Pearl Jam in Zagreb!

1809810812814815860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    aaa, opet kalkuliram.
    sad je u jednadžbu ušla nova veličina, a to je grižnja savjesti, ajoj. ne mogu muža ostaviti samog s djecom 10 dana, nema čanse.

    došla sam do nove opcije - povratna karta amsterdam-zagreb, 3 dana u amsterdamu, zatim doma, pa onda autom u trst.

    uf, uf.

    u svakom slučaju, mislim da se u lutriji prijavljujem za amsterdam i trst. mislim :fp:
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    aaa, opet kalkuliram.
    sad je u jednadžbu ušla nova veličina, a to je grižnja savjesti, ajoj. ne mogu muža ostaviti samog s djecom 10 dana, nema čanse.

    došla sam do nove opcije - povratna karta amsterdam-zagreb, 3 dana u amsterdamu, zatim doma, pa onda autom u trst.

    uf, uf.

    u svakom slučaju, mislim da se u lutriji prijavljujem za amsterdam i trst. mislim :fp:

    hehe, da... ta tvoja varijanta je dosta efikasna family wise... sve i da bec ubacis, nije strasno... vracas se doma svako malo... Kad bi bec i trst zamijenili datume, ne bih imao dileme... ovako jos kalkuliram malo :?:

    :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • shelashela Posts: 657
    wohoo! upisala se u excelicu. it's official...iako me još uvijek zapravo vuče na sve moguće strane :)

    nisam ziher za kombi iako zvuči genijalno ;) jer imam i mojih casual pj followera koji bi isto rado bar do trsta i beča pa to nekako prevaže :)
    možda u biti i nisu tolko casual jer me je petero sasvim normalnih ljudi (oliti ne-frikova) izbezumljeno zvalo, mejlalo i sl. u petak cijeli dan i to ne samo da mi jave da počinje turneja (di su to prije saznali ako ne prate??) nego da i oni žele ići -i di bi sve išli i -hoće li oni doć zgb možda isto i -kak bi putovali itd. itd. :D

    ajme ljudi kad bi barem barem bio zagreeeb, a može i pula - nisu u veroni ovaj put, nek dođu vidjet našu arenu :)

    već jedva jedva čekam
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ja se jos nekako nadam da su 23.06. na Inmusicu i da jos nije objavljeno jer postoji deal sa talijanskim promotorima da se zagreb ne objavi prije prodaje karata za trst (i milano)... ovako ce dosta ljudi iz hrvatske i slovenije kupiti karte za trst, a INmusic ionako ima svoju publiku i sa druga dva headlinera pa nema straha od slabe prodaje...

    a onda se sjetim da INmusic vjerojatno nema para nakon blek kiza i piksiza... :oops:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Gdje se mogu vidjeti sve cijene karata???? Ne mogu naći :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    Gdje se mogu vidjeti sve cijene karata???? Ne mogu naći :fp:

    jupi ajd da i ja jednom znam odgovor na neke tehnikalije :D - daklem, imas u emailu od ten cluba u kojem nas obavjestavaju o pocetu europske turneje pa pratis tamo uputstva koja te dovedu tamo ili konkretnije - odes na My account - Ten club tickets - European tour - i otvori se popis koncerata i cijena karata - i onda se usput prijavis za lutriju ;) al samo ako te zanima :)

    taman obavila paaa... prijavila se za trst, bech, berlin i svedsku ;)
    valjda necu previse mijenjat odabir u sljedecih par dana :)

    11. Present Tense
  • Svako malo dođem ovdje i na fejs ne bi li se odlučio, ne bi li našao neki info koji bi me usmjerio prema odluci ali bez uspjeha :fp: :lol::lol:

    Tako da sam krenuo malo gledati avionske karte...recimo za Amsterdam; najbolja što sam našao je 2500kn u jednom smjeru preko skennera i croatie :nono: too much
    Ova cijena me sad malo gura prema Berlinu više. Plus svi su nekako više nabrijani na taj Wuhlheide :?

    Beć i Berin imaju najbolju trip cijenu i samo 4 dana...to bez problema dogovorim sa ženom :lol::lol::lol:;)

    Ali 2 koncerta nikako nije dosta :fp:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    edited December 2013
    Kako vam se cine ovi prioriteti? Kakve sanse mi daju? :D

    1 Berlin GA
    2 Bec GA
    3 Trst GA
    4 Milano GA
    5 Bec seat
    6 Trst seat
    7 Milano seat

    Prema tome koliko bi rado isla redoslijed mi je Trst, Berlin, Bec, Milano, ali Bec i Berlin imaju manje mjesta s obzirom da su Trst i Milano stadioni pa sam ih stavila prije da imam vise sanse dobit s obzirom da ce bit manje karata... :shifty:

    EDIT: btw prijavit cu se za sva cetiri, nek minus cvate. :D8-):lol:
    Post edited by Ana2112 on
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ana2112 wrote:
    Kako vam se cine ovi prioriteti? Kakve sanse mi daju? :D

