Pearl Jam in Zagreb!

1969799101102860

Comments

  • CutkiCutki Posts: 235
    hvala
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • CutkiCutki Posts: 235
    na 25% a za 30 minuta moram na fax... koje sranje ....

    za one koji su slusali vec -
    ako cujete koje - f.ck bu$h, why go home ili eddie eddie promuklog glasa od deranja to bi bio ja :)
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • asfoasfo Posts: 315
    Evo sad sluša i Janko...klima glavom... dobro je...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    asfo wrote:
    Evo sad sluša i Janko...

    Janko rocks! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    wtf?

    kakav je to zvuk na Blood?

    mislim, fora...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    pricajte kaj ocete ali ja sam pustio suzu na THIN AIR :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    da sad sam tek skuzio da su nas preimenovali


    btw. ja sam skinuo i flac pa ako je netko audiofil, mogu donijeti flac format u nedjelju?!
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • dante76dante76 Posts: 76
    Konačno i taj trenutak! Došao s posla, bacio link na download (courtesy of Iva&Pajo :), thank you very much!!) i upravo preslušao.
    Severed Hand kao opener stvarno funkcionira prejebeno, Army reserve mi je čak i bolja live nego na albumu, Better Man u Zagrebu je ušao u legendu ;), Black je brutalan, Porch, All or None, RITFW...ma zapravo sad mi je cijeli koncert highlight! A publika...moramo biti skromni i reći da smo najjači!! Ma savršenstvo...Sad ne preostaje ništa drugo nego slušat i slušat i slušat....ajmo ekipa, pa kome prvom krv na uši!! :D:D
  • Ja bih molio da mi neko posalje link da bi mogao da pokazem svima iz Makedonije sta su propustili u Zagrebu .Hvala.
  • masnimasni Posts: 1,657
    strasna stvar otic na faks jedno 7 sati, doc doma, otvorit forum, kad ono 7 novih stranica.. a u pm.. :D da prostite..

    i onda citat sve ovo.. pjesmu po pjesmu.. mislim da cemo sad par dana trazit svaku sitnicu u tih 2 i pol sata.. svaku sekundu analizirat... tipa "e ljudi, prebacite na 1:37:24, tamo ja otvaram vrecicu za cips" :D:D:D

    predobro.. stvarno predobro...

    @pajo.. sto se tice ovih 2 dvd-a bootlega, sta mislis, jel bi bilo zgodnije da recimo donesem ladicu, nego da se przi sad to.. da bar malo drugima ustedimo vremena? :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • kljaklja Posts: 33
    C2V3N wrote:
    pricajte kaj ocete ali ja sam pustio suzu na THIN AIR :D


    ja sam to izduro al je zato na thumbing my way gotovo bilo :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    C2V3N wrote:
    pricajte kaj ocete ali ja sam pustio suzu na THIN AIR :D

    Ima vas još Pusića!:D:D:D

    E, pa neka!:)
  • Education je predobar. A sto se tice suza ja sam ih sve pustio na Black.
    We love them, yeah.... we don't want them to leave this way,
    We need them, yeah.... that's why they'll be back again
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Education - hehe, kako je zeznuo rijeci na pocetku... 3. stih... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    klja wrote:
    ja sam to izduro al je zato na thumbing my way gotovo bilo :D

    uzas, koje ste pussies...

    skromno priznajem da je poteklo u milanu na Yellow Ledbetter... :)
    koji kick ass koncert...

    hm, ok, jedno 3-4min prije pocetka zg koncerta, kad je stage ostao prazan, totalno me strefilo... ali sam ostao suh...

    idem sad kupit neke utege ili upisat neku borilacku vjestinu :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    "Made it to Croatia, had a smoke in a tree..."

    :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    siljo wrote:
    Education - hehe, kako je zeznuo rijeci na pocetku... 3. stih... :D

    Da.. hehe..

    Samo, jeste primjetili da Ed skoro nikada pjesmu "Sad" ne otpjeva kako treba? Skoro nikada ne pocne sa onim "all the photographs were peeling.." nego sa pocetkom drugog stiha "The door swings to a passing fable.." :) A i pored toga uvijek fula rijeci u toku pjesme.. Imate na boot-u u Montrealu iz 2005. godine kada fuli tekst na pocetku, kaze "Fuck" :) pa pocne pjevat kako treba..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Doctor wrote:
    Da.. hehe..

    Samo, jeste primjetili da Ed skoro nikada pjesmu "Sad" ne otpjeva kako treba? Skoro nikada ne pocne sa onim "all the photographs were peeling.." nego sa pocetkom drugog stiha "The door swings to a passing fable.." :) A i pored toga uvijek fula rijeci u toku pjesme.. Imate na boot-u u Montrealu iz 2005. godine kada fuli tekst na pocetku, kaze "Fuck" :) pa pocne pjevat kako treba..

