Pearl Jam in Zagreb!

1810811813815816860

Comments

  • grudicegrudice Posts: 211
    ako nista ne prođe, krizam sve pa idem od Beca do Osla... ili od trsta do beca... ili od milana do trsta.. ili berlina... malo sam neodlucan... ili nisam... ne znam.
    :D
    Dobro je znati da nisam jedini.
  • Ovako nekako dilema izgleda kod mene za lutriju

    A
    Amsterdam
    Milano } riskantno i skuplje ako ostanem bez dodatnog koncerta, pušiona
    Trst

    B
    Milano
    Trst } nije loše
    Beć
    Berlin

    C
    Milano } i onda čekam dodatne koncerte i odlučujem naknadno na koju stranu
    Trst
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    pajo wrote:
    Iva: DOBILI SMO KARTE ZA EDA ZA STATE THEATRE!!!!
    http://www.jacintafleur.com/wp-content/ ... -photo.jpg
    :thumbup: :thumbup: :thumbup:
    SAMCRO wrote:
    Dobro razmišljanje, ali ako stvarno želiš najveće šanse za Beč ja bih reserved seats stavio na 2. mjesto, Berlin treći, Trst četvrti i peti, Milano šesti i sedmi.
    :thumbup: Joj ne znam kud sa sobom! :D
    Evil Little Goat
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    sinoć sam s mužem pretresla sve opcije za turneju, i iako mi načelno ne bi zamjerio ni da me nema 2 tjedna, složio se da bi optimalno bilo par dana amsterdama, doma provest malo vremena s obitelji, i onda autom u trst. čak nam je palo na pamet da odemo na more negdje u istru nakon amsterdama tako da se s koncerta ne moram vraćati skroz do zg :)

    uglavnom, 90% šanse je da se odlučim za ovu opciju. 2 koncerta (a moguće i 4, ako se odluče na am2, i pulu/zg).
    što će reći da je 90% šanse da idem avionom do amsterdama, tj. autom do trsta, pa ništa od roadtripa.

    sorite ako sam vas nabrijavala na roadtrip (nisam bila uračunljiva taj dan :lol: ) pa sad prva odustajem ;)

    a sad mi objasnite gdje se prijavljuje za tu lutriju :fp:
    pretražujem stranicu k'o blesava, vidim samo objavu, datume, faq, prijavu za mars i uran ono davno, ali nigdje europu 2014. :fp:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ok, našla sam :fp:
    ono što izgleda k'o banner je link :fp:

    ajde, iskusni, kako da posložim prioritete ako želim ići u amsterdam i trst?

    oba bih željela GA.
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja ništa ne znam, a vi mi baš ne pomažete :D
    evo izgleda da si je jedino ana posložila sve, a mi ostali pojma nemamo..

    ja mislim da su mi prioriteti trst i beč, prijavit ću se i na milano, a s amsterdamom pričekat, iako je to najnesigurnije jer i u trstu i beču možemo lakše nabavit karte "na blagajni" nego u amsterdamu..

    sutra odlučujemo? :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    elcielo wrote:
    ok, našla sam :fp:
    ono što izgleda k'o banner je link :fp:

    ajde, iskusni, kako da posložim prioritete ako želim ići u amsterdam i trst?

    oba bih željela GA.

    Na tvoje želje ja bih ovako posložio prioritete: 1. Amsterdam GA, 2. Trst GA, 3. Amsterdam RS, 4. Trst RS
    uz mogućnost zamjene mjesta 2. i 3.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    fala, SAMCRO!
    bude bilo tako nekako.

    ovim putem se predbilježujem za vaše viškove amsterdam/trst, ukoliko mi nijedno od toga ne upali.
    ako mi zbilja ne upali, bit ću jako jako jako ljuta. pogotovo jer davno, davno, kad sam se upisivala u tenclub, su mi, na krasnoj no code razglednici, obećavali osigurane karte, citiram "when PJ will play in your necks of the woods" :roll:

