*__Pearl Jam >>> Hungary__*

1101113151670

Comments

  • Ricsard wrote:
    Riasztottam az amerikás magyar csajszikat is, akikkel együtt tomboltunk Belgiumban - ők voltak azok, akik ANNO személyesen kérték Prágában Eddietől, hogy Bp-en játsszák el azt a nagyon ritka dalt, vmi Black Red Yellow-t:) és mit ad isten, a magyar fővárosban csendült föl először a dal, utána nézhettek a hivatalos oldal is megerősíti!!!!!!!! Akiknek ekkora póverjük van, azok akár el is intézhetik nekünk a tutit!!!!!!

    respect, respect ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    ...és tennap azt mondták a RadioCafén, hogy komoly törekvések vannak arra, hogy a NIN jöjjön a Pecsába...és már nagyon csak alá kell írni...
    Végülis Bécs meg Milánó közé befér...

    MEKKORA LENNE! :D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Neeeeeeeeeeeeeeeee:D, ez maga lenne a megtestesült vágyálom:)
    Reznor bááááácsit a Pecsáááááába!!!!!!!!!!!Reznor bááácsit a Pecsááááába!!!!!!!!!!! I just want something I can never have...!!!!!!!!!!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Ricsard wrote:
    Neeeeeeeeeeeeeeeee:D, ez maga lenne a megtestesült vágyálom:)
    Reznor bááááácsit a Pecsáááááába!!!!!!!!!!!Reznor bááácsit a Pecsááááába!!!!!!!!!!! I just want something I can never have...!!!!!!!!!!!!

    Jelzem, most vulgáris leszek: MAGAM IS BESZARNÉK!!!!! :D:D:D
    (Bocs)

    All of my fears came true!!!!!!!!!!!
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    lilinger wrote:
    Jelzem, most vulgáris leszek: MAGAM IS BESZARNÉK!!!!! :D:D:D
    (Bocs)

    All of my fears came true!!!!!!!!!!!


    Vicces, hogy ez a téma, merthogy épp tegnap sikerült fölírnom DVD-re egy csemegét - NIN: Brixton 2005!!!
    Egy csóka tette föl a demonra, amelyről 3 teljes napig töltöttem!
    Csak épp bele akartam pislantani, mert millió dolgom akadt...de Trenték nagyon odaizéltek(hadd legyek már én is majdnem vulgáris), és nem volt szívem kikapcsolni, pedig nem hivatalos kiadvány: egy csóka sutyiban rögzíthette a páholyból...az elején még egész bátortalan, de hamar belejön és a vége egy minőségi felvétel egyetlen kameraállásból - profi nagyításokkal!!!!!
    Muszáj leszek még egy pár NIN dvd-t fölkutatni!!!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • there
    is
    no
    fucking
    you
    there
    is
    only
    meeeeeeeeeeeeee

    a londoni jegyemet jótékonyan felajánlottam szülinapi ajándéknak egy igazi nagy rajongó számára, MEKKORA kárpótlás lenne ez??? huhhhúúúúúú :)))))))))))
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    there
    is
    no
    fucking
    you
    there
    is
    only
    meeeeeeeeeeeeee

    a londoni jegyemet jótékonyan felajánlottam szülinapi ajándéknak egy igazi nagy rajongó számára, MEKKORA kárpótlás lenne ez??? huhhhúúúúúú :)))))))))))

    Azt javaslom, indítsunk egy petíciót! Szerintetek, hogy kezdjük? :D:D:D
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Hát...úgy tűnik, ez leállott...mármint a petíció. A Pearl Jam-es. 300 valós név biztosan van. Nem?
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    Szerintem 1 het után korai bármit is kijelenteni a peticioval kapcsolatban, mindenesetre még várnunk kell egy keveset, hogy lássuk, mi lesz belőle!
    Én optimista vagyok, így legalább 600 ember fogja aláírni 1 hónapon belül!
    Addig is reklámozzuk, amennyire csak lehet!!!
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • lilingerlilinger Posts: 475
    Mi ez a nagy hallgatás? :)

    Najó, persze van, aki másnapos...;)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • lilinger wrote:
    Mi ez a nagy hallgatás? :)

