Pearl Jam in Zagreb!

1824825827829830860

Comments

  • Ode Breath :cry: moj glas i dalje RVM.
    Da se ukljucim u planiranje turneje, ja bih se rado prijavila za roadtrip ali moram pricekat da vidim kako ce mi se neke druge stvari odvijati...tako da zasad se ne mogu prikljucit a ako bude moguce kasnije javim se. Inace sam totalno za majice i bedzeve, super vam je ta fora :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    eh viki, nemaš pojma šta si propustila do sad..
    može joj netko pokazati kolekciju koju imamo? :D

    glas za Porch :corn:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    solat
  • siljo wrote:
    nesto zagooglao becki Stadthalle pa naletio na fotke sa koncerta 2006... Sid, ne ide bez tebe, ha? ;)

    http://www.stadthalle.com/multimedia-bilder/405
    Koji trenutak su uhvatili :D Taman dok nisam dobivala martama po glavi od crowd surfera :D Al dobar je bio Bec, je je... Little Wing na kraju uuuu:)
    Famozna zastava koja je zavrsila na stageu tu vecer a pojavila se u ZG-u kad ju je Ed donio i bacio preko monitora :O

    Nego, primijetih da je Bec 25.dana u mjesecu, kao i 2006. samo je bio 25.9., sljedece godine je 25.6. Nis bitno, al eto, opservacija :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • nkdznkdz Posts: 106
    Glas za RVM
  • masni wrote:
    eh viki, nemaš pojma šta si propustila do sad..
    može joj netko pokazati kolekciju koju imamo? :D

    glas za Porch :corn:

    Vidjela sam na fotkama na fejsu vec neke uratke, vegeta i slicno, ali ne bi imala nista protiv vidjeti cijelu dosadasnju kolekciju :D
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Evo za viki, sve na jednom mjestu (barem mislim da su sve :mrgreen: ), a nama podsjetnik što nas čeka u sljedećim mjesecima. Igor je ionako već bio aktivan. :D
    i4hn.jpg
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCRO wrote:
    Evo za viki, sve na jednom mjestu (barem mislim da su sve :mrgreen: ), a nama podsjetnik što nas čeka u sljedećim mjesecima. Igor je ionako već bio aktivan. :D
    i4hn.jpg

    O pa bas ti hvala na ovom pregledu :) majice su fantasticne, evo ideja za slijedecu fant fantasticno :lol: salim se, palo mi na pamet ;) tko je kreativni mozak iza svega? Ispricavam se sto jos nisam skontala ;) moram priznat da sam stala s citanjem arhive postova. Smotana sam, kako da upisem odredjeni broj stranice koju zelim pregledati? :fp:
  • SAMCRO wrote:
    Evo za viki, sve na jednom mjestu (barem mislim da su sve :mrgreen: ), a nama podsjetnik što nas čeka u sljedećim mjesecima. Igor je ionako već bio aktivan. :D
    i4hn.jpg

    O pa bas ti hvala na ovom pregledu :) majice su fantasticne, evo ideja za slijedecu fant fantasticno :lol: salim se, palo mi na pamet ;) tko je kreativni mozak iza svega? Ispricavam se sto jos nisam skontala ;) moram priznat da sam stala s citanjem arhive postova. Smotana sam, kako da upisem odredjeni broj stranice koju zelim pregledati? :fp:
  • nkdznkdz Posts: 106
    viki - upute za skakanje na točno određenu stranicu:
    Pored popisa stranica za pregledavanje ti piše i tekst: "Page 1653 of 1653".
    Klikni na to i tada ti se otvara mali prozor u kojem možeš upisati točnu stranicu koju želiš pregledati. :)
  • nkdz wrote:
    viki - upute za skakanje na točno određenu stranicu:
    Pored popisa stranica za pregledavanje ti piše i tekst: "Page 1653 of 1653".
    Klikni na to i tada ti se otvara mali prozor u kojem možeš upisati točnu stranicu koju želiš pregledati. :)

    Ahaaaaa hvala puno!!! :D:D ako netko zna koje su stranice posebno zanimljive, osvrti na koncerte, pliz neka mi i to napise ;)
  • Sretan božić ekipa :)

    glasam za RVM

    i sad me oprala neka sitna deprica jer smo uzeli za Milano te neke public karte u onoj panici da će se rasprodati :fp: al je veselje generalno :D
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Opet PJ20 na HRT1, u novogodisnjoj noci u 3:20 :D
  • etaeta Posts: 57
    glas za Porch

    majice :clap:
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    BLACK... odlucila sam biti ekscentricna... ;)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Glasači su nam se opet malo pogubili, pa nedostaju četiri glasa. Od onoga što imamo, najlošije je prošao Porch. U konkurenciji za najbolju pjesmu ostali su:
    Black
    SOLAT
    Rearviewmirror
    Indifference
    U 9. krugu (pakla) moj glas dobiva Indifference.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Black ce pobijediti. Bez sumnje.
    Nego, ja cu malo pitat cijene ovdje kod nas mini busa. S obzirom da nas dosta planira do Milana i Trsta, mozda to ne bi bila losa opcija.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    pa ne bi uopće bila loša opcija, da se potpuno svi možemo posvetit koncertu :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    glas za SOLAT :corn:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    solat
  • grudicegrudice Posts: 211
    Vozdra raja, sretni vam praznici!

    Glasam za SOLAT.
  • BakaraBakara Posts: 37
    SOLAT
  • Neeeeeee SOLAT :cry: ova igrica je okrutna :( ali idemo do kraja. I dalje RVM.
  • Indifference today :-)
  • nkdznkdz Posts: 106
    I dalje RVM.
  • etaeta Posts: 57
    Rearviewmirror
  • Sorry samcro, RVM

    Sutra partenza za Mexico, javim se cim stignem

    Sretna Nova i da nam turneja bude EPIC SHIT ;-)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    e jbg.... indifference... valjda... :(

    ekipa, spremni za najnajnajluđu noc? ulastili cipele, sredili frizure, pocesljali brkove? nisam ni ja :oops: :D

    niko, bravo za M! putujete na staru godinu? stizete tamo na staru ili u zraku docekujete novu? fini timing :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Indifference za mene i RVM za suprugu.

    Vozim se danas po gradu, 30 stupnjeva, svi luduju okolo, haos na cesti, kad na radiju Alive i najava za Big Day Out i sam me odjedanput strecne da gledamo momke za mjesec dana!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Indifference za mene i RVM za suprugu.

    Vozim se danas po gradu, 30 stupnjeva, svi luduju okolo, haos na cesti, kad na radiju Alive i najava za Big Day Out i sam me odjedanput strecne da gledamo momke za mjesec dana!

    baš sam jučer mislila na vas i kak ne vjerujem da vas slijedi sad par koncerata u bliskoj budućnosti, i onda, how conveniently, na ljeto opet na nekom drugom kontinentu... e pa neka vam je... nisam ljubomorna (samo na vas) i jedva čekam da vas vidim i malo stisnem... :)

    nego, za neke pjesme ne bih nikad glasala... to su sigurno porch i indifference a bome i RVM (I gather speed from you fuckin' with meeeeeeeee, once and for aaaaall I'm far away, hardly believe finally shades are raaaaaaaaaised)... razmišljam si da kad to sviraju na koncertu mene hvata totalna i apsolutna ekstaza... moram priznati da mi na black više nije tako... stoga ostajem pri svom glasu iz prošlog kruga, CRNJAK...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.