Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1121315171870

Comments

  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    még körbekérdezősködök pár közeli ismerőst meg havert, de ha ők nem, akkor szívesen felajánlom az enyémet ;)

    Köszi! ... Lilinger már felajánlotta és elfogadtam, így elvileg már az én jegyem is zsebben van ... He-he ... :)
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Manoo wrote:
    ja, nova rock közel van, de hát "csak" fesztivál....


    Ja, szintén nem vagyok oda a fesztiválos bulikért, de ennek ellenére a 2000-es nürnburgi Rock Am Ring koncertet pl. marhára csípem ...

    Én is még Münchenben gondolkodtam, de ahogy elnézem elég strapás lenne összehozni ... Talán mire Katowicéba(be) érnék, össze is esnék a fáradtságtól ... De azt meg semmiképp sem akarom kihagyni (vagy punnyadtan végighallgatni) ... :)

    London tuti király lesz még, főleg úgy, hogy a küzdőteret teljesen lefoglalták a Ten Club tagok részére ... Elképesztő ...

    Így idén valószínű 'csak' Katowice fog játszani ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    Seri wrote:
    Köszi! ... Lilinger már felajánlotta és elfogadtam, így elvileg már az én jegyem is zsebben van ... He-he ... :)

    woohoo, ő is 10c-s jegyet vesz...?
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    Sziasztok!

    Nos, olvastam, hogy valami gáz van az aláírásgyűjtéssel, de szerintem akkor is kellene valamit csinálnunk, én érzek egy kis sanszot a hazai koncertre egy nagyobb szabású akció után! Mindenkinek meg kellene az ismerősök ismerősét is keresni az ötlettel, és és és és... Na, hát nektek nem kell magyarázni! Tegyünk valamit, légyszi, szerintem megér egy próbát, max. ha nem jönne össze, akkor is elmondhatnánk, hogy mi megpróbáltuk, nem tehettünk a sikertelenségről... Nekem már nem fog nyugodni a lelkiismeretem, ha nem teszek valamit az ügy érdekében, de egyedül kevés vagyok, sajnos... Ezért kellene együtt, sokan próbálkozni!:) Ha az ausztráloknak is összejött, csak akarniuk kellett, akkor nekünk is sikerülhet, akarni mi is tudunk annyira, mint más nemzetek, nem?:D
    Légyszi, még most időben is vagyunk, nem? Próbáljuk meg, légyszi-légyszi-légyszi!
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Hey friends!!!
    See you in June, right?
    Which showsa are you all gonna be going?
    Im prolly doing Munich to London leg, possibly Dusseldorf and
    maybe more. haha :)
    Cant wait for the shows and too see all of you again!

    Sid
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    Hey friends!!!
    See you in June, right?
    Which showsa are you all gonna be going?
    Im prolly doing Munich to London leg, possibly Dusseldorf and
    maybe more. haha :)
    Cant wait for the shows and too see all of you again!

    Sid
    hey you!
    I will see you in katowice and london then, those i'm doing for sure, and i'm trying to choose a third one... :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    hey you!
    I will see you in katowice and london then, those i'm doing for sure, and i'm trying to choose a third one... :)
    Dusseldorf. Right after London, well, a few days off, but the flights are pretty cheap from and to London ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    Dusseldorf. Right after London, well, a few days off, but the flights are pretty cheap from and to London ;)


    sounds cool, i just cant see myself flying budapest-london-dusseldorf-london-budapest in 2 days... :) i will need some time to figure it out. is there gonna be a touring bus again, or just by ourselves...?
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    woohoo, ő is 10c-s jegyet vesz...?

    Nem, felajánlja a köznek! :) Mert öregesen fogja nyomni valami szektorizéből :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Nem, felajánlja a köznek! :) Mert öregesen fogja nyomni valami szektorizéből :)

    oké, de milyen szektor? azért majd vigyél távcsövet, mami! ;)
    (én meg majd néha hátranézek, és integetek neked az Első Sor-ból! ;))
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Sziasztok!

