Pearl Jam in Zagreb!

1830831833835836860

Comments

  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    jurasica said:

    dobro, zar nitko ne ide avijonom u berlin?! a iz beča...

    Kaj opet moram neku tablicu radit? :>
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Australci, znao sam da vi ne možete omanut kad su dojmovi u pitanju. Joj, da mi je bilo vidjet predsjednicu kak skače, a rulja oko nje blijedo gleda. Kak bi ona rekla: "Miceki, totalno su bili zbunjeni". Isuse, ne mogu ni zamislit što će bit po Europama kad tamo dolje na festivalima sviraju skoro tri sata. U Italiji će ići na rušenje Bossovih rekorda, ziher. Tko će to dočekati!
    Nego, kad smo već kod čekanja i oživljavanja ovog foruma: ne bismo li se mi bacili na ideje i realizaciju majica za predstojeću nam turneju. Možda vam 4 i pol mjeseca zvuči kao dosta vremena, ali vjerujte da će proći sam tak. Idemo! Na stol s idejama!
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ana2112 said:


    Australci, zvuci fenomenalno to sto opisaste!!! :D:D Nego, Iva, ja ne vidim tvoje fotke s koncerta na FB... :(

    Iva: sorry, evo ga: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10203106165354416.1073741829.1214929904&type=1&l=9f8d31c716
  • pajopajo Posts: 3,292
    SAMCRO said:

    Nego, kad smo već kod čekanja i oživljavanja ovog foruma: ne bismo li se mi bacili na ideje i realizaciju majica za predstojeću nam turneju. Možda vam 4 i pol mjeseca zvuči kao dosta vremena, ali vjerujte da će proći sam tak. Idemo! Na stol s idejama!

    Iva: vidis ti to kako great minds think alike :D Bas sam si i ja mislila o tome ovih dana i palo mi je na pamet da bismo mogli napraviti nesto sa ZAGREB REMEMBERS. Ne znam naravno sto i kako, ali sad je vec 8 godina kako to cudo vucemo okolo po svijetu pa mogli bi ga utefterit i na neku majicu.

    Bilo koje druge ideje dobrodosle. :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    da, tehnički su nam sad najbliže nakon 2006. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Bez obzira što nisam bila 2006.na koncertu i ja bih se voljela prikljucit ponosnoj povorci Zagreb remembers. Mislim da je to super ideja ;)
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    pajo said:
    Hvala!! Divno!!! :D:D I preslatki ste mi na ovoj zadnjoj. :)

    Evil Little Goat
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Bog Iva G. hvala što se ste sjetili moje manije za posterima ;-) Nema potreba za kupovanjem i onda potezanjem postera preko cijele planete ako bude nešto dobro imati će 10c nadam se ;-) ako se kojim sljućajem dogodi čudo pa Emek napravi neki extra lud poster onda ću sigurno potegnuti sa fejs porukama i sl. hahahaha
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Što se tiče turneje i majica imamo jedan gotovi prijedlog već od Igora Cro LB

    Beč - Berlin imam avionsku kartu, bila je povoljna pa sam je ćopio ;-)
    ali najpovoljniju avionsku kartu koju sam ikad kupio je DBK - Rim u jednom smjeru za samo 43 eura. tako da ja nažalost ispadam od car/bus road trip :-(
    Iz Rima ću još jednim jeftinim avionom za Milano sve to dan prije koncerta, stižem u večer. nadam se da neće biti nikakvih problema.

    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: hej ekipa, evo Adelaide ce biti kraci review jer je pomalo razocarao. Onako, pravi festivalski show, di su Jeremija i Alive razlog za raspametit se, a da ni ne spominjem koliko je Even Flow like huuuuge u Australiji. :D onak, rekla bih da mi je ovo bio prvi tak-tak PJ show, a to fakat puno govori o momcima, kad ti je 24. show prvi koji bude mrvicu meh. ;) Ono, bili su momci sjajni, super su se trudili i oni i publika, ali objektivne okolnosti su bile da je bilo cca 30C usred noci (40C po danu), hrpa festivalske publike i tak.
    Bilo je svejedno i priceless trenutaka, kao npr. genijalnih tagova i Mikeovih solaza, moment kad Ed nosi Mikea na ramenima dok ovaj svira ili na kraju, kad Ed svira bubnjeve na YL dok mu se Matt i Stonac kidaju od smijeha u pozadini. Sjajno je vidjeti koliko se momci dobro zabavljaju medjusobno. Samo nek' su tako fino dobri drugovi pa nek' nam dugo sviraju. ;)
    Budem jos paju natjerala kasnije da nekaj napise, ali sad odosmo bauljati po jednoj od najboljih vinskih regija Australije, da se malo utjesimo sto je show bio samo odlican, a ne spektakularan kako smo i navikli. :razmazenaderistanaviklanavisokPJstandard:
    :D:D:D
  • Hellloooooo :-\"
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Zdravo ekipa :D ja u preletu i ne stignem sad čitati unazad (sramim se) a jel ima kakvih planova za Milano - Trst?
  • masnimasni Posts: 1,657
    mislim da nema konkretnog ničega.. na razini konkretnijih prijedloga smo..

