Pearl Jam in Zagreb!

1808809811813814860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    jurasica wrote:
    Ihaaaaa!!!!
    Dakle, Italija i Vienna ziher... rado bih ubacila amstac ali sumnjam da ce muz odobriti.... mislim, idem bez njega ali on ce platiti pa moram na to misliti... ;) tko je jos ziher za italiju i bec?
    Iva: Prvi! Javljamo se za u auto sa seficom puta!!! Ako nas bude htjela...

    Naravno... do tada cu vec imati i novi auto... carisma je odradila svoje... ali, kombi zvuci puno zabavnije.... ;)

    Jel netko napravio tablicu da upisemo na koje koncerte planiramo zapaliti?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Nitko ne planira na UK koncerte? :D

    Ooooo, Kika?!? ;) ti bi malo do engleskice?!?

    Nego, nece nam kombi biti dosta... razmisljajmo o minibusu!!!! ;) treba i susjede pokupiti....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • etaeta Posts: 57
    odličan mi je ovaj petak 13...kad sam vidjela datume i gradove, odmah sam na poslu rekla da bi ja na godišnji krajem 6.mj. :lol:
    ja bi išla sve od Amsterdama do Berlina :D
    prijavljujem se za kombi ako bude u igri, mogu ponuditi svojih 10+ godina vozačkog iskustva.

    u mailu piše Milton Keynes and Berlin are GA only shows...što to znači?
    prije dvije godine u Berlinu nije bilo ništa ograđeno i kako još nisam bila u 10 clubu, uspjela se progurat negdje do 15-tog reda. Ma ne brinem se za karte, uhvatila sam ih i onda preko redovne prodaje.
  • etaeta Posts: 57
    e da meni se čini da bi u ovoj rupi od Trsta do Beča mogao uletiti Zg., a mogli su se i do Pule i arene spustiti kad su več u susjedstvu

    zaboravila glasat...Off He Goes :corn:
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    nais
  • grudicegrudice Posts: 211
    Al' fakat ovo za glasanje vise nema smisla. Ajmo napravit najbolji PJ album od ovih 12 i gotovo ;) . Ovako me samo stomak zaboli svaki put kada pogledam listu. :D

    Al' eto kad se mora... u ovaj kasni cas ispade Porch. Sutra ujutro bi mozda Nais.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Inside Job
  • pajo wrote:
    Nitko ne planira na UK koncerte? :D
    Iva: heeej! Skoro sam ti pisala poruku na FB da ti javim da sam te se nedavno sjetila jer sam si kupila OPI lak kakav si ti imala na noktima na PJ koncertu u Veneciji! Od svih informacija koje sam mogla pohraniti, moj mozak je odlucio zapamtiti ime laka. :lol:

    Ajoj :oops: ... Nisam više na FB pa sam u skladu s tim malo ispala iz svih tokova, ali i dalje sam OPI entuzijast! :D Iako inače pamtim takve sitnice, ovoga se ne sjećam pa mi pliz prišapni o kojem se laku radi tako da zadovoljim svoju znatiželju. Sorry svima na totalnom offu.
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • jurasica wrote:
    Nitko ne planira na UK koncerte? :D

    Ooooo, Kika?!? ;) ti bi malo do engleskice?!?

    Nego, nece nam kombi biti dosta... razmisljajmo o minibusu!!!! ;) treba i susjede pokupiti....

    Bok, šefice! :) Nekak mi je to najbliže, samo se malo spustim prema jugu. ;)

    Inače, ekipica, super ste mi! Ne pišem puno, ali vas vjerno čitam i veseli me što je tema ponovno živnula. Nadam se da se vidimo na nekom od koncerata na ovoj turneji, puno je vremena prošlo od Venecije i, ono, fali mi kolektivno ludilo. :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:
    Nitko ne planira na UK koncerte? :D
    Iva: heeej! Skoro sam ti pisala poruku na FB da ti javim da sam te se nedavno sjetila jer sam si kupila OPI lak kakav si ti imala na noktima na PJ koncertu u Veneciji! Od svih informacija koje sam mogla pohraniti, moj mozak je odlucio zapamtiti ime laka. :lol:

    Ajoj :oops: ... Nisam više na FB pa sam u skladu s tim malo ispala iz svih tokova, ali i dalje sam OPI entuzijast! :D Iako inače pamtim takve sitnice, ovoga se ne sjećam pa mi pliz prišapni o kojem se laku radi tako da zadovoljim svoju znatiželju. Sorry svima na totalnom offu.
    Iva: Oprostit ces, ali uopce nije off topic - taj si lak imala na PJ koncertu u Veneciji, dakle totalno on topic. :) Pamplona purple je u pitanju. ;)