    Örülök, hogy ismét megélénkült a forgalom a topikban, ez csak egy ÚJABB PEARL JAM TURNÉT JELENTHET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    YEAAAAAH!!!

    Amint azt már Gygöngylekvárnak is írtam, teljesen önkívületi állapotba kerültem, amikor megpillantottam, hogy tényleg lesz újabb európai turné! Hát, igen, Antwerpenben maga a jóember tette ezt az akkor könnyelműnek tűnő kijelentést, de meg lehetett érteni, a könnyeivel küszködött a PJszűzességét épp akkor elvesztő belgák reakciója okán:):):)!!! És láss csodát, vissza is térnek Belgiumba:)
    Nos, én egyből lecsaptam egy pár katowicés 10c jegyre...az a helyszín meg a polákok már egyszer elvarázsoltak a U2-val együtt, úgyhogy ez nem lehetett kérdés, még akkor sem, ha 3 napot nagyon csúfos hazugsággal tudok majd csak ellógni a tanév lezárásának utolsó hetében:):):) Szabira ugyanis a pedagógusokat nem engedik el:(:(:( csak a kötelező szünetekben, ami szuper és csodálatos, de PJ-ék és más zenekarok sem igazodnak az én szüneteimhez:(:(:( tavaly is nagyon karcos volt az egyeztetésünk, hiszen aug 23-mal kezdődött a turné:) Óóó, Shining is beruházott egy pár ten clubos jegyre, így Laciék is tudnak majd jönni, aminek szintén nagyon, de nagyon örülök!!! Újra együtt lesz a bécsi csapat, ami önmagában is felvidít!!!!!!
    A másik választottam pedig a Nova Rock, amire amúgy is akartam menni, és ha az Isten is megsegít, aznapra a PJ elé beteszi a KEANE-t is, akikért élek-halok, és akiket még nem volt szerencsém élőben látni-hallani:) Az maga lenne a csúcseufória, de így is rendben lesz azt gondolom!!!

    Akik Katowicevel kapcsolatban ülőhelyen gondolkodnak, azok számoljanak azzal hogy bazi messze lesz a színpad, lévén ez egy kb. Puskás Ferenc Stadion méretű építmény:)
    A Nova Rockban az a szívás, hogy őrült mértékeket ölt ott a pogó meg a szörfözés, úgyhogy vagy első sor vagy nagyon hátul, kivetítő viszont eddig nem volt...:(
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Sziasztok!

    Örülök, hogy ismét megélénkült a forgalom a topikban, ez csak egy ÚJABB PEARL JAM TURNÉT JELENTHET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    YEAAAAAH!!!

    Amint azt már Gygöngylekvárnak is írtam, teljesen önkívületi állapotba kerültem, amikor megpillantottam, hogy tényleg lesz újabb európai turné! Hát, igen, Antwerpenben maga a jóember tette ezt az akkor könnyelműnek tűnő kijelentést, de meg lehetett érteni, a könnyeivel küszködött a PJszűzességét épp akkor elvesztő belgák reakciója okán:):):)!!! És láss csodát, vissza is térnek Belgiumba:)
    Nos, én egyből lecsaptam egy pár katowicés 10c jegyre...az a helyszín meg a polákok már egyszer elvarázsoltak a U2-val együtt, úgyhogy ez nem lehetett kérdés, még akkor sem, ha 3 napot nagyon csúfos hazugsággal tudok majd csak ellógni a tanév lezárásának utolsó hetében:):):) Szabira ugyanis a pedagógusokat nem engedik el:(:(:( csak a kötelező szünetekben, ami szuper és csodálatos, de PJ-ék és más zenekarok sem igazodnak az én szüneteimhez:(:(:( tavaly is nagyon karcos volt az egyeztetésünk, hiszen aug 23-mal kezdődött a turné:) Óóó, Shining is beruházott egy pár ten clubos jegyre, így Laciék is tudnak majd jönni, aminek szintén nagyon, de nagyon örülök!!! Újra együtt lesz a bécsi csapat, ami önmagában is felvidít!!!!!!
    A másik választottam pedig a Nova Rock, amire amúgy is akartam menni, és ha az Isten is megsegít, aznapra a PJ elé beteszi a KEANE-t is, akikért élek-halok, és akiket még nem volt szerencsém élőben látni-hallani:) Az maga lenne a csúcseufória, de így is rendben lesz azt gondolom!!!