    1 Bec GA
    2 Trst GA
    3 Berlin GA
    4 Milano GA
    5 Bec seat
    6 Trst seat
    7 Milano seat

    Prema tome koliko bi rado isla redoslijed mi je Trst, Berlin, Bec, Milano, ali Bec je jedini dvorana pa sam ga stavila na prvo mjesto da imam vise sanse dobit s obzirom da ce bit manje karata... :shifty:

    EDIT: btw prijavit cu se za sva cetiri, nek minus cvate. :D8-):lol:

    sanse da dobijes ono sto zelis su ti oko 21.73%.... da bi ti narasle na nekih 95%, moras 3 dana slusati White Snake i nositi plosnati kamen pod pazuhom.. :ugeek:

    previse vina :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    siljo wrote:
    sanse da dobijes ono sto zelis su ti oko 21.73%.... da bi ti narasle na nekih 95%, moras 3 dana slusati White Snake i nositi plosnati kamen pod pazuhom.. :ugeek:

    previse vina :mrgreen:
    Malo sam se prekrojila u međuvremenu, baci oko opet i daj mi novi postotak. :mrgreen::mrgreen:

    Osim toga, bleso! Ne sali se s ozbiljnim stvarima!! :evil: :lol::lol::lol::lol:
    Evil Little Goat
  • shela wrote:
    Gdje se mogu vidjeti sve cijene karata???? Ne mogu naći :fp:

    jupi ajd da i ja jednom znam odgovor na neke tehnikalije :D - daklem, imas u emailu od ten cluba u kojem nas obavjestavaju o pocetu europske turneje pa pratis tamo uputstva koja te dovedu tamo ili konkretnije - odes na My account - Ten club tickets - European tour - i otvori se popis koncerata i cijena karata - i onda se usput prijavis za lutriju ;) al samo ako te zanima :)

    Thanks :thumbup:

    Ovaj Milano Reserved Seats jeftiniji za 50$ mi je ful draži...i onako nisam siguran da želim sa naguravati sa nabrijanim talijanima U 112 redu ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • @šiljo& ana

    http://www.youtube.com/watch?v=swPt9HBRXuE

    ova longplejka mi se izliza od slušanja


    \m/ Whitesnake \m/
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    nego, bas me zanima kako 10c odrađuje ovo izvlacenje sa prioritetima i svim tim... nadam se da su uzeli dobrog programera i da ne izvlace kuglice iz divovskog bubnja :)

    stavio bi 1. AMS GA, 2. AMS seat, 3. Trst itd.

    ako nista ne prođe, krizam sve pa idem od Beca do Osla... ili od trsta do beca... ili od milana do trsta.. ili berlina... malo sam neodlucan... ili nisam... ne znam... :P
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    @šiljo& ana

    http://www.youtube.com/watch?v=swPt9HBRXuE

    ova longplejka mi se izliza od slušanja


    \m/ Whitesnake \m/

    evo, Niko ima sanse blizu 100%.. bilo bi 100% da gitarist u spotu nije potfrknuo rukave na crvenoj jakni :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    \m/ Whitesnake \m/
    :lol::D \,,/
    Evil Little Goat
  • shelashela Posts: 657
    shela wrote:
    Gdje se mogu vidjeti sve cijene karata???? Ne mogu naći :fp:
    Ovaj Milano Reserved Seats jeftiniji za 50$ mi je ful draži...i onako nisam siguran da želim sa naguravati sa nabrijanim talijanima U 112 redu ;)

    ajme istina, s talijanima stvarno nema sanse stajat osim ako se grcevito drzis za stangu u prvom redu ;) ali ako si negdje na tribini to su mi u biti najbolje koncertne pj atmosfere :) ono bude neki totalni masovni delirij :D
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    OK, ajde da krenem od onog manje važnog u ovom trenutku, a to je glasanje. Za prvi krug posljednje faze nedostaju mi tri glasa: siljo, jurasica i cropdustress. Produžit ću ovaj prvi krug zbog objave koja nam je svima zavrtila glavu. Ako se ne javite do nedjelje u neko doba, odlučit ću prema sadašnjim glasovima.

    Sad ono najvažnije: vidim da se tablica lijepo popunjava. No, najdraža mi je uputila kritiku koju prihvaćam. Zato vas molim da uz svoje ime upišete u stupac Roadtrip i broj osoba, ako za kombi(je) konkurira još netko od vaših frendova. Kako sada procjenjujem raspoloženje, čini mi se da neće ništa biti od velikog roadtripa ZG - Amsterdam - Milano - Trst - ZG - Beč - Berlin - ZG jer nas neće biti barem devetero koji bi odradili cijeli taj put. Mislim može nas biti i manje, jer ima i manjih vozila tog tipa (za šest osoba).