    Najó, persze van, aki másnapos...;)

    igennn, ÉS?! :D

    az van h nekem nem jön be a petíciós oldal :(

    amúgy meg nem tudok hova lenni a sok pletykától, előszöris ez a NIN dolog vágott földhöz, bár elég valószínűtlennek tartom, de úúúúúgy szeretném, emellett meg azon filózok hogy a pj-re vonatkozó pletykákból is annyi kering, hogy valaminek tuti hogy történnie kell, mert hát nem zörög a haraszt... vélemények...?
    ja és ezzel kapcsolatbamn meg annyi, hogy basssszus ne már vizsgaidőszakban!!!
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • lilingerlilinger Posts: 475
    igennn, ÉS?! :D

    az van h nekem nem jön be a petíciós oldal :(

    amúgy meg nem tudok hova lenni a sok pletykától, előszöris ez a NIN dolog vágott földhöz, bár elég valószínűtlennek tartom, de úúúúúgy szeretném, emellett meg azon filózok hogy a pj-re vonatkozó pletykákból is annyi kering, hogy valaminek tuti hogy történnie kell, mert hát nem zörög a haraszt... vélemények...?
    ja és ezzel kapcsolatbamn meg annyi, hogy basssszus ne már vizsgaidőszakban!!!

    Bennem is ezen gondolatok merültek fel...ebben a sorrendben... :) ...és akkor annyiban összegezném, hogy BASSZUSBASSZUBASSZUs! :D:D:D

    Aztán itt kell megkövetnem Ricsard-ot...a Masters of Wart hallgatom 2 napja folyamatosan...annnyiradeannyira dúúúúúúrván jó, hogy ráz a hideg. Nyilván azért is, mert eléggé szövegcentrikus vagyok...bár sztem a PJ-t nem is lehet anélkül hallgatni (jójó, tudom, ezt Bob Dylan írta, de mégiscsak Ed énekel :D)

    ...és akkor ezzel kapcsolatosan szeretnék egy apró segítséget kérni az angolszász kultúrkörből frissen hazatelepült kolleginától. Nagyjából megvan az egész szöveg, csak két sorral nem tudok mit kezdeni. Illetve értem, mire céloz, de nekem exact jelentés kell :)
    Ezek pedig a következőek lennének:

    "You've thrown the worst fear
    That could ever be hurled"

    illetve

    "Then you turn and run following the fast foolish line"

    Előre is hálás köszönet :)
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • ManooManoo Posts: 63
    Na miaz már, hogy a topik lekerült az első oldalról?? Ennyi a munka-tanulás?

    Na csak hogy megtörjem a csendet itten egy vicces kis vidió régről, ha ismeritek ideje felelveníteni, ha nem akkor meg jó szórakozást:

    http://www.youtube.com/watch?v=nd9iOpMSOns

    S vajon tudja valaki, hogy a peticiós oldal miért nem elérhető 3-4 napja? hmhm

    Amúgy meg a masters of war-os hozzászóláshoz csak csatlakozni tudok, de azért nem szabad Mr. Dylan szerepét ennyire lekicsinyíteni. Mondjuk abban van vmi, hogy számai közül sokat mások vittek igazi sikerre (Hendrix: All along the watchtower, masters of war, Guns:knockin on heavens door (mondjuk ebből mind2 verzió fantasztikus a maga nemében))! Meg mindenkinek ajánlanám még a Bob Dylan 30th anniversary koncertet a youtube-on! Eddie meg Mike mellett fellépett Neil Young, George Harrison, Eric Clapton etcetc...

    REMÉLEM utolsó vizsga holnap, hajnalban!
    Üdv!
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu
  • shinningshinning Posts: 256
    bizony , bizony én is már nagyon rég jelentkeztem...nálam most a munka nagyon nagyon sok....

    a petíciós oldal nekem sem jön be már rég... maga a peticio.hu sem működik. 300 után még talán láttam egy pár aláírót...
    egy ismerősömtől (aki bennfentesnek számít) kérdeztem, hogy szerinte mennyi esély van Magyarországon a cél elérésére...hát nem adott pozitív választ :-(
    De elmondhatjuk hogy mi megtettük amit meg tudtunk tenni. Valahol még mindig úgy látom, hogy ha PJnek küldenénk el az aláírásokat jobban felfigyelnének ránk. De ez csak egy érzés...
    Nem tudom, hogy működik egyébként ez a petíciós dolog. A Multimédiánál valaki figyeli ezt az oldalt? Mert én azt hallottam , hogy a DM kapcsán ők adtak ki egy közvéleménykutatást a második koncerttel kapcsolatban.

    ennek ellenére szerintem a sok pletykából valami teljesülni fog...:-)))

    a vizsgákhoz meg sok sok......mindent ;-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • lilingerlilinger Posts: 475
    shinning wrote:
    a vizsgákhoz meg sok sok......mindent ;-)