    Akik Katowicevel kapcsolatban ülőhelyen gondolkodnak, azok számoljanak azzal hogy bazi messze lesz a színpad, lévén ez egy kb. Puskás Ferenc Stadion méretű építmény:)
    A Nova Rockban az a szívás, hogy őrült mértékeket ölt ott a pogó meg a szörfözés, úgyhogy vagy első sor vagy nagyon hátul, kivetítő viszont eddig nem volt...:(

    Én majd ülök, de engem akkor is feltámaszt és újjászül (eh, de barom kifejezés) majd az, amit ott ad az az Xezer ember...és az a pár jómadár: Stone, Jeff és a dobos, EddieVeddler (na, miből is idéztem volt? :D:D:D)
    Könnyek, eufória, örjöngés, rázkódás, no ülés, rise&fall...mi egyéb? Áh, hát Bécs óta ebben élek...és idén úúúúúúúújra??? El sem hiszem!!!!!!!! 'Szta k***rva!!!

    Eccerre türürüttütürürü? Kiráz a hideg hát! Most is...jahaaaaaaaj! Gyorsan teljék ez a köv 4ésfél hónap, mert már a vonatok akarok alapozni KisHölggyel! Jeeeeeeee! :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    ...ja, és titkos vágyam, hogy lekezeljek Stone-nal! :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Gyorsan teljék ez a köv 4ésfél hónap, mert már a vonatok akarok alapozni KisHölggyel! Jeeeeeeee! :)

    akkor ezennel ünnepélyesen meghívlak egy late night italozásra budapest katowice útvonalon ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    Halláj:D

    Kösz, hogy nem köveztetek meg a fórum figyelmetlen olvasásáért...:D Szóval ezt jóváteendő elkezdtem mindenki agyára menni egy-két fórumban, másolgatom a linket a
    http://www.peticio.hu?module=6&pdid=5551 -ról befele:), a zajlikon is küldözgettem ismeretlen embereknek szmsben,de mit kellene még? Kellene sok-sok-sok-sok-sok-sok reklám neki! Hjaj... Most bánom, hogy már nem vagyok fenn wiwen...:S
  • Options
    cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    is there gonna be a touring bus again, or just by ourselves...?
    I hope something will work out ;)
    Its still too early.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    Nem írhatnánk egy levelet a Ten Club címére, hogy szeretnénk, ha jönnének?:D Még csak az aláírások nélkül?:D Kicsit sok idő, mire odaér, de hátha.... Vannak itt angolul jól tudó emberek, én beszállok a postaköltségbe:D:D:D
    Jó, hülye vagyok, de bocsássátok meg nekem, nem tehetek róla:)
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Baszki! Mióta működik megint a petíciós oldal? :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    akkor ezennel ünnepélyesen meghívlak egy late night italozásra budapest katowice útvonalon ;)

    Azért várjuk ki, hogy mennyire lesz az late nite...majd hétfőn az EgyetemesTudástBirtokló mávBácsi megmondja...és akkor már kezdhetünk is csomagolni! ;)

    Mindenesetre a spórolás jegyében már most félreteszem azt az üveg erdeigyümis vodkát (nem pancs, hanem minőségibb, csak nem akarok itten reklámozni), amit szülnapomra kaptam, mert az egész család azt gondolja, hogy alkesz vagyok...Nagyi, ezt Te meg tudod-e erősíteni??? :D:D:D ...és akkor itt ragadom meg az alkalmat, hogy nyilvánosan is elnézést kérjek a tennapi miatt :D

    ...meg előkeresem az autóskártyáimat is :)