    I nakon dugo premisljanja, na opcu radost mog muza, Inside Job.
  • ajde da glasam prvo....pa onda ono drugo :D :fp:

    Insignificance
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Malo sam pisao puno razmišljao:
    Došao sam do zaključka da cijeli komad od Amsterdama do Berlina ne mogu odraditi to je puna 2 tjedna na putu u sred sezone....nema šanse :cry:

    Moram donijeti odluku:

    Opcija A
    Amsterdam - Milano - Trieste. Od 15.6 - 23.6 rok puta 9 dana

    Opcija B
    Milano - Trieste - Beć - Berlin. Od 19.6 - 27.6. rok puta 9 dana

    E sad ono što me nervira što vjerovatno ovo nije krajna lista koncerata. Da jest odlučio bi na B opciju sa 4 koncerta i Berlinom. Ali ova rupa od 4 dana ne može ostati prazna i zato se nadam sa će ubaciti još jedan Amsterdam.
    Ako Amsterdam ostane na jednom koncertu onda mi se ne isplati trošiti tolike pare i 4 dana zbog jednog koncerta. A ako budu 2 onda definitivno bi išao u na prvi dio.....f**k dilema :? :fp:

    Što sa lutrijom u ovom slučaju...riskirati??????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Netko je rekao da nemamo tablicu. E pa imamo je i otvorena je za upisivanje želja, namjera, mogućnosti i svega ostaloga. Većina imena je unutra, a ako vas nema na popisu dodajte se. I samo stavite iksić (x) u stupac pod kojim je koncert na kojem se za šest mjeseci planirate ludo zabaviti. :D Simple as that.
    https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ao_Mwt-RiCqddHZSRDZkYUl2RE5NU01meWNiVW84UXc&usp=sharing

    EDIT: Dodao sam i stupac Roadtrip (vidjet ćemo u kojoj dužini i varijanti, ali inicijalno idemo s najdužom, već spominjanom rutom). U tom su stupcu točni i jedini prihvatljivi odgovori: DA, NE i MOŽDA. :ugeek:
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • BakaraBakara Posts: 37
    Baš ste se raspisali.

    Zasad stignem samo glasat a o turneji ću kasnije:-)

    Indifference
  • _annie__annie_ Posts: 980
    Vidim da je G ubacio i wishlist u tablicu :)
    Slazem se s Nikom - ako je u Amsterdamu samo 1, mozda nije vrijedan truda.
    S druge strane, radije bih dvoranu, pa cak i ako Wuhlheideu konkurira...
    Sto ciniti, stooo :?:
  • Netko je rekao da nemamo tablicu. E pa imamo je i otvorena je za upisivanje želja, namjera, mogućnosti i svega ostaloga.
    care! :D

    Moj ticket Buddy je in za sve, iako ne forumari :-)

    No, jel moguće srediti (kupiti otkupiti nabaviti ) 10C kartu za nekoga si pride?

    Upute za glasanje molim? :oops:
  • Karlhajnc wrote:
    Upute za glasanje molim? :oops:

    Glasaš za pjesmu koja ti je najmanje draga, ona koju želiš da ispadne.
    Kad ostanu zadnje 2 onda se glasa za pobjednika ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Karlhajnc wrote:
    No, jel moguće srediti (kupiti otkupiti nabaviti ) 10C kartu za nekoga si pride?

    Upute za glasanje molim? :oops:
    Niko ti je već dao upute za glasanje, a što se 10c karata tiče situacija je s pojavom lutrije postala još kompliciranija nego što je bila. Ovako na prvu, rekao bih da će među nama bit ljudi koji će možda imati kartu viška (_annie_, Dirty Frankk, killroy, masni, ja...). No, prvo će trebati vidjeti za koje koncerte ćemo kandidirati i što ćemo na kraju dobiti. Po meni će najneizvjesnije biti za Amsterdam i Beč, jer su u pitanju dvorane, dakle, manji prostori. Mislim da će u Milanu, Trstu i Berlinu bit lakše, ali možda sam u zabludi.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Za trst će biti opća pomama, a s PJ ludilom mislim upoznat devojče i kumče kostu. Da, kosta nam je nakon ljeta uselio kod dugogodišnje cure, zaručio se u 11.mj. i evo prije 7 dana mi obznanio da sam kum :mrgreen:
    vjenčanje je točno prije finala SP-a, 12.7., a da je više para sve bih za momačku vodio u trst :D

    anyways, moji +1 su popunjeni za trst, dapače, trebat će nam još jedna..

