km (oda vissza), de a végösszeg olcsóbb 119.500 összesen. ez egy Merci Vito 7 személyes

    eddig ezt a két ajánlatot kaptam...megnéztem én is a távolságot Budapest és Katowice között: 410km.


    Orsi: petíciót nem adjuk fel!!!!! :-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    Ricsard wrote:
    a repülőt nézegetem Velencébe...jajj, jajj, ez sem könnyű szülés...mindenesetre úgy néz ki, hogy a 3. dátumról mégsem vagyok hajlandó lemondani, KERÜL AMIBE KERÜL!!! Ugye olvasod ezt Monyó??? Holnap 2-3 körül érek be, addigra plz remélem, nem leszel tele melóval és tudunk majd zavartalanul csevegni!
    A szerver leállás pedig brutális, ilyesmit eddig csak a Madonna koncerttel kapcsolatban tapasztaltam tavaly, igaz, akkor rajtunk kívül (ahogy a hivatalos fáma beszámolt róla) arra a bizonyos 81.000 római jegyre 1,5 millió különböző IP címről próbálták kifejezni igényüket!!! De ráb***tak:), mert betegállományban voltam és még éjjeli bagoly is vagyok:) megcsíptem a legutolsó jegyeket:) Nektek is ezt kívánom, ne adjátok föl csajszik, nektek most jobbak az esélyeitek:D...csak az a bökkenő, hogy nem lehet tudni, mikor fogják visszakapcsolni a szervert!!!!!!!!!!

    oké oké :-))))))) nézem addig a repjegyet...Madridra megkaptam az ajánlatot, de nem a smartét, hanem malév...és az 60.000 :-(
    de még nem adom fel....
    húúúú hát nem tudom, most nekem tűnik kaotikusnak egy olaszt bevállalni Nova rock előtt...a szállást is meg kell oldani...na néézem a lehetőségeket...
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ciao!

    Kicsit eltűntem, de újra itt. Je! :)

    Szóval a tegnapi nap totális kudarc. Andrássy-Nagymező sarkán bezárt a MÁVos izé. Így esélyem nem volt, hogy értelmes emberrel próbálkozzak. Elmentem a Nyugatiba, de ott csak egy rettenet-műkörmös csaj állt a rendelkezésemre. Aki két dolgot tudott mondani: Báthory (Bpről 16:45, Katowice 5:18), meg hogy 18.105.
    De ezekkel az infókkal sztem tisztában voltunk.
    Szal ma összegyűjtöm minden kérdésemet, s rátapadok a telefonra. Minden lehetőséget megkérdezek.

    A busz is szimpi lenne, de akkor Ti a lengyelektől mennétek egyből olaszba (oh, de csúnya ezt így mondani)? Vagy a busz visszatérne ide és úgy oda?

    Valamint HUN VAN 2007 nagggggyon jóóóóóól hangzik! :)

    Mindenképpen ilyen kisbuszban akarunk gondolkozni? Sztem lenne még pár jelentkező...én kapásból 5-6 embört tudnék.
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ja, azt meg napok óta elfelejtem, hogy van itt a mhelyen is egy buszos kontakt, akik mindig viszik a hallgatókat a németekhez tanulmányi útra. Arra gondoltam (többször is, csak aztán mindig kiment a fejemből), hogy megkérdezném én őket.

    Meg van pár utazási irodás gyerekem is. Hátha...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Ja, azt meg napok óta elfelejtem, hogy van itt a mhelyen is egy buszos kontakt, akik mindig viszik a hallgatókat a németekhez tanulmányi útra. Arra gondoltam (többször is, csak aztán mindig kiment a fejemből), hogy megkérdezném én őket.

    Meg van pár utazási irodás gyerekem is. Hátha...


    mindent kérdezz meg!!! :)

    én a saját buszos kontaktommal kudarcba fulladtam sajna
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
Sign In or Register to comment.