Options

*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1111214161770

Comments

  • Options
    Manoo wrote:
    Yo entiendo bastante bien lo que hablais pero no he practicado espanol para decadas por mis estudios muy aburridos en el uni. Si quieres visitar más aqui estaría contenta!

    Dezso you are also welcome here. It doesn't even matter if you are from hungary or you have any connection with the country. Everyone is invited!:)

    Tu habla como Tarzan para no practicar mucho. Visitare mas aqui para tu estar contenta!
    Si tu quiere poder hablar para msn messenger, davdpolo@hotmail.com
    Yo no entender 1 solo palabra en tu idioma, yo reir mucho para escribir de esta modo.
    Bs As 25-26/11/05

    Q VUELVAN YA YA YA!!

    D!!ego )))
  • Options
    oké, mielőtt ellopják a topic-unkat, egy kérdés: ki jön lengyelországba juni 13-a körül...????????? :))))) én nagyon úgy néz ki, hogy igen!!!!!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    oké, mielőtt ellopják a topic-unkat, egy kérdés: ki jön lengyelországba juni 13-a körül...????????? :))))) én nagyon úgy néz ki, hogy igen!!!!!

    Még gőzöm sincs a vizsgáimról, de igazából ÉNÉNÉN!:D meg elvileg még 2en biztosan mennénk! Azért jó volna ha vhol, hivatalosan a zenekar is bejelentené, az lenne a tuti!
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    oké, mielőtt ellopják a topic-unkat, egy kérdés: ki jön lengyelországba juni 13-a körül...????????? :))))) én nagyon úgy néz ki, hogy igen!!!!!

    Csak nem útitársakat keresel????? :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Csak nem útitársakat keresel????? :D:D:D

    egyelőre általános érdeklődés... :)
    voltam már csapattal meg egyedül is, ha ez a koncert megtörténik, én tuti ott leszek :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    egyelőre általános érdeklődés... :)
    voltam már csapattal meg egyedül is, ha ez a koncert megtörténik, én tuti ott leszek :D

    Tudom, már elcsépelt...de én meg anyámmal voltam :D:D:D

    Viszont azon jár az agyam, hogy hogy tudnám megoldani, hogy ott legyek...szerda...ráadásul vizsgaidőszak, ami a munka meg a suli miatt is szar. Nemtom...rohadtélet.
    Tiszta kiakadás...
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Tudom, már elcsépelt...de én meg anyámmal voltam :D:D:D

    Viszont azon jár az agyam, hogy hogy tudnám megoldani, hogy ott legyek...szerda...ráadásul vizsgaidőszak, ami a munka meg a suli miatt is szar. Nemtom...rohadtélet.
    Tiszta kiakadás...


    betegszabi...? ;) ezügyben kérdezd ricsardot, nagyon profi... :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    Én sajnos nem tudok kamuzni. Mondtam nem jövök, kérdezték miért, mondtam sürgösen külföldre kell mennem, kérdezték miért, mondtam PEARL JAM koncertre! Erre csak azt tudták mondani, hogy "Jaaaa, jóóó!" :D

    Idén talán vizsgákra tekintettel egy kicsit ügyeskedni kell majd...
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Sziasztok!

    Én továbbra is szkeptikus vagyok egy csöppet, de ha tényleg jönnek (akkor is ha netalán kis hazánkat is becélozzák), nekem semmi sem jöhet közbe!!!!!
    Olvasgattam ezeket a jajj-jajj vizsgaidőszakom lesz szövegeket...én meg lehet, hogy aznap vagy másnap fogok érettségiztetni, és a másik munkahelyem sem fog elengedni...na és???:) majd krákogok a dokinál, meg a főnökeimnél, amikor közölni fogom velük a betegségemről szóló lesújtó híreket!!! Közben meg Hawaii, Dizsi, szánsájn, yeaaah!!! Úgyhogy mindenki koncentráljon arra, hogy megfelelő mennyiségű dellát szedjen/tarháljon össze júniusig! És persze állítsuk ujjainkat csuri állásba!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    nemtudomnemtudom...a lengyeles forumban sokan írták azt, hogy az lesz az egyetlen kelet-közép európai koncert!:( Szal ha a lengyel konci igaz, akkor valszeg nálunk nem lesz semmi még, ha nem igaz akkor megint ott vagyunk, mint az elején, hogy semmi sem biztos!

    Najó igazából mindig így lesz, ki kell várni, amíg vmi teljesen hivatalos forrás be nem jelenti.

    Azonban a legyel ticketpro-nál már állítólag lehet elővételben venni!
    ... http://www.ticketpro.pl/index.php?lang=PL&event=250 ...
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    Ricsard wrote:
    Sziasztok!

