Pearl Jam in Zagreb!

1812813815817818860

Comments

  • pa kad jesi :mrgreen:

    ekipa treba mi malo vilinske prašine, vibriramo da se ispuni jedan projektić :wink:
  • Paradajzar wrote:
    Dobar dan Hrvatska:)

    Ja igram samo Berlin (ali najbolji;))...mislim da ču s avtom tamo prošijati za par dana, i to je to

    Nego, još se nadam da Ed ubaci neki mini solo turneju nakon PJ-a....to bi bilo super:)


    Nečeš se zaletiti do Trsta pa to ti je čas posla ;):lol:

    Ne vjerujem da će Ed dolaziti sad u EU i ovo što radi u AU je čista zajebancija, da mu guzica vidi puta...vjerovatno da se malo odmori od žene i djece hahahahaha
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Niko, imam drugog posla onda, znaš:)) Samo me još može više ubit, da stave zagreb ili ljubljanu negdje, recimo 21.6.:)

    Ed bi mogao malo do Dubrovnika na godišnji poslje Pj turneje, da pokažeš i njemu sve te postere:))

    Pa nek onda odsvira barem jedan solo gig na zidinama:))

    biče OK i Berlin...

    Paradajzar wrote:
    Dobar dan Hrvatska:)

    Ja igram samo Berlin (ali najbolji;))...mislim da ču s avtom tamo prošijati za par dana, i to je to

    Nego, još se nadam da Ed ubaci neki mini solo turneju nakon PJ-a....to bi bilo super:)


    Nečeš se zaletiti do Trsta pa to ti je čas posla ;):lol:

    Ne vjerujem da će Ed dolaziti sad u EU i ovo što radi u AU je čista zajebancija, da mu guzica vidi puta...vjerovatno da se malo odmori od žene i djece hahahahaha
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Paradajzar wrote:
    Dobar dan Hrvatska:)

    Ja igram samo Berlin (ali najbolji;))...mislim da ču s avtom tamo prošijati za par dana, i to je to

    Nego, još se nadam da Ed ubaci neki mini solo turneju nakon PJ-a....to bi bilo super:)

    hej zmaju, onda se vidimo na turneji 2015. ili na nekom koncertu u Ljubljani ranije... ja kako stvari stoje preskacem Berlin... ako se ne predomislim :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • nkdznkdz Posts: 106
    Izgleda da bismo trebali prestati nadati se PJ-u na InMusicu.
    Sad sam se zaletio na njihovu stranicu na Facebooku i u komentarima vidio ovo (komentar su napisali administratori stranice InMusica):
    "Perl Jam je objavio datume europske turneje. Nerealno je očekivati band koji svira samo 2 festivala čije su cijene ulaznice od 150-200 eura za cijenu ulaznice od 40 eura..."

    Još su napisali i sljedeće, kao odgovor na ovaj komentar: "Godine 2006.,cijena ulaznice je bila 350kn. Nemoje biti nerealni i privucite ih k nama "

    "1) Solo show (band je znatno skuplji za nastupe na festivalima) 2) radi se o 2006., a cijene bandova su jako jako narasle u medjuvremenu 3) to je jos uvijek skuplje od naše cijene festivalske ulaznice "

    Prilično su revni u pisanju odgovora na komentare za PJ. :D
  • Right now is time.....is it time.......

    IT'S TIME TO KICK OUT SOME TOUR DATES AND PLAY LOTTERY

    rocking-stickman-smiley-emoticon.gif

    http://www.youtube.com/watch?v=my-2hFAMCQ8
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Odigrano....samo mi dragi David Coverdale može sada pomoći :lol::lol::lol:;)

    PRIORITY DATE CITY PRICE/PAIR
    1st choice 06/20/2014 Milan, IT - GA Standing $232.00
    2nd choice 06/22/2014 Trieste, IT - GA Standing $233.00
    3rd choice 06/25/2014 Vienna, AT - GA Standing $196.00
    4th choice 06/26/2014 Berlin, DE - GA Standing $228.00
    5th choice 06/20/2014 Milan, IT - Reserved Seats $183.00
    6th choice 06/22/2014 Trieste, IT - Reserved Seats $267.00
    7th choice 06/25/2014 Vienna, AT - Reserved Seats $211.00

    Znači glavnu igru ipak stavljam na talijane. To mi je druga domovina...moram hahahaha
    Čuo sam se sa Tylerom...njihovi planovi su da dolaze u HR prije Milana na odmor i onda mini tur za kraj kao i 2012g.
    Tako da i oni dvoje (najmanje) Ty i Erin su u kombinaciji za bilo kakvo motorno sredstvo koje bude na raspolaganju za Milano i Trst.
    Letimo iz Dbk za Zg dan prije Milana....recimo :D

    Amsterdam u ovom slučaju otpada :cry: zodovoljit ću se coffe shopovima u veljači jer sam tamo za rođendan :D ali bez PJ

    eto...idem sad na kauč, ovaj vikend/tjedan je bio naporan
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    nkdz wrote:
    Izgleda da bismo trebali prestati nadati se PJ-u na InMusicu.
    Sve što ti kažeš je točno, ali nada umire posljednja.
    Mnogi ste, razumljivo (nemojte misliti da se ljutim), zanemarili izbor, pa ću biti prisiljen baratati s glasovima koje imam.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: malo sam ekstaticna, ali probat cu smanjit dozivljaj koliko god mogu. :mrgreen:

    Dakle, sipamo vam svima vilinsku prasinu odavde iz OZ-a, gdje su nas prvo izvukli na lutriji za venue koji smo soooo zeljeli, onda su dodali jos jedan koncert u tom venueu pa je moj muz mrtav-hladan u prvoj minuti general salea kupio karte i za taj, a onda se izmucio samo tako s koncertom u Opera Houseu, jer im je stalno padao site (ja bila po sastancima, tak da sam mogla pomoci samo u pauzama izmedju sastanaka). Onda kad smo vec skoro odustali (probavali smo i preko telefona kupiti karte, ali dok sam se ja vratila sa sastanka su i tamo vec imali allocation exhausted), i kad smo skoro odustali i kad smo vec oboje bili na drugim sastancima, dolazi mi sms od muza da je uspio kupiti i za Operu, na mobitelu, tijekom sastanka. Moj muz! :clap:8-)

    Tak da nam je raspored sijecanj/veljaca kako slijedi:
    26.01.2014 PJ Sydney - Sydney Showgrounds
    31.01.2014 PJ Adelaide - Bonython Park
    07.02.2014 The National - Opera House
    08.02.2014 The National - Opera House
    11.02.2014 EV Sydney - State Theatre
    12.02.2014 EV Sydney - State Theatre
    13.02.2014 EV Sydney - Opera House

    Sad fino ta dobra karma nek' obuhvati cijelu ekipicu za europsku turneju i na konju smo! European roadtrip s frikovima! Jeeeeeee!!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo i iva, wow!
    :o :thumbup: :clap::)
    uživajte, i izvještavajte nas!
  • masnimasni Posts: 1,657
    hahaha kakav win!
    na sastanku preko mobitela piknut karte :ugeek:

    ja ostajem na tercetu trenutno s lutrijom, pa da vidimo sutra kako ćemo proći, a onda se nadati novim datumima i eventualnoj kupovini preko general salea :mrgreen:

    nisam nezadovoljan.. naravno da želim što više koncerata, ali prije 2 godine su me 2 u amsterdamu oduševila, nema razloga da sad 3 ne naprave još bolji posao. dobra stvar je što su ta 3 koncerta zaredom i relativno blizu pa se nadam dosta izmiksanim setlistama :D

    sretno svima večeras! :corn:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    edited December 2013
    Australci, vauuu! :clap: :thumbup: :clap: :thumbup: Tako se to radi! Ponosan sam što imamo takvo predsjedništvo u pečalbi. :mrgreen: Baš ćete se fine glazbice naslušat.
    A sad, prije najvažnijeg događaja današnjeg dana, izvješće o drugom krugu treće faze. Od 16 glasača sudjelovalo je njih 12. Nekima sam, prema utvrđenim pravilima, prepisao glas iz prvog kruga.
    Iz konkurencije je ispao Of He Goes koji je dobio 4 glasa.
    Treći krug je otvoren, a moj glas ide Nothing As It Seems.
    Post edited by SAMCRO on
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    nais
  • masnimasni Posts: 1,657
    NAIS

    also, MGMT potvrdio InMusic.. neloše :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    NAIS

    hej, jel netko naišao na info da li ce u Trstu biti ograđen 10c prostor ispred stagea? zna li tko kako je bilo na Springsteenu sa fan zonom?

    razmisljam maknuti Trst iz lutrije... zasto kupovati u startu dvije karete i to po cijeni vecoj od public sale cijene... vjerojatno ce samnom i ekipa sa strane bez 10c karata pa se ionako necu gurati naprijed...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Art Travel ima aranžmane za Trst, Milano i Beč:

    22.06. Trst - prijevoz 220 kn plus ulaznica 540 kn stajanje
    25.06. Beč - 380 kn prijevoz plus ulaznica
    20.06. Milano 550 kn prijevoz plus ulaznica

    e sad, ulaznica za Trst stajanje je 550kn, 10c karta je cca 650kn... razlika je veca nego što sam mislio da ce biti.. malo mi je to celavo, vama?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • e sad, ulaznica za Trst stajanje je 550kn, 10c karta je cca 650kn... razlika je veca nego što sam mislio da ce biti.. malo mi je to celavo, vama?
    taman sam to došla prokomentirati. Razlika je konkretna.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    omgomgomg danas izvlacenje!! :o:mrgreen:
    Evil Little Goat
  • masnimasni Posts: 1,657
    siljo wrote:
    Art Travel ima aranžmane za Trst, Milano i Beč:

    22.06. Trst - prijevoz 220 kn plus ulaznica 540 kn stajanje
    25.06. Beč - 380 kn prijevoz plus ulaznica
    20.06. Milano 550 kn prijevoz plus ulaznica

    e sad, ulaznica za Trst stajanje je 550kn, 10c karta je cca 650kn... razlika je veca nego što sam mislio da ce biti.. malo mi je to celavo, vama?

    a jesi nas morao zaprcat :D
    100kn je dosta razlike.. tj 200kn..
    prijevoz do trsta za 220kn se čini skroz ok, ali ako smo 2 dana prije u milanu (ili u rijeci u međuvremenu, onda ništa od toga :))

    kaže mišelinka 75e povratno za auto.. za put od 3h stisne se 5 osoba unutra, daklem 15e po osobi.. spoji to i kartu u normalnoj prodaji i dobiješ 200kn uštede po osobi..

    bolje da nisam došao ovdje vidjeti to :mrgreen:
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Zaboravih dodat na Sidino ono... Fantasticno zvuci ono kupanje i partijanje u Ri između Milana i Trsta. Smjestaj imate, eo kod mene u krevet stane troje ljudi, a na pod koliko god. :D:D:mrgreen::mrgreen:
    Evil Little Goat
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Promjena prioriteta u zadnji čas. Ne znam kako, ali odjednom Amsterdam i Berlin isplivali na vrh. :mrgreen: Igramo se još i za Beč i za Trst i za Milano. ajoj, kakav dan. Em ždrijeb, em danas saznajem postajem li član kluba "skoro 400.000". Trebat će mi dosta one australske vilinske prašine.
    Odlučio sam ne razmišljat o tome kako non 10c članovi bolje prolaze od nas. To me samo čini :evil:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    siljo wrote:
    Art Travel ima aranžmane za Trst, Milano i Beč:

    22.06. Trst - prijevoz 220 kn plus ulaznica 540 kn stajanje
    25.06. Beč - 380 kn prijevoz plus ulaznica
    20.06. Milano 550 kn prijevoz plus ulaznica

    e sad, ulaznica za Trst stajanje je 550kn, 10c karta je cca 650kn... razlika je veca nego što sam mislio da ce biti.. malo mi je to celavo, vama?

    a jesi nas morao zaprcat :D
    100kn je dosta razlike.. tj 200kn..
    prijevoz do trsta za 220kn se čini skroz ok, ali ako smo 2 dana prije u milanu (ili u rijeci u međuvremenu, onda ništa od toga :))

    kaže mišelinka 75e povratno za auto.. za put od 3h stisne se 5 osoba unutra, daklem 15e po osobi.. spoji to i kartu u normalnoj prodaji i dobiješ 200kn uštede po osobi..

    bolje da nisam došao ovdje vidjeti to :mrgreen:

    a jbg, vidio na FB pa rekoh da podijelim... ako imamvise ljudi za opciju Milano-Trst, ova se varijanta ne isplati... ja ne planiram u Milano, a u trstu cu imati i nesto svoje ekipe pa mi 10c karta nije presudna... prijevoz od 220kn mi je ok jer me voze kao kofer... ni brige, ni pameti... ujutro sam doma, red bull pa na INmusic :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    e da, proslo je 17h, tko je jamio lutriju, jamio... sad molit boga da nas ne izvuku za ono sto ne zelimo da nas izvuku :mrgreen: (citiram Niku) :mrgreen:

    ono, saljem vibre u svemir za sve, posipam nekakvom prasinom, radim kolut naprijed za srecu i to je to... veselim se checkiranju maila u gluho doba noci :mrgreen: :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Promjena prioriteta u zadnji čas. Ne znam kako, ali odjednom Amsterdam i Berlin isplivali na vrh. :mrgreen: Igramo se još i za Beč i za Trst i za Milano. ajoj, kakav dan. Em ždrijeb, em danas saznajem postajem li član kluba "skoro 400.000". Trebat će mi dosta one australske vilinske prašine.
    Odlučio sam ne razmišljat o tome kako non 10c članovi bolje prolaze od nas. To me samo čini :evil:

    opet ja... :oops:

    bravo za AMS! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    True true.

    Ja ću isto imat najviše ekipe u Trstu, ali morat ćemo se družit prije i nakon koncerta, za vrijeme sam ipak u 10c ogradi (ako je bude). Kad već idem na 2-3 koncerta, da bude kako spada.

    Što bi rekli "dajte nam te Talijane" :lol:

    HRVATSKA!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljo wrote:
    e da, proslo je 17h, tko je jamio lutriju, jamio... sad molit boga da nas ne izvuku za ono sto ne zelimo da nas izvuku :mrgreen: (citiram Niku) :mrgreen:

    Mene hvata lagano panika... daj dvije dosta ;):lol: ....ko če platiti 8 10c karata u prvom mjesecu :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    e da, proslo je 17h, tko je jamio lutriju, jamio... sad molit boga da nas ne izvuku za ono sto ne zelimo da nas izvuku :mrgreen: (citiram Niku) :mrgreen:

    Mene hvata lagano panika... daj dvije dosta ;):lol: ....ko če platiti 8 10c karata u prvom mjesecu :fp:
    Ma jel ti to imas Whitesnake na slikici???? :lol::lol::lol::lol::lol:
    Evil Little Goat
  • Aaaaaa.
    Ja sam jucer pormijenila i dodala i reserved seats za Milano, Bec i Trst. Just in case, iako bih na jedan eventualno voljela sa tribine, mal za promjenu, al Berlin nema...
    Prvi mi je Trst, pa Berlin, Milano i Bec stajanje.Ostalo sam tako redom seats...a sad cemo vidjet... ufff
    Ako dobijem na lutriji, prva lutrija da zapravo bankrotiram a ne dobijem lovu :D

    i da, naravno da ima mjesta za spavanje, naci cemo krevete i cagod za nas mladje :D Za party i punjenje baterija izmedju Milana i Trsta.

    Iva i Mario, hvala na prasini, dosla je jucer! :))
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ljudi vec dobivaju confirmation emails... meni i dalje stoji "entered", a na dnu pod Total Charged" stoji TBD... nekima stoji iznos... hm, not good...

    netko ovdje dobio kakav mail ili status na 10c?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    meni stoji total charge 889$... grozno zvuči... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.