    Brrrrrrrrrrruzzzzzzzzzzzvgrrrrrrrrrrrrrrrrááááááááááááááákkkkkkkkkkreeeeeeeei
    I am forever grateful to this band for giving us their ALL every single night and offering me such a wonderful gift - MUSIC, music that allows me to feel all that I want to feel, music that makes me strong in times of weakness, music that gives me joy in times of sorrow - SammieBlack
  • shinningshinning Posts: 256
    lilinger wrote:
    Brrrrrrrrrrruzzzzzzzzzzzvgrrrrrrrrrrrrrrrrááááááááááááááákkkkkkkkkkreeeeeeeei

    ahha értem...világos....:-)
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • Hola gente, todo bien por ahi??
    Cmo les baila??

    Es posta q las minas en Hungria estan buenisimas??

    Saludos
    Bs As 25-26/11/05

    Q VUELVAN YA YA YA!!

    D!!ego )))
  • Hola gente, todo bien por ahi??
    Cmo les baila??

    Es posta q las minas en Hungria estan buenisimas??

    Saludos

    oki i really dont understand this, but i've been to argentina and buenos aires in particular, and i have to tell you, that is the lovelies city i've ever seen, and people are great as well! so, my friend, what did you want to tell us...? :)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • shinningshinning Posts: 256
    olvastátok máááárrr??????!!!!!!!

    Lengyel fórumban a legfrissebb hír:

    "Polish biggest newspaper 'Gazeta Wyborcza' announced that Pearl Jam WILL play in Chorzow on Slaski Stadium on 13th of June. As they said this is sill an unnofficial info - band is going to run a press conference at the end of January and announce details of 2007 Europe tour."


    mi lett a peticiónkkal????????????????????
    1996: Budapest
    2005: Gorge, Vancouver
    2006: Arnhem, Prága, Bécs
    2007: Madrid, Katowice, Nickelsdorf, Nijmegen
    2009: Rotterdam, Berlin
    2010: Dublin, Belfast, Berlin
  • RicsardRicsard Posts: 1,943
    a spanyol szöveget nem értem sajnos, pedig érdekelne, hogy mit értett ez az outsider ahi, q és cmo alatt...:) mindegy, kénytelen lesz a spanyol szlenget sutba dobni, ha komolyan akar valamit. De szerintem már nem fogunk hallani felőle, végül is beköszönt nekünk és üdvözöl is minket - ez a lényeg :p

    a peticio.hu rejtélyes osszeomlása aggaszto, foleg, ha arra gondolunk, még hányan alá irrták volna a kieso idoszakban...na ők valoszinuleg nem fognak ujbol probálkozni, feltéve persze hogy egyszer magához tér a honlap:)
    Budapest.Budapest.Arnhem.Antwerpen.Vienna.Madrid.Katowice.Nova_rock.Nijmegen.Rotterdam.Berlin.Dublin.Belfast.London.Venice.Prague.Stockholm.Copenhagen.Vienna.Leeds.Milton_keynes.Padova.Prague.Seattle1.Seattle2.Chicago1.Budapest.Cracow.Vienna..>>>LONDON.BERLIN1.BERLIN2
    Eddie: Dublin & London
  • shinning wrote:
    olvastátok máááárrr??????!!!!!!!

    Lengyel fórumban a legfrissebb hír:

    "Polish biggest newspaper 'Gazeta Wyborcza' announced that Pearl Jam WILL play in Chorzow on Slaski Stadium on 13th of June. As they said this is sill an unnofficial info - band is going to run a press conference at the end of January and announce details of 2007 Europe tour."


    mi lett a peticiónkkal????????????????????


    igen de én még nem merek hinni ... hát ti? (mondjuk gondolatban már felvettem és leraktam minden vizsgán júni 10 előtt :D)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • oki i really dont understand this, but i've been to argentina and buenos aires in particular, and i have to tell you, that is the lovelies city i've ever seen, and people are great as well! so, my friend, what did you want to tell us...? :)

    My post :

    Hi people, is everithing fine there??
    How it goes??

    Is true that hungary girls are realy gorgeous??

    Cheers

    Besides, I just wanna say hi to those who loves the same music whitout speak a word in the same lenguage.
    Just that.
    Bs As 25-26/11/05

    Q VUELVAN YA YA YA!!