    što meni uopće služi poprilično pristojan membership broj, za seniority? kakav vražji seniority u europi :roll:
  • Upisala sam se u tablicu, no da se i ovdje oglasim...
    Ana i ja smo danas na kafi pricale malo o svim mogucim opcijama... Ja sam kao i ona za Milano-Trst-Bec-Berlin leg i defintivno smo ZA roadtrip kombijem. Nije problem vozit ako treba, dapace. Samo da se noc prije donekle naspavam :D A sad, i Amsterdam mi se svidja isto, no znam da ce sigurno dodat jos jednog, sve mi na to baca nekako...a ja bih 18.6 voljela i u Berlin na Arcade Fire, isto na Wuhlheide sviraju. nego, ja ovdje lobiram za PJ na Wuhlheide u Berlinu jer tko nije dozivio, stvarno ovo je prilika da ide! Najbolji su mi tamo bili koncerti uvijek, izmedju ostalih. venue je posaban, ekipa nabrijana. ma Sid bi sve da se ima para, tko ne bi, al ova 4 mi se nekako cine najrealnija... Sad ni ja nemam pojma koje prioritete stavit, al mislim da cu ja stavit one na koje zaista zelim (Trst i Berlin) a ovo ostalo cu nac neki spare jer u petak ne mogu kupit na public sale nikako..Poso je poso i mora se radit ako zelim spizdit 5 milja kuna u srijedu :D Da, ako dobijem sve 4 opcije.
    nego, na se zbilja nadam da ce nas se skupit 9 za kombi ili za 2 cak!

    Znaci Sid: Milano, TRST, Bec, BERLIN .

    Koje glasanje, ja ne znam di je lista, please help i sorrite, ne stignem sve povatat :roll: :lol:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Bas se veselim! :clap:

    Iva i Mario, ZG banner obavezno u Trstu moramo na vidljivo mjesto! ;)

    Frendica Amerikanka Lori bi mozda na roadtrip sa nama... Stavit cu je na popis i zapisat MOZDA. Ja sam sigurna!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:
    Iva: DOBILI SMO KARTE ZA EDA ZA STATE THEATRE!!!!
    http://www.jacintafleur.com/wp-content/ ... -photo.jpg
    Aaa divnooo :) a i totalno fensi, mislim kaj bute obukli?? mrakacha totalna uzivajte!!!
  • eto prilike da svi malo dodjete na more. KONACNO :P ako to nije prilika da napravimo rostilj kod mene i druzimo se na moru, onda ne znam kad ce bit. Taman izmedju Milana i Trsta. 21.6. prvi dan ljeta, a onda lagano ujutro prema Trstu... ja vec kujem planove za realizaciju naseg partija tako da kombija mora biti. Priti pliz :mrgreen:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    Upisala sam se u tablicu, no da se i ovdje oglasim..
    Znaci Sid: Milano, TRST, Bec, BERLIN .

    Tak je sid! berlin i wuhlheide su fakat meganajs :) amfiteatar na otvorenom i okolo shuma i socijalisticki retro park i ekipa pjeva i skace al nije kaos kao u italiji ;) na standovima prodaju proshek s jagodama i tipa kineske rezance ;) prije i na kraju bude parti na pijesku u strandbaru i onda se odseces do vlaka koji stalno dolazi iznova i tebe i jos gomilu ludjaka laganini otfura nazad do (ubermega) grada :)<3<3
    o2 arena zadnja dva puta ;) je bilo fino al u shumici je stoput bolje.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Period čekanja je prošao. Vrijeme je za objavu rezultata prvog kruga treće faze. Glasanju nisu pristupili siljo, jurasica i cropdustress. Od 12 pjesama, po tri glasa dobili su Inside Job i Insignificance. U takvom slučaju posegnuo sam za nezavisnim sucem (random.org) koji je u igri ostavio Inside Job, a izbacio Insignificance.
    Dakle, u konkurenciji za najbolju PJ pjesmu svih vremena ostalo je ovih 11 pjesama:
    1. Inside Job
    2. SOLAT
    3. Black
    4. Porch
    5. Nothing As It Seems
    6. Given To Fly
    7. Rearviewmirror
    8. Breath
    9. Indifference
    10. Present Tense
    11. Off He Goes
    Drugi krug je upravo počeo, a ja ostajem pri svom prvom izboru: Off He Goes.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCRO wrote:
    Period čekanja je prošao. Vrijeme je za objavu rezultata prvog kruga treće faze. Glasanju nisu pristupili siljo, jurasica i cropdustress. Od 12 pjesama, po tri glasa dobili su Inside Job i Insignificance. U takvom slučaju posegnuo sam za nezavisnim sucem (random.org) koji je u igri ostavio Inside Job, a izbacio Insignificance.
    Dakle, u konkurenciji za najbolju PJ pjesmu svih vremena ostalo je ovih 11 pjesama:
    1. Inside Job
    2. SOLAT
    3. Black
    4. Porch
    5. Nothing As It Seems
    6. Given To Fly
    7. Rearviewmirror
    8. Breath
    9. Indifference
    10. Present Tense
    11. Off He Goes
    Drugi krug je upravo počeo, a ja ostajem pri svom prvom izboru: Off He Goes.
    Ja ne mogu birat "najgoru" :( Ne mogu.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Ostajemo oboje pri Inside Job.