    Én továbbra is szkeptikus vagyok egy csöppet, de ha tényleg jönnek (akkor is ha netalán kis hazánkat is becélozzák), nekem semmi sem jöhet közbe!!!!!
    Olvasgattam ezeket a jajj-jajj vizsgaidőszakom lesz szövegeket...én meg lehet, hogy aznap vagy másnap fogok érettségiztetni, és a másik munkahelyem sem fog elengedni...na és???:) majd krákogok a dokinál, meg a főnökeimnél, amikor közölni fogom velük a betegségemről szóló lesújtó híreket!!! Közben meg Hawaii, Dizsi, szánsájn, yeaaah!!! Úgyhogy mindenki koncentráljon arra, hogy megfelelő mennyiségű dellát szedjen/tarháljon össze júniusig! És persze állítsuk ujjainkat csuri állásba!

    jesssz, rákkenroll! ahogy mondtam, nem érdekel mi lesz, de koncertet nem lehet kihagyni! :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Manoo wrote:
    nemtudomnemtudom...a lengyeles forumban sokan írták azt, hogy az lesz az egyetlen kelet-közép európai koncert!:( Szal ha a lengyel konci igaz, akkor valszeg nálunk nem lesz semmi még, ha nem igaz akkor megint ott vagyunk, mint az elején, hogy semmi sem biztos!

    Najó igazából mindig így lesz, ki kell várni, amíg vmi teljesen hivatalos forrás be nem jelenti.

    Azonban a legyel ticketpro-nál már állítólag lehet elővételben venni!
    ... http://www.ticketpro.pl/index.php?lang=PL&event=250 ...

    Basszus! Este megveszem a repjegyet...alcsóbb, mint a vonat...legfeljebb eladom (vagy ugrott 17rongyom), ha...de erre gondolni sem merek...

    Hajjjjjjjjjjjjaj...hogy adom ezt be a munkahelyen...:D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    NEMHISZEMEL!!!!! Főnököm simán belement!!!!!!!

    Ha jönnek (bár nem feltételezzük az ellenkezőjét, ugye...), akkor én ott leszek!

    Ááááááááááááááááááááááááááááááá!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Basszus! Este megveszem a repjegyet...alcsóbb, mint a vonat...legfeljebb eladom (vagy ugrott 17rongyom), ha...de erre gondolni sem merek...

    Hajjjjjjjjjjjjaj...hogy adom ezt be a munkahelyen...:D:D:D

    mi, krakkóba? melyik társaság?
    te komolyan meg mersz mindent tervezni 10C official announcement nélkül..?
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    mi, krakkóba? melyik társaság?
    te komolyan meg mersz mindent tervezni 10C official announcement nélkül..?

    Elbasztam...Varsóba néztem...a repjegyet meg merem amúgy venni, majd eladom, ha nem...

    Banyek. Mekkora pöcs vagyok.
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    lilinger wrote:
    Elbasztam...Varsóba néztem...a repjegyet meg merem amúgy venni, majd eladom, ha nem...

    Banyek. Mekkora pöcs vagyok.

    varsó elég messze van...
    krakkó asszem kb 40 kilométer (na nem mintha nagyon beleéltem volna magam és utánanéztem volna :)), és sztem vonat a legjobb...
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    shinningshinning Posts: 256
    húúú látom nagy a szervezkedés!!! :-))))
    De ez tényleg őrület, hogy nem tudják már hivatalosan bejelenteni.
    Szerintem repülő, vagy vonatjegy biztos lesz később is, amiatt nem kell aggódni.
    Engem inkább a jegyvásárlás érdekel. Ugye lesz 10c jegy???? Mert ha nem akkor lengyel barátaink minden jegyet megvesznek előlünk elővételben!!!!
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Híííííííjjj, ez a ticketpros link nem gyenge!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Kezdek Doubting Thomasból Cheating Judasszá válni...:)
    Istenkirály lenne, fatyesz az a stadion, bár kétséges, hogy meg fog-e telni, ha lesz máshol is koncert a közelben.
    A wizzairnek 2005-ben még volt fapadosa Katowicebe, ami gyakorlatilag akkora távolságra van Chorzowtol, mint Kobanya Kispesttol:)!
    Igy viszont marad a vonat... és Monyó autója:D:D:D:D:D :p:)
    Sasoljuk minden nap a ticketpros oldalt, és akkor elsoként tudjuk megvásárolni a jegyeket.
    Vicces, hogy tavaszi szunetben is Lengyelorszagba megyek (Varsó és Gdansk), és lehet, hogy juniusban is (ami persze kizárólag Eddie-éken múlik!!! Remélem ezt most olvassák:):D!!!)
    Én eddig egyedul a billboard.com oldala miatt voltam egy pöttyet bizakodo, mert ott egy PJ-es hirt ugy zartak, hogy rumours about possible dates this year...etc... some official announcements expected at the end of January...vagy valami ilyesmi:)
    Baszki, még mindig nem hiszem el, amit az a link mutatott.