    a amsterdam je i meni najveći problem.. jako bih opet tamo, avioni su ok s cijenama, 9 dana (odnosno 5-6 radnih) je izvedivo skroz.. ali ne na samo jedan koncert.. a siguran sam da neće do tog 18. i roka za lutriju objavit dodatne koncerte.. velika dilema između opcije A i B, velika.. lutrija na trst, milano i beč, a amsterdam ako dodaju koncerte nabavljanje karata normalnim kanalima? :?:

    ako otpadne amsterdam, ubacujem beč jer je taman na blagdan.. patit će zadnji dan inmusica, ali bože moj..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    netko je pitao za GA only?
    znači da nema sjedenja, tj vjerojatno postoje tribine (kao u berlinu), ali nemaju posebne ulaze za tribine i stajanje, odnosno te tribine nisu numerirane nego tamo samo ode ekipa kojoj se ne da gužvat dolje..

    drugo pitanje, za vas iskusne s lutrijom već.. znam da su napisali da nema iznimaka prilikom podizanja karata na 10c pultu, ali da li je bilo slučajeva kad je netko dobio na lutriji, a netko drugi umjesto njega podigao kartu?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    Kad sam rekao da će bit lakše za Trst, mislio sam na lutriju (zbog veličine prostora). Jasno je da će Trstu stremit najviše Croata. Kako reče gruda, Trst je naš! Tako će i za Trst bit najmanje raspoloživog viška, ako će ga uopće biti. Mene su već pitali sestrična i jedan frend, a planiramo i Klaru vodit na barem jedan koncert.
    Masni, potpuno se slažem za Amsterdam. Totalno sucks što su ostavili tu rupu. No, kako ste i iz tablice mogli vidjeti, uvjeren sam da će u Ziggu bit dva koncerta. Kad zbrojiš kapacitet za dva showa, to je još uvijek manje od stadiona.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • SAMCROSAMCRO Posts: 449
    masni wrote:
    drugo pitanje, za vas iskusne s lutrijom već.. znam da su napisali da nema iznimaka prilikom podizanja karata na 10c pultu, ali da li je bilo slučajeva kad je netko dobio na lutriji, a netko drugi umjesto njega podigao kartu?
    Može i netko drugi, ali taj ti mora biti jednojajčani brat blizanac koji se isto zove ili netko s krivotvorenom putovnicom (njegova fotka, a podaci tvoji). :mrgreen:
    Nema šanse da daju nekom drugom.
    Želio bih nazdraVITI, HRVATskoj! Hvala što ste nas pozvali i drago nam je što smo napokan u vašoj zemli!
    We gonna love you long time.
    ZAGREB! This is MIKE McCREADY! MIKE McCREADY this is ZAGREB!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja sam se malo zbrojila, i ovako stoje stvari.

    upisala sam želje od amsterdama do zagreba, ali odmah sad kažem, iz financijskih razloga, taj itinerar će biti moguć ako bude organiziran roadtrip.
    ako ćemo se oslanjati na javni prijevoz, mislim da ću se odlučiti samo na trst i beč.
    a ne znam.

    btw, sad u newsletteru od neki dan čitam da svima membership renewal ide automatizmom.
    jesam ja fulala negdje, ili oni stvarno nigdje to nisu posebno naglasili/objavili?
    jer, ako sam dobro skužila, i ti masni si se iznenadio kad su ti samo tako skinuli lovu.
    mislim, dobro da znam, jer račun mi je prazan, tj. na njega stavljam lovu samo kad znam da ću morati nešto plaćati prek neta :?:
  • Od cijele ludnice zaboravila glasat...ok, a sad krece mucenje. Prva ide Inside Job.
  • 10. Insignificance
    Niko ti je već dao upute za glasanje, a što se 10c karata tiče situacija je s pojavom lutrije postala još kompliciranija nego što je bila. Ovako na prvu, rekao bih da će među nama bit ljudi koji će možda imati kartu viška (_annie_, Dirty Frankk, killroy, masni, ja...). No, prvo će trebati vidjeti za koje koncerte ćemo kandidirati i što ćemo na kraju dobiti. Po meni će najneizvjesnije biti za Amsterdam i Beč, jer su u pitanju dvorane, dakle, manji prostori. Mislim da će u Milanu, Trstu i Berlinu bit lakše, ali možda sam u zabludi.