    @Shela: da, venue je totalno prelijep, ali australski pojam nice oblacenja ide od vecernje haljine za zene (cipele na nogama doduse samo prvih sat-dva, nakon toga idu bose okolo, gacaju fino po centru grada, prljavom betonu, tudjoj rigotini, javnim wc-ima i tak) i odjelca za muske, do toga da obuces japanke i one seljacke majice bez rukava s dubokim izrezima kaj surferi nose. Tak da je ovdje "kaj ces obuc" vrlo relativan pojam. :lol:

    @Sid: da, naravno da budemo im Zagreb Remembers zabijali u facu posvuda, ne samo po Europama, nego i ovdje. ;) Mi smo za organizirani prijevoz u Italiju svakako, jel 'em nemamo auto tamo gore, 'em cemo jos biti mrtvi od puta do Europe pa necemo biti u stanju voziti cak i da si rentamo auto. Tak da ovisimo o vama... ;) Inace smo mislili ostati negdje u Italiji izmedju ta dva datuma, ali ako se ide kod tebe na party onda smo sooo in! Ne bi propustili druzenje s vama svima. Jedva cekamo!!!
  • nkdznkdz Posts: 106
    Evo i od mene glas za Off He Goes.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ekipica, jeste vidjeli novu arenu u Leedsu u kojoj je svirka... full cool... slicna O2 u Dublinu, amfiteatar spika, mora biti super sound... slin slin... ali jbg, google calendar u kombinaciji sa google maps kaze ne... :-)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ok, prvo da glasam... Off It Goes štono bi se reklo... :)
    i nemojte mi inside job, srce me boli... :)

    drugo, prijavila sam se za milano, trst, beč i berlin... karte su jebeno skupe i MIJ zbog toga...

    amstač ću preskočiti ove godine iako mi se srce para... a ako nekako ispadne da ću moći, super... :)

    treće, ihaaaa Gotovčevi!!! super da ste dobili karte mada nisam ni sumnjala, ali ok... ide se na eda i to je to!!! :)
    divan siječanj i veljača... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    nais

    zaboravih komentirati australsku sreću na lutriji!
    wow, zakon, zakon! uživajte! :)
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Pitao sam se kad ćete konačno dobiti priliku čuti kako nam je bilo ne tako davno u KSET-u. Dečki su aktivni, svirali su u međuvremenu i akustični set u Gospiću (ne znam kako je to prošlo, ali uvjeren sam da su bili odlični), a možda ih ne bi bilo loše odmah rezervirat za 6. mjesec da nam sviraju na pre-partyju u Zagrebu. Zamislite dva PJ koncerta jedan za drugim. Kaj to ne bi bilo genijalno? :mrgreen:
    No, tu je link na njihov kanal na Jubitou, pa si poslušajte malo, a usput bacite uho i na Replicu, ako negdje naiđete na njih.
    http://m.youtube.com/channel/UCH8OVLIZOhTzJE46y5cqcpQ
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    ...a možda ih ne bi bilo loše odmah rezervirat za 6. mjesec da nam sviraju na pre-partyju u Zagrebu. .

    A: preparty za turneju?
    ili
    B: preparty za zagrebacki koncert?

    ako je A, fora...
    ako je B, na cemu temeljis optimizam?

    A: optimist po prirodi
    B: insajderska informacija

    ako je A, good for you!
    ako je B, good for all of us! (i gukni golube) :mrgreen:

    :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    siljo wrote:
    SAMCRO wrote:
    ...a možda ih ne bi bilo loše odmah rezervirat za 6. mjesec da nam sviraju na pre-partyju u Zagrebu. .

    A: preparty za turneju?
    ili
    B: preparty za zagrebacki koncert?

    ako je A, fora...
    ako je B, na cemu temeljis optimizam?