    Can hardly wait...áááááááááááááááááááh!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Hopphopp...és kartoncigit is kell vinni, ugye? :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    a vodka jól hangzik, az autós kártyák még jobban, de hozhatom a my little pony gyűjteményemet...? majd csak elütjük az időt... ;)

    p.s.: addigra Tuti visszatérek philip morris barátomhoz, szóval (lánc)dohányzó vagon... :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    a vodka jól hangzik, az autós kártyák még jobban, de hozhatom a my little pony gyűjteményemet...? majd csak elütjük az időt... ;)

    p.s.: addigra Tuti visszatérek philip morris barátomhoz, szóval (lánc)dohányzó vagon... :D

    Nagyikám! Megmondtam már, hogy vonaton nem játszunk az MLP-vel, mert szétszóródik!!! Barbie-ház meg túl nagy. Marad a karkötő fonás.

    Esetleg összeállíthatnánk a "Ki tud többet NoName bandákról?" sorozat 1. kérdőívét...mostanában hallottam róluk, valami Pearl Jam. Lesz idő felkészülni is addig! :D:D:D
    Aztán fakultatíve meghallgatjuk, hogy szólnak élőben, deal?
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    áááááááááááááááááááááh
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Sőt! Most jut eszembe, hímezhetnénk "You forgot Hungary" pólókat...
    ..az enyémet biztos meg is látják majd! :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    Hát, hogy mennyit kell egy-egy embert fűzögetni, hogy aláírja a petíciót....
    Kb. fél óra/ fő a chaten... Ez hihetetlen! Miért olyan nehéz nekik másokon segíteni? Ha egyszer hátrányuk nem származik belőle, és csak egy nyavalyásos aláírás kellene... Hjaj... Most viszont matekozhatok, így nincs időm chaten reklámolni... A sunyiba is már!!!!!! :S
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Juhééé, kinyomoztam, hogy lesz INCUBUS is a Nova Rockon:):):)!!!!
    Azt még nem tudni, hogy a PJ-mel egy napra kerülnek-e, mindenesetre elég stilszerű lenne!!!

    Természetesen köszönet Orsinak az erőfeszítéseiért!!!
    Ami a petíciót illeti, néha azt gondolom, hogy most már túl késő lenne intézkedni, máskor meg azt, hogy azonnal lépni kellene, talán még nem csúsztunk le az utolsó lehetőségről!!!
    Mégis, ha az eszemre hallgatok, akkor arra jutok, hogy sajnos a katowicei stadion gigászi méretei és a Nova Rock közelsége eldöntötte a magyarországi koncert idei sorsát:(:(:(:(

    Mégis...

    Szerintetek hová küldjük el a linket angol nyelvű kísérőlevél társaságában???

    Zsuzska!
    Az ötleted, hogy te kezded a 10c sorban állók katowicei listáját, nagyon megtetszett, és így kipihenten azt kell mondjam, hogy egyre szimpatikusabb az elképzelés! Ugye lehetek #3???:D:D:D
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    Hát, a bandához a Ten Club címénél közelebb álló címet nem tudok:D De azért gyűlnek az aláírások, gondoljatok bele, mindenki csak a családját megkéri, hogy légyszi, nagyi, kuzin,stb. add a neved ehhez, akkor már gyűlnek az emberek:D
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    400nál járunk!!!:D:D:D
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Hm.
    Szerintetek hozzáadnak még néhány dátumot a meglévőkhöz??? Valamiért úgy rémlik, legutóbb említést tettek arról, hogy az első nem a végleges turnéterv... vagy már csak a remény váltotta ki belőlem ezt a hallucinációt?
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    OrsiOrsi Posts: 56
    Én is azt hittem, hogy még módosíthatnak... REMÉLEM!:D:D
    Annyira szeretném, de annyira!
    És úgy kiábrándultam, de annyira... Én hittem az emberi jóhiszeműségben, a segítőkészségben... És alig vannak olyan emberek, akik hajlandóak egy kérőnek segítséget adni...
    Hjaj, ezért kell a Pearl Jam ebbe a világba, hogy maradjon remény:)
Sign In or Register to comment.