    Hm da...treba mi za frendicu za Trst. Ja sam za sad stavila zahtjev za Trst i Beč a kalkuliram Milano ili Berlin.
    Nadam se da će se putem razbistriti.
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Hello people, long time no see! :D:D

    Nego, da, rakijica mi treba pothitno!! I ja sam all for za taj cro kombi/minibus, to bi bilo fantasticno, i cijena koju ste predvidili mi se jako svidja! Mogu biti jedan od sofera, nije problem, mijenjamo se za volanom... Trenutno me zanima Milano, Trst, Beč i Berlin, al oduševljenje mi varira s obzirom na to dal razmisljam o koncertima i blizini i turneji i takoto ili razmisljam o cijenama. Malo me kinta brine.
    Ne znam što s prioritetima isto, ne znam koji su mi prioriteti lol, a i ne znam kako ih pametno organiziratii za maksimizaciju mogucnosti dobitka! Previse sam hiper za razmisljat sad lol... :lol:
    E, i Mirej je zainteresirana za poc s nama.

    I ne znam sta da radim, panika! :D

    Upisala sam se u tablicu. Pretpostavljam da cemo slozit tablicu kad vidimo ko je sta dobio, kad dobijemo, kao do sada? Pa da se rasporede viskovi i manjkovi..?
    eta wrote:
    e da meni se čini da bi u ovoj rupi od Trsta do Beča mogao uletiti Zg., a mogli su se i do Pule i arene spustiti kad su več u susjedstvu
    Ajmeeee, Pula arena,to sam ja spominjala kao wishful thnking, to bi bilo toliko dobro da bi me aneurizma strefila! :D
    Evil Little Goat
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    E, za one koji planiraju letit u Berlin... mi smo prije dvje godine uboli neke bagatela karte od Lufthanse od Zagreba do Berlina, valja istrazit ima li jos toga...
    elcielo wrote:
    btw, sad u newsletteru od neki dan čitam da svima membership renewal ide automatizmom.
    jesam ja fulala negdje, ili oni stvarno nigdje to nisu posebno naglasili/objavili?
    jer, ako sam dobro skužila, i ti masni si se iznenadio kad su ti samo tako skinuli lovu.
    mislim, dobro da znam, jer račun mi je prazan, tj. na njega stavljam lovu samo kad znam da ću morati nešto plaćati prek neta :?:
    Bo, mislim da jesu naglasili, znam da ja to znam otpocetka, a ja nisam nesto upucena inace u zivotu :lol::lol: .
    Meni je clanstvo isteklo sad 12.12. i nesto je automatika zastekala, nisu mi obnovili... tako da tehnicki 13.12. kad smo trebali biti uclanjeni da bi mogli pristuput tomboli nisam bila clan. slala sam im panicni hejtmejl i sredili su. :brise znoj sa cela:
    Ali, da, treba gledat kad istice i napunit racin potrebnim nofcima. :D
    Stereotype wrote:
    Pozdrav, sosedje. Everybody screeeeeeeeeeeaaaaaam! ;)
    Se obeta kakšno prosto mesto v kombiju Zg - Milan - Trst - Zg? (jaz sem zaenkrat v loteriji Trst, Dunaj/Beč - ampak razmišljam o Milanu in Berlinu :D
    Hej Barbara!!! Pozdrav!! :D Blakan kombi, hellyeah!! \,,/ :)
    Evil Little Goat
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ana, bi mogla mrknuti bus s posla? preslozimo ti knjige ako treba... po velicini, abecedi, boji, broju stranica, you name it!

    mi prosle letili u Berlin za 100€... sad ima iz beca karta ujutro nakon koncerta za 300kn, ali polako nestaju... mislim da ce ujutro biti dva PJ zrakoplovka za Berlin...

    ja imam par kombinacija u igri, igrat cu na AMS i Trst vjerojatno pa mozda naknadno krpati sa Milanom, Viennom...

    :corn:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Ana2112Ana2112 Posts: 689
    Eh, sad bi svi u moj bus... :P :D:D

    Ne mogu se odlucit jel mi ova blaga panika ugodna il neugodna hahah...
    Evil Little Goat
  • etaeta Posts: 57
    Mislila sam bit pametnija danas, al ne ide. kad bi barem popunili ove rupe, sigurno bude Am2...ja više ne znam za koje koncerte da se prijavim, a da ne pričam o prioritetima istih. privlačnije su mi dvorane, Amsterdam i Beč, onda opet Italija ima publiku iako je stadion u igri, za ovim Wuhlheide-om slinim godinama...
    Italiju i Beč bi sigurno, e sad Am ili Berlin I don't know

    nekako se bojim da izvisim u toj lutriji, a ako ću morat sve preko public sales taj dan uzimam godišnji :mrgreen:
Sign In or Register to comment.