    Haha, znam znam. U ZG je zeznuo a i u Montrealu, bila sam tamo..wtf? Al to je draz bootova, ako zajebe, ljepse je, posebnije :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • DoctorDoctor Posts: 256
    A mene je "strefilo" prrravo na pocetku koncerta u Zg tj kad su izasli na stage sto je i razumljivo jer sam ih vidio prvi put.. Sa koncerta u Zg, tj sa ovog boota mi je najjaca stvar Thumbing My Way..
    A osim toga, kao manjeg me znalo vazda sjebat na Black-u..
    Sad me strefi jer znam da sam imao priliku da ih gledam jos negdje ove godine, a nisam :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Doctor wrote:
    A osim toga, kao manjeg me znalo vazda sjebat na Black-u..

    mislis kao nižeg? :))
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    A jebemu, morat cu ja po taj boot u nedjelju ... :o

    Svi pricate o tome, ja jos nisam dl-ala...

    A plakat cu, znam...vec vidim, cujem...


    Sta sad vidim da se zovemo PJ in Zagreb :D Dobro, dobro ajde, neka :p
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • DoctorDoctor Posts: 256
    @Cropdustress, "Sad" nije svirana u Zg.. Vjerovatno mislis na Education.. Stim da on sigurno zezne na svakom koncertu nesto rijeci sto mozemo samo mi, bolesnici za PJ, primjetiti.

    @Siljo.. Kao manjeg, a pogotovo nižeg :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Doctor wrote:
    @Cropdustress, "Sad" nije svirana u Zg.. Vjerovatno mislis na Education.. Stim da on sigurno zezne na svakom koncertu nesto rijeci sto mozemo samo mi, bolesnici za PJ, primjetiti.

    @Siljo.. Kao manjeg, a pogotovo nižeg :)
    Joj, sorry, nije u ZG, al znam da je zeznuo negdje..zna mu se dogodit.. Hehe, primijeti se da, al onda rulja pjeva kako treba, pa on pusti da se pjeva ili se sjeti, skuzi...a super mi je to. I bas smo bolesnici, al neka :D


    Education je bila sok. al super sok.
    netko je prije spomenuo da se ne sjeca uopce Unemployable, ali zato ja da...Nisam mogla vjerovat, jer je nakon nje uslijedila In Hiding...rasplakala sam se vec pred kraj Unemployable, al kad je pocela In Hiding...nisam vise mogla, sva sam se tresla i tulila... :o Predivno! Kako su nas pocastili...a tek prvi encore :) ah.... :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    uh, skoro 3000 postova... sad odlazim... kad se vratim brojka mora biti preko 3000...

    np: Gimme Some Truth.... aaaaaa!
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • kljaklja Posts: 33
    hahah i na corduroy se sjebal... 1:35 poslje i don't wanna limp for them to walk pa se mumljanjem izvuko :D:D:D
  • killroykillroy Posts: 739
    Doctor wrote:
    A mene je "strefilo" prrravo na pocetku koncerta u Zg tj kad su izasli na stage sto je i razumljivo jer sam ih vidio prvi put.. Sa koncerta u Zg, tj sa ovog boota mi je najjaca stvar Thumbing My Way..
    A osim toga, kao manjeg me znalo vazda sjebat na Black-u..
    Sad me strefi jer znam da sam imao priliku da ih gledam jos negdje ove godine, a nisam :)

    E Thumbin... je i meni bio highlight. Onako akustican set, pa to uletilo....uh...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Koji sve super momci na ovom threadu! Ja moram malo obraniti cure pa prijaviti da sam na Thumbing (sto sad vec svi jadni znate da mi je jedna od drazih) ne plakala, nego ridala. :) Amerikanka pored mene je samo uperila prstom u mene i urlala svom decku 'Look she's crying'! Premrak! Ali ipak sam ja curica pa imam i luksuz ridanja kroz pola pjesme! :):):)
    Sad nam je upravo zavrsio svirat Black di smo nevjerojatni, ali pazite nas na Wasted Reprise odmah iza toga!!! Nisam iz Splita, ali moram reci, ko to more platit!!!! A Betterman... Ma za poludit!
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    @pajo.. sto se tice ovih 2 dvd-a bootlega, sta mislis, jel bi bilo zgodnije da recimo donesem ladicu, nego da se przi sad to.. da bar malo drugima ustedimo vremena? :)

    Ladicu=eksterni USB disk? Pofuraj, pofuraj. Jos ak je 2.0 to ce ici brzo.
  • CutkiCutki Posts: 235
    ladica = hdd 200gb pretpostavljam

    evo konacno doma s faksa, slusam... i ne vjerujem...
    ne vjerujem
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • MilestoneMilestone Posts: 1,140
    jkhgkaj lkajkd klajij kakdi klandknknf kladn! haoela lanonv alnone. poanpen kenpne papoen alandkn njhagpeh?
    11-2-2000 Portland. 12-8-2002 Seattle. 4-18-2003 Nashville. 5-30-2003 Vancouver. 10-25-2003 Bridge School. 9-2-2005 Vancouver.
    7-6-2006 Las Vegas. 7-20-2006 Portland. 7-22-2006 Gorge. 9-21-2009 Seattle. 9-22-2009 Seattle. 9-26-2009 Ridgefield. 9-25-2011 Vancouver.
    11-29-2013 Portland. 10-16-2014 Detroit. 8-8-2018 Seattle. 8-10-2018 Seattle. 8-13-2018 Missoula.  5-10-2024 Portland.  5-30-2024 Seattle.
Sign In or Register to comment.