Pearl Jam in Zagreb!

19394969899860

Comments

  • miloshkmiloshk Posts: 73
    blejavac wrote:
    JA NEMAM!!! prokleti torenti su toko stari da nema ni seedova ni peerova ni..nicega!
    L
    evo ti direct download storytellersa VCD

    http://www.pearljamstories.com/media/storytellers/ST_VCD.mpg
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    siljo wrote:
    hehe... za nasu je rekao nesto kao: "hmmm, I don't recognize this one"..
    cuje se na bootlegu?

    e da, mah E&A :)
    ja i dalje mislim da se ed zajebavao :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    ja i dalje mislim da se ed zajebavao :D

    aha :D
    zajebavao se ili ne, kasnije kad je dobio zastavu je dobro zapamtio cija je... mislim da je na 2 mjesta bilo napisano CROATIA... mozda se covjek i tetovira :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    aha :D
    zajebavao se ili ne, kasnije kad je dobio zastavu je dobro zapamtio cija je... mislim da je na 2 mjesta bilo napisano CROATIA... mozda se covjek i tetovira :D


    Aha, da, mozda se i tetovira. :D Naravno da san zna jer na jednoj pise dvaput CROATIA, a na drugoj isto, i jos YOU MAKE ME SMILE :):o

    Pa sad neka svi znaju i nauce nas grb i tako to :p:D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    ima da nam slijedeci put zna objasnit sta znace kucice u kruni i kojim djelovima hrvatske pripadaju

    btw mogli bi i oni za svaku kucicu posebni koncert, ko u italiji par komada nabacit :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    C2V3N wrote:
    ima da nam slijedeci put zna objasnit sta znace kucice u kruni i kojim djelovima hrvatske pripadaju

    btw mogli bi i oni za svaku kucicu posebni koncert, ko u italiji par komada nabacit :D


    A cuj, nakon ovoga sve je moguce :D Dvije zastave cuda cine ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    bash me zanima jesmo bili glasniji od milana, dam se kladit da jesmo, mogli bi oni slijedece godine odvalit i zagreb i pulu :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    C2V3N wrote:
    bash me zanima jesmo bili glasniji od milana, dam se kladit da jesmo, mogli bi oni slijedece godine odvalit i zagreb i pulu :D


    Joj, Pula. Ja lobiram za Pulu od kad su pocele glasine o Euro turneji...kao mini Arena di Verona...joj, da bar, nadajmo se :D A onda i u Rijeku :D;)


    Ne znam, u Milanu je bilo vise ljudi, al smo bili glasni i tu i tamo. Stvarno. Al u ZG nisu nikad prije svirali, pa ipak po nekim kriterijima, ta glasnoca je ipak jaca kod nas :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Joj, Pula. Ja lobiram za Pulu od kad su pocele glasine o Euro turneji...kao mini Arena di Verona...joj, da bar, nadajmo se :D A onda i u Rijeku :D;)


    Ne znam, u Milanu je bilo vise ljudi, al smo bili glasni i tu i tamo. Stvarno. Al u ZG nisu nikad prije svirali, pa ipak po nekim kriterijima, ta glasnoca je ipak jaca kod nas :D
    ali racunaj da je u zagrebu manja dvorana, automatski je glasnije...


    btw pula... to bi bila graba za ulaznicama ko i za veronu, još ako stave proljece/ljeto koncert, verona bi se mogla sakrit :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • vesnavesna Posts: 27
    Samo nemojte past u nesvjest od sreće kad dođe dogodine i kaže: E, a ovu pjesmu sam napisao s penkalom koju su mi poklonili u Zagrebu..
  • siljosiljo Posts: 2,203
    vesna wrote:
    Samo nemojte past u nesvjest od sreće kad dođe dogodine i kaže: E, a ovu pjesmu sam napisao s penkalom koju su mi poklonili u Zagrebu..

    ne bi se zacudio da se penkale pojave na dvd-u...
    ma dobro, znam da nece :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    vesna wrote:
    Samo nemojte past u nesvjest od sreće kad dođe dogodine i kaže: E, a ovu pjesmu sam napisao s penkalom koju su mi poklonili u Zagrebu..
    da mozda na novom albumu bude slika sa penkalom pored nove pjesme i piše posveta za nas, fanove :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • C2V3N wrote:
    da mozda na novom albumu bude slika sa penkalom pored nove pjesme i piše posveta za nas, fanove :D
    Da, i pise ovo ja za: i onda navede sve koji su na onom popisu. Hvala na penkalama. :D:D
    We love them, yeah.... we don't want them to leave this way,
    We need them, yeah.... that's why they'll be back again
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam)
  • masnimasni Posts: 1,657
    kad smo kod popisa, elcielo, kolko se ljudi na kraju uopce upisalo?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    masni wrote:
    kad smo kod popisa, elcielo, kolko se ljudi na kraju uopce upisalo?