    EDIT:

    ******MEGSZAKITJUK HIREINKET***********
    Képzeljétek, reflexbol beutottem a klasszikus lengyelorszagi jegyiroda, a http://www.odyssey.pl oldal hivatkozását, amely uj cimen is fantasztikus hirrel szolgal:
    http://www.livenation.pl/index_e.php

    (figyeljetek az evszamot es a mellette allo szot)


    ááááááááááá...mire befejezem a hozzászolast, mar 90%-ig biztos vagyok abban, hogy a nyarat egy felejthetetlen bulival fogjuk kezdeni!!!
    TUTI, hogy lesz akkor 10c-os jegy is, szoval aki még nem tag, ne késlekedjen, csatlakozzon HALADEKTALANUL!!! Figyelem, magyar bulldozer kulonitmeny varhato az elso sorokban!!!!!!!!!!!!!!!!!! YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAHHHHHHHH!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    épp bekukkantottam egy másik topicba, és ott a pesszimisták azt állítják, hogy ne számítsunk 10c jegyekre... ami szerintem bullshit, mnem látom hogy miért ne...? akárhogy is, ti vesztek jegyet a polish site-on keresztül amint lehet, vagy vártok 10c jegyekre?

    a bulldózer-különítményben benne vagyok, de ricsard ugye megint lefekszel a kordon elé, már csak nosztalgiából is...? :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    óóó...bár ott tartanánk már:D:D:D:D!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    RicsardRicsard Posts: 1,943
    Kíváncsi vagyok, hogy holnap lesz-e valami előrelépés a turné ügyében, ahogy többen is pedzegették ezen a fórumon! Valahogy a péntek logikátlannak tűnik nekem egy nagy bejelentéshez meg a jegyárusítás kezdetéhez. De szorítok, hogy a holnap rám cáfoljon!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • Options
    Ricsard wrote:
    Kíváncsi vagyok, hogy holnap lesz-e valami előrelépés a turné ügyében, ahogy többen is pedzegették ezen a fórumon! Valahogy a péntek logikátlannak tűnik nekem egy nagy bejelentéshez meg a jegyárusítás kezdetéhez. De szorítok, hogy a holnap rám cáfoljon!
    én a ma estére szavazok, holnap dolgom van!!! :) amennyiben nem jön be, ki vesz nekem jegyeeeeet...; ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Na, Srácok! Ki hova tendál?

    Ááááááááááááááááááááááá :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    ricsárd most már konkrétan beszélhetünk kordon előtt fekvésről meg ilyenekről! ;)
    basszus megbeszéltem magammal hogy több nem fér bele, de már most kezdem úgy érezni hogy 2 nem elég... :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    SeriSeri Posts: 143
    Szasztok!

    Vesz valaki 10C-s jegyet a katowicei bulira úgy, hogy a kettő közül az egyiknek még nincs meg a gazdája??? ... Mert akkor én jelentkeznék, és szívesen megvenném ... Köszi ...
    1996: Budapest
    2000: Katowice 2.; Saratoga Springs
    2006: Prague; Vienna
    2007: Katowice
    2009: Berlin
  • Options
    The ChampThe Champ Posts: 4,063
    Isten Fasza!!
    'I want to hurry home to you
    put on a slow, dumb show for you
    and crack you up
    so you can put a blue ribbon on my brain
    god I'm very, very frightening
    and I'll overdo it'
  • Options
    ManooManoo Posts: 63
    No!:)

    így elsőre talán Katowice meg München lehet reális! Ki hogy ment/menne ezekre a helyekre? Igazából, nem is a jegyárakkal lenne a gond, hanem főleg a "hogy jutok ki és főleg haza" kérdéssel (Zágráb után full leizzadva, lábaink remegve, hálásak voltunk az autóért)... Ha vkinek van ötlete szívesen hallgatom!

    Most egyelőre még mindig döbbent vagyok a boldogságtól és bénult annyira hihetetlen így elsőre!

    Üdv

    ja, nova rock közel van, de hát "csak" fesztivál....
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • Options
    lilingerlilinger London, UK Posts: 475
    Srácok...nálam ma senki sem lehet boldogabb...

    MEGVAN A JEGYEM!!!!!!!!!!!!!!!!!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • Options
    Seri wrote:
    Szasztok!

    Vesz valaki 10C-s jegyet a katowicei bulira úgy, hogy a kettő közül az egyiknek még nincs meg a gazdája??? ... Mert akkor én jelentkeznék, és szívesen megvenném ... Köszi ...
    még körbekérdezősködök pár közeli ismerőst meg havert, de ha ők nem, akkor szívesen felajánlom az enyémet ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • Options
    lilinger wrote:
    Srácok...nálam ma senki sem lehet boldogabb...

    MEGVAN A JEGYEM!!!!!!!!!!!!!!!!!
    gratula! ;)

    és akinek szintén megvan, az lehet ugyanolyan boldog...? reggel az első dolog volt amit tettem, a jegyvásárás! :D kávé előtt! :D
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
Sign In or Register to comment.