    stigao jučer membership paketić! oduševljena sam stickerima, posterima, prišivkom, posterom, pločom, deepom, svime.. baš oduševljen..
    ono prošle godine je bilo dosta lošije od ovog..
    u biti, tad mi je bilo odlično, ali sad kad je došla ova garda, ona ispada dosta lošije :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Lista za roud trip ZG - RKA - Milano se non stop mijenja.
    Ja na kraju idem avionom preko Rima, ovi moji Kanađani se još nisu odlučili tako da sam ih trenutno skinuo sa lista

    ovako lista sad izgleda i čini mi se da će na kraju biti par auta i par dobrovoljaca za vožnju

    1. Ana2112
    2. Sid
    3. Viktor
    4. Juras
    5. Masni
    6. Iva G.
    7. Pajo
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292

    Lista za roud trip ZG - RKA - Milano se non stop mijenja.
    Ja na kraju idem avionom preko Rima, ovi moji Kanađani se još nisu odlučili tako da sam ih trenutno skinuo sa lista

    ovako lista sad izgleda i čini mi se da će na kraju biti par auta i par dobrovoljaca za vožnju

    1. Ana2112
    2. Sid
    3. Viktor
    4. Juras
    5. Masni
    6. Iva G.
    7. Pajo

    Iva: ja samo moram reci da ja zelim biti u Jurasicinom autu, iz cijelog niza razloga, od kojih je najprviji dakako Jurasica!

    Odosmo na The National ispred Opere! Javimo vam kako je bilo!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ajme kaj ja obozavam taj The National! Ljubav totalna! Predobro je bilo. Publika standardni uzas, ali oni nevjerojatni.

    Jeste culi ovo ekipa: http://consequenceofsound.net/2014/01/listen-the-bird-and-the-bee-and-the-nationals-matt-berninger-on-all-our-endless-love/
    Mattov glas ko vino, sto stariji to bolji.
  • nkdznkdz Posts: 106
    Malo offtopica: konačno se počelo još malo pisati o koncertu QOTSA u Ljubljani, pa ako nekoga zanima (siljo? :)), link je ovdje:
    http://www.rtvslo.si/zabava/glasba/neuradno-queens-of-the-stone-age-junija-prihajajo-v-ljubljano/329439
  • siljosiljo Posts: 2,203
    nkdz said:

    Malo offtopica: konačno se počelo još malo pisati o koncertu QOTSA u Ljubljani, pa ako nekoga zanima (siljo? :)), link je ovdje:
    http://www.rtvslo.si/zabava/glasba/neuradno-queens-of-the-stone-age-junija-prihajajo-v-ljubljano/329439

    da, vidjet cemo :) ... u Križankama sam ih gledao 2003, super mi je taj prostor... Ljubljanski pandan našoj Šalati... mislim, druga vrsta prostora, ali jednako draga :)

    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    EV solo u Perthu, anegdota:

    "In between tunes Vedder regaled the audience with hilarious anecdotes. One of the funniest was about his visit to a nail salon earlier that day to have his right hand fingernails coated to strengthen them for playing the ukulele. And of course in walked two fans who would be at that night's show and he was caught in a "vulnerable position".

    "And the woman said to me 'I know you're getting your nails done, but can I get a picture with you?'. I'm wasn't getting my nails done, I was getting my tools repaired.""

    cijeli članak: http://www.perthnow.com.au/nice-night-in-tops-big-day-out-as-eddie-vedder-is-in-fine-form-solo/story-fnhocr83-1226821287642
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • shelashela Posts: 657
    hojtee jel ide netko na kraju iz rijeke za trst 22.? :)
    Mi isto letimo iz beča u berlin al tek popodne bit će malo na knapić al kaj sad samo jedom se živi ;)
    od zgb do beča još nemamo plan al mislim da će bit neki bus il vlak, javim još ak bude auto pa bude mjesta i sl.
    a koje majice na kraju nosimo kao kult? :) onu od grudice s palmama i otokom sreće? :)
  • siljo said:

    EV solo u Perthu, anegdota:


    "And the woman said to me 'I know you're getting your nails done, but can I get a picture with you?'. I'm wasn't getting my nails done, I was getting my tools repaired.""

    Predobra.....LMAO ;-)

    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • grudicegrudice Posts: 211
    shela said:

    a koje majice na kraju nosimo kao kult? :) onu od grudice s palmama i otokom sreće? :)

    Ne znam ja. :) Bio je onaj moj prijedlog pa sam sa Nikom pokusao malo Mikea mrdnuti i "otvoriti" sredinu da ne bude crna. Dosli smo ovdje negdje: http://grafotopia.com/pj/2013/ i stali. :)
  • Idemo sa ovim dizajnom to je to za mene.
    Crne majice
    Sad ovaj detalj u sredini malo sam neodlučan, možda bi ja izabrao Yellow Moon ali eto neka se glasa demokracija i to ;-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: meni isto ok ovo s majicama...vjerojatno sam zato i rekla da bih nesto sa ZAGREB REMEMBERS jer sam to bila vidjela na Igorovom dizajnu. Jesam originalna! :D:D:D
    Jedino sto mi ovdje u Ostrelji oboje ne volimo bas crne majice pa bi zicali da se rade i npr. bijele. I prije nego sto neko veli da su logican izbor crvene, znam, ali to mi je mozda najmrza boja pa to ignoriram. ;)

    Btw, fejsbucani ce znati, jucer bili na nasem prvom EV koncertu ikad, u apsolutno nestvarno venueu, moj muz naravno kad kupuje karte onda budu treci red sredina (sto bi se reklo "na pljunut" od Eda), a Ed kad slozi show onda se pitas jesi li upravo bio na showu ili dozivio vantjelesno iskustvo...nestvarno sve skupa... Idemo danas, ne budi lijeni, na jos jedan show tamo (za danas imamo Ticketmaster karte, u mezaninu) i sutra jos jedan u Operi. Australci inace sami za sebe kazu da su lucky country - pojma nemaju koliko! Budemo napisali jos neke osvrte prek vikenda.
  • ZimzuMZimzuM Posts: 209
    edited February 2014
    fellow croats around the world help me

    Like this photo so I can win front row to eddie vedder in melbourne

    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10202385478951996&set=o.187206456951&type=1&theater

    bog i hrvati
    Post edited by ZimzuM on
    2/3/98 Melbourne, 18/2/03 Melbourne, 19/2/03 Melbourne, 20/2/03 Melbourne, 4/9/06 Lisbon, 5/9/06 Lisbon, 7/9/06 Madrid, 9/9/06 Marsielle, 11/9/06 Paris, 7/11/06 Sydney, 8/11/06 Sydney, 10/11/06 Brisbane, 11/11/06 Brisbane, 13/11/06 Melbourne, 14/11/06 Melbourne, 16/11/06 Melbourne, 20/11/00 Melbourne
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ZimzuM said:


    bog i hrvati

    this is just so wrong... to many negative connotations...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    edited February 2014
    grudice said:

    shela said:

    a koje majice na kraju nosimo kao kult? :) onu od grudice s palmama i otokom sreće? :)

    Ne znam ja. :) Bio je onaj moj prijedlog pa sam sa Nikom pokusao malo Mikea mrdnuti i "otvoriti" sredinu da ne bude crna. Dosli smo ovdje negdje: http://grafotopia.com/pj/2013/ i stali. :)
    Meni su sve varijante dobre. Možemo staviti na glasanje. Napravit ću tablicu pa ćete upisivat :)
    Što se boja majica tiče, izbor je logičan i sam se nameće: crna, bijela i crvena. I ostaje još samo jedna odluka: gdje ide artwork? Na prsa junačka ili na leđa? Za sve ću napravit tablice ;)
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • grudice said:

    shela said:

    a koje majice na kraju nosimo kao kult? :) onu od grudice s palmama i otokom sreće? :)

    Ne znam ja. :) Bio je onaj moj prijedlog pa sam sa Nikom pokusao malo Mikea mrdnuti i "otvoriti" sredinu da ne bude crna. Dosli smo ovdje negdje: http://grafotopia.com/pj/2013/ i stali. :)
    Munja!!! Odlicno! Majice su fantasticne :-) svaka cast!! Cekam tablicu ;) citam australce i uzivam u njihovim dozivljajima i sve mi tako zvuci nevjerojatno i predobro :-)
  • KarlhajncKarlhajnc Posts: 120
    edited February 2014
    Ne stignem sve pročitati ali stignem vidjeti! Super su majce!
    Vi bi svi onda između Milana I Trsta bili u Rijeci?
    Post edited by Karlhajnc on
  • Karlhajnc said:

    Ne stignem sve pročitati ali stignem vidjeti! Super su majce!
    Vi bi svi onda između Milana I Trsta bili u Rijeci?

    Kako sam ispao iz kombinacije sa autima mislim da ću ostati u Italiji što više mogu...pizza, sole, mandolino, cappuccino


    \:D/
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.