    A: optimist po prirodi
    B: insajderska informacija

    ako je A, good for you!
    ako je B, good for all of us! (i gukni golube) :mrgreen:

    :corn:

    A zašto ne dvaput? I prije turneje i prije zagrebačkog koncerta :vječitioptimist: ?
    Fata je Fata, al' dvaput je dvaput! :mrgreen::lol:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • nkdznkdz Posts: 106
    SAMCRO wrote:
    Pitao sam se kad ćete konačno dobiti priliku čuti kako nam je bilo ne tako davno u KSET-u. Dečki su aktivni, svirali su u međuvremenu i akustični set u Gospiću (ne znam kako je to prošlo, ali uvjeren sam da su bili odlični), a možda ih ne bi bilo loše odmah rezervirat za 6. mjesec da nam sviraju na pre-partyju u Zagrebu. Zamislite dva PJ koncerta jedan za drugim. Kaj to ne bi bilo genijalno? :mrgreen:
    No, tu je link na njihov kanal na Jubitou, pa si poslušajte malo, a usput bacite uho i na Replicu, ako negdje naiđete na njih.
    http://m.youtube.com/channel/UCH8OVLIZOhTzJE46y5cqcpQ

    Samo da se nadovežem na Gordanov post:
    22.1. dečki nastupaju u Zagrebu u Vintage Industrial Baru (klasičan program srijedom - Good Vibrations).
    S njima te večeri nastupaju još dva benda (Malady Lane - mladi zagrebački grungeri; te još neki, meni nepoznat bend, kojem nisam zapamtio ime :oops:).
    Pa eto, da si znate planirati ako netko bude zainteresiran za njihov nastup. :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    SAMCRO wrote:
    A zašto ne dvaput? I prije turneje i prije zagrebačkog koncerta :vječitioptimist: ?
    Fata je Fata, al' dvaput je dvaput! :mrgreen::lol:

    true! :mrgreen:

    dvaput, deal! 23.06. u 9:30, roštilj iza Jaruna... agregat, pojačalo, bend, roštilj, gaće kupače i to je to :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    prvo - glasanje - NAIS

    drugo - turneja - ništa pametnije ni danas, ali stavit ću trst-beč-milano.. berlin i amsterdam će upast u nekim drugim kombinacijama. ako..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ja sam stavio Amsterdam - Trst - Beč...

    ovisno o ishodu lutrije, u igri su još Milano i Berlin... ako lutrija prođe, ostajem na gornja 3... osim ako se ne predomislim :mrgreen:

    :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    neću ni stavljat želje za reserved na beč i trst..
    jedino ako netko želi baš sjedit pa da zbog njega stavim?
    imam frendova i u beč u i trstu (tj rijeci, jel) koji mogu nabaciti public sale karte za stajanje..
    sve mi bolje od sjedenja..

    izgleda da mi je raspored
    1. trst stajanje
    2. beč stajanje
    3. milano stajanje
    4. milano sjedenje

    kad bih još ubacio berlin, onda bi mi išao na 3. mjesto.. gledam, tad bi put bio od 20. do 29., 5 radnih dana (ostat još u berlinu 2 dana nakon koncerta, u nedjelju letit za zg za 65e). tj, ako idemo busom, onda ovaj dio otpada.. 9 dana, 4 solo PJ koncerta, 2 dana inmusica.. hmmm
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    siljo wrote:
    ja sam stavio Amsterdam - Trst - Beč...

    ovisno o ishodu lutrije, u igri su još Milano i Berlin... ako lutrija prođe, ostajem na gornja 3... osim ako se ne predomislim :mrgreen:

    :corn:

    Još nismo stavili ništa, ni najdraža, ni ja... :? Naravno, ja bih sve. Naravno, i ona bi sve. Realno - ne znam što je realno. Exelica lijepo pokazuje da nas nema dovoljno za kombi do Amsterdama, pa mi se čini da bi Ziggo opet mogao izvisit. :cry: Od Milana do Beča nas ima za autobus (kako na kojoj relaciji), pa ni tu ne znam kako ćemo se organizirati. Na kraju mislim da ćemo ipak na lutriji probati sve, pa kaj uleti. :shifty:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • masnimasni Posts: 1,657
    siljo wrote:
    ja sam stavio Amsterdam - Trst - Beč...

    ovisno o ishodu lutrije, u igri su još Milano i Berlin... ako lutrija prođe, ostajem na gornja 3... osim ako se ne predomislim :mrgreen:

    :corn:

    kako ćeš do amstača? zg direktno ili nešto okolo?
    gledao sam ryanair eindhoven-milano, 45e, za natrag, 19.6. mislim..

    lakše bi mi bilo kad nitko ne bi išao u amsterdam, ovako ostaje u kombinacijama :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.