Pearl Jam in Zagreb!

1811812814816817860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    (ako prođem na lutriji) na kaju ću biti jedina u amsterdamu :shock:

    edit: pardon, siljo i ja, i opet :o :shock:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    u AMS sam mislio zrakoplovkom... direktno iz Zagreba, najlakse mi je tako... imam ponesto milja, dalo bi se srediti free kartu ili barem da platim samo takse... za direktan let su takse vrlo prihvatljive... 19. bi vec bio doma na dadiljanju, 22. bi isao u trst...

    ako nas se skupi za neki auto/kombi, mislim da bi mogao i tu opciju... samoborci, elcielo, masni, niko, ja + ? vec nas je 6... ta varijanta mi uzima dragocjeno vrijeme zbog trajanja puta...

    odradimo lutriju pa cemo biti malo pametniji... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    izgleda da mi je raspored
    1. trst stajanje
    2. beč stajanje
    3. milano stajanje
    4. milano sjedenje

    meni:

    1. AMS GA
    2. Trst GA
    3. AMS seat
    4. Vienna GA
    5. Vienna seat

    možda bi zamijenio 2 i 4...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ništa.
    Trenutno samo trst, beč i milan, sve stajanja, pa ćemo vidjet šta će lutrija reći.
    A i treba vidjeti koliko će redovne cijene biti kad ih objave.
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    Ništa.
    Trenutno samo trst, beč i milan, sve stajanja, pa ćemo vidjet šta će lutrija reći.
    A i treba vidjeti koliko će redovne cijene biti kad ih objave.

    za AMS je redovna cijena za GA 66€, 10C GA je 69€.... kupujemo po povlastenoj cijeni.. :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Jos nisam nis probala...Sutra cu vjerojatno. A onda se molit do srijede...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    siljo wrote:
    masni wrote:
    Ništa.
    Trenutno samo trst, beč i milan, sve stajanja, pa ćemo vidjet šta će lutrija reći.
    A i treba vidjeti koliko će redovne cijene biti kad ih objave.

    za AMS je redovna cijena za GA 66€, 10C GA je 69€.... kupujemo po povlastenoj cijeni.. :-)

    Znam da nije ok, ali prihvaćam i to ako je 10c prostor ograđen i nije natrpan. Onda ipak vrijedi tri eura više. Valjda. :roll:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Znam da nije ok, ali prihvaćam i to ako je 10c prostor ograđen i nije natrpan. Onda ipak vrijedi tri eura više. Valjda. :roll:

    meni bi bilo ok da fanclub po istoj cijeni dobije vise... placamo membership i trosimo brdo para na merch...
    ali jbg, take it or leave it... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Sad sam stvarno ljut :evil:
    Karte za Wuhlheide 10c naplaćuje 83 eura po komadu (možda i više, ovisno o tečaju). Na stranici Wuhlheide piše da je cijena ulaznice 65 eura + fees. Ne vjerujem da će ovaj plus biti više od 15 eura. Ili se varam? Stvarno, tko tu koga zaj....? :evil: :evil: :evil:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Sad sam stvarno ljut :evil:
    Karte za Wuhlheide 10c naplaćuje 83 eura po komadu (možda i više, ovisno o tečaju). Na stranici Wuhlheide piše da je cijena ulaznice 65 eura + fees. Ne vjerujem da će ovaj plus biti više od 15 eura. Ili se varam? Stvarno, tko tu koga zaj....? :evil: :evil: :evil:

    jbg, sad vise ne vidim cijene za Berlin kad sam izabrao druge koncerte... tolika je razlika,kazes? :evil:
    bullshit...

    edit: ne kazem da ti bullshitas, nego da je sve to bullshit ako je istina :mrgreen: trznuo na Bugsima s tom temom pa da cujemo... :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • etaeta Posts: 57
    Prodaja za Berlin će ići preko tickets.de, a tamo stoji cijena 74,44 eur (to je 10tak eura više za raniji ulazak)
    http://pearljam.tickets.de/en/events/4493-PEARL_JAM

    meni je Berlin trenutno 1st choise...fingers chrossed :angel:

    btw...off he goes
  • siljosiljo Posts: 2,203
    eta wrote:
    Prodaja za Berlin će ići preko tickets.de, a tamo stoji cijena 74,44 eur (to je 10tak eura više za raniji ulazak)
    http://pearljam.tickets.de/en/events/4493-PEARL_JAM

    meni je Berlin trenutno 1st choise...fingers chrossed :angel:

    btw...off he goes

    ah, sjecam se da smo 2000. za Ljubljanu placali cca 50DEM (25€, za one mladje :) ), Verona i Milano su bili neznatno vise... koliko je tada kostao benzin? 4kn? :-)

    edit: Ljubljana 5500 SIT = 23€, Verona/Milano 53000 lira = 27€ :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Čuo sam se mailom sa Tylerom, sutra imamo dogovoren telefonski poziv da vidim kakvi su njihovi planovi. I oni nešto planiraju ;) za EU turneju.
    Ja naravno što se tiče Italije se ubacujem u bilo kakvo prevozno vozilo iz Zagreba a ako kanađani dođu znači još troje nas je za tu avanturu. Ne znam što se događa u tablici ali za ovaj dio ZG - MI - Trst - ZG moglo bi nas biti dosta.

    Vienna s autom/kombijem nije daleko ali što ste spominjali u vezi sa Berlinom....izgubio sam se u svi postovima ;)

    Što je bolje:
    A) pravit cijeli krug sa autima/kombijem
    B) neki drop off i onda dalje busom sa ostalim PJ frikovima (sigurno će bit 2 busa) i nazad avionom
    C) ne znam što je povoljnije drop-off u drugoj državi ili vozač ??
    D) ima li ZG - Beć redovna bus ( koliko je to sati i para ??? )

    Kakve su vam želje ideje sa ovim Berlinom oko prevoza ????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Imali smo obiteljsko vijeće i došli do zaključka da ćemo preskočit Amsterdam. :cry: Dakle, napadat ćemo Milano, Trst, Beč i Berlin.
    Opcija roadtripa ostaje, ali idemo vidjeti prvo kako ćemo stajati s ulaznicama. Po onome što se da zaključiti iz tablice, mogli bi bez problema napunit i autobus za tu relaciju. Imamo i opciju Beč - Berlin - Beč odradit avionom. No, idemo prvo vidjeti što će nam donijeti srijeda.
    @Dirty Frankk: Opcija koja uključuje roadtrip kombijem ili autima vjerojatno je najpovoljnija, osim ako nisu u pitanju baš jeftini letovi, kakvih zna biti. Ne znam što planiraju Kanađani. Ako dolaze na talijanski dio, pa idu dalje, onda bi im se vjerojatno najviše isplatilo sletjet u Milano, a da ih mi utrpamo negdje u prijevozno sredstvo kojim ćemo doći do tamo (bus, kombi, auto...). Ne znam što će za tebe bit najbolje. Vjerojatno dolazak do Zagreba, pa nastavak autom/kombijem.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Da, ja dolazim u ZG i onda dalje s vama.
    Mislim da ću večeras igrati na Milano Trst Beč i Berlin
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Malo gledam sto se zbiva i sve si mislim kako bismo ipak mozda mogli i do Amsterdama :ugeek:
    Imam opasnu dilemu jer:
    - bilo bi lijepo vidjeti jos dva koncerta
    - ta dva nam iskacu iz rute
    - predaleko je za voznju
    - grad smo vec vidjeli
    - PJ u Ziggo Domeu nismo :(

    Bojim se kasnijih osvrta na propustene prilike, a mozemo to odraditi ove godine.

    Kmeeeeee - imate li pametnih savjeta???

    GG, nazovi me kad se probudis :mrgreen:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    je, nazovi je.

    stvarno ćete me pustiti da sama lutam bespućima zapadne europe :o
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    elcielo wrote:
    je, nazovi je.

    stvarno ćete me pustiti da sama lutam bespućima zapadne europe :o
    Nazvao sam je. Samo ću vam reći - grižnja savjesti. :mrgreen: To je zbog Havaja 2006. koje mi nikad neće oprostit.
    Ja sam all for Ziggo. Ne mogu vam ni opisat koliko sam prošle godine želio tamo biti s vama koji ste bili. Još kad se sjetim onih setlista... Srećom, još stignemo ubacit Ziggo na vrh prioriteta koji su nam, kad već pitate :) , posloženi ovako:
    1. Beč stajanje (najmanja dvorana)
    2. Berlin
    3. Trst sjedenje (ako ide Klara s nama)
    4. Beč sjedenje
    5. Milano sjedenje (Klara)
    6. Trst stajanje
    7. Milano stajanje
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • masnimasni Posts: 1,657
    previše je ovo razmišljanja..
    trebali su stavit tu lutriju u jedan dan pa šta bude bude..
    ovako mi dođe da svako malo stisnem cancel tamo i ponovno biram prioritete :nono:

    kako sam upao u overtinkanje, onda mi je palo na pamet da je kostino vjenčanje početkom 7.mj., pa da bi mi za planiranje momačke i pomaganja oko samog vjenčanja vjerojatno pasalo da sam više slobodan što se bliži sve to, a u slučaju berlina ne bih do 29.6. bio na raspolaganju..
    tako da u tom razmišljanju amsterdam dolazi prije berlina.. al svejedno sam nekako preneodlučan..

    šta mislite? hoće drugi objavit samo nakon rasprodaje ili samo čekaju početak prodaje ulaznica za objavu drugih datuma? da mi netko sad kaže da su ovo konačni datumi i da ništa više neće upast, možda bi svi skupa bili odlučniji..

    edit: a kad već spominjem to vjenčanje potpuno smećem (smećem ?! :)) s uma financijsku stranu kumstva :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    haha super je čitat sve planove i dubioze ;)

    u revijalnom tonu ja sam sad na beču, berlinu i štokholmu. od trsta sam (zasad) odsutala (nisam ziher :)) jer se ostatak mojih casual fanova odlučio za beč, u ime bar djelomične poštede kućnog budžeta i u nadi da će uletit još neki genijalniji grad venue štoli ;) a ona DVA amsterdama ajme, ne jedan nego dva, na hrpi. uf.
  • masnimasni Posts: 1,657
    možda uopće ne bude drugi amstač nego recimo nešto na jugu francuske :corn:

    šta kažu rumorsi? koji se sve gradovi spominju po rupama?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    zagreb :mrgreen:
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    masni wrote:
    možda uopće ne bude drugi amstač nego recimo nešto na jugu francuske :corn:

    šta kažu rumorsi? koji se sve gradovi spominju po rupama?
    Ovisi od kuda dolaze: Švicarci bi Zurich, Slovenci bi Ljubljanu, Hrvati bi Zagreb, Pulu, Split, Dubrovnik, Osijek, Zadar, Ludbreg... :lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    možda uopće ne bude drugi amstač nego recimo nešto na jugu francuske :corn:

    šta kažu rumorsi? koji se sve gradovi spominju po rupama?

    meni neka logika kaže da im je jeftinije odraditi drugi koncert u Amsterdamu, a ne pakirati, seliti, raspakiravati opremu i ljude u drugi grad... a Ziggo mogu 2x napuniti, ili barem skoro dva puta...

    da su htjeli posjetiti više gradova, napravili bi turneju kak spada, a ne samo tamo gdje ljudi imaju love ili znaju da ce im ljudi sigurno doci (Italija)... poljska je ionako festival koji ima svoju publiku..

    prosle godine su Manchester2 pustili odmah nakon Manchester1... ne sjecam se kako je bilo za Berlin, isti dan ili par dana kasnije?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    edited December 2013
    siljo wrote:
    masni wrote:
    možda uopće ne bude drugi amstač nego recimo nešto na jugu francuske :corn:

    šta kažu rumorsi? koji se sve gradovi spominju po rupama?

    meni neka logika kaže da im je jeftinije odraditi drugi koncert u Amsterdamu, a ne pakirati, seliti, raspakiravati opremu i ljude u drugi grad... a Ziggo mogu 2x napuniti, ili barem skoro dva puta...

    da su htjeli posjetiti više gradova, napravili bi turneju kak spada, a ne samo tamo gdje ljudi imaju love ili znaju da ce im ljudi sigurno doci (Italija)... poljska je ionako festival koji ima svoju publiku..

    prosle godine su Manchester2 pustili odmah nakon Manchester1... ne sjecam se kako je bilo za Berlin, isti dan ili par dana kasnije?
    Kad je ista bilo logicno oko PJ turneje? :mrgreen:
    Nego, ja sam upravo odabrala. I to redom: TRST, BERLIN, Milano i Bec. Sve standing. Dal mogu i neke reserved seats za iste koncerte jer samo jedan cu dobit, ne?
    Post edited by cropdustress on
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Kad je ista bilo logicno oko PJ turneje? :mrgreen:
    Nego, ja sam upravo odabrala. I to redom: TRST, BERLIN, Milano i Bec. Sve standing. Dal mogu i neke reserved seats za iste showe?

    istina :mrgreen:

    možeš...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    nego, The black Keys potvrdili da su na INmusicu 24.06.

    23.06. i dalje traži headlinera... klasa optimist, verzija SAMCRO :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Samo da vam kazem da me je danas sef iz Beca pitao znam li da PJ imaju koncert.
    I da bi on mozda isao sa zenom.
    Eto.
    Postali smo mejnstrim.
    It's the end of the world as we know it.
    And I don't feel fine...

    Edit: sad ce otici na koncert, nece mu se svidjeti i onda ce misliti da sam jos veci frik :shock:
  • Dobar dan Hrvatska:)

    Ja igram samo Berlin (ali najbolji;))...mislim da ču s avtom tamo prošijati za par dana, i to je to

    Nego, još se nadam da Ed ubaci neki mini solo turneju nakon PJ-a....to bi bilo super:)
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • _annie_ wrote:
    Samo da vam kazem da me je danas sef iz Beca pitao znam li da PJ imaju koncert.
    I da bi on mozda isao sa zenom.
    Eto.
    Postali smo mejnstrim.
    It's the end of the world as we know it.
    And I don't feel fine...

    Edit: sad ce otici na koncert, nece mu se svidjeti i onda ce misliti da sam jos veci frik :shock:

    :lol::lol::lol::lol:

    :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.