    20-ak

    oni nam te penkale moraju nekako pokazati.

    ja, nevjerni toma kakav jesam, još uvijek čekam konkretni dokaz da:
    a) su oni to zbilja dobili
    b) im se fakat svidja

    ima da to pokažu na DVD-u kako god znaju i umiju.
    može i pantomimom.
    :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    sta mislite, ima kakve sanse za neki sluzbeni intervju o europskoj turneji na sluzbenoj stranici?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    sta mislite, ima kakve sanse za neki sluzbeni intervju o europskoj turneji na sluzbenoj stranici?

    nema... bili, odsvirali, izdali bootlege... tesko da ce jos pricati o tome...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • zstefzstef Posts: 3
    Zagreb bootleg now available.
    Budapest, November the 17th 1996.
    Zagreb, September the 26th 2006. - the best birthday party I could have wished for.
  • pajopajo Posts: 3,292
    zstef wrote:
    Zagreb bootleg now available.
    Skida se, skida se!!!! Evo vec Hail, Hail ide! Ajmo brze...poludit :D !!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    ne moram ni pitat, tj zamolit paju da stavi to na box gore kad se skine, i kad poslusa 4 puta sam.. a? a? a? ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    ne moram ni pitat, tj zamolit paju da stavi to na box gore kad se skine, i kad poslusa 4 puta sam.. a? a? a? ;)
    Don't worry my friend, ide to gore jos dok se bude prvi put slusalo :)
  • DoctorDoctor Posts: 256
    pajo wrote:
    Evo foldera za Bec. Ima par clipova koje smo snimili:
    - Sad - dio
    http://www.box.net/public/g2v9jgx27e

    Niste ni svjesni koliko sam ljubomoran na vas :( :(


    Helem.. Pajo, hvala na svim ovim klipovima! Kralj si! Ono, kao dobra vila među PJ fanovima :D
    Danas sam iz agencije, koja nas je vodila, dobio poster koncerta u Zagrebu (onaj koji je bio poljepljen po Zg-u, ili bar slican) :) On ce sutra na zid, na sred sobe..
    Jos samo nisam skonto nacin kako da "uokvirim" trzalicu a da je ne ostetim (lijepim i sl.)

    Jedva cekam bootlegove.. A novost je sto sam poceo igrati "Bingo" pa ako dobijem idem u Australiju :D:D Prije nikad nisam ni pomisljao na to pa skontajte koliko sam ocajan..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • C2V3n jesi skinuo bootleg?
    We love them, yeah.... we don't want them to leave this way,
    We need them, yeah.... that's why they'll be back again
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam),
    Can't find a Better Jam(can't find a better Jam)
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    V0d0rig4 wrote:
    C2V3n jesi skinuo bootleg?
    skida se mp3, sutra ujutro cu skinuti flac :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: koja sam vjestica! Ne vidim Silju i C2V3N, ali tocno znam sto njih dvojica i moj Pajo upravo rade - skidaju mp3 boot iz Zagreba! Naprosto sam vidovita! :):):):):) A mi svi ostali cekamo!

    Usput, Doctor, mi cemo svoj pick staviti s unutrasnje strane okvira za slike u kojem su nam slike necaka. Mozda se neka djevojka ne naljuti ako u okviru osim njene slike bude i Mikeov pick. :)
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    pajo wrote:
    Iva: koja sam vjestica! Ne vidim Silju i C2V3N, ali tocno znam sto njih dvojica i moj Pajo upravo rade - skidaju mp3 boot iz Zagreba! Naprosto sam vidovita! :):):):):) A mi svi ostali cekamo!
    jok.. :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ljudi najglasniji smo!!!! Slusamo i zile rezemo!!!
    Mi cemo sad to stavit na upload pa za nekih sat-dva kad se digne vam postam link :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Ljudi najglasniji smo!!!! Slusamo i zile rezemo!!!
    Mi cemo sad to stavit na upload pa za nekih sat-dva kad se digne vam postam link :D


    Ajme ajme, plakat cu. Ja slusam Prag sad na netu...streaming. http://www.radiobeat.cz/

    Ja ocu ZG, al i ja bih ga kupila, no...ako ne sljaka master, onda ne znam... :o Uzdam se u vas :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Evo upravo se uplaoda i cim zavrsi postamo link pa mozemo svi plakat skupa! Mi ne mozemo doci k sebi koliko smo glasno pjevali. Svaka pjesma koju smo dosad poslusali (poslusali smo par napreskokce) ODZVANJA od naseg pjevanja!
  • kljaklja Posts: 33
    pajo wrote:
    Evo upravo se uplaoda i cim zavrsi postamo link pa mozemo svi plakat skupa! Mi ne mozemo doci k sebi koliko smo glasno pjevali. Svaka pjesma koju smo dosad poslusali (poslusali smo par napreskokce) ODZVANJA od naseg pjevanja!

    puno hvala, trnci mi prolaze i samo od ovog opisivanja bootlega
Sign In or Register to comment.