    D!!ego )))
  • BuruBuru Posts: 8,473
    My post :

    Hi people, is everithing fine there??
    How it goes??

    Is true that hungary girls are realy gorgeous??

    Cheers

    Besides, I just wanna say hi to those who loves the same music whitout speak a word in the same lenguage.
    Just that.

    Me mató tu post original :D

    Hi to the hungary folks as well!!!!!!!!
    y la banda de Guille... cuando toca?
  • Buru wrote:
    Me mató tu post original :D

    Hi to the hungary folks as well!!!!!!!!

    ajajaja
    ok, pero cmo les traduzco les baila, posta y minas??
    You got me!!

    Che Marina, no te parece q en el idioma hungaro son todas puteadas??
    Bs As 25-26/11/05

    Q VUELVAN YA YA YA!!

    D!!ego )))
  • BuruBuru Posts: 8,473
    ajajaja
    ok, pero cmo les traduzco les baila, posta y minas??
    You got me!!

    Che Marina, no te parece q en el idioma hungaro son todas puteadas??

    jaja un poco si, pero porque no entiendo nada

    hey... I want to learn some hungarian
    how do you say: Hello, my name is Marina?


    I knew a hungarian folk song, it was beautiful
    from the musical Chess (is it an actual song?)

    Minden vagyam visszaszall
    Oda hol az edes hazam var
    Zold erdo viragos ret
    S all a regi regi hazam meg

    Tudom egyszer visszeterek en
    Wissza meg, vissza meg
    Bujdosasom veget er
    S itt vagyok ujra
    Szep hazamban en.

    Nem csabit a messzeseg
    Nem csabit a nagyvilag
    Elmult minden kisertesem mar.

    Tudom itthon vagyok
    Vegre mar, vegre mar
    Bujdosasom veget ert
    S itt vagyok vegre
    Szep hazamban en.


    PS. Hope you get live Pearl Jam!!!!!!!
    y la banda de Guille... cuando toca?
  • Buru wrote:
    I knew a hungarian folk song, it was beautiful
    from the musical Chess (is it an actual song?)

    Naaaaah, dejate de joder, no podes saber una cancion hungara!!!
    Bs As 25-26/11/05

    Q VUELVAN YA YA YA!!

    D!!ego )))
  • I cant tell what you guys are saying but my ancestors are from Hungary (my last name is Dezso) so whatever you are into sounds good to me!
    |9.5.93Gorge|2.6.95Moore|5.7.98AROSpace|7.21.98Seattle|7.22.98Seattle|10.21.00PHX|11.5.00Seattle
    |11.6.00Seattle|6.6.03Vegas|6.7.03PHX|5.25.06Boston|7.22.06Gorge|7.23.06Gorge|9.21.09Seattle|9.22.09Seattle |10.6.09LA|11.19.13PHX|11.29.13Portland|12.6.13Seattle |10.22.14Denver| 8.8.18 Seattle | 8.10.18 Seattle

    EV Solo |7.15.11 Benaroya|7.16.11 Benaroya|4.13.12PHX|10.30.14Redmond|
    TOTD 11.11.16 San Fran
  • ManooManoo Posts: 63
    Yo entiendo bastante bien lo que hablais pero no he practicado espanol para decadas por mis estudios muy aburridos en el uni. Si quieres visitar más aqui estaría contenta!


    más:
    Szal ez a turné már ennyire közel lenne...igazából ha az emberekbe lenne elég erő, talán mehetne egy a petiononline.com-on az legalább biztos nem xarik be! De nem tudom, hogy a népek újra aláírnák e, ill. nem vállna e petició hiteltelenné. Amúgy meg én végig jobban szerettem volna a zenekarnak eljuttatni, mert a magyar koncertszervezőkben egy fikarcnyit nem bízom.

    ps.vége a vizsgáknak :D

    Dezso you are also welcome here. It doesn't even matter if you are from hungary or you have any connection with the country. Everyone is invited!:)
    Zagreb 09/06
    Katowice 06/07

    www.postnobills.hu


  • Is true that hungary girls are realy gorgeous??


    yes it is abso-fucking-lutely true indeed ;)
    stood at the top of the hill over my town i was found. finding myself used to be hard but now i see the light. this is music.
  • BuruBuru Posts: 8,473
    Naaaaah, dejate de joder, no podes saber una cancion hungara!!!

    jaja si, solamente se 1

    yes, indeed I know 1 hungarian song (I think)


    Hello to the hungarian jammers
    y la banda de Guille... cuando toca?
Sign In or Register to comment.