    Čujem da se između Amsterdama i Milana špekulira s Zürichom. Tad roadtrip dobiva puni smisao, glede uštede na prijevozu. Organizacija nije jednostavna, pa bi prije objave rezultata u srijedu trebali imati nekakvu ideju hoćemo li se u to upuštati ili ne.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Ana2112 wrote:
    Prema tome koliko bi rado isla redoslijed mi je Trst, Berlin, Bec, Milano, ali Bec je jedini dvorana pa sam ga stavila na prvo mjesto da imam vise sanse dobit s obzirom da ce bit manje karata... :shifty:
    Dobro razmišljanje, ali ako stvarno želiš najveće šanse za Beč ja bih reserved seats stavio na 2. mjesto, Berlin treći, Trst četvrti i peti, Milano šesti i sedmi.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • Ne bum inace postala s ovog profila, nego i dalje preko obiteljskog, master profila, ali sad kad se upisujem na lutriju da se i javim s mog profila. ;) Nakon kaj sam naucila lekciju s time da si nismo mogli poduplati sanse za dobiti karte za Edija jer ja nisam imala profil, :fp: odmah sam se uclanila u 10C.
    Daklem, ako nas slucajno oboje izvuku za Milano, Trst i Bec budemo imali nekih duplica pa ce da podijelimo. Prvo nudimo ovim Selericinim extra ljudima, jer su ih vecina i moji ljudi, ali ak ostane, nudimo prvo tu, narafski.
    (Btw, Iva je. :mrgreen: )
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    Čujem da se između Amsterdama i Milana špekulira s Zürichom. Tad roadtrip dobiva puni smisao, glede uštede na prijevozu. Organizacija nije jednostavna, pa bi prije objave rezultata u srijedu trebali imati nekakvu ideju hoćemo li se u to upuštati ili ne.

    Zurich je i meni pao na pamet kao logican izbor između AMS i MIL, ali nekako mislim da bi ga najavili u paketu... ovako nekak brijem da ce u petak 20.12. kad se Ziggo (skoro) rasproda odmah izbaciti drugi koncert... jesi cuo nesto konkretno za ZUR ili ciste spekulacije? mislim da javni prijevoz AMS-ZUR-MIL nije bas jeftin...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Hey ne silazimo sa prve strane hahahaha

    Kakav sad Zurich??? Već se lagano prebacujem na Berlin dionicu i sad ovo :fp: :? konfuzija ovako neće prestati :lol:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hm, InterRail pass za 5 dana putovanja unutar 10 dana je 276€.. cca 2100kn... taman za zag-ams-zur-mil-tri-zag za slucaj da ubace zurich... tu bi vjerojatno jos bila koja nadoplata...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited December 2013
    Iva: DOBILI SMO KARTE ZA EDA ZA STATE THEATRE!!!!
    http://www.jacintafleur.com/wp-content/ ... -photo.jpg
    Post edited by pajo on
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Iva: DOBILI SMO KARTE EDA ZA ZA STATE THEATRE!!!!
    http://www.jacintafleur.com/wp-content/ ... -photo.jpg

    uh, bravo, bravo! izgleda skroz nice! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajo wrote:
    Iva: DOBILI SMO KARTE EDA ZA ZA STATE THEATRE!!!!
    http://www.jacintafleur.com/wp-content/ ... -photo.jpg


    :clap::clap::clap::clap: :thumbup:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    pajo wrote:
    Iva: DOBILI SMO KARTE ZA EDA ZA STATE THEATRE!!!!
    http://www.jacintafleur.com/wp-content/ ... -photo.jpg
    JUUUUUHUUUUUUUU!!! Dobro je da nas prati dobra karma prije srijede!
    Dobrodošla IG204573! :lol::D:mrgreen:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • etaeta Posts: 57
    pajo wrote:
    Iva: DOBILI SMO KARTE ZA EDA ZA STATE THEATRE!!!!
    http://www.jacintafleur.com/wp-content/ ... -photo.jpg

    :clap::clap::clap::clap:
    otkrijte nam tajnu kako dobiti na lutriji, isto whitesnake ili nekaj drugo :lol:
    ja zasad odustala od Amsterdama, vuče me Berlin.
    danas su mi prioriteti Beč, Berlin, Trst, Milano, a i to se mijenja iz sata u sat :fp:
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Hey ne silazimo sa prve strane hahahaha

    Kakav sad Zurich??? Već se lagano prebacujem na Berlin dionicu i sad ovo :fp: :? konfuzija ovako neće prestati :lol:
    Ma ne brini. Sad kad si stavio ovu profilnu sliku sigurno ćeš dobro izabrati i dobiti sve ono što budeš htio. :lol: Lako ćemo za Zurich. To zasad nije ništa više od običnog rumora, možda i wishlist, kao naši Zagreb i Pula.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • prebacujem treći željeni na Milano umjesto Berlina :-)
  • pajopajo Posts: 3,292
    SAMCRO wrote:
    Dobrodošla IG204573! :lol::D:mrgreen:
    Iva: evo me vec nazad na muzevom profilu. :lol:
Sign